2020/2021 Regionální soutěž III. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
  TJ Sokol Dříň E TJ Sokol Dříň D TTC Čechie Velká Dobrá A TTC Kladno H TTC Slovan Kladno C KST Slatina C DTJ Sparta Kladno B ST Viktorie Černuc A
TJ Sokol Dříň E XXXX : : : : : : :
TJ Sokol Dříň D : XXXX : : : : : :
TTC Čechie Velká Dobrá A : : XXXX : : : : :
TTC Kladno H : : : XXXX : : : :
TTC Slovan Kladno C : : : : XXXX : : :
KST Slatina C : : : : : XXXX : :
DTJ Sparta Kladno B : : : : : : XXXX :
ST Viktorie Černuc A : : : : : : : XXXX
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
Nejdelší vítězné šňůry párů


Hráči
Páry
KST Slatina C : DTJ Sparta Kladno B 16. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
ST Viktorie Černuc A : TJ Sokol Dříň E 15. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň D : TTC Čechie Velká Dobrá A 13. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Kladno H : TTC Slovan Kladno C 13. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : KST Slatina C 23. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Čechie Velká Dobrá A : TJ Sokol Dříň E 22. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno B : ST Viktorie Černuc A 21. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň D : TTC Kladno H 20. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
KST Slatina C : TJ Sokol Dříň D 30. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
ST Viktorie Černuc A : TTC Slovan Kladno C 29. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň E : DTJ Sparta Kladno B 27. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Kladno H : TTC Čechie Velká Dobrá A 27. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň E 6. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Čechie Velká Dobrá A : DTJ Sparta Kladno B 5. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň D : ST Viktorie Černuc A 3. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Kladno H : KST Slatina C 3. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
KST Slatina C : TTC Čechie Velká Dobrá A 13. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
ST Viktorie Černuc A : TTC Kladno H 12. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno B : TTC Slovan Kladno C 11. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň E : TJ Sokol Dříň D 6. 10. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
KST Slatina C : ST Viktorie Černuc A 20. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Čechie Velká Dobrá A : TTC Slovan Kladno C 19. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň D : DTJ Sparta Kladno B 17. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Kladno H : TJ Sokol Dříň E 17. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň D 27. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
ST Viktorie Černuc A : TTC Čechie Velká Dobrá A 26. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno B : TTC Kladno H 25. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň E : KST Slatina C 24. 11. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : TTC Kladno H 15. 1. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Čechie Velká Dobrá A : TJ Sokol Dříň D 14. 1. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno B : KST Slatina C 13. 1. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň E : ST Viktorie Černuc A 12. 1. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň D : TJ Sokol Dříň E 8. 12. 2020
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
KST Slatina C : TTC Slovan Kladno C 22. 1. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
ST Viktorie Černuc A : DTJ Sparta Kladno B 21. 1. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň E : TTC Čechie Velká Dobrá A 19. 1. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Kladno H : TJ Sokol Dříň D 19. 1. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : ST Viktorie Černuc A 29. 1. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Čechie Velká Dobrá A : TTC Kladno H 28. 1. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno B : TJ Sokol Dříň E 27. 1. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň D : KST Slatina C 26. 1. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
KST Slatina C : TTC Kladno H 12. 2. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
ST Viktorie Černuc A : TJ Sokol Dříň D 11. 2. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno B : TTC Čechie Velká Dobrá A 10. 2. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň E : TTC Slovan Kladno C 9. 2. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : DTJ Sparta Kladno B 19. 2. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Čechie Velká Dobrá A : KST Slatina C 18. 2. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Kladno H : ST Viktorie Černuc A 16. 2. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : TTC Čechie Velká Dobrá A 26. 2. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
ST Viktorie Černuc A : KST Slatina C 25. 2. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno B : TJ Sokol Dříň D 24. 2. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň E : TTC Kladno H 23. 2. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
KST Slatina C : TJ Sokol Dříň E 12. 3. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Čechie Velká Dobrá A : ST Viktorie Černuc A 11. 3. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň D : TTC Slovan Kladno C 9. 3. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021
TTC Kladno H : DTJ Sparta Kladno B 9. 3. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2020/2021