Regionální soutěž I. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno E 16 15 1 0 0 205:83 62
V
V
R
V
V
2. STC Slaný D 16 13 0 3 0 181:107 55
V
P
V
V
V
3. Sokol Buštěhrad B 16 12 1 3 0 181:107 53
V
V
V
V
V
4. STC Slaný C 16 9 3 4 0 151:137 46
P
V
R
V
V
5. TTC Jemníky A 15 9 2 4 0 171:99 44
V
P
P
V
V
6. TTC Kladno F 15 8 1 6 0 162:108 40
P
V
P
V
P
7. TJ Sokol Unhošť B 16 7 1 8 0 146:142 38
R
V
V
V
P
8. TSM Kladno A 15 6 1 8 0 110:160 34
V
V
P
P
P
9. TTC Slovan Kladno B 15 6 0 9 0 118:152 33
V
P
P
P
P
10. KST Slatina A 16 5 1 10 0 132:156 32
P
V
P
P
V
11. DTJ Sparta Kladno A 15 4 1 10 0 126:144 28
P
R
V
P
P
12. KST Slatina B 16 1 0 15 0 80:208 19
V
P
P
P
P
13. TJ Sokol Dříň B 15 0 0 15 0 55:215 15
P
P
P
P
P
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Lukáš Elicer
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Josef Pírka
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Andrea Slámová
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Tomáš Bílý
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Petr Kříž
Nejdelší vítězné šňůry párů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
L. Elicer / D. Zinke
V
V
V
V
V
V
V
D. Stolz / D. Lafek
V
V
V
V
V
V
V
P
J. Pírka / J. Rybička

Poslední výsledky

čtvrtek, 2. 2. 18:00
12:6
čtvrtek, 2. 2. 18:00
7:11
středa, 1. 2. 18:30
4:14
středa, 1. 2. 17:30
7:11
středa, 1. 2. 19:10
8:10
středa, 25. 1. 19:30
16:2

Nejbližší zápasy

DNES, 17:30
DNES, 18:30
DNES, 19:00
zítra, středa 19:00
zítra, středa 19:30
pondělí, 13. 2. 18:00

Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. Sokol Stochov-Honice B 17 16 0 1 0 235:71 65
V
V
V
V
V
2. TTC Kladno G 16 16 0 0 0 211:77 64
V
V
V
V
V
3. TTC Kladno H 16 12 0 4 0 174:114 52
P
P
V
V
V
4. DTJ Sparta Kladno B 15 10 2 3 0 168:102 47
P
V
V
V
P
5. STC Slaný E 16 7 2 7 0 142:146 39
V
V
P
P
V
6. TTC Slovan Kladno C 15 7 2 6 0 139:131 38
V
V
V
P
P
7. TTC Čechie Velká Dobrá A 16 6 1 9 0 147:141 35
P
V
V
V
P
8. ST Viktorie Černuc A 16 6 1 9 0 123:165 35
P
P
V
V
P
9. KST Slatina C 16 5 3 8 0 144:144 34
P
P
P
P
V
10. Sokol Stochov-Honice C 16 4 1 11 0 118:170 29
P
P
P
P
P
11. STK SK Družec A 16 3 2 11 0 103:185 27
V
P
P
P
V
12. TJ Sokol Dříň C 15 3 0 12 0 81:189 24
P
P
P
P
V
13. TSM Kladno B 16 1 0 15 0 69:219 19
P
P
P
P
P
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Dušan Horbaj
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Pavel Krob
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Jiří Hlava
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Milan Freiman
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Tomáš Lada
Nejdelší vítězné šňůry párů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
J. Hlaváček / D. Horbaj
V
V
V
V
V
V
V
V
P. Škach / J. Škach
V
V
V
V
V
V
V
V
P
T. Lada / J. Vyšín

Poslední výsledky

pátek, 3. 2. 17:15
8:10
čtvrtek, 2. 2. 18:00
6:12
středa, 1. 2. 18:00
8:10
pondělí, 30. 1. 18:00
10:8
pondělí, 30. 1. 18:30
12:6
pondělí, 30. 1. 18:00
10:8

Nejbližší zápasy

DNES, 17:30
zítra, středa 19:10
čtvrtek, 9. 2. 18:00
pátek, 10. 2. 18:00
pátek, 10. 2. 17:15
pondělí, 13. 2. 18:00

butterfly

Události

II. třída
26. kolo - změna termínu
Družec A : Stochov C z 17. 4.
nový termín: 17. 4. 17:00.
I. třída
17. kolo - změna termínu
Slaný D : TTC Kl. F z 31. 1.
nový termín: 1. 8. 00:00.
I. třída
16. kolo - změna termínu
Jemníky A : TSM Kl. A z 24. 1.
nový termín: 4. 4. 19:00.
Přestup
18. 6. 2019 - Ladislav Petřík z TJ Sokol Dříň do TTC Kladno
Přestup
11. 6. 2019 - Jan Minichthaler z TTC Kladno do Sokol Stochov-Honice
Přestup
7. 6. 2019 - Jiří Šulc z DTJ Sparta Kladno do TJ Sokol Dříň
Nová registrace
28. 9. 2018 - Jiří Lukeš - KST Slatina
Přestup
25. 9. 2018 - Martin Kasík z TJ Sokol Dříň do Sokol Buštěhrad
Nová registrace
19. 7. 2018 - Jiří Tydrych - TJ Sokol Dříň
Nová registrace
13. 6. 2018 - Robert Segmüller - TJ Sokol Dříň
Nová registrace
11. 6. 2018 - František Moš - TTC Kladno
Nová registrace
6. 9. 2016 - Michal Truksa - TSM Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Alfred Matějka - TTC Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Tomáš Lébr - TTC Kladno
Nová registrace
15. 7. 2016 - Jan Havlík - TTC Kladno
Přestup
15. 7. 2016 - Libor Jílek z TTC Kladno do TJ Sokol Dříň
Přestup
12. 7. 2016 - Eliška Jůzová z TTC Slovan Kladno do Sokol Buštěhrad
Přestup
6. 7. 2016 - Milan Šimáček z TTC Jemníky do TJ Sokol Dříň