Regionální soutěž I. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. Sokol Buštěhrad B 1 1 0 0 0 15:3 4
V
2. TTC Kladno E 1 1 0 0 0 11:7 4
V
3. STC Slaný D 1 1 0 0 0 11:7 4
V
4. KST Slatina A 1 1 0 0 0 11:7 4
V
5. TTC Jemníky A 1 1 0 0 0 10:8 4
V
6. TJ Sokol Unhošť B 1 1 0 0 0 10:8 4
V
7. TJ Sokol Dříň B 1 0 0 1 0 8:10 1
P
8. DTJ Sparta Kladno A 1 0 0 1 0 8:10 1
P
9. STC Slaný C 1 0 0 1 0 7:11 1
P
10. KST Slatina B 1 0 0 1 0 7:11 1
P
11. TTC Kladno F 1 0 0 1 0 7:11 1
P
12. TTC Slovan Kladno B 1 0 0 1 0 3:15 1
P
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
Josef Pírka
V
V
V
V
Daniel Stolz
V
V
V
P
Marek Teiml

Poslední výsledky

čtvrtek, 22. 9. 18:00
3:15
středa, 21. 9. 19:10
8:10
pondělí, 19. 9. 18:00
8:10
středa, 14. 9. 18:30
7:11
úterý, 13. 9. 17:30
7:11
úterý, 13. 9. 18:30
11:7

Nejbližší zápasy

DNES, 17:45
DNES, 19:00
DNES, 18:30
zítra, středa 19:30
pondělí, 3. 10. 18:00
úterý, 4. 10. 17:30

Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. Sokol Stochov-Honice B 2 2 0 0 0 29:7 8
V
V
2. DTJ Sparta Kladno B 2 2 0 0 0 26:10 8
V
V
3. ST Viktorie Černuc A 2 1 0 1 0 16:20 5
P
V
4. TTC Čechie Velká Dobrá A 1 1 0 0 0 16:2 4
V
5. TTC Slovan Kladno C 1 1 0 0 0 16:2 4
V
6. TTC Kladno G 1 1 0 0 0 15:3 4
V
7. STC Slaný E 1 0 1 0 0 9:9 2
R
8. KST Slatina C 1 0 1 0 0 9:9 2
R
9. TJ Sokol Dříň C 2 0 0 2 0 10:26 2
P
P
10. STK SK Družec A 2 0 0 2 0 6:30 2
P
P
11. Sokol Stochov-Honice C 1 0 0 1 0 5:13 1
P
12. TTC Kladno H 1 0 0 1 0 3:15 1
P
13. TSM Kladno B 1 0 0 1 0 2:16 1
P
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
Pavel Vojna
V
V
V
V
V
V
V
V
Josef Hudeček
V
V
V
V
V
V
V
V
Pavel Krob
V
V
V
V
Pavel Škach
V
V
V
V
Jan Čierný

Poslední výsledky

včera
14:4
včera
8:10
pátek, 23. 9. 17:15
16:2
čtvrtek, 22. 9. 18:00
6:12
středa, 21. 9. 18:00
16:2
úterý, 20. 9. 17:30
9:9

Nejbližší zápasy

pátek, 30. 9. 18:00
pátek, 30. 9. 17:15
pondělí, 3. 10. 18:00
pondělí, 3. 10. 18:30
pondělí, 3. 10. 18:00
středa, 5. 10. 18:00

butterfly

Události

II. třída
16. kolo - změna termínu
Slatina C : Stochov B z 27. 1.
nový termín: 27. 1. 17:30.
II. třída
15. kolo - změna termínu
Družec A : Sparta B z 16. 1.
nový termín: 18. 1. 19:10.
II. třída
23. kolo - změna termínu
Stochov C : Stochov B z 6. 1.
nový termín: 6. 1. 17:00.
I. třída
14. kolo - změna termínu
Slatina A : Slatina B z 5. 1.
nový termín: 5. 1. 18:00.
I. třída
23. kolo - změna termínu
Slaný D : Slaný C z 3. 1.
nový termín: 3. 1. 18:30.
I. třída
14. kolo - změna termínu
TTC Kl. F : TTC Kl. E z 2. 1.
nový termín: 2. 1. 18:30.
II. třída
14. kolo - změna termínu
TTC Kl. H : TTC Kl. G z 2. 1.
nový termín: 2. 1. 18:00.
II. třída
8. kolo - změna termínu
Stochov B : TTC Kl. G z 11. 11.
nový termín: 9. 11. 19:45.
II. třída
3. kolo - změna termínu
Stochov B : Slatina C z 7. 10.
nový termín: 7. 10. 18:00.
I. třída
2. kolo - změna termínu
Unhošť B : TSM Kl. A z 28. 9.
nový termín: 26. 10. 19:00.
II. třída
2. kolo - změna termínu
TSM Kl. B : V. Dobrá A z 28. 9.
nový termín: 2. 11. 17:30.
II. třída
2. kolo - změna termínu
Slaný E : Stochov B z 27. 9.
nový termín: 25. 10. 17:30.
Přestup
18. 6. 2019 - Ladislav Petřík z TJ Sokol Dříň do TTC Kladno
Přestup
11. 6. 2019 - Jan Minichthaler z TTC Kladno do Sokol Stochov-Honice
Přestup
7. 6. 2019 - Jiří Šulc z DTJ Sparta Kladno do TJ Sokol Dříň
Nová registrace
28. 9. 2018 - Jiří Lukeš - KST Slatina
Přestup
25. 9. 2018 - Martin Kasík z TJ Sokol Dříň do Sokol Buštěhrad
Nová registrace
19. 7. 2018 - Jiří Tydrych - TJ Sokol Dříň
Nová registrace
13. 6. 2018 - Robert Segmüller - TJ Sokol Dříň
Nová registrace
11. 6. 2018 - František Moš - TTC Kladno
Nová registrace
6. 9. 2016 - Michal Truksa - TSM Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Alfred Matějka - TTC Kladno
Nová registrace
18. 8. 2016 - Tomáš Lébr - TTC Kladno
Nová registrace
15. 7. 2016 - Jan Havlík - TTC Kladno
Přestup
15. 7. 2016 - Libor Jílek z TTC Kladno do TJ Sokol Dříň
Přestup
12. 7. 2016 - Eliška Jůzová z TTC Slovan Kladno do Sokol Buštěhrad
Přestup
6. 7. 2016 - Milan Šimáček z TTC Jemníky do TJ Sokol Dříň