2018/2019 Regionální soutěž I. třídy
celkem - podzim - jaro - doma - venku | U | V | R | P | K | Skóre | B | Forma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | STC Slaný B | 22 | 20 | 0 | 2 | 0 | 269:127 | 82 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
2. | TJ Sokol Unhošť A | 22 | 16 | 1 | 5 | 0 | 238:158 | 71 |
V V P V V |
|
|
||||||||||
3. | TTC Jemníky A | 22 | 14 | 2 | 6 | 0 | 221:175 | 66 |
P V V V P |
|
|
||||||||||
4. | TTC Kladno F | 22 | 13 | 1 | 8 | 0 | 224:172 | 62 |
V P V P V |
|
|
||||||||||
5. | TTC Slovan Kladno B | 22 | 10 | 3 | 9 | 0 | 205:191 | 55 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
6. | TTC Kladno G | 22 | 10 | 2 | 10 | 0 | 194:202 | 54 |
P P P P V |
|
|
||||||||||
7. | STC Slaný C | 22 | 9 | 4 | 9 | 0 | 203:193 | 53 |
V V P V V |
|
|
||||||||||
8. | TTC Kladno E | 22 | 9 | 4 | 9 | 0 | 201:195 | 53 |
V P P P V |
|
|
||||||||||
9. | KST Slatina A | 22 | 8 | 3 | 11 | 0 | 192:204 | 49 |
V P V P P |
|
|
||||||||||
10. | TJ Sokol Dříň A | 22 | 7 | 1 | 14 | 0 | 160:236 | 44 |
R V V P P |
|
|
||||||||||
11. | DTJ Sparta Kladno A | 22 | 2 | 2 | 18 | 0 | 128:268 | 30 |
P P P P P |
|
|
||||||||||
12. | ST Viktorie Černuc A | 22 | 2 | 1 | 19 | 0 | 141:255 | 29 |
P P P P P |
|
|
||||||||||
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
Nejdelší vítězné šňůry párů
Žebříčky
Hráči- Počet hvězd zápasu - 2018/2019 - I. třída
- Počet odehraných zápasů - 2018/2019 - I. třída
- Počet vyhraných zápasů - 2018/2019 - I. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:0 - 2018/2019 - I. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2018/2019 - I. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2018/2019 - I. třída
- Počet obratů z 0:2 na 3:2 - 2018/2019 - I. třída
- Počet ztracených zápasů z 2:0 na 2:3 - 2018/2019 - I. třída
- Počet kol s bilancí 4:0 - 2018/2019 - I. třída
- Počet odehraných zápasů čtyřher - 2018/2019 - I. třída
- Počet vyhraných zápasů čtyřher - 2018/2019 - I. třída
- Úspěšnost - 2018/2019 - I. třída
- Počet odehraných zápasů - 2018/2019 - I. třída
- Počet vyhraných zápasů - 2018/2019 - I. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:0 - 2018/2019 - I. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2018/2019 - I. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2018/2019 - I. třída
- Počet obratů z 0:2 na 3:2 - 2018/2019 - I. třída
- Počet ztracených zápasů z 2:0 na 2:3 - 2018/2019 - I. třída
- Úspěšnost - 2018/2019 - I. třída
1. kolo
ST Viktorie Černuc A : STC Slaný C | 9 : 9 | 5. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 659:662 | 34:35 | ||||
L. Holer / J. Sirůček : J. Řeháček / A. Krček | 6 | 4 | -13 | -6 | 13 | 3:2 |
M. Drmota / P. Polomini : O. Chadima / D. Vesecký | 9 | -8 | -8 | 5 | 5 | 3:2 |
Jiří Sirůček : Jiří Řeháček | 5 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Ladislav Holer : David Vesecký | -4 | 5 | -8 | 9 | 8 | 3:2 |
Petr Polomini : Ondřej Chadima | -8 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Miroslav Drmota : Adam Krček | -8 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Ladislav Holer : Jiří Řeháček | -10 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Petr Polomini : David Vesecký | 10 | -10 | 9 | -7 | -9 | 2:3 |
Miroslav Drmota : Ondřej Chadima | 3 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Sirůček : Adam Krček | 8 | -5 | 8 | 8 | 3:1 | |
Petr Polomini : Jiří Řeháček | -15 | 7 | -8 | -3 | 1:3 | |
Miroslav Drmota : David Vesecký | -8 | 6 | -13 | -8 | 1:3 | |
Jiří Sirůček : Ondřej Chadima | 6 | -10 | 8 | 9 | 3:1 | |
Jindřich Koucký : Adam Krček | 8 | -6 | 8 | -10 | -4 | 2:3 |
Miroslav Drmota : Jiří Řeháček | -6 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : David Vesecký | 6 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Ondřej Chadima | 13 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Adam Krček | 9 | -5 | -3 | -9 | 1:3 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Miroslav Drmota Petr Polomini |
1 | 0 |
Ladislav Holer Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Miroslav Drmota | 1 | 3 |
Jindřich Koucký | 1 | 1 |
Ladislav Holer | 1 | 1 |
Petr Polomini | 0 | 4 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 1 | 3 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 2 | 2 |
Adam Krček | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno B : TTC Kladno F | 7 : 11 | 4. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 603:664 | 29:38 | ||||
P. Škach / P. Kříž : T. Pachman / K. Jelínek | 8 | -7 | -9 | -9 | 1:3 | |
M. Čermák / J. Jůza : T. Bílý / D. Horbaj | 7 | 15 | 11 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Tomáš Bílý | -9 | 8 | -6 | -7 | 1:3 | |
Jan Jůza : Kryštof Jelínek | 5 | -8 | 11 | 8 | 3:1 | |
Milan Čermák : Tomáš Pachman | -7 | 8 | 7 | 11 | 3:1 | |
Petr Kříž : Dušan Horbaj | 8 | 8 | -9 | 11 | 3:1 | |
Jan Jůza : Tomáš Bílý | -8 | -8 | 7 | -10 | 1:3 | |
Milan Čermák : Kryštof Jelínek | -10 | 6 | -9 | 7 | -7 | 2:3 |
Petr Kříž : Tomáš Pachman | 10 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Dušan Horbaj | -8 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Milan Čermák : Tomáš Bílý | -12 | 8 | 10 | 7 | 3:1 | |
Petr Kříž : Kryštof Jelínek | -6 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Tomáš Pachman | 8 | -6 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jan Jůza : Dušan Horbaj | -5 | 9 | -8 | -7 | 1:3 | |
Petr Kříž : Tomáš Bílý | -9 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Kryštof Jelínek | -7 | 6 | -6 | -5 | 1:3 | |
Jan Jůza : Tomáš Pachman | -9 | 9 | 8 | 9 | 3:1 | |
Milan Čermák : Dušan Horbaj | -0 | -0 | -0 | 0:3 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Milan Čermák Jan Jůza |
1 | 0 |
Pavel Škach Petr Kříž |
0 | 1 |
Milan Čermák | 2 | 2 |
Pavel Škach | 0 | 4 |
Petr Kříž | 2 | 2 |
Jan Jůza | 2 | 2 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Tomáš Pachman | 1 | 3 |
Tomáš Bílý | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť A : DTJ Sparta Kladno A | 12 : 6 | 3. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 671:510 | 44:24 | ||||
L. Mach / J. Urban : T. Vysoudil / M. Plzák | 4 | 3 | 5 | 3:0 | ||
O. Švejda / J. Bucek : J. Šulc / Z. Čižinský | -9 | -7 | 4 | -6 | 1:3 | |
Libor Mach : Jiří Šulc | -8 | -10 | 8 | 6 | -6 | 2:3 |
Jiří Urban : Tomáš Vysoudil | -7 | 2 | 9 | 4 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Zdeněk Čižinský | 5 | -12 | -6 | -6 | 1:3 | |
Jindřich Bucek : Miloš Plzák | 4 | 1 | 1 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Jiří Šulc | 9 | 5 | -8 | 10 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Tomáš Vysoudil | 9 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Zdeněk Čižinský | -8 | 5 | 5 | -7 | 5 | 3:2 |
Libor Mach : Miloš Plzák | 1 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Jiří Šulc | 9 | 6 | -6 | -4 | -9 | 2:3 |
Jindřich Bucek : Tomáš Vysoudil | -10 | 7 | -13 | 11 | -3 | 2:3 |
Libor Mach : Zdeněk Čižinský | -5 | 7 | 2 | 8 | 3:1 | |
Jiří Urban : Miloš Plzák | 2 | 1 | 1 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Jiří Šulc | 10 | 5 | -5 | 8 | 3:1 | |
Libor Mach : Tomáš Vysoudil | 9 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Zdeněk Čižinský | -9 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Lucie Ledvinová : Miloš Plzák | 6 | 3 | 9 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Ondřej Švejda Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Libor Mach | 3 | 1 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 1 | 2 |
Lucie Ledvinová | 1 | 0 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Tomáš Vysoudil Miloš Plzák |
0 | 1 |
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
1 | 0 |
Jiří Šulc | 2 | 2 |
Zdeněk Čižinský | 2 | 2 |
Tomáš Vysoudil | 1 | 3 |
Miloš Plzák | 0 | 4 |
STC Slaný B : TJ Sokol Dříň A | 12 : 6 | 2. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 535:495 | 38:23 | ||||
bez boje : V. Bromský / L. Stočes | 0:0 | |||||
L. Vajnar / J. Bouška : M. Teiml / Z. Kasík | 6 | 5 | 6 | 3:0 | ||
bez boje : Luděk Stočes | 0:0 | |||||
George Materna : Zdeněk Kasík | -3 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Bouška : Vladimír Bromský | 5 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Marek Teiml | 6 | -10 | 8 | 9 | 3:1 | |
George Materna : Luděk Stočes | -6 | -8 | -1 | 0:3 | ||
Jiří Bouška : Zdeněk Kasík | 8 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Vladimír Bromský | 7 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Marek Teiml | -5 | -9 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Bouška : Luděk Stočes | 7 | 8 | 11 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Zdeněk Kasík | 2 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Vladimír Bromský | -3 | 4 | 5 | 12 | 3:1 | |
George Materna : Marek Teiml | 5 | 5 | -9 | 7 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Luděk Stočes | -8 | 8 | -8 | 8 | -8 | 2:3 |
Vladimír Kulich : Zdeněk Kasík | 8 | 4 | 4 | 3:0 | ||
George Materna : Vladimír Bromský | -9 | 5 | 6 | 10 | 3:1 | |
Jiří Bouška : Marek Teiml | 6 | 3 | -10 | 5 | 3:1 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Luboš Vajnar Jiří Bouška |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 1 |
George Materna | 2 | 2 |
Vladimír Kulich | 2 | 1 |
Luboš Vajnar | 3 | 1 |
Jiří Bouška | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
1 | 0 |
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Luděk Stočes | 3 | 1 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 0 | 4 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
TTC Jemníky A : KST Slatina A | 12 : 6 | 2. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 685:612 | 42:27 | ||||
M. Andrš / J. Sklenička : J. Barták / J. Rapp | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
P. Zoth / M. Vilímek : R. Ocásek / V. Nedvěd | -7 | 6 | -8 | -7 | 1:3 | |
Michal Vilímek : Vladimír Nedvěd | -9 | 8 | 7 | 6 | 3:1 | |
Pavel Zoth : Rostislav Ocásek | -9 | -6 | 8 | 9 | -7 | 2:3 |
Jaroslav Sklenička : Jiří Rapp | -9 | -9 | 9 | 8 | 9 | 3:2 |
Martin Andrš : Jiří Barták | -9 | -10 | 8 | 6 | 8 | 3:2 |
Pavel Zoth : Vladimír Nedvěd | -8 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Sklenička : Rostislav Ocásek | 8 | 8 | -8 | 8 | 3:1 | |
Martin Andrš : Jiří Rapp | 9 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Michal Vilímek : Jiří Barták | 8 | -9 | 7 | 5 | 3:1 | |
Jaroslav Sklenička : Vladimír Nedvěd | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Rostislav Ocásek | -10 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Michal Vilímek : Jiří Rapp | 8 | 7 | -9 | 8 | 3:1 | |
Pavel Zoth : Jiří Barták | 8 | 7 | -9 | 6 | 3:1 | |
Martin Andrš : Vladimír Nedvěd | 9 | -8 | -7 | -7 | 1:3 | |
Michal Vilímek : Rostislav Ocásek | -8 | -8 | 8 | 9 | -8 | 2:3 |
Pavel Zoth : Jiří Rapp | 5 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Sklenička : Jiří Barták | 6 | 5 | 8 | 3:0 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
1 | 0 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
0 | 1 |
Martin Andrš | 2 | 2 |
Jaroslav Sklenička | 4 | 0 |
Pavel Zoth | 2 | 2 |
Michal Vilímek | 3 | 1 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Jiří Barták Jiří Rapp |
0 | 1 |
Rostislav Ocásek Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jiří Barták | 0 | 4 |
Jiří Rapp | 0 | 4 |
Rostislav Ocásek | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
TTC Kladno E : TTC Kladno G | 4 : 14 | 25. 9. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 474:664 | 20:46 | ||||
M. Vospálek / J. Rybička : M. Tuček / J. Pírka | -6 | -8 | -10 | 0:3 | ||
J. Čierný / L. Šulc : V. Strejc / Z. Hálek | -12 | 9 | -10 | 9 | -4 | 2:3 |
Jan Rybička : Josef Pírka | -7 | -15 | -10 | 0:3 | ||
Jan Čierný : Miroslav Tuček | -8 | -4 | 7 | -5 | 1:3 | |
Miroslav Vospálek : Zdeněk Hálek | -9 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Ladislav Šulc : Václav Strejc | 5 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Jan Čierný : Josef Pírka | -3 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Vospálek : Miroslav Tuček | -9 | 9 | -6 | -12 | 1:3 | |
Ladislav Šulc : Zdeněk Hálek | -9 | -5 | 4 | 10 | 10 | 3:2 |
Jan Rybička : Václav Strejc | -6 | -6 | 6 | -11 | 1:3 | |
Miroslav Vospálek : Josef Pírka | -5 | 9 | -6 | -9 | 1:3 | |
Ladislav Šulc : Miroslav Tuček | 5 | 10 | -9 | -3 | -11 | 2:3 |
Jan Rybička : Zdeněk Hálek | 7 | 0 | 7 | 3:0 | ||
Jan Čierný : Václav Strejc | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Ladislav Šulc : Josef Pírka | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Jan Rybička : Václav Coubal | 7 | -9 | 6 | -6 | 7 | 3:2 |
Jan Čierný : Zdeněk Hálek | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Miroslav Vospálek : Václav Strejc | -0 | -0 | -0 | 0:3 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Jan Rybička |
0 | 1 |
Jan Čierný Ladislav Šulc |
0 | 1 |
Jan Čierný | 0 | 4 |
Miroslav Vospálek | 0 | 4 |
Ladislav Šulc | 2 | 2 |
Jan Rybička | 2 | 2 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Miroslav Tuček Josef Pírka |
1 | 0 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Miroslav Tuček | 3 | 0 |
Josef Pírka | 4 | 0 |
Václav Strejc | 3 | 1 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
Václav Coubal | 0 | 1 |
2. kolo
TTC Slovan Kladno B : TJ Sokol Unhošť A | 7 : 11 | 11. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 589:639 | 29:36 | ||||
M. Čermák / J. Jůza : L. Mach / J. Urban | -12 | -7 | -5 | 0:3 | ||
P. Peltán / P. Kříž : O. Švejda / J. Bucek | 7 | -10 | 8 | 8 | 3:1 | |
Petr Peltán : Libor Mach | -7 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Jan Jůza : Jiří Urban | -5 | 7 | -6 | -12 | 1:3 | |
Milan Čermák : Jindřich Bucek | 5 | 12 | 4 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Ondřej Švejda | -9 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jan Jůza : Libor Mach | 6 | 8 | -4 | -5 | -9 | 2:3 |
Milan Čermák : Jiří Urban | 8 | 9 | -9 | -7 | -9 | 2:3 |
Petr Kříž : Jindřich Bucek | 5 | 12 | -11 | 9 | 3:1 | |
Petr Peltán : Ondřej Švejda | -9 | 8 | -7 | -10 | 1:3 | |
Milan Čermák : Libor Mach | 7 | 6 | -12 | 8 | 3:1 | |
Petr Kříž : Jiří Urban | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Jindřich Bucek | 5 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Jan Jůza : Ondřej Švejda | 9 | -6 | -9 | -12 | 1:3 | |
Petr Kříž : Libor Mach | -5 | -7 | 4 | -9 | 1:3 | |
Petr Peltán : Jiří Urban | 8 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Jan Jůza : Jindřich Bucek | 10 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Milan Čermák : Ondřej Švejda | -0 | -0 | -0 | 0:3 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Milan Čermák Jan Jůza |
0 | 1 |
Petr Peltán | 2 | 2 |
Milan Čermák | 2 | 2 |
Petr Kříž | 1 | 3 |
Jan Jůza | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Ondřej Švejda Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Libor Mach | 3 | 1 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 4 | 0 |
Jindřich Bucek | 0 | 4 |
KST Slatina A : ST Viktorie Černuc A | 11 : 7 | 11. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 648:587 | 39:29 | ||||
J. Rapp / V. Nedvěd : M. Drmota / L. Nývlt | -6 | 6 | -11 | 6 | -7 | 2:3 |
R. Ocásek / M. Matějíček : L. Holer / J. Sirůček | 10 | -4 | 7 | -11 | -5 | 2:3 |
Marcel Matějíček : Jiří Sirůček | -10 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Lukáš Nývlt | 6 | 9 | -8 | -9 | 4 | 3:2 |
Jiří Rapp : Ladislav Holer | -10 | 5 | -8 | 6 | 8 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Miroslav Drmota | -10 | 6 | 8 | 9 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : Jiří Sirůček | -5 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Lukáš Nývlt | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Ladislav Holer | 9 | -5 | 4 | 3 | 3:1 | |
Marcel Matějíček : Miroslav Drmota | 4 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Jiří Sirůček | 6 | -5 | -9 | -9 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Lukáš Nývlt | 10 | 12 | 6 | 3:0 | ||
Marcel Matějíček : Ladislav Holer | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Miroslav Drmota | -6 | 8 | -7 | 6 | 5 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Jiří Sirůček | -6 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Marcel Matějíček : Lukáš Nývlt | -9 | 5 | -9 | -10 | 1:3 | |
Rostislav Ocásek : Ladislav Holer | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Miroslav Drmota | 7 | 9 | 3 | 3:0 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
0 | 1 |
Jiří Rapp Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Jiří Rapp | 3 | 1 |
Rostislav Ocásek | 3 | 1 |
Marcel Matějíček | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 3 | 1 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Ladislav Holer Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Miroslav Drmota Lukáš Nývlt |
1 | 0 |
Miroslav Drmota | 0 | 4 |
Ladislav Holer | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 1 | 3 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
DTJ Sparta Kladno A : STC Slaný B | 1 : 17 | 11. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 517:680 | 11:52 | ||||
P. Vojna / T. Vysoudil : J. Pánek / J. Bouška | -9 | 10 | -5 | -11 | 1:3 | |
J. Šulc / Z. Čižinský : G. Materna / L. Vajnar | -7 | -8 | 13 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Vysoudil : Jan Pánek | -6 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Jiří Bouška | -7 | -11 | -6 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : George Materna | -7 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Luboš Vajnar | 7 | -9 | -10 | -7 | 1:3 | |
Jiří Šulc : Jan Pánek | 4 | 8 | -9 | 9 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Jiří Bouška | -7 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : George Materna | 4 | -6 | -7 | -6 | 1:3 | |
Tomáš Vysoudil : Luboš Vajnar | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Jan Pánek | -4 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Jiří Bouška | -8 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : George Materna | -6 | 9 | -8 | -10 | 1:3 | |
Jiří Šulc : Luboš Vajnar | 11 | -9 | -9 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Čižinský : Jan Pánek | -16 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : Jiří Bouška | -11 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : George Materna | 10 | -5 | -9 | 7 | -9 | 2:3 |
Pavel Vojna : Luboš Vajnar | -8 | -6 | -7 | 0:3 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 1 | 3 |
Pavel Vojna | 0 | 4 |
Zdeněk Čižinský | 0 | 4 |
Tomáš Vysoudil | 0 | 4 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Jan Pánek Jiří Bouška |
1 | 0 |
George Materna | 4 | 0 |
Jan Pánek | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 4 | 0 |
Jiří Bouška | 4 | 0 |
STC Slaný C : TTC Kladno E | 14 : 4 | 10. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 694:542 | 44:24 | ||||
J. Řeháček / A. Krček : J. Čierný / L. Šulc | 6 | 6 | -10 | 5 | 3:1 | |
O. Chadima / D. Vesecký : M. Vospálek / M. Habrcetl | 11 | 14 | -11 | -8 | -9 | 2:3 |
Adam Krček : Milan Habrcetl | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Ladislav Šulc | 11 | -11 | 9 | 7 | 3:1 | |
David Vesecký : Jan Čierný | 10 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Adam Krček : Miroslav Vospálek | 5 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Milan Habrcetl | 13 | 9 | 2 | 3:0 | ||
David Vesecký : Ladislav Šulc | 9 | 9 | -4 | -11 | 8 | 3:2 |
Adam Krček : Jan Čierný | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Miroslav Vospálek | -10 | 7 | -9 | 8 | 10 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Milan Habrcetl | 4 | 4 | -6 | -12 | 7 | 3:2 |
Adam Krček : Ladislav Šulc | -10 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Jan Čierný | 7 | 9 | -9 | 9 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Miroslav Vospálek | -7 | -10 | 7 | 9 | 7 | 3:2 |
David Vesecký : Milan Habrcetl | 3 | -8 | 5 | 6 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Ladislav Šulc | -4 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Jan Čierný | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
David Vesecký : Miroslav Vospálek | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 3 | 1 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Adam Krček | 2 | 2 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Milan Habrcetl |
1 | 0 |
Jan Čierný Ladislav Šulc |
0 | 1 |
Jan Čierný | 1 | 3 |
Miroslav Vospálek | 0 | 4 |
Ladislav Šulc | 2 | 2 |
Milan Habrcetl | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň A : TTC Jemníky A | 5 : 13 | 10. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 621:670 | 29:41 | ||||
M. Teiml / Z. Kasík : M. Andrš / J. Sklenička | -7 | 7 | -9 | -8 | 1:3 | |
V. Bromský / L. Stočes : P. Zoth / M. Vilímek | -6 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Pavel Karmazín | -17 | -13 | -3 | 0:3 | ||
Luděk Stočes : Michal Vilímek | 3 | -6 | 2 | -8 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Kasík : Pavel Zoth | 9 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Jaroslav Sklenička | -7 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Pavel Karmazín | -10 | -7 | 8 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Kasík : Michal Vilímek | -6 | 8 | -6 | 8 | -7 | 2:3 |
Marek Teiml : Pavel Zoth | -9 | -3 | 10 | 10 | -9 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Jaroslav Sklenička | 10 | -5 | -6 | -10 | 1:3 | |
Luděk Stočes : Pavel Karmazín | 8 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Michal Vilímek | -3 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Pavel Zoth | 2 | 6 | -11 | -10 | -5 | 2:3 |
Luděk Stočes : Jaroslav Sklenička | 6 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Pavel Karmazín | -8 | 10 | -6 | -7 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Martin Andrš | 7 | -5 | 6 | -6 | -6 | 2:3 |
Luděk Stočes : Pavel Zoth | 6 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Jaroslav Sklenička | 7 | -9 | 4 | -11 | -4 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
0 | 1 |
Marek Teiml | 0 | 4 |
Vladimír Bromský | 0 | 4 |
Luděk Stočes | 4 | 0 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
1 | 0 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 3 | 1 |
Jaroslav Sklenička | 3 | 1 |
Pavel Zoth | 2 | 2 |
Michal Vilímek | 2 | 1 |
Martin Andrš | 1 | 0 |
TTC Kladno F : TTC Kladno G | 10 : 8 | 8. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 592:556 | 36:28 | ||||
T. Bílý / D. Horbaj : J. Pírka / V. Coubal | -8 | -6 | -6 | 0:3 | ||
T. Pachman / K. Jelínek : V. Strejc / Z. Hálek | 9 | 11 | -6 | 5 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Václav Strejc | 8 | 9 | -6 | 7 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Josef Pírka | 11 | -8 | 6 | -9 | -2 | 2:3 |
Tomáš Pachman : Václav Coubal | 5 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Zdeněk Hálek | -7 | -5 | 7 | -6 | 1:3 | |
Tomáš Bílý : Václav Strejc | 5 | -9 | 7 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Pachman : Josef Pírka | -3 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Václav Coubal | -6 | -9 | 3 | -6 | 1:3 | |
Tomáš Bílý : Zdeněk Hálek | 9 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Václav Strejc | 7 | 1 | 7 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Josef Pírka | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Bílý : Václav Coubal | 11 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Zdeněk Hálek | 7 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Václav Strejc | -7 | 15 | -9 | 6 | -5 | 2:3 |
Tomáš Bílý : Josef Pírka | -7 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Kryštof Jelínek : Václav Coubal | 7 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Zdeněk Hálek | 4 | 8 | -6 | 9 | 3:1 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Tomáš Pachman | 2 | 2 |
Tomáš Bílý | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Josef Pírka Václav Coubal |
1 | 0 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Josef Pírka | 4 | 0 |
Václav Coubal | 1 | 3 |
Václav Strejc | 1 | 3 |
Zdeněk Hálek | 1 | 3 |
3. kolo
ST Viktorie Černuc A : TJ Sokol Dříň A | 7 : 11 | 19. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 582:597 | 29:36 | ||||
L. Holer / J. Sirůček : V. Bromský / L. Stočes | -9 | -9 | -6 | 0:3 | ||
M. Drmota / P. Polomini : M. Teiml / Z. Kasík | -6 | 9 | -7 | 5 | -7 | 2:3 |
Jiří Sirůček : Luděk Stočes | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Zdeněk Kasík | -8 | -8 | 10 | -9 | 1:3 | |
Ladislav Holer : Vladimír Bromský | -12 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Miroslav Drmota : Marek Teiml | -5 | 8 | 10 | -7 | -10 | 2:3 |
Lukáš Nývlt : Luděk Stočes | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Petr Polomini : Zdeněk Kasík | -6 | -10 | 4 | -6 | 1:3 | |
Miroslav Drmota : Vladimír Bromský | 5 | -5 | 10 | 1 | 3:1 | |
Jiří Sirůček : Marek Teiml | 4 | 2 | 10 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Luděk Stočes | -6 | 3 | -8 | -7 | 1:3 | |
Miroslav Drmota : Zdeněk Kasík | -6 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Vladimír Bromský | 10 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Marek Teiml | 8 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Miroslav Drmota : Luděk Stočes | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Zdeněk Kasík | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Vladimír Bromský | 8 | 10 | -7 | -8 | 9 | 3:2 |
Petr Polomini : Marek Teiml | -7 | -10 | 7 | -7 | 1:3 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Miroslav Drmota Petr Polomini |
0 | 1 |
Ladislav Holer Jiří Sirůček |
0 | 1 |
Miroslav Drmota | 1 | 3 |
Ladislav Holer | 0 | 1 |
Lukáš Nývlt | 2 | 2 |
Petr Polomini | 0 | 3 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
1 | 0 |
Marek Teiml | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 1 | 3 |
Luděk Stočes | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť A : TTC Kladno F | 12 : 6 | 17. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 712:676 | 41:31 | ||||
L. Mach / J. Urban : T. Pachman / K. Jelínek | 9 | 5 | -8 | 7 | 3:1 | |
P. Sokolovský / O. Švejda : T. Bílý / D. Horbaj | -6 | -11 | -8 | 0:3 | ||
Libor Mach : Kryštof Jelínek | -10 | -7 | 9 | -6 | 1:3 | |
Jiří Urban : Tomáš Bílý | 3 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Tomáš Pachman | 8 | -9 | -9 | 7 | -11 | 2:3 |
Petr Sokolovský : Dušan Horbaj | -6 | -9 | 5 | 9 | 10 | 3:2 |
Jiří Urban : Kryštof Jelínek | 7 | -5 | 7 | -10 | -11 | 2:3 |
Ondřej Švejda : Tomáš Bílý | 5 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Tomáš Pachman | 10 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Libor Mach : Dušan Horbaj | 3 | 13 | -4 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Kryštof Jelínek | 10 | -6 | -9 | 6 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Jangl : Tomáš Bílý | -6 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Libor Mach : Tomáš Pachman | 10 | -11 | 11 | 8 | 3:1 | |
Jiří Urban : Dušan Horbaj | 10 | -4 | 10 | 7 | 3:1 | |
Zdeněk Jangl : Kryštof Jelínek | -10 | -10 | -3 | 0:3 | ||
Libor Mach : Tomáš Bílý | -11 | 8 | 7 | 7 | 3:1 | |
Jiří Urban : Tomáš Pachman | -8 | -7 | 8 | 6 | 9 | 3:2 |
Ondřej Švejda : Dušan Horbaj | -9 | 7 | 9 | -7 | 11 | 3:2 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Petr Sokolovský Ondřej Švejda |
0 | 1 |
Libor Mach | 3 | 1 |
Petr Sokolovský | 2 | 0 |
Zdeněk Jangl | 0 | 2 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 3 | 1 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
0 | 1 |
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Tomáš Pachman | 1 | 3 |
Tomáš Bílý | 1 | 3 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
TTC Kladno G : STC Slaný C | 11 : 7 | 16. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 672:600 | 37:29 | ||||
M. Tuček / J. Pírka : L. Rampa / A. Krček | 7 | 14 | 7 | 3:0 | ||
V. Strejc / Z. Hálek : O. Chadima / D. Vesecký | 7 | 14 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Tuček : Ladislav Rampa | 2 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : David Vesecký | -9 | 10 | 9 | 5 | 3:1 | |
Václav Strejc : Adam Krček | -10 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Josef Pírka : Ondřej Chadima | 2 | 7 | 1 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Ladislav Rampa | -4 | -9 | -2 | 0:3 | ||
Václav Strejc : David Vesecký | 10 | -7 | -6 | -16 | 1:3 | |
Josef Pírka : Adam Krček | 6 | -6 | 7 | 7 | 3:1 | |
Miroslav Tuček : Ondřej Chadima | -9 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Ladislav Rampa | -9 | -11 | -9 | 0:3 | ||
Josef Pírka : David Vesecký | -8 | -12 | 8 | -10 | 1:3 | |
Miroslav Tuček : Adam Krček | 5 | 3 | 1 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Ondřej Chadima | -7 | -10 | 4 | 11 | 13 | 3:2 |
Josef Pírka : Ladislav Rampa | 7 | 13 | -5 | -6 | 8 | 3:2 |
Miroslav Tuček : David Vesecký | 3 | -7 | -9 | 7 | -12 | 2:3 |
Zdeněk Hálek : Adam Krček | -8 | 2 | -8 | 10 | 6 | 3:2 |
Václav Strejc : Ondřej Chadima | 11 | 8 | 8 | 3:0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Miroslav Tuček Josef Pírka |
1 | 0 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Miroslav Tuček | 2 | 2 |
Josef Pírka | 3 | 1 |
Václav Strejc | 1 | 3 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Ladislav Rampa Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Ladislav Rampa | 2 | 2 |
Ondřej Chadima | 1 | 3 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Adam Krček | 1 | 3 |
STC Slaný B : TTC Slovan Kladno B | 14 : 4 | 16. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 623:544 | 46:21 | ||||
J. Bouška / J. Horský : P. Peltán / P. Kříž | 9 | -7 | 6 | -8 | -8 | 2:3 |
G. Materna / L. Vajnar : J. Škach / J. Jůza | 4 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Bouška : Petr Kříž | 8 | 7 | -7 | -10 | 4 | 3:2 |
Jindřich Horský : Petr Peltán | 5 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Jan Jůza | 4 | 6 | -3 | -4 | -8 | 2:3 |
George Materna : Jaroslav Škach | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jindřich Horský : Petr Kříž | 8 | 10 | 2 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Petr Peltán | 11 | 5 | 7 | 3:0 | ||
George Materna : Jan Jůza | -7 | 8 | 6 | -9 | 5 | 3:2 |
Jiří Bouška : Jaroslav Škach | 8 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Petr Kříž | -8 | 7 | 8 | -7 | 9 | 3:2 |
George Materna : Petr Peltán | 8 | -12 | 7 | 8 | 3:1 | |
Jiří Bouška : Jan Jůza | 8 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Jindřich Horský : Jaroslav Škach | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
George Materna : Petr Kříž | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Bouška : Petr Peltán | 8 | 7 | -7 | 6 | 3:1 | |
Jindřich Horský : Jan Jůza | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Luboš Vajnar : Jaroslav Škach | 7 | -8 | 9 | 2 | 3:1 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Jiří Bouška Jindřich Horský |
0 | 1 |
George Materna | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 3 | 1 |
Jiří Bouška | 4 | 0 |
Jindřich Horský | 2 | 2 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Škach Jan Jůza |
0 | 1 |
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán | 0 | 4 |
Jaroslav Škach | 1 | 3 |
Petr Kříž | 0 | 4 |
Jan Jůza | 2 | 2 |
TTC Jemníky A : DTJ Sparta Kladno A | 11 : 7 | 16. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 717:690 | 42:34 | ||||
M. Andrš / J. Sklenička : P. Vojna / T. Vysoudil | 9 | 9 | -9 | -6 | -7 | 2:3 |
P. Zoth / M. Vilímek : J. Šulc / Z. Čižinský | 9 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Michal Vilímek : Jiří Šulc | 7 | -7 | 9 | -8 | 9 | 3:2 |
Pavel Karmazín : Tomáš Vysoudil | 5 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Sklenička : Zdeněk Čižinský | 9 | 7 | -9 | -6 | 8 | 3:2 |
Pavel Zoth : Pavel Vojna | 9 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Karmazín : Jiří Šulc | 5 | -8 | 7 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Sklenička : Tomáš Vysoudil | 8 | -9 | 8 | -8 | 9 | 3:2 |
Pavel Zoth : Zdeněk Čižinský | 9 | -9 | -5 | -6 | 1:3 | |
Michal Vilímek : Pavel Vojna | -8 | -7 | 8 | 7 | 5 | 3:2 |
Jaroslav Sklenička : Jiří Šulc | -9 | -6 | 8 | 8 | -9 | 2:3 |
Pavel Zoth : Tomáš Vysoudil | -9 | -5 | 8 | 7 | 7 | 3:2 |
Vratislav Káčerek : Zdeněk Čižinský | 9 | -8 | 8 | -9 | -8 | 2:3 |
Pavel Karmazín : Pavel Vojna | -8 | 8 | 7 | 5 | 3:1 | |
Pavel Zoth : Jiří Šulc | -6 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Vratislav Káčerek : Tomáš Vysoudil | -6 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Karmazín : Zdeněk Čižinský | -8 | 9 | 7 | 8 | 3:1 | |
Martin Andrš : Pavel Vojna | -5 | -6 | 8 | 5 | -9 | 2:3 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
0 | 1 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 4 | 0 |
Martin Andrš | 0 | 1 |
Jaroslav Sklenička | 2 | 1 |
Vratislav Káčerek | 0 | 2 |
Pavel Zoth | 2 | 2 |
Michal Vilímek | 2 | 0 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
1 | 0 |
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 2 | 2 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Zdeněk Čižinský | 2 | 2 |
Tomáš Vysoudil | 1 | 3 |
TTC Kladno E : KST Slatina A | 14 : 4 | 15. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 780:697 | 49:29 | ||||
M. Vospálek / J. Rybička : J. Rapp / V. Nedvěd | 5 | 4 | 4 | 3:0 | ||
J. Čierný / L. Šulc : R. Ocásek / M. Matějíček | -5 | 7 | 8 | -10 | -7 | 2:3 |
Ladislav Šulc : Marcel Matějíček | 8 | -9 | -7 | 7 | 9 | 3:2 |
Miroslav Vospálek : Rostislav Ocásek | -5 | 5 | 6 | -5 | 11 | 3:2 |
Jan Čierný : Jiří Rapp | -10 | -12 | 5 | -9 | 1:3 | |
Jan Rybička : Vladimír Nedvěd | 5 | 7 | 11 | 3:0 | ||
Miroslav Vospálek : Marcel Matějíček | -8 | -10 | 10 | 9 | 10 | 3:2 |
Jan Čierný : Rostislav Ocásek | 9 | -6 | 5 | -7 | 10 | 3:2 |
Jan Rybička : Jiří Rapp | 10 | -7 | 5 | -10 | 10 | 3:2 |
Ladislav Šulc : Vladimír Nedvěd | 9 | 12 | 8 | 3:0 | ||
Jan Čierný : Marcel Matějíček | 9 | -8 | 6 | 8 | 3:1 | |
Jan Rybička : Rostislav Ocásek | 9 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Ladislav Šulc : Jiří Rapp | -10 | 9 | -9 | 8 | 7 | 3:2 |
Miroslav Vospálek : Vladimír Nedvěd | 9 | 8 | -9 | -9 | 9 | 3:2 |
Jan Rybička : Marcel Matějíček | 6 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Ladislav Šulc : Rostislav Ocásek | 3 | -7 | 5 | -4 | -5 | 2:3 |
Miroslav Vospálek : Jiří Rapp | 9 | -6 | 10 | -9 | 9 | 3:2 |
Jan Čierný : Vladimír Nedvěd | 8 | -7 | -9 | 7 | -9 | 2:3 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Jan Rybička |
1 | 0 |
Jan Čierný Ladislav Šulc |
0 | 1 |
Jan Čierný | 2 | 2 |
Miroslav Vospálek | 4 | 0 |
Ladislav Šulc | 3 | 1 |
Jan Rybička | 4 | 0 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Jiří Rapp Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
1 | 0 |
Jiří Rapp | 1 | 3 |
Rostislav Ocásek | 1 | 3 |
Marcel Matějíček | 0 | 4 |
Vladimír Nedvěd | 1 | 3 |
4. kolo
TTC Slovan Kladno B : TTC Jemníky A | 8 : 10 | 25. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 671:695 | 33:39 | ||||
P. Peltán / P. Kříž : M. Andrš / P. Zoth | 6 | -6 | -10 | 10 | 8 | 3:2 |
M. Čermák / J. Jůza : P. Karmazín / J. Sklenička | 8 | -9 | 10 | -8 | -11 | 2:3 |
Milan Čermák : Pavel Zoth | 7 | -9 | 10 | 10 | 3:1 | |
Jan Jůza : Pavel Karmazín | -6 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Jaroslav Sklenička | -6 | 8 | -8 | 9 | -6 | 2:3 |
Petr Kříž : Vratislav Káčerek | 7 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jan Jůza : Pavel Zoth | 5 | -7 | 8 | 7 | 3:1 | |
Petr Peltán : Pavel Karmazín | -6 | -8 | 8 | -7 | 1:3 | |
Petr Kříž : Jaroslav Sklenička | -5 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Milan Čermák : Michal Vilímek | -5 | -8 | 10 | 9 | 8 | 3:2 |
Petr Peltán : Pavel Zoth | -6 | 8 | -9 | -12 | 1:3 | |
Petr Kříž : Pavel Karmazín | -13 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Milan Čermák : Jaroslav Sklenička | 6 | -7 | 8 | -9 | 9 | 3:2 |
Jan Jůza : Michal Vilímek | -6 | -8 | 8 | -8 | 1:3 | |
Petr Kříž : Pavel Zoth | -9 | 10 | -8 | -8 | 1:3 | |
Milan Čermák : Pavel Karmazín | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jan Jůza : Jaroslav Sklenička | 8 | 7 | -9 | 6 | 3:1 | |
Petr Peltán : Michal Vilímek | -8 | 7 | -9 | -6 | 1:3 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Milan Čermák Jan Jůza |
0 | 1 |
Petr Peltán | 0 | 4 |
Milan Čermák | 4 | 0 |
Petr Kříž | 1 | 3 |
Jan Jůza | 2 | 2 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Pavel Zoth |
0 | 1 |
Pavel Karmazín Jaroslav Sklenička |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 3 | 1 |
Jaroslav Sklenička | 2 | 2 |
Pavel Zoth | 2 | 2 |
Michal Vilímek | 2 | 1 |
Vratislav Káčerek | 0 | 1 |
KST Slatina A : TTC Kladno G | 8 : 10 | 25. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 674:679 | 37:37 | ||||
J. Rapp / V. Nedvěd : M. Tuček / J. Pírka | 8 | -4 | -5 | -9 | 1:3 | |
R. Ocásek / M. Matějíček : V. Strejc / Z. Hálek | 5 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Marcel Matějíček : Josef Pírka | 10 | -8 | 9 | -8 | -5 | 2:3 |
Rostislav Ocásek : Miroslav Tuček | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Zdeněk Hálek | -10 | -4 | 9 | 7 | 12 | 3:2 |
Jiří Rapp : Václav Strejc | -9 | 5 | 6 | 2 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : Josef Pírka | -7 | -7 | 7 | -5 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Miroslav Tuček | 9 | 11 | -9 | -8 | 10 | 3:2 |
Jiří Rapp : Zdeněk Hálek | -7 | -8 | 10 | -9 | 1:3 | |
Marcel Matějíček : Václav Strejc | 6 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Josef Pírka | -5 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Miroslav Tuček | 10 | 5 | -2 | -9 | -8 | 2:3 |
Marcel Matějíček : Zdeněk Hálek | 4 | -8 | 8 | -8 | 6 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Václav Strejc | -6 | 10 | -6 | -6 | 1:3 | |
Jiří Rapp : Josef Pírka | -6 | 7 | -9 | -8 | 1:3 | |
Marcel Matějíček : Miroslav Tuček | -9 | 7 | -7 | 5 | -9 | 2:3 |
Rostislav Ocásek : Zdeněk Hálek | -6 | -5 | 8 | 3 | -5 | 2:3 |
Vladimír Nedvěd : Václav Strejc | 5 | 10 | 6 | 3:0 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
1 | 0 |
Jiří Rapp Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Jiří Rapp | 1 | 3 |
Rostislav Ocásek | 1 | 3 |
Marcel Matějíček | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 3 | 1 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Miroslav Tuček Josef Pírka |
1 | 0 |
Miroslav Tuček | 2 | 2 |
Josef Pírka | 4 | 0 |
Václav Strejc | 1 | 3 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
DTJ Sparta Kladno A : ST Viktorie Černuc A | 13 : 5 | 25. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 666:619 | 40:28 | ||||
P. Vojna / T. Vysoudil : J. Koucký / J. Sirůček | -10 | -8 | 10 | -5 | 1:3 | |
J. Šulc / Z. Čižinský : M. Drmota / L. Nývlt | -10 | 9 | -8 | 9 | 4 | 3:2 |
Tomáš Vysoudil : Jiří Sirůček | -7 | -4 | -12 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Lukáš Nývlt | 9 | -8 | 5 | 11 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Miroslav Drmota | -4 | -12 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Jindřich Koucký | 6 | -12 | 3 | 2 | 3:1 | |
Jiří Šulc : Jiří Sirůček | 9 | -9 | 6 | 9 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Lukáš Nývlt | -8 | -6 | 6 | 8 | 9 | 3:2 |
Zdeněk Čižinský : Miroslav Drmota | 6 | 3 | -8 | -9 | 9 | 3:2 |
Tomáš Vysoudil : Jindřich Koucký | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Jiří Sirůček | -5 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Lukáš Nývlt | 9 | -12 | 9 | -7 | 7 | 3:2 |
Tomáš Vysoudil : Miroslav Drmota | 5 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Šulc : Jindřich Koucký | 9 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Čižinský : Jiří Sirůček | 9 | -12 | 9 | -8 | 10 | 3:2 |
Tomáš Vysoudil : Lukáš Nývlt | -6 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Miroslav Drmota | 8 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Jindřich Koucký | 9 | 6 | 8 | 3:0 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
1 | 0 |
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 4 | 0 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Zdeněk Čižinský | 4 | 0 |
Tomáš Vysoudil | 2 | 2 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Miroslav Drmota Lukáš Nývlt |
0 | 1 |
Jindřich Koucký Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Miroslav Drmota | 1 | 3 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 1 | 3 |
Jiří Sirůček | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť A : STC Slaný B | 7 : 11 | 24. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 614:662 | 31:39 | ||||
L. Mach / J. Urban : J. Pánek / J. Bouška | -3 | 9 | -8 | 5 | -8 | 2:3 |
O. Švejda / J. Bucek : G. Materna / L. Vajnar | 5 | -8 | -9 | 8 | 6 | 3:2 |
Libor Mach : Jan Pánek | 8 | -8 | -4 | -8 | 1:3 | |
Jiří Urban : Jiří Bouška | -6 | 8 | 6 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Luboš Vajnar | 6 | -7 | -9 | -5 | 1:3 | |
Petr Sokolovský : George Materna | 8 | -12 | 11 | -6 | -5 | 2:3 |
Jiří Urban : Jan Pánek | -7 | -8 | 8 | -10 | 1:3 | |
Ondřej Švejda : Jiří Bouška | -7 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Petr Sokolovský : Luboš Vajnar | -4 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Libor Mach : George Materna | 9 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Jan Pánek | -6 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Zdeněk Jangl : Jiří Bouška | 8 | -3 | -6 | -4 | 1:3 | |
Libor Mach : Luboš Vajnar | 7 | -9 | 3 | 9 | 3:1 | |
Jiří Urban : George Materna | -9 | 8 | -9 | 9 | 5 | 3:2 |
Zdeněk Jangl : Jan Pánek | -10 | 10 | 7 | -5 | -6 | 2:3 |
Libor Mach : Jiří Bouška | 5 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Luboš Vajnar | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Fryš : George Materna | -8 | -6 | -8 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
0 | 1 |
Ondřej Švejda Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Libor Mach | 3 | 1 |
Petr Sokolovský | 0 | 2 |
Zdeněk Jangl | 0 | 2 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 0 | 3 |
Zdeněk Fryš | 0 | 1 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
Jan Pánek Jiří Bouška |
1 | 0 |
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
George Materna | 2 | 2 |
Jan Pánek | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 2 | 2 |
Jiří Bouška | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň A : TTC Kladno E | 8 : 10 | 24. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 623:646 | 32:38 | ||||
V. Bromský / L. Stočes : M. Vospálek / J. Rybička | 6 | 6 | 9 | 3:0 | ||
M. Teiml / Z. Kasík : L. Šulc / M. Habrcetl | -11 | 5 | 8 | 7 | 3:1 | |
Luděk Stočes : Jan Rybička | -8 | 2 | 5 | 7 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Miroslav Vospálek | -10 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Ladislav Šulc | -6 | -4 | -11 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Milan Habrcetl | -9 | 6 | 8 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Jan Rybička | 2 | -2 | -7 | -9 | 1:3 | |
Marek Teiml : Miroslav Vospálek | -9 | 9 | -6 | -5 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Ladislav Šulc | -7 | 8 | 9 | -8 | -7 | 2:3 |
Luděk Stočes : Milan Habrcetl | -8 | 5 | 9 | 9 | 3:1 | |
Marek Teiml : Jan Rybička | -7 | 12 | 9 | 10 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Miroslav Vospálek | -7 | -5 | 5 | -8 | 1:3 | |
Luděk Stočes : Ladislav Šulc | -10 | 5 | 8 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Milan Habrcetl | -7 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Jan Rybička | 2 | -7 | -9 | -6 | 1:3 | |
Luděk Stočes : Miroslav Vospálek | -9 | -8 | 4 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Kasík : Ladislav Šulc | 7 | -4 | -7 | -7 | 1:3 | |
Marek Teiml : Milan Habrcetl | 6 | -6 | -9 | 9 | 9 | 3:2 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
1 | 0 |
Marek Teiml | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 1 | 3 |
Luděk Stočes | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 0 | 4 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Ladislav Šulc Milan Habrcetl |
0 | 1 |
Miroslav Vospálek Jan Rybička |
0 | 1 |
Miroslav Vospálek | 4 | 0 |
Ladislav Šulc | 3 | 1 |
Milan Habrcetl | 1 | 3 |
Jan Rybička | 2 | 2 |
TTC Kladno F : STC Slaný C | 15 : 3 | 22. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 681:561 | 49:18 | ||||
T. Pachman / K. Jelínek : V. Poláček / J. Jarolímek | 7 | 4 | 7 | 3:0 | ||
T. Bílý / D. Horbaj : E. Ovčaříková / P. Zýmová | 6 | -8 | 11 | 6 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Jiří Jarolímek | 2 | 4 | 13 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Vladimír Poláček | -4 | 9 | 10 | 7 | 3:1 | |
Jan Hlaváček : Pavla Zýmová | -7 | 5 | -7 | 3 | -7 | 2:3 |
Tomáš Bílý : Eva Ovčaříková | 9 | -9 | 6 | 9 | 3:1 | |
Tomáš Pachman : Jiří Jarolímek | 4 | 11 | 4 | 3:0 | ||
Jan Hlaváček : Vladimír Poláček | -4 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Bílý : Pavla Zýmová | -8 | 6 | -6 | 8 | 9 | 3:2 |
Kryštof Jelínek : Eva Ovčaříková | 9 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Jiří Jarolímek | 10 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Tomáš Bílý : Vladimír Poláček | 9 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Pavla Zýmová | 8 | -7 | -4 | 10 | 9 | 3:2 |
Tomáš Pachman : Eva Ovčaříková | 10 | -8 | 9 | -9 | -9 | 2:3 |
Tomáš Bílý : Jiří Jarolímek | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Vladimír Poláček | 5 | 10 | 10 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Pavla Zýmová | 8 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Eva Ovčaříková | 6 | 10 | -9 | -7 | 8 | 3:2 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 0 | 2 |
Tomáš Pachman | 3 | 1 |
Tomáš Bílý | 4 | 0 |
Dušan Horbaj | 2 | 0 |
Kryštof Jelínek | 4 | 0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Eva Ovčaříková Pavla Zýmová |
0 | 1 |
Vladimír Poláček Jiří Jarolímek |
0 | 1 |
Vladimír Poláček | 1 | 3 |
Pavla Zýmová | 1 | 3 |
Jiří Jarolímek | 0 | 4 |
Eva Ovčaříková | 1 | 3 |
5. kolo
ST Viktorie Černuc A : TTC Slovan Kladno B | 8 : 10 | 2. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 586:635 | 31:37 | ||||
L. Nývlt / J. Sirůček : P. Frolík / P. Kříž | 8 | -8 | 7 | 5 | 3:1 | |
M. Drmota / P. Polomini : M. Čermák / J. Jůza | -4 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Milan Čermák | -6 | 10 | 2 | 9 | 3:1 | |
Lukáš Nývlt : Jan Jůza | -7 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Drmota : Petr Frolík | 2 | -4 | 8 | 7 | 3:1 | |
Petr Polomini : Petr Kříž | -6 | 10 | -9 | -5 | 1:3 | |
Lukáš Nývlt : Milan Čermák | 6 | -8 | -7 | -6 | 1:3 | |
Miroslav Drmota : Jan Jůza | -8 | 2 | -7 | -5 | 1:3 | |
Petr Polomini : Petr Frolík | 8 | -5 | -9 | 7 | 12 | 3:2 |
Jiří Sirůček : Petr Kříž | 7 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Drmota : Milan Čermák | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Petr Polomini : Jan Jůza | -10 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Petr Frolík | 4 | -8 | 8 | 9 | 3:1 | |
Lukáš Nývlt : Petr Kříž | 7 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Milan Čermák | -5 | -2 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Jan Jůza | 6 | 5 | -5 | 4 | 3:1 | |
Lukáš Nývlt : Petr Frolík | -7 | -8 | 10 | 10 | -8 | 2:3 |
Miroslav Drmota : Petr Kříž | 10 | -5 | 7 | -11 | -3 | 2:3 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Miroslav Drmota Petr Polomini |
0 | 1 |
Lukáš Nývlt Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Miroslav Drmota | 1 | 3 |
Lukáš Nývlt | 1 | 3 |
Petr Polomini | 1 | 3 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Milan Čermák Jan Jůza |
1 | 0 |
Petr Frolík Petr Kříž |
0 | 1 |
Milan Čermák | 3 | 1 |
Petr Frolík | 1 | 3 |
Petr Kříž | 2 | 2 |
Jan Jůza | 3 | 1 |
STC Slaný C : KST Slatina A | 9 : 9 | 31. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 583:578 | 31:31 | ||||
V. Poláček / J. Jarolímek : R. Ocásek / M. Matějíček | -10 | -9 | -8 | 0:3 | ||
P. Zýmová / O. Chadima : J. Schönfelder / V. Nedvěd | -9 | 9 | -9 | 7 | -7 | 2:3 |
Pavla Zýmová : Marcel Matějíček | 7 | 6 | 11 | 3:0 | ||
Jiří Jarolímek : Jaroslav Schönfelder | 8 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Poláček : Rostislav Ocásek | -8 | 10 | 3 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Vladimír Nedvěd | 11 | -9 | -8 | -8 | 1:3 | |
Jiří Jarolímek : Marcel Matějíček | -10 | -10 | -5 | 0:3 | ||
Vladimír Poláček : Jaroslav Schönfelder | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Rostislav Ocásek | -6 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Pavla Zýmová : Vladimír Nedvěd | 7 | 6 | -9 | 8 | 3:1 | |
Vladimír Poláček : Marcel Matějíček | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Jaroslav Schönfelder | -6 | -9 | 7 | -7 | 1:3 | |
Pavla Zýmová : Rostislav Ocásek | -7 | 10 | 10 | -10 | 6 | 3:2 |
Jiří Jarolímek : Vladimír Nedvěd | -3 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Marcel Matějíček | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Pavla Zýmová : Jaroslav Schönfelder | 2 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Jarolímek : Rostislav Ocásek | -0 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Poláček : Vladimír Nedvěd | 7 | 7 | 10 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Poláček Jiří Jarolímek |
0 | 1 |
Pavla Zýmová Ondřej Chadima |
0 | 1 |
Vladimír Poláček | 4 | 0 |
Jiří Jarolímek | 1 | 3 |
Pavla Zýmová | 4 | 0 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
TTC Kladno G : TJ Sokol Dříň A | 13 : 5 | 30. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 654:530 | 43:22 | ||||
V. Coubal / Z. Hálek : V. Bromský / L. Stočes | 7 | 9 | 6 | 3:0 | ||
M. Tuček / J. Pírka : M. Teiml / P. Hrudka | 6 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Luděk Stočes | -4 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Petr Hrudka | 8 | -7 | 9 | -4 | 8 | 3:2 |
Miroslav Tuček : Vladimír Bromský | 6 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Josef Pírka : Marek Teiml | 10 | -8 | 5 | 8 | 3:1 | |
Václav Coubal : Luděk Stočes | -8 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Tuček : Petr Hrudka | 2 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Josef Pírka : Vladimír Bromský | 4 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Marek Teiml | 10 | -9 | 9 | -8 | -9 | 2:3 |
Miroslav Tuček : Luděk Stočes | 5 | 4 | -9 | -10 | 7 | 3:2 |
Josef Pírka : Petr Hrudka | 2 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Vladimír Bromský | 10 | -5 | -9 | -4 | 1:3 | |
Václav Coubal : Marek Teiml | 8 | -7 | 1 | 5 | 3:1 | |
Josef Pírka : Luděk Stočes | 10 | -9 | 14 | 7 | 3:1 | |
Zdeněk Hálek : Petr Hrudka | 5 | 10 | 3 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Vladimír Bromský | 8 | -10 | -15 | -8 | 1:3 | |
Miroslav Tuček : Marek Teiml | 7 | 6 | 3 | 3:0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Miroslav Tuček Josef Pírka |
1 | 0 |
Václav Coubal Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Miroslav Tuček | 4 | 0 |
Josef Pírka | 4 | 0 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Petr Hrudka |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
0 | 1 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Luděk Stočes | 2 | 2 |
Petr Hrudka | 0 | 4 |
STC Slaný B : TTC Kladno F | 17 : 1 | 30. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 647:327 | 53:7 | ||||
G. Materna / L. Vajnar : bez boje | 0:0 | |||||
J. Pánek / J. Bouška : T. Bílý / D. Horbaj | 5 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Bouška : Tomáš Bílý | 6 | 11 | 6 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Dušan Horbaj | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Zbyněk Vyskočil | 5 | 5 | 3 | 3:0 | ||
George Materna : bez boje | 0:0 | |||||
Jan Pánek : Tomáš Bílý | 9 | -10 | 7 | 7 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Dušan Horbaj | -8 | 4 | 6 | 14 | 3:1 | |
George Materna : Zbyněk Vyskočil | 1 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Bouška : bez boje | 0:0 | |||||
Luboš Vajnar : Tomáš Bílý | 4 | 8 | 13 | 3:0 | ||
George Materna : Dušan Horbaj | -4 | 7 | 6 | 6 | 3:1 | |
Jiří Bouška : Zbyněk Vyskočil | 3 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jan Pánek : bez boje | 0:0 | |||||
George Materna : Tomáš Bílý | 7 | -10 | -8 | 8 | -7 | 2:3 |
Jiří Bouška : Dušan Horbaj | 5 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Zbyněk Vyskočil | 9 | -6 | 8 | 3 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : bez boje | 0:0 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Jan Pánek Jiří Bouška |
1 | 0 |
George Materna | 3 | 1 |
Jan Pánek | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 4 | 0 |
Jiří Bouška | 4 | 0 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Tomáš Bílý | 1 | 3 |
Dušan Horbaj | 0 | 4 |
Zbyněk Vyskočil | 0 | 4 |
TTC Jemníky A : TJ Sokol Unhošť A | 12 : 6 | 30. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 603:560 | 36:29 | ||||
M. Andrš / J. Sklenička : L. Mach / J. Urban | -8 | -9 | -6 | 0:3 | ||
P. Zoth / M. Vilímek : O. Švejda / J. Bucek | -8 | 9 | 8 | 8 | 3:1 | |
Michal Vilímek : Libor Mach | -5 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Pavel Karmazín : Jiří Urban | -5 | -9 | -12 | 0:3 | ||
Jaroslav Sklenička : Ondřej Švejda | 8 | -6 | 8 | 7 | 3:1 | |
Pavel Zoth : Jindřich Bucek | 8 | -9 | 7 | -6 | 8 | 3:2 |
Pavel Karmazín : Libor Mach | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jaroslav Sklenička : Jiří Urban | 8 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Zoth : Ondřej Švejda | 8 | -9 | 6 | 7 | 3:1 | |
Michal Vilímek : Jindřich Bucek | 6 | 6 | -8 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Sklenička : Libor Mach | 5 | 6 | -8 | 9 | 3:1 | |
Pavel Zoth : Jiří Urban | -6 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Michal Vilímek : Ondřej Švejda | 8 | -9 | -7 | 6 | 6 | 3:2 |
Pavel Karmazín : Jindřich Bucek | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Zoth : Libor Mach | 6 | 6 | -5 | -5 | 9 | 3:2 |
Michal Vilímek : Jiří Urban | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Karmazín : Ondřej Švejda | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Jindřich Bucek | -5 | -9 | -1 | 0:3 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
0 | 1 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 2 | 2 |
Martin Andrš | 0 | 1 |
Jaroslav Sklenička | 3 | 0 |
Pavel Zoth | 3 | 1 |
Michal Vilímek | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Ondřej Švejda Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Libor Mach | 2 | 2 |
Jiří Urban | 2 | 2 |
Ondřej Švejda | 0 | 4 |
Jindřich Bucek | 1 | 3 |
TTC Kladno E : DTJ Sparta Kladno A | 12 : 6 | 29. 10. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 731:672 | 44:31 | ||||
J. Čierný / L. Šulc : P. Vojna / T. Vysoudil | -8 | -10 | 8 | 8 | 9 | 3:2 |
M. Vospálek / J. Rybička : J. Šulc / Z. Čižinský | 7 | -7 | 4 | 9 | 3:1 | |
Ladislav Šulc : Jiří Šulc | 11 | 6 | -9 | -6 | 8 | 3:2 |
Miroslav Vospálek : Tomáš Vysoudil | 3 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Stanislav Hlobil : Zdeněk Čižinský | 4 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Jan Rybička : Pavel Vojna | -11 | -5 | 8 | 12 | 9 | 3:2 |
Miroslav Vospálek : Jiří Šulc | -5 | -6 | 6 | -8 | 1:3 | |
Stanislav Hlobil : Tomáš Vysoudil | -8 | 6 | 5 | -7 | 10 | 3:2 |
Jan Rybička : Zdeněk Čižinský | 8 | 8 | -7 | 5 | 3:1 | |
Ladislav Šulc : Pavel Vojna | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Stanislav Hlobil : Jiří Šulc | 8 | -7 | 5 | -9 | -6 | 2:3 |
Jan Rybička : Tomáš Vysoudil | 8 | -6 | 6 | -9 | -6 | 2:3 |
Ladislav Šulc : Zdeněk Čižinský | 4 | -4 | 5 | -8 | 6 | 3:2 |
Jan Čierný : Pavel Vojna | -5 | -10 | -10 | 0:3 | ||
Jan Rybička : Jiří Šulc | 7 | -9 | -6 | -5 | 1:3 | |
Ladislav Šulc : Tomáš Vysoudil | 10 | -11 | 9 | 11 | 3:1 | |
Jan Čierný : Zdeněk Čižinský | 9 | -7 | 10 | -8 | -6 | 2:3 |
Stanislav Hlobil : Pavel Vojna | 16 | 9 | 2 | 3:0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Jan Rybička |
1 | 0 |
Jan Čierný Ladislav Šulc |
1 | 0 |
Jan Čierný | 0 | 2 |
Miroslav Vospálek | 1 | 1 |
Ladislav Šulc | 4 | 0 |
Jan Rybička | 2 | 2 |
Stanislav Hlobil | 3 | 1 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Zdeněk Čižinský | 1 | 3 |
Jiří Šulc | 3 | 1 |
Tomáš Vysoudil | 1 | 3 |
6. kolo
TTC Slovan Kladno B : TTC Kladno E | 9 : 9 | 8. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 740:726 | 41:37 | ||||
P. Peltán / P. Kříž : L. Šulc / J. Rybička | -6 | 7 | 9 | 9 | 3:1 | |
M. Čermák / J. Jůza : M. Vospálek / S. Hlobil | -8 | 8 | -7 | 8 | 9 | 3:2 |
Milan Čermák : Ladislav Šulc | 8 | -9 | -8 | -7 | 1:3 | |
Jan Jůza : Jan Rybička | 8 | 9 | -8 | -9 | -8 | 2:3 |
Petr Kříž : Stanislav Hlobil | -9 | 5 | 6 | -8 | -8 | 2:3 |
Petr Peltán : Miroslav Vospálek | -3 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Jan Jůza : Ladislav Šulc | -3 | 4 | -5 | 6 | 8 | 3:2 |
Petr Kříž : Jan Rybička | 5 | -8 | 15 | 10 | 3:1 | |
Petr Peltán : Stanislav Hlobil | 6 | -8 | -10 | 7 | -8 | 2:3 |
Milan Čermák : Miroslav Vospálek | 3 | -10 | -8 | -6 | 1:3 | |
Petr Kříž : Ladislav Šulc | 5 | 10 | -10 | 1 | 3:1 | |
Petr Peltán : Jan Rybička | 8 | -7 | 6 | -9 | -6 | 2:3 |
Milan Čermák : Stanislav Hlobil | 5 | -8 | 9 | 9 | 3:1 | |
Jan Jůza : Miroslav Vospálek | 6 | 10 | -7 | -7 | -4 | 2:3 |
Petr Peltán : Ladislav Šulc | -15 | 5 | 10 | 9 | 3:1 | |
Milan Čermák : Jan Rybička | 8 | 10 | 10 | 3:0 | ||
Jan Jůza : Stanislav Hlobil | 8 | 6 | -9 | 8 | 3:1 | |
Petr Kříž : Miroslav Vospálek | -5 | -6 | 8 | 9 | -7 | 2:3 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Milan Čermák Jan Jůza |
1 | 0 |
Petr Peltán | 1 | 3 |
Milan Čermák | 2 | 2 |
Petr Kříž | 2 | 2 |
Jan Jůza | 2 | 2 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Ladislav Šulc Jan Rybička |
0 | 1 |
Miroslav Vospálek Stanislav Hlobil |
0 | 1 |
Miroslav Vospálek | 4 | 0 |
Ladislav Šulc | 1 | 3 |
Jan Rybička | 2 | 2 |
Stanislav Hlobil | 2 | 2 |
DTJ Sparta Kladno A : TTC Kladno G | 6 : 12 | 8. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 566:611 | 28:39 | ||||
P. Vojna / T. Vysoudil : J. Pírka / V. Coubal | 9 | -11 | -1 | -9 | 1:3 | |
J. Šulc / Z. Čižinský : V. Strejc / Z. Hálek | -9 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : Josef Pírka | -2 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Václav Coubal | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Zdeněk Hálek | 2 | -8 | -8 | 6 | -6 | 2:3 |
Zdeněk Čižinský : Václav Strejc | 8 | -5 | 9 | 6 | 3:1 | |
Jiří Šulc : Josef Pírka | 8 | -4 | -4 | -7 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Václav Coubal | -9 | 6 | -11 | -5 | 1:3 | |
Zdeněk Čižinský : Zdeněk Hálek | -5 | 7 | -7 | 9 | 10 | 3:2 |
Tomáš Vysoudil : Václav Strejc | 8 | 8 | -10 | -10 | -5 | 2:3 |
Pavel Vojna : Josef Pírka | 5 | -2 | -8 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Čižinský : Václav Coubal | -3 | -1 | -4 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : Zdeněk Hálek | -6 | 5 | -5 | -7 | 1:3 | |
Jiří Šulc : Václav Strejc | 7 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Čižinský : Josef Pírka | -9 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : Václav Coubal | 8 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Šulc : Zdeněk Hálek | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Václav Strejc | -7 | 8 | -8 | -10 | 1:3 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 3 | 1 |
Pavel Vojna | 0 | 4 |
Zdeněk Čižinský | 2 | 2 |
Tomáš Vysoudil | 1 | 3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Josef Pírka Václav Coubal |
1 | 0 |
Josef Pírka | 4 | 0 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť A : ST Viktorie Černuc A | 13 : 5 | 7. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 650:485 | 45:19 | ||||
L. Mach / J. Urban : L. Holer / J. Sirůček | -8 | 5 | 7 | 8 | 3:1 | |
O. Švejda / J. Bucek : M. Drmota / L. Nývlt | 3 | 9 | 12 | 3:0 | ||
Libor Mach : Jiří Sirůček | -7 | 9 | -9 | 3 | -9 | 2:3 |
Jiří Urban : Lukáš Nývlt | 5 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Ladislav Holer | 8 | 9 | 11 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Miroslav Drmota | 9 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Jiří Sirůček | -9 | 9 | -10 | 8 | -9 | 2:3 |
Ondřej Švejda : Lukáš Nývlt | -9 | 6 | -6 | -8 | 1:3 | |
Jindřich Bucek : Ladislav Holer | 9 | -9 | 2 | 4 | 3:1 | |
Libor Mach : Miroslav Drmota | 5 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Jiří Sirůček | -10 | 10 | -10 | -5 | 1:3 | |
Jindřich Bucek : Lukáš Nývlt | 6 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Libor Mach : Ladislav Holer | 2 | 8 | 1 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Miroslav Drmota | 2 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Fryš : Jiří Sirůček | -6 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Libor Mach : Lukáš Nývlt | 9 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Ladislav Holer | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Miroslav Drmota | 9 | -6 | 8 | -8 | 6 | 3:2 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Ondřej Švejda Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Libor Mach | 3 | 1 |
Milan Zbírkovský | 1 | 0 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 1 | 2 |
Zdeněk Fryš | 0 | 1 |
Jindřich Bucek | 3 | 0 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Ladislav Holer Jiří Sirůček |
0 | 1 |
Miroslav Drmota Lukáš Nývlt |
0 | 1 |
Miroslav Drmota | 0 | 4 |
Ladislav Holer | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 1 | 3 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný C | 6 : 12 | 7. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 577:614 | 27:39 | ||||
V. Bromský / L. Stočes : P. Zýmová / J. Řeháček | 5 | 7 | -9 | 5 | 3:1 | |
M. Teiml / Z. Kasík : D. Vesecký / A. Krček | 9 | -8 | -9 | 8 | -10 | 2:3 |
Luděk Stočes : Pavla Zýmová | 9 | 9 | -6 | 5 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Jiří Řeháček | -9 | 7 | -7 | 5 | -6 | 2:3 |
Marek Teiml : Adam Krček | 3 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : David Vesecký | -5 | -1 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Kasík : Pavla Zýmová | -3 | -8 | -3 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Jiří Řeháček | -9 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Adam Krček | 4 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Luděk Stočes : David Vesecký | -6 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Pavla Zýmová | -8 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Jiří Řeháček | 9 | -10 | -4 | -11 | 1:3 | |
Luděk Stočes : Adam Krček | -10 | 6 | 9 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : David Vesecký | -7 | 7 | 6 | -4 | -4 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Pavla Zýmová | -9 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Luděk Stočes : Jiří Řeháček | 3 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Adam Krček | 7 | -12 | -7 | -9 | 1:3 | |
Marek Teiml : David Vesecký | -7 | 5 | -6 | -7 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
1 | 0 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 1 | 3 |
Luděk Stočes | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 0 | 4 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
David Vesecký Adam Krček |
1 | 0 |
Pavla Zýmová Jiří Řeháček |
0 | 1 |
Pavla Zýmová | 3 | 1 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Adam Krček | 1 | 3 |
STC Slaný B : TTC Jemníky A | 10 : 8 | 6. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 667:634 | 37:32 | ||||
J. Pánek / J. Horský : P. Zoth / M. Vilímek | -8 | -12 | 8 | -10 | 1:3 | |
L. Vajnar / J. Bouška : M. Andrš / J. Sklenička | 7 | -8 | 9 | 9 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Michal Vilímek | -8 | -10 | 5 | -10 | 1:3 | |
Jiří Bouška : Pavel Karmazín | 5 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Pavel Zoth | 6 | -8 | 7 | 9 | 3:1 | |
Jindřich Horský : Jaroslav Sklenička | -8 | -3 | 10 | -5 | 1:3 | |
Jiří Bouška : Michal Vilímek | 10 | -8 | 9 | 10 | 3:1 | |
Jan Pánek : Pavel Karmazín | -10 | 9 | 12 | -3 | 6 | 3:2 |
Jindřich Horský : Pavel Zoth | 10 | -11 | -11 | -6 | 1:3 | |
Luboš Vajnar : Jaroslav Sklenička | 3 | -7 | 8 | 4 | 3:1 | |
Jan Pánek : Michal Vilímek | -9 | 6 | 8 | 5 | 3:1 | |
Jindřich Horský : Pavel Karmazín | -9 | 7 | -7 | -7 | 1:3 | |
Luboš Vajnar : Pavel Zoth | 8 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Bouška : Jaroslav Sklenička | -8 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Michal Vilímek | 10 | -8 | -9 | -5 | 1:3 | |
Luboš Vajnar : Pavel Karmazín | 8 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Bouška : Pavel Zoth | -9 | 9 | 7 | 6 | 3:1 | |
Jan Pánek : Jaroslav Sklenička | 6 | -5 | -7 | -8 | 1:3 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
Luboš Vajnar Jiří Bouška |
1 | 0 |
Jan Pánek Jindřich Horský |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 0 | 1 |
Jan Pánek | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 3 | 1 |
Jiří Bouška | 3 | 1 |
Jindřich Horský | 0 | 3 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
0 | 1 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
1 | 0 |
Michal Vilímek | 2 | 2 |
Pavel Karmazín | 1 | 3 |
Jaroslav Sklenička | 3 | 1 |
Pavel Zoth | 1 | 3 |
TTC Kladno F : KST Slatina A | 12 : 6 | 5. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 705:635 | 44:28 | ||||
T. Pachman / K. Jelínek : J. Rapp / V. Nedvěd | -8 | -6 | 5 | 8 | 8 | 3:2 |
T. Bílý / D. Horbaj : R. Ocásek / M. Matějíček | -8 | 7 | -9 | 8 | -8 | 2:3 |
Tomáš Bílý : Jiří Rapp | 5 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Vladimír Nedvěd | -6 | 6 | 5 | 8 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Rostislav Ocásek | 5 | -9 | 9 | -10 | 8 | 3:2 |
Kryštof Jelínek : Marcel Matějíček | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Jiří Rapp | -5 | 9 | 7 | 6 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Vladimír Nedvěd | -9 | 9 | -9 | -6 | 1:3 | |
Kryštof Jelínek : Rostislav Ocásek | 11 | -9 | 9 | 7 | 3:1 | |
Tomáš Bílý : Marcel Matějíček | 10 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Jiří Rapp | 6 | -10 | -8 | -10 | 1:3 | |
Kryštof Jelínek : Vladimír Nedvěd | 10 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Tomáš Bílý : Rostislav Ocásek | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Marcel Matějíček | 6 | -3 | -8 | 10 | -6 | 2:3 |
Kryštof Jelínek : Jiří Rapp | -7 | 3 | 5 | -12 | 7 | 3:2 |
Tomáš Bílý : Vladimír Nedvěd | -9 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Pachman : Rostislav Ocásek | 4 | -5 | 9 | 3 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Marcel Matějíček | 8 | -9 | -6 | 8 | -7 | 2:3 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Tomáš Pachman | 3 | 1 |
Tomáš Bílý | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
Kryštof Jelínek | 4 | 0 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
1 | 0 |
Jiří Rapp Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Jiří Rapp | 1 | 3 |
Rostislav Ocásek | 0 | 4 |
Marcel Matějíček | 2 | 2 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
7. kolo
STC Slaný C : DTJ Sparta Kladno A | 14 : 4 | 5. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 672:512 | 45:19 | ||||
P. Zýmová / D. Vesecký : P. Vojna / T. Brückner | 6 | 5 | -7 | -10 | 8 | 3:2 |
J. Řeháček / A. Krček : I. Lengál / T. Vysoudil | -11 | 9 | -10 | 3 | -8 | 2:3 |
Adam Krček : Tomáš Vysoudil | 9 | 7 | 5 | 3:0 | ||
David Vesecký : Pavel Vojna | -8 | 3 | 3 | 5 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Ivo Lengál | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Pavla Zýmová : Tomáš Brückner | 8 | 9 | 8 | 3:0 | ||
David Vesecký : Tomáš Vysoudil | -9 | 6 | 5 | 7 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Pavel Vojna | 5 | 8 | 11 | 3:0 | ||
Pavla Zýmová : Ivo Lengál | 8 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Adam Krček : Tomáš Brückner | 6 | 3 | 13 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Tomáš Vysoudil | -10 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Pavla Zýmová : Pavel Vojna | -8 | 9 | 9 | 4 | 3:1 | |
Adam Krček : Ivo Lengál | -7 | 10 | -7 | -3 | 1:3 | |
David Vesecký : Tomáš Brückner | 3 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Pavla Zýmová : Tomáš Vysoudil | -10 | 4 | 4 | 3 | 3:1 | |
Adam Krček : Pavel Vojna | -9 | -7 | -10 | 0:3 | ||
David Vesecký : Ivo Lengál | 3 | 6 | -10 | 18 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Tomáš Brückner | 5 | 12 | 7 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Pavla Zýmová David Vesecký |
1 | 0 |
Pavla Zýmová | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Adam Krček | 2 | 2 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Ivo Lengál Tomáš Vysoudil |
1 | 0 |
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Ivo Lengál | 1 | 3 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
Tomáš Vysoudil | 1 | 3 |
ST Viktorie Černuc A : STC Slaný B | 8 : 10 | 16. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 532:633 | 26:38 | ||||
M. Drmota / J. Sirůček : V. Kulich / J. Pánek | 8 | -9 | 9 | 12 | 3:1 | |
L. Nývlt / R. Nývlt : G. Materna / L. Vajnar | 4 | -4 | 6 | 10 | 3:1 | |
Jiří Sirůček : Jan Pánek | 9 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Luboš Vajnar | -8 | -9 | 7 | -5 | 1:3 | |
Radek Nývlt : George Materna | -9 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Miroslav Drmota : Vladimír Kulich | 8 | 12 | -3 | -6 | 8 | 3:2 |
Lukáš Nývlt : Jan Pánek | -9 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Radek Nývlt : Luboš Vajnar | -2 | -1 | -8 | 0:3 | ||
Miroslav Drmota : George Materna | -7 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Vladimír Kulich | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Radek Nývlt : Jan Pánek | -6 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Miroslav Drmota : Luboš Vajnar | -3 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : George Materna | 8 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Vladimír Kulich | 8 | -8 | -8 | -11 | 1:3 | |
Miroslav Drmota : Jan Pánek | -6 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Luboš Vajnar | -10 | -4 | 2 | 7 | 9 | 3:2 |
Lukáš Nývlt : George Materna | -12 | 9 | -3 | 9 | 8 | 3:2 |
Radek Nývlt : Vladimír Kulich | -6 | -7 | -5 | 0:3 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Miroslav Drmota Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Lukáš Nývlt Radek Nývlt |
1 | 0 |
Miroslav Drmota | 1 | 3 |
Lukáš Nývlt | 1 | 3 |
Radek Nývlt | 0 | 4 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Jan Pánek |
0 | 1 |
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
George Materna | 2 | 2 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Jan Pánek | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 3 | 1 |
KST Slatina A : TJ Sokol Dříň A | 11 : 7 | 15. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 628:572 | 40:24 | ||||
R. Ocásek / M. Matějíček : V. Bromský / L. Stočes | -9 | -8 | 10 | 10 | -11 | 2:3 |
J. Rapp / J. Schönfelder : M. Teiml / Z. Kasík | -8 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Marcel Matějíček : Luděk Stočes | -12 | -7 | 8 | -6 | 1:3 | |
Rostislav Ocásek : Zdeněk Kasík | 9 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Bromský | 10 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Marek Teiml | -9 | -7 | 8 | 5 | -9 | 2:3 |
Rostislav Ocásek : Luděk Stočes | -4 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Kasík | 3 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Vladimír Bromský | 8 | -9 | 11 | 12 | 3:1 | |
Marcel Matějíček : Marek Teiml | 10 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Luděk Stočes | -4 | -5 | 6 | -4 | 1:3 | |
Jiří Rapp : Zdeněk Kasík | 12 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Marcel Matějíček : Vladimír Bromský | 7 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Marek Teiml | 9 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Luděk Stočes | -6 | -8 | 9 | -9 | 1:3 | |
Marcel Matějíček : Zdeněk Kasík | 8 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Vladimír Bromský | 9 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Marek Teiml | 10 | 9 | -3 | -5 | 6 | 3:2 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Jiří Rapp Jaroslav Schönfelder |
0 | 1 |
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
0 | 1 |
Jiří Rapp | 2 | 2 |
Rostislav Ocásek | 3 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Marcel Matějíček | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
1 | 0 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 0 | 4 |
Luděk Stočes | 4 | 0 |
Zdeněk Kasík | 0 | 4 |
TTC Kladno G : TTC Slovan Kladno B | 9 : 9 | 13. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 566:577 | 33:32 | ||||
V. Coubal / V. Strejc : P. Peltán / P. Kříž | 4 | 6 | 8 | 3:0 | ||
M. Tuček / J. Pírka : M. Čermák / J. Jůza | -7 | -10 | 12 | -9 | 1:3 | |
Václav Coubal : Petr Peltán | 5 | 7 | -9 | 3 | 3:1 | |
Václav Strejc : Petr Kříž | -6 | -9 | -12 | 0:3 | ||
Miroslav Tuček : Jan Jůza | 6 | -9 | 6 | -9 | -9 | 2:3 |
Josef Pírka : Milan Čermák | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Petr Peltán | 4 | 2 | -8 | 6 | 3:1 | |
Miroslav Tuček : Petr Kříž | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Josef Pírka : Jan Jůza | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Milan Čermák | 7 | 7 | -4 | 11 | 3:1 | |
Miroslav Tuček : Petr Peltán | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Josef Pírka : Petr Kříž | 2 | 8 | 11 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Jan Jůza | -7 | 9 | -9 | -5 | 1:3 | |
Václav Strejc : Milan Čermák | -6 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Josef Pírka : Petr Peltán | 6 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Petr Kříž | 11 | 8 | -8 | -7 | -10 | 2:3 |
Václav Strejc : Jan Jůza | -8 | 6 | -8 | 8 | 6 | 3:2 |
Jiří Fleislébr : Milan Čermák | -4 | -3 | -1 | 0:3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Miroslav Tuček Josef Pírka |
0 | 1 |
Václav Coubal Václav Strejc |
1 | 0 |
Miroslav Tuček | 0 | 3 |
Josef Pírka | 4 | 0 |
Jiří Fleislébr | 0 | 1 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Milan Čermák Jan Jůza |
1 | 0 |
Petr Peltán Petr Kříž |
0 | 1 |
Petr Peltán | 1 | 3 |
Petr Kříž | 3 | 1 |
Jan Jůza | 2 | 2 |
Milan Čermák | 2 | 2 |
TTC Jemníky A : TTC Kladno F | 10 : 8 | 13. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 616:605 | 37:29 | ||||
M. Andrš / J. Sklenička : T. Bílý / D. Horbaj | -7 | -2 | -11 | 0:3 | ||
P. Zoth / M. Vilímek : T. Pachman / Z. Vyskočil | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Zoth : Zbyněk Vyskočil | 9 | 10 | 12 | 3:0 | ||
Jaroslav Sklenička : Tomáš Pachman | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Michal Vilímek : Tomáš Bílý | -9 | 8 | 8 | 9 | 3:1 | |
Pavel Karmazín : Dušan Horbaj | 2 | 9 | -8 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Sklenička : Zbyněk Vyskočil | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Michal Vilímek : Tomáš Pachman | 9 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Karmazín : Tomáš Bílý | -7 | -6 | 8 | -9 | 1:3 | |
Pavel Zoth : Dušan Horbaj | -5 | 6 | -4 | 9 | -7 | 2:3 |
Michal Vilímek : Zbyněk Vyskočil | 5 | 7 | -6 | 5 | 3:1 | |
Pavel Karmazín : Tomáš Pachman | -7 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Zoth : Tomáš Bílý | 9 | -7 | 8 | -6 | -12 | 2:3 |
Jaroslav Sklenička : Dušan Horbaj | 7 | -7 | 14 | 7 | 3:1 | |
Pavel Karmazín : Zbyněk Vyskočil | 7 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Zoth : Tomáš Pachman | -4 | 6 | -7 | 7 | -6 | 2:3 |
Martin Andrš : Tomáš Bílý | -7 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Michal Vilímek : Dušan Horbaj | 9 | 9 | -8 | 5 | 3:1 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
0 | 1 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 2 | 2 |
Martin Andrš | 0 | 1 |
Jaroslav Sklenička | 2 | 1 |
Pavel Zoth | 1 | 3 |
Michal Vilímek | 4 | 0 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Tomáš Pachman Zbyněk Vyskočil |
0 | 1 |
Tomáš Pachman | 3 | 1 |
Tomáš Bílý | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
Zbyněk Vyskočil | 0 | 4 |
TTC Kladno E : TJ Sokol Unhošť A | 8 : 10 | 12. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 699:698 | 35:40 | ||||
J. Čierný / L. Šulc : L. Mach / J. Urban | -7 | 9 | -7 | -12 | 1:3 | |
M. Vospálek / S. Hlobil : O. Švejda / J. Bucek | 7 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Stanislav Hlobil : Libor Mach | -6 | -7 | 7 | 8 | 6 | 3:2 |
Miroslav Vospálek : Jiří Urban | 9 | -9 | -7 | 6 | 10 | 3:2 |
Ladislav Šulc : Ondřej Švejda | 4 | -7 | 9 | -8 | 9 | 3:2 |
Jan Čierný : Jindřich Bucek | -9 | 4 | 7 | 9 | 3:1 | |
Miroslav Vospálek : Libor Mach | -9 | 5 | 7 | -10 | -9 | 2:3 |
Ladislav Šulc : Jiří Urban | -6 | 7 | -7 | 11 | 3 | 3:2 |
Jan Čierný : Ondřej Švejda | 10 | -7 | -7 | -8 | 1:3 | |
Stanislav Hlobil : Jindřich Bucek | 5 | 3 | 1 | 3:0 | ||
Ladislav Šulc : Libor Mach | 8 | -10 | -9 | -11 | 1:3 | |
Jan Čierný : Jiří Urban | 6 | -8 | -9 | -9 | 1:3 | |
Stanislav Hlobil : Ondřej Švejda | -6 | 8 | 10 | -11 | -9 | 2:3 |
Miroslav Vospálek : Jindřich Bucek | 9 | -9 | 8 | 6 | 3:1 | |
Jan Čierný : Libor Mach | -10 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Stanislav Hlobil : Jiří Urban | 6 | -7 | 8 | -6 | -3 | 2:3 |
Miroslav Vospálek : Ondřej Švejda | -9 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Ladislav Šulc : Jindřich Bucek | -7 | -7 | 7 | -8 | 1:3 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Jan Čierný Ladislav Šulc |
0 | 1 |
Miroslav Vospálek Stanislav Hlobil |
1 | 0 |
Jan Čierný | 1 | 3 |
Miroslav Vospálek | 2 | 2 |
Ladislav Šulc | 2 | 2 |
Stanislav Hlobil | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Ondřej Švejda Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Libor Mach | 3 | 1 |
Jiří Urban | 2 | 2 |
Ondřej Švejda | 3 | 1 |
Jindřich Bucek | 1 | 3 |
8. kolo
TTC Slovan Kladno B : STC Slaný C | 15 : 3 | 22. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 707:628 | 47:23 | ||||
M. Čermák / J. Jůza : O. Chadima / D. Vesecký | 6 | 8 | 6 | 3:0 | ||
P. Peltán / P. Kříž : J. Řeháček / A. Krček | -7 | 7 | -9 | 6 | 10 | 3:2 |
Milan Čermák : Ondřej Chadima | 9 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Jan Jůza : David Vesecký | 6 | -5 | 8 | -9 | 10 | 3:2 |
Petr Kříž : Adam Krček | -7 | -6 | 9 | 12 | 9 | 3:2 |
Petr Peltán : Jiří Řeháček | -9 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jan Jůza : Ondřej Chadima | 6 | -7 | 9 | 13 | 3:1 | |
Petr Kříž : David Vesecký | -7 | 9 | 12 | 6 | 3:1 | |
Petr Peltán : Adam Krček | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Milan Čermák : Jiří Řeháček | 7 | -8 | 9 | 7 | 3:1 | |
Petr Kříž : Ondřej Chadima | -6 | 9 | 7 | 7 | 3:1 | |
Petr Peltán : David Vesecký | 10 | -8 | -8 | 6 | -12 | 2:3 |
Milan Čermák : Adam Krček | 8 | -8 | 10 | 7 | 3:1 | |
Jan Jůza : Jiří Řeháček | 7 | -5 | 8 | 10 | 3:1 | |
Petr Peltán : Ondřej Chadima | 6 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Milan Čermák : David Vesecký | -6 | 8 | 10 | 7 | 3:1 | |
Jan Jůza : Adam Krček | 8 | -6 | 7 | 3 | 3:1 | |
Petr Kříž : Jiří Řeháček | -9 | -10 | -6 | 0:3 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Milan Čermák Jan Jůza |
1 | 0 |
Petr Peltán | 2 | 2 |
Milan Čermák | 4 | 0 |
Petr Kříž | 3 | 1 |
Jan Jůza | 4 | 0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
Jiří Řeháček | 2 | 2 |
David Vesecký | 1 | 3 |
Adam Krček | 0 | 4 |
DTJ Sparta Kladno A : KST Slatina A | 7 : 11 | 22. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 602:673 | 29:38 | ||||
P. Vojna / T. Vysoudil : R. Ocásek / M. Matějíček | -3 | -6 | -5 | 0:3 | ||
J. Šulc / Z. Čižinský : J. Rapp / V. Nedvěd | -4 | 14 | 4 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Vysoudil : Marcel Matějíček | -9 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Rostislav Ocásek | 8 | -9 | 7 | 7 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Vladimír Nedvěd | 5 | -8 | -8 | -10 | 1:3 | |
Zdeněk Čižinský : Jiří Rapp | 15 | 9 | -4 | -7 | 9 | 3:2 |
Jiří Šulc : Marcel Matějíček | 8 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Rostislav Ocásek | -11 | -2 | 9 | 7 | -8 | 2:3 |
Zdeněk Čižinský : Vladimír Nedvěd | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Vysoudil : Jiří Rapp | 6 | -9 | -7 | -3 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Marcel Matějíček | -4 | -5 | -12 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Rostislav Ocásek | -8 | -6 | 9 | -7 | 1:3 | |
Tomáš Vysoudil : Vladimír Nedvěd | 10 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Šulc : Jiří Rapp | -6 | -8 | 14 | -3 | 1:3 | |
Zdeněk Čižinský : Marcel Matějíček | -7 | -9 | -16 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : Rostislav Ocásek | -8 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Vladimír Nedvěd | 4 | -3 | 9 | 9 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Jiří Rapp | -9 | -10 | 10 | 8 | -6 | 2:3 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
1 | 0 |
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 3 | 1 |
Pavel Vojna | 0 | 4 |
Zdeněk Čižinský | 2 | 2 |
Tomáš Vysoudil | 1 | 3 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Jiří Rapp Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
1 | 0 |
Jiří Rapp | 3 | 1 |
Rostislav Ocásek | 3 | 1 |
Marcel Matějíček | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť A : TTC Kladno G | 14 : 4 | 21. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 654:556 | 44:22 | ||||
L. Mach / J. Urban : J. Fleislébr / Z. Hálek | 9 | 7 | 6 | 3:0 | ||
O. Švejda / J. Bucek : J. Pírka / V. Coubal | -8 | 9 | -7 | 8 | 5 | 3:2 |
Libor Mach : Josef Pírka | 8 | -8 | 6 | 12 | 3:1 | |
Jiří Urban : Václav Coubal | 7 | -7 | 9 | 9 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Zdeněk Hálek | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jindřich Bucek : Jiří Fleislébr | -7 | 8 | 8 | 6 | 3:1 | |
Jiří Urban : Josef Pírka | 9 | -6 | -10 | 4 | -6 | 2:3 |
Ondřej Švejda : Václav Coubal | 8 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Zdeněk Hálek | -4 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Libor Mach : Jiří Fleislébr | -7 | 6 | 12 | 4 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Josef Pírka | -3 | -10 | 9 | 8 | 8 | 3:2 |
Jindřich Bucek : Václav Coubal | 11 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Libor Mach : Zdeněk Hálek | 10 | 10 | 12 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Jiří Fleislébr | -7 | 9 | 4 | 10 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Josef Pírka | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Libor Mach : Václav Coubal | 8 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Zdeněk Hálek | 2 | 4 | -9 | 13 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Jiří Fleislébr | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Ondřej Švejda Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Libor Mach | 4 | 0 |
Milan Zbírkovský | 1 | 0 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 2 | 1 |
Jindřich Bucek | 2 | 2 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Jiří Fleislébr Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Josef Pírka Václav Coubal |
0 | 1 |
Josef Pírka | 2 | 2 |
Jiří Fleislébr | 0 | 4 |
Václav Coubal | 0 | 4 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
STC Slaný B : TTC Kladno E | 13 : 5 | 20. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 697:637 | 45:28 | ||||
J. Pánek / J. Bouška : M. Vospálek / J. Rybička | 7 | 1 | -4 | -4 | 6 | 3:2 |
G. Materna / L. Vajnar : J. Čierný / L. Šulc | 7 | 14 | -10 | 5 | 3:1 | |
Jan Pánek : Jan Rybička | 6 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Bouška : Miroslav Vospálek | -6 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Luboš Vajnar : Ladislav Šulc | 9 | 6 | 8 | 3:0 | ||
George Materna : Jan Čierný | 5 | -6 | 7 | -8 | -7 | 2:3 |
Jiří Bouška : Jan Rybička | 4 | -8 | 8 | 8 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Miroslav Vospálek | 6 | 6 | -9 | -5 | 8 | 3:2 |
George Materna : Ladislav Šulc | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Jan Čierný | 7 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Jan Rybička | 10 | -6 | -6 | 5 | -7 | 2:3 |
George Materna : Miroslav Vospálek | 7 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Ladislav Šulc | -6 | 6 | -3 | 8 | 14 | 3:2 |
Jiří Bouška : Jan Čierný | 5 | 6 | -10 | -9 | 9 | 3:2 |
George Materna : Jan Rybička | 10 | -7 | 3 | -9 | -10 | 2:3 |
Jan Pánek : Miroslav Vospálek | -5 | 8 | 6 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Ladislav Šulc | -2 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Luboš Vajnar : Jan Čierný | -4 | 9 | 5 | -12 | 7 | 3:2 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Jan Pánek Jiří Bouška |
1 | 0 |
George Materna | 2 | 2 |
Vladimír Kulich | 0 | 1 |
Jan Pánek | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 3 | 1 |
Jiří Bouška | 2 | 1 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Jan Čierný Ladislav Šulc |
0 | 1 |
Miroslav Vospálek Jan Rybička |
0 | 1 |
Jan Čierný | 1 | 3 |
Miroslav Vospálek | 1 | 3 |
Ladislav Šulc | 1 | 3 |
Jan Rybička | 2 | 2 |
TTC Jemníky A : ST Viktorie Černuc A | 10 : 8 | 20. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 643:626 | 37:31 | ||||
M. Andrš / J. Sklenička : L. Holer / J. Sirůček | 8 | 10 | -5 | 9 | 3:1 | |
P. Zoth / M. Vilímek : M. Drmota / L. Nývlt | 8 | -7 | 9 | -6 | -6 | 2:3 |
Michal Vilímek : Jiří Sirůček | -6 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Zoth : Lukáš Nývlt | -9 | 9 | -9 | -10 | 1:3 | |
Jaroslav Sklenička : Miroslav Drmota | 8 | 8 | -8 | 8 | 3:1 | |
Pavel Karmazín : Ladislav Holer | -8 | -7 | 9 | 8 | 10 | 3:2 |
Pavel Zoth : Jiří Sirůček | -9 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Sklenička : Lukáš Nývlt | -9 | 10 | 3 | 8 | 3:1 | |
Pavel Karmazín : Miroslav Drmota | 6 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Michal Vilímek : Ladislav Holer | 5 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jaroslav Sklenička : Jiří Sirůček | -7 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Pavel Karmazín : Lukáš Nývlt | 8 | -8 | 9 | -9 | -10 | 2:3 |
Michal Vilímek : Miroslav Drmota | 7 | -6 | 8 | -9 | 7 | 3:2 |
Pavel Zoth : Ladislav Holer | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Karmazín : Jiří Sirůček | -9 | -6 | 8 | -6 | 1:3 | |
Michal Vilímek : Lukáš Nývlt | -9 | 6 | -7 | -8 | 1:3 | |
Pavel Zoth : Miroslav Drmota | 9 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Jaroslav Sklenička : Ladislav Holer | 7 | 7 | 7 | 3:0 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
1 | 0 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
0 | 1 |
Pavel Karmazín | 2 | 2 |
Jaroslav Sklenička | 3 | 1 |
Pavel Zoth | 2 | 2 |
Michal Vilímek | 2 | 2 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Ladislav Holer Jiří Sirůček |
0 | 1 |
Miroslav Drmota Lukáš Nývlt |
1 | 0 |
Miroslav Drmota | 0 | 4 |
Ladislav Holer | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 3 | 1 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
TTC Kladno F : TJ Sokol Dříň A | 13 : 5 | 19. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 683:586 | 45:24 | ||||
T. Bílý / D. Horbaj : V. Bromský / L. Stočes | 5 | 9 | -9 | 10 | 3:1 | |
T. Pachman / K. Jelínek : Z. Kasík / P. Hrudka | 3 | -9 | -8 | -8 | 1:3 | |
Kryštof Jelínek : Luděk Stočes | 8 | -8 | -4 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Pachman : Vladimír Bromský | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Zdeněk Kasík | -9 | 5 | 4 | 7 | 3:1 | |
Tomáš Bílý : Petr Hrudka | 9 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Luděk Stočes | -8 | 8 | -9 | -7 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Vladimír Bromský | 2 | 7 | -12 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Bílý : Zdeněk Kasík | 9 | -9 | 8 | 9 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Petr Hrudka | 7 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Luděk Stočes | -5 | -6 | 9 | -5 | 1:3 | |
Tomáš Bílý : Vladimír Bromský | 8 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Zdeněk Kasík | -9 | 8 | -11 | 10 | -6 | 2:3 |
Tomáš Pachman : Petr Hrudka | 8 | 9 | -5 | 3 | 3:1 | |
Tomáš Bílý : Luděk Stočes | -8 | 10 | 7 | -5 | 8 | 3:2 |
Kryštof Jelínek : Vladimír Bromský | 6 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Zdeněk Kasík | -8 | -6 | 4 | 5 | 8 | 3:2 |
Dušan Horbaj : Petr Hrudka | 5 | 5 | 10 | 3:0 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
0 | 1 |
Tomáš Pachman | 3 | 1 |
Tomáš Bílý | 4 | 0 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
0 | 1 |
Zdeněk Kasík Petr Hrudka |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 0 | 4 |
Luděk Stočes | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
Petr Hrudka | 0 | 4 |
9. kolo
KST Slatina A : TTC Slovan Kladno B | 10 : 8 | 18. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 703:668 | 39:33 | ||||
J. Rapp / J. Schönfelder : M. Čermák / J. Jůza | -10 | 7 | 7 | -12 | -5 | 2:3 |
R. Ocásek / M. Matějíček : P. Peltán / P. Kříž | 11 | 8 | -6 | 8 | 3:1 | |
Marcel Matějíček : Milan Čermák | -8 | 5 | 9 | 5 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : Jan Jůza | 6 | -8 | -13 | -7 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Petr Kříž | -18 | 14 | 14 | -15 | 13 | 3:2 |
Jiří Rapp : Petr Peltán | 9 | -7 | -9 | 1 | 5 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Milan Čermák | -2 | 3 | -9 | 9 | -7 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Jan Jůza | -8 | -8 | -12 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Petr Kříž | 8 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Marcel Matějíček : Petr Peltán | -8 | 11 | 8 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Milan Čermák | -2 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Jan Jůza | 8 | -8 | -9 | 4 | -1 | 2:3 |
Marcel Matějíček : Petr Kříž | 4 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Petr Peltán | 3 | -5 | -6 | 6 | -5 | 2:3 |
Jiří Rapp : Milan Čermák | 9 | -7 | 8 | 6 | 3:1 | |
Marcel Matějíček : Jan Jůza | 12 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Petr Kříž | -8 | 3 | 7 | 1 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Petr Peltán | -5 | -9 | -10 | 0:3 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Jiří Rapp Jaroslav Schönfelder |
0 | 1 |
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
1 | 0 |
Jiří Rapp | 3 | 1 |
Rostislav Ocásek | 1 | 3 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Marcel Matějíček | 4 | 0 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Milan Čermák Jan Jůza |
1 | 0 |
Petr Peltán Petr Kříž |
0 | 1 |
Petr Peltán | 2 | 2 |
Milan Čermák | 2 | 2 |
Petr Kříž | 0 | 4 |
Jan Jůza | 3 | 1 |
ST Viktorie Černuc A : TTC Kladno F | 4 : 14 | 30. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 662:712 | 28:44 | ||||
M. Drmota / J. Sirůček : K. Jelínek / Z. Vyskočil | -7 | 23 | 5 | -7 | -8 | 2:3 |
L. Nývlt / P. Polomini : T. Bílý / D. Horbaj | -9 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Miroslav Drmota : Tomáš Bílý | -9 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Dušan Horbaj | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Zbyněk Vyskočil | 5 | 9 | -6 | -6 | -2 | 2:3 |
Petr Polomini : Kryštof Jelínek | -7 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Tomáš Bílý | 9 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Dušan Horbaj | -10 | -7 | 6 | -8 | 1:3 | |
Petr Polomini : Zbyněk Vyskočil | -6 | 9 | 4 | -8 | -7 | 2:3 |
Miroslav Drmota : Kryštof Jelínek | -9 | 7 | -8 | -10 | 1:3 | |
Lukáš Nývlt : Tomáš Bílý | 10 | -8 | -6 | -8 | 1:3 | |
Petr Polomini : Dušan Horbaj | 9 | 8 | -8 | -8 | -9 | 2:3 |
Miroslav Drmota : Zbyněk Vyskočil | -8 | 7 | -9 | -7 | 1:3 | |
Jiří Sirůček : Kryštof Jelínek | 7 | -5 | -17 | 8 | 7 | 3:2 |
Petr Polomini : Tomáš Bílý | -7 | -6 | 9 | -9 | 1:3 | |
Miroslav Drmota : Dušan Horbaj | -9 | 8 | -13 | -9 | 1:3 | |
Jiří Sirůček : Zbyněk Vyskočil | 4 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Kryštof Jelínek | 6 | -6 | -7 | 10 | -3 | 2:3 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Lukáš Nývlt Petr Polomini |
0 | 1 |
Miroslav Drmota Jiří Sirůček |
0 | 1 |
Miroslav Drmota | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 0 | 4 |
Petr Polomini | 0 | 4 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Kryštof Jelínek Zbyněk Vyskočil |
1 | 0 |
Tomáš Bílý | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
Zbyněk Vyskočil | 3 | 1 |
STC Slaný C : TJ Sokol Unhošť A | 6 : 12 | 28. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 549:659 | 24:41 | ||||
J. Řeháček / A. Krček : L. Mach / J. Urban | -7 | 10 | 6 | -8 | -5 | 2:3 |
O. Chadima / D. Vesecký : O. Švejda / J. Bucek | 8 | -6 | -11 | -4 | 1:3 | |
Ondřej Chadima : Libor Mach | -7 | -3 | -5 | 0:3 | ||
David Vesecký : Jiří Urban | -5 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Adam Krček : Ondřej Švejda | 8 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Jindřich Bucek | 8 | -13 | 17 | -4 | 6 | 3:2 |
David Vesecký : Libor Mach | -9 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Adam Krček : Jiří Urban | 8 | 9 | -10 | 5 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Ondřej Švejda | 3 | -9 | 9 | 7 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Jindřich Bucek | 5 | -4 | -5 | -7 | 1:3 | |
Adam Krček : Libor Mach | -3 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Jiří Urban | 7 | 14 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Ondřej Švejda | -9 | -6 | -7 | 0:3 | ||
David Vesecký : Jindřich Bucek | -14 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Libor Mach | -3 | 8 | -7 | 8 | -6 | 2:3 |
Ondřej Chadima : Jiří Urban | -9 | -7 | -7 | 0:3 | ||
David Vesecký : Ondřej Švejda | -8 | 12 | 8 | 7 | 3:1 | |
Adam Krček : Jindřich Bucek | -5 | -8 | -7 | 0:3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 1 | 3 |
Adam Krček | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Ondřej Švejda Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Libor Mach | 4 | 0 |
Jiří Urban | 2 | 2 |
Ondřej Švejda | 1 | 3 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň A : DTJ Sparta Kladno A | 10 : 8 | 28. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 618:577 | 34:32 | ||||
V. Bromský / L. Stočes : P. Vojna / T. Vysoudil | 9 | 5 | 5 | 3:0 | ||
M. Teiml / Z. Kasík : J. Šulc / Z. Čižinský | -10 | 4 | -11 | -10 | 1:3 | |
Zdeněk Kasík : Jiří Šulc | -7 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Luděk Stočes : Zdeněk Čižinský | -10 | -9 | 8 | 9 | 3 | 3:2 |
Marek Teiml : Tomáš Vysoudil | 4 | 8 | -5 | -3 | 7 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Pavel Vojna | 5 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Luděk Stočes : Jiří Šulc | -8 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Zdeněk Čižinský | 10 | -1 | 9 | -5 | 8 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Tomáš Vysoudil | 2 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Pavel Vojna | 10 | 8 | 2 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Jiří Šulc | -9 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Zdeněk Čižinský | -6 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Kasík : Tomáš Vysoudil | -5 | 4 | 9 | -9 | -4 | 2:3 |
Luděk Stočes : Pavel Vojna | -8 | 7 | 6 | 8 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Jiří Šulc | -9 | -9 | 8 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Kasík : Zdeněk Čižinský | -8 | -11 | -2 | 0:3 | ||
Luděk Stočes : Tomáš Vysoudil | 9 | 3 | -8 | 4 | 3:1 | |
Marek Teiml : Pavel Vojna | 8 | 3 | 12 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
1 | 0 |
Marek Teiml | 3 | 1 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Luděk Stočes | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
1 | 0 |
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 4 | 0 |
Pavel Vojna | 0 | 4 |
Zdeněk Čižinský | 2 | 2 |
Tomáš Vysoudil | 1 | 3 |
TTC Kladno G : STC Slaný B | 6 : 12 | 27. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 591:675 | 25:44 | ||||
V. Strejc / Z. Hálek : J. Pánek / J. Bouška | -8 | -5 | 7 | 7 | 4 | 3:2 |
J. Pírka / V. Coubal : G. Materna / L. Vajnar | 5 | -9 | -9 | -6 | 1:3 | |
Václav Coubal : Jan Pánek | -7 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Jiří Bouška | -7 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Luboš Vajnar | -9 | -10 | 3 | 7 | 7 | 3:2 |
Josef Pírka : George Materna | -9 | 7 | 8 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Hálek : Jan Pánek | -4 | 8 | 7 | -11 | -8 | 2:3 |
Václav Strejc : Jiří Bouška | -5 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Josef Pírka : Luboš Vajnar | 6 | -12 | 5 | 9 | 3:1 | |
Václav Coubal : George Materna | -6 | -5 | -13 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Jan Pánek | 9 | -9 | 10 | -7 | -7 | 2:3 |
Josef Pírka : Jiří Bouška | 3 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Luboš Vajnar | -4 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : George Materna | -7 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Josef Pírka : Jan Pánek | 9 | -6 | 7 | -4 | 9 | 3:2 |
Václav Coubal : Jiří Bouška | 8 | -11 | -10 | -11 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Luboš Vajnar | -2 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Václav Strejc : George Materna | -4 | -5 | 8 | -2 | 1:3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Josef Pírka Václav Coubal |
0 | 1 |
Josef Pírka | 4 | 0 |
Václav Coubal | 0 | 4 |
Václav Strejc | 1 | 3 |
Zdeněk Hálek | 0 | 4 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
Jan Pánek Jiří Bouška |
0 | 1 |
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
George Materna | 3 | 1 |
Jan Pánek | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 2 | 2 |
Jiří Bouška | 3 | 1 |
TTC Kladno E : TTC Jemníky A | 9 : 9 | 26. 11. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 637:596 | 36:32 | ||||
M. Vospálek / S. Hlobil : M. Andrš / J. Sklenička | -9 | -9 | -7 | 0:3 | ||
L. Šulc / J. Rybička : P. Zoth / M. Vilímek | 7 | -3 | -4 | -10 | 1:3 | |
Stanislav Hlobil : Michal Vilímek | 9 | -6 | 5 | 7 | 3:1 | |
Miroslav Vospálek : Pavel Zoth | 7 | -6 | 7 | 5 | 3:1 | |
Ladislav Šulc : Martin Andrš | 2 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jan Rybička : Jaroslav Sklenička | 6 | 8 | -11 | 9 | 3:1 | |
Miroslav Vospálek : Michal Vilímek | -10 | 7 | 5 | -9 | -6 | 2:3 |
Ladislav Šulc : Pavel Zoth | 5 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Jan Rybička : Martin Andrš | 9 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Stanislav Hlobil : Jaroslav Sklenička | -9 | 9 | 6 | -10 | -8 | 2:3 |
Ladislav Šulc : Michal Vilímek | -5 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Jan Rybička : Pavel Zoth | -10 | -4 | 4 | -9 | 1:3 | |
Stanislav Hlobil : Martin Andrš | 6 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Jan Čierný : Jaroslav Sklenička | -3 | -7 | 8 | -9 | 1:3 | |
Jan Rybička : Michal Vilímek | -7 | 7 | -8 | -8 | 1:3 | |
Stanislav Hlobil : Pavel Zoth | 6 | -6 | 7 | 7 | 3:1 | |
Jan Čierný : Martin Andrš | -8 | -8 | 8 | -5 | 1:3 | |
Ladislav Šulc : Jaroslav Sklenička | -9 | 7 | 11 | 8 | 3:1 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Ladislav Šulc Jan Rybička |
0 | 1 |
Miroslav Vospálek Stanislav Hlobil |
0 | 1 |
Jan Čierný | 0 | 2 |
Miroslav Vospálek | 1 | 1 |
Ladislav Šulc | 3 | 1 |
Jan Rybička | 2 | 2 |
Stanislav Hlobil | 3 | 1 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Pavel Zoth Michal Vilímek |
1 | 0 |
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
1 | 0 |
Martin Andrš | 1 | 3 |
Jaroslav Sklenička | 2 | 2 |
Pavel Zoth | 1 | 3 |
Michal Vilímek | 3 | 1 |
10. kolo
ST Viktorie Černuc A : TTC Kladno E | 11 : 7 | 7. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 659:625 | 41:29 | ||||
M. Drmota / J. Sirůček : J. Čierný / L. Šulc | 5 | -8 | 6 | 8 | 3:1 | |
L. Nývlt / R. Nývlt : M. Vospálek / M. Habrcetl | -4 | 8 | -8 | 7 | -5 | 2:3 |
Jiří Sirůček : Ladislav Šulc | 9 | 9 | -10 | 8 | 3:1 | |
Lukáš Nývlt : Miroslav Vospálek | 10 | 10 | -10 | 7 | 3:1 | |
Radek Nývlt : Jan Čierný | -2 | 8 | -6 | 8 | -7 | 2:3 |
Miroslav Drmota : Milan Habrcetl | -8 | 6 | 7 | 8 | 3:1 | |
Lukáš Nývlt : Ladislav Šulc | 10 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Radek Nývlt : Miroslav Vospálek | -17 | 8 | -7 | -6 | 1:3 | |
Miroslav Drmota : Jan Čierný | 8 | -9 | 8 | 5 | 3:1 | |
Jiří Sirůček : Milan Habrcetl | 5 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Radek Nývlt : Ladislav Šulc | -5 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Miroslav Drmota : Miroslav Vospálek | -3 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Jan Čierný | -9 | 7 | 10 | 5 | 3:1 | |
Lukáš Nývlt : Milan Habrcetl | -9 | 8 | 7 | 9 | 3:1 | |
Miroslav Drmota : Ladislav Šulc | -7 | 8 | -6 | -6 | 1:3 | |
Jiří Sirůček : Miroslav Vospálek | 9 | 8 | -10 | 6 | 3:1 | |
Lukáš Nývlt : Jan Čierný | 8 | 8 | -5 | -6 | -3 | 2:3 |
Radek Nývlt : Milan Habrcetl | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Miroslav Drmota Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Lukáš Nývlt Radek Nývlt |
0 | 1 |
Miroslav Drmota | 2 | 2 |
Lukáš Nývlt | 3 | 1 |
Radek Nývlt | 1 | 3 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Jan Čierný Ladislav Šulc |
0 | 1 |
Miroslav Vospálek Milan Habrcetl |
1 | 0 |
Jan Čierný | 2 | 2 |
Miroslav Vospálek | 2 | 2 |
Ladislav Šulc | 2 | 2 |
Milan Habrcetl | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno B : TJ Sokol Dříň A | 14 : 4 | 6. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 593:572 | 42:24 | ||||
P. Peltán / P. Kříž : M. Hurt / L. Stočes | 7 | -5 | -3 | 9 | 7 | 3:2 |
M. Čermák / J. Jůza : M. Teiml / Z. Kasík | 10 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Luděk Stočes | -9 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Zdeněk Kasík | -4 | 6 | 8 | 8 | 3:1 | |
Milan Čermák : Miroslav Hurt | -5 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jan Jůza : Marek Teiml | 7 | -6 | -7 | 9 | 8 | 3:2 |
Petr Peltán : Luděk Stočes | -3 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Milan Čermák : Zdeněk Kasík | 5 | -6 | 5 | 2 | 3:1 | |
Jan Jůza : Miroslav Hurt | 10 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Marek Teiml | 3 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Milan Čermák : Luděk Stočes | -6 | 8 | 9 | -9 | 6 | 3:2 |
Jan Jůza : Zdeněk Kasík | -5 | 3 | 7 | -8 | 7 | 3:2 |
Petr Kříž : Miroslav Hurt | 7 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Marek Teiml | -7 | 10 | 9 | 8 | 3:1 | |
Jan Jůza : Luděk Stočes | 5 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Zdeněk Kasík | 8 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Miroslav Hurt | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Milan Čermák : Marek Teiml | -6 | 8 | 8 | 7 | 3:1 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Milan Čermák Jan Jůza |
1 | 0 |
Petr Peltán | 2 | 2 |
Milan Čermák | 3 | 1 |
Petr Kříž | 3 | 1 |
Jan Jůza | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hurt Luděk Stočes |
0 | 1 |
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Marek Teiml | 0 | 4 |
Miroslav Hurt | 2 | 2 |
Luděk Stočes | 2 | 2 |
Zdeněk Kasík | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť A : KST Slatina A | 8 : 10 | 5. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 647:626 | 34:34 | ||||
L. Mach / J. Urban : J. Rapp / V. Nedvěd | 9 | 11 | 8 | 3:0 | ||
P. Sokolovský / J. Bucek : R. Ocásek / M. Matějíček | 9 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Libor Mach : Marcel Matějíček | 5 | 7 | -11 | -6 | -8 | 2:3 |
Jiří Urban : Rostislav Ocásek | -10 | -15 | 6 | -11 | 1:3 | |
Jindřich Bucek : Vladimír Nedvěd | 8 | -9 | 5 | 7 | 3:1 | |
Zdeněk Jangl : Jiří Rapp | -5 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Urban : Marcel Matějíček | 7 | -6 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jindřich Bucek : Rostislav Ocásek | -6 | 5 | -8 | -9 | 1:3 | |
Zdeněk Jangl : Vladimír Nedvěd | 10 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Libor Mach : Jiří Rapp | -8 | 8 | 4 | -10 | -8 | 2:3 |
Jindřich Bucek : Marcel Matějíček | -2 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Petr Sokolovský : Rostislav Ocásek | -2 | 9 | -4 | -10 | 1:3 | |
Libor Mach : Vladimír Nedvěd | 4 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Jiří Rapp | -7 | 9 | -7 | 5 | 9 | 3:2 |
Petr Sokolovský : Marcel Matějíček | -7 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Libor Mach : Rostislav Ocásek | 7 | 7 | -9 | 5 | 3:1 | |
Jiří Urban : Vladimír Nedvěd | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Jiří Rapp | 5 | -7 | -8 | 7 | -12 | 2:3 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Petr Sokolovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Libor Mach | 2 | 2 |
Petr Sokolovský | 0 | 2 |
Zdeněk Jangl | 1 | 1 |
Jiří Urban | 2 | 2 |
Jindřich Bucek | 1 | 3 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Jiří Rapp Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
0 | 1 |
Jiří Rapp | 3 | 1 |
Rostislav Ocásek | 3 | 1 |
Marcel Matějíček | 4 | 0 |
Vladimír Nedvěd | 0 | 4 |
TTC Jemníky A : TTC Kladno G | 14 : 4 | 4. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 692:581 | 49:20 | ||||
M. Andrš / J. Sklenička : J. Pírka / V. Coubal | 9 | -9 | -11 | 5 | 10 | 3:2 |
P. Zoth / M. Vilímek : V. Strejc / Z. Hálek | 6 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Michal Vilímek : Josef Pírka | 5 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Karmazín : Václav Coubal | 7 | -7 | -8 | 7 | -8 | 2:3 |
Jaroslav Sklenička : Zdeněk Hálek | 3 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Pavel Zoth : Václav Strejc | 8 | 5 | 11 | 3:0 | ||
Pavel Karmazín : Josef Pírka | 7 | 6 | -8 | -7 | 6 | 3:2 |
Jaroslav Sklenička : Václav Coubal | -9 | 8 | 8 | 10 | 3:1 | |
Pavel Zoth : Zdeněk Hálek | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Michal Vilímek : Václav Strejc | -9 | 7 | -6 | 8 | 3 | 3:2 |
Jaroslav Sklenička : Josef Pírka | 8 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Pavel Zoth : Václav Coubal | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Michal Vilímek : Zdeněk Hálek | 8 | -8 | 8 | 8 | 3:1 | |
Martin Andrš : Václav Strejc | 7 | -6 | 9 | -2 | -7 | 2:3 |
Pavel Zoth : Josef Pírka | -8 | 6 | -7 | -8 | 1:3 | |
Michal Vilímek : Václav Coubal | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Zdeněk Hálek | 9 | -6 | 9 | -10 | -4 | 2:3 |
Jaroslav Sklenička : Václav Strejc | 8 | 8 | 8 | 3:0 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
1 | 0 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 1 | 1 |
Martin Andrš | 0 | 2 |
Jaroslav Sklenička | 4 | 0 |
Pavel Zoth | 3 | 1 |
Michal Vilímek | 4 | 0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Josef Pírka Václav Coubal |
0 | 1 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Josef Pírka | 1 | 3 |
Václav Coubal | 1 | 3 |
Václav Strejc | 1 | 3 |
Zdeněk Hálek | 1 | 3 |
TTC Kladno F : DTJ Sparta Kladno A | 15 : 3 | 3. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 721:588 | 47:24 | ||||
T. Bílý / D. Horbaj : J. Šulc / D. Čižinský | -9 | 10 | 6 | 8 | 3:1 | |
T. Pachman / K. Jelínek : P. Vojna / T. Vysoudil | 6 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Tomáš Bílý : Jiří Šulc | -8 | -9 | 8 | -7 | 1:3 | |
Tomáš Pachman : Tomáš Vysoudil | 10 | 10 | -4 | -10 | 2 | 3:2 |
Dušan Horbaj : Pavel Vojna | -7 | 6 | 6 | 10 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : David Čižinský | 6 | 11 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Jiří Šulc | -8 | -9 | 8 | -8 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Tomáš Vysoudil | 9 | -6 | -9 | 10 | 1 | 3:2 |
Kryštof Jelínek : Pavel Vojna | 10 | -8 | 5 | -12 | 7 | 3:2 |
Tomáš Bílý : David Čižinský | 4 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Jiří Šulc | -11 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Kryštof Jelínek : Tomáš Vysoudil | 11 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Tomáš Bílý : Pavel Vojna | -8 | 7 | 7 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Pachman : David Čižinský | 3 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Jiří Šulc | -6 | 5 | -8 | 3 | 2 | 3:2 |
Tomáš Bílý : Tomáš Vysoudil | 6 | 2 | -6 | -8 | 7 | 3:2 |
Tomáš Pachman : Pavel Vojna | -10 | 7 | 7 | 9 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : David Čižinský | 6 | 5 | -8 | 10 | 3:1 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Tomáš Pachman | 3 | 1 |
Tomáš Bílý | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 4 | 0 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc David Čižinský |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 3 | 1 |
Pavel Vojna | 0 | 4 |
Tomáš Vysoudil | 0 | 4 |
David Čižinský | 0 | 4 |
STC Slaný B : STC Slaný C | 11 : 7 | 26. 9. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 702:686 | 42:31 | ||||
J. Pánek / J. Bouška : O. Chadima / D. Vesecký | 8 | -8 | 9 | 9 | 3:1 | |
G. Materna / L. Vajnar : J. Řeháček / A. Krček | -7 | -7 | 11 | 9 | -11 | 2:3 |
Jiří Bouška : David Vesecký | -7 | 8 | 9 | 6 | 3:1 | |
Jan Pánek : Jiří Řeháček | 11 | 9 | -9 | -5 | -9 | 2:3 |
Luboš Vajnar : Adam Krček | -8 | -9 | -7 | 0:3 | ||
George Materna : Ondřej Chadima | -8 | -12 | 8 | 9 | 7 | 3:2 |
Jan Pánek : David Vesecký | -3 | 3 | 7 | 7 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Jiří Řeháček | -7 | 9 | -1 | -9 | 1:3 | |
George Materna : Adam Krček | -9 | 9 | 5 | -3 | -9 | 2:3 |
Jiří Bouška : Ondřej Chadima | -8 | 9 | -7 | -10 | 1:3 | |
Luboš Vajnar : David Vesecký | 10 | 7 | -8 | 8 | 3:1 | |
George Materna : Jiří Řeháček | -7 | 10 | -7 | -8 | 1:3 | |
Jiří Bouška : Adam Krček | 10 | -4 | -7 | 9 | 10 | 3:2 |
Jan Pánek : Ondřej Chadima | 10 | 7 | 5 | 3:0 | ||
George Materna : David Vesecký | 5 | -8 | 7 | 6 | 3:1 | |
Jiří Bouška : Jiří Řeháček | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Adam Krček | -4 | 13 | 10 | 4 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Ondřej Chadima | 7 | 8 | 7 | 3:0 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Jan Pánek Jiří Bouška |
1 | 0 |
George Materna | 2 | 2 |
Jan Pánek | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 2 | 2 |
Jiří Bouška | 3 | 1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Ondřej Chadima | 1 | 3 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 0 | 4 |
Adam Krček | 2 | 2 |
11. kolo
KST Slatina A : STC Slaný B | 8 : 10 | 13. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 622:681 | 28:42 | ||||
R. Ocásek / M. Matějíček : V. Kulich / J. Horský | 5 | -12 | 4 | -9 | 11 | 3:2 |
J. Rapp / V. Nedvěd : J. Pánek / L. Vajnar | -6 | 10 | 9 | -10 | 12 | 3:2 |
Marcel Matějíček : Jan Pánek | -3 | -12 | -8 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Luboš Vajnar | 7 | -4 | 9 | -3 | 13 | 3:2 |
Jiří Rapp : Jindřich Horský | 7 | 5 | -4 | -5 | 6 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Vladimír Kulich | -6 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Jan Pánek | -9 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Luboš Vajnar | -6 | -6 | -11 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Jindřich Horský | -9 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Marcel Matějíček : Vladimír Kulich | -10 | 4 | 3 | 2 | 3:1 | |
Jiří Rapp : Jan Pánek | -6 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Luboš Vajnar | -6 | 4 | -10 | 7 | 10 | 3:2 |
Marcel Matějíček : Jindřich Horský | 5 | -8 | 8 | 4 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : Vladimír Kulich | 8 | -8 | -8 | -4 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Jan Pánek | -9 | 9 | -8 | -9 | 1:3 | |
Marcel Matějíček : Luboš Vajnar | 11 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Jindřich Horský | -9 | -14 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Vladimír Kulich | -4 | -11 | 7 | 9 | -7 | 2:3 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
1 | 0 |
Jiří Rapp Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jiří Rapp | 1 | 3 |
Rostislav Ocásek | 1 | 3 |
Marcel Matějíček | 3 | 1 |
Vladimír Nedvěd | 1 | 3 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Jindřich Horský |
0 | 1 |
Jan Pánek Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Jan Pánek | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 1 | 3 |
Jindřich Horský | 2 | 2 |
DTJ Sparta Kladno A : TTC Slovan Kladno B | 5 : 13 | 13. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 602:674 | 25:44 | ||||
I. Lengál / T. Vysoudil : M. Čermák / J. Jůza | -8 | 6 | 9 | -7 | -12 | 2:3 |
P. Vojna / Z. Čižinský : P. Peltán / P. Kříž | -5 | -1 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : Petr Peltán | 8 | -3 | -7 | -6 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Petr Kříž | 11 | -9 | -10 | -8 | 1:3 | |
Ivo Lengál : Milan Čermák | -4 | -8 | -3 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Jan Jůza | 2 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Petr Peltán | -6 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Petr Kříž | -11 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Milan Čermák | 2 | -8 | 5 | -5 | -13 | 2:3 |
Tomáš Vysoudil : Jan Jůza | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Ivo Lengál : Petr Peltán | -9 | 7 | -9 | -10 | 1:3 | |
Zdeněk Čižinský : Petr Kříž | -10 | 6 | -5 | 6 | -7 | 2:3 |
Tomáš Vysoudil : Milan Čermák | 8 | 12 | 5 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Jan Jůza | 8 | -6 | 4 | -7 | 5 | 3:2 |
Zdeněk Čižinský : Petr Peltán | 11 | -7 | -9 | 5 | 14 | 3:2 |
Tomáš Vysoudil : Petr Kříž | -4 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Milan Čermák | 8 | -7 | 6 | 8 | 3:1 | |
Ivo Lengál : Jan Jůza | 6 | -9 | -11 | -9 | 1:3 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Zdeněk Čižinský |
0 | 1 |
Ivo Lengál Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Zdeněk Čižinský | 2 | 2 |
Ivo Lengál | 0 | 4 |
Tomáš Vysoudil | 1 | 3 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Milan Čermák Jan Jůza |
1 | 0 |
Petr Peltán | 3 | 1 |
Milan Čermák | 2 | 2 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
Jan Jůza | 2 | 2 |
STC Slaný C : TTC Jemníky A | 7 : 11 | 12. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 571:657 | 26:41 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : P. Zoth / M. Vilímek | -6 | 5 | -8 | 12 | 7 | 3:2 |
J. Řeháček / A. Krček : M. Andrš / J. Sklenička | -10 | 6 | -5 | 10 | 8 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Michal Vilímek | -6 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Adam Krček : Pavel Zoth | 2 | 9 | -9 | -9 | 12 | 3:2 |
David Vesecký : Pavel Karmazín | 8 | -11 | -8 | 9 | -3 | 2:3 |
Ondřej Chadima : Jaroslav Sklenička | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Adam Krček : Michal Vilímek | -7 | -5 | 8 | 8 | -3 | 2:3 |
David Vesecký : Pavel Zoth | 7 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Pavel Karmazín | -4 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Jaroslav Sklenička | -8 | -9 | -4 | 0:3 | ||
David Vesecký : Michal Vilímek | 8 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Pavel Zoth | -10 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Pavel Karmazín | -1 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Adam Krček : Jaroslav Sklenička | -7 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Michal Vilímek | -11 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Pavel Zoth | 3 | -11 | -7 | -8 | 1:3 | |
Adam Krček : Pavel Karmazín | 7 | -6 | 8 | -9 | 9 | 3:2 |
David Vesecký : Martin Andrš | 7 | 7 | 8 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
Jiří Řeháček | 0 | 4 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Adam Krček | 2 | 2 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Pavel Zoth Michal Vilímek |
0 | 1 |
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
0 | 1 |
Pavel Karmazín | 3 | 1 |
Jaroslav Sklenička | 3 | 0 |
Pavel Zoth | 2 | 2 |
Michal Vilímek | 3 | 1 |
Martin Andrš | 0 | 1 |
TJ Sokol Dříň A : TJ Sokol Unhošť A | 10 : 8 | 12. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 632:595 | 37:30 | ||||
V. Bromský / L. Stočes : L. Mach / J. Urban | -9 | -11 | -9 | 0:3 | ||
M. Teiml / Z. Kasík : O. Švejda / L. Ledvinová | 3 | -2 | 10 | 8 | 3:1 | |
Luděk Stočes : Libor Mach | 6 | -7 | 4 | 10 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Jiří Urban | -8 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Ondřej Švejda | 8 | 9 | -10 | 13 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Lucie Ledvinová | -8 | 5 | 2 | -7 | 5 | 3:2 |
Zdeněk Kasík : Libor Mach | -10 | -10 | 10 | -8 | 1:3 | |
Marek Teiml : Jiří Urban | -6 | 7 | -10 | 4 | -4 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Ondřej Švejda | 9 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Luděk Stočes : Lucie Ledvinová | -8 | 5 | 2 | 8 | 3:1 | |
Marek Teiml : Libor Mach | -3 | -12 | -11 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Jiří Urban | -8 | -5 | 7 | -8 | 1:3 | |
Luděk Stočes : Ondřej Švejda | 1 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Lucie Ledvinová | 2 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Libor Mach | 6 | -5 | -2 | -4 | 1:3 | |
Luděk Stočes : Jiří Urban | 9 | 4 | 12 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Ondřej Švejda | 10 | 7 | -2 | -11 | -1 | 2:3 |
Marek Teiml : Lucie Ledvinová | 6 | 4 | 9 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
0 | 1 |
Marek Teiml | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Luděk Stočes | 4 | 0 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Ondřej Švejda Lucie Ledvinová |
0 | 1 |
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Libor Mach | 3 | 1 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 1 | 3 |
Lucie Ledvinová | 0 | 4 |
TTC Kladno G : ST Viktorie Černuc A | 11 : 7 | 11. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 631:554 | 40:26 | ||||
M. Tuček / J. Pírka : L. Nývlt / J. Sirůček | 4 | 8 | -10 | -8 | -3 | 2:3 |
V. Strejc / Z. Hálek : M. Drmota / J. Koucký | -8 | 9 | 3 | 8 | 3:1 | |
Václav Strejc : Jiří Sirůček | -8 | -11 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Lukáš Nývlt | -5 | -9 | 4 | -8 | 1:3 | |
Miroslav Tuček : Miroslav Drmota | -5 | 6 | 8 | 10 | 3:1 | |
Josef Pírka : Jindřich Koucký | 6 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Jiří Sirůček | -3 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Miroslav Tuček : Lukáš Nývlt | 9 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Josef Pírka : Miroslav Drmota | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Jindřich Koucký | 4 | -8 | 8 | -9 | 6 | 3:2 |
Miroslav Tuček : Jiří Sirůček | 3 | -11 | -5 | 8 | -2 | 2:3 |
Josef Pírka : Lukáš Nývlt | 9 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Miroslav Drmota | 3 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Jindřich Koucký | 5 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Josef Pírka : Jiří Sirůček | -11 | -5 | 10 | -6 | 1:3 | |
Václav Strejc : Lukáš Nývlt | -8 | 12 | -2 | -9 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Miroslav Drmota | 8 | -6 | 5 | 1 | 3:1 | |
Miroslav Tuček : Jindřich Koucký | 4 | 8 | 10 | 3:0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Miroslav Tuček Josef Pírka |
0 | 1 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Miroslav Tuček | 3 | 1 |
Josef Pírka | 3 | 1 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Lukáš Nývlt Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Miroslav Drmota Jindřich Koucký |
0 | 1 |
Miroslav Drmota | 0 | 4 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 2 | 2 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
TTC Kladno E : TTC Kladno F | 7 : 11 | 24. 9. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 618:663 | 31:39 | ||||
J. Čierný / L. Šulc : J. Hlaváček / D. Horbaj | 6 | 5 | 2 | 3:0 | ||
M. Vospálek / J. Rybička : T. Pachman / K. Jelínek | -6 | -7 | 6 | -8 | 1:3 | |
Ladislav Šulc : Jan Hlaváček | 3 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Vospálek : Tomáš Pachman | -9 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Jan Čierný : Dušan Horbaj | -8 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Jan Rybička : Kryštof Jelínek | 6 | -9 | -6 | -7 | 1:3 | |
Miroslav Vospálek : Jan Hlaváček | -12 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Jan Čierný : Tomáš Pachman | -7 | -2 | 9 | 8 | -3 | 2:3 |
Jan Rybička : Dušan Horbaj | -7 | 5 | 6 | 9 | 3:1 | |
Ladislav Šulc : Kryštof Jelínek | 8 | -7 | 6 | -3 | -7 | 2:3 |
Jan Čierný : Jan Hlaváček | 10 | -9 | 3 | 13 | 3:1 | |
Jan Rybička : Tomáš Pachman | -9 | 8 | 9 | 9 | 3:1 | |
Ladislav Šulc : Dušan Horbaj | -9 | 4 | -7 | 4 | -10 | 2:3 |
Miroslav Vospálek : Kryštof Jelínek | -7 | 9 | -7 | -4 | 1:3 | |
Jan Rybička : Jan Hlaváček | -9 | 8 | 7 | 6 | 3:1 | |
Ladislav Šulc : Tomáš Pachman | 9 | -10 | -10 | 10 | 10 | 3:2 |
Miroslav Vospálek : Dušan Horbaj | 9 | -15 | -4 | -10 | 1:3 | |
Jan Čierný : Kryštof Jelínek | -0 | -0 | -0 | 0:3 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Jan Rybička |
0 | 1 |
Jan Čierný Ladislav Šulc |
1 | 0 |
Jan Čierný | 1 | 3 |
Miroslav Vospálek | 0 | 4 |
Ladislav Šulc | 2 | 2 |
Jan Rybička | 3 | 1 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Jan Hlaváček Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Jan Hlaváček | 1 | 3 |
Tomáš Pachman | 2 | 2 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 4 | 0 |
12. kolo
KST Slatina A : TTC Jemníky A | 12 : 6 | 10. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 659:622 | 41:27 | ||||
J. Rapp / V. Nedvěd : M. Andrš / J. Sklenička | 9 | -4 | 6 | -6 | -9 | 2:3 |
R. Ocásek / M. Matějíček : P. Karmazín / M. Vilímek | 9 | -6 | 8 | -11 | 9 | 3:2 |
Marcel Matějíček : Michal Vilímek | 9 | -10 | 6 | 9 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : Martin Andrš | 9 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Pavel Karmazín | -8 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Vladimír Nedvěd : Jaroslav Sklenička | -4 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Michal Vilímek | 9 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Martin Andrš | 5 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Pavel Karmazín | -12 | 9 | -6 | 9 | 6 | 3:2 |
Marcel Matějíček : Jaroslav Sklenička | 7 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Michal Vilímek | -6 | -8 | 6 | -4 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Martin Andrš | 3 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Marcel Matějíček : Pavel Karmazín | -10 | 10 | 6 | 9 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : Jaroslav Sklenička | -10 | 9 | 9 | 9 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Michal Vilímek | -5 | -8 | 3 | -9 | 1:3 | |
Marcel Matějíček : Martin Andrš | 6 | 8 | 12 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Pavel Karmazín | 4 | -16 | -6 | 5 | 12 | 3:2 |
Jiří Rapp : Jaroslav Sklenička | -4 | 12 | -10 | -4 | 1:3 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
1 | 0 |
Jiří Rapp Vladimír Nedvěd |
0 | 1 |
Jiří Rapp | 1 | 3 |
Rostislav Ocásek | 4 | 0 |
Marcel Matějíček | 4 | 0 |
Vladimír Nedvěd | 2 | 2 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Pavel Karmazín Michal Vilímek |
0 | 1 |
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 1 | 3 |
Martin Andrš | 0 | 4 |
Jaroslav Sklenička | 2 | 2 |
Michal Vilímek | 2 | 2 |
DTJ Sparta Kladno A : TJ Sokol Unhošť A | 6 : 12 | 10. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 551:610 | 23:40 | ||||
P. Vojna / T. Vysoudil : L. Mach / Z. Fryš | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
J. Šulc / Z. Čižinský : P. Sokolovský / M. Zbírkovský | -10 | -6 | 11 | -3 | 1:3 | |
Tomáš Vysoudil : Libor Mach | -7 | -2 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Zdeněk Fryš | -10 | -10 | 12 | 12 | 8 | 3:2 |
Pavel Vojna : Petr Sokolovský | 9 | -9 | -4 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Čižinský : Milan Zbírkovský | -10 | 6 | 10 | 8 | 3:1 | |
Jiří Šulc : Libor Mach | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Zdeněk Fryš | -8 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Petr Sokolovský | 5 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Tomáš Vysoudil : Milan Zbírkovský | 3 | -7 | -8 | -7 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Libor Mach | -9 | -4 | -10 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Zdeněk Fryš | -5 | 5 | -7 | -3 | 1:3 | |
Tomáš Vysoudil : Petr Sokolovský | -2 | 12 | -10 | -8 | 1:3 | |
Jiří Šulc : Milan Zbírkovský | 9 | 6 | -9 | 7 | 3:1 | |
Zdeněk Čižinský : Libor Mach | -10 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : Zdeněk Fryš | -9 | -12 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Petr Sokolovský | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Milan Zbírkovský | -10 | -7 | -8 | 0:3 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 4 | 0 |
Pavel Vojna | 0 | 4 |
Zdeněk Čižinský | 2 | 2 |
Tomáš Vysoudil | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Milan Zbírkovský |
1 | 0 |
Libor Mach Zdeněk Fryš |
1 | 0 |
Libor Mach | 3 | 1 |
Petr Sokolovský | 2 | 2 |
Milan Zbírkovský | 2 | 2 |
Zdeněk Fryš | 3 | 1 |
STC Slaný C : ST Viktorie Černuc A | 15 : 3 | 9. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 677:527 | 48:19 | ||||
J. Řeháček / A. Krček : M. Drmota / T. Nývlt | 6 | -9 | -9 | 2 | 8 | 3:2 |
O. Chadima / D. Vesecký : L. Nývlt / R. Nývlt | 4 | -6 | -7 | 9 | 7 | 3:2 |
David Vesecký : Lukáš Nývlt | 12 | -9 | 7 | 6 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Radek Nývlt | 5 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Miroslav Drmota | 3 | -6 | 18 | 9 | 3:1 | |
Adam Krček : Tomáš Nývlt | 7 | 5 | 11 | 3:0 | ||
Ondřej Chadima : Lukáš Nývlt | -6 | -4 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Radek Nývlt | -7 | 5 | 7 | 8 | 3:1 | |
Adam Krček : Miroslav Drmota | 5 | 7 | -6 | 9 | 3:1 | |
David Vesecký : Tomáš Nývlt | 1 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Lukáš Nývlt | 8 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Adam Krček : Radek Nývlt | 6 | 8 | 10 | 3:0 | ||
David Vesecký : Miroslav Drmota | 4 | 8 | -9 | 6 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Tomáš Nývlt | 6 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Adam Krček : Lukáš Nývlt | 9 | 5 | -9 | -8 | -5 | 2:3 |
David Vesecký : Radek Nývlt | -7 | 5 | 8 | 6 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Miroslav Drmota | -4 | 8 | -9 | -4 | 1:3 | |
Jiří Řeháček : Tomáš Nývlt | 3 | 8 | 6 | 3:0 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Adam Krček | 3 | 1 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Lukáš Nývlt Radek Nývlt |
0 | 1 |
Miroslav Drmota Tomáš Nývlt |
0 | 1 |
Miroslav Drmota | 1 | 3 |
Lukáš Nývlt | 2 | 2 |
Radek Nývlt | 0 | 4 |
Tomáš Nývlt | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň A : STC Slaný B | 7 : 11 | 9. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 636:688 | 30:39 | ||||
V. Bromský / L. Stočes : V. Kulich / J. Pánek | 8 | -5 | -10 | 9 | -12 | 2:3 |
M. Teiml / Z. Kasík : G. Materna / L. Vajnar | 7 | -6 | 8 | 6 | 3:1 | |
Luděk Stočes : Jan Pánek | -10 | 11 | -8 | 8 | 9 | 3:2 |
Zdeněk Kasík : Luboš Vajnar | 8 | -5 | 9 | 5 | 3:1 | |
Marek Teiml : George Materna | -10 | -5 | 9 | -9 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Vladimír Kulich | -9 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Kasík : Jan Pánek | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Luboš Vajnar | 12 | -10 | 7 | -5 | 7 | 3:2 |
Vladimír Bromský : George Materna | -6 | -9 | -12 | 0:3 | ||
Luděk Stočes : Vladimír Kulich | 9 | 8 | 12 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Jan Pánek | -8 | 5 | 10 | -7 | -3 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Luboš Vajnar | -9 | -10 | -5 | 0:3 | ||
Luděk Stočes : George Materna | 13 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Vladimír Kulich | -4 | -6 | 8 | 9 | -4 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Jan Pánek | -7 | -10 | -11 | 0:3 | ||
Luděk Stočes : Luboš Vajnar | 3 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : George Materna | 9 | 6 | -9 | -5 | -10 | 2:3 |
Marek Teiml : Vladimír Kulich | -11 | -7 | -8 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
0 | 1 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 0 | 4 |
Luděk Stočes | 4 | 0 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
Vladimír Kulich Jan Pánek |
1 | 0 |
George Materna | 3 | 1 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Jan Pánek | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 1 | 3 |
TTC Kladno F : TTC Slovan Kladno B | 14 : 4 | 7. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 671:520 | 46:23 | ||||
T. Pachman / K. Jelínek : P. Peltán / J. Slabý | 8 | -8 | 5 | 8 | 3:1 | |
T. Bílý / D. Horbaj : M. Čermák / J. Jůza | 10 | -9 | 9 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Pachman : Jiří Slabý | 9 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Tomáš Bílý : Milan Čermák | -3 | 8 | -6 | -7 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Petr Peltán | 5 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Jan Jůza | -3 | 11 | 4 | -3 | 4 | 3:2 |
Tomáš Bílý : Jiří Slabý | -7 | 8 | 6 | 9 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Milan Čermák | -9 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Kryštof Jelínek : Petr Peltán | 9 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Jan Jůza | 6 | -10 | -5 | -10 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Jiří Slabý | 9 | -7 | 9 | 5 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Milan Čermák | -8 | -9 | 2 | 9 | 8 | 3:2 |
Tomáš Pachman : Petr Peltán | -7 | 5 | 8 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Bílý : Jan Jůza | 5 | 5 | -8 | -9 | -5 | 2:3 |
Kryštof Jelínek : Jiří Slabý | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Milan Čermák | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Tomáš Bílý : Petr Peltán | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Jan Jůza | 8 | -10 | -6 | 9 | 10 | 3:2 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Tomáš Pachman | 3 | 1 |
Tomáš Bílý | 2 | 2 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 4 | 0 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Milan Čermák Jan Jůza |
0 | 1 |
Petr Peltán Jiří Slabý |
0 | 1 |
Petr Peltán | 0 | 4 |
Milan Čermák | 2 | 2 |
Jan Jůza | 2 | 2 |
Jiří Slabý | 0 | 4 |
TTC Kladno G : TTC Kladno E | 8 : 10 | 18. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 653:680 | 33:39 | ||||
M. Tuček / V. Coubal : J. Čierný / L. Šulc | 7 | -8 | 2 | -8 | 5 | 3:2 |
V. Strejc / Z. Hálek : M. Vospálek / J. Rybička | -2 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Jan Rybička | -9 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Ladislav Šulc | 9 | 6 | 11 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Miroslav Vospálek | -7 | 9 | 6 | 6 | 3:1 | |
Miroslav Tuček : Jan Čierný | 5 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Jan Rybička | 10 | -8 | -9 | 4 | 5 | 3:2 |
Václav Coubal : Ladislav Šulc | -10 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Miroslav Tuček : Miroslav Vospálek | 8 | -5 | -8 | -6 | 1:3 | |
Václav Strejc : Stanislav Hlobil | -9 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Jan Rybička | -7 | -7 | 12 | 6 | -8 | 2:3 |
Miroslav Tuček : Ladislav Šulc | -6 | 7 | 9 | 7 | 3:1 | |
Václav Strejc : Miroslav Vospálek | 9 | -5 | -9 | -10 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Stanislav Hlobil | -7 | 5 | -8 | -7 | 1:3 | |
Miroslav Tuček : Jan Rybička | -9 | 3 | 9 | 5 | 3:1 | |
Václav Strejc : Ladislav Šulc | 9 | 6 | -11 | -5 | -2 | 2:3 |
Zdeněk Hálek : Miroslav Vospálek | -9 | 9 | -4 | 11 | 13 | 3:2 |
Václav Coubal : Stanislav Hlobil | -6 | 8 | -6 | 8 | -6 | 2:3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Miroslav Tuček Václav Coubal |
1 | 0 |
Miroslav Tuček | 3 | 1 |
Václav Coubal | 1 | 3 |
Václav Strejc | 0 | 4 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Jan Rybička |
1 | 0 |
Jan Čierný Ladislav Šulc |
0 | 1 |
Jan Čierný | 0 | 1 |
Miroslav Vospálek | 2 | 2 |
Ladislav Šulc | 2 | 2 |
Jan Rybička | 2 | 2 |
Stanislav Hlobil | 3 | 0 |
13. kolo
ST Viktorie Černuc A : KST Slatina A | 14 : 4 | 18. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 707:611 | 47:25 | ||||
L. Nývlt / R. Nývlt : J. Schönfelder / J. Laštovka | 9 | -5 | -7 | -8 | 1:3 | |
M. Drmota / J. Sirůček : J. Rapp / R. Ocásek | 9 | -7 | 9 | 7 | 3:1 | |
Jiří Sirůček : Jaroslav Schönfelder | -9 | 4 | 5 | 8 | 3:1 | |
Lukáš Nývlt : Rostislav Ocásek | -6 | 12 | -8 | 7 | -6 | 2:3 |
Radek Nývlt : Jiří Laštovka | 4 | -5 | 9 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Drmota : Jiří Rapp | -7 | 8 | 7 | -6 | 8 | 3:2 |
Lukáš Nývlt : Jaroslav Schönfelder | 8 | -7 | 9 | 8 | 3:1 | |
Radek Nývlt : Rostislav Ocásek | -7 | 6 | -8 | 8 | 5 | 3:2 |
Miroslav Drmota : Jiří Laštovka | 8 | -8 | 18 | 5 | 3:1 | |
Jiří Sirůček : Jiří Rapp | -9 | 8 | 7 | 6 | 3:1 | |
Radek Nývlt : Jaroslav Schönfelder | -10 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Drmota : Rostislav Ocásek | 8 | -7 | 10 | -2 | -7 | 2:3 |
Jiří Sirůček : Jiří Laštovka | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Jiří Rapp | 7 | -9 | 10 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Drmota : Jaroslav Schönfelder | -7 | 8 | 6 | 4 | 3:1 | |
Jiří Sirůček : Rostislav Ocásek | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Jiří Laštovka | -9 | 7 | 5 | 7 | 3:1 | |
Radek Nývlt : Jiří Rapp | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Miroslav Drmota Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Lukáš Nývlt Radek Nývlt |
0 | 1 |
Miroslav Drmota | 3 | 1 |
Lukáš Nývlt | 3 | 1 |
Radek Nývlt | 3 | 1 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Jiří Rapp Rostislav Ocásek |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
1 | 0 |
Jiří Rapp | 0 | 4 |
Rostislav Ocásek | 2 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Jiří Laštovka | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť A : TTC Slovan Kladno B | 9 : 9 | 16. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 638:635 | 36:34 | ||||
L. Mach / J. Urban : M. Čermák / J. Jůza | 5 | 8 | 5 | 3:0 | ||
P. Sokolovský / Z. Fryš : P. Peltán / P. Kříž | 7 | -6 | -4 | -7 | 1:3 | |
Libor Mach : Milan Čermák | -8 | -4 | 8 | -7 | 1:3 | |
Jiří Urban : Jan Jůza | -8 | -10 | 7 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Fryš : Petr Peltán | 7 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Petr Sokolovský : Petr Kříž | -3 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Jiří Urban : Milan Čermák | 5 | -3 | -4 | -3 | 1:3 | |
Zdeněk Fryš : Jan Jůza | -7 | 3 | 5 | 6 | 3:1 | |
Petr Sokolovský : Petr Peltán | 11 | -12 | 7 | -9 | 5 | 3:2 |
Libor Mach : Petr Kříž | -7 | 10 | 6 | -10 | -7 | 2:3 |
Zdeněk Fryš : Milan Čermák | 9 | 9 | -5 | 10 | 3:1 | |
Milan Zbírkovský : Jan Jůza | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Libor Mach : Petr Peltán | -7 | -6 | 8 | 5 | -6 | 2:3 |
Jiří Urban : Petr Kříž | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Milan Zbírkovský : Milan Čermák | 10 | -7 | -8 | -8 | 1:3 | |
Libor Mach : Jan Jůza | 8 | -8 | 7 | 5 | 3:1 | |
Jiří Urban : Petr Peltán | 11 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Fryš : Petr Kříž | -9 | 4 | 4 | -8 | 8 | 3:2 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Petr Sokolovský Zdeněk Fryš |
0 | 1 |
Libor Mach | 1 | 3 |
Petr Sokolovský | 1 | 1 |
Milan Zbírkovský | 0 | 2 |
Jiří Urban | 2 | 2 |
Zdeněk Fryš | 4 | 0 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Milan Čermák Jan Jůza |
0 | 1 |
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán | 1 | 3 |
Milan Čermák | 3 | 1 |
Petr Kříž | 2 | 2 |
Jan Jůza | 2 | 2 |
TTC Kladno G : TTC Kladno F | 10 : 8 | 15. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 617:628 | 34:33 | ||||
V. Coubal / Z. Hálek : T. Pachman / K. Jelínek | 7 | 5 | 5 | 3:0 | ||
M. Tuček / J. Pírka : T. Bílý / D. Horbaj | -9 | 9 | -4 | 11 | 7 | 3:2 |
Václav Coubal : Kryštof Jelínek | -9 | -8 | 6 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Tomáš Bílý | -4 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Tuček : Tomáš Pachman | 8 | -4 | 6 | 9 | 3:1 | |
Josef Pírka : Dušan Horbaj | 9 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Kryštof Jelínek | -5 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Miroslav Tuček : Tomáš Bílý | 7 | -9 | 9 | 9 | 3:1 | |
Josef Pírka : Tomáš Pachman | 8 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Dušan Horbaj | -2 | -11 | -9 | 0:3 | ||
Miroslav Tuček : Kryštof Jelínek | -5 | -7 | 9 | -5 | 1:3 | |
Josef Pírka : Tomáš Bílý | -4 | 8 | 5 | -9 | 9 | 3:2 |
Václav Coubal : Tomáš Pachman | -8 | -8 | 11 | -11 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Dušan Horbaj | -7 | -10 | -2 | 0:3 | ||
Josef Pírka : Kryštof Jelínek | -8 | 12 | 9 | 5 | 3:1 | |
Václav Coubal : Tomáš Bílý | -10 | -7 | 9 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Tomáš Pachman | 2 | -7 | 13 | -9 | 8 | 3:2 |
Miroslav Tuček : Dušan Horbaj | 7 | 9 | 6 | 3:0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Miroslav Tuček Josef Pírka |
1 | 0 |
Václav Coubal Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Miroslav Tuček | 3 | 1 |
Josef Pírka | 4 | 0 |
Václav Coubal | 0 | 4 |
Zdeněk Hálek | 1 | 3 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
0 | 1 |
Tomáš Pachman | 1 | 3 |
Tomáš Bílý | 2 | 2 |
Dušan Horbaj | 2 | 2 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
STC Slaný B : DTJ Sparta Kladno A | 17 : 1 | 15. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 674:483 | 51:13 | ||||
G. Materna / L. Vajnar : P. Vojna / T. Vysoudil | 7 | -10 | 9 | 7 | 3:1 | |
J. Pánek / J. Horský : J. Šulc / Z. Čižinský | 9 | -9 | 5 | 14 | 3:1 | |
Jan Pánek : Jiří Šulc | -3 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Jindřich Horský : Zdeněk Čižinský | 8 | 8 | -7 | 9 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Tomáš Vysoudil | 4 | 6 | 6 | 3:0 | ||
George Materna : Pavel Vojna | 10 | 7 | -9 | 9 | 3:1 | |
Jindřich Horský : Jiří Šulc | 8 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Zdeněk Čižinský | 3 | 9 | 5 | 3:0 | ||
George Materna : Tomáš Vysoudil | 8 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Pavel Vojna | 11 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Jiří Šulc | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
George Materna : Zdeněk Čižinský | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Tomáš Vysoudil | 8 | 1 | 5 | 3:0 | ||
Jindřich Horský : Pavel Vojna | -8 | 10 | 3 | 6 | 3:1 | |
George Materna : Jiří Šulc | 9 | -9 | 10 | 6 | 3:1 | |
Jan Pánek : Zdeněk Čižinský | -7 | 2 | -9 | 4 | 5 | 3:2 |
Jindřich Horský : Tomáš Vysoudil | -9 | 8 | -6 | 5 | 4 | 3:2 |
Luboš Vajnar : Pavel Vojna | 6 | 3 | 5 | 3:0 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Jan Pánek Jindřich Horský |
1 | 0 |
George Materna | 4 | 0 |
Jan Pánek | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 4 | 0 |
Jindřich Horský | 4 | 0 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 1 | 3 |
Pavel Vojna | 0 | 4 |
Zdeněk Čižinský | 0 | 4 |
Tomáš Vysoudil | 0 | 4 |
TTC Jemníky A : TJ Sokol Dříň A | 11 : 7 | 15. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 680:652 | 40:30 | ||||
M. Andrš / J. Sklenička : V. Bromský / L. Stočes | -14 | 11 | 12 | -5 | 5 | 3:2 |
P. Karmazín / M. Vilímek : M. Teiml / Z. Kasík | 8 | -9 | -7 | 9 | -8 | 2:3 |
Michal Vilímek : Luděk Stočes | -9 | -11 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Karmazín : Zdeněk Kasík | 9 | -9 | 8 | -8 | 8 | 3:2 |
Jaroslav Sklenička : Vladimír Bromský | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Marek Teiml | -6 | -9 | 5 | -5 | 1:3 | |
Pavel Karmazín : Luděk Stočes | 8 | -9 | -7 | 10 | -3 | 2:3 |
Jaroslav Sklenička : Zdeněk Kasík | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Vladimír Bromský | 6 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Michal Vilímek : Marek Teiml | 7 | -9 | 6 | 7 | 3:1 | |
Jaroslav Sklenička : Luděk Stočes | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Vratislav Káčerek : Zdeněk Kasík | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Michal Vilímek : Vladimír Bromský | 7 | -4 | -9 | 10 | -11 | 2:3 |
Pavel Karmazín : Marek Teiml | 8 | -7 | 6 | 7 | 3:1 | |
Vratislav Káčerek : Luděk Stočes | -9 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Michal Vilímek : Zdeněk Kasík | 8 | -9 | 7 | -7 | 7 | 3:2 |
Pavel Karmazín : Vladimír Bromský | 9 | -5 | 7 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Sklenička : Marek Teiml | 7 | 7 | 8 | 3:0 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
1 | 0 |
Pavel Karmazín Michal Vilímek |
0 | 1 |
Pavel Karmazín | 3 | 1 |
Martin Andrš | 1 | 1 |
Jaroslav Sklenička | 4 | 0 |
Vratislav Káčerek | 0 | 2 |
Michal Vilímek | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
0 | 1 |
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 1 | 3 |
Luděk Stočes | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
TTC Kladno E : STC Slaný C | 14 : 4 | 14. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 636:552 | 43:22 | ||||
M. Vospálek / J. Rybička : P. Zýmová / J. Řeháček | 9 | -7 | 9 | 10 | 3:1 | |
J. Čierný / L. Šulc : O. Chadima / M. Makara | -6 | 9 | 6 | 7 | 3:1 | |
Ladislav Šulc : Pavla Zýmová | -6 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Vospálek : Michal Makara | 5 | 10 | -5 | 8 | 3:1 | |
Jan Čierný : Jiří Řeháček | 9 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Jan Rybička : Ondřej Chadima | 10 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Vospálek : Pavla Zýmová | -6 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Jan Čierný : Michal Makara | 4 | -9 | -7 | 5 | 8 | 3:2 |
Jan Rybička : Jiří Řeháček | 11 | 10 | 1 | 3:0 | ||
Ladislav Šulc : Ondřej Chadima | 14 | -6 | 5 | 7 | 3:1 | |
Jan Čierný : Pavla Zýmová | -8 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Jan Rybička : Michal Makara | 2 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Ladislav Šulc : Jiří Řeháček | -9 | 10 | -6 | 1 | 9 | 3:2 |
Miroslav Vospálek : Ondřej Chadima | 8 | 5 | -9 | 8 | 3:1 | |
Jan Rybička : Pavla Zýmová | -4 | 8 | -7 | -4 | 1:3 | |
Ladislav Šulc : Michal Makara | 1 | 9 | -11 | 9 | 3:1 | |
Miroslav Vospálek : Jiří Řeháček | 9 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Jan Čierný : Ondřej Chadima | 7 | 7 | 7 | 3:0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Jan Rybička |
1 | 0 |
Jan Čierný Ladislav Šulc |
1 | 0 |
Jan Čierný | 3 | 1 |
Miroslav Vospálek | 3 | 1 |
Ladislav Šulc | 3 | 1 |
Jan Rybička | 3 | 1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Pavla Zýmová Jiří Řeháček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima Michal Makara |
0 | 1 |
Pavla Zýmová | 4 | 0 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
Jiří Řeháček | 0 | 4 |
Michal Makara | 0 | 4 |
14. kolo
TTC Slovan Kladno B : STC Slaný B | 5 : 13 | 24. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 523:651 | 20:42 | ||||
M. Čermák / P. Frolík : J. Pánek / J. Horský | 8 | 8 | -1 | 7 | 3:1 | |
P. Peltán / P. Kříž : G. Materna / L. Vajnar | -4 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Milan Čermák : Jan Pánek | -9 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Petr Frolík : Jindřich Horský | 11 | -8 | 5 | 8 | 3:1 | |
Petr Kříž : Luboš Vajnar | -13 | 7 | -8 | -4 | 1:3 | |
Petr Peltán : George Materna | 8 | 11 | 11 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Jan Pánek | -14 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Petr Kříž : Jindřich Horský | -14 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Luboš Vajnar | -3 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : George Materna | -2 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Petr Kříž : Jan Pánek | 9 | -11 | -9 | 10 | -4 | 2:3 |
Petr Peltán : Jindřich Horský | -4 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Slabý : Luboš Vajnar | -11 | -7 | -11 | 0:3 | ||
Petr Frolík : George Materna | -5 | -8 | 7 | -11 | 1:3 | |
Petr Peltán : Jan Pánek | 8 | 6 | -8 | 11 | 3:1 | |
Jiří Slabý : Jindřich Horský | -6 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Petr Frolík : Luboš Vajnar | 9 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Petr Kříž : George Materna | 4 | -11 | -12 | -6 | 1:3 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
0 | 1 |
Milan Čermák Petr Frolík |
1 | 0 |
Petr Peltán | 2 | 2 |
Milan Čermák | 0 | 1 |
Petr Frolík | 2 | 2 |
Petr Kříž | 0 | 4 |
Jiří Slabý | 0 | 3 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Jan Pánek Jindřich Horský |
0 | 1 |
George Materna | 3 | 1 |
Jan Pánek | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 3 | 1 |
Jindřich Horský | 3 | 1 |
KST Slatina A : TTC Kladno E | 9 : 9 | 24. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 748:717 | 41:37 | ||||
J. Rapp / J. Schönfelder : J. Rybička / S. Hlobil | -9 | 7 | -9 | -12 | 1:3 | |
R. Ocásek / M. Matějíček : J. Čierný / L. Šulc | -8 | 8 | -9 | 9 | -8 | 2:3 |
Marcel Matějíček : Jan Rybička | 5 | 9 | -10 | 6 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : Ladislav Šulc | -5 | 4 | -9 | -10 | 1:3 | |
Jiří Rapp : Miroslav Vospálek | 5 | -7 | -10 | 7 | -10 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Stanislav Hlobil | -9 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Jan Rybička | 7 | 5 | -5 | -7 | 9 | 3:2 |
Jiří Rapp : Ladislav Šulc | -8 | -10 | 9 | 10 | -9 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Miroslav Vospálek | 12 | -7 | -12 | 6 | -9 | 2:3 |
Marcel Matějíček : Jan Čierný | 5 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Jan Rybička | -7 | 7 | -8 | 11 | 13 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Ladislav Šulc | -9 | 5 | -3 | 9 | -5 | 2:3 |
Marcel Matějíček : Miroslav Vospálek | -5 | 1 | -8 | 8 | 8 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Jan Čierný | -5 | 10 | 9 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Jan Rybička | 8 | -6 | 8 | 10 | 3:1 | |
Marcel Matějíček : Ladislav Šulc | 8 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Miroslav Vospálek | -3 | -6 | 8 | 4 | -8 | 2:3 |
Jiří Rapp : Jan Čierný | -4 | 8 | 6 | 6 | 3:1 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Jiří Rapp Jaroslav Schönfelder |
0 | 1 |
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
0 | 1 |
Jiří Rapp | 2 | 2 |
Rostislav Ocásek | 2 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Marcel Matějíček | 4 | 0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Jan Rybička Stanislav Hlobil |
1 | 0 |
Jan Čierný Ladislav Šulc |
1 | 0 |
Jan Čierný | 0 | 3 |
Miroslav Vospálek | 3 | 1 |
Ladislav Šulc | 3 | 1 |
Jan Rybička | 0 | 4 |
Stanislav Hlobil | 1 | 0 |
DTJ Sparta Kladno A : TTC Jemníky A | 9 : 9 | 24. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 620:626 | 33:37 | ||||
P. Vojna / D. Čižinský : P. Zoth / M. Vilímek | 10 | -6 | 10 | -6 | -6 | 2:3 |
J. Šulc / Z. Čižinský : P. Karmazín / V. Káčerek | -8 | 6 | -9 | 3 | 7 | 3:2 |
Pavel Vojna : Pavel Zoth | -8 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Michal Vilímek | 10 | 4 | 7 | 3:0 | ||
David Čižinský : Vratislav Káčerek | -7 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Pavel Karmazín | 7 | 6 | -8 | 1 | 3:1 | |
Jiří Šulc : Pavel Zoth | -8 | 9 | 6 | 7 | 3:1 | |
David Čižinský : Michal Vilímek | -4 | 9 | -13 | 4 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Čižinský : Vratislav Káčerek | 7 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Pavel Karmazín | -10 | -7 | -7 | 0:3 | ||
David Čižinský : Pavel Zoth | -9 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Michal Vilímek | 4 | -8 | -2 | 6 | -9 | 2:3 |
Pavel Vojna : Vratislav Káčerek | -11 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Pavel Karmazín | 8 | -8 | 12 | -5 | 6 | 3:2 |
Zdeněk Čižinský : Pavel Zoth | 2 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Michal Vilímek | -11 | 5 | 3 | -8 | 10 | 3:2 |
Jiří Šulc : Vratislav Káčerek | -2 | 7 | 5 | -6 | -5 | 2:3 |
David Čižinský : Pavel Karmazín | -1 | -7 | -5 | 0:3 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
1 | 0 |
Pavel Vojna David Čižinský |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 3 | 1 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Zdeněk Čižinský | 3 | 1 |
David Čižinský | 1 | 3 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Pavel Karmazín Vratislav Káčerek |
0 | 1 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 2 | 2 |
Vratislav Káčerek | 3 | 1 |
Pavel Zoth | 2 | 2 |
Michal Vilímek | 1 | 3 |
STC Slaný C : TTC Kladno G | 9 : 9 | 23. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 651:664 | 33:37 | ||||
A. Krček / M. Makara : J. Pírka / V. Coubal | 7 | -7 | -11 | 8 | 8 | 3:2 |
O. Chadima / D. Vesecký : V. Strejc / Z. Hálek | 10 | 9 | -3 | -1 | -5 | 2:3 |
Adam Krček : Josef Pírka | -13 | -9 | -9 | 0:3 | ||
David Vesecký : Václav Coubal | 9 | 7 | -9 | 7 | 3:1 | |
Michal Makara : Zdeněk Hálek | -12 | 6 | 7 | 7 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Václav Strejc | 10 | -9 | -7 | -10 | 1:3 | |
David Vesecký : Josef Pírka | 6 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Michal Makara : Václav Coubal | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Ondřej Chadima : Zdeněk Hálek | -7 | -10 | -2 | 0:3 | ||
Adam Krček : Václav Strejc | 8 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Michal Makara : Josef Pírka | -6 | 9 | -7 | -3 | 1:3 | |
Ondřej Chadima : Václav Coubal | -6 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Adam Krček : Zdeněk Hálek | 5 | -9 | 9 | 4 | 3:1 | |
David Vesecký : Václav Strejc | -8 | 6 | 10 | -10 | 10 | 3:2 |
Ondřej Chadima : Josef Pírka | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Adam Krček : Václav Coubal | 8 | -8 | -12 | 7 | -9 | 2:3 |
David Vesecký : Zdeněk Hálek | -9 | 4 | -12 | 9 | 8 | 3:2 |
Michal Makara : Václav Strejc | 4 | -8 | 11 | 9 | 3:1 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Adam Krček Michal Makara |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Adam Krček | 2 | 2 |
Michal Makara | 2 | 2 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Josef Pírka Václav Coubal |
0 | 1 |
Josef Pírka | 3 | 1 |
Václav Coubal | 3 | 1 |
Václav Strejc | 1 | 3 |
Zdeněk Hálek | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň A : ST Viktorie Černuc A | 12 : 6 | 23. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 651:589 | 43:25 | ||||
V. Bromský / L. Stočes : M. Drmota / J. Sirůček | -8 | 5 | -4 | 10 | -9 | 2:3 |
M. Teiml / Z. Kasík : L. Nývlt / R. Nývlt | -7 | -8 | 10 | 6 | 8 | 3:2 |
Luděk Stočes : Jiří Sirůček | 6 | -8 | 11 | -6 | -6 | 2:3 |
Zdeněk Kasík : Lukáš Nývlt | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Miroslav Drmota | 10 | 5 | 2 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Radek Nývlt | 7 | 9 | -8 | 2 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Jiří Sirůček | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Lukáš Nývlt | 7 | -8 | -8 | 7 | 9 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Miroslav Drmota | 7 | -5 | 8 | 4 | 3:1 | |
Luděk Stočes : Radek Nývlt | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Jiří Sirůček | 13 | 7 | -11 | -7 | -9 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Lukáš Nývlt | -9 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Luděk Stočes : Miroslav Drmota | 3 | 8 | 2 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Radek Nývlt | 7 | -5 | 5 | 6 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Jiří Sirůček | 12 | -7 | -9 | -6 | 1:3 | |
Luděk Stočes : Lukáš Nývlt | 8 | 9 | 12 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Miroslav Drmota | 3 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Radek Nývlt | 7 | 9 | 8 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
1 | 0 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
0 | 1 |
Marek Teiml | 3 | 1 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Luděk Stočes | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 3 | 1 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Lukáš Nývlt Radek Nývlt |
0 | 1 |
Miroslav Drmota Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Miroslav Drmota | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 1 | 3 |
Radek Nývlt | 0 | 4 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
TTC Kladno F : TJ Sokol Unhošť A | 8 : 10 | 21. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 678:685 | 35:38 | ||||
T. Pachman / Z. Vyskočil : L. Mach / J. Urban | -9 | -8 | -5 | 0:3 | ||
T. Bílý / D. Horbaj : P. Sokolovský / J. Bucek | -9 | 8 | -8 | -10 | 1:3 | |
Tomáš Pachman : Libor Mach | 7 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Tomáš Bílý : Jiří Urban | 8 | -9 | -9 | 8 | -9 | 2:3 |
Dušan Horbaj : Zdeněk Jangl | 4 | 4 | -9 | -9 | 11 | 3:2 |
Zbyněk Vyskočil : Jindřich Bucek | -10 | 9 | -6 | 7 | -10 | 2:3 |
Tomáš Bílý : Libor Mach | -9 | 9 | 8 | -8 | -8 | 2:3 |
Dušan Horbaj : Jiří Urban | 5 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Zbyněk Vyskočil : Zdeněk Jangl | -9 | 8 | 9 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Pachman : Jindřich Bucek | 2 | 4 | -9 | -8 | -6 | 2:3 |
Dušan Horbaj : Libor Mach | 7 | -10 | -6 | -5 | 1:3 | |
Zbyněk Vyskočil : Jiří Urban | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Pachman : Petr Sokolovský | 7 | 6 | -6 | 7 | 3:1 | |
Tomáš Bílý : Jindřich Bucek | 7 | -8 | 7 | -6 | 5 | 3:2 |
Zbyněk Vyskočil : Libor Mach | -5 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Tomáš Pachman : Jiří Urban | -10 | 9 | -10 | -6 | 1:3 | |
Tomáš Bílý : Petr Sokolovský | 8 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Jindřich Bucek | -9 | -5 | 10 | 9 | 8 | 3:2 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Pachman Zbyněk Vyskočil |
0 | 1 |
Tomáš Pachman | 2 | 2 |
Tomáš Bílý | 2 | 2 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Zbyněk Vyskočil | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Petr Sokolovský Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Libor Mach | 3 | 1 |
Petr Sokolovský | 0 | 2 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Jindřich Bucek | 2 | 2 |
Zdeněk Jangl | 0 | 2 |
15. kolo
ST Viktorie Černuc A : DTJ Sparta Kladno A | 6 : 12 | 1. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 646:686 | 29:39 | ||||
M. Drmota / J. Sirůček : J. Šulc / Z. Čižinský | -7 | -10 | 5 | -9 | 1:3 | |
L. Nývlt / P. Polomini : P. Vojna / T. Vysoudil | -6 | -11 | 7 | -7 | 1:3 | |
Jiří Sirůček : Jiří Šulc | 7 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Zdeněk Čižinský | -4 | -10 | 10 | -7 | 1:3 | |
Petr Polomini : Tomáš Vysoudil | -10 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Miroslav Drmota : Pavel Vojna | -7 | -10 | -10 | 0:3 | ||
Lukáš Nývlt : Jiří Šulc | 9 | -7 | -22 | -8 | 1:3 | |
Petr Polomini : Zdeněk Čižinský | -7 | -2 | -12 | 0:3 | ||
Miroslav Drmota : Tomáš Vysoudil | 9 | -8 | -7 | 8 | -12 | 2:3 |
Jiří Sirůček : Pavel Vojna | 7 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Jiří Šulc | -8 | 9 | -8 | 9 | -4 | 2:3 |
Miroslav Drmota : Zdeněk Čižinský | 8 | -9 | -10 | -7 | 1:3 | |
Jiří Sirůček : Tomáš Vysoudil | -13 | 9 | 8 | 9 | 3:1 | |
Lukáš Nývlt : Pavel Vojna | -6 | 6 | 7 | 10 | 3:1 | |
Miroslav Drmota : Jiří Šulc | 9 | -9 | -9 | -7 | 1:3 | |
Jiří Sirůček : Zdeněk Čižinský | 7 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Tomáš Vysoudil | 7 | 8 | -9 | 6 | 3:1 | |
Petr Polomini : Pavel Vojna | -6 | 6 | -7 | -3 | 1:3 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Lukáš Nývlt Petr Polomini |
0 | 1 |
Miroslav Drmota Jiří Sirůček |
0 | 1 |
Miroslav Drmota | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 2 | 2 |
Petr Polomini | 0 | 4 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
1 | 0 |
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
1 | 0 |
Jiří Šulc | 3 | 1 |
Pavel Vojna | 2 | 2 |
Zdeněk Čižinský | 3 | 1 |
Tomáš Vysoudil | 2 | 2 |
STC Slaný C : TTC Kladno F | 9 : 9 | 30. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 614:645 | 32:36 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : T. Pachman / K. Jelínek | -7 | -8 | -8 | 0:3 | ||
J. Řeháček / A. Krček : T. Bílý / D. Horbaj | 6 | 9 | 10 | 3:0 | ||
David Vesecký : Tomáš Bílý | 2 | 9 | -5 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Tomáš Pachman | -9 | -3 | 10 | -6 | 1:3 | |
Adam Krček : Dušan Horbaj | 6 | 5 | -5 | -8 | -9 | 2:3 |
Jiří Řeháček : Kryštof Jelínek | 4 | -9 | 9 | 11 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Tomáš Bílý | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Adam Krček : Tomáš Pachman | -8 | -10 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Dušan Horbaj | 9 | -9 | 8 | 6 | 3:1 | |
David Vesecký : Kryštof Jelínek | 6 | 6 | -7 | 5 | 3:1 | |
Adam Krček : Tomáš Bílý | -8 | 10 | -4 | -5 | 1:3 | |
Jiří Řeháček : Tomáš Pachman | 8 | -7 | -2 | 10 | 12 | 3:2 |
David Vesecký : Dušan Horbaj | -9 | 8 | 8 | 7 | 3:1 | |
Ondřej Chadima : Kryštof Jelínek | -6 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Tomáš Bílý | -7 | 6 | -8 | 5 | 6 | 3:2 |
David Vesecký : Tomáš Pachman | -7 | 8 | -9 | -6 | 1:3 | |
Ondřej Chadima : Dušan Horbaj | 10 | 12 | 8 | 3:0 | ||
Adam Krček : Kryštof Jelínek | -10 | -7 | -6 | 0:3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 1 | 3 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Adam Krček | 0 | 4 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Pachman | 3 | 1 |
Tomáš Bílý | 2 | 2 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
Kryštof Jelínek | 2 | 2 |
TTC Kladno G : KST Slatina A | 11 : 7 | 29. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 677:604 | 41:27 | ||||
J. Pírka / V. Coubal : J. Schönfelder / J. Laštovka | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
V. Strejc / Z. Hálek : R. Ocásek / M. Matějíček | 10 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Marcel Matějíček | 11 | -5 | -8 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Rostislav Ocásek | -13 | 9 | -8 | 5 | 4 | 3:2 |
Václav Strejc : Jaroslav Schönfelder | 9 | 10 | -10 | -8 | -9 | 2:3 |
Josef Pírka : Jiří Rapp | 5 | -8 | 3 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Hálek : Marcel Matějíček | 8 | -8 | -10 | -16 | 1:3 | |
Václav Strejc : Rostislav Ocásek | 9 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Josef Pírka : Jaroslav Schönfelder | -6 | 7 | 7 | 8 | 3:1 | |
Václav Coubal : Jiří Rapp | -8 | 7 | 9 | -6 | -8 | 2:3 |
Václav Strejc : Marcel Matějíček | -6 | -2 | 3 | -4 | 1:3 | |
Josef Pírka : Jiří Laštovka | 5 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Jaroslav Schönfelder | 3 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Jiří Rapp | -5 | -12 | -8 | 0:3 | ||
Josef Pírka : Marcel Matějíček | -9 | 11 | 3 | 7 | 3:1 | |
Václav Coubal : Jiří Laštovka | 7 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Jaroslav Schönfelder | -8 | 7 | 6 | 8 | 3:1 | |
Václav Strejc : Jiří Rapp | -9 | 8 | -9 | -8 | 1:3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Josef Pírka Václav Coubal |
1 | 0 |
Josef Pírka | 4 | 0 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 1 | 3 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Jiří Laštovka |
0 | 1 |
Jiří Rapp | 3 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 1 | 3 |
Jiří Laštovka | 0 | 2 |
Marcel Matějíček | 3 | 1 |
Rostislav Ocásek | 0 | 2 |
STC Slaný B : TJ Sokol Unhošť A | 6 : 12 | 29. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 611:673 | 31:40 | ||||
V. Kulich / J. Horský : L. Mach / J. Urban | -1 | -8 | 9 | -18 | 1:3 | |
G. Materna / L. Vajnar : O. Švejda / Z. Fryš | 4 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Libor Mach | -9 | 4 | -6 | -3 | 1:3 | |
Jindřich Horský : Jiří Urban | -7 | 6 | -12 | -2 | 1:3 | |
Vladimír Kulich : Zdeněk Fryš | 3 | -8 | 7 | -5 | 11 | 3:2 |
George Materna : Ondřej Švejda | -9 | 8 | 5 | -6 | 5 | 3:2 |
Jindřich Horský : Libor Mach | -9 | 4 | 3 | -11 | -6 | 2:3 |
Vladimír Kulich : Jiří Urban | 4 | 7 | 8 | 3:0 | ||
George Materna : Zdeněk Fryš | 8 | -6 | -6 | -10 | 1:3 | |
Luboš Vajnar : Ondřej Švejda | 4 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Libor Mach | -4 | -5 | -6 | 0:3 | ||
George Materna : Jiří Urban | -7 | -8 | 11 | -6 | 1:3 | |
Luboš Vajnar : Zdeněk Fryš | 5 | -12 | 5 | -8 | -7 | 2:3 |
Jindřich Horský : Ondřej Švejda | 11 | 9 | -13 | -8 | -8 | 2:3 |
George Materna : Libor Mach | 10 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Jiří Urban | -8 | -11 | 9 | -5 | 1:3 | |
Jindřich Horský : Zdeněk Fryš | -5 | 8 | -0 | -0 | 1:3 | |
Vladimír Kulich : Ondřej Švejda | -0 | -0 | -0 | 0:3 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Vladimír Kulich Jindřich Horský |
0 | 1 |
George Materna | 2 | 2 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Luboš Vajnar | 1 | 3 |
Jindřich Horský | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Ondřej Švejda Zdeněk Fryš |
0 | 1 |
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Libor Mach | 3 | 1 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 2 | 2 |
Zdeněk Fryš | 3 | 1 |
TTC Jemníky A : TTC Slovan Kladno B | 14 : 4 | 29. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 696:596 | 48:22 | ||||
M. Andrš / J. Sklenička : P. Kříž / J. Jůza | 9 | -11 | 7 | 6 | 3:1 | |
P. Zoth / M. Vilímek : P. Škach / F. Preis | 5 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Vratislav Káčerek : Jan Jůza | -3 | 8 | -7 | -5 | 1:3 | |
Pavel Karmazín : Petr Kříž | 8 | 8 | -4 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Sklenička : Pavel Škach | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Zoth : František Preis | 9 | -6 | 3 | 8 | 3:1 | |
Pavel Karmazín : Jan Jůza | 5 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Sklenička : Petr Kříž | -9 | 5 | 7 | 7 | 3:1 | |
Pavel Zoth : Pavel Škach | 11 | -4 | 8 | 9 | 3:1 | |
Vratislav Káčerek : František Preis | -6 | 7 | 9 | 3 | 3:1 | |
Martin Andrš : Jan Jůza | -7 | 6 | 11 | -9 | -7 | 2:3 |
Pavel Zoth : Petr Kříž | 5 | 10 | -9 | 12 | 3:1 | |
Vratislav Káčerek : Pavel Škach | 8 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Pavel Karmazín : František Preis | 5 | 9 | -9 | 7 | 3:1 | |
Pavel Zoth : Jan Jůza | 8 | -7 | 9 | -6 | -6 | 2:3 |
Vratislav Káčerek : Petr Kříž | -9 | 6 | -4 | -11 | 1:3 | |
Pavel Karmazín : Pavel Škach | 13 | -9 | 8 | -6 | 10 | 3:2 |
Martin Andrš : František Preis | 7 | 2 | 5 | 3:0 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
1 | 0 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 4 | 0 |
Martin Andrš | 1 | 1 |
Jaroslav Sklenička | 2 | 0 |
Vratislav Káčerek | 2 | 2 |
Pavel Zoth | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Kříž Jan Jůza |
0 | 1 |
Pavel Škach František Preis |
0 | 1 |
Pavel Škach | 0 | 4 |
František Preis | 0 | 4 |
Petr Kříž | 1 | 3 |
Jan Jůza | 3 | 1 |
TTC Kladno E : TJ Sokol Dříň A | 13 : 5 | 28. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 654:569 | 44:23 | ||||
J. Rybička / S. Hlobil : V. Bromský / P. Skála | -10 | 5 | 8 | 7 | 3:1 | |
M. Vospálek / L. Šulc : M. Teiml / Z. Kasík | 8 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Ladislav Šulc : Petr Skála | 6 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Stanislav Hlobil : Zdeněk Kasík | 8 | -7 | 9 | 4 | 3:1 | |
Jan Rybička : Vladimír Bromský | 10 | 6 | 12 | 3:0 | ||
Miroslav Vospálek : Marek Teiml | 5 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Stanislav Hlobil : Petr Skála | 7 | 8 | -7 | 9 | 3:1 | |
Jan Rybička : Zdeněk Kasík | 5 | -8 | 8 | -7 | -8 | 2:3 |
Miroslav Vospálek : Vladimír Bromský | -10 | 13 | 10 | 7 | 3:1 | |
Ladislav Šulc : Marek Teiml | -9 | 7 | -7 | 6 | 6 | 3:2 |
Jan Rybička : Petr Skála | 3 | -7 | 10 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Vospálek : Zdeněk Kasík | 6 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Ladislav Šulc : Vladimír Bromský | 3 | 3 | -9 | -10 | -8 | 2:3 |
Milan Habrcetl : Marek Teiml | -7 | 11 | -9 | -4 | 1:3 | |
Miroslav Vospálek : Petr Skála | 9 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Ladislav Šulc : Zdeněk Kasík | 3 | -8 | 4 | 10 | 3:1 | |
Milan Habrcetl : Vladimír Bromský | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Jan Rybička : Marek Teiml | -5 | -6 | -11 | 0:3 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Jan Rybička Stanislav Hlobil |
1 | 0 |
Miroslav Vospálek Ladislav Šulc |
1 | 0 |
Miroslav Vospálek | 4 | 0 |
Ladislav Šulc | 3 | 1 |
Milan Habrcetl | 0 | 2 |
Jan Rybička | 2 | 2 |
Stanislav Hlobil | 2 | 0 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Petr Skála |
0 | 1 |
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Marek Teiml | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
Petr Skála | 0 | 4 |
16. kolo
TTC Slovan Kladno B : ST Viktorie Černuc A | 15 : 3 | 7. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 591:450 | 46:12 | ||||
M. Čermák / P. Frolík : R. Nývlt / T. Nývlt | 3 | 9 | 6 | 3:0 | ||
P. Peltán / P. Kříž : M. Drmota / J. Sirůček | 8 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Milan Čermák : Jiří Sirůček | 9 | -4 | -7 | -8 | 1:3 | |
Petr Frolík : Miroslav Drmota | 8 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Radek Nývlt | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Tomáš Nývlt | 4 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Jiří Sirůček | -7 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Petr Kříž : Miroslav Drmota | 7 | 7 | -7 | 6 | 3:1 | |
Petr Peltán : Radek Nývlt | -7 | 6 | 4 | 8 | 3:1 | |
Milan Čermák : Tomáš Nývlt | 7 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Jiří Sirůček | 10 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Miroslav Drmota | 9 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Milan Čermák : Radek Nývlt | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Tomáš Nývlt | 10 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Jiří Sirůček | -5 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Milan Čermák : Miroslav Drmota | 6 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Radek Nývlt | -9 | 6 | 8 | 10 | 3:1 | |
Petr Kříž : Tomáš Nývlt | 8 | 9 | 6 | 3:0 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Milan Čermák Petr Frolík |
1 | 0 |
Petr Peltán | 3 | 1 |
Milan Čermák | 3 | 1 |
Petr Frolík | 3 | 1 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Miroslav Drmota Jiří Sirůček |
0 | 1 |
Radek Nývlt Tomáš Nývlt |
0 | 1 |
Miroslav Drmota | 0 | 4 |
Radek Nývlt | 0 | 4 |
Tomáš Nývlt | 0 | 4 |
Jiří Sirůček | 3 | 1 |
KST Slatina A : STC Slaný C | 8 : 10 | 7. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 681:742 | 34:40 | ||||
J. Rapp / J. Schönfelder : J. Řeháček / A. Krček | 7 | -8 | -9 | 5 | -10 | 2:3 |
R. Ocásek / M. Matějíček : O. Chadima / D. Vesecký | -8 | -6 | 9 | 9 | -12 | 2:3 |
Marcel Matějíček : David Vesecký | -10 | 9 | 8 | 10 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : Adam Krček | 7 | -3 | 8 | -12 | 9 | 3:2 |
Jiří Rapp : Jiří Řeháček | 6 | 4 | -9 | -8 | 9 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Chadima | 7 | 9 | -3 | 12 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : David Vesecký | -9 | 7 | -10 | -13 | 1:3 | |
Jiří Rapp : Adam Krček | 12 | -6 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Jiří Řeháček | -7 | -4 | 12 | -9 | 1:3 | |
Marcel Matějíček : Ondřej Chadima | 9 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : David Vesecký | -6 | 10 | 7 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Adam Krček | 8 | -10 | -10 | 9 | 6 | 3:2 |
Marcel Matějíček : Jiří Řeháček | -8 | -9 | 12 | 10 | -12 | 2:3 |
Rostislav Ocásek : Ondřej Chadima | -10 | -9 | 7 | -10 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : David Vesecký | -7 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Marcel Matějíček : Adam Krček | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Jiří Řeháček | 3 | 9 | -10 | 7 | 3:1 | |
Jiří Rapp : Ondřej Chadima | -0 | -0 | -0 | 0:3 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Jiří Rapp Jaroslav Schönfelder |
0 | 1 |
Rostislav Ocásek Marcel Matějíček |
0 | 1 |
Jiří Rapp | 2 | 2 |
Rostislav Ocásek | 2 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Marcel Matějíček | 2 | 2 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
Jiří Řeháček | 2 | 2 |
David Vesecký | 2 | 2 |
Adam Krček | 2 | 2 |
DTJ Sparta Kladno A : TTC Kladno E | 9 : 9 | 7. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 658:657 | 36:36 | ||||
P. Vojna / I. Lengál : J. Čierný / L. Šulc | -9 | -9 | 7 | -11 | 1:3 | |
J. Šulc / Z. Čižinský : M. Vospálek / S. Hlobil | -11 | 6 | -9 | 8 | -5 | 2:3 |
Ivo Lengál : Ladislav Šulc | -4 | -11 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Miroslav Vospálek | -12 | 6 | 6 | 7 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Stanislav Hlobil | 9 | -5 | -6 | 3 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Čižinský : Jan Čierný | 5 | 6 | -5 | 7 | 3:1 | |
Jiří Šulc : Ladislav Šulc | 4 | 6 | -6 | 11 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Miroslav Vospálek | -7 | 8 | -2 | 10 | -7 | 2:3 |
Zdeněk Čižinský : Stanislav Hlobil | 10 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Ivo Lengál : Jan Čierný | -6 | 11 | -6 | -6 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Ladislav Šulc | 6 | -6 | -9 | -11 | 1:3 | |
Zdeněk Čižinský : Miroslav Vospálek | 11 | -7 | 2 | 2 | 3:1 | |
Ivo Lengál : Stanislav Hlobil | -2 | 7 | -3 | -8 | 1:3 | |
Jiří Šulc : Jan Čierný | 7 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Čižinský : Ladislav Šulc | 8 | -9 | -7 | 9 | 9 | 3:2 |
Ivo Lengál : Miroslav Vospálek | -7 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Stanislav Hlobil | 8 | -8 | 8 | 4 | 3:1 | |
Pavel Vojna : Jan Čierný | -6 | -8 | 9 | -9 | 1:3 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
0 | 1 |
Pavel Vojna Ivo Lengál |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 4 | 0 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Zdeněk Čižinský | 4 | 0 |
Ivo Lengál | 0 | 4 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Stanislav Hlobil |
1 | 0 |
Jan Čierný Ladislav Šulc |
1 | 0 |
Jan Čierný | 2 | 2 |
Miroslav Vospálek | 2 | 2 |
Ladislav Šulc | 2 | 2 |
Stanislav Hlobil | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť A : TTC Jemníky A | 11 : 7 | 6. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 710:622 | 40:32 | ||||
L. Mach / J. Urban : P. Karmazín / M. Vilímek | 5 | 4 | 7 | 3:0 | ||
O. Švejda / Z. Fryš : M. Andrš / J. Sklenička | -6 | -5 | 10 | 16 | -9 | 2:3 |
Libor Mach : Michal Vilímek | 2 | -14 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jiří Urban : Martin Andrš | 5 | 4 | -7 | 1 | 3:1 | |
Zdeněk Fryš : Pavel Karmazín | -9 | 9 | 8 | 3 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Jaroslav Sklenička | 9 | -6 | -7 | -9 | 1:3 | |
Jiří Urban : Michal Vilímek | 4 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Fryš : Martin Andrš | 7 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Pavel Karmazín | -15 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Libor Mach : Jaroslav Sklenička | 5 | -7 | -6 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Fryš : Michal Vilímek | 5 | 8 | -11 | -5 | 8 | 3:2 |
Ondřej Švejda : Martin Andrš | 8 | -9 | 6 | -9 | 5 | 3:2 |
Libor Mach : Pavel Karmazín | -7 | 7 | 7 | -9 | 6 | 3:2 |
Jiří Urban : Jaroslav Sklenička | -9 | -7 | 8 | -5 | 1:3 | |
Ondřej Švejda : Michal Vilímek | 3 | -8 | -8 | -8 | 1:3 | |
Libor Mach : Martin Andrš | 3 | 7 | -7 | 6 | 3:1 | |
Jiří Urban : Pavel Karmazín | 8 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Fryš : Jaroslav Sklenička | -4 | 9 | -9 | 15 | 1 | 3:2 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Ondřej Švejda Zdeněk Fryš |
0 | 1 |
Libor Mach | 2 | 2 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 1 | 3 |
Zdeněk Fryš | 4 | 0 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Pavel Karmazín Michal Vilímek |
0 | 1 |
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 1 | 3 |
Martin Andrš | 0 | 4 |
Jaroslav Sklenička | 3 | 1 |
Michal Vilímek | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň A : TTC Kladno G | 12 : 6 | 6. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 693:622 | 42:28 | ||||
V. Bromský / L. Stočes : V. Strejc / Z. Hálek | -10 | 11 | -7 | 6 | 6 | 3:2 |
M. Teiml / Z. Kasík : J. Pírka / V. Coubal | -11 | -8 | 6 | -8 | 1:3 | |
Luděk Stočes : Josef Pírka | -9 | 7 | 8 | -8 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Kasík : Václav Coubal | 12 | 7 | 11 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Václav Strejc | 4 | 12 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Zdeněk Hálek | 5 | -9 | 4 | 7 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Josef Pírka | -8 | -8 | 5 | -5 | 1:3 | |
Marek Teiml : Václav Coubal | -9 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Václav Strejc | 2 | 6 | 1 | 3:0 | ||
Luděk Stočes : Zdeněk Hálek | 6 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Josef Pírka | 12 | -6 | 5 | -6 | -7 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Václav Coubal | -9 | 8 | 12 | -3 | 8 | 3:2 |
Luděk Stočes : Václav Strejc | 7 | 4 | -9 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Zdeněk Hálek | -8 | -8 | 9 | -7 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Josef Pírka | -4 | -3 | 12 | -5 | 1:3 | |
Luděk Stočes : Václav Coubal | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Václav Strejc | 2 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Zdeněk Hálek | 9 | -8 | -9 | 8 | 14 | 3:2 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
1 | 0 |
Marek Teiml | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Luděk Stočes | 4 | 0 |
Zdeněk Kasík | 2 | 2 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Josef Pírka Václav Coubal |
1 | 0 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Josef Pírka | 3 | 1 |
Václav Coubal | 1 | 3 |
Václav Strejc | 0 | 4 |
Zdeněk Hálek | 1 | 3 |
TTC Kladno F : STC Slaný B | 12 : 6 | 4. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 602:404 | 38:26 | ||||
T. Pachman / K. Jelínek : J. Pánek / L. Vajnar | -8 | -2 | 4 | 2 | 9 | 3:2 |
T. Bílý / D. Horbaj : bez boje | 0:0 | |||||
Tomáš Bílý : Jan Pánek | -4 | -7 | 4 | 7 | -7 | 2:3 |
Tomáš Pachman : Luboš Vajnar | -8 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : George Materna | -7 | 6 | 7 | -8 | 10 | 3:2 |
Kryštof Jelínek : bez boje | 0:0 | |||||
Tomáš Pachman : Jan Pánek | -2 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Dušan Horbaj : Luboš Vajnar | -7 | 7 | 5 | -7 | 10 | 3:2 |
Kryštof Jelínek : George Materna | -8 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Bílý : bez boje | 0:0 | |||||
Dušan Horbaj : Jan Pánek | -10 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Kryštof Jelínek : Luboš Vajnar | 7 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Tomáš Bílý : George Materna | 9 | -7 | -10 | 7 | 4 | 3:2 |
Tomáš Pachman : bez boje | 0:0 | |||||
Kryštof Jelínek : Jan Pánek | -8 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Tomáš Bílý : Luboš Vajnar | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : George Materna | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : bez boje | 0:0 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Tomáš Pachman | 2 | 2 |
Tomáš Bílý | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 2 | 2 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Jan Pánek Luboš Vajnar |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
George Materna | 1 | 3 |
Jan Pánek | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 1 | 3 |
17. kolo
KST Slatina A : TTC Kladno F | 17 : 1 | 19. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 679:538 | 51:15 | ||||
J. Rapp / M. Matějíček : J. Hlaváček / Z. Vyskočil | 7 | -7 | 2 | 8 | 3:1 | |
R. Ocásek / V. Nedvěd : T. Bílý / D. Horbaj | 7 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Marcel Matějíček : Tomáš Bílý | -3 | 7 | 9 | 1 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : Zbyněk Vyskočil | 8 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Dušan Horbaj | 9 | 5 | -12 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Jan Hlaváček | 11 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Tomáš Bílý | -6 | 10 | -9 | 8 | 9 | 3:2 |
Jiří Rapp : Zbyněk Vyskočil | 12 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Dušan Horbaj | 10 | 10 | -6 | 7 | 3:1 | |
Marcel Matějíček : Jan Hlaváček | 4 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : Tomáš Bílý | 9 | 10 | -7 | 6 | 3:1 | |
Vladimír Nedvěd : Zbyněk Vyskočil | 5 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Marcel Matějíček : Dušan Horbaj | 10 | -8 | 9 | -8 | 8 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Jan Hlaváček | -3 | 9 | -7 | 4 | 2 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Tomáš Bílý | 9 | -7 | 8 | 5 | 3:1 | |
Marcel Matějíček : Zbyněk Vyskočil | 8 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Dušan Horbaj | -6 | -12 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Jan Hlaváček | 8 | 6 | 8 | 3:0 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Jiří Rapp Marcel Matějíček |
1 | 0 |
Rostislav Ocásek Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jiří Rapp | 4 | 0 |
Rostislav Ocásek | 3 | 1 |
Marcel Matějíček | 4 | 0 |
Vladimír Nedvěd | 4 | 0 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Zbyněk Vyskočil |
0 | 1 |
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Jan Hlaváček | 0 | 4 |
Tomáš Bílý | 0 | 4 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
Zbyněk Vyskočil | 0 | 4 |
ST Viktorie Černuc A : TJ Sokol Unhošť A | 6 : 12 | 15. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 535:617 | 23:41 | ||||
L. Nývlt / J. Sirůček : L. Mach / J. Urban | -8 | 7 | 9 | 7 | 3:1 | |
J. Koucký / P. Polomini : Z. Fryš / J. Bucek | -9 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Jiří Urban | 5 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Zdeněk Fryš | -8 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Petr Polomini : Jindřich Bucek | -5 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Jindřich Koucký : Ondřej Švejda | -7 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Lukáš Nývlt : Jiří Urban | -6 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Petr Polomini : Zdeněk Fryš | -4 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jindřich Koucký : Jindřich Bucek | -7 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Ondřej Švejda | 4 | 6 | -10 | 2 | 3:1 | |
Petr Polomini : Jiří Urban | -6 | -6 | 7 | -6 | 1:3 | |
Jindřich Koucký : Zdeněk Fryš | -5 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Jindřich Bucek | 9 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Ondřej Švejda | 8 | -8 | -6 | 3 | -9 | 2:3 |
Jindřich Koucký : Jiří Urban | -4 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Zdeněk Fryš | 8 | 9 | -6 | 8 | 3:1 | |
Lukáš Nývlt : Jindřich Bucek | 10 | -8 | -7 | 9 | 9 | 3:2 |
Petr Polomini : Ondřej Švejda | 9 | -9 | 5 | -9 | -6 | 2:3 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Lukáš Nývlt Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Jindřich Koucký Petr Polomini |
0 | 1 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 1 | 3 |
Petr Polomini | 0 | 4 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
0 | 1 |
Zdeněk Fryš Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 3 | 1 |
Zdeněk Fryš | 3 | 1 |
Jindřich Bucek | 2 | 2 |
STC Slaný C : TJ Sokol Dříň A | 13 : 5 | 13. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 642:554 | 42:24 | ||||
P. Zýmová / D. Vesecký : V. Bromský / L. Stočes | 8 | -10 | 11 | 8 | 3:1 | |
J. Řeháček / A. Krček : M. Teiml / Z. Kasík | 4 | -10 | -9 | 10 | 9 | 3:2 |
Pavla Zýmová : Zdeněk Kasík | 4 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Adam Krček : Luděk Stočes | -6 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : Vladimír Bromský | 9 | 5 | -9 | 6 | 3:1 | |
David Vesecký : Marek Teiml | -12 | 9 | 7 | 8 | 3:1 | |
Adam Krček : Zdeněk Kasík | -7 | 9 | -6 | 6 | 6 | 3:2 |
Jiří Řeháček : Luděk Stočes | 9 | -9 | 11 | -5 | -4 | 2:3 |
David Vesecký : Vladimír Bromský | 7 | -5 | 6 | 9 | 3:1 | |
Pavla Zýmová : Marek Teiml | 1 | 8 | -9 | 2 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Zdeněk Kasík | -9 | -9 | -4 | 0:3 | ||
David Vesecký : Luděk Stočes | 6 | 3 | 11 | 3:0 | ||
Pavla Zýmová : Vladimír Bromský | 7 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Adam Krček : Marek Teiml | 9 | 5 | 6 | 3:0 | ||
David Vesecký : Zdeněk Kasík | 1 | 10 | 2 | 3:0 | ||
Pavla Zýmová : Luděk Stočes | -7 | -10 | 9 | -8 | 1:3 | |
Adam Krček : Vladimír Bromský | 6 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Řeháček : Marek Teiml | -13 | -5 | -10 | 0:3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Pavla Zýmová David Vesecký |
1 | 0 |
Pavla Zýmová | 3 | 1 |
Jiří Řeháček | 1 | 3 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Adam Krček | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
0 | 1 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 0 | 4 |
Luděk Stočes | 3 | 1 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
TTC Kladno G : DTJ Sparta Kladno A | 13 : 5 | 12. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 608:488 | 42:19 | ||||
J. Pírka / V. Coubal : P. Vojna / D. Čižinský | 10 | 9 | 4 | 3:0 | ||
J. Fleislébr / V. Strejc : Z. Čižinský / T. Vysoudil | -2 | -10 | -5 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Tomáš Vysoudil | 3 | 12 | -5 | 5 | 3:1 | |
Jiří Fleislébr : Zdeněk Čižinský | -8 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Pavel Vojna | -9 | 7 | -5 | -7 | 1:3 | |
Josef Pírka : David Čižinský | 4 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jiří Fleislébr : Tomáš Vysoudil | -7 | -7 | 5 | -5 | 1:3 | |
Václav Strejc : Zdeněk Čižinský | 7 | -12 | -8 | -10 | 1:3 | |
Josef Pírka : Pavel Vojna | 6 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Václav Coubal : David Čižinský | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Tomáš Vysoudil | 10 | 13 | 4 | 3:0 | ||
Josef Pírka : Zdeněk Čižinský | 2 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Pavel Vojna | -11 | 8 | -6 | 9 | 4 | 3:2 |
Miroslav Tuček : David Čižinský | 3 | 7 | 1 | 3:0 | ||
Josef Pírka : Tomáš Vysoudil | -4 | 9 | 5 | 5 | 3:1 | |
Václav Coubal : Zdeněk Čižinský | 10 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Miroslav Tuček : Pavel Vojna | 2 | 10 | 3 | 3:0 | ||
Václav Strejc : David Čižinský | 8 | 11 | 9 | 3:0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Jiří Fleislébr Václav Strejc |
0 | 1 |
Josef Pírka Václav Coubal |
1 | 0 |
Miroslav Tuček | 2 | 0 |
Josef Pírka | 4 | 0 |
Jiří Fleislébr | 0 | 2 |
Václav Coubal | 4 | 0 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Čižinský Tomáš Vysoudil |
1 | 0 |
Pavel Vojna David Čižinský |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
David Čižinský | 0 | 4 |
Zdeněk Čižinský | 2 | 2 |
Tomáš Vysoudil | 1 | 3 |
TTC Jemníky A : STC Slaný B | 6 : 12 | 12. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 572:668 | 26:42 | ||||
M. Andrš / J. Sklenička : V. Kulich / J. Pánek | 9 | 8 | -7 | -4 | -6 | 2:3 |
V. Káčerek / M. Vilímek : G. Materna / L. Vajnar | -8 | -7 | 6 | -5 | 1:3 | |
Michal Vilímek : Jan Pánek | 7 | -6 | -8 | -7 | 1:3 | |
Pavel Karmazín : Luboš Vajnar | -3 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Jaroslav Sklenička : George Materna | 7 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Vratislav Káčerek : Vladimír Kulich | -9 | 9 | -4 | -5 | 1:3 | |
Pavel Karmazín : Jan Pánek | -7 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jaroslav Sklenička : Luboš Vajnar | -9 | -10 | 8 | -6 | 1:3 | |
Vratislav Káčerek : George Materna | 8 | -7 | 9 | -6 | -6 | 2:3 |
Michal Vilímek : Vladimír Kulich | 8 | 8 | -8 | 8 | 3:1 | |
Jaroslav Sklenička : Jan Pánek | -7 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Vratislav Káčerek : Luboš Vajnar | -7 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Michal Vilímek : George Materna | 8 | 7 | -9 | -8 | 8 | 3:2 |
Pavel Karmazín : Vladimír Kulich | -9 | 5 | -8 | 8 | 7 | 3:2 |
Vratislav Káčerek : Jan Pánek | -10 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Michal Vilímek : Luboš Vajnar | 7 | -6 | 7 | 9 | 3:1 | |
Pavel Karmazín : George Materna | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Vladimír Kulich | -10 | -9 | -8 | 0:3 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
0 | 1 |
Vratislav Káčerek Michal Vilímek |
0 | 1 |
Pavel Karmazín | 2 | 2 |
Martin Andrš | 0 | 1 |
Jaroslav Sklenička | 1 | 2 |
Vratislav Káčerek | 0 | 4 |
Michal Vilímek | 3 | 1 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Jan Pánek |
1 | 0 |
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
George Materna | 1 | 3 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Jan Pánek | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 3 | 1 |
TTC Kladno E : TTC Slovan Kladno B | 14 : 4 | 11. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 645:592 | 44:23 | ||||
L. Šulc / J. Rybička : P. Škach / F. Preis | 5 | 3 | 8 | 3:0 | ||
M. Vospálek / M. Habrcetl : M. Čermák / J. Jůza | -8 | -3 | 9 | -6 | 1:3 | |
Ladislav Šulc : Milan Čermák | 9 | 7 | -9 | 6 | 3:1 | |
Jan Rybička : Jan Jůza | 9 | 11 | -7 | -8 | 9 | 3:2 |
Miroslav Vospálek : Pavel Škach | 8 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Milan Habrcetl : František Preis | 9 | -9 | 8 | 8 | 3:1 | |
Jan Rybička : Milan Čermák | 9 | -6 | -9 | -7 | 1:3 | |
Miroslav Vospálek : Jan Jůza | -6 | 9 | 9 | -8 | 8 | 3:2 |
Milan Habrcetl : Pavel Škach | 11 | -8 | 9 | 7 | 3:1 | |
Ladislav Šulc : František Preis | 6 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Vospálek : Milan Čermák | 8 | 8 | -7 | 6 | 3:1 | |
Milan Habrcetl : Jan Jůza | -6 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Ladislav Šulc : Pavel Škach | 8 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Jan Rybička : František Preis | 10 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Milan Habrcetl : Milan Čermák | -3 | -8 | -3 | 0:3 | ||
Ladislav Šulc : Jan Jůza | -8 | 11 | 10 | -7 | 9 | 3:2 |
Jan Rybička : Pavel Škach | -7 | 5 | 9 | 7 | 3:1 | |
Miroslav Vospálek : František Preis | 5 | 8 | 7 | 3:0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Milan Habrcetl |
0 | 1 |
Ladislav Šulc Jan Rybička |
1 | 0 |
Miroslav Vospálek | 4 | 0 |
Ladislav Šulc | 4 | 0 |
Milan Habrcetl | 2 | 2 |
Jan Rybička | 3 | 1 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Milan Čermák Jan Jůza |
1 | 0 |
Pavel Škach František Preis |
0 | 1 |
Milan Čermák | 2 | 2 |
Pavel Škach | 0 | 4 |
František Preis | 0 | 4 |
Jan Jůza | 1 | 3 |
18. kolo
TTC Slovan Kladno B : TTC Kladno G | 10 : 8 | 21. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 618:608 | 36:31 | ||||
P. Peltán / P. Kříž : V. Strejc / Z. Hálek | -7 | -7 | 9 | -9 | 1:3 | |
M. Čermák / J. Jůza : J. Pírka / V. Coubal | -6 | 8 | -6 | -9 | 1:3 | |
Petr Peltán : Josef Pírka | -6 | 9 | 1 | -4 | -8 | 2:3 |
Jan Jůza : Václav Strejc | 7 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Václav Strejc | 6 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Milan Čermák : Zdeněk Hálek | 9 | -8 | -9 | 7 | 7 | 3:2 |
Jan Jůza : Josef Pírka | -9 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Milan Čermák : Václav Strejc | 8 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Miroslav Tuček | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Petr Kříž : Josef Pírka | -4 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Václav Strejc | 12 | -10 | 9 | 8 | 3:1 | |
Jan Jůza : Miroslav Tuček | -5 | 9 | -6 | 7 | 14 | 3:2 |
Milan Čermák : Josef Pírka | 6 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Miroslav Tuček | -9 | 11 | -6 | -6 | 1:3 | |
Jan Jůza : Václav Coubal | -7 | -8 | 9 | 8 | 5 | 3:2 |
Petr Kříž : Václav Coubal | 2 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Milan Čermák : Václav Coubal | 9 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Václav Coubal | -1 | -6 | 9 | -9 | 1:3 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
0 | 1 |
Milan Čermák Jan Jůza |
0 | 1 |
Petr Peltán | 1 | 3 |
Milan Čermák | 4 | 0 |
Petr Kříž | 2 | 2 |
Jan Jůza | 3 | 1 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Josef Pírka Václav Coubal |
1 | 0 |
Miroslav Tuček | 2 | 1 |
Josef Pírka | 3 | 1 |
Václav Coubal | 1 | 3 |
Václav Strejc | 0 | 4 |
Zdeněk Hálek | 0 | 1 |
DTJ Sparta Kladno A : STC Slaný C | 2 : 16 | 21. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 535:718 | 18:51 | ||||
P. Vojna / T. Vysoudil : J. Řeháček / A. Krček | -6 | 5 | -13 | -8 | 1:3 | |
J. Šulc / Z. Čižinský : P. Zýmová / D. Vesecký | -5 | 8 | 9 | -4 | 9 | 3:2 |
Tomáš Vysoudil : Pavla Zýmová | -2 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Jiří Řeháček | -6 | -1 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Adam Krček | 9 | -2 | -10 | 9 | -3 | 2:3 |
Zdeněk Čižinský : David Vesecký | 9 | -15 | -6 | 9 | -3 | 2:3 |
Jiří Šulc : Pavla Zýmová | -6 | 8 | -6 | -5 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Jiří Řeháček | -8 | -4 | -10 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Adam Krček | -6 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : David Vesecký | 9 | -8 | -5 | 4 | -9 | 2:3 |
Pavel Vojna : Pavla Zýmová | -4 | 9 | -8 | -4 | 1:3 | |
Zdeněk Čižinský : Jiří Řeháček | -4 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : Adam Krček | -8 | -12 | -11 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : David Vesecký | -5 | 7 | -5 | -10 | 1:3 | |
Zdeněk Čižinský : Pavla Zýmová | -7 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : Jiří Řeháček | 12 | 9 | -8 | -4 | -5 | 2:3 |
Jiří Šulc : Adam Krček | -7 | 7 | 1 | 6 | 3:1 | |
Pavel Vojna : David Vesecký | -6 | -5 | -7 | 0:3 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
1 | 0 |
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 1 | 3 |
Pavel Vojna | 0 | 4 |
Zdeněk Čižinský | 0 | 4 |
Tomáš Vysoudil | 0 | 4 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Pavla Zýmová David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Pavla Zýmová | 4 | 0 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Adam Krček | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť A : TTC Kladno E | 12 : 6 | 20. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 643:551 | 40:25 | ||||
L. Mach / J. Urban : M. Vospálek / L. Šulc | -4 | 5 | -9 | -9 | 1:3 | |
Z. Fryš / J. Bucek : J. Rybička / S. Hlobil | 7 | 16 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Fryš : Stanislav Hlobil | 5 | 5 | 14 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Jan Rybička | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Ladislav Šulc | -5 | 5 | 7 | 6 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Miroslav Vospálek | -8 | 10 | -7 | 5 | -9 | 2:3 |
Jiří Urban : Stanislav Hlobil | 4 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Jan Rybička | 10 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Ladislav Šulc | -8 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Fryš : Miroslav Vospálek | 8 | -9 | 3 | 5 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Stanislav Hlobil | -10 | -10 | 4 | -7 | 1:3 | |
Libor Mach : Jan Rybička | -8 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Fryš : Ladislav Šulc | 9 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Miroslav Vospálek | 3 | 8 | -8 | -9 | 9 | 3:2 |
Libor Mach : Stanislav Hlobil | -7 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Zdeněk Fryš : Jan Rybička | 6 | 6 | -5 | 12 | 3:1 | |
Jiří Urban : Ladislav Šulc | 6 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Miroslav Vospálek | -7 | -6 | 9 | 8 | 5 | 3:2 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
0 | 1 |
Zdeněk Fryš Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Libor Mach | 0 | 2 |
Jiří Urban | 4 | 0 |
Ondřej Švejda | 0 | 2 |
Zdeněk Fryš | 4 | 0 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Ladislav Šulc |
1 | 0 |
Jan Rybička Stanislav Hlobil |
0 | 1 |
Jan Rybička | 1 | 3 |
Stanislav Hlobil | 2 | 2 |
Miroslav Vospálek | 1 | 3 |
Ladislav Šulc | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň A : KST Slatina A | 9 : 9 | 20. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 630:623 | 34:33 | ||||
V. Bromský / L. Stočes : J. Rapp / J. Schönfelder | 6 | 11 | 5 | 3:0 | ||
M. Teiml / J. Hrkal : R. Ocásek / M. Matějíček | -9 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Luděk Stočes : Marcel Matějíček | -7 | 6 | 3 | 7 | 3:1 | |
Jan Hrkal : Rostislav Ocásek | 8 | -6 | -5 | 9 | -8 | 2:3 |
Marek Teiml : Jiří Rapp | 6 | -9 | 9 | 13 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Jaroslav Schönfelder | -4 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Jan Hrkal : Marcel Matějíček | -7 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Rostislav Ocásek | -7 | -6 | 7 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Jiří Rapp | 9 | -9 | -7 | -9 | 1:3 | |
Luděk Stočes : Jaroslav Schönfelder | 7 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Marcel Matějíček | -10 | -6 | 6 | 10 | -4 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Rostislav Ocásek | -5 | 9 | -9 | -13 | 1:3 | |
Luděk Stočes : Jiří Rapp | 8 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jan Hrkal : Jaroslav Schönfelder | -2 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Marcel Matějíček | 9 | 9 | -7 | -1 | 7 | 3:2 |
Luděk Stočes : Rostislav Ocásek | 5 | 9 | 12 | 3:0 | ||
Jan Hrkal : Jiří Rapp | 7 | 13 | -10 | -10 | 4 | 3:2 |
Marek Teiml : Jaroslav Schönfelder | 7 | 1 | 6 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Jan Hrkal |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
1 | 0 |
Marek Teiml | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 1 | 3 |
Jan Hrkal | 1 | 3 |
Luděk Stočes | 4 | 0 |
STC Slaný B : ST Viktorie Černuc A | 14 : 4 | 19. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 635:509 | 44:20 | ||||
G. Materna / L. Vajnar : L. Nývlt / J. Sirůček | -6 | 5 | -9 | -3 | 1:3 | |
V. Kulich / J. Pánek : M. Drmota / J. Koucký | 4 | 2 | 3 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Lukáš Nývlt | 6 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Miroslav Drmota | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Jiří Sirůček | -8 | -7 | -7 | 0:3 | ||
George Materna : Jindřich Koucký | 2 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Lukáš Nývlt | 8 | -6 | 8 | 7 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Miroslav Drmota | -9 | 5 | -12 | 4 | 7 | 3:2 |
George Materna : Jiří Sirůček | 6 | 9 | -8 | 9 | 3:1 | |
Jan Pánek : Jindřich Koucký | 8 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Lukáš Nývlt | -7 | -8 | -7 | 0:3 | ||
George Materna : Miroslav Drmota | 17 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Jiří Sirůček | -8 | 9 | 9 | -5 | 6 | 3:2 |
Luboš Vajnar : Jindřich Koucký | 3 | 9 | 3 | 3:0 | ||
George Materna : Lukáš Nývlt | -8 | 9 | -7 | 8 | 9 | 3:2 |
Jan Pánek : Miroslav Drmota | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Jiří Sirůček | 9 | -6 | -7 | -5 | 1:3 | |
Vladimír Kulich : Jindřich Koucký | 8 | 3 | 8 | 3:0 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Jan Pánek |
1 | 0 |
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
George Materna | 4 | 0 |
Vladimír Kulich | 2 | 2 |
Jan Pánek | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 3 | 1 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Miroslav Drmota Jindřich Koucký |
0 | 1 |
Lukáš Nývlt Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Miroslav Drmota | 0 | 4 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 1 | 3 |
Jiří Sirůček | 2 | 2 |
TTC Kladno F : TTC Jemníky A | 13 : 5 | 18. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 700:639 | 44:27 | ||||
T. Pachman / K. Jelínek : P. Zoth / M. Vilímek | -9 | 10 | -9 | -9 | 1:3 | |
T. Bílý / D. Horbaj : P. Karmazín / V. Káčerek | 9 | -8 | 8 | -7 | 10 | 3:2 |
Tomáš Bílý : Michal Vilímek | 7 | -6 | -12 | 4 | 7 | 3:2 |
Tomáš Pachman : Pavel Zoth | 8 | 8 | -8 | -10 | 12 | 3:2 |
Dušan Horbaj : Pavel Karmazín | -6 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Kryštof Jelínek : Vratislav Káčerek | -9 | 8 | -7 | 7 | 5 | 3:2 |
Tomáš Pachman : Michal Vilímek | -6 | -2 | 8 | -8 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Pavel Zoth | 9 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Pavel Karmazín | 8 | -8 | -8 | -7 | 1:3 | |
Tomáš Bílý : Vratislav Káčerek | 5 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Michal Vilímek | 8 | -6 | 11 | 9 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Pavel Zoth | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Tomáš Bílý : Pavel Karmazín | -9 | 9 | 10 | -9 | -9 | 2:3 |
Tomáš Pachman : Vratislav Káčerek | 4 | 5 | 11 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Michal Vilímek | 6 | -8 | 9 | 1 | 3:1 | |
Tomáš Bílý : Pavel Zoth | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Pavel Karmazín | -6 | 8 | 8 | -11 | 6 | 3:2 |
Dušan Horbaj : Vratislav Káčerek | 8 | 6 | 8 | 3:0 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
0 | 1 |
Tomáš Pachman | 3 | 1 |
Tomáš Bílý | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Pavel Karmazín Vratislav Káčerek |
0 | 1 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 3 | 1 |
Vratislav Káčerek | 0 | 4 |
Pavel Zoth | 0 | 4 |
Michal Vilímek | 1 | 3 |
19. kolo
ST Viktorie Černuc A : TTC Jemníky A | 5 : 13 | 1. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 618:711 | 28:44 | ||||
M. Drmota / J. Sirůček : M. Andrš / J. Sklenička | -9 | 8 | -9 | 10 | 6 | 3:2 |
J. Koucký / P. Polomini : P. Karmazín / M. Vilímek | -6 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Michal Vilímek | 8 | -9 | 5 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Drmota : Martin Andrš | 9 | 5 | -9 | -10 | -9 | 2:3 |
Petr Polomini : Pavel Karmazín | -6 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Jindřich Koucký : Jaroslav Sklenička | -3 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Miroslav Drmota : Michal Vilímek | 3 | 9 | -9 | -10 | 10 | 3:2 |
Petr Polomini : Martin Andrš | -5 | 9 | -5 | -3 | 1:3 | |
Jindřich Koucký : Pavel Karmazín | -5 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Jaroslav Sklenička | 9 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Michal Vilímek | -9 | 8 | -10 | -8 | 1:3 | |
Jindřich Koucký : Martin Andrš | 7 | -7 | -8 | -7 | 1:3 | |
Jiří Sirůček : Pavel Karmazín | 8 | -6 | 8 | -9 | -6 | 2:3 |
Miroslav Drmota : Jaroslav Sklenička | -2 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Jindřich Koucký : Michal Vilímek | -9 | 6 | 8 | -14 | -8 | 2:3 |
Jiří Sirůček : Martin Andrš | 7 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Miroslav Drmota : Pavel Karmazín | 9 | -8 | 10 | -9 | -8 | 2:3 |
Petr Polomini : Jaroslav Sklenička | 9 | -4 | 9 | -4 | -6 | 2:3 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Miroslav Drmota Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Jindřich Koucký Petr Polomini |
0 | 1 |
Miroslav Drmota | 1 | 3 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Petr Polomini | 0 | 4 |
Jiří Sirůček | 3 | 1 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
0 | 1 |
Pavel Karmazín Michal Vilímek |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 4 | 0 |
Martin Andrš | 3 | 1 |
Jaroslav Sklenička | 3 | 1 |
Michal Vilímek | 2 | 2 |
KST Slatina A : DTJ Sparta Kladno A | 18 : 0 | 28. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 696:410 | 54:10 | ||||
J. Rapp / M. Matějíček : bez boje | 0:0 | |||||
R. Ocásek / J. Schönfelder : P. Vojna / Z. Čižinský | -7 | 5 | 6 | 9 | 3:1 | |
Marcel Matějíček : Zdeněk Čižinský | 8 | 10 | -6 | -9 | 9 | 3:2 |
Rostislav Ocásek : Pavel Vojna | 7 | 8 | -10 | 12 | 3:1 | |
Jiří Rapp : Jiří Kadlec | 5 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : bez boje | 0:0 | |||||
Rostislav Ocásek : Zdeněk Čižinský | 6 | 4 | -8 | 5 | 3:1 | |
Jiří Rapp : Pavel Vojna | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Nedvěd : Jiří Kadlec | 9 | 5 | -10 | 3 | 3:1 | |
Marcel Matějíček : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Rapp : Zdeněk Čižinský | 5 | 12 | -18 | -5 | 7 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Pavel Vojna | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Marcel Matějíček : Jiří Kadlec | 8 | -7 | 8 | 12 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : bez boje | 0:0 | |||||
Vladimír Nedvěd : Zdeněk Čižinský | 7 | 7 | -11 | 6 | 3:1 | |
Marcel Matějíček : Pavel Vojna | 7 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Rostislav Ocásek : Jiří Kadlec | 7 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Jiří Rapp : bez boje | 0:0 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Rostislav Ocásek Jaroslav Schönfelder |
1 | 0 |
Jiří Rapp Marcel Matějíček |
1 | 0 |
Jiří Rapp | 4 | 0 |
Rostislav Ocásek | 4 | 0 |
Marcel Matějíček | 4 | 0 |
Vladimír Nedvěd | 4 | 0 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Pavel Vojna Zdeněk Čižinský |
0 | 1 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Pavel Vojna | 0 | 4 |
Zdeněk Čižinský | 0 | 4 |
Jiří Kadlec | 0 | 4 |
STC Slaný C : TTC Slovan Kladno B | 4 : 14 | 27. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 608:688 | 24:46 | ||||
M. Makara / J. Makara : P. Peltán / P. Kříž | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
O. Chadima / D. Vesecký : M. Čermák / J. Jůza | 7 | -8 | 6 | -9 | -9 | 2:3 |
Jakub Makara : Petr Kříž | -10 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Michal Makara : Jan Jůza | -3 | -6 | 5 | -7 | 1:3 | |
Ondřej Chadima : Milan Čermák | -4 | -7 | 8 | -6 | 1:3 | |
David Vesecký : Petr Peltán | 7 | 8 | -9 | 5 | 3:1 | |
Michal Makara : Petr Kříž | -9 | 8 | 9 | -9 | 9 | 3:2 |
Pavla Zýmová : Jan Jůza | 8 | 7 | 3 | 3:0 | ||
David Vesecký : Milan Čermák | 7 | -8 | 7 | -5 | -4 | 2:3 |
Jakub Makara : Petr Peltán | -5 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Pavla Zýmová : Petr Kříž | -9 | -7 | 5 | 8 | -7 | 2:3 |
David Vesecký : Jan Jůza | 5 | -9 | 7 | 12 | 3:1 | |
Jakub Makara : Milan Čermák | -6 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Michal Makara : Petr Peltán | 10 | -9 | -8 | -7 | 1:3 | |
David Vesecký : Petr Kříž | -8 | -7 | 9 | -9 | 1:3 | |
Jakub Makara : Jan Jůza | -8 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Michal Makara : Milan Čermák | -5 | -12 | -5 | 0:3 | ||
Pavla Zýmová : Petr Peltán | 14 | -8 | 3 | -4 | -9 | 2:3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Michal Makara Jakub Makara |
0 | 1 |
Pavla Zýmová | 1 | 2 |
Ondřej Chadima | 0 | 1 |
David Vesecký | 2 | 2 |
Michal Makara | 1 | 3 |
Jakub Makara | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Milan Čermák Jan Jůza |
1 | 0 |
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán | 3 | 1 |
Petr Kříž | 3 | 1 |
Jan Jůza | 2 | 2 |
Milan Čermák | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň A : TTC Kladno F | 10 : 8 | 27. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 616:629 | 36:31 | ||||
V. Bromský / L. Stočes : T. Bílý / D. Horbaj | 8 | 9 | 8 | 3:0 | ||
M. Teiml / Z. Kasík : K. Jelínek / Z. Vyskočil | 10 | 6 | -7 | -5 | -5 | 2:3 |
Luděk Stočes : Kryštof Jelínek | -9 | 6 | 6 | 5 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Tomáš Bílý | -7 | 8 | -7 | -4 | 1:3 | |
Marek Teiml : Zbyněk Vyskočil | -8 | 2 | 7 | 7 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Dušan Horbaj | 5 | 9 | -5 | -9 | 13 | 3:2 |
Zdeněk Kasík : Kryštof Jelínek | -2 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Tomáš Bílý | 13 | -8 | 8 | 10 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Zbyněk Vyskočil | 3 | -6 | 4 | 10 | 3:1 | |
Luděk Stočes : Dušan Horbaj | 7 | 8 | 13 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Kryštof Jelínek | -5 | -6 | 4 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Tomáš Bílý | -5 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Luděk Stočes : Zbyněk Vyskočil | 16 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Dušan Horbaj | -5 | -4 | -2 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Kryštof Jelínek | -4 | 8 | -10 | -8 | 1:3 | |
Luděk Stočes : Tomáš Bílý | 8 | -7 | 5 | 8 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Zbyněk Vyskočil | 9 | 12 | 5 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Dušan Horbaj | -13 | 13 | -5 | -3 | 1:3 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
1 | 0 |
Marek Teiml | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Luděk Stočes | 4 | 0 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Kryštof Jelínek Zbyněk Vyskočil |
1 | 0 |
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Bílý | 2 | 2 |
Dušan Horbaj | 2 | 2 |
Kryštof Jelínek | 3 | 1 |
Zbyněk Vyskočil | 0 | 4 |
TTC Kladno G : TJ Sokol Unhošť A | 7 : 11 | 26. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 539:624 | 27:38 | ||||
J. Pírka / V. Coubal : O. Švejda / Z. Fryš | 6 | -3 | 4 | 14 | 3:1 | |
V. Strejc / Z. Hálek : L. Mach / J. Urban | -4 | -4 | 6 | 6 | 7 | 3:2 |
Václav Coubal : Libor Mach | -2 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Jiří Urban | 8 | -9 | -6 | 9 | 7 | 3:2 |
Václav Strejc : Zdeněk Fryš | -4 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Josef Pírka : Ondřej Švejda | 5 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Libor Mach | -4 | 10 | -4 | -8 | 1:3 | |
Václav Strejc : Jiří Urban | -4 | -7 | 7 | -10 | 1:3 | |
Josef Pírka : Zdeněk Fryš | 12 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Ondřej Švejda | -2 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Libor Mach | -6 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Josef Pírka : Jiří Urban | -8 | 8 | -12 | -6 | 1:3 | |
Václav Coubal : Zdeněk Fryš | 7 | -5 | -8 | -3 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Ondřej Švejda | 5 | 12 | 7 | 3:0 | ||
Josef Pírka : Libor Mach | 4 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Jiří Urban | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Zdeněk Fryš | -4 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Ondřej Švejda | 9 | 3 | -8 | -7 | -9 | 2:3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Josef Pírka Václav Coubal |
1 | 0 |
Josef Pírka | 3 | 1 |
Václav Coubal | 0 | 4 |
Václav Strejc | 0 | 4 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
0 | 1 |
Ondřej Švejda Zdeněk Fryš |
0 | 1 |
Libor Mach | 3 | 1 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 2 | 2 |
Zdeněk Fryš | 3 | 1 |
TTC Kladno E : STC Slaný B | 7 : 11 | 25. 2. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 620:700 | 30:41 | ||||
M. Vospálek / L. Šulc : V. Kulich / J. Pánek | -4 | 9 | -5 | 9 | -5 | 2:3 |
M. Habrcetl / S. Hlobil : G. Materna / L. Vajnar | -9 | -5 | 9 | -5 | 1:3 | |
Miroslav Vospálek : Jan Pánek | 10 | -4 | -5 | -5 | 1:3 | |
Milan Habrcetl : Luboš Vajnar | -7 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Stanislav Hlobil : George Materna | 8 | 4 | -8 | 8 | 3:1 | |
Ladislav Šulc : Vladimír Kulich | 8 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Milan Habrcetl : Jan Pánek | -15 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Stanislav Hlobil : Luboš Vajnar | -7 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Ladislav Šulc : George Materna | 4 | -3 | 7 | 7 | 3:1 | |
Miroslav Vospálek : Vladimír Kulich | -4 | -7 | 9 | 9 | 5 | 3:2 |
Stanislav Hlobil : Jan Pánek | -8 | 11 | -9 | -6 | 1:3 | |
Ladislav Šulc : Luboš Vajnar | 6 | -7 | 10 | 5 | 3:1 | |
Miroslav Vospálek : George Materna | 7 | -5 | -2 | 11 | 15 | 3:2 |
Milan Habrcetl : Vladimír Kulich | -4 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Ladislav Šulc : Jan Pánek | -6 | -4 | 5 | -7 | 1:3 | |
Miroslav Vospálek : Luboš Vajnar | -8 | 9 | -9 | -7 | 1:3 | |
Milan Habrcetl : George Materna | -8 | 11 | -9 | 7 | -6 | 2:3 |
Stanislav Hlobil : Vladimír Kulich | 9 | -8 | 9 | 9 | 3:1 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Ladislav Šulc |
0 | 1 |
Milan Habrcetl Stanislav Hlobil |
0 | 1 |
Miroslav Vospálek | 2 | 2 |
Ladislav Šulc | 3 | 1 |
Milan Habrcetl | 0 | 4 |
Stanislav Hlobil | 2 | 2 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Jan Pánek |
1 | 0 |
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
George Materna | 1 | 3 |
Vladimír Kulich | 1 | 3 |
Jan Pánek | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 3 | 1 |
20. kolo
TTC Slovan Kladno B : KST Slatina A | 10 : 8 | 14. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 644:649 | 37:33 | ||||
M. Čermák / P. Frolík : M. Matějíček / V. Nedvěd | -9 | 7 | 8 | 7 | 3:1 | |
P. Peltán / P. Kříž : R. Ocásek / J. Schönfelder | -10 | 6 | 8 | 7 | 3:1 | |
Milan Čermák : Jaroslav Schönfelder | 5 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Rostislav Ocásek | -3 | -8 | 9 | 10 | -8 | 2:3 |
Petr Peltán : Marcel Matějíček | -8 | -9 | -1 | 0:3 | ||
Petr Kříž : Vladimír Nedvěd | -15 | -9 | -13 | 0:3 | ||
Petr Frolík : Jaroslav Schönfelder | 7 | -9 | -7 | 8 | 4 | 3:2 |
Petr Peltán : Rostislav Ocásek | -7 | 8 | 8 | 8 | 3:1 | |
Petr Kříž : Marcel Matějíček | 6 | -8 | 8 | -9 | -9 | 2:3 |
Milan Čermák : Vladimír Nedvěd | 8 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Petr Peltán : Jaroslav Schönfelder | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Petr Kříž : Rostislav Ocásek | -8 | 8 | -13 | 2 | -6 | 2:3 |
Milan Čermák : Marcel Matějíček | -3 | 4 | 10 | -8 | 8 | 3:2 |
Petr Frolík : Vladimír Nedvěd | 7 | -8 | -3 | -7 | 1:3 | |
Petr Kříž : Jaroslav Schönfelder | 9 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Milan Čermák : Rostislav Ocásek | -11 | 11 | -2 | 8 | 0 | 3:2 |
Petr Frolík : Marcel Matějíček | -7 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Petr Peltán : Vladimír Nedvěd | -0 | -0 | -0 | 0:3 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Milan Čermák Petr Frolík |
1 | 0 |
Petr Peltán | 2 | 2 |
Milan Čermák | 4 | 0 |
Petr Frolík | 1 | 3 |
Petr Kříž | 1 | 3 |
DTJ Sparta Kladno A : TJ Sokol Dříň A | 8 : 10 | 14. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 602:601 | 33:34 | ||||
P. Vojna / T. Vysoudil : V. Bromský / L. Stočes | -12 | -2 | 5 | -10 | 1:3 | |
J. Šulc / Z. Čižinský : M. Teiml / Z. Kasík | 9 | 5 | 1 | 3:0 | ||
Tomáš Vysoudil : Luděk Stočes | -6 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Zdeněk Kasík | 5 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Vladimír Bromský | 3 | -5 | -1 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Čižinský : Marek Teiml | 1 | 6 | -9 | 7 | 3:1 | |
Jiří Šulc : Luděk Stočes | 10 | -8 | -6 | -9 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Zdeněk Kasík | 6 | 9 | -7 | -6 | -9 | 2:3 |
Zdeněk Čižinský : Vladimír Bromský | 4 | -5 | 12 | 7 | 3:1 | |
Tomáš Vysoudil : Marek Teiml | 4 | 16 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Luděk Stočes | -3 | 9 | -6 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Čižinský : Zdeněk Kasík | 6 | 5 | -6 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Vysoudil : Vladimír Bromský | -6 | -6 | 8 | -8 | 1:3 | |
Jiří Šulc : Marek Teiml | -5 | 14 | 4 | 5 | 3:1 | |
Zdeněk Čižinský : Luděk Stočes | -14 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : Zdeněk Kasík | 6 | -6 | -10 | -7 | 1:3 | |
Jiří Šulc : Vladimír Bromský | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Pavel Vojna : Marek Teiml | -6 | -2 | 8 | -6 | 1:3 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
1 | 0 |
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 3 | 1 |
Pavel Vojna | 0 | 4 |
Zdeněk Čižinský | 3 | 1 |
Tomáš Vysoudil | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Luděk Stočes |
1 | 0 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Luděk Stočes | 4 | 0 |
Zdeněk Kasík | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť A : STC Slaný C | 6 : 12 | 13. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 607:653 | 29:39 | ||||
L. Mach / J. Urban : P. Zýmová / D. Vesecký | -10 | -8 | -10 | 0:3 | ||
O. Švejda / Z. Fryš : J. Řeháček / A. Krček | 7 | 8 | -6 | -7 | 6 | 3:2 |
Libor Mach : Pavla Zýmová | -8 | -12 | -13 | 0:3 | ||
Jiří Urban : David Vesecký | -12 | -8 | 9 | -10 | 1:3 | |
Zdeněk Fryš : Adam Krček | 5 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Jiří Řeháček | -4 | -12 | -1 | 0:3 | ||
Jiří Urban : Pavla Zýmová | -11 | -3 | 3 | 7 | -7 | 2:3 |
Zdeněk Fryš : David Vesecký | -9 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Adam Krček | -4 | 8 | 9 | -3 | -11 | 2:3 |
Libor Mach : Jiří Řeháček | -13 | 6 | 6 | -7 | -6 | 2:3 |
Zdeněk Fryš : Pavla Zýmová | 6 | 10 | -6 | -5 | -9 | 2:3 |
Ondřej Švejda : David Vesecký | -2 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Libor Mach : Adam Krček | 5 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Jiří Řeháček | -9 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Pavla Zýmová | 10 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Libor Mach : David Vesecký | -2 | 8 | 12 | -1 | -5 | 2:3 |
Jiří Urban : Adam Krček | 6 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Zdeněk Fryš : Jiří Řeháček | 10 | -7 | 8 | 3 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
0 | 1 |
Ondřej Švejda Zdeněk Fryš |
1 | 0 |
Libor Mach | 1 | 3 |
Jiří Urban | 1 | 3 |
Ondřej Švejda | 1 | 3 |
Zdeněk Fryš | 2 | 2 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Pavla Zýmová David Vesecký |
1 | 0 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Pavla Zýmová | 3 | 1 |
Jiří Řeháček | 3 | 1 |
David Vesecký | 4 | 0 |
Adam Krček | 1 | 3 |
STC Slaný B : TTC Kladno G | 15 : 3 | 12. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 625:364 | 47:15 | ||||
V. Kulich / J. Horský : bez boje | 0:0 | |||||
G. Materna / L. Vajnar : J. Pírka / J. Fleislébr | 5 | 9 | 4 | 3:0 | ||
George Materna : Josef Pírka | -9 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Jindřich Horský : Tomáš Ebert | 3 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Jiří Fleislébr | 3 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : bez boje | 0:0 | |||||
Jindřich Horský : Josef Pírka | -11 | -5 | 10 | 6 | -9 | 2:3 |
Vladimír Kulich : Tomáš Ebert | 9 | -8 | 5 | 6 | 3:1 | |
Luboš Vajnar : Jiří Fleislébr | -4 | 9 | 9 | 10 | 3:1 | |
George Materna : bez boje | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Josef Pírka | -2 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Luboš Vajnar : Tomáš Ebert | 8 | -10 | 8 | 6 | 3:1 | |
George Materna : Jiří Fleislébr | 9 | 6 | -6 | 8 | 3:1 | |
Jindřich Horský : bez boje | 0:0 | |||||
Luboš Vajnar : Josef Pírka | 13 | -7 | 9 | 10 | 3:1 | |
George Materna : Tomáš Ebert | 8 | -6 | 1 | 3 | 3:1 | |
Jindřich Horský : Jiří Fleislébr | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : bez boje | 0:0 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
George Materna Luboš Vajnar |
1 | 0 |
Vladimír Kulich Jindřich Horský |
1 | 0 |
George Materna | 3 | 1 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 4 | 0 |
Jindřich Horský | 3 | 1 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Josef Pírka Jiří Fleislébr |
0 | 1 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Josef Pírka | 3 | 1 |
Jiří Fleislébr | 0 | 4 |
Tomáš Ebert st. | 0 | 4 |
TTC Jemníky A : TTC Kladno E | 14 : 4 | 12. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 643:550 | 43:21 | ||||
M. Andrš / J. Sklenička : J. Čierný / L. Šulc | 8 | 9 | -6 | 6 | 3:1 | |
P. Zoth / M. Vilímek : M. Vospálek / M. Habrcetl | 6 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Michal Vilímek : Ladislav Šulc | -3 | 7 | 6 | 7 | 3:1 | |
Pavel Karmazín : Jan Čierný | -8 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Jaroslav Sklenička : Miroslav Vospálek | -8 | 8 | 8 | -8 | 11 | 3:2 |
Pavel Zoth : Milan Habrcetl | 9 | 11 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Karmazín : Ladislav Šulc | 9 | -8 | 7 | 6 | 3:1 | |
Jaroslav Sklenička : Jan Čierný | -9 | -8 | 9 | 11 | 11 | 3:2 |
Pavel Zoth : Miroslav Vospálek | -7 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Michal Vilímek : Milan Habrcetl | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Ladislav Šulc | -9 | -10 | 6 | -6 | 1:3 | |
Pavel Zoth : Jan Čierný | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Michal Vilímek : Miroslav Vospálek | 8 | -9 | 7 | 9 | 3:1 | |
Pavel Karmazín : Milan Habrcetl | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Zoth : Ladislav Šulc | -7 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Michal Vilímek : Jan Čierný | 8 | -8 | 8 | 8 | 3:1 | |
Pavel Karmazín : Miroslav Vospálek | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Martin Andrš : Milan Habrcetl | 0 | 0 | 0 | 3:0 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
1 | 0 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
1 | 0 |
Pavel Karmazín | 3 | 1 |
Martin Andrš | 1 | 1 |
Jaroslav Sklenička | 2 | 0 |
Pavel Zoth | 2 | 2 |
Michal Vilímek | 4 | 0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Jan Čierný Ladislav Šulc |
0 | 1 |
Miroslav Vospálek Milan Habrcetl |
0 | 1 |
Jan Čierný | 1 | 3 |
Miroslav Vospálek | 1 | 3 |
Ladislav Šulc | 2 | 2 |
Milan Habrcetl | 0 | 4 |
TTC Kladno F : ST Viktorie Černuc A | 13 : 5 | 11. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 713:614 | 46:25 | ||||
T. Pachman / K. Jelínek : L. Nývlt / J. Sirůček | 11 | 8 | -9 | 10 | 3:1 | |
T. Bílý / D. Horbaj : M. Drmota / J. Koucký | 7 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Tomáš Bílý : Jiří Sirůček | 8 | -10 | 11 | -6 | -10 | 2:3 |
Tomáš Pachman : Lukáš Nývlt | -6 | 7 | 6 | 5 | 3:1 | |
Dušan Horbaj : Miroslav Drmota | 9 | -8 | 8 | 6 | 3:1 | |
Kryštof Jelínek : Jindřich Koucký | 5 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Jiří Sirůček | 9 | -12 | -6 | 10 | -9 | 2:3 |
Dušan Horbaj : Lukáš Nývlt | 6 | 7 | -7 | -8 | 9 | 3:2 |
Kryštof Jelínek : Miroslav Drmota | 10 | 3 | -4 | 9 | 3:1 | |
Tomáš Bílý : Jindřich Koucký | 4 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Jiří Sirůček | -7 | 7 | -9 | -7 | 1:3 | |
Kryštof Jelínek : Lukáš Nývlt | -3 | -9 | 7 | -7 | 1:3 | |
Tomáš Bílý : Miroslav Drmota | -9 | 5 | 10 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Pachman : Jindřich Koucký | 9 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Kryštof Jelínek : Jiří Sirůček | 10 | -9 | -7 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Bílý : Lukáš Nývlt | -6 | 9 | 12 | 7 | 3:1 | |
Tomáš Pachman : Miroslav Drmota | -8 | -10 | 1 | 4 | 6 | 3:2 |
Dušan Horbaj : Jindřich Koucký | 5 | 5 | 9 | 3:0 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Tomáš Pachman | 3 | 1 |
Tomáš Bílý | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 3 | 1 |
Kryštof Jelínek | 2 | 2 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Miroslav Drmota Jindřich Koucký |
0 | 1 |
Lukáš Nývlt Jiří Sirůček |
0 | 1 |
Miroslav Drmota | 0 | 4 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 1 | 3 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
21. kolo
KST Slatina A : TJ Sokol Unhošť A | 4 : 14 | 28. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 594:722 | 23:47 | ||||
J. Rapp / M. Matějíček : L. Mach / J. Urban | -0 | -6 | -9 | 0:3 | ||
R. Ocásek / V. Nedvěd : Z. Fryš / J. Bucek | 2 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Marcel Matějíček : Libor Mach | 6 | -12 | -8 | -10 | 1:3 | |
Rostislav Ocásek : Jiří Urban | 8 | -6 | -8 | -6 | 1:3 | |
Jiří Rapp : Zdeněk Fryš | 9 | -5 | -5 | 6 | 8 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Jindřich Bucek | -9 | -15 | -8 | 0:3 | ||
Rostislav Ocásek : Libor Mach | -5 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Rapp : Jiří Urban | -4 | 5 | -10 | -9 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Zdeněk Fryš | 9 | -6 | 8 | -7 | -7 | 2:3 |
Marcel Matějíček : Jindřich Bucek | 10 | -7 | -5 | -5 | 1:3 | |
Jiří Rapp : Libor Mach | 8 | -10 | -5 | -8 | 1:3 | |
Vladimír Nedvěd : Jiří Urban | -13 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Marcel Matějíček : Zdeněk Fryš | 6 | -6 | 9 | 8 | 3:1 | |
Rostislav Ocásek : Jindřich Bucek | 11 | -4 | 8 | -8 | 12 | 3:2 |
Vladimír Nedvěd : Libor Mach | 9 | -5 | -7 | -8 | 1:3 | |
Marcel Matějíček : Jiří Urban | 8 | -9 | -5 | -7 | 1:3 | |
Rostislav Ocásek : Zdeněk Fryš | -4 | -8 | 10 | -9 | 1:3 | |
Jiří Rapp : Jindřich Bucek | -5 | -7 | 12 | -5 | 1:3 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Jiří Rapp Marcel Matějíček |
0 | 1 |
Rostislav Ocásek Vladimír Nedvěd |
1 | 0 |
Jiří Rapp | 1 | 3 |
Rostislav Ocásek | 1 | 3 |
Marcel Matějíček | 1 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Zdeněk Fryš Jindřich Bucek |
0 | 1 |
Libor Mach | 4 | 0 |
Jiří Urban | 4 | 0 |
Zdeněk Fryš | 2 | 2 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
DTJ Sparta Kladno A : TTC Kladno F | 4 : 14 | 28. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 515:695 | 20:48 | ||||
P. Vojna / T. Vysoudil : T. Bílý / D. Horbaj | -7 | -6 | -4 | 0:3 | ||
J. Šulc / Z. Čižinský : J. Hlaváček / T. Pachman | 7 | -7 | -11 | 8 | -6 | 2:3 |
Tomáš Vysoudil : Tomáš Bílý | -8 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Šulc : Tomáš Pachman | -6 | -4 | -10 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Jan Hlaváček | 9 | -14 | -13 | 10 | 9 | 3:2 |
Zdeněk Čižinský : Dušan Horbaj | 4 | 5 | -4 | -5 | -10 | 2:3 |
Jiří Šulc : Tomáš Bílý | 10 | -7 | -6 | -3 | 1:3 | |
Pavel Vojna : Tomáš Pachman | -7 | -6 | -14 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Jan Hlaváček | 4 | 8 | -6 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Vysoudil : Dušan Horbaj | -9 | -10 | -3 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Tomáš Bílý | -8 | 9 | 8 | -5 | -7 | 2:3 |
Zdeněk Čižinský : Tomáš Pachman | -5 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Tomáš Vysoudil : Jan Hlaváček | -10 | -8 | 8 | 8 | 7 | 3:2 |
Jiří Šulc : Dušan Horbaj | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Zdeněk Čižinský : Tomáš Bílý | 10 | -8 | 3 | 2 | 3:1 | |
Tomáš Vysoudil : Tomáš Pachman | 9 | -7 | -2 | -2 | 1:3 | |
Jiří Šulc : Jan Hlaváček | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Pavel Vojna : Dušan Horbaj | -8 | -10 | -9 | 0:3 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Jiří Šulc Zdeněk Čižinský |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Jiří Šulc | 0 | 4 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Zdeněk Čižinský | 2 | 2 |
Tomáš Vysoudil | 1 | 3 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Jan Hlaváček Tomáš Pachman |
1 | 0 |
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
1 | 0 |
Jan Hlaváček | 1 | 3 |
Tomáš Pachman | 4 | 0 |
Tomáš Bílý | 3 | 1 |
Dušan Horbaj | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň A : TTC Slovan Kladno B | 4 : 14 | 27. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 581:652 | 25:45 | ||||
V. Bromský / J. Hrkal : M. Čermák / J. Jůza | 8 | -7 | 2 | -5 | 9 | 3:2 |
Z. Kasík / P. Skála : P. Peltán / P. Kříž | -5 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jan Hrkal : Petr Kříž | -0 | 9 | 8 | -4 | -4 | 2:3 |
Zdeněk Kasík : Petr Peltán | 11 | -1 | -8 | -11 | 1:3 | |
Petr Skála : Milan Čermák | -6 | 9 | -7 | -5 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Jan Jůza | 11 | 5 | -9 | 5 | 3:1 | |
Zdeněk Kasík : Petr Kříž | 13 | -9 | -4 | -6 | 1:3 | |
Petr Skála : Petr Peltán | -3 | -8 | 4 | 12 | -7 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Milan Čermák | -6 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Jan Hrkal : Jan Jůza | -9 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Petr Skála : Petr Kříž | -5 | -11 | -7 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Petr Peltán | 9 | -9 | -4 | -5 | 1:3 | |
Jan Hrkal : Milan Čermák | -8 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Zdeněk Kasík : Jan Jůza | -7 | 8 | -11 | -9 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Petr Kříž | 6 | -6 | -3 | 8 | -13 | 2:3 |
Jan Hrkal : Petr Peltán | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Zdeněk Kasík : Milan Čermák | 0 | 0 | 0 | 3:0 | ||
Petr Skála : Jan Jůza | -5 | -9 | 7 | 3 | -7 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Jan Hrkal |
1 | 0 |
Zdeněk Kasík Petr Skála |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 1 | 3 |
Jan Hrkal | 1 | 3 |
Zdeněk Kasík | 1 | 3 |
Petr Skála | 0 | 4 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Milan Čermák Jan Jůza |
0 | 1 |
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán | 3 | 1 |
Milan Čermák | 3 | 1 |
Petr Kříž | 4 | 0 |
Jan Jůza | 3 | 1 |
TTC Kladno G : TTC Jemníky A | 7 : 11 | 26. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 617:641 | 29:39 | ||||
V. Strejc / Z. Hálek : M. Andrš / J. Sklenička | 9 | -7 | -12 | 10 | 8 | 3:2 |
J. Pírka / V. Coubal : P. Zoth / M. Vilímek | 5 | -11 | 5 | -8 | 4 | 3:2 |
Zdeněk Hálek : Michal Vilímek | 12 | 10 | -10 | -4 | -9 | 2:3 |
Václav Strejc : Pavel Zoth | 6 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Pavel Karmazín | -9 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Josef Pírka : Jaroslav Sklenička | -9 | -5 | 7 | -9 | 1:3 | |
Václav Strejc : Michal Vilímek | -7 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Pavel Zoth | -10 | -9 | 8 | -4 | 1:3 | |
Josef Pírka : Pavel Karmazín | 6 | 11 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Jaroslav Sklenička | -8 | 9 | -6 | -10 | 1:3 | |
Václav Coubal : Michal Vilímek | 7 | -9 | -10 | -8 | 1:3 | |
Josef Pírka : Pavel Zoth | 8 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Pavel Karmazín | -8 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Jaroslav Sklenička | -7 | -6 | -3 | 0:3 | ||
Josef Pírka : Michal Vilímek | -8 | 10 | 8 | 5 | 3:1 | |
Zdeněk Hálek : Pavel Zoth | 10 | -6 | 3 | 8 | 3:1 | |
Václav Strejc : Pavel Karmazín | -9 | 6 | -9 | -4 | 1:3 | |
Václav Coubal : Jaroslav Sklenička | 4 | -3 | -9 | -4 | 1:3 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Josef Pírka Václav Coubal |
1 | 0 |
Josef Pírka | 3 | 1 |
Václav Coubal | 0 | 4 |
Václav Strejc | 1 | 3 |
Zdeněk Hálek | 1 | 3 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
0 | 1 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
0 | 1 |
Pavel Karmazín | 3 | 1 |
Jaroslav Sklenička | 4 | 0 |
Pavel Zoth | 1 | 3 |
Michal Vilímek | 3 | 1 |
TTC Kladno E : ST Viktorie Černuc A | 16 : 2 | 25. 3. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 670:531 | 49:18 | ||||
M. Vospálek / L. Šulc : L. Nývlt / T. Nývlt | 6 | 3 | 10 | 3:0 | ||
M. Habrcetl / S. Hlobil : M. Drmota / J. Koucký | 4 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Vospálek : Lukáš Nývlt | 9 | 9 | -4 | 13 | 3:1 | |
Ladislav Šulc : Miroslav Drmota | 5 | -3 | 9 | 7 | 3:1 | |
Milan Habrcetl : Jindřich Koucký | 8 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Stanislav Hlobil : Tomáš Nývlt | 4 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Ladislav Šulc : Lukáš Nývlt | -10 | 6 | 1 | -10 | 6 | 3:2 |
Milan Habrcetl : Miroslav Drmota | -7 | 5 | -9 | 10 | 9 | 3:2 |
Stanislav Hlobil : Jindřich Koucký | 7 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Miroslav Vospálek : Tomáš Nývlt | 6 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Milan Habrcetl : Lukáš Nývlt | 9 | -10 | -7 | -7 | 1:3 | |
Stanislav Hlobil : Miroslav Drmota | 7 | 11 | 2 | 3:0 | ||
Miroslav Vospálek : Jindřich Koucký | 7 | -8 | 5 | 6 | 3:1 | |
Ladislav Šulc : Tomáš Nývlt | 7 | 9 | -6 | -10 | 7 | 3:2 |
Stanislav Hlobil : Lukáš Nývlt | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Miroslav Vospálek : Miroslav Drmota | 6 | 10 | -9 | -11 | 10 | 3:2 |
Ladislav Šulc : Jindřich Koucký | 4 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Milan Habrcetl : Tomáš Nývlt | 5 | 5 | -10 | 6 | 3:1 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Ladislav Šulc |
1 | 0 |
Milan Habrcetl Stanislav Hlobil |
1 | 0 |
Miroslav Vospálek | 4 | 0 |
Ladislav Šulc | 4 | 0 |
Milan Habrcetl | 3 | 1 |
Stanislav Hlobil | 3 | 1 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Lukáš Nývlt Tomáš Nývlt |
0 | 1 |
Miroslav Drmota Jindřich Koucký |
0 | 1 |
Miroslav Drmota | 0 | 4 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 2 | 2 |
Tomáš Nývlt | 0 | 4 |
STC Slaný C : STC Slaný B | 7 : 11 | 2. 1. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 636:700 | 31:41 | ||||
O. Chadima / D. Vesecký : V. Kulich / Z. Rambousek | 9 | -10 | -3 | -7 | 1:3 | |
J. Řeháček / A. Krček : G. Materna / L. Vajnar | 6 | -9 | 4 | 8 | 3:1 | |
David Vesecký : Zdeněk Rambousek | -12 | 6 | 10 | -9 | 4 | 3:2 |
Ondřej Chadima : Luboš Vajnar | -5 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Adam Krček : George Materna | -5 | 9 | -5 | -6 | 1:3 | |
Jiří Řeháček : Vladimír Kulich | -4 | -2 | 6 | -9 | 1:3 | |
Ondřej Chadima : Zdeněk Rambousek | 8 | -4 | 4 | -8 | -6 | 2:3 |
Adam Krček : Luboš Vajnar | -7 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Řeháček : George Materna | 9 | -12 | -9 | 9 | -8 | 2:3 |
David Vesecký : Vladimír Kulich | -7 | 6 | -7 | 8 | 12 | 3:2 |
Adam Krček : Zdeněk Rambousek | 7 | 5 | -4 | 6 | 3:1 | |
Jiří Řeháček : Luboš Vajnar | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
David Vesecký : George Materna | -9 | -6 | 6 | 10 | -8 | 2:3 |
Ondřej Chadima : Vladimír Kulich | 11 | -4 | -2 | -8 | 1:3 | |
Jiří Řeháček : Zdeněk Rambousek | 10 | 14 | 6 | 3:0 | ||
David Vesecký : Luboš Vajnar | 15 | -6 | -8 | 8 | 4 | 3:2 |
Ondřej Chadima : George Materna | -8 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Adam Krček : Vladimír Kulich | -6 | -5 | -10 | 0:3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Ondřej Chadima David Vesecký |
0 | 1 |
Jiří Řeháček Adam Krček |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 0 | 4 |
Jiří Řeháček | 2 | 2 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Adam Krček | 1 | 3 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Zdeněk Rambousek |
1 | 0 |
George Materna Luboš Vajnar |
0 | 1 |
George Materna | 4 | 0 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Luboš Vajnar | 2 | 2 |
Zdeněk Rambousek | 1 | 3 |
22. kolo
ST Viktorie Černuc A : TTC Kladno G | 8 : 10 | 5. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 548:616 | 26:38 | ||||
J. Koucký / J. Sirůček : V. Strejc / Z. Hálek | 3 | -9 | 8 | -7 | 9 | 3:2 |
L. Nývlt / P. Polomini : M. Tuček / J. Pírka | -5 | 8 | -9 | 6 | -8 | 2:3 |
Jiří Sirůček : Josef Pírka | 6 | 7 | -5 | 7 | 3:1 | |
Lukáš Nývlt : Miroslav Tuček | 11 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Zdeněk Hálek | -9 | -11 | -9 | 0:3 | ||
Jindřich Koucký : Václav Strejc | -4 | -1 | -6 | 0:3 | ||
Lukáš Nývlt : Josef Pírka | -9 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Petr Polomini : Miroslav Tuček | -10 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Jindřich Koucký : Zdeněk Hálek | -5 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Václav Strejc | 9 | 10 | 4 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Josef Pírka | -7 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Jindřich Koucký : Miroslav Tuček | -6 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Zdeněk Hálek | 3 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Lukáš Nývlt : Václav Strejc | -9 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Jindřich Koucký : Josef Pírka | -5 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Sirůček : Miroslav Tuček | -5 | 8 | 10 | -9 | 7 | 3:2 |
Lukáš Nývlt : Zdeněk Hálek | -9 | 11 | 11 | 6 | 3:1 | |
Petr Polomini : Václav Strejc | 7 | -10 | -7 | 8 | 8 | 3:2 |
ST Viktorie Černuc A | V | P |
---|---|---|
Lukáš Nývlt Petr Polomini |
0 | 1 |
Jindřich Koucký Jiří Sirůček |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Lukáš Nývlt | 2 | 2 |
Petr Polomini | 1 | 3 |
Jiří Sirůček | 4 | 0 |
TTC Kladno G | V | P |
---|---|---|
Miroslav Tuček Josef Pírka |
1 | 0 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Miroslav Tuček | 2 | 2 |
Josef Pírka | 3 | 1 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
TTC Slovan Kladno B : DTJ Sparta Kladno A | 12 : 6 | 4. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 716:644 | 42:31 | ||||
P. Peltán / P. Kříž : P. Vojna / T. Brückner | 8 | -7 | 9 | 6 | 3:1 | |
P. Frolík / J. Jůza : Z. Čižinský / T. Vysoudil | -9 | -9 | 8 | 9 | 5 | 3:2 |
Petr Frolík : Tomáš Vysoudil | -8 | -12 | 7 | -8 | 1:3 | |
Petr Peltán : Zdeněk Čižinský | -4 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Jan Jůza : Pavel Vojna | 9 | 18 | -12 | -10 | 6 | 3:2 |
Petr Kříž : Tomáš Brückner | 6 | -9 | 3 | 5 | 3:1 | |
Petr Peltán : Tomáš Vysoudil | -2 | -5 | 10 | 10 | 6 | 3:2 |
Jan Jůza : Zdeněk Čižinský | 10 | 10 | -7 | 8 | 3:1 | |
Petr Kříž : Pavel Vojna | 6 | -10 | 4 | 7 | 3:1 | |
Petr Frolík : Tomáš Brückner | 5 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Jan Jůza : Tomáš Vysoudil | 7 | -5 | -8 | -6 | 1:3 | |
Petr Kříž : Zdeněk Čižinský | 6 | -13 | -7 | -5 | 1:3 | |
Petr Frolík : Pavel Vojna | -10 | -7 | 3 | -9 | 1:3 | |
Petr Peltán : Tomáš Brückner | -8 | 4 | 4 | 7 | 3:1 | |
Petr Kříž : Tomáš Vysoudil | 5 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Petr Frolík : Zdeněk Čižinský | -7 | 5 | -7 | 10 | -9 | 2:3 |
Petr Peltán : Pavel Vojna | 12 | 3 | -8 | 9 | 3:1 | |
Jan Jůza : Tomáš Brückner | 8 | -9 | 7 | 6 | 3:1 |
TTC Slovan Kladno B | V | P |
---|---|---|
Petr Frolík Jan Jůza |
1 | 0 |
Petr Peltán Petr Kříž |
1 | 0 |
Petr Peltán | 3 | 1 |
Petr Frolík | 1 | 3 |
Petr Kříž | 3 | 1 |
Jan Jůza | 3 | 1 |
DTJ Sparta Kladno A | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Čižinský Tomáš Vysoudil |
0 | 1 |
Pavel Vojna Tomáš Brückner |
0 | 1 |
Pavel Vojna | 1 | 3 |
Zdeněk Čižinský | 3 | 1 |
Tomáš Brückner | 0 | 4 |
Tomáš Vysoudil | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť A : TJ Sokol Dříň A | 16 : 2 | 3. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 730:569 | 52:18 | ||||
L. Mach / J. Urban : L. Stočes / P. Hrudka | 5 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Z. Fryš / J. Bucek : M. Teiml / Z. Kasík | 4 | -8 | 5 | 5 | 3:1 | |
Libor Mach : Luděk Stočes | 9 | -11 | 7 | 6 | 3:1 | |
Jiří Urban : Zdeněk Kasík | 4 | 12 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Fryš : Petr Hrudka | 8 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jindřich Bucek : Marek Teiml | 11 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Luděk Stočes | 7 | 10 | -8 | 5 | 3:1 | |
Zdeněk Fryš : Zdeněk Kasík | -8 | 6 | 2 | 4 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Petr Hrudka | -10 | -6 | 10 | 5 | 11 | 3:2 |
Libor Mach : Marek Teiml | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Fryš : Luděk Stočes | 8 | -8 | 6 | 10 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Zdeněk Kasík | -7 | 10 | 7 | 3 | 3:1 | |
Libor Mach : Petr Hrudka | -10 | 10 | 8 | 8 | 3:1 | |
Jiří Urban : Marek Teiml | 2 | -11 | 12 | 8 | 3:1 | |
Jindřich Bucek : Luděk Stočes | 8 | -8 | 10 | -4 | -8 | 2:3 |
Libor Mach : Zdeněk Kasík | 9 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Urban : Petr Hrudka | -8 | -7 | 5 | 6 | -10 | 2:3 |
Zdeněk Fryš : Marek Teiml | -9 | 4 | 6 | -1 | 7 | 3:2 |
TJ Sokol Unhošť A | V | P |
---|---|---|
Libor Mach Jiří Urban |
1 | 0 |
Zdeněk Fryš Jindřich Bucek |
1 | 0 |
Libor Mach | 4 | 0 |
Jiří Urban | 3 | 1 |
Zdeněk Fryš | 4 | 0 |
Jindřich Bucek | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň A | V | P |
---|---|---|
Luděk Stočes Petr Hrudka |
0 | 1 |
Marek Teiml Zdeněk Kasík |
0 | 1 |
Marek Teiml | 0 | 4 |
Luděk Stočes | 1 | 3 |
Zdeněk Kasík | 0 | 4 |
Petr Hrudka | 1 | 3 |
STC Slaný B : KST Slatina A | 16 : 2 | 2. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 604:494 | 48:11 | ||||
L. Vajnar / J. Bouška : V. Nedvěd / V. Fritsch | 4 | 4 | 5 | 3:0 | ||
J. Pánek / J. Horský : J. Schönfelder / P. Čermák | -7 | 6 | -17 | 9 | 15 | 3:2 |
Jan Pánek : Václav Fritsch | 4 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jindřich Horský : Jaroslav Schönfelder | 9 | -6 | -5 | 3 | 3 | 3:2 |
Jiří Bouška : Petr Čermák | 12 | 9 | 11 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Vladimír Nedvěd | 16 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Jindřich Horský : Václav Fritsch | 7 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Jiří Bouška : Jaroslav Schönfelder | 3 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Petr Čermák | 6 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Vladimír Nedvěd | 8 | 11 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Bouška : Václav Fritsch | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Luboš Vajnar : Jaroslav Schönfelder | 8 | 3 | -11 | 17 | 3:1 | |
Jan Pánek : Petr Čermák | 7 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Vladimír Nedvěd | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Luboš Vajnar : Václav Fritsch | 8 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Jan Pánek : Jaroslav Schönfelder | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Petr Čermák | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Jiří Bouška : Vladimír Nedvěd | 3 | 8 | 7 | 3:0 |
STC Slaný B | V | P |
---|---|---|
Luboš Vajnar Jiří Bouška |
1 | 0 |
Jan Pánek Jindřich Horský |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 0 | 2 |
Jan Pánek | 4 | 0 |
Luboš Vajnar | 4 | 0 |
Jiří Bouška | 4 | 0 |
Jindřich Horský | 2 | 0 |
KST Slatina A | V | P |
---|---|---|
Vladimír Nedvěd Václav Fritsch |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Petr Čermák |
0 | 1 |
Petr Čermák | 1 | 3 |
Vladimír Nedvěd | 1 | 3 |
Jaroslav Schönfelder | 0 | 4 |
Václav Fritsch | 0 | 4 |
TTC Jemníky A : STC Slaný C | 5 : 13 | 2. 4. 2019 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 591:672 | 22:44 | ||||
M. Andrš / J. Sklenička : J. Řeháček / A. Krček | -9 | 10 | 6 | 9 | 3:1 | |
P. Zoth / M. Vilímek : O. Chadima / D. Vesecký | -8 | 9 | -6 | -7 | 1:3 | |
Michal Vilímek : Jiří Řeháček | -7 | 6 | -8 | -9 | 1:3 | |
Pavel Zoth : Ondřej Chadima | -8 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Jaroslav Sklenička : Adam Krček | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Pavel Karmazín : David Vesecký | -8 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Pavel Zoth : Jiří Řeháček | 10 | -6 | -3 | -5 | 1:3 | |
Jaroslav Sklenička : Ondřej Chadima | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Karmazín : Adam Krček | -8 | 9 | 9 | -8 | -11 | 2:3 |
Michal Vilímek : David Vesecký | -7 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Sklenička : Jiří Řeháček | -8 | -14 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Karmazín : Ondřej Chadima | 8 | -9 | 7 | 6 | 3:1 | |
Michal Vilímek : Adam Krček | 7 | -6 | -8 | -5 | 1:3 | |
Martin Andrš : David Vesecký | -8 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Karmazín : Jiří Řeháček | -10 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Michal Vilímek : Ondřej Chadima | 9 | -7 | 6 | -8 | 9 | 3:2 |
Martin Andrš : Adam Krček | -8 | -9 | 11 | -12 | 1:3 | |
Jaroslav Sklenička : David Vesecký | -8 | 9 | 7 | 5 | 3:1 |
TTC Jemníky A | V | P |
---|---|---|
Martin Andrš Jaroslav Sklenička |
1 | 0 |
Pavel Zoth Michal Vilímek |
0 | 1 |
Pavel Karmazín | 1 | 3 |
Martin Andrš | 0 | 2 |
Jaroslav Sklenička | 2 | 2 |
Pavel Zoth | 0 | 2 |
Michal Vilímek | 1 | 3 |
STC Slaný C | V | P |
---|---|---|
Jiří Řeháček Adam Krček |
0 | 1 |
Ondřej Chadima David Vesecký |
1 | 0 |
Ondřej Chadima | 1 | 3 |
Jiří Řeháček | 4 | 0 |
David Vesecký | 3 | 1 |
Adam Krček | 4 | 0 |
TTC Kladno F : TTC Kladno E | 8 : 10 | 17. 12. 2018 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž I. třídy 2018/2019 | 670:661 | 36:34 | ||||
T. Pachman / K. Jelínek : J. Čierný / L. Šulc | 6 | -10 | 11 | 6 | 3:1 | |
T. Bílý / D. Horbaj : M. Vospálek / J. Rybička | -5 | 6 | -4 | 8 | -9 | 2:3 |
Tomáš Pachman : Jan Rybička | -9 | 8 | -8 | -7 | 1:3 | |
Tomáš Bílý : Ladislav Šulc | 9 | -12 | -6 | -9 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Miroslav Vospálek | -5 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Kryštof Jelínek : Jan Čierný | 9 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Bílý : Jan Rybička | 3 | 11 | 6 | 3:0 | ||
Dušan Horbaj : Ladislav Šulc | 7 | -11 | -7 | 10 | -6 | 2:3 |
Kryštof Jelínek : Miroslav Vospálek | 8 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Jan Čierný | 9 | -4 | -9 | -10 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Jan Rybička | -6 | 7 | -11 | -8 | 1:3 | |
Kryštof Jelínek : Ladislav Šulc | 8 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Miroslav Vospálek | 8 | 8 | -10 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Bílý : Jan Čierný | -9 | -6 | 8 | -10 | 1:3 | |
Kryštof Jelínek : Jan Rybička | 11 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Tomáš Pachman : Ladislav Šulc | 5 | -7 | 7 | -6 | -11 | 2:3 |
Tomáš Bílý : Miroslav Vospálek | -9 | -7 | 8 | -9 | 1:3 | |
Dušan Horbaj : Jan Čierný | 9 | -10 | -6 | 8 | 5 | 3:2 |
TTC Kladno F | V | P |
---|---|---|
Tomáš Bílý Dušan Horbaj |
0 | 1 |
Tomáš Pachman Kryštof Jelínek |
1 | 0 |
Tomáš Pachman | 1 | 3 |
Tomáš Bílý | 1 | 3 |
Dušan Horbaj | 1 | 3 |
Kryštof Jelínek | 4 | 0 |
TTC Kladno E | V | P |
---|---|---|
Miroslav Vospálek Jan Rybička |
1 | 0 |
Jan Čierný Ladislav Šulc |
0 | 1 |
Jan Čierný | 2 | 2 |
Miroslav Vospálek | 2 | 2 |
Ladislav Šulc | 3 | 1 |
Jan Rybička | 2 | 2 |