2020/2021 Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno G 1 1 0 0 0 14:4 4
V
2. Sokol Stochov-Honice B 1 1 0 0 0 13:5 4
V
3. STC Slaný E 1 1 0 0 0 10:8 4
V
4. STC Slaný D 1 0 0 1 0 8:10 1
P
5. TJ Sokol Dříň C 1 0 0 1 0 5:13 1
P
6. TTC Kladno F 1 0 0 1 0 4:14 1
P
  STC Slaný D STC Slaný E TTC Kladno F TTC Kladno G DTJ Sparta Kladno A TSM Kladno B Sokol Stochov-Honice B TJ Sokol Dříň C KST Slatina B TTC Slovan Kladno C
STC Slaný D XXXX 8:10 : : : : : : : :
STC Slaný E : XXXX : : : : : : : :
TTC Kladno F : : XXXX 4:14 : : : : : :
TTC Kladno G : : : XXXX : : : : : :
DTJ Sparta Kladno A : : : : XXXX : : : : :
TSM Kladno B : : : : : XXXX : : : :
Sokol Stochov-Honice B : : : : : : XXXX 13:5 : :
TJ Sokol Dříň C : : : : : : : XXXX : :
KST Slatina B : : : : : : : : XXXX :
TTC Slovan Kladno C : : : : : : : : : XXXX
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
Václav Strejc
V
V
V
V
Milan Freiman
V
V
V
P
Jan Čierný


Hráči
Páry
DTJ Sparta Kladno A : TSM Kladno B 14. 10. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
KST Slatina B : TTC Slovan Kladno C 14. 10. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : STC Slaný D 22. 10. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TSM Kladno B : Sokol Stochov-Honice B 21. 10. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno F : DTJ Sparta Kladno A 19. 10. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno G : STC Slaný E 19. 10. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň C : KST Slatina B 19. 10. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
Sokol Stochov-Honice B : TTC Kladno F 30. 10. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno A : TTC Kladno G 28. 10. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
KST Slatina B : TSM Kladno B 28. 10. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň C 27. 10. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný E : TTC Slovan Kladno C 27. 10. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno A : Sokol Stochov-Honice B 4. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TSM Kladno B : STC Slaný D 4. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno F : KST Slatina B 2. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno G : TTC Slovan Kladno C 2. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň C : STC Slaný E 2. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
Sokol Stochov-Honice B : TTC Kladno G 13. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : TJ Sokol Dříň C 12. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
KST Slatina B : DTJ Sparta Kladno A 11. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný D : TTC Kladno F 10. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný E : TSM Kladno B 10. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
Sokol Stochov-Honice B : KST Slatina B 20. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno A : STC Slaný D 18. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TSM Kladno B : TTC Slovan Kladno C 18. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno F : STC Slaný E 16. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno G : TJ Sokol Dříň C 16. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : TTC Kladno F 26. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
KST Slatina B : TTC Kladno G 25. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný D : Sokol Stochov-Honice B 24. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný E : DTJ Sparta Kladno A 24. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň C : TSM Kladno B 23. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
Sokol Stochov-Honice B : STC Slaný E 4. 12. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno A : TTC Slovan Kladno C 2. 12. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
KST Slatina B : STC Slaný D 2. 12. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno F : TJ Sokol Dříň C 30. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno G : TSM Kladno B 30. 11. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : Sokol Stochov-Honice B 10. 12. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TSM Kladno B : TTC Kladno F 9. 12. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný D : TTC Kladno G 8. 12. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný E : KST Slatina B 8. 12. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň C : DTJ Sparta Kladno A 7. 12. 2020
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : KST Slatina B 14. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TSM Kladno B : DTJ Sparta Kladno A 13. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň C : Sokol Stochov-Honice B 11. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný E : STC Slaný D 5. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno G : TTC Kladno F 4. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
Sokol Stochov-Honice B : TSM Kladno B 22. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno A : TTC Kladno F 20. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
KST Slatina B : TJ Sokol Dříň C 20. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný D : TTC Slovan Kladno C 19. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný E : TTC Kladno G 19. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : STC Slaný E 28. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TSM Kladno B : KST Slatina B 27. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno F : Sokol Stochov-Honice B 25. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno G : DTJ Sparta Kladno A 25. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň C : STC Slaný D 25. 1. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
Sokol Stochov-Honice B : DTJ Sparta Kladno A 12. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : TTC Kladno G 11. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
KST Slatina B : TTC Kladno F 10. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný D : TSM Kladno B 9. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný E : TJ Sokol Dříň C 9. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno A : KST Slatina B 17. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TSM Kladno B : STC Slaný E 17. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno F : STC Slaný D 15. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno G : Sokol Stochov-Honice B 15. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň C : TTC Slovan Kladno C 15. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : TSM Kladno B 25. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
KST Slatina B : Sokol Stochov-Honice B 24. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný D : DTJ Sparta Kladno A 23. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný E : TTC Kladno F 23. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň C : TTC Kladno G 22. 2. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
Sokol Stochov-Honice B : STC Slaný D 5. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno A : STC Slaný E 3. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TSM Kladno B : TJ Sokol Dříň C 3. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno F : TTC Slovan Kladno C 1. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno G : KST Slatina B 1. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Slovan Kladno C : DTJ Sparta Kladno A 18. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TSM Kladno B : TTC Kladno G 17. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný D : KST Slatina B 16. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
STC Slaný E : Sokol Stochov-Honice B 16. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TJ Sokol Dříň C : TTC Kladno F 15. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
Sokol Stochov-Honice B : TTC Slovan Kladno C 26. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
DTJ Sparta Kladno A : TJ Sokol Dříň C 24. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
KST Slatina B : STC Slaný E 24. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno F : TSM Kladno B 22. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021
TTC Kladno G : STC Slaný D 22. 3. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2020/2021