Sokol Stochov-Honice C
Vedoucí: | Václav Libecajt - 604813000 | |
Hrací den: | pátek od 17:15 | |
Míčky: | Tibhar - bílý - plast | |
Poslední zápas: | 31. 1. 2024 9:9 venku s TTC Čechie Velká Dobrá A | |
Následující zápas: | žádný není naplánován |
Jednotlivé sezóny družstva
2023/2024 Regionální soutěž II. třídy - skupina B
Tabulka soutěže
celkem - podzim - jaro - doma - venku | U | V | R | P | K | Skóre | B | Forma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | STC Slaný E | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 171:45 | 48 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
2. | TTC Kladno CH | 12 | 9 | 1 | 2 | 0 | 148:68 | 40 |
R V V V P |
|
|
||||||||||
3. | Sokol Stochov-Honice C | 12 | 5 | 3 | 4 | 0 | 129:87 | 30 |
R V V P R |
|
|
||||||||||
4. | TTC Čechie Velká Dobrá A | 12 | 5 | 3 | 4 | 0 | 125:91 | 30 |
R V P R P |
|
|
||||||||||
5. | DTJ Sparta Kladno B | 12 | 4 | 1 | 7 | 0 | 100:116 | 25 |
P R P V P |
|
|
||||||||||
6. | TJ Sokol Dříň D | 12 | 2 | 0 | 10 | 0 | 57:159 | 18 |
V P P P P |
|
|
||||||||||
7. | TTC Jemníky B | 12 | 1 | 0 | 11 | 0 | 26:190 | 15 |
P P P P V |
|
|
||||||||||
Statistika družstva
Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro
Statistika hráčů družstva
Hráč | V | P | Ú |
---|---|---|---|
Martin Benetka | 28 | 8 | 77,78 % |
Josef Hudeček | 29 | 10 | 74,36 % |
Olga Krobová | 16 | 8 | 66,67 % |
Tomáš Šubrt | 8 | 7 | 53,33 % |
Petr Dušek | 10 | 9 | 52,63 % |
Václav Libecajt | 7 | 8 | 46,67 % |
Michal Gniewek | 5 | 7 | 41,67 % |
Lukáš Benetka | 4 | 8 | 33,33 % |
Jan Minichthaler | 5 | 11 | 31,25 % |
Martin Kadlec | 1 | 3 | 25,00 % |
Statistika párů družstva
Pár | V | P | Ú |
---|---|---|---|
Josef Hudeček / Martin Benetka | 2 | 0 | 100,00 % |
Petr Dušek / Martin Benetka | 4 | 0 | 100,00 % |
Michal Gniewek / Petr Dušek | 1 | 0 | 100,00 % |
Josef Hudeček / Václav Libecajt | 1 | 0 | 100,00 % |
Josef Hudeček / Michal Gniewek | 1 | 0 | 100,00 % |
Olga Krobová / Lukáš Benetka | 1 | 0 | 100,00 % |
Jan Minichthaler / Lukáš Benetka | 1 | 0 | 100,00 % |
Jan Minichthaler / Olga Krobová | 1 | 0 | 100,00 % |
Josef Hudeček / Tomáš Šubrt | 2 | 1 | 66,67 % |
Václav Libecajt / Olga Krobová | 2 | 1 | 66,67 % |
Václav Libecajt / Martin Benetka | 0 | 1 | 0,00 % |
Michal Gniewek / Václav Libecajt | 0 | 1 | 0,00 % |
Josef Hudeček / Martin Kadlec | 0 | 1 | 0,00 % |
Josef Hudeček / Jan Minichthaler | 0 | 1 | 0,00 % |
Martin Benetka / Lukáš Benetka | 0 | 1 | 0,00 % |
Tomáš Šubrt / Václav Libecajt | 0 | 1 | 0,00 % |
Zápasy družstva
Datum | Zápas | Výsledek | |
---|---|---|---|
1. kolo | 6. 10. 2023 | Sokol Stochov-Honice C : TTC Kladno CH | 5 : 13 |
3. kolo | 20. 10. 2023 | Sokol Stochov-Honice C : DTJ Sparta Kladno B | 12 : 6 |
4. kolo | 25. 10. 2023 | TTC Jemníky B : Sokol Stochov-Honice C | 4 : 14 |
5. kolo | 3. 11. 2023 | Sokol Stochov-Honice C : TJ Sokol Dříň D | 18 : 0 |
6. kolo | 7. 11. 2023 | STC Slaný E : Sokol Stochov-Honice C | 15 : 3 |
7. kolo | 15. 11. 2023 | Sokol Stochov-Honice C : TTC Čechie Velká Dobrá A | 9 : 9 |
8. kolo | 4. 12. 2023 | TTC Kladno CH : Sokol Stochov-Honice C | 10 : 8 |
10. kolo | 3. 1. 2024 | DTJ Sparta Kladno B : Sokol Stochov-Honice C | 9 : 9 |
11. kolo | 12. 1. 2024 | Sokol Stochov-Honice C : TTC Jemníky B | 18 : 0 |
12. kolo | 15. 1. 2024 | TJ Sokol Dříň D : Sokol Stochov-Honice C | 2 : 16 |
13. kolo | 26. 1. 2024 | Sokol Stochov-Honice C : STC Slaný E | 8 : 10 |
14. kolo | 31. 1. 2024 | TTC Čechie Velká Dobrá A : Sokol Stochov-Honice C | 9 : 9 |