TTC Kladno D
Jednotlivé sezóny družstva
2021/2022 Regionální soutěž I. třídy
Tabulka soutěže
celkem - podzim - jaro - doma - venku | U | V | R | P | K | Skóre | B | Forma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | STC Slaný C | 18 | 16 | 1 | 1 | 0 | 213:111 | 67 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
2. | TTC Kladno D | 18 | 16 | 0 | 2 | 0 | 251:73 | 66 |
V V V V V |
|
|
||||||||||
3. | TTC Kladno E | 18 | 11 | 1 | 6 | 0 | 204:120 | 52 |
V V V V P |
|
|
||||||||||
4. | TTC Slovan Kladno B | 18 | 11 | 0 | 7 | 0 | 202:120 | 51 |
P P P P V |
|
|
||||||||||
5. | KST Slatina A | 18 | 10 | 0 | 8 | 0 | 168:154 | 48 |
V P V P V |
|
|
||||||||||
6. | TTC Jemníky A | 18 | 6 | 1 | 11 | 0 | 115:205 | 37 |
P P P P R |
|
|
||||||||||
7. | Sokol Buštěhrad B | 18 | 5 | 3 | 10 | 0 | 135:189 | 36 |
V R V V R |
|
|
||||||||||
8. | TJ Sokol Unhošť B | 18 | 5 | 1 | 12 | 0 | 117:207 | 34 |
P P R V P |
|
|
||||||||||
9. | TSM Kladno A | 18 | 4 | 2 | 12 | 0 | 120:204 | 32 |
V P V P P |
|
|
||||||||||
10. | TJ Sokol Dříň B | 18 | 1 | 1 | 16 | 0 | 91:233 | 22 |
P P P P P |
|
|
||||||||||
Statistika družstva
Čtyřhry
Celkem
Doma
Venku
Podzim
Jaro
Statistika hráčů družstva
Hráč | V | P | Ú |
---|---|---|---|
Josef Pírka | 62 | 6 | 91,18 % |
Zdeněk Hálek | 32 | 8 | 80,00 % |
Jan Rybička | 51 | 13 | 79,69 % |
Miroslav Tuček | 17 | 5 | 77,27 % |
Václav Strejc | 37 | 11 | 77,08 % |
Václav Coubal | 29 | 17 | 63,04 % |
Statistika párů družstva
Pár | V | P | Ú |
---|---|---|---|
Václav Strejc / Zdeněk Hálek | 6 | 1 | 85,71 % |
Josef Pírka / Jan Rybička | 6 | 3 | 66,67 % |
Miroslav Tuček / Josef Pírka | 4 | 2 | 66,67 % |
Václav Coubal / Václav Strejc | 2 | 2 | 50,00 % |
Václav Coubal / Zdeněk Hálek | 2 | 2 | 50,00 % |
Jan Rybička / Václav Strejc | 1 | 1 | 50,00 % |
Josef Pírka / Václav Coubal | 1 | 1 | 50,00 % |
Jan Rybička / Václav Coubal | 1 | 1 | 50,00 % |
Zápasy družstva
Datum | Zápas | Výsledek | |
---|---|---|---|
1. kolo | 30. 9. 2021 | TTC Kladno E : TTC Kladno D | 4 : 14 |
2. kolo | 19. 10. 2021 | STC Slaný C : TTC Kladno D | 12 : 6 |
3. kolo | 25. 10. 2021 | TTC Kladno D : Sokol Buštěhrad B | 16 : 2 |
4. kolo | 1. 11. 2021 | TJ Sokol Dříň B : TTC Kladno D | 4 : 14 |
5. kolo | 8. 11. 2021 | TTC Kladno D : KST Slatina A | 14 : 4 |
6. kolo | 17. 11. 2021 | TJ Sokol Unhošť B : TTC Kladno D | 4 : 14 |
7. kolo | 22. 11. 2021 | TTC Kladno D : TTC Slovan Kladno B | 11 : 7 |
8. kolo | 30. 11. 2021 | TTC Jemníky A : TTC Kladno D | 1 : 17 |
9. kolo | 6. 12. 2021 | TTC Kladno D : TSM Kladno A | 18 : 0 |
10. kolo | 4. 1. 2022 | TTC Kladno D : TTC Kladno E | 13 : 5 |
11. kolo | 17. 1. 2022 | TTC Kladno D : STC Slaný C | 8 : 10 |
12. kolo | 26. 1. 2022 | Sokol Buštěhrad B : TTC Kladno D | 3 : 15 |
13. kolo | 31. 1. 2022 | TTC Kladno D : TJ Sokol Dříň B | 16 : 2 |
14. kolo | 8. 2. 2022 | KST Slatina A : TTC Kladno D | 4 : 14 |
15. kolo | 21. 2. 2022 | TTC Kladno D : TJ Sokol Unhošť B | 14 : 4 |
16. kolo | 3. 3. 2022 | TTC Slovan Kladno B : TTC Kladno D | 6 : 12 |
17. kolo | 15. 3. 2022 | TTC Kladno D : TTC Jemníky A | 17 : 1 |
18. kolo | 23. 3. 2022 | TSM Kladno A : TTC Kladno D | 0 : 18 |