Hráči
Páry
Oddíly
Porovnání
Sezóny
Žebříčky
Události
Kalendář
Videa
Vizualizace
HrajuPinčes.cz
>
Hráči
>
Žebříčky
>
Počet odehraných zápasů čtyřher - 2012/2013 - III. třída
Počet odehraných zápasů čtyřher - 2012/2013 - III. třída
13. 10. 2022
Pořadí
Jméno
Hodnota
1.
Ondřej Průša
Sokol Buštěhrad
22
2.
Daniel Hýža
Sokol Buštěhrad
21
3. - 9.
David Lukáš
Sokol Buštěhrad
20
3. - 9.
Václav Pesl
Sokol Buštěhrad
20
3. - 9.
Ondřej Švejda
TSM GRAST Kladno
20
3. - 9.
Miroslav Šeršeň
TSM GRAST Kladno
20
3. - 9.
Vladimír Podhorský
TJ Sokol Dříň
20
3. - 9.
Jana Kulichová
STC Slaný
20
3. - 9.
Jiří Starý
TJ Sokol Dříň
20
10. - 17.
Martin Kasík
TJ Sokol Dříň
18
10. - 17.
Miroslav Pudil
KST Slatina
18
10. - 17.
Filip Ekrt
TSM GRAST Kladno
18
10. - 17.
Zdeněk Rohlíček
TJ Sokol Dříň
18
10. - 17.
Barbora Mosrová
TSM GRAST Kladno
18
10. - 17.
Pavel Majtán
STC Slaný
18
10. - 17.
Milan Vinkl
TJ Sokol Dříň
18
10. - 17.
Jan Valenta
TSM GRAST Kladno
18
18. - 22.
Tomáš Brückner
TSM GRAST Kladno
17
18. - 22.
Ondřej Souček
STC Slaný
17
18. - 22.
Karel Vítek
TSM GRAST Kladno
17
18. - 22.
Niamh Štricová
STC Slaný
17
18. - 22.
Adrian Assar
TJ Sport Kladno
17
23.
Miroslav Janíček
TJ Sokol Dříň
16
24. - 27.
Karel Čampulka
TJ Sokol Dříň
15
24. - 27.
Ondřej Hnilička
STC Slaný
15
24. - 27.
David Mikulík
TJ Sokol Dříň
15
24. - 27.
Karolína Kasnerová
STC Slaný
15
28. - 29.
Ladislav Petřík
TJ Sport Kladno
14
28. - 29.
Roman Javůrek
KST Slatina
14
30.
Eliška Cimrmanová
TSM GRAST Kladno
13
31. - 33.
Jakub Jílek
TJ Sport Kladno
12
31. - 33.
Jaroslav Schönfelder
KST Slatina
12
31. - 33.
Libor Jílek
TJ Sport Kladno
12
34. - 39.
Luboš Balada
KST Slatina
11
34. - 39.
Alan Melkus
KST Slatina
11
34. - 39.
Vladimír Kulich
STC Slaný
11
34. - 39.
Jan Šimon
TJ Sport Kladno
11
34. - 39.
David Svoboda
TJ Sport Kladno
11
34. - 39.
Michal Dobej
STC Slaný
11
40.
Vladimír Bromský
TJ Sokol Dříň
9
41. - 42.
Miloslav Šíma
TJ Sokol Dříň
8
41. - 42.
Tomáš Prudík
STC Slaný
8
43.
Martin Mikulík
TSM GRAST Kladno
7
44. - 45.
Michal Zíma
STC Slaný
6
44. - 45.
Eva Ovčaříková
STC Slaný
6
46. - 48.
Otakar Macháček
TSM GRAST Kladno
5
46. - 48.
Jan Macák
STC Slaný
5
46. - 48.
Zdeněk Černý
TJ Sokol Dříň
5
49. - 51.
Miroslav Benda
KST Slatina
4
49. - 51.
Zdeněk Čítek
TJ Sokol Dříň
4
49. - 51.
Jiří Vavřinec
TSM GRAST Kladno
4
52. - 54.
Richard Mosr
TSM GRAST Kladno
3
52. - 54.
Jiří Valášek
STC Slaný
3
52. - 54.
Vít Listík
TJ Sport Kladno
3
55. - 56.
Jakub Průša
Sokol Buštěhrad
2
55. - 56.
Štěpán Slavíček
TSM GRAST Kladno
2
57. - 65.
Ota Birnbaum
TSM GRAST Kladno
1
57. - 65.
Martin Bouška
TSM GRAST Kladno
1
57. - 65.
Stanislav Gaj
TSM GRAST Kladno
1
57. - 65.
Liliana Plachá
TSM GRAST Kladno
1
57. - 65.
Jan Průša
Sokol Buštěhrad
1
57. - 65.
Anna Nejedlá
Sokol Buštěhrad
1
57. - 65.
Jiří Pachman
Sokol Buštěhrad
1
57. - 65.
Petra Majtánová
STC Slaný
1
57. - 65.
Jiří Jarolímek
STC Slaný
1