Hráči
Páry
Oddíly
Porovnání
Sezóny
Žebříčky
Události
Kalendář
Videa
Vizualizace
HrajuPinčes.cz
>
Hráči
>
Žebříčky
>
Počet odehraných zápasů čtyřher - 2013/2014 - III. třída
Počet odehraných zápasů čtyřher - 2013/2014 - III. třída
13. 10. 2022
Pořadí
Jméno
Hodnota
1. - 2.
Branislav Vojtek
Slovan Velvary
23
1. - 2.
Luboš Balada
KST Slatina
23
3. - 4.
Michal Dobej
STC Slaný
22
3. - 4.
Václav Frolík
TJ Sokol Unhošť
22
5. - 6.
David Záhrubský
TTC Kladno
21
5. - 6.
Miroslav Pudil
KST Slatina
21
7. - 11.
Ondřej Hnilička
STC Slaný
20
7. - 11.
Dominik Lafek
Sokol Buštěhrad
20
7. - 11.
Zdeněk Poroda
Slovan Velvary
20
7. - 11.
Miloslav Šíma
TJ Sokol Dříň
20
7. - 11.
Pavel Majtán
STC Slaný
20
12. - 19.
Jana Kulichová
STC Slaný
19
12. - 19.
Jindřich Koucký
Slovan Velvary
19
12. - 19.
Jiří Starý
TJ Sokol Dříň
19
12. - 19.
Karolína Kasnerová
STC Slaný
19
12. - 19.
Václav Pesl
Sokol Buštěhrad
19
12. - 19.
Ondřej Průša
Sokol Buštěhrad
19
12. - 19.
Adrian Assar
TTC Kladno
19
12. - 19.
Michal Procházka
TTC Kladno
19
20. - 24.
Niamh Štricová
STC Slaný
18
20. - 24.
Ladislav Petřík
TTC Kladno
18
20. - 24.
Václav Strejc
TTC Kladno
18
20. - 24.
Libor Jílek
TTC Kladno
18
20. - 24.
Michal Zíma
STC Slaný
18
25. - 28.
Roman Javůrek
KST Slatina
17
25. - 28.
Petr Polomini
Slovan Velvary
17
25. - 28.
Štěpán Slavíček
TSM Kladno
17
25. - 28.
David Bukovský
TJ Sokol Unhošť
17
29. - 34.
David Lukáš
Sokol Buštěhrad
16
29. - 34.
Tomáš Brückner
TSM Kladno
16
29. - 34.
Václav Coubal
TTC Kladno
16
29. - 34.
Jaroslav Schönfelder
KST Slatina
16
29. - 34.
Milan Suchan
TJ Sokol Unhošť
16
29. - 34.
Vladimír Bromský
TJ Sokol Dříň
16
35. - 37.
Alan Melkus
KST Slatina
15
35. - 37.
Ondřej Souček
STC Slaný
15
35. - 37.
Zdeněk Hálek
TTC Kladno
15
38.
Petr Podhráský
TTC Kladno
13
39. - 41.
Josef Kozel
TJ Sokol Dříň
12
39. - 41.
Eliška Cimrmanová
TSM Kladno
12
39. - 41.
Jakub Průša
Sokol Buštěhrad
12
42. - 43.
Ondřej Švejda
TJ Sokol Unhošť
11
42. - 43.
Marek Teiml
TJ Sokol Dříň
11
44.
Ivan Svoboda
Slovan Velvary
10
45. - 47.
Zdeněk Vocetka
TJ Sokol Unhošť
9
45. - 47.
Ota Birnbaum
TSM Kladno
9
45. - 47.
Liliana Plachá
TSM Kladno
9
48. - 51.
Lucie Ledvinová
TJ Sokol Unhošť
8
48. - 51.
Daniel Petr
TTC Kladno
8
48. - 51.
Pavel Škach
TJ Sokol Unhošť
8
48. - 51.
Vladimír Kulich
STC Slaný
8
52.
Lenka Kulichová
STC Slaný
7
53. - 57.
Milan Vinkl
TJ Sokol Dříň
6
53. - 57.
Ladislav Rampa
STC Slaný
6
53. - 57.
Stanislav Gaj
TSM Kladno
6
53. - 57.
Jan Průša
Sokol Buštěhrad
6
53. - 57.
Aleš Vidrich
TSM Kladno
6
58.
Jiří Vavřinec
TSM Kladno
5
59. - 60.
Josef Plachý st.
TSM Kladno
4
59. - 60.
Aleš Mencl
TJ Sokol Unhošť
4
61. - 66.
David Podivínský
Slovan Velvary
3
61. - 66.
Jiří Valášek
STC Slaný
3
61. - 66.
Jan Macák
STC Slaný
3
61. - 66.
Martin Mikulík
TSM Kladno
3
61. - 66.
Jan Šimon
TTC Kladno
3
61. - 66.
Matyáš Brynda
TSM Kladno
3
67. - 70.
Jan Hrkal
TJ Sokol Dříň
2
67. - 70.
Miroslav Hanzlík
Slovan Velvary
2
67. - 70.
Miroslav Benda
KST Slatina
2
67. - 70.
Miroslav Janíček
TJ Sokol Dříň
2
71. - 79.
David Mikulík
TJ Sokol Dříň
1
71. - 79.
Matěj Teiml
TJ Sokol Dříň
1
71. - 79.
Zdeněk Černý
TJ Sokol Dříň
1
71. - 79.
Karel Chaloupka
TJ Sokol Unhošť
1
71. - 79.
Daniel Vojna
TSM Kladno
1
71. - 79.
Jakub Rampa
STC Slaný
1
71. - 79.
Ondřej Chadima
STC Slaný
1
71. - 79.
Přemysl Činčura
TSM Kladno
1
71. - 79.
Adam Štěpán
TJ Sokol Dříň
1