Hráči
Páry
Oddíly
Porovnání
Sezóny
Žebříčky
Události
Kalendář
Videa
Vizualizace
HrajuPinčes.cz
>
Hráči
>
Žebříčky
>
Počet vyhraných zápasů - 2013/2014 - III. třída
Počet vyhraných zápasů - 2013/2014 - III. třída
13. 10. 2022
Pořadí
Jméno
Hodnota
1.
Niamh Štricová
STC Slaný
68
2.
Adrian Assar
TTC Kladno
63
3.
Karolína Kasnerová
STC Slaný
62
4.
Branislav Vojtek
Slovan Velvary
61
5.
Ondřej Hnilička
STC Slaný
59
6.
Václav Pesl
Sokol Buštěhrad
57
7. - 8.
Zdeněk Poroda
Slovan Velvary
54
7. - 8.
Václav Frolík
TJ Sokol Unhošť
54
9.
Vladimír Bromský
TJ Sokol Dříň
53
10. - 11.
Jana Kulichová
STC Slaný
52
10. - 11.
Miroslav Pudil
KST Slatina
52
12.
Michal Dobej
STC Slaný
48
13. - 14.
Václav Strejc
TTC Kladno
45
13. - 14.
Roman Javůrek
KST Slatina
45
15.
Jaroslav Schönfelder
KST Slatina
44
16. - 17.
Ladislav Petřík
TTC Kladno
43
16. - 17.
Zdeněk Hálek
TTC Kladno
43
18. - 19.
David Lukáš
Sokol Buštěhrad
42
18. - 19.
Milan Suchan
TJ Sokol Unhošť
42
20.
Ondřej Průša
Sokol Buštěhrad
40
21. - 23.
Jiří Starý
TJ Sokol Dříň
39
21. - 23.
Petr Polomini
Slovan Velvary
39
21. - 23.
David Bukovský
TJ Sokol Unhošť
39
24.
Michal Zíma
STC Slaný
38
25.
Pavel Majtán
STC Slaný
36
26. - 27.
Vladimír Kulich
STC Slaný
34
26. - 27.
Jindřich Koucký
Slovan Velvary
34
28.
David Záhrubský
TTC Kladno
32
29.
Václav Coubal
TTC Kladno
29
30.
Ondřej Švejda
TJ Sokol Unhošť
28
31. - 33.
Tomáš Brückner
TSM Kladno
26
31. - 33.
Lenka Kulichová
STC Slaný
26
31. - 33.
Ota Birnbaum
TSM Kladno
26
34. - 35.
Ladislav Rampa
STC Slaný
25
34. - 35.
Pavel Škach
TJ Sokol Unhošť
25
36.
Michal Procházka
TTC Kladno
23
37.
Štěpán Slavíček
TSM Kladno
22
38. - 40.
Dominik Lafek
Sokol Buštěhrad
21
38. - 40.
Ivan Svoboda
Slovan Velvary
21
38. - 40.
Miloslav Šíma
TJ Sokol Dříň
21
41.
Lucie Ledvinová
TJ Sokol Unhošť
15
42. - 44.
Petr Podhráský
TTC Kladno
14
42. - 44.
Ondřej Souček
STC Slaný
14
42. - 44.
Alan Melkus
KST Slatina
14
45.
Luboš Balada
KST Slatina
12
46. - 47.
Libor Jílek
TTC Kladno
11
46. - 47.
Eliška Cimrmanová
TSM Kladno
11
48.
Zdeněk Vocetka
TJ Sokol Unhošť
10
49. - 51.
Marek Teiml
TJ Sokol Dříň
9
49. - 51.
Liliana Plachá
TSM Kladno
9
49. - 51.
Josef Kozel
TJ Sokol Dříň
9
52.
Aleš Mencl
TJ Sokol Unhošť
7
53. - 56.
Milan Vinkl
TJ Sokol Dříň
6
53. - 56.
Miroslav Benda
KST Slatina
6
53. - 56.
Aleš Vidrich
TSM Kladno
6
53. - 56.
Josef Plachý st.
TSM Kladno
6
57. - 58.
Jan Šimon
TTC Kladno
5
57. - 58.
Jiří Valášek
STC Slaný
5
59.
Martin Mikulík
TSM Kladno
4
60. - 63.
Jan Průša
Sokol Buštěhrad
3
60. - 63.
Jakub Průša
Sokol Buštěhrad
3
60. - 63.
Daniel Petr
TTC Kladno
3
60. - 63.
Karel Chaloupka
TJ Sokol Unhošť
3
64. - 68.
Miroslav Hanzlík
Slovan Velvary
2
64. - 68.
David Podivínský
Slovan Velvary
2
64. - 68.
Stanislav Gaj
TSM Kladno
2
64. - 68.
Jiří Vavřinec
TSM Kladno
2
64. - 68.
Jan Macák
STC Slaný
2
69. - 72.
Přemysl Činčura
TSM Kladno
1
69. - 72.
Jan Hrkal
TJ Sokol Dříň
1
69. - 72.
Ondřej Chadima
STC Slaný
1
69. - 72.
Miroslav Janíček
TJ Sokol Dříň
1