Hráči
Páry
Oddíly
Porovnání
Sezóny
Žebříčky
Události
Kalendář
Videa
Vizualizace
HrajuPinčes.cz
>
Hráči
>
Žebříčky
>
Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2016/2017 - II. třída
Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2016/2017 - II. třída
13. 10. 2022
Pořadí
Jméno
Hodnota
1.
Ondřej Švejda
TJ Sokol Unhošť
21
2. - 4.
Josef Němec
TJ Sokol Dříň
15
2. - 4.
Jan Sláma
Sokol Buštěhrad
15
2. - 4.
Daniel Vojna
TSM Kladno
15
5.
Pavel Vojna
DTJ Sparta Kladno
13
6.
Miroslav Hurt
TJ Sokol Dříň
12
7. - 12.
Oldřich Táborský
Sokol Buštěhrad
11
7. - 12.
Marek Teiml
TJ Sokol Dříň
11
7. - 12.
Zdeněk Rambousek
STC Slaný
11
7. - 12.
Jiří Laštovka
KST Slatina
11
7. - 12.
Zdeněk Hálek
TTC Kladno
11
7. - 12.
Milan Vinkl
TJ Sokol Dříň
11
13. - 15.
Eva Ovčaříková
STC Slaný
10
13. - 15.
Petr Hrudka
TJ Sokol Dříň
10
13. - 15.
Jiří Zíma
STC Slaný
10
16. - 20.
Václav Kunc
DTJ Sparta Kladno
9
16. - 20.
Mikuláš Chaloupka
TSM Kladno
9
16. - 20.
Martin Černý
STC Slaný
9
16. - 20.
Vladimír Nedvěd
KST Slatina
9
16. - 20.
Václav Strejc
TTC Kladno
9
21. - 23.
Liliana Plachá
TSM Kladno
8
21. - 23.
Roman Folbrecht
KST Slatina
8
21. - 23.
Vladimír Kulich
STC Slaný
8
24. - 30.
Zdeněk Rohlíček
TJ Sokol Dříň
7
24. - 30.
Jaroslav Schönfelder
KST Slatina
7
24. - 30.
Roman Javůrek
KST Slatina
7
24. - 30.
Tomáš Kratochvíl
Sokol Buštěhrad
7
24. - 30.
Jiří Fleislébr
TTC Kladno
7
24. - 30.
Bedřich Fořt
DTJ Sparta Kladno
7
24. - 30.
Ondřej Chadima
STC Slaný
7
31. - 34.
Ondřej Hnilička
STC Slaný
6
31. - 34.
Jindřich Bucek
TJ Sokol Unhošť
6
31. - 34.
Jiří Šťastný
TJ Sokol Unhošť
6
31. - 34.
Petr Čermák
KST Slatina
6
35. - 41.
Jan Husák
TJ Sokol Dříň
5
35. - 41.
Miroslav Pudil
KST Slatina
5
35. - 41.
Vladimír Bromský
TJ Sokol Dříň
5
35. - 41.
Luděk Stočes
TJ Sokol Dříň
5
35. - 41.
David Vesecký
STC Slaný
5
35. - 41.
Matyáš Brynda
TSM Kladno
5
35. - 41.
Václav Coubal
TTC Kladno
5
42. - 49.
Dominik Lafek
Sokol Buštěhrad
4
42. - 49.
Miloš Civín
TJ Sokol Unhošť
4
42. - 49.
Jiří Archmann
TSM Kladno
4
42. - 49.
Jiří Tihan
DTJ Sparta Kladno
4
42. - 49.
Jiří Jarolímek
STC Slaný
4
42. - 49.
Oldřich Korec
TJ Sokol Unhošť
4
42. - 49.
Roman Vykysalý
KST Slatina
4
42. - 49.
Dušan Horbaj
TTC Kladno
4
50. - 55.
Luboš Vajnar
STC Slaný
3
50. - 55.
Tomáš Ebert st.
TTC Kladno
3
50. - 55.
Ladislav Petřík
TTC Kladno
3
50. - 55.
Alfred Matějka
TTC Kladno
3
50. - 55.
Štěpán Slavíček
Sokol Buštěhrad
3
50. - 55.
Martin Krous
TSM Kladno
3
56. - 62.
Luboš Balada
KST Slatina
2
56. - 62.
Michal Procházka
TTC Kladno
2
56. - 62.
Tomáš Lébr
TTC Kladno
2
56. - 62.
Václav Fritsch
KST Slatina
2
56. - 62.
Zdeněk Kasík
TJ Sokol Dříň
2
56. - 62.
Petr Janeček
DTJ Sparta Kladno
2
56. - 62.
Stanislav Vojna
DTJ Sparta Kladno
2
63. - 69.
Alan Melkus
KST Slatina
1
63. - 69.
Václav Frolík
TJ Sokol Unhošť
1
63. - 69.
Tomáš Brückner
DTJ Sparta Kladno
1
63. - 69.
Lenka Kulichová
STC Slaný
1
63. - 69.
Zbyněk Černý
STC Slaný
1
63. - 69.
Michal Truksa
TSM Kladno
1
63. - 69.
Adam Krček
STC Slaný
1