Počet odehraných zápasů - všechny sezóny

13. 10. 2022
Pořadí Jméno Hodnota
1. Jiří Barták / Jiří Rapp KST Slatina 302
2. Josef Bílý / Tomáš Bílý TTC Kladno 281
3. Jaroslav Sklenička / Jiří Józa TTC Jemníky 253
4. Jaroslav Tájek / Milan Zbírkovský TJ Sokol Unhošť 246
5. Pavel Vojna / Stanislav Vojna DTJ Sparta Kladno 233
6. Vladimír Bromský / Josef Vovsík Sokol Buštěhrad 232
7. Václav Kunc / Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 212
8. Martin Andrš / Pavel Zoth TTC Jemníky 203
9. Miroslav Tuček / Josef Pírka TTC Kladno 192
10. Petr Sokolovský / Josef Kořenář Sport Klub SOU Kladno 181
11. Petr Janeček / Ivo Lengál DTJ Sparta Kladno 148
12. George Materna / Luboš Vajnar STC Slaný 143
13. Jiří Šťastný / Milan Kodejš TJ Sokol Unhošť 142
14. Jaroslav Schönfelder / Jiří Laštovka TJ Sokol Zvoleněves 136
15. Pavel Škach / Zdeněk Jangl TJ Sokol Unhošť 134
16. Bohumír Mochal / Jiří Chlumecký TTC Jemníky 131
17. Miroslav Drmota / Lukáš Nývlt ST Viktorie Černuc 130
18. Jaroslav Port / Petr Vedral Slovan Velvary 128
19. Roman Folbrecht / Rostislav Ocásek KST Slatina 122
20. Roman Folbrecht / Petr Čermák KST Slatina 114
21. Jaroslav Škach / Dušan Horbaj TTC Kladno 113
22. Vladimír Kulich / Zdeněk Rambousek STC Slaný 109
23. Libor Mach / Zdeněk Jangl TJ Sokol Unhošť 105
24. Ivan Svoboda / Petr Polomini Slovan Velvary 103
25. Zdeněk Rohlíček / Jan Husák TJ Sokol Dříň 102
26. - 27. Jiří Zíma / Eva Ovčaříková STC Slaný 99
26. - 27. Rostislav Ocásek / Marcel Matějíček TJ Sokol Zvoleněves 99
28. - 29. Václav Strejc / Zdeněk Hálek TTC Kladno 97
28. - 29. Jan Hlaváček / Stanislav Jedlička TJ Kablo Kladno 97
30. Jaroslav Port / Jan Egermayer Slovan Velvary 96
31. Milan Čermák / Vladimír Šimo TTC Slovan Kladno 95
32. - 33. Miroslav Drmota / Jan Egermayer Slovan Velvary 94
32. - 33. Libor Mach / Vladimír Šulc TOP Klub LOKO Kladno 94
34. Rostislav Ocásek / Jiří Laštovka KST Slatina 92
35. Oldřich Táborský / Jan Sláma Sokol Buštěhrad 91
36. Petr Sokolovský / Jaroslav Tájek TJ Sokol Unhošť 88
37. - 39. Josef Stádník / Bohumír Mochal TTC Jemníky 85
37. - 39. Petr Peltán / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 85
37. - 39. Jindřich Koucký / Zdeněk Poroda ST Viktorie Černuc 85
40. Miroslav Drmota / Petr Týc Slovan Velvary 82
41. - 42. Miroslav Švarc / Milan Suchan TJ Sokol Unhošť 81
41. - 42. Jiří Rauk / David Novák TJ Sport Kladno 81
43. - 46. Roman Javůrek / Luboš Balada TJ Sokol Zvoleněves 80
43. - 46. František Preis / Petr Kříž TTC Slovan Kladno 80
43. - 46. Stanislava Matoušková / Jaroslav Port Slovan Velvary 80
43. - 46. Jiří Šulc / Aleš Vondráček DTJ Sparta Kladno 80
47. Jiří Hejcman / Josef Cipra DTJ Sparta Doly Kladno 79
48. Jan Hlaváček / Josef Bílý TTC Kladno 78
49. Tomáš Bílý / Dušan Horbaj TTC Kladno 77
50. Jiří Hořejší / Čeněk Vorlíček STC Slaný 76
51. Pavel Zoth / Michal Vilímek TTC Jemníky 75
52. Pavel Šavel / Ondřej Pavlíček Sokol Hnidousy-Motyčín 74
53. - 54. Libor Mach / Pavel Škach TJ Sokol Unhošť 73
53. - 54. Vladimír Bromský / Josef Němec TJ Sokol Dříň 73
55. - 57. Petr Sokolovský / Milan Zbírkovský TJ Sokol Unhošť 68
55. - 57. Miroslav Špalek / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 68
55. - 57. Milan Šimáček / Josef Kozel TJ Sokol Dříň 68
58. - 60. Pavel Homolka / Petr Vovsík TOP Klub LOKO Kladno 66
58. - 60. Jiří Šulc / Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Kladno 66
58. - 60. Petr Kříž / František Kolací TTC Slovan Kladno 66
61. Václav Frolík / Karel Chaloupka TJ Sokol Unhošť 65
62. - 63. Josef Liska / Erich Handl Sokol Buštěhrad 63
62. - 63. Jaroslav Schönfelder / Emil Procházka KST Slatina 63
64. - 67. Martin Andrš / Jaroslav Sklenička TTC Jemníky 62
64. - 67. Jiří Šťastný / Oldřich Korec TJ Sokol Unhošť 62
64. - 67. Miroslav Hurt / Oldřich Korec TJ Sokol Unhošť 62
64. - 67. Jiří Šulc / Josef Průcha DTJ Sparta Doly Kladno 62
68. - 69. Vladimír Bromský / Petr Vovsík Sokol Buštěhrad 61
68. - 69. Bohumír Mochal / Martin Andrš TTC Jemníky 61
70. - 74. Bohumír Mochal / Vratislav Káčerek TTC Jemníky 60
70. - 74. Petr Fencl / Jaroslav Jedlička Sokol Stochov-Honice 60
70. - 74. Jaroslav Škach / Václav Burda TJ Sport Kladno 60
70. - 74. Ivo Lengál / Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Kladno 60
70. - 74. Ondřej Chadima / David Vesecký STC Slaný 60
75. - 76. Josef Hudeček / Michal Gniewek Sokol Stochov-Honice 58
75. - 76. Jaroslav Port / Miroslav Drmota ST Viktorie Černuc 58
77. - 78. Oldřich Korec / Miroslav Švarc TJ Sokol Unhošť 57
77. - 78. Josef Vovsík / Zdeněk Nykl Sokol Buštěhrad 57
79. Josef Krásný / František Preis TTC Slovan Kladno 56
80. - 83. Petr Frolík / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 55
80. - 83. Stanislav Vinický / Stanislav Baláž Sokol Stochov-Honice 55
80. - 83. Tomáš Navrátil / Jan Navrátil Sokol Stochov-Honice 55
80. - 83. Josef Němec / Jan Husák TJ Sokol Dříň 55
84. - 86. Josef Němec / Vladimír Podhorský TJ Sokol Dříň 54
84. - 86. Jan Hlaváček / Dušan Horbaj TTC Kladno 54
84. - 86. Petr Peltán / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 54
87. Pavel Škach / Josef Kořenář TJ Sokol Unhošť 53
88. - 90. Daniel Stolz / Tomáš Kratochvíl Sokol Buštěhrad 52
88. - 90. Vítězslav Pešta / Tomáš Ebert TTC Kladno 52
88. - 90. Miroslav Benda / Petr Čermák KST Slatina 52
91. Jiří Chvojka / Jaroslav Chvojka TOP Klub LOKO Kladno 51
92. - 93. Jiří Chlumecký / Jiří Józa TTC Jemníky 50
92. - 93. Oldřich Korec / Adam Kindl TJ Sokol Unhošť 50
94. Petr Frolík / Pavel Šavel TTC Slovan Kladno 49
95. - 96. Jiří Hejcman / Vladimír Procházka DTJ Sparta Doly Kladno 48
95. - 96. Petr Peltán / Petr Kříž TTC Kladno 48
97. - 103. Josef Němec / Tomáš Krejčí TJ Sokol Dříň 47
97. - 103. Vladimír Kulich / Lenka Kulichová STC Slaný 47
97. - 103. Aleš Vondráček / Josef Cipra DTJ Sparta Doly Kladno 47
97. - 103. Daniel Stolz / Marian Hnidka Sokol Buštěhrad 47
97. - 103. Ondřej Švejda / Miroslav Šeršeň TSM Kladno 47
97. - 103. Stanislav Chott / Miroslav Hurt TJ Sokol Unhošť 47
97. - 103. Jan Hlaváček / Jaroslav Škach TTC Kladno 47
104. - 109. Stanislav Jedlička / Petr Novák TJ Kablo Kladno 46
104. - 109. Zdeněk Nykl / Pavel Komárek Sokol Buštěhrad 46
104. - 109. Jiří Fleislébr / Zdeněk Hálek TTC Kladno 46
104. - 109. Lucie Vágnerová / Zdeněk Rambousek STC Slaný 46
104. - 109. Josef Hudeček / Tomáš Šubrt Sokol Stochov-Honice 46
104. - 109. Miroslav Hurt / Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 46
110. - 112. Libor Mach / Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 45
110. - 112. Lukáš Nývlt / Petr Polomini ST Viktorie Černuc 45
110. - 112. Jiří Chlumecký / Rudolf Müller TTC Jemníky 45
113. - 115. Václav Malý / Stanislav Jedlička TJ Kablo Kladno 44
113. - 115. Jan Černý / Petr Selichar TJ Sokol Dříň 44
113. - 115. Roman Žák / Josef Hudeček Sokol Stochov-Honice 44
116. - 120. Jindřich Koucký / Branislav Vojtek ST Viktorie Černuc 43
116. - 120. Jindřich Koucký / Lukáš Nývlt ST Viktorie Černuc 43
116. - 120. Jiří Chlumecký / Martin Andrš TTC Jemníky 43
116. - 120. Jaroslav Chvojka / Oldřich Korec TJ Sokol Unhošť 43
116. - 120. Ondřej Chadima / Martin Černý STC Slaný 43
121. - 124. Jan Navrátil / Jaroslav Jedlička Sokol Stochov-Honice 42
121. - 124. Jakub Kudlík / Miroslav Kudlík TJ Sokol Unhošť 42
121. - 124. Adam Kindl / Jiří Mencl TJ Sokol Unhošť 42
121. - 124. Jan Hlaváček / Tomáš Černý TJ Sport Kladno 42
125. - 129. Aleš Vondráček / Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Kladno 41
125. - 129. Jiří Jírový / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 41
125. - 129. Petr Vovsík / Josef Liska Sokol Buštěhrad 41
125. - 129. Miroslav Pudil / Vladimír Nedvěd KST Slatina 41
125. - 129. Jiří Řeháček / Adam Krček STC Slaný 41
130. - 137. Miroslav Hurt / Luděk Stočes TJ Sokol Dříň 40
130. - 137. Jiří Šulc / Josef Cipra DTJ Sparta Doly Kladno 40
130. - 137. Martin Andrš / Vratislav Káčerek TTC Jemníky 40
130. - 137. Pavel Vojna / Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Kladno 40
130. - 137. Zdeněk Rohlíček / Vladimír Podhorský TJ Sokol Dříň 40
130. - 137. František Preis / František Kolací TTC Slovan Kladno 40
130. - 137. Jaroslav Jedlička / Roman Žák Sokol Stochov-Honice 40
130. - 137. Jaroslav Jedlička / Tomáš Velc Sokol Stochov-Honice 40
138. - 140. Václav Tajč / Jiří Bouška STC Slaný 39
138. - 140. Petr Frolík / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 39
138. - 140. Pavel Vojna / Tomáš Brückner DTJ Sparta Kladno 39
141. - 147. Petr Peltán / Petr Frolík TTC Slovan Kladno 38
141. - 147. Tomáš Černý / Dušan Horbaj TJ Sport Kladno 38
141. - 147. Miroslav Čermák / Tomáš Kratochvíl Sokol Buštěhrad 38
141. - 147. Jan Černý / Miloslav Šíma TJ Sokol Dříň 38
141. - 147. Miroslav Hurt / Jan Husák TJ Sokol Dříň 38
141. - 147. Milan Čermák / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 38
141. - 147. Roman Vykysalý / Rostislav Ocásek KST Slatina 38
148. - 152. Milan Habrcetl / Martin Koudelka TJ Sport Kladno 37
148. - 152. Jiří Jarolímek / Vladimír Kulich STC Slaný 37
148. - 152. Zdeněk Čižinský / Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Kladno 37
148. - 152. Daniel Stolz / Martin Kasík Sokol Buštěhrad 37
148. - 152. Milan Čermák / Jan Jůza TTC Kladno 37
153. - 158. Jiří Urban / Adam Kindl TJ Sokol Unhošť 36
153. - 158. Vladimír Bromský / Josef Liska Sokol Buštěhrad 36
153. - 158. Milan Hanus / Jiří Braný Poldi Kladno 36
153. - 158. Roman Vykysalý / Jaroslav Schönfelder KST Slatina 36
153. - 158. Jana Kulichová / Karolína Kasnerová STC Slaný 36
153. - 158. Tomáš Krejčí / Michal Vilímek TJ Sport Kladno 36
159. - 162. Jakub Mareš / Lukáš Řezníček TTC Kladno 35
159. - 162. Pavel Šavel / Vladimír Zelenka Sokol Hnidousy-Motyčín 35
159. - 162. Vladimír Podhorský / Jan Husák TJ Sokol Dříň 35
159. - 162. Matěj Teiml / Jan Hrkal TJ Sokol Dříň 35
163. - 173. Miroslav Vospálek / Jan Rybička TTC Kladno 34
163. - 173. Jan Čierný / Ladislav Šulc TTC Kladno 34
163. - 173. Zdeněk Rohlíček / Zdeněk Černý TJ Sokol Dříň 34
163. - 173. Milan Kodejš / Miroslav Hurt TJ Sokol Unhošť 34
163. - 173. František Preis / Jiří Jírový TTC Slovan Kladno 34
163. - 173. Miroslav Krejčí / Michal Chmelař Sokol Stochov-Honice 34
163. - 173. Pavel Škach / Miroslav Hurt TJ Sokol Unhošť 34
163. - 173. Petr Jedlička / Jan Pohorelec Sokol Stochov-Honice 34
163. - 173. Roman Folbrecht / Jaroslav Schönfelder KST Slatina 34
163. - 173. Jiří Fleislébr / Miroslav Vospálek TTC Kladno 34
163. - 173. Eliška Cimrmanová / Liliana Plachá TSM Kladno 34
174. - 181. Jiří Tihan / Pavel Vojna DTJ Sparta Kladno 33
174. - 181. Vladimír Kulich / Jana Kulichová STC Slaný 33
174. - 181. Jiří Tihan / Aleš Vondráček DTJ Sparta Doly Kladno 33
174. - 181. František Preis / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 33
174. - 181. Jan Jůza / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 33
174. - 181. Petr Kříž / Pavel Šavel TTC Slovan Kladno 33
174. - 181. Vladimír Poláček / Václav Tajč STC Slaný 33
174. - 181. Daniel Vojna / Mikuláš Chaloupka TSM Kladno 33
182. - 190. Radek Nývlt / Tomáš Nývlt ST Viktorie Černuc 32
182. - 190. Jan Dvořák / Václav Kunc SK ZV Důl Kladno-Libušín 32
182. - 190. Miroslav Hubka / David Šmíd TTC Jemníky 32
182. - 190. Vladimír Procházka / Stanislav Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 32
182. - 190. Jiří Hejcman / Jiří Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 32
182. - 190. Petr Novák / Martin Brousek TJ Kablo Kladno 32
182. - 190. Miroslav Švarc / Václav Frolík TJ Sokol Unhošť 32
182. - 190. Ondřej Procházka / Martin Burgr TTC Kladno 32
182. - 190. Karel Čampulka / Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 32
191. - 194. Lukáš Hájek / Tomáš Plechatý STC Slaný 31
191. - 194. Josef Kořenář / Oldřich Korec TJ Sokol Unhošť 31
191. - 194. Karel Čampulka / Alois Kalaš TJ Kablo Kladno 31
191. - 194. Jan Hlaváček / Karel Čampulka TJ Kablo Kladno 31
195. - 204. Michal Podivínský / Jindřich Víšek Slovan Velvary 30
195. - 204. Petr Frolík / František Preis TTC Slovan Kladno 30
195. - 204. Josef Stádník / Rudolf Müller TTC Jemníky 30
195. - 204. Jiří Kopecký / Radek Dědina TTC Kladno 30
195. - 204. Jan Hlaváček / Václav Burda TJ Sport Kladno 30
195. - 204. Petr Peltán / František Preis TTC Slovan Kladno 30
195. - 204. Miloslav Šíma / Bohumil Bokr TJ Sokol Dříň 30
195. - 204. Daniel Stolz / Michal Marák Sokol Buštěhrad 30
195. - 204. Jiří Starý / Zdeněk Kasík TJ Sokol Dříň 30
195. - 204. Tomáš Kratochvíl / Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 30
205. - 218. Jiří Zíma / Michal Zíma STC Slaný 29
205. - 218. Tomáš Kratochvíl / Jan Sláma Sokol Buštěhrad 29
205. - 218. Petr Kříž / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 29
205. - 218. Jaroslav Port / Petr Polomini ST Viktorie Černuc 29
205. - 218. Petr Sokolovský / Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 29
205. - 218. Oldřich Korec / Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 29
205. - 218. Tomáš Havlíček / Martin Beránek TTC Kladno 29
205. - 218. Josef Bílý / Václav Burda TJ Sport Kladno 29
205. - 218. Josef Cipra / Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 29
205. - 218. Zdeněk Charvát / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 29
205. - 218. Václav Čanda / Petr Kříž Sokol Hnidousy-Motyčín 29
205. - 218. Petr Týc / Michal Podivínský Slovan Velvary 29
205. - 218. Jiří Šulc / Jiří Hejcman DTJ Sparta Doly Kladno 29
205. - 218. Josef Bílý / Petr Krob TJ Kablo Kladno 29
219. - 229. Miroslav Drmota / Miroslav Hanzlík Slovan Velvary 28
219. - 229. Lukáš Procházka / Jiří Kopecký Poldi Kladno 28
219. - 229. Miroslav Špalek / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 28
219. - 229. Jaroslav Jedlička / Kateřina Vajcová Sokol Stochov-Honice 28
219. - 229. Miloslav Ušák / Jiří Chlumecký TTC Jemníky 28
219. - 229. Jiří Valášek / Jan Plechatý STC Slaný 28
219. - 229. Václav Tajč / Ladislav Rampa STC Slaný 28
219. - 229. Zdeněk Nykl / Zdeněk Matějka Sokol Buštěhrad 28
219. - 229. Lenka Kulichová / Stanislav Kučera STC Slaný 28
219. - 229. Josef Kořenář / Milan Kodejš TJ Sokol Unhošť 28
219. - 229. Jindřich Koucký / Ladislav Holer ST Viktorie Černuc 28
230. - 242. Milan Zbírkovský / Ondřej Švejda TJ Sokol Unhošť 27
230. - 242. Miroslav Drmota / Jiří Sirůček ST Viktorie Černuc 27
230. - 242. Pavel Škach / Jaroslav Škach TTC Slovan Kladno 27
230. - 242. Milan Zbírkovský / Jindřich Bucek TJ Sokol Unhošť 27
230. - 242. Jiří Rapp / Vladimír Nedvěd KST Slatina 27
230. - 242. Miroslav Janíček / David Mikulík TJ Sokol Dříň 27
230. - 242. George Materna / Petr Macák STC Slaný 27
230. - 242. Martin Andrš / David Šmíd TTC Jemníky 27
230. - 242. Jiří Chlumecký / David Šmíd TTC Jemníky 27
230. - 242. Jan Egermayer / Miroslav Hanzlík Slovan Velvary 27
230. - 242. Jiří Tihan / Vladimír Procházka DTJ Sparta Doly Kladno 27
230. - 242. Václav Květina / Vladimír Šulc SK ZV Důl Kladno-Libušín 27
230. - 242. Petr Peltán / Aleš Vondráček DTJ Sparta Doly Kladno 27
243. - 252. Miroslav Krejčí / Jaroslav Jedlička Sokol Stochov-Honice 26
243. - 252. Michal Podivínský / Jan Egermayer Slovan Velvary 26
243. - 252. Martin Andrš / Jiří Zíma TTC Jemníky 26
243. - 252. Petr Peltán / Miroslav Špalek TTC Slovan Kladno 26
243. - 252. Jiří Čižinský / Petr Janeček DTJ Sparta Doly Kladno 26
243. - 252. Martin Andrš / Petr Macák TTC Jemníky 26
243. - 252. Jakub Kudlík / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 26
243. - 252. Václav Coubal / Václav Strejc TTC Kladno 26
243. - 252. Pavel Komárek / Jan Sláma Sokol Buštěhrad 26
243. - 252. Marek Teiml / Luděk Stočes TJ Sokol Dříň 26
253. - 269. Jiří Fleislébr / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 25
253. - 269. Martin Burgr / Filip Mikulejský TTC Kladno 25
253. - 269. Pavel Vojna / Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Kladno 25
253. - 269. Ondřej Souček / Pavel Majtán STC Slaný 25
253. - 269. Jiří Chlumecký / Pavel Zoth TTC Jemníky 25
253. - 269. Herbert Šípek / Dan Kratochvíla TJ Sport Kladno 25
253. - 269. Petr Peltán / Pavel Šavel TTC Slovan Kladno 25
253. - 269. Petr Frolík / Petr Kříž TTC Slovan Kladno 25
253. - 269. Vladimír Procházka / Josef Cipra DTJ Sparta Doly Kladno 25
253. - 269. Milan Suchan / Václav Frolík TJ Sokol Unhošť 25
253. - 269. Radek Dědina / Lukáš Hájek TTC EL-STROJ Kladno 25
253. - 269. Stanislav Vinický / Zdeněk Janoušek Sokol Stochov-Honice 25
253. - 269. Martin Brousek / Václav Burda TJ Sport Kladno 25
253. - 269. Jaroslav Chvojka / Miroslav Hurt TJ Sokol Unhošť 25
253. - 269. Čeněk Vorlíček / Jiří Valášek STC Slaný 25
253. - 269. Alois Kalaš / Martin Brousek TJ Kablo Kladno 25
253. - 269. Jiří Hořejší / Miloslav Ušák STC Slaný 25
270. - 282. Stanislava Matoušková / Miroslav Drmota Slovan Velvary 24
270. - 282. Zdeněk Charvát / Martin Preis TTC Slovan Kladno 24
270. - 282. Petr Frolík / Evžen Müller TTC Slovan Kladno 24
270. - 282. Jaroslav Port / Michal Podivínský Slovan Velvary 24
270. - 282. Čeněk Vorlíček / Miroslav Hájek STC Slaný 24
270. - 282. Jindřich Koucký / Petr Vedral Slovan Velvary 24
270. - 282. Jaroslav Port / Lukáš Nývlt ST Viktorie Černuc 24
270. - 282. Alan Melkus / Luboš Balada TJ Sokol Zvoleněves 24
270. - 282. Tomáš Ebert st. / Jan Rybička TTC Kladno 24
270. - 282. Jindřich Koucký / Radek Nývlt ST Viktorie Černuc 24
270. - 282. Petr Frolík / Jaroslav Škach TTC Slovan Kladno 24
270. - 282. Vladimír Bromský / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 24
270. - 282. Alan Melkus / Václav Fritsch KST Slatina 24
283. - 295. Milan Zbírkovský / Zdeněk Fryš TJ Sokol Unhošť 23
283. - 295. Denisa Hýžová / Veronika Šáfková TSM Kladno 23
283. - 295. Ondřej Chadima / Michal Makara STC Slaný 23
283. - 295. Tomáš Brückner / David Čižinský DTJ Sparta Kladno 23
283. - 295. Lenka Kulichová / Eva Ovčaříková STC Slaný 23
283. - 295. Jan Průša / Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 23
283. - 295. Jiří Valášek / Vladimír Kulich STC Slaný 23
283. - 295. Jaroslav Schönfelder / Petr Čermák KST Slatina 23
283. - 295. Jiří Rapp / Jaroslav Schönfelder KST Slatina 23
283. - 295. Čeněk Vorlíček / Vladimír Kulich STC Slaný 23
283. - 295. Josef Drbal / Petr Vedral Slovan Velvary 23
283. - 295. Jiří Urban / Jiří Mencl TJ Sokol Unhošť 23
283. - 295. Miloslav Ušák / Miroslav Hájek STC Slaný 23
296. - 312. Václav Čanda / Roman Vykysalý Sokol Hnidousy-Motyčín 22
296. - 312. Zdeněk Charvát / František Preis TTC Slovan Kladno 22
296. - 312. Milan Bubeník / Erik Handl Sokol Velké Přítočno 22
296. - 312. Tomáš Navrátil / Petr Fencl Sokol Stochov-Honice 22
296. - 312. George Materna / Pavlína Elicerová STC Slaný 22
296. - 312. Milan Hanus / Radek Beránek TTC Kladno 22
296. - 312. Miroslav Tuček / Jan Hlaváček TTC Kladno 22
296. - 312. Miroslav Švarc / Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 22
296. - 312. Václav Kunc / Josef Průcha DTJ Sparta Doly Kladno 22
296. - 312. Lucie Vágnerová / Jana Štanderová STC Slaný 22
296. - 312. Václav Tajč / Petr Macák Ing. STC Slaný 22
296. - 312. Zdeněk Rohlíček / Jiří Starý TJ Sokol Dříň 22
296. - 312. Michal Procházka / David Záhrubský TTC Kladno 22
296. - 312. Petr Polomini / Branislav Vojtek Slovan Velvary 22
296. - 312. Daniel Hýža / Václav Pesl Sokol Buštěhrad 22
296. - 312. Jan Husák / Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 22
296. - 312. Milan Vinkl / Zdeněk Kasík TJ Sokol Dříň 22
313. - 330. Miloš Civín / Jindřich Bucek TJ Sokol Unhošť 21
313. - 330. Martin Mikulík / Matěj Bláha TSM Kladno 21
313. - 330. Andrea Slámová / Lucie Maurerová TSM Kladno 21
313. - 330. Barbora Mosrová / Tomáš Brückner TSM GRAST Kladno 21
313. - 330. Roman Javůrek / Miroslav Pudil KST Slatina 21
313. - 330. Adrian Assar / Václav Strejc TTC Kladno 21
313. - 330. Alan Melkus / Jaroslav Schönfelder KST Slatina 21
313. - 330. Josef Kořenář / Miroslav Švarc TJ Sokol Unhošť 21
313. - 330. Milan Hanus / Radoslav Podivínský TTC Kladno 21
313. - 330. Stanislav Vinický / Eliška Dejmková Sokol Stochov-Honice 21
313. - 330. Pavlína Elicerová / Ladislav Rampa STC Slaný 21
313. - 330. Ondřej Brouček / Tomáš Velc Sokol Stochov-Honice 21
313. - 330. Petr Týc / Jan Egermayer Slovan Velvary 21
313. - 330. Zdeněk Charvát / Petr Frolík TTC Slovan Kladno 21
313. - 330. Jaroslav Škach / Oldřich Táborský TJ Kablo Kladno 21
313. - 330. Josef Stádník / Jiří Chlumecký TTC Jemníky 21
313. - 330. Jan Navrátil / Zdeněk Janoušek Sokol Stochov-Honice 21
313. - 330. Jan Egermayer / Josef Drbal Slovan Velvary 21
331. - 358. Stanislav Vojna / Petr Janeček DTJ Sparta Doly Kladno 20
331. - 358. Milan Bubeník / Petr Valenta TJ Sokol Doksy 20
331. - 358. Zdeněk Charvát / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 20
331. - 358. Milan Bubeník / Milan Kodejš Sokol Velké Přítočno 20
331. - 358. Miloslav Ušák / Čeněk Vorlíček STC Slaný 20
331. - 358. František Preis / Evžen Müller TTC Slovan Kladno 20
331. - 358. Milan Hanus / Vojtěch Bednář TTC Kladno 20
331. - 358. Pavel Homolka / Zdeněk Nykl Sokol Buštěhrad 20
331. - 358. Jan Egermayer / Petr Vedral Slovan Velvary 20
331. - 358. Václav Malý / Václav Burda TJ Kablo Kladno 20
331. - 358. Vladimír Bromský / Marian Hnidka Sokol Buštěhrad 20
331. - 358. Pavlína Elicerová / Lenka Kulichová STC Slaný 20
331. - 358. Petr Kříž / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 20
331. - 358. Oldřich Táborský / Jana Šafaříková Sokol Buštěhrad 20
331. - 358. Petr Macák Ing. / Jiří Bouška STC Slaný 20
331. - 358. Niamh Štricová / Karolína Kasnerová STC Slaný 20
331. - 358. Niamh Štricová / Michal Dobej STC Slaný 20
331. - 358. Vladimír Bromský / Zdeněk Rohlíček TJ Sokol Dříň 20
331. - 358. Libor Jílek / Ladislav Petřík TTC Kladno 20
331. - 358. Michal Vilímek / Milan Habrcetl TJ Sport Kladno 20
331. - 358. Zdeněk Jangl / Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 20
331. - 358. Daniel Hýža / David Lukáš Sokol Buštěhrad 20
331. - 358. David Lukáš / Ondřej Průša Sokol Buštěhrad 20
331. - 358. Marek Teiml / Zdeněk Kasík TJ Sokol Dříň 20
331. - 358. Vítek Kasner / Lukáš Elicer STC Slaný 20
331. - 358. Josef Liska / Stanislav Kozák TJ Sokol Dříň 20
331. - 358. Ladislav Holer / Jiří Sirůček ST Viktorie Černuc 20
331. - 358. Zdeněk Rohlíček / Luděk Stočes TJ Sokol Dříň 20
359. - 393. Marek Teiml / Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 19
359. - 393. Jiří Starý / Milan Žiaran TJ Sokol Dříň 19
359. - 393. Josef Liska / Milan Žiaran TJ Sokol Dříň 19
359. - 393. Jiří Bouška / Martin Černý STC Slaný 19
359. - 393. Vladimír Nedvěd / Václav Fritsch TJ Sokol Zvoleněves 19
359. - 393. Marek Teiml / Josef Němec TJ Sokol Dříň 19
359. - 393. Jiří Fleislébr / Václav Coubal TTC Kladno 19
359. - 393. Josef Bílý / Jiří Fleislébr TTC Kladno 19
359. - 393. Ondřej Švejda / Jindřich Bucek TJ Sokol Unhošť 19
359. - 393. Jan Hlaváček / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 19
359. - 393. Petr Týc / Michal Vilímek TTC Jemníky 19
359. - 393. Jan Valenta / Filip Ekrt TSM GRAST Kladno 19
359. - 393. Filip Mikulejský / Adrian Assar TTC Kladno 19
359. - 393. Jaroslav Tájek / Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 19
359. - 393. Vladimír Kulich / Stanislav Kučera STC Slaný 19
359. - 393. Petr Týc / Milan Macák TTC Jemníky 19
359. - 393. Josef Hudeček / Jan Pohorelec Sokol Stochov-Honice 19
359. - 393. Oldřich Táborský / Miroslav Čermák Sokol Buštěhrad 19
359. - 393. Petr Polomini / Zdeněk Poroda Slovan Velvary 19
359. - 393. Milan Hanus / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 19
359. - 393. Petr Vedral / Petr Polomini Slovan Velvary 19
359. - 393. Vladimír Bromský / Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 19
359. - 393. Jiří Čižinský / Josef Cipra DTJ Sparta Doly Kladno 19
359. - 393. Jiří Barták / Milan Datel Sokol Blevice 19
359. - 393. Vladimír Šimo / Jaroslav Šupík SKP ARLT Kladno 19
359. - 393. Milan Čermák / Josef Hrubý SKP ARLT Kladno 19
359. - 393. Milan Hanus / Jakub Mareš TTC Kladno 19
359. - 393. Tomáš Plechatý / John Plechatý STC Slaný 19
359. - 393. Radek Dědina / Radek Beránek TTC Kladno 19
359. - 393. Michal Chmelař / Ondřej Brouček Sokol Stochov-Honice 19
359. - 393. Ladislav Müller / Evžen Müller TTC Slovan Kladno 19
359. - 393. Miroslav Hanzlík / Jindřich Koucký Slovan Velvary 19
359. - 393. Pavel Karmazín / Jan Navrátil Sokol Stochov-Honice 19
359. - 393. Miroslav Hanzlík / Josef Drbal Slovan Velvary 19
359. - 393. Miroslav Krejčí / Zdeněk Janoušek Sokol Stochov-Honice 19
394. - 419. Pavlína Toušová / Jiří Zíma TTC Jemníky 18
394. - 419. Miroslav Benda / Filip Kutiš Sokol Hnidousy-Motyčín 18
394. - 419. Miroslav Krejčí / Stanislav Baláž Sokol Stochov-Honice 18
394. - 419. Jiří Tihan / Petr Kříž SK ZV Důl Kladno-Libušín 18
394. - 419. Pavel Šavel / František Kolací TTC Slovan Kladno 18
394. - 419. Josef Vovsík / Petr Vovsík Sokol Buštěhrad 18
394. - 419. Petr Levenec / Alexandr Levenec Poldi Kladno 18
394. - 419. Jiří Valášek / Tomáš Plechatý STC Slaný 18
394. - 419. Libor Mach / Vladimír Řáha TJ Sokol Unhošť 18
394. - 419. Dušan Horbaj / Jaroslav Venclík TJ Sport Kladno 18
394. - 419. Tomáš Černý / Luboš Tříska TJ Kablo Kladno 18
394. - 419. Radoslav Podivínský / Tomáš Havlíček TTC Kladno 18
394. - 419. George Materna / Vladimír Kulich STC Slaný 18
394. - 419. Vladimír Procházka / Josef Průcha DTJ Sparta Doly Kladno 18
394. - 419. Tomáš Kotrla / Tomáš Černý TTC EL-STROJ Kladno 18
394. - 419. George Materna / Ondřej Šimáček STC Slaný 18
394. - 419. Miroslav Benda / Jaroslav Schönfelder KST Slatina 18
394. - 419. Jiří Šťastný / Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 18
394. - 419. Daniel Stolz / Ladislav Steiner Sokol Buštěhrad 18
394. - 419. Martin Kasík / Jiří Starý TJ Sokol Dříň 18
394. - 419. Václav Pesl / Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 18
394. - 419. Aleš Vidrich / Přemysl Činčura TSM Kladno 18
394. - 419. Daniel Stolz / Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 18
394. - 419. Zdeněk Rohlíček / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 18
394. - 419. David Vesecký / Ondřej Suk STC Slaný 18
394. - 419. Martin Mikulík / Jiří Archmann TSM Kladno 18
420. - 455. Matyáš Brynda / Přemysl Činčura TSM Kladno 17
420. - 455. Jiří Šťastný / Miloš Civín TJ Sokol Unhošť 17
420. - 455. Robert Segmüller / Jiří Tydrych TJ Sokol Dříň 17
420. - 455. Vladimír Bromský / Luděk Stočes TJ Sokol Dříň 17
420. - 455. Josef Pírka / Václav Coubal TTC Kladno 17
420. - 455. Pavel Krob / Milan Freiman Sokol Stochov-Honice 17
420. - 455. Lukáš Elicer / Dominik Zinke STC Slaný 17
420. - 455. Dušan Horbaj / Václav Coubal TTC Kladno 17
420. - 455. Milan Habrcetl / Martin Burgr TTC Kladno 17
420. - 455. Vladimír Bromský / Miloslav Šíma TJ Sokol Dříň 17
420. - 455. Ladislav Petřík / Václav Coubal TTC Kladno 17
420. - 455. Ondřej Procházka / Filip Strejc TJ Sport Kladno 17
420. - 455. Petr Horsák / Vojtěch Jansa TJ Sport Kladno 17
420. - 455. Pavel Škach / Milan Kodejš TJ Sokol Unhošť 17
420. - 455. Miroslav Hurt / Václav Frolík TJ Sokol Unhošť 17
420. - 455. Jan Hlaváček / David Novák TJ Sport Kladno 17
420. - 455. Petr Blažek / Petr Hanuš TJ Sokol Unhošť 17
420. - 455. Jaroslav Jedlička / Eliška Dejmková Sokol Stochov-Honice 17
420. - 455. Oldřich Korec / Václav Frolík TJ Sokol Unhošť 17
420. - 455. Jiří Chlumecký / Vratislav Káčerek TTC Jemníky 17
420. - 455. Radek Dědina / Tomáš Havlíček TTC Kladno 17
420. - 455. Jan Dvořák / Jiří Novotný DTJ Sparta Doly Kladno 17
420. - 455. Jiří Tihan / Ivo Lengál DTJ Sparta Kladno 17
420. - 455. Milan Hanus / Radek Dědina TTC Kladno 17
420. - 455. Pavel Homolka / Vladimír Bromský TOP Klub LOKO Kladno 17
420. - 455. Jiří Jarolímek / Jiří Hořejší STC Slaný 17
420. - 455. Miroslav Libovický / Jiří Fleislébr TTC Kladno 17
420. - 455. Jiří Švejkovský / Zdeněk Zeman SKP ARLT Kladno 17
420. - 455. Miroslav Hurt / Miroslav Švarc TJ Sokol Unhošť 17
420. - 455. Bohumír Mochal / Rudolf Müller TTC Jemníky 17
420. - 455. Petr Kříž / Ondřej Pavlíček Sokol Hnidousy-Motyčín 17
420. - 455. Stanislav Chott / Oldřich Korec TJ Sokol Unhošť 17
420. - 455. Karel Čampulka / Tomáš Bílý TJ Kablo Kladno 17
420. - 455. František Preis / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 17
420. - 455. Petr Frolík / Josef Krásný TTC Slovan Kladno 17
420. - 455. Jan Dvořák / Josef Skusil ml. Sokol Stochov-Honice 17
456. - 483. Zdeněk Charvát / Ladislav Müller TTC Slovan Kladno 16
456. - 483. Jiří Valášek / Miroslav Hájek STC Slaný 16
456. - 483. Petr Frolík / Ladislav Müller TTC Slovan Kladno 16
456. - 483. František Urbanec / Josef Liska TOP Klub LOKO Kladno 16
456. - 483. Tomáš Krejčí / Jan Husák TJ Sokol Dříň 16
456. - 483. Milan Kodejš / Oldřich Korec TJ Sokol Unhošť 16
456. - 483. Milan Hanus / Tomáš Pachman TTC EL-STROJ Kladno 16
456. - 483. Miroslav Hurt / Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 16
456. - 483. Radek Hruška / Ondřej Šimáček STC Slaný 16
456. - 483. Karel Čampulka / Patrick Vacík TJ Kablo Kladno 16
456. - 483. Jakub Kudlík / Richard Šálený TJ Sokol Unhošť 16
456. - 483. Tomáš Havlíček / Radek Beránek TTC Kladno 16
456. - 483. Milan Suchan / Karel Chaloupka TJ Sokol Unhošť 16
456. - 483. Jan Egermayer / Lukáš Nývlt Slovan Velvary 16
456. - 483. Erich Handl / Pavel Komárek Sokol Buštěhrad 16
456. - 483. Ondřej Procházka / Milan Habrcetl TTC Kladno 16
456. - 483. Pavel Škach / Zdeněk Fryš TJ Sokol Unhošť 16
456. - 483. Václav Frolík / Lucie Ledvinová TJ Sokol Unhošť 16
456. - 483. Václav Coubal / Zdeněk Hálek TTC Kladno 16
456. - 483. Miroslav Hurt / Martin Kasík TJ Sokol Dříň 16
456. - 483. Miroslav Vospálek / Ladislav Šulc TTC Kladno 16
456. - 483. Jiří Starý / Jan Hrkal TJ Sokol Dříň 16
456. - 483. Tomáš Pachman / Kryštof Jelínek TTC Kladno 16
456. - 483. Petr Čermák / Vladimír Nedvěd TJ Sokol Zvoleněves 16
456. - 483. Michal Gniewek / Tomáš Šubrt Sokol Stochov-Honice 16
456. - 483. Petr Peltán / Pavel Škach TTC Slovan Kladno 16
456. - 483. Libor Mach / Petr Blažek TJ Sokol Unhošť 16
456. - 483. Miroslav Švarc / Lukáš Plecitý TJ Sokol Unhošť 16
484. - 518. Jan Husák / Zdeněk Kasík TJ Sokol Dříň 15
484. - 518. Jan Husák / Milan Žiaran TJ Sokol Dříň 15
484. - 518. Oldřich Táborský / Ondřej Průša Sokol Buštěhrad 15
484. - 518. Miroslav Vospálek / Milan Habrcetl TTC Kladno 15
484. - 518. Jan Hrkal / Petr Skála TJ Sokol Dříň 15
484. - 518. Marek Teiml / Martin Kasík TJ Sokol Dříň 15
484. - 518. Václav Kunc / Bedřich Fořt DTJ Sparta Kladno 15
484. - 518. Pavel Krob / Olga Krobová Sokol Stochov-Honice 15
484. - 518. Tomáš Kratochvíl / Václav Pesl Sokol Buštěhrad 15
484. - 518. Radek Dědina / Jan Rybička TTC Kladno 15
484. - 518. Martin Andrš / Michal Vilímek TTC Jemníky 15
484. - 518. Jakub Jílek / Filip Mikulejský TTC Kladno 15
484. - 518. Oldřich Táborský / Tomáš Kratochvíl Sokol Buštěhrad 15
484. - 518. Jana Kulichová / Ondřej Hnilička STC Slaný 15
484. - 518. Jiří Kopecký / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 15
484. - 518. Oldřich Táborský / Pavel Komárek Sokol Buštěhrad 15
484. - 518. Jan Černý / Vladimír Vaňata TJ Sokol Dříň 15
484. - 518. Miroslav Drmota / Jindřich Koucký ST Viktorie Černuc 15
484. - 518. Jaroslav Tájek / Zdeněk Jangl TJ Sokol Unhošť 15
484. - 518. Petr Čermák / Roman Javůrek KST Slatina 15
484. - 518. Petr Sokolovský / Jiří Mencl TJ Sokol Unhošť 15
484. - 518. Jaroslav Jedlička / Ondřej Brouček Sokol Stochov-Honice 15
484. - 518. Jaroslav Jedlička / Michal Chmelař Sokol Stochov-Honice 15
484. - 518. Pavlína Elicerová / Ludmila Šimáňová ml. STC Slaný 15
484. - 518. Václav Čanda / František Kolací Sokol Hnidousy-Motyčín 15
484. - 518. Ondřej Pavlíček / František Kolací TTC Slovan Kladno 15
484. - 518. Miroslav Krejčí / Josef Vacek Sokol Stochov-Honice 15
484. - 518. Tomáš Navrátil / Zdeněk Janoušek Sokol Stochov-Honice 15
484. - 518. Jan Egermayer / Pavel Veselý Slovan Velvary 15
484. - 518. Vladimír Procházka / Petr Kříž SK ZV Důl Kladno-Libušín 15
484. - 518. Petr Krob / Alois Kalaš TJ Kablo Kladno 15
484. - 518. Tomáš Navrátil / Jaroslav Jedlička Sokol Stochov-Honice 15
484. - 518. Petr Peltán / Zdeněk Charvát TTC Slovan Kladno 15
484. - 518. Václav Kunc / Jiří Šulc DTJ Sparta Doly Kladno 15
484. - 518. Martin Andrš / Pavlína Toušová TTC Jemníky 15
519. - 544. Pavel Homolka / Josef Liska TOP Klub LOKO Kladno 14
519. - 544. Martin Preis / František Preis TTC Slovan Kladno 14
519. - 544. Petr Peltán / Jiří Hejcman DTJ Sparta Doly Kladno 14
519. - 544. Jiří Jírový / Petr Kříž TTC Slovan Kladno 14
519. - 544. Kateřina Vajcová / Ondřej Brouček Sokol Stochov-Honice 14
519. - 544. Ondřej Pavlíček / Miroslav Špalek TTC Slovan Kladno 14
519. - 544. Erich Handl / Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 14
519. - 544. Jiří Šulc / Vladimír Procházka DTJ Sparta Doly Kladno 14
519. - 544. Václav Kunc / Jiří Hejcman DTJ Sparta Doly Kladno 14
519. - 544. Jiří Kopecký / Radoslav Podivínský TTC Kladno 14
519. - 544. Lukáš Řezníček / Ladislav Šulc TTC Kladno 14
519. - 544. Pavel Škach / Petr Blažek TJ Sokol Unhošť 14
519. - 544. Zdeněk Rambousek / Dan Rambousek STC Slaný 14
519. - 544. Milan Hanus / Lukáš Řezníček TTC Kladno 14
519. - 544. Ladislav Steiner / Miroslav Čermák Sokol Buštěhrad 14
519. - 544. Tomáš Bílý / Patrick Vacík TJ Sport Kladno 14
519. - 544. Miroslav Šeršeň / Jan Valenta TSM GRAST Kladno 14
519. - 544. Jiří Fleislébr / Jan Rybička TTC Kladno 14
519. - 544. Vladimír Kulich / Michal Dobej STC Slaný 14
519. - 544. Jaroslav Schönfelder / Miroslav Pudil KST Slatina 14
519. - 544. Miroslav Hurt / Zdeněk Fryš TJ Sokol Unhošť 14
519. - 544. Ladislav Petřík / František Moš TTC Kladno 14
519. - 544. Josef Liska / Ladislav Petřík TJ Sokol Dříň 14
519. - 544. Vladimír Bromský / Zdeněk Kasík TJ Sokol Dříň 14
519. - 544. George Materna / Michal Dobej STC Slaný 14
519. - 544. Ondřej Hnilička / Eva Ovčaříková STC Slaný 14
545. - 586. Pavel Komárek / Václav Pesl Sokol Buštěhrad 13
545. - 586. Michaela Veselá / Daniel Mital TTC Kladno 13
545. - 586. Branislav Vojtek / Radek Nývlt ST Viktorie Černuc 13
545. - 586. David Vesecký / Zbyněk Černý STC Slaný 13
545. - 586. Pavel Karmazín / Roman Žák Sokol Stochov-Honice 13
545. - 586. Josef Kozel / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 13
545. - 586. Jiří Řeháček / David Vesecký STC Slaný 13
545. - 586. Michal Makara / Jakub Makara STC Slaný 13
545. - 586. Jiří Řeháček / Michal Makara STC Slaný 13
545. - 586. Oldřich Korec / Ondřej Švejda TJ Sokol Unhošť 13
545. - 586. Miroslav Šeršeň / Daniel Hýža TSM Kladno 13
545. - 586. Jiří Fleislébr / Václav Strejc TTC Kladno 13
545. - 586. Zdeněk Rohlíček / Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 13
545. - 586. Milan Čermák / Jiří Fleislébr TTC Kladno 13
545. - 586. Jiří Zíma / Vladimír Kulich STC Slaný 13
545. - 586. Václav Frolík / David Bukovský TJ Sokol Unhošť 13
545. - 586. Michal Zíma / Ondřej Hnilička STC Slaný 13
545. - 586. Jakub Jílek / Adrian Assar TTC Kladno 13
545. - 586. Karel Čampulka / Milan Habrcetl TJ Sport Kladno 13
545. - 586. Pavel Kraus / Petr Horsák TJ Sport Kladno 13
545. - 586. Vratislav Káčerek / Pavel Zoth TTC Jemníky 13
545. - 586. Alan Melkus / Petr Čermák KST Slatina 13
545. - 586. Radek Dědina / Jiří Novotný TTC Kladno 13
545. - 586. Radek Dědina / Vítězslav Pešta TTC Kladno 13
545. - 586. Lukáš Hájek / Vladimír Kulich STC Slaný 13
545. - 586. Miloslav Šíma / Miroslav Janíček TJ Sokol Dříň 13
545. - 586. Petr Selichar / Miroslav Janíček TJ Sokol Dříň 13
545. - 586. Radoslav Podivínský / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 13
545. - 586. Josef Hudeček / Miloš Velc Sokol Stochov-Honice 13
545. - 586. Zdeněk Rohlíček / Petr Selichar TJ Sokol Dříň 13
545. - 586. Petr Macák / Ondřej Šimáček STC Slaný 13
545. - 586. Jiří Švejkovský / Stanislav Vinický Sokol Stochov-Honice 13
545. - 586. Jiří Šťastný / Josef Hrubý TJ Sokol Unhošť 13
545. - 586. Lukáš Hájek / Tomáš Kotrla TTC EL-STROJ Kladno 13
545. - 586. Jan Egermayer / Lenka Charvátová Slovan Velvary 13
545. - 586. Miroslav Švarc / Karel Chaloupka TJ Sokol Unhošť 13
545. - 586. Jaroslav Jedlička / Zdeněk Janoušek Sokol Stochov-Honice 13
545. - 586. Josef Slavík / Josef Liska TOP Klub LOKO Kladno 13
545. - 586. Ondřej Pavlíček / Zdeněk Sokol Sokol Hnidousy-Motyčín 13
545. - 586. Václav Čanda / Pavel Šavel Sokol Hnidousy-Motyčín 13
545. - 586. Jaroslav Port / Miroslav Hanzlík Slovan Velvary 13
545. - 586. Josef Drbal / Jindřich Koucký Slovan Velvary 13
587. - 629. Martin Andrš / Ondřej Suk st. TTC Jemníky 12
587. - 629. Václav Čanda / Miroslav Benda Sokol Hnidousy-Motyčín 12
587. - 629. Jiří Hejcman / Jiří Tihan DTJ Sparta Doly Kladno 12
587. - 629. Tomáš Bílý / Martin Brousek TJ Kablo Kladno 12
587. - 629. Miroslav Benda / Roman Vykysalý Sokol Hnidousy-Motyčín 12
587. - 629. Pavel Karmazín / Zdeněk Nykl SKP ARLT Kladno 12
587. - 629. Vladimír Poláček / Jiří Jarolímek STC Slaný 12
587. - 629. Pavel Soukup / Milan Kropáč TJ Kablo Kladno 12
587. - 629. Jiří Švejkovský / Zbyněk Vančata SKP ARLT Kladno 12
587. - 629. Pavel Sukup / Milan Kropáč TJ Kablo Kladno 12
587. - 629. Petr Fencl / Zdeněk Janoušek Sokol Stochov-Honice 12
587. - 629. Vladimír Bromský / Přemek Lukáš Sokol Buštěhrad 12
587. - 629. Jaroslav Venclík / Herbert Šípek TJ Kablo Kladno 12
587. - 629. Zdeněk Podhorský / Tomáš Krejčí TJ Sokol Dříň 12
587. - 629. Michal Chmelař / Petr Jedlička Sokol Stochov-Honice 12
587. - 629. Jiří Jírový / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 12
587. - 629. Josef Kořenář / Miroslav Hurt TJ Sokol Unhošť 12
587. - 629. Vladimír Procházka / Petr Janeček DTJ Sparta Doly Kladno 12
587. - 629. Jiří Tihan / Josef Cipra DTJ Sparta Doly Kladno 12
587. - 629. Jiří Tihan / Petr Janeček DTJ Sparta Kladno 12
587. - 629. Petr Frolík / Jiří Jírový TTC Slovan Kladno 12
587. - 629. Petr Peltán / Jiří Jírový TTC Slovan Kladno 12
587. - 629. Jakub Caithaml / Vladimír Caithaml TTC Kladno 12
587. - 629. Josef Němec / Jan Černý TJ Sokol Dříň 12
587. - 629. Jiří Barták / Petr Čermák KST Slatina 12
587. - 629. Marian Hnidka / Michal Piterka Sokol Buštěhrad 12
587. - 629. Miroslav Benda / Alan Melkus KST Slatina 12
587. - 629. Lukáš Nývlt / Zdeněk Poroda Slovan Velvary 12
587. - 629. Josef Liska / Ladislav Steiner Sokol Buštěhrad 12
587. - 629. Rostislav Ocásek / Jaroslav Schönfelder KST Slatina 12
587. - 629. Josef Drbal / Petr Polomini Slovan Velvary 12
587. - 629. Milan Suchan / David Bukovský TJ Sokol Unhošť 12
587. - 629. Luděk Hofman / Jiří Rektorys Sokol Buštěhrad 12
587. - 629. Václav Pesl / Ondřej Průša Sokol Buštěhrad 12
587. - 629. Jiří Šulc / Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Doly Kladno 12
587. - 629. Jiří Starý / Josef Kozel TJ Sokol Dříň 12
587. - 629. Lukáš Nývlt / Radek Nývlt ST Viktorie Černuc 12
587. - 629. Martin Mikulík / Karel Albrecht TSM Kladno 12
587. - 629. Tomáš Nývlt / Marek Čmugr ST Viktorie Černuc 12
587. - 629. Matyáš Brynda / Jiří Archmann TSM Kladno 12
587. - 629. Jaroslav Škach / Petr Kříž TTC Slovan Kladno 12
587. - 629. Luboš Vajnar / Michal Vilímek TTC Jemníky 12
587. - 629. Jiří Tydrych / Zdeněk Rambousek TJ Sokol Dříň 12
630. - 691. Petr Dušek / Milan Freiman Sokol Stochov-Honice 11
630. - 691. Jiří Šulc / Martin Kasík TJ Sokol Dříň 11
630. - 691. Jan Jůza / Martin Krous TTC Slovan Kladno 11
630. - 691. Lukáš Nývlt / Tomáš Nývlt ST Viktorie Černuc 11
630. - 691. Karel Čampulka / Stanislav Kozák TJ Sokol Dříň 11
630. - 691. Rozálie Toužimská / Leontýna Toužimská TSM Kladno 11
630. - 691. Tomáš Kratochvíl / Martin Kasík Sokol Buštěhrad 11
630. - 691. Josef Kořenář / Ondřej Švejda TJ Sokol Unhošť 11
630. - 691. Zdeněk Janoušek / Roman Žák Sokol Stochov-Honice 11
630. - 691. Vladimír Kulich / Zbyněk Černý STC Slaný 11
630. - 691. Ladislav Petřík / Petr Skála TJ Sokol Dříň 11
630. - 691. Josef Liska / Jiří Starý TJ Sokol Dříň 11
630. - 691. Adrian Assar / Michal Procházka TTC Kladno 11
630. - 691. Martin Mikulík / Aleš Vidrich TSM Kladno 11
630. - 691. Miloslav Šíma / Jiří Starý TJ Sokol Dříň 11
630. - 691. Alan Melkus / Miroslav Pudil KST Slatina 11
630. - 691. Ladislav Petřík / Zdeněk Hálek TTC Kladno 11
630. - 691. Ladislav Petřík / David Svoboda TTC Kladno 11
630. - 691. Ondřej Průša / Jan Průša Sokol Buštěhrad 11
630. - 691. Jiří Šťastný / Miroslav Švarc TJ Sokol Unhošť 11
630. - 691. Milan Vinkl / Libor Jílek TJ Sport Kladno 11
630. - 691. Zdeněk Černý / Miloslav Šíma TJ Sokol Dříň 11
630. - 691. Pavel Majtán / Michal Zíma STC Slaný 11
630. - 691. George Materna / Ondřej Hnilička STC Slaný 11
630. - 691. Vladimír Kulich / Petr Macák Ing. STC Slaný 11
630. - 691. Vladimír Podhorský / Petr Selichar TJ Sokol Dříň 11
630. - 691. Pavel Škach / Oldřich Korec TJ Sokol Unhošť 11
630. - 691. Daniel Stolz / Miroslav Čermák Sokol Buštěhrad 11
630. - 691. Josef Němec / Zdeněk Černý TJ Sokol Dříň 11
630. - 691. Jiří Mencl / Tomáš Ebert TTC Kladno 11
630. - 691. Petr Selichar / Miloslav Šíma TJ Sokol Dříň 11
630. - 691. Milan Kodejš / Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 11
630. - 691. Petr Vovsík / Michal Marák Sokol Buštěhrad 11
630. - 691. Roman Folbrecht / Alan Melkus KST Slatina 11
630. - 691. Petr Vovsík / Erich Handl Sokol Buštěhrad 11
630. - 691. Václav Burda / Patrick Vacík TJ Kablo Kladno 11
630. - 691. Petr Novák / Lenka Jamborová TJ Kablo Kladno 11
630. - 691. Zdeněk Charvát / Jiří Jírový TTC Slovan Kladno 11
630. - 691. František Preis / Ladislav Müller TTC Slovan Kladno 11
630. - 691. George Materna / Radek Hruška STC Slaný 11
630. - 691. Petr Macák / Radek Hruška STC Slaný 11
630. - 691. Radovan Kouba / Lukáš Hájek TTC EL-STROJ Kladno 11
630. - 691. Milan Hanus / Lukáš Hájek TTC EL-STROJ Kladno 11
630. - 691. Jiří Kopecký / Lukáš Hájek TTC EL-STROJ Kladno 11
630. - 691. Milan Hanus / Miroslav Vospálek TTC EL-STROJ Kladno 11
630. - 691. František Preis / Pavel Šavel TTC Slovan Kladno 11
630. - 691. Jan Husák / Zdeněk Černý TJ Sokol Dříň 11
630. - 691. Petr Frolík / František Kolací TTC Slovan Kladno 11
630. - 691. Martin Preis / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 11
630. - 691. Karel Přádný / Jaroslav Venclík TJ Kablo Kladno 11
630. - 691. Erich Handl / Přemek Lukáš Sokol Buštěhrad 11
630. - 691. Karel Chaloupka / Miroslav Kudlík TJ Sokol Unhošť 11
630. - 691. Vladimír Kulich / Jan Pánek STC Slaný 11
630. - 691. Milan Bubeník / Jaroslav Tichý Sokol Velké Přítočno 11
630. - 691. Jiří Šťastný / Erik Handl Sokol Velké Přítočno 11
630. - 691. Václav Taubr / František Preis TTC Slovan Kladno 11
630. - 691. Alois Kalaš / Miloslav Fikar TJ Kablo Kladno 11
630. - 691. Milan Hanus / Jiří Kopecký TTC Kladno 11
630. - 691. Jiří Švejkovský / Zdeněk Janoušek Sokol Stochov-Honice 11
630. - 691. Jiří Tihan / Jiří Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 11
630. - 691. Jaroslav Škach / Petr Novák TJ Kablo Kladno 11
630. - 691. Milan Hanus / Jiří Fleislébr Poldi Kladno 11
692. - 738. Jan Egermayer / Jindřich Koucký Slovan Velvary 10
692. - 738. Alois Kalaš / Václav Burda TJ Kablo Kladno 10
692. - 738. Pavel Škach / Jan Spousta TOP Klub LOKO Kladno 10
692. - 738. Martin Brouček / Roman Vykysalý Sokol Hnidousy-Motyčín 10
692. - 738. Stanislav Chott / Miroslav Švarc TJ Sokol Unhošť 10
692. - 738. Josef Hrubý / Miroslav Hurt TJ Sokol Unhošť 10
692. - 738. Petr Frolík / Michal Malý TTC Slovan Kladno 10
692. - 738. Jiří Fleislébr / Josef Němec SK ZV Důl Kladno-Libušín 10
692. - 738. Josef Bílý / Jaroslav Škach TJ Kablo Kladno 10
692. - 738. Rudolf Müller / Martin Andrš TTC Jemníky 10
692. - 738. Jiří Hejcman / Stanislav Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 10
692. - 738. Václav Malý / Alois Kalaš TJ Kablo Kladno 10
692. - 738. Milan Hanus / Jiří Lážnovský TTC Kladno 10
692. - 738. Jan Plechatý / Tomáš Plechatý STC Slaný 10
692. - 738. Petr Vedral / Lukáš Nývlt Slovan Velvary 10
692. - 738. Václav Tajč / Pavlína Elicerová STC Slaný 10
692. - 738. Václav Tajč / George Materna STC Slaný 10
692. - 738. Miroslav Drmota / Petr Vedral Slovan Velvary 10
692. - 738. Milan Zbírkovský / Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 10
692. - 738. Petr Vovsík / Zdeněk Nykl Sokol Buštěhrad 10
692. - 738. Michal Chmelař / Kateřina Vajcová Sokol Stochov-Honice 10
692. - 738. Roman Folbrecht / Roman Javůrek KST Slatina 10
692. - 738. Josef Cipra / Ivo Lengál DTJ Sparta Doly Kladno 10
692. - 738. Miroslav Drmota / Petr Polomini ST Viktorie Černuc 10
692. - 738. Miroslav Švarc / Aleš Mencl TJ Sokol Unhošť 10
692. - 738. Miroslav Švarc / Miroslav Kudlík TJ Sokol Unhošť 10
692. - 738. Radoslav Podivínský / Vítězslav Pešta TTC Kladno 10
692. - 738. Milan Zbírkovský / Zdeněk Jangl TJ Sokol Unhošť 10
692. - 738. Patrick Vacík / Petr Horsák TJ Sport Kladno 10
692. - 738. Filip Strejc / Filip Mikulejský TJ Sport Kladno 10
692. - 738. Vratislav Káčerek / Milan Šimáček TTC Jemníky 10
692. - 738. Pavel Majtán / Ondřej Hnilička STC Slaný 10
692. - 738. Petr Jedlička / Tomáš Velc Sokol Stochov-Honice 10
692. - 738. Oldřich Korec / Zdeněk Fryš TJ Sokol Unhošť 10
692. - 738. Daniel Stolz / Jan Sláma Sokol Buštěhrad 10
692. - 738. Jaroslav Schönfelder / Luboš Balada KST Slatina 10
692. - 738. Ondřej Průša / Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 10
692. - 738. Petr Janeček / Jiří Kadlec DTJ Sparta Kladno 10
692. - 738. Petr Dušek / Pavel Krob Sokol Stochov-Honice 10
692. - 738. Milan Žiaran / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 10
692. - 738. Lukáš Nývlt / Jiří Sirůček ST Viktorie Černuc 10
692. - 738. Petr Janeček / Bedřich Fořt DTJ Sparta Kladno 10
692. - 738. Pavel Karmazín / Petr Fencl Sokol Stochov-Honice 10
692. - 738. Josef Němec / Milan Šimáček TJ Sokol Dříň 10
692. - 738. Tomáš Vysoudil / Jan Vysoudil DTJ Sparta Kladno 10
692. - 738. Václav Libecajt / Martin Benetka Sokol Stochov-Honice 10
692. - 738. Zdeněk Rohlíček / Milan Šimáček TJ Sokol Dříň 10
739. - 796. Vítek Kasner / Tereza Makarová STC Slaný 9
739. - 796. Eliška Cimrmanová / Daniel Vojna TSM Kladno 9
739. - 796. Ladislav Petřík / Alfred Matějka TTC Kladno 9
739. - 796. Milan Čermák / Petr Kříž TTC Kladno 9
739. - 796. Miroslav Libovický / František Čurda TTC Kladno 9
739. - 796. Josef Pírka / Jan Rybička TTC Kladno 9
739. - 796. Jindřich Koucký / Alois Náprstek ST Viktorie Černuc 9
739. - 796. Ondřej Hnilička / Zbyněk Černý STC Slaný 9
739. - 796. Jiří Tihan / Bedřich Fořt DTJ Sparta Kladno 9
739. - 796. Ondřej Švejda / Miloš Civín TJ Sokol Unhošť 9
739. - 796. Petr Čermák / Václav Fritsch KST Slatina 9
739. - 796. Adam Krček / Michal Makara STC Slaný 9
739. - 796. Petr Skála / Stanislav Kozák TJ Sokol Dříň 9
739. - 796. Petr Peltán / Lukáš Plecitý TTC Slovan Kladno 9
739. - 796. Jindřich Koucký / Petr Polomini ST Viktorie Černuc 9
739. - 796. Oldřich Táborský / Václav Pesl Sokol Buštěhrad 9
739. - 796. Zdeněk Vocetka / Václav Frolík TJ Sokol Unhošť 9
739. - 796. David Lukáš / Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 9
739. - 796. Tomáš Brückner / Štěpán Slavíček TSM Kladno 9
739. - 796. Martin Andrš / Milan Šimáček TTC Jemníky 9
739. - 796. Daniel Stolz / Pavel Komárek Sokol Buštěhrad 9
739. - 796. Vladimír Procházka / Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Doly Kladno 9
739. - 796. Jan Husák / Martin Kasík TJ Sokol Dříň 9
739. - 796. Jiří Šťastný / Milan Suchan TJ Sokol Unhošť 9
739. - 796. Roman Žák / Michal Gniewek Sokol Stochov-Honice 9
739. - 796. Roman Žák / Petr Jedlička Sokol Stochov-Honice 9
739. - 796. Milan Šimáček / Jiří Józa ml. TTC Jemníky 9
739. - 796. Ivan Svoboda / Branislav Vojtek Slovan Velvary 9
739. - 796. David Podivínský / Branislav Vojtek Slovan Velvary 9
739. - 796. Lenka Kulichová / Milena Tranová STC Slaný 9
739. - 796. Karolína Dvořáková / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 9
739. - 796. Aleš Vondráček / Vladimír Procházka DTJ Sparta Doly Kladno 9
739. - 796. Vladimír Podhorský / Jan Černý TJ Sokol Dříň 9
739. - 796. Lukáš Hájek / Lucie Vágnerová STC Slaný 9
739. - 796. Libor Mach / Jaroslav Tájek TJ Sokol Unhošť 9
739. - 796. Milan Hanus / Jiří Mencl TTC Kladno 9
739. - 796. Pavel Škach / Jiří Šťastný TJ Sokol Unhošť 9
739. - 796. Ivan Svoboda / Zdeněk Poroda Slovan Velvary 9
739. - 796. Stanislav Baláž / Kateřina Vajcová Sokol Stochov-Honice 9
739. - 796. Stanislav Jedlička / Lenka Jamborová TJ Kablo Kladno 9
739. - 796. Josef Kořenář / Josef Hrubý TJ Sokol Unhošť 9
739. - 796. Jiří Hořejší / Jiří Valášek STC Slaný 9
739. - 796. Jan Hlaváček / Petr Novák TJ Kablo Kladno 9
739. - 796. Josef Pírka / Stanislav Jedlička TTC Kladno 9
739. - 796. Josef Vovsík / Josef Liska Sokol Buštěhrad 9
739. - 796. Václav Kunc / Jiří Tihan DTJ Sparta Kladno 9
739. - 796. Petr Frolík / Václav Taubr TTC Slovan Kladno 9
739. - 796. Zdeněk Charvát / Josef Krásný TTC Slovan Kladno 9
739. - 796. Jiří Švejkovský / Pavel Karmazín SKP ARLT Kladno 9
739. - 796. Aleš Vondráček / Jiří Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 9
739. - 796. Miloslav Ušák / Miloš Kuthan STC Slaný 9
739. - 796. Petr Janeček / Josef Cipra DTJ Sparta Doly Kladno 9
739. - 796. Miroslav Libovický / Jaroslav Tájek Sport Klub SOU Kladno 9
739. - 796. Jiří Tihan / Stanislav Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 9
739. - 796. Miroslav Hubka / Pavlína Toušová TTC Jemníky 9
739. - 796. Zdeněk Charvát / Evžen Müller TTC Slovan Kladno 9
739. - 796. Miroslav Krejčí / Michal Kindl Sokol Stochov-Honice 9
739. - 796. Václav Kunc / Josef Cipra DTJ Sparta Doly Kladno 9
797. - 861. Miroslav Benda / Miloš Černohorský Sokol Hnidousy-Motyčín 8
797. - 861. Stanislava Matoušková / Michal Podivínský Slovan Velvary 8
797. - 861. Josef Krásný / Evžen Müller TTC Slovan Kladno 8
797. - 861. Miloš Černohorský / Marek Pavlis Sokol Hnidousy-Motyčín 8
797. - 861. Josef Pírka / Petr Novák TJ Kablo Kladno 8
797. - 861. Jiří Braný / Lukáš Procházka Poldi Kladno 8
797. - 861. Martin Brouček / Michal Brouček Sokol Hnidousy-Motyčín 8
797. - 861. Jiří Barták / Václav Čanda Sokol Hnidousy-Motyčín 8
797. - 861. Jan Hejcman / Jiří Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 8
797. - 861. Stanislav Vojna / Jiří Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 8
797. - 861. Milan Hanus / Michal Gábriš Poldi Kladno 8
797. - 861. Jiří Hejcman / Aleš Vondráček DTJ Sparta Doly Kladno 8
797. - 861. Jaroslav Škach / Alois Kalaš TJ Kablo Kladno 8
797. - 861. Miroslav Benda / Rostislav Ocásek KST Slatina 8
797. - 861. Jiří Valášek ml. / Tomáš Plechatý STC Slaný 8
797. - 861. Tomáš Pachman / Lukáš Prágr TTC Kladno 8
797. - 861. Jan Pánek / Pavlína Elicerová STC Slaný 8
797. - 861. Josef Liska / Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 8
797. - 861. František Preis / Jiří Špalek TTC Slovan Kladno 8
797. - 861. Jiří Jírový / Pavel Šavel TTC Slovan Kladno 8
797. - 861. Radovan Kouba / Lukáš Prágr TTC EL-STROJ Kladno 8
797. - 861. Josef Hrubý / Miroslav Švarc TJ Sokol Unhošť 8
797. - 861. Vladimír Šulc / Zdeněk Jangl TJ Sokol Unhošť 8
797. - 861. Miroslav Hanzlík / Petr Vedral Slovan Velvary 8
797. - 861. Marek Všetečka / Petr Vedral Slovan Velvary 8
797. - 861. Stanislav Baláž / Zdeněk Bařinka Sokol Stochov-Honice 8
797. - 861. Josef Vovsík / Erich Handl Sokol Buštěhrad 8
797. - 861. Josef Kořenář / Jiří Šťastný TJ Sokol Unhošť 8
797. - 861. Jiří Šťastný / Miroslav Hurt TJ Sokol Unhošť 8
797. - 861. Jiří Jarolímek / Čeněk Vorlíček STC Slaný 8
797. - 861. Jan Navrátil / Ondřej Brouček Sokol Stochov-Honice 8
797. - 861. Miroslav Hanzlík / Petr Polomini Slovan Velvary 8
797. - 861. Jiří Barták / Jaroslav Schönfelder KST Slatina 8
797. - 861. Václav Burda / Michal Vilímek TJ Sport Kladno 8
797. - 861. Lukáš Hájek / Lukáš Kostka STC Slaný 8
797. - 861. Dušan Horbaj / Petr Jurášek TJ Sport Kladno 8
797. - 861. Lenka Kulichová / Lucie Vágnerová STC Slaný 8
797. - 861. Tomáš Pachman / Jiří Mencl TTC Kladno 8
797. - 861. Pavel Vojna / Petr Janeček DTJ Sparta Kladno 8
797. - 861. Jiří Fleislébr / Martin Andrš TTC Jemníky 8
797. - 861. Ladislav Hrubeš / Kateřina Linhartová TJ Sport Kladno 8
797. - 861. Milan Kodejš / Adam Kindl TJ Sokol Unhošť 8
797. - 861. Pavlína Toušová / Pavel Zoth TTC Jemníky 8
797. - 861. Tomáš Ebert st. / Lukáš Řezníček TTC Kladno 8
797. - 861. Adam Zatloukal / Filip Strejc TJ Sport Kladno 8
797. - 861. Vladimír Šimo / Jiří Fleislébr TTC Kladno 8
797. - 861. Ondřej Hnilička / Tomáš Prudík STC Slaný 8
797. - 861. Josef Liska / Jan Husák TJ Sokol Dříň 8
797. - 861. David Lukáš / Václav Pesl Sokol Buštěhrad 8
797. - 861. Jan Pánek / Jiří Bouška STC Slaný 8
797. - 861. Marek Teiml / Josef Kozel TJ Sokol Dříň 8
797. - 861. Jiří Rapp / Marcel Matějíček KST Slatina 8
797. - 861. Libor Jílek / Václav Coubal TTC Kladno 8
797. - 861. Ondřej Švejda / Zdeněk Fryš TJ Sokol Unhošť 8
797. - 861. Tomáš Brückner / Jiří Kadlec DTJ Sparta Kladno 8
797. - 861. Jiří Archmann / Pavel Hošek TSM Kladno 8
797. - 861. Alfred Matějka / František Moš TTC Kladno 8
797. - 861. Pavel Karmazín / Jaroslav Sklenička TTC Jemníky 8
797. - 861. Radek Nývlt / Marek Čmugr ST Viktorie Černuc 8
797. - 861. Stanislav Gaj / Daniel Vojna TSM Kladno 8
797. - 861. Branislav Vojtek / Tomáš Nývlt ST Viktorie Černuc 8
797. - 861. Karel Čampulka / Josef Kozel TJ Sokol Dříň 8
797. - 861. Miroslav Špalek / Martin Krous TTC Slovan Kladno 8
797. - 861. Štěpán Menšík / Tomáš Lada TTC Čechie Velká Dobrá 8
797. - 861. Eliška Jůzová / Robert Segmüller TJ Sokol Dříň 8
862. - 962. Pavel Krob / Václav Libecajt Sokol Stochov-Honice 7
862. - 962. Milan Zbírkovský / Jakub Vondra TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Roman Folbrecht / Václav Fritsch KST Slatina 7
862. - 962. Stanislav Kozák / Robert Segmüller TJ Sokol Dříň 7
862. - 962. Jan Hlaváček / Tomáš Pachman TTC Kladno 7
862. - 962. Pavlína Elicerová / Lukáš Elicer STC Slaný 7
862. - 962. Jan Suchopárek / Jiří Jupa STK SK Družec 7
862. - 962. Jan Rybička / Václav Strejc TTC Kladno 7
862. - 962. Luboš Balada / Václav Fritsch KST Slatina 7
862. - 962. Štěpán Slavíček / Adam Herda Sokol Buštěhrad 7
862. - 962. Jiří Starý / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 7
862. - 962. Václav Coubal / David Záhrubský TTC Kladno 7
862. - 962. Petr Čermák / Marcel Matějíček KST Slatina 7
862. - 962. Ondřej Švejda / Lukáš Plecitý TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Milan Vinkl / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 7
862. - 962. Petr Janeček / Miloš Plzák DTJ Sparta Kladno 7
862. - 962. Milan Šimáček / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 7
862. - 962. Michal Gniewek / Pavel Krob Sokol Stochov-Honice 7
862. - 962. Petr Polomini / Radek Nývlt ST Viktorie Černuc 7
862. - 962. Pavel Škach / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 7
862. - 962. Roman Folbrecht / Vladimír Nedvěd KST Slatina 7
862. - 962. Jiří Fleislébr / Adrian Assar TTC Kladno 7
862. - 962. Josef Liska / Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 7
862. - 962. Pavel Škach / Václav Frolík TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Zdeněk Vocetka / Milan Suchan TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Ota Birnbaum / Josef Plachý st. TSM Kladno 7
862. - 962. Adrian Assar / David Záhrubský TTC Kladno 7
862. - 962. Ondřej Švejda / Lucie Ledvinová TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Radek Dědina / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 7
862. - 962. Miroslav Pudil / Luboš Balada KST Slatina 7
862. - 962. Jana Kulichová / Eva Ovčaříková STC Slaný 7
862. - 962. Ondřej Průša / Jakub Průša Sokol Buštěhrad 7
862. - 962. Jiří Jarolímek / Jiří Zíma STC Slaný 7
862. - 962. Vladimír Kulich / Niamh Štricová STC Slaný 7
862. - 962. Milan Zbírkovský / Martin Krous TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Vratislav Káčerek / Michal Vilímek TTC Jemníky 7
862. - 962. Roman Žák / Jan Pohorelec Sokol Stochov-Honice 7
862. - 962. Jiří Fleislébr / Radoslav Podivínský TTC Kladno 7
862. - 962. Vladimír Kulich / Ondřej Hnilička STC Slaný 7
862. - 962. Ondřej Souček / Ondřej Hnilička STC Slaný 7
862. - 962. Bohumír Mochal / Milan Šimáček TTC Jemníky 7
862. - 962. Karel Přádný / Milan Vinkl TJ Sport Kladno 7
862. - 962. Jindřich Koucký / David Podivínský Slovan Velvary 7
862. - 962. Petr Jedlička / Josef Hudeček Sokol Stochov-Honice 7
862. - 962. Hana Hokrová / Barbora Mosrová TSM GRAST Kladno 7
862. - 962. Martin Andrš / Milan Macák TTC Jemníky 7
862. - 962. Barbora Mosrová / Ondřej Švejda TSM GRAST Kladno 7
862. - 962. Zdeněk Nykl / Tomáš Kratochvíl Sokol Buštěhrad 7
862. - 962. Alan Melkus / Emil Procházka KST Slatina 7
862. - 962. Josef Kořenář / Adam Kindl TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Milan Hanus / Adam Kubík TTC Kladno 7
862. - 962. Karel Čampulka / Herbert Šípek TJ Sport Kladno 7
862. - 962. Pavel Škach / Jaroslav Chvojka TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Pavel Kraus / Martin Ušiak TJ Sport Kladno 7
862. - 962. Radek Dědina / Tomáš Ebert TTC Kladno 7
862. - 962. Jan Dvořák / Josef Průcha DTJ Sparta Doly Kladno 7
862. - 962. Josef Kořenář / Jaroslav Chvojka TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Dušan Horbaj / Dan Kratochvíla TJ Sport Kladno 7
862. - 962. Jakub Kudlík / Václav Ryšlink TTC Kladno 7
862. - 962. Alan Melkus / Roman Javůrek KST Slatina 7
862. - 962. Jiří Zíma / Tomáš Plechatý STC Slaný 7
862. - 962. Miroslav Benda / Roman Javůrek KST Slatina 7
862. - 962. Jiří Šulc / Stanislav Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 7
862. - 962. Václav Frolík / Aleš Mencl TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Václav Tajč / Stanislav Kučera STC Slaný 7
862. - 962. Jaroslav Škach / Michal Vilímek TJ Sport Kladno 7
862. - 962. Daniel Stolz / Michal Piterka Sokol Buštěhrad 7
862. - 962. Jiří Hořejší / Vladimír Kulich STC Slaný 7
862. - 962. Jaroslav Port / Josef Drbal Slovan Velvary 7
862. - 962. Pavel Škach / Karel Chaloupka TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Jiří Rapp / Rostislav Ocásek KST Slatina 7
862. - 962. Alan Melkus / Rostislav Ocásek KST Slatina 7
862. - 962. Kamil Novák / Miroslav Datel Sokol Blevice 7
862. - 962. Josef Pírka / Jan Hlaváček TTC Kladno 7
862. - 962. Jiří Zíma / Vratislav Káčerek TTC Jemníky 7
862. - 962. Miroslav Tuček / Josef Bílý TTC Kladno 7
862. - 962. Oldřich Korec / Karel Chaloupka TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Josef Liska / Přemek Lukáš Sokol Buštěhrad 7
862. - 962. František Šebek / Václav Květina DTJ Sparta Doly Kladno 7
862. - 962. Václav Kunc / Petr Janeček DTJ Sparta Kladno 7
862. - 962. Tomáš Pachman / Radek Beránek TTC Kladno 7
862. - 962. Zdeněk Nykl / Přemek Lukáš Sokol Buštěhrad 7
862. - 962. Karel Přádný / Dušan Horbaj TJ Kablo Kladno 7
862. - 962. Jiří Čižinský / Ivo Lengál DTJ Sparta Doly Kladno 7
862. - 962. Jakub Kudlík / Karel Chaloupka TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Čeněk Vorlíček / Ludmila Šimáňová ml. STC Slaný 7
862. - 962. Jan Hlaváček / Martin Brousek TJ Kablo Kladno 7
862. - 962. Dušan Horbaj / Herbert Šípek TJ Sport Kladno 7
862. - 962. Tomáš Navrátil / Kateřina Vajcová Sokol Stochov-Honice 7
862. - 962. Josef Pírka / Václav Malý TJ Kablo Kladno 7
862. - 962. Jaroslav Port / Radoslav Podivínský Slovan Velvary 7
862. - 962. Jaroslav Chvojka / Miroslav Švarc TJ Sokol Unhošť 7
862. - 962. Alois Kalaš / Petr Novák TJ Kablo Kladno 7
862. - 962. Karel Čampulka / Petr Novák TJ Kablo Kladno 7
862. - 962. Václav Kunc / Vladimír Šulc SK ZV Důl Kladno-Libušín 7
862. - 962. Vladimír Šulc / Miroslav Šebek TOP Klub LOKO Kladno 7
862. - 962. Jiří Chlumecký / Miroslav Hubka TTC Jemníky 7
862. - 962. Miloš Černohorský / Oldřich Zima Sokol Hnidousy-Motyčín 7
862. - 962. Jiří Hejcman / Petr Janeček DTJ Sparta Doly Kladno 7
862. - 962. Josef Stádník / Jaroslav Sklenička TTC Jemníky 7
862. - 962. Petr Sokolovský / Zdeněk Nykl Sport Klub SOU Kladno 7
963. - 1103. Jaroslav Tájek / Zdeněk Nykl Sport Klub SOU Kladno 6
963. - 1103. Miloslav Ušák / Jiří Valášek STC Slaný 6
963. - 1103. David Šmíd / Pavlína Toušová TTC Jemníky 6
963. - 1103. Vladimír Procházka / Jiří Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 6
963. - 1103. Jiří Chlumecký / Jiří Zíma TTC Jemníky 6
963. - 1103. Jan Hlaváček / Václav Malý TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Miroslav Libovický / Milan Zbírkovský Sport Klub SOU Kladno 6
963. - 1103. Stanislav Vinický / Tomáš Navrátil Sokol Stochov-Honice 6
963. - 1103. Karel Čampulka / Jaroslav Škach TJ Kablo Kladno 6
963. - 1103. Jiří Barták / Roman Vykysalý KST Slatina 6
963. - 1103. Jakub Steiner / Radek Izsák Poldi Kladno 6
963. - 1103. Jiří Tihan / Václav Květina SK ZV Důl Kladno-Libušín 6
963. - 1103. Stanislav Vinický / Michal Kindl Sokol Stochov-Honice 6
963. - 1103. Václav Čanda / Milan Vykysalý Sokol Hnidousy-Motyčín 6
963. - 1103. Petr Poch / Aleš Vondráček DTJ Sparta Doly Kladno 6
963. - 1103. Martin Preis / Václav Taubr TTC Slovan Kladno 6
963. - 1103. Milan Kodejš / Erik Handl Sokol Velké Přítočno 6
963. - 1103. Stanislava Matoušková / Jan Egermayer Slovan Velvary 6
963. - 1103. Zdeněk Charvát / Václav Taubr TTC Slovan Kladno 6
963. - 1103. Tomáš Černý / Jaroslav Venclík TJ Kablo Kladno 6
963. - 1103. Jan Pánek / Ladislav Rampa STC Slaný 6
963. - 1103. Vladimír Kulich / Ludmila Šimáňová ml. STC Slaný 6
963. - 1103. Libor Mach / Adam Kindl TJ Sokol Unhošť 6
963. - 1103. Jaroslav Port / Ladislav Holer Slovan Velvary 6
963. - 1103. Jakub Caithaml / Zdeněk Podhorský TTC Kladno 6
963. - 1103. Jiří Šulc / Jiří Novotný DTJ Sparta Doly Kladno 6
963. - 1103. George Materna / Ladislav Rampa STC Slaný 6
963. - 1103. Jakub Mareš / Martin Palounek TTC Kladno 6
963. - 1103. Jaroslav Venclík / Dan Kratochvíla TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Vladimír Kulich / Pavlína Elicerová STC Slaný 6
963. - 1103. Ladislav Müller / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 6
963. - 1103. Ondřej Šimáček / Vladimír Kulich STC Slaný 6
963. - 1103. Petr Peltán / Martin Preis TTC Slovan Kladno 6
963. - 1103. Zdeněk Janoušek / Jiří Novotný Sokol Stochov-Honice 6
963. - 1103. Petr Kotek / Ondřej Šimáček STC Slaný 6
963. - 1103. Stanislav Baláž / Michal Chmelař Sokol Stochov-Honice 6
963. - 1103. Josef Kořenář / Vladimír Šulc TJ Sokol Unhošť 6
963. - 1103. Václav Frolík / Jakub Kudlík TJ Sokol Unhošť 6
963. - 1103. Kamil Novák / Josef Louček Sokol Blevice 6
963. - 1103. Jan Hlaváček / Alois Kalaš TJ Kablo Kladno 6
963. - 1103. Karel Čampulka / Václav Burda TJ Kablo Kladno 6
963. - 1103. Jiří Jírový / Ladislav Müller TTC Slovan Kladno 6
963. - 1103. Jiří Urban / Karel Chaloupka TJ Sokol Unhošť 6
963. - 1103. Pavel Homolka / Josef Vovsík Sokol Buštěhrad 6
963. - 1103. Martin Brousek / Patrick Vacík TJ Kablo Kladno 6
963. - 1103. George Materna / Petr Macák Ing. STC Slaný 6
963. - 1103. Petr Horsák / Jaroslav Máca TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Zdeněk Nykl / Michal Piterka Sokol Buštěhrad 6
963. - 1103. Pavlína Elicerová / Petr Macák Ing. STC Slaný 6
963. - 1103. Jan Müller / Karel Vandělík Sokol Stochov-Honice 6
963. - 1103. Milan Kodejš / Petr Blažek TJ Sokol Unhošť 6
963. - 1103. Ladislav Steiner / Jana Šafaříková Sokol Buštěhrad 6
963. - 1103. Erich Handl / Ladislav Steiner Sokol Buštěhrad 6
963. - 1103. Erich Handl / Michal Marák Sokol Buštěhrad 6
963. - 1103. Nela Jiráková / Filip Strejc TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Bohumír Mochal / Karel Švojgr TTC Jemníky 6
963. - 1103. Zdeněk Rohlíček / Jan Černý TJ Sokol Dříň 6
963. - 1103. Marian Hnidka / Zdeněk Matějka Sokol Buštěhrad 6
963. - 1103. Lenka Kulichová / Jana Kulichová STC Slaný 6
963. - 1103. Miroslav Čermák / Jana Šafaříková Sokol Buštěhrad 6
963. - 1103. Tomáš Plechatý / Zdeněk Rambousek STC Slaný 6
963. - 1103. Tomáš Plechatý / Jakub Englisch STC Slaný 6
963. - 1103. Vladimír Kulich / Tomáš Plechatý STC Slaný 6
963. - 1103. Jindřich Koucký / Ivan Svoboda Slovan Velvary 6
963. - 1103. Jan Dvořák / Jiří Šulc DTJ Sparta Doly Kladno 6
963. - 1103. Petr Sokolovský / Zdeněk Jangl TJ Sokol Unhošť 6
963. - 1103. Erich Handl / Marian Hnidka Sokol Buštěhrad 6
963. - 1103. Josef Skusil ml. / Pavel Kraus TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Tomáš Ebert st. / Adam Kubík TTC Kladno 6
963. - 1103. Zdeněk Nykl / Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 6
963. - 1103. Václav Tajč / Vladimír Kulich STC Slaný 6
963. - 1103. Vladimír Vaňata / Bohumil Bokr TJ Sokol Dříň 6
963. - 1103. Karel Čampulka / Dušan Horbaj TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Petr Horsák / Kateřina Linhartová TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Lukáš Hájek / Lenka Kulichová STC Slaný 6
963. - 1103. Jan Černý / Pavel Musil TJ Sokol Dříň 6
963. - 1103. Jiří Mencl / Martin Škach TTC Kladno 6
963. - 1103. Roman Vykysalý / Jiří Laštovka KST Slatina 6
963. - 1103. Ondřej Procházka / Jakub Jílek TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Jiří Chlumecký / Milan Šimáček TTC Jemníky 6
963. - 1103. Josef Cipra / Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Doly Kladno 6
963. - 1103. Lenka Kulichová / Zdeněk Rambousek STC Slaný 6
963. - 1103. Josef Liska / Luděk Hofman Sokol Buštěhrad 6
963. - 1103. Jiří Rauk / Filip Strejc TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Barbora Mosrová / Richard Mosr TSM GRAST Kladno 6
963. - 1103. Petr Horsák / Milan Vinkl TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Nela Jiráková / Filip Mikulejský TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Petr Horsák / Ladislav Petřík TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Roman Vykysalý / Petr Čermák KST Slatina 6
963. - 1103. Tomáš Kratochvíl / Pavel Komárek Sokol Buštěhrad 6
963. - 1103. Roman Žák / Tomáš Velc Sokol Stochov-Honice 6
963. - 1103. Karel Čampulka / Miloslav Šíma TJ Sokol Dříň 6
963. - 1103. Jan Husák / Jan Černý TJ Sokol Dříň 6
963. - 1103. Adrian Assar / David Svoboda TJ Sport Kladno 6
963. - 1103. Pavel Majtán / Jan Macák STC Slaný 6
963. - 1103. Daniel Stolz / Václav Pesl Sokol Buštěhrad 6
963. - 1103. Jiří Bouška / Jindřich Horský STC Slaný 6
963. - 1103. Marek Teiml / Jiří Starý TJ Sokol Dříň 6
963. - 1103. Stanislav Gaj / Matyáš Brynda TSM Kladno 6
963. - 1103. Jaroslav Škach / Pavel Šavel TTC Slovan Kladno 6
963. - 1103. Štěpán Slavíček / Aleš Vidrich TSM Kladno 6
963. - 1103. Liliana Plachá / Matyáš Brynda TSM Kladno 6
963. - 1103. Václav Frolík / Ondřej Švejda TJ Sokol Unhošť 6
963. - 1103. Ladislav Petřík / Václav Strejc TTC Kladno 6
963. - 1103. David Záhrubský / Petr Podhráský TTC Kladno 6
963. - 1103. Dušan Horbaj / Jakub Jílek TTC Kladno 6
963. - 1103. Tomáš Šubrt / Petr Dušek Sokol Stochov-Honice 6
963. - 1103. Josef Bílý / Kryštof Jelínek TTC Kladno 6
963. - 1103. Zdeněk Kasík / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 6
963. - 1103. Lucie Ledvinová / Jindřich Bucek TJ Sokol Unhošť 6
963. - 1103. Kryštof Jelínek / Tomáš Lébr TTC Kladno 6
963. - 1103. Luboš Vajnar / Martin Černý STC Slaný 6
963. - 1103. Zbyněk Černý / Adam Krček STC Slaný 6
963. - 1103. Roman Javůrek / Václav Fritsch TJ Sokol Zvoleněves 6
963. - 1103. Ivo Lengál / David Čižinský DTJ Sparta Kladno 6
963. - 1103. Michal Procházka / František Moš TTC Kladno 6
963. - 1103. Jiří Archmann / Matěj Bláha TSM Kladno 6
963. - 1103. Jaroslav Škach / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 6
963. - 1103. Jan Hlaváček / Jiří Fleislébr TTC Kladno 6
963. - 1103. Petr Kříž / Milan Macák TTC Slovan Kladno 6
963. - 1103. Vladimír Kulich / Eva Ovčaříková STC Slaný 6
963. - 1103. Miroslav Vospálek / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 6
963. - 1103. Josef Bílý / Václav Coubal TTC Kladno 6
963. - 1103. Jiří Fleislébr / Ladislav Petřík TTC Kladno 6
963. - 1103. Zdeněk Vocetka / Miroslav Švarc TJ Sokol Unhošť 6
963. - 1103. Martin Mikulík / Karel Svoboda TSM Kladno 6
963. - 1103. Miroslav Tuček / Jiří Fleislébr TTC Kladno 6
963. - 1103. Pavel Škach / Lukáš Plecitý TTC Slovan Kladno 6
963. - 1103. Liliana Plachá / Daniel Vojna TSM Kladno 6
963. - 1103. Pavel Karmazín / Josef Hudeček Sokol Stochov-Honice 6
963. - 1103. Jaroslav Tájek / Zdeněk Fryš TJ Sokol Unhošť 6
963. - 1103. Michaela Veselá / Alena Martinovská TTC Kladno 6
963. - 1103. Jan Horák / Jakub Horák TSM Kladno 6
963. - 1103. Tomáš Padevět / František Sojka STK SK Družec 6
963. - 1103. Tomáš Vysoudil / David Čižinský DTJ Sparta Kladno 6
963. - 1103. Václav Fritsch / Luboš Forro TJ Sokol Zvoleněves 6
963. - 1103. Milan Vinkl / Jan Hrkal TJ Sokol Dříň 6
963. - 1103. Alfred Matějka / Lukáš Švimberský TTC Kladno 6
963. - 1103. Petr Dušek / Václav Libecajt Sokol Stochov-Honice 6
963. - 1103. Alena Martinovská / René Jung TSM Kladno 6
963. - 1103. Jan Hlaváček / Alfred Matějka TTC Kladno 6
1104. - 1269. Alena Martinovská / Lucie Maurerová TSM Kladno 5
1104. - 1269. Ondřej Hnilička / Vítek Kasner STC Slaný 5
1104. - 1269. Tereza Makarová / Vít Kasner STC Slaný 5
1104. - 1269. Zbyněk Černý / Vít Kasner STC Slaný 5
1104. - 1269. Jan Čierný / Jakub Mareš TTC Kladno 5
1104. - 1269. Tomáš Šubrt / Václav Libecajt Sokol Stochov-Honice 5
1104. - 1269. Ondřej Hnilička / Adam Krček STC Slaný 5
1104. - 1269. Alan Melkus / Luboš Forro KST Slatina 5
1104. - 1269. Zdeněk Nosek / Josef Kalous TTC Čechie Velká Dobrá 5
1104. - 1269. Tomáš Nývlt / Radek Nývlt ml. ST Viktorie Černuc 5
1104. - 1269. Zdeněk Nosek / Pavel Vyšín TTC Čechie Velká Dobrá 5
1104. - 1269. Jiří Pliml / František Sojka STK SK Družec 5
1104. - 1269. Lukáš Řezníček / Tomáš Kratochvíl Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Robert Segmüller / Dominik Souček TJ Sokol Dříň 5
1104. - 1269. Jiří Šťastný / Jindřich Bucek TJ Sokol Unhošť 5
1104. - 1269. Pavel Karmazín / Michal Gniewek Sokol Stochov-Honice 5
1104. - 1269. Michal Procházka / Michaela Veselá TTC Kladno 5
1104. - 1269. Jaroslav Škach / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 5
1104. - 1269. Ondřej Průša / Karel Černý Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Ondřej Hnilička / Ondřej Chadima STC Slaný 5
1104. - 1269. Matěj Teiml / Josef Kozel TJ Sokol Dříň 5
1104. - 1269. Jan Průša / Karel Černý Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Ladislav Rampa / Eva Ovčaříková STC Slaný 5
1104. - 1269. Ondřej Hnilička / Michal Dobej STC Slaný 5
1104. - 1269. Jaroslav Schönfelder / Marcel Matějíček KST Slatina 5
1104. - 1269. Josef Hudeček / Petr Dušek Sokol Stochov-Honice 5
1104. - 1269. Miloslav Šíma / Stanislav Kozák TJ Sokol Dříň 5
1104. - 1269. Vítek Kasner / Michal Makara STC Slaný 5
1104. - 1269. Pavel Karmazín / Vratislav Káčerek TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Alena Martinovská / Jan Martinovský TTC Kladno 5
1104. - 1269. Václav Fritsch / Jiří Lukeš KST Slatina 5
1104. - 1269. Oldřich Táborský / Radek Elger Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Ladislav Petřík / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 5
1104. - 1269. Jan Pánek / Jindřich Horský STC Slaný 5
1104. - 1269. František Preis / Jaroslav Škach TTC Slovan Kladno 5
1104. - 1269. Tomáš Lébr / Alfred Matějka TTC Kladno 5
1104. - 1269. Pavel Karmazín / Michal Vilímek TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Jiří Jarolímek / Zdeněk Rambousek STC Slaný 5
1104. - 1269. Daniel Hýža / Ota Birnbaum TSM Kladno 5
1104. - 1269. Jan Sláma / Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Eva Ovčaříková / Pavla Zýmová STC Slaný 5
1104. - 1269. Michal Procházka / Petr Podhráský TTC Kladno 5
1104. - 1269. Ladislav Rampa / Michal Dobej STC Slaný 5
1104. - 1269. Jana Kulichová / Michal Dobej STC Slaný 5
1104. - 1269. Alexandr Levenec / Miroslav Vospálek TTC Kladno 5
1104. - 1269. Jan Hlaváček / Ladislav Petřík TTC Kladno 5
1104. - 1269. Václav Pesl / Jan Sláma Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Liliana Plachá / Stanislav Gaj TSM Kladno 5
1104. - 1269. Jakub Jílek / David Svoboda TTC Kladno 5
1104. - 1269. Vladimír Bromský / Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 5
1104. - 1269. Eva Ovčaříková / Karolína Kasnerová STC Slaný 5
1104. - 1269. Vladimír Bromský / Jan Husák TJ Sokol Dříň 5
1104. - 1269. Libor Jílek / Jan Šimon TTC Kladno 5
1104. - 1269. Karel Vítek / Eliška Cimrmanová TSM GRAST Kladno 5
1104. - 1269. Pavel Zoth / Milan Šimáček TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Miroslav Čermák / Pavel Komárek Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Zdeněk Rambousek / Ondřej Hnilička STC Slaný 5
1104. - 1269. Vladimír Kulich / Michal Zíma STC Slaný 5
1104. - 1269. Jiří Józa / Michal Vilímek TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Jaroslav Sklenička / Michal Vilímek TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Adam Fialka / Václav Pesl Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Ladislav Machovčák / Luděk Hofman Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Lenka Kulichová / Michal Zíma STC Slaný 5
1104. - 1269. Jana Kulichová / Zdeněk Rambousek STC Slaný 5
1104. - 1269. Pavel Zoth / Milan Macák TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Jiří Zíma / Zdeněk Rambousek STC Slaný 5
1104. - 1269. Stanislav Vojna / Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 5
1104. - 1269. Tomáš Bílý / David Novák TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Petr Janeček / Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Doly Kladno 5
1104. - 1269. Zdeněk Nykl / Michal Marák Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Petr Týc / Jiří Józa TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Radoslav Podivínský / Jan Rybička TTC Kladno 5
1104. - 1269. Stanislav Jedlička / Tomáš Bílý TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Milan Hanus / Jan Rybička TTC Kladno 5
1104. - 1269. Jaroslav Sklenička / Pavel Zoth TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Karel Přádný / Libor Jílek TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Miroslav Tuček / Tomáš Bílý TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Jakub Mareš / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 5
1104. - 1269. Vojtěch Jansa / Antonín Vinš TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Milan Suchan / Miroslav Kudlík TJ Sokol Unhošť 5
1104. - 1269. Petr Selichar / Vladimír Vaňata TJ Sokol Dříň 5
1104. - 1269. Václav Burda / Petr Jurášek TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Karel Čampulka / Tomáš Černý TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Vítězslav Pešta / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 5
1104. - 1269. Miloslav Šíma / Pavel Musil TJ Sokol Dříň 5
1104. - 1269. Oldřich Korec / Aleš Mencl TJ Sokol Unhošť 5
1104. - 1269. Petr Čermák / Milan Jůzek KST Slatina 5
1104. - 1269. Jiří Šulc / Ivo Lengál DTJ Sparta Doly Kladno 5
1104. - 1269. Vojtěch Jansa / Kateřina Linhartová TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Petr Horsák / Martin Ušiak TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Václav Burda / Dušan Horbaj TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Radek Dědina / Jiří Mencl TTC Kladno 5
1104. - 1269. Jiří Šulc / Petr Janeček DTJ Sparta Doly Kladno 5
1104. - 1269. Jaroslav Venclík / Petr Jurášek TJ Kablo Kladno 5
1104. - 1269. Karel Čampulka / Petr Horsák TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Petr Horsák / Tomáš Malík TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Jan Navrátil / Michal Gniewek Sokol Stochov-Honice 5
1104. - 1269. Martin Beránek / Karolína Dvořáková TTC Kladno 5
1104. - 1269. Jiří Józa / Pavel Zoth TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Jaroslav Škach / Jiří Rauk TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Martin Andrš / Jiří Józa TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Jakub Mareš / Michal Vilímek TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Tomáš Velc / Michal Gniewek Sokol Stochov-Honice 5
1104. - 1269. Oldřich Táborský / Erich Handl Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Tomáš Plechatý / Dan Rambousek STC Slaný 5
1104. - 1269. Roman Folbrecht / Jiří Laštovka KST Slatina 5
1104. - 1269. Martin Beránek / Lukáš Řezníček TTC Kladno 5
1104. - 1269. Pavel Vojna / Ivo Lengál DTJ Sparta Kladno 5
1104. - 1269. Petr Horsák / Ladislav Hrubeš TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Pavel Škach / Miroslav Švarc TJ Sokol Unhošť 5
1104. - 1269. Milan Kodejš / Jaroslav Chvojka TJ Sokol Unhošť 5
1104. - 1269. Pavel Homolka / Erich Handl Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Petr Novák / Patrick Vacík TJ Kablo Kladno 5
1104. - 1269. Radek Beránek / Martin Beránek TTC Kladno 5
1104. - 1269. Tomáš Havlíček / Jakub Caithaml TTC Kladno 5
1104. - 1269. Lukáš Prágr / Tomáš Kotrla TTC EL-STROJ Kladno 5
1104. - 1269. Milan Suchan / Jakub Kudlík TJ Sokol Unhošť 5
1104. - 1269. Patrick Vacík / Lenka Jamborová TJ Kablo Kladno 5
1104. - 1269. Václav Malý / Jaroslav Škach TJ Kablo Kladno 5
1104. - 1269. Josef Průcha / Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 5
1104. - 1269. Radek Hruška / Petr Kotek STC Slaný 5
1104. - 1269. Vladimír Kulich / Luboš Vajnar STC Slaný 5
1104. - 1269. Jan Maryška / Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Josef Stádník / Petr Macák TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Vítězslav Pešta / Martin Palounek TTC Kladno 5
1104. - 1269. Vítězslav Pešta / Jakub Mareš TTC Kladno 5
1104. - 1269. Zdeněk Charvát / František Kolací TTC Slovan Kladno 5
1104. - 1269. Jiří Zíma / Petr Macák TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Vladimír Podhorský / Zdeněk Černý TJ Sokol Dříň 5
1104. - 1269. Miloslav Ušák / Petr Macák TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Pavel Šavel / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 5
1104. - 1269. Jindřich Koucký / Lenka Charvátová Slovan Velvary 5
1104. - 1269. Miroslav Hurt / Milan Zbírkovský TJ Sokol Unhošť 5
1104. - 1269. Miroslav Drmota / Ladislav Holer ST Viktorie Černuc 5
1104. - 1269. Vladimír Bromský / Erich Handl Sokol Buštěhrad 5
1104. - 1269. Miroslav Benda / Roman Folbrecht KST Slatina 5
1104. - 1269. Karel Přádný / Herbert Šípek TJ Kablo Kladno 5
1104. - 1269. Kateřina Vajcová / Daniela Lišková Sokol Stochov-Honice 5
1104. - 1269. Václav Kunc / Vladimír Procházka DTJ Sparta Doly Kladno 5
1104. - 1269. Jiří Šulc / Petr Poch DTJ Sparta Doly Kladno 5
1104. - 1269. Zbyněk Vančata / Josef Hrubý SKP ARLT Kladno 5
1104. - 1269. Václav Kunc / Miroslav Libovický SK ZV Důl Kladno-Libušín 5
1104. - 1269. Jiří Šťastný / Martin Veselý Sokol Velké Přítočno 5
1104. - 1269. Miroslav Tuček / Stanislav Jedlička TJ Kablo Kladno 5
1104. - 1269. Pavel Sukup / Jan Hlaváček TJ Kablo Kladno 5
1104. - 1269. Jiří Schejbal / Jiří Chlumecký TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Zdeněk Zeman / Zdeněk Nykl SKP ARLT Kladno 5
1104. - 1269. Ondřej Pavlíček / Roman Vykysalý Sokol Hnidousy-Motyčín 5
1104. - 1269. Miroslav Tuček / Karel Čampulka TJ Sport Kladno 5
1104. - 1269. Alois Kalaš / Tomáš Bílý TJ Kablo Kladno 5
1104. - 1269. Miroslav Benda / Martin Brouček Sokol Hnidousy-Motyčín 5
1104. - 1269. Jan Cajthaml / Filip Kutiš Sokol Hnidousy-Motyčín 5
1104. - 1269. Jiří Braný / Jiří Kopecký Poldi Kladno 5
1104. - 1269. Zbyněk Vančata / Zdeněk Nykl SKP ARLT Kladno 5
1104. - 1269. Vladimír Procházka / Václav Květina SK ZV Důl Kladno-Libušín 5
1104. - 1269. Evžen Müller / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 5
1104. - 1269. Josef Kořenář / Milan Zbírkovský TJ Sokol Unhošť 5
1104. - 1269. Josef Krásný / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 5
1104. - 1269. Jiří Chvojka / Miroslav Hurt TJ Sokol Unhošť 5
1104. - 1269. Martin Andrš / Miroslav Hubka TTC Jemníky 5
1104. - 1269. Lukáš Procházka / Jakub Steiner Poldi Kladno 5
1104. - 1269. Jaroslav Tichý / Erik Handl SK Velké Přítočno 5
1104. - 1269. Jiří Braný / Jiří Fleislébr Poldi Kladno 5
1104. - 1269. Miroslav Benda / Oldřich Zima Sokol Hnidousy-Motyčín 5
1104. - 1269. Vladimír Procházka / Pavel Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 5
1104. - 1269. Josef Kořenář / Jaroslav Tájek Sport Klub SOU Kladno 5
1270. - 1496. Jakub Steiner / Radek Dědina TTC EL-STROJ Kladno 4
1270. - 1496. Radek Izsák / Lukáš Beran TTC EL-STROJ Kladno 4
1270. - 1496. Josef Kořenář / Zdeněk Nykl Sport Klub SOU Kladno 4
1270. - 1496. Jaroslav Port / Jindřich Koucký Slovan Velvary 4
1270. - 1496. David Šmíd / Jiří Zíma TTC Jemníky 4
1270. - 1496. Miloslav Ušák / Ivan Vaktor STC Slaný 4
1270. - 1496. Jiří Valášek / Janka Maňovská STC Slaný 4
1270. - 1496. Petr Novák / Václav Burda TJ Kablo Kladno 4
1270. - 1496. Bohumír Mochal / Jiří Józa TTC Jemníky 4
1270. - 1496. Jiří Valášek / Miloš Kuthan STC Slaný 4
1270. - 1496. Michal Podivínský / Miroslav Hanzlík Slovan Velvary 4
1270. - 1496. Rudolf Müller / David Šmíd TTC Jemníky 4
1270. - 1496. Petr Peltán / Josef Krásný TTC Slovan Kladno 4
1270. - 1496. Václav Kunc / Petr Kříž SK ZV Důl Kladno-Libušín 4
1270. - 1496. Miroslav Tuček / Petr Novák TJ Kablo Kladno 4
1270. - 1496. Miroslav Krejčí / Renata Šímová Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Stanislav Baláž / Josef Vacek Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Pavel Škach / Vladimír Bromský TOP Klub LOKO Kladno 4
1270. - 1496. Pavel Homolka / František Urbanec TOP Klub LOKO Kladno 4
1270. - 1496. Václav Čanda / Ondřej Pavlíček Sokol Hnidousy-Motyčín 4
1270. - 1496. Vladimír Procházka / Vladimír Šulc SK ZV Důl Kladno-Libušín 4
1270. - 1496. Miloslav Fikar / Tomáš Bílý TJ Kablo Kladno 4
1270. - 1496. Milan Vykysalý / Ondřej Pavlíček Sokol Hnidousy-Motyčín 4
1270. - 1496. Petr Krob / Jaroslav Škach TJ Kablo Kladno 4
1270. - 1496. Petr Frolík / Martin Preis TTC Slovan Kladno 4
1270. - 1496. Pavel Sukup / Stanislav Jedlička TJ Kablo Kladno 4
1270. - 1496. Miroslav Hanzlík / Pavel Veselý Slovan Velvary 4
1270. - 1496. Milan Kropáč / Jaroslav Škach TJ Kablo Kladno 4
1270. - 1496. Zdeněk Vocetka / František Urbanec TOP Klub LOKO Kladno 4
1270. - 1496. František Šebek / Vladimír Procházka SK ZV Důl Kladno-Libušín 4
1270. - 1496. Václav Kymlička / Jiří Tihan SK ZV Důl Kladno-Libušín 4
1270. - 1496. Miroslav Libovický / František Šebek SK ZV Důl Kladno-Libušín 4
1270. - 1496. Miroslav Drmota / Jindřich Víšek Slovan Velvary 4
1270. - 1496. Milan Bubeník / Jiří Šťastný Sokol Velké Přítočno 4
1270. - 1496. Pavel Soukup / Jan Hlaváček TJ Kablo Kladno 4
1270. - 1496. Václav Kunc / Jiří Fleislébr SK ZV Důl Kladno-Libušín 4
1270. - 1496. Jan Hlaváček / Milan Kropáč TJ Kablo Kladno 4
1270. - 1496. Stanislav Vinický / Miroslav Krejčí Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Jiří Jarolímek / Roman Bárta STC Slaný 4
1270. - 1496. Milan Bubeník / Martin Veselý Sokol Velké Přítočno 4
1270. - 1496. Aleš Vondráček / Pavel Vojna DTJ Sparta Kladno 4
1270. - 1496. Zbyněk Vančata / Jaroslav Šupík SKP ARLT Kladno 4
1270. - 1496. Josef Hrubý / Václav Střeska SKP ARLT Kladno 4
1270. - 1496. Alexandr Levenec / Tomáš Pachman TTC Kladno 4
1270. - 1496. David Šmíd / Vratislav Káčerek TTC Jemníky 4
1270. - 1496. Stanislav Vojna / Ivo Lengál DTJ Sparta Doly Kladno 4
1270. - 1496. Jiří Hejcman / Ivo Lengál DTJ Sparta Doly Kladno 4
1270. - 1496. Vladimír Procházka / Ivo Lengál DTJ Sparta Doly Kladno 4
1270. - 1496. Jiří Chlumecký / Jaroslav Sklenička TTC Jemníky 4
1270. - 1496. Jiří Jarolímek / George Materna STC Slaný 4
1270. - 1496. Petr Vovsík / Jan Maryška Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Čeněk Vorlíček / Pavlína Elicerová STC Slaný 4
1270. - 1496. Pavel Homolka / Přemek Lukáš Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Čeněk Vorlíček / Jan Pánek STC Slaný 4
1270. - 1496. Michal Chmelař / Zdeněk Bařinka Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Václav Malý / Karel Čampulka TJ Sport Kladno 4
1270. - 1496. Miroslav Libovický / Josef Průcha DTJ Sparta Doly Kladno 4
1270. - 1496. Zdeněk Charvát / Pavel Šavel TTC Slovan Kladno 4
1270. - 1496. Jiří Šťastný / Zdeněk Jangl TJ Sokol Unhošť 4
1270. - 1496. Tomáš Krejčí / Zdeněk Rohlíček TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Milan Zbírkovský / Jiří Mencl TJ Sokol Unhošť 4
1270. - 1496. Oldřich Korec / Jiří Mencl TJ Sokol Unhošť 4
1270. - 1496. Vítězslav Pešta / Ondřej Bednář TTC Kladno 4
1270. - 1496. Alexandr Levenec / Radoslav Podivínský TTC Kladno 4
1270. - 1496. Bohumír Mochal / Jaroslav Sklenička TTC Jemníky 4
1270. - 1496. Radek Dědina / Jakub Čechovský TTC EL-STROJ Kladno 4
1270. - 1496. Josef Kořenář / Jiří Urban TJ Sokol Unhošť 4
1270. - 1496. Jiří Valášek / Jiří Valášek ml. STC Slaný 4
1270. - 1496. Jakub Čechovský / Lukáš Prágr TTC EL-STROJ Kladno 4
1270. - 1496. Jan Čierný / Miroslav Vospálek TTC EL-STROJ Kladno 4
1270. - 1496. Josef Průcha / Josef Cipra DTJ Sparta Doly Kladno 4
1270. - 1496. Pavel Škach / Jaroslav Tájek TJ Sokol Unhošť 4
1270. - 1496. Michal Podivínský / Petr Vedral Slovan Velvary 4
1270. - 1496. Patrick Vacík / Tomáš Najman TJ Kablo Kladno 4
1270. - 1496. Radek Hruška / Jiří Janda STC Slaný 4
1270. - 1496. Aleš Zíma / Erich Handl Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Ondřej Šimáček / Jiří Janda STC Slaný 4
1270. - 1496. Tomáš Pachman / Lukáš Hájek TTC Kladno 4
1270. - 1496. Jiří Šťastný / Jaroslav Chvojka TJ Sokol Unhošť 4
1270. - 1496. Jaroslav Škach / Martin Voštinka TJ Kablo Kladno 4
1270. - 1496. Josef Bílý / Martin Brousek TJ Sport Kladno 4
1270. - 1496. Vladimír Poláček / Vladimír Kulich STC Slaný 4
1270. - 1496. Josef Bílý / Patrick Vacík TTC Kladno 4
1270. - 1496. Alan Melkus / Milan Jůzek KST Slatina 4
1270. - 1496. Michal Piterka / Zdeněk Matějka Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Miroslav Hanzlík / Ivan Svoboda Slovan Velvary 4
1270. - 1496. Václav Burda / Tomáš Krejčí TJ Sport Kladno 4
1270. - 1496. Josef Němec / Zdeněk Rohlíček TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Tomáš Plechatý / Jana Štanderová STC Slaný 4
1270. - 1496. Jan Egermayer / Petr Polomini Slovan Velvary 4
1270. - 1496. Jan Hlaváček / Milan Habrcetl TTC Kladno 4
1270. - 1496. Milan Zbírkovský / Adam Kindl TJ Sokol Unhošť 4
1270. - 1496. Pavlína Elicerová / Stanislav Kučera STC Slaný 4
1270. - 1496. Jakub Mareš / Jiří Rauk TJ Sport Kladno 4
1270. - 1496. Michal Vilímek / Tomáš Malík TJ Sport Kladno 4
1270. - 1496. Michal Gniewek / Miloš Velc Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Michal Gniewek / Jan Pohorelec Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Jana Šafaříková / Ladislav Machovčák Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Petr Macák Ing. / Stanislav Kučera STC Slaný 4
1270. - 1496. Vladimír Vaňata / Miroslav Janíček TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Jiří Barták / Roman Folbrecht KST Slatina 4
1270. - 1496. Petr Vovsík / Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Miroslav Benda / Štěpán Ocásek KST Slatina 4
1270. - 1496. Miloslav Ušák / Bohumír Mochal TTC Jemníky 4
1270. - 1496. Tomáš Černý / Petr Jurášek TJ Kablo Kladno 4
1270. - 1496. Jiří Hořejší / Pavlína Elicerová STC Slaný 4
1270. - 1496. Bohumír Mochal / Petr Macák TTC Jemníky 4
1270. - 1496. Miroslav Benda / Emil Procházka KST Slatina 4
1270. - 1496. Josef Vovsík / Marian Hnidka Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Tomáš Bílý / Tomáš Černý TJ Sport Kladno 4
1270. - 1496. Jan Navrátil / Michal Chmelař Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Vojtěch Jansa / Ladislav Hrubeš TJ Sport Kladno 4
1270. - 1496. Petr Selichar / Pavel Musil TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Stanislav Vojna / Filip Černý DTJ Sparta Doly Kladno 4
1270. - 1496. Rostislav Ocásek / Štěpán Ocásek KST Slatina 4
1270. - 1496. Filip Černý / Ivo Lengál DTJ Sparta Doly Kladno 4
1270. - 1496. Barbora Mosrová / Jan Valenta TSM GRAST Kladno 4
1270. - 1496. Lenka Kulichová / Ondřej Hnilička STC Slaný 4
1270. - 1496. Josef Němec / Petr Selichar TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Vratislav Káčerek / Milan Macák TTC Jemníky 4
1270. - 1496. Josef Hudeček / Tomáš Velc Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Petr Selichar / David Mikulík TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Pavlína Elicerová / Jana Kulichová STC Slaný 4
1270. - 1496. Ivan Svoboda / David Podivínský Slovan Velvary 4
1270. - 1496. Vladimír Podhorský / Miroslav Janíček TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Jana Šafaříková / Tomáš Kratochvíl Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Vladimír Podhorský / Miloslav Šíma TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Karel Čampulka / Karel Přádný TJ Sport Kladno 4
1270. - 1496. Jiří Chlumecký / Milan Macák TTC Jemníky 4
1270. - 1496. Roman Vykysalý / Roman Javůrek KST Slatina 4
1270. - 1496. Karel Švojgr / Milan Šimáček TTC Jemníky 4
1270. - 1496. Martin Burgr / Jakub Jílek TTC Kladno 4
1270. - 1496. Vítězslav Pešta / Jan Rybička TTC Kladno 4
1270. - 1496. Petr Horsák / Milan Habrcetl TJ Sport Kladno 4
1270. - 1496. Václav Pesl / Martin Vinš Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Michal Marák / Pavel Komárek Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Jiří Jarolímek / Jiří Bouška STC Slaný 4
1270. - 1496. Ondřej Švejda / Tomáš Brückner TSM Kladno 4
1270. - 1496. David Novák / Milan Habrcetl TJ Sport Kladno 4
1270. - 1496. Pavel Škach / Martin Krous TJ Sokol Unhošť 4
1270. - 1496. Aleš Mencl / David Bukovský TJ Sokol Unhošť 4
1270. - 1496. Oldřich Táborský / David Lukáš Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Jiří Fleislébr / Vítězslav Pešta TTC Kladno 4
1270. - 1496. Ladislav Petřík / Jakub Jílek TTC Kladno 4
1270. - 1496. Karel Čampulka / Jan Husák TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Oldřich Táborský / Luděk Hofman Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Martin Mikulík / Karel Vítek TSM GRAST Kladno 4
1270. - 1496. Ladislav Petřík / Jan Šimon TTC Kladno 4
1270. - 1496. Jiří Valášek / Ondřej Hnilička STC Slaný 4
1270. - 1496. Vladimír Kulich / Jindřich Horský STC Slaný 4
1270. - 1496. Jan Hlaváček / Václav Coubal TTC Kladno 4
1270. - 1496. Daniel Stolz / Pavel Štěpán Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Jiří Šťastný / Lucie Ledvinová TJ Sokol Unhošť 4
1270. - 1496. Jaroslav Schönfelder / Roman Javůrek TJ Sokol Zvoleněves 4
1270. - 1496. Štěpán Slavíček / Ota Birnbaum TSM Kladno 4
1270. - 1496. Eliška Cimrmanová / Stanislav Gaj TSM Kladno 4
1270. - 1496. David Záhrubský / Daniel Petr TTC Kladno 4
1270. - 1496. Oldřich Táborský / Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Tomáš Brückner / Ota Birnbaum TSM Kladno 4
1270. - 1496. Dušan Horbaj / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 4
1270. - 1496. Zdeněk Charvát / Petr Kříž TTC Slovan Kladno 4
1270. - 1496. Jiří Jarolímek / Eva Ovčaříková STC Slaný 4
1270. - 1496. Dušan Horbaj / Ladislav Petřík TTC Kladno 4
1270. - 1496. Milan Vinkl / Jiří Starý TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Ondřej Chadima / Adam Krček STC Slaný 4
1270. - 1496. Marek Teiml / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Miroslav Tuček / Milan Habrcetl TTC Kladno 4
1270. - 1496. Luboš Vajnar / Jiří Bouška STC Slaný 4
1270. - 1496. David Gallat / Adam Herda Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Eliška Jůzová / Radek Elger Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Vladimír Řáha / Milan Macák TTC Slovan Kladno 4
1270. - 1496. Vladimír Kulich / David Vesecký STC Slaný 4
1270. - 1496. Radek Elger / Veronika Stolzová Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Jiří Fleislébr / Dušan Horbaj TTC Kladno 4
1270. - 1496. Martin Černý / David Vesecký STC Slaný 4
1270. - 1496. Josef Bílý / Dušan Horbaj TTC Kladno 4
1270. - 1496. Jiří Lážnovský / Ladislav Šulc TTC Kladno 4
1270. - 1496. Radek Nývlt / Alois Náprstek ST Viktorie Černuc 4
1270. - 1496. Miroslav Vospálek / Stanislav Hlobil TTC Kladno 4
1270. - 1496. Rostislav Ocásek / Vladimír Nedvěd KST Slatina 4
1270. - 1496. Josef Liska / Robert Segmüller TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Josef Bílý / Tomáš Pachman TTC Kladno 4
1270. - 1496. Matěj Bláha / Matyáš Činčura TSM Kladno 4
1270. - 1496. Jiří Laštovka / Václav Fritsch KST Slatina 4
1270. - 1496. Štěpán Bratičák / Matěj Bratičák TSM Kladno 4
1270. - 1496. Pavel Komárek / Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. David Podivínský / Radek Nývlt Slovan Velvary 4
1270. - 1496. Petr Peltán / Vladimír Šimo TTC Slovan Kladno 4
1270. - 1496. Jiří Jarolímek / Ladislav Rampa STC Slaný 4
1270. - 1496. Tomáš Ebert st. / Václav Strejc TTC Kladno 4
1270. - 1496. Luboš Balada / Vladimír Nedvěd KST Slatina 4
1270. - 1496. Aleš Vidrich / Matyáš Brynda TSM Kladno 4
1270. - 1496. Josef Kozel / Jan Hrkal TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Tomáš Kratochvíl / Ondřej Průša Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Libor Jílek / Jan Hrkal TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Daniel Vojna / Jiří Archmann TSM Kladno 4
1270. - 1496. David Gallat / Eliška Jůzová Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Luboš Vajnar / Ondřej Hnilička STC Slaný 4
1270. - 1496. Adam Herda / Radek Elger Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Oldřich Táborský / Štěpán Slavíček Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. George Materna / Martin Černý STC Slaný 4
1270. - 1496. Miroslav Vospálek / Václav Strejc TTC Kladno 4
1270. - 1496. Tomáš Ebert st. / Václav Coubal TTC Kladno 4
1270. - 1496. Oldřich Táborský / Jan Průša Sokol Buštěhrad 4
1270. - 1496. Petr Frolík / Lukáš Plecitý TTC Slovan Kladno 4
1270. - 1496. Aleš Mencl / Tomáš Lada TTC Čechie Velká Dobrá 4
1270. - 1496. Petr Dušek / Martin Kadlec Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Pavel Krob / Martin Kadlec Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Vladimír Nedvěd / Luboš Forro TJ Sokol Zvoleněves 4
1270. - 1496. Jiří Fleislébr / František Čurda TTC Kladno 4
1270. - 1496. Josef Němec / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Jiří Pliml / Zdeněk Pešek STK SK Družec 4
1270. - 1496. Petr Peltán / František Pařízek TTC Slovan Kladno 4
1270. - 1496. Jan Minichthaler / Václav Libecajt Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Pavel Vojna / David Čižinský DTJ Sparta Kladno 4
1270. - 1496. Pavla Zýmová / David Vesecký STC Slaný 4
1270. - 1496. Josef Liska / Jiří Tydrych TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Miloš Plzák / Jiří Kadlec DTJ Sparta Kladno 4
1270. - 1496. Zdeněk Fryš / Jindřich Bucek TJ Sokol Unhošť 4
1270. - 1496. Roman Žák / Pavel Krob Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Josef Liska / Miloslav Šíma TJ Sokol Dříň 4
1270. - 1496. Tomáš Brückner / Miloš Plzák DTJ Sparta Kladno 4
1270. - 1496. Vítek Kasner / Vít Kasner STC Slaný 4
1270. - 1496. Václav Libecajt / Milan Freiman Sokol Stochov-Honice 4
1270. - 1496. Luboš Balada / Khilda Slyusar KST Slatina 4
1270. - 1496. Alena Martinovská / Denisa Hýžová TSM Kladno 4
1270. - 1496. Jaroslav Sklenička / Jiří Sirůček TTC Jemníky 4
1497. - 1805. Milan Vinkl / Michal Špalek TTC Kladno 3
1497. - 1805. Filip Jelínek / Jiří Hlava TTC Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Barták / Václav Fritsch KST Slatina 3
1497. - 1805. Eliška Jůzová / Zdeněk Rambousek TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Veronika Šáfková / René Jung TSM Kladno 3
1497. - 1805. Pavlína Elicerová / Vít Kasner STC Slaný 3
1497. - 1805. Petr Macák Ing. / Jakub Makara STC Slaný 3
1497. - 1805. Matěj Bláha / René Jung TSM Kladno 3
1497. - 1805. David Vesecký / Jakub Makara STC Slaný 3
1497. - 1805. Denisa Hýžová / Lucie Maurerová TSM Kladno 3
1497. - 1805. Matyáš Činčura / Jakub Koubík TSM Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Řeháček / Jakub Makara STC Slaný 3
1497. - 1805. Ondřej Chadima / Lukáš Elicer STC Slaný 3
1497. - 1805. Petr Sokolovský / Jindřich Bucek TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Denisa Hýžová / Andrea Slámová TSM Kladno 3
1497. - 1805. Jan Rybička / Stanislav Hlobil TTC Kladno 3
1497. - 1805. Milan Čermák / Petr Frolík TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. David Čižinský / Jiří Kadlec DTJ Sparta Kladno 3
1497. - 1805. Jan Rybička / Václav Coubal TTC Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Fleislébr / Jan Čierný TTC Kladno 3
1497. - 1805. Pavel Karmazín / Martin Andrš TTC Jemníky 3
1497. - 1805. Alena Martinovská / Anna Voráčková TSM Kladno 3
1497. - 1805. Khilda Slyusar / Luboš Forro KST Slatina 3
1497. - 1805. Eliška Jůzová / Jiří Tydrych TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Zdeněk Jangl / Ondřej Švejda TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Jiří Jupa / Zdeněk Pešek STK SK Družec 3
1497. - 1805. Michal Makara / Lukáš Elicer STC Slaný 3
1497. - 1805. Ladislav Petřík / František Čurda TTC Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Lukeš / Luboš Forro KST Slatina 3
1497. - 1805. Petr Valenta / Veronika Šáfková TSM Kladno 3
1497. - 1805. František Pařízek / Michal Špalek TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Jan Hlaváček / Lukáš Švimberský TTC Kladno 3
1497. - 1805. Aleš Mencl / Zdeněk Nosek TTC Čechie Velká Dobrá 3
1497. - 1805. Petr Fencl / Roman Žák Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Roman Folbrecht / Marcel Matějíček KST Slatina 3
1497. - 1805. Jindřich Koucký / Tomáš Nývlt ST Viktorie Černuc 3
1497. - 1805. Miroslav Drmota / Branislav Vojtek ST Viktorie Černuc 3
1497. - 1805. Michal Procházka / Daniel Mital TTC Kladno 3
1497. - 1805. Štěpán Slavíček / Dominik Lafek Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Jan Hrkal / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Karel Čampulka / Zdeněk Kasík TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Jan Černý / Josef Kozel TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Petr Týc / Vratislav Káčerek TTC Jemníky 3
1497. - 1805. Petr Sokolovský / Ondřej Švejda TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Martin Krous / Mikuláš Chaloupka TSM Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Řeháček / Ondřej Suk STC Slaný 3
1497. - 1805. Petr Sokolovský / Zdeněk Fryš TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Petr Peltán / Milan Čermák TTC Kladno 3
1497. - 1805. Michal Procházka / Kryštof Jelínek TTC Kladno 3
1497. - 1805. David Gallat / Radek Elger Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Michal Procházka / Alfred Matějka TTC Kladno 3
1497. - 1805. Tomáš Bílý / David Záhrubský TTC Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Šťastný / Lukáš Plecitý TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Eliška Cimrmanová / Mikuláš Chaloupka TSM Kladno 3
1497. - 1805. Zdeněk Kasík / Milan Žiaran TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Václav Frolík / Lukáš Plecitý TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Michal Dobej / Martin Černý STC Slaný 3
1497. - 1805. Alan Melkus / Vladimír Nedvěd KST Slatina 3
1497. - 1805. Karel Černý / David Gallat Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Miroslav Švarc / Ondřej Švejda TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Marek Teiml / Adam Štěpán TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Pavel Vojna / Bedřich Fořt DTJ Sparta Kladno 3
1497. - 1805. Miroslav Švarc / Miloš Civín TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Miroslav Hanzlík / Tomáš Nývlt Slovan Velvary 3
1497. - 1805. Alexandr Levenec / Jan Rybička TTC Kladno 3
1497. - 1805. Karolína Kasnerová / Michal Dobej STC Slaný 3
1497. - 1805. Václav Pesl / Martin Kasík Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Alexandr Levenec / Radek Dědina TTC Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Jarolímek / Michal Dobej STC Slaný 3
1497. - 1805. Miloslav Šíma / Jan Hrkal TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Ivo Lengál / Jakub Janeček DTJ Sparta Kladno 3
1497. - 1805. Dušan Horbaj / Kryštof Jelínek TTC Kladno 3
1497. - 1805. Milan Šimáček / Milan Žiaran TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Zdeněk Janoušek / Josef Hudeček Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Petr Peltán / Vladimír Řáha TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Petr Janeček / David Čižinský DTJ Sparta Kladno 3
1497. - 1805. Pavel Škach / Petr Kříž TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Eva Ovčaříková / Zbyněk Černý STC Slaný 3
1497. - 1805. Pavlína Elicerová / Martina Kasnerová STC Slaný 3
1497. - 1805. Alan Melkus / Jiří Lukeš KST Slatina 3
1497. - 1805. David Vesecký / Adam Krček STC Slaný 3
1497. - 1805. Milan Čermák / Milan Macák TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Ladislav Šulc / Jan Rybička TTC Kladno 3
1497. - 1805. Milan Šimáček / Jan Hrkal TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Jan Minichthaler / Jiří Hoffman TTC Kladno 3
1497. - 1805. Michal Makara / Tereza Makarová STC Slaný 3
1497. - 1805. Milan Habrcetl / Jan Rybička TTC Kladno 3
1497. - 1805. Alena Martinovská / Alfred Matějka TTC Kladno 3
1497. - 1805. Karel Čampulka / Jiří Starý TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Jiří Archmann / Jakub Petrovský TSM Kladno 3
1497. - 1805. Dušan Horbaj / Václav Strejc TTC Kladno 3
1497. - 1805. Ondřej Chadima / Jiří Řeháček STC Slaný 3
1497. - 1805. Eva Ovčaříková / Martin Černý STC Slaný 3
1497. - 1805. Kryštof Jelínek / Alfred Matějka TTC Kladno 3
1497. - 1805. Aleš Vidrich / Jakub Petrovský TSM Kladno 3
1497. - 1805. Aleš Vidrich / Michal Truksa TSM Kladno 3
1497. - 1805. Martin Černý / Zbyněk Černý STC Slaný 3
1497. - 1805. Petr Janeček / Tomáš Brückner DTJ Sparta Kladno 3
1497. - 1805. Karel Albrecht / Matěj Bláha TSM Kladno 3
1497. - 1805. Jan Jůza / Milan Macák TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Karel Čampulka / Petr Skála TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Matěj Bláha / Kateřina Kvardová TSM Kladno 3
1497. - 1805. Richard Hurt / Stanislav Kozák TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Ladislav Holer / Radek Nývlt ST Viktorie Černuc 3
1497. - 1805. Vladimír Podhorský / Jiří Starý TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Tomáš Vysoudil / Miloš Plzák DTJ Sparta Kladno 3
1497. - 1805. Zdeněk Nykl / Jan Sláma Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Jan Šimon / Václav Strejc TTC Kladno 3
1497. - 1805. Tomáš Brückner / Josef Plachý st. TSM Kladno 3
1497. - 1805. David Lukáš / Jakub Průša Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Niamh Štricová / Eva Ovčaříková STC Slaný 3
1497. - 1805. Lenka Kulichová / Michal Dobej STC Slaný 3
1497. - 1805. Marek Teiml / Jan Hrkal TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Václav Kunc / Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Doly Kladno 3
1497. - 1805. Zdeněk Černý / David Mikulík TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Barbora Mosrová / Karel Vítek TSM GRAST Kladno 3
1497. - 1805. Martin Mikulík / Eliška Cimrmanová TSM GRAST Kladno 3
1497. - 1805. Ondřej Souček / Michal Zíma STC Slaný 3
1497. - 1805. Tomáš Brückner / Karel Vítek TSM GRAST Kladno 3
1497. - 1805. Tomáš Brückner / Eliška Cimrmanová TSM Kladno 3
1497. - 1805. Patrick Vacík / Ladislav Petřík TTC Kladno 3
1497. - 1805. Josef Liska / Jan Černý TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Zdeněk Černý / Miroslav Janíček TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Miroslav Šeršeň / Otakar Macháček TSM GRAST Kladno 3
1497. - 1805. Ondřej Švejda / Jiří Vavřinec TSM Kladno 3
1497. - 1805. Milan Habrcetl / David Svoboda TTC Kladno 3
1497. - 1805. Miroslav Švarc / Zdeněk Fryš TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Jiří Šťastný / Martin Krous TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Stanislav Vojna / Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Doly Kladno 3
1497. - 1805. Miroslav Švarc / David Bukovský TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. George Materna / Jana Kulichová STC Slaný 3
1497. - 1805. Miroslav Čermák / Luděk Hofman Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Jiří Zíma / Ondřej Hnilička STC Slaný 3
1497. - 1805. Patrick Vacík / Milan Habrcetl TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Petr Jedlička / Michal Gniewek Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Jiří Jarolímek / Ondřej Hnilička STC Slaný 3
1497. - 1805. Milan Čermák / Ladislav Šulc TTC Kladno 3
1497. - 1805. František Heral / Petr Frolík TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Jaroslav Tájek / Martin Krous TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Radoslav Podivínský / Ladislav Šulc TTC Kladno 3
1497. - 1805. Rostislav Ocásek / Miroslav Pudil KST Slatina 3
1497. - 1805. Jiří Fleislébr / Ladislav Šulc TTC Kladno 3
1497. - 1805. Zdeněk Poroda / Branislav Vojtek Slovan Velvary 3
1497. - 1805. Jana Kulichová / Ondřej Souček STC Slaný 3
1497. - 1805. Karel Chaloupka / David Bukovský TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Tomáš Bílý / Martin Burgr TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Jan Průša / Jakub Průša Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Milan Vinkl / Ladislav Petřík TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Jiří Kopecký / Jakub Kudlík TTC Kladno 3
1497. - 1805. Hana Hokrová / Ondřej Švejda TSM GRAST Kladno 3
1497. - 1805. Oldřich Táborský / Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Erich Handl / Tomáš Kratochvíl Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Jaroslav Sklenička / Milan Macák TTC Jemníky 3
1497. - 1805. Zdeněk Nykl / Erich Handl Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Petr Čermák / Miroslav Pudil KST Slatina 3
1497. - 1805. Vladimír Bromský / Luděk Hofman Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Miloslav Šíma / David Mikulík TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Kateřina Linhartová / Antonín Vinš TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Josef Liska / Marian Hnidka Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Miloslav Šíma / Vladimír Vaňata TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Vladimír Vaňata / Pavel Musil TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Pavel Musil / Bohumil Bokr TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Vítězslav Pešta / Lukáš Řezníček TTC Kladno 3
1497. - 1805. Erich Handl / Miroslav Čermák Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Lukáš Hájek / Jana Štanderová STC Slaný 3
1497. - 1805. Jiří Valášek / Jana Štanderová STC Slaný 3
1497. - 1805. Adam Zatloukal / Ondřej Procházka TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Emil Procházka / Milan Jůzek KST Slatina 3
1497. - 1805. Miroslav Libovický / Vladimír Procházka DTJ Sparta Doly Kladno 3
1497. - 1805. Miroslav Krejčí / Ondřej Brouček Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Vladimír Kulich / Lucie Vágnerová STC Slaný 3
1497. - 1805. Petr Janeček / Josef Průcha DTJ Sparta Doly Kladno 3
1497. - 1805. Josef Vovsík / Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Libor Mach / Milan Zbírkovský TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Tomáš Plechatý / Lukáš Kostka STC Slaný 3
1497. - 1805. Tomáš Černý / Herbert Šípek TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Petr Janeček / Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 3
1497. - 1805. Milan Hanus / Tomáš Ebert TTC Kladno 3
1497. - 1805. Vladimír Kulich / Lukáš Kostka STC Slaný 3
1497. - 1805. Petr Vedral / Ivan Svoboda Slovan Velvary 3
1497. - 1805. Zdeněk Černý / Pavel Fairaizl TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. David Tor / Tomáš Malík TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Josef Bílý / Jiří Rauk TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Tomáš Ebert st. / Václav Ryšlink TTC Kladno 3
1497. - 1805. Lenka Kulichová / Vojtěch Hýka STC Slaný 3
1497. - 1805. Vladimír Poláček / Petr Macák Ing. STC Slaný 3
1497. - 1805. Oldřich Táborský / Michal Marák Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Bohumír Mochal / Milan Macák TTC Jemníky 3
1497. - 1805. Petr Jedlička / Miloš Velc Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Petr Horsák / Filip Strejc TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Stanislav Kučera / Jana Kulichová STC Slaný 3
1497. - 1805. Ladislav Hrubeš / Lukáš Dlouhý TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Barták / Jiří Laštovka KST Slatina 3
1497. - 1805. Dušan Horbaj / Jiří Rauk TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Miroslav Hanzlík / Zdeněk Poroda Slovan Velvary 3
1497. - 1805. Karel Chaloupka / Aleš Mencl TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Lucie Vágnerová / Dan Rambousek STC Slaný 3
1497. - 1805. Alan Melkus / Vladislav Pokorný KST Slatina 3
1497. - 1805. Josef Vovsík / Zdeněk Matějka Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Jiří Urban / Petr Blažek TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Josef Bílý / David Novák TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Václav Tajč / Jana Kulichová STC Slaný 3
1497. - 1805. Tomáš Ebert st. / Antonín Vinš TTC Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Šulc / Pavel Vojna DTJ Sparta Kladno 3
1497. - 1805. Ondřej Brouček / Karel Vandělík Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Milan Hanus / Karolína Dvořáková TTC Kladno 3
1497. - 1805. Ondřej Procházka / Jaroslav Máca TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Tomáš Černý / Michal Vilímek TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Libor Mach / Milan Suchan TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Jakub Kudlík / Adam Kindl TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Radek Beránek / Jakub Caithaml TTC Kladno 3
1497. - 1805. Milan Datel / Petr Dlouhý Sokol Blevice 3
1497. - 1805. Zdeněk Bařinka / Kateřina Vajcová Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Jiří Braný / Lukáš Hájek TTC Kladno 3
1497. - 1805. Jakub Kudlík / Jiří Mencl TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Vladimír Caithaml / Václav Havlíček TTC Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Mencl / Tomáš Kurc TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Kamil Novák / Jan Černý Sokol Blevice 3
1497. - 1805. Karel Čampulka / Tomáš Najman TJ Kablo Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Hejcman / Josef Průcha DTJ Sparta Doly Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Švejkovský / Tomáš Navrátil Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Tomáš Pachman / Miroslav Vospálek TTC EL-STROJ Kladno 3
1497. - 1805. Stanislav Baláž / Eliška Dejmková Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Jiří Urban / Milan Suchan TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Josef Bílý / Petr Novák TJ Kablo Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Chlumecký / Pavlína Toušová TTC Jemníky 3
1497. - 1805. Radovan Kouba / Jakub Čechovský TTC EL-STROJ Kladno 3
1497. - 1805. Alois Kalaš / Patrick Vacík TJ Kablo Kladno 3
1497. - 1805. Rudolf Müller / Pavlína Toušová TTC Jemníky 3
1497. - 1805. Jiří Švejkovský / Miroslav Krejčí Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Václav Kunc / Pavel Vojna DTJ Sparta Kladno 3
1497. - 1805. Jaroslav Škach / Tomáš Černý TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Václav Burda / Tomáš Černý TJ Sport Kladno 3
1497. - 1805. Josef Vovsík / Přemek Lukáš Sokol Buštěhrad 3
1497. - 1805. Karel Chaloupka / Libor Mach ml. TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Zdeněk Podhorský / Jan Husák TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Jan Husák / Karel Podhorský TJ Sokol Dříň 3
1497. - 1805. Martin Palounek / Ondřej Bednář TTC Kladno 3
1497. - 1805. Ladislav Müller / Jindřiška Gabrielová TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Ondřej Šimáček / Pavlína Elicerová STC Slaný 3
1497. - 1805. Pavel Šavel / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Václav Květina / Jiří Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 3
1497. - 1805. Ondřej Suk st. / Jiří Zíma TTC Jemníky 3
1497. - 1805. Martin Beránek / Zdeněk Podhorský TTC Kladno 3
1497. - 1805. Jaroslav Škach / Patrick Vacík TTC Kladno 3
1497. - 1805. Libor Mach / Milan Kodejš TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Jiří Jarolímek / Pavlína Elicerová STC Slaný 3
1497. - 1805. Lukáš Prágr / Lukáš Hájek TTC Kladno 3
1497. - 1805. Pavel Soukup / Jaroslav Škach TJ Kablo Kladno 3
1497. - 1805. Ludmila Šimáňová ml. / Ludmila Šimáňová STC Slaný 3
1497. - 1805. Petr Peltán / Ondřej Pavlíček TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. František Kolací / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Karel Chaloupka / Jiří Mencl TJ Sokol Unhošť 3
1497. - 1805. Jan Hlaváček / Patrick Vacík TJ Kablo Kladno 3
1497. - 1805. Miloslav Ušák / Rudolf Müller TTC Jemníky 3
1497. - 1805. Jiří Kopecký / Radek Beránek TTC Kladno 3
1497. - 1805. Miroslav Krejčí / Petr Fencl Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Alexandr Levenec / Milan Hanus Poldi Kladno 3
1497. - 1805. Václav Tajč / Jaroslav Bouše STC Slaný 3
1497. - 1805. Milan Kodejš / Jaroslav Tichý Sokol Velké Přítočno 3
1497. - 1805. Stanislava Matoušková / Petr Týc Slovan Velvary 3
1497. - 1805. Aleš Vondráček / Stanislav Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 3
1497. - 1805. Jaroslav Šupík / Václav Střeska SKP ARLT Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Švejkovský / Josef Hrubý SKP ARLT Kladno 3
1497. - 1805. Jan Dvořák / Miroslav Libovický SK ZV Důl Kladno-Libušín 3
1497. - 1805. Josef Hrubý / Jaroslav Šupík SKP ARLT Kladno 3
1497. - 1805. Václav Taubr / Josef Krásný TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Pavel Karmazín / Josef Hrubý SKP ARLT Kladno 3
1497. - 1805. Vladimír Bromský / Jaroslav Chvojka TOP Klub LOKO Kladno 3
1497. - 1805. František Heral / Josef Hrubý SKP ARLT Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Fleislébr / Vladimír Procházka SK ZV Důl Kladno-Libušín 3
1497. - 1805. Stanislav Vinický / Josef Vacek Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. František Urbanec / Petr Vovsík TOP Klub LOKO Kladno 3
1497. - 1805. František Šebek / Martin Macura SK ZV Důl Kladno-Libušín 3
1497. - 1805. Martin Macura / Vladimír Procházka SK ZV Důl Kladno-Libušín 3
1497. - 1805. Ladislav Müller / Michal Malý TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Jaroslav Škach / Tomáš Bílý TJ Kablo Kladno 3
1497. - 1805. František Šebek / Vladimír Šulc SK ZV Důl Kladno-Libušín 3
1497. - 1805. Václav Tajč / Jiří Jarolímek STC Slaný 3
1497. - 1805. Filip Kutiš / Miloš Černohorský Sokol Hnidousy-Motyčín 3
1497. - 1805. Josef Slavík / František Urbanec TOP Klub LOKO Kladno 3
1497. - 1805. František Šebek / Jiří Fleislébr SK ZV Důl Kladno-Libušín 3
1497. - 1805. Václav Kymlička / Vladimír Šulc SK ZV Důl Kladno-Libušín 3
1497. - 1805. Miroslav Benda / Michal Brouček Sokol Hnidousy-Motyčín 3
1497. - 1805. Karel Čampulka / Josef Bílý TJ Kablo Kladno 3
1497. - 1805. Vít Bouška / Michal Brouček Sokol Hnidousy-Motyčín 3
1497. - 1805. Petr Týc / Radoslav Podivínský Slovan Velvary 3
1497. - 1805. Filip Kutiš / Roman Vykysalý Sokol Hnidousy-Motyčín 3
1497. - 1805. Petr Krob / Tomáš Bílý TJ Kablo Kladno 3
1497. - 1805. Jaroslav Tichý / Jan Delina Sokol Velké Přítočno 3
1497. - 1805. Michal Kindl / Stanislav Baláž Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Jiří Čižinský / Martin Urbánek DTJ Sparta Doly Kladno 3
1497. - 1805. Miroslav Benda / Marek Pavlis Sokol Hnidousy-Motyčín 3
1497. - 1805. Jiří Fleislébr / Jiří Kopecký Poldi Kladno 3
1497. - 1805. Jan Dvořák / Stanislav Baláž Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Aleš Vondráček / Petr Janeček DTJ Sparta Doly Kladno 3
1497. - 1805. Milan Čermák / Pavel Škach TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Hejcman / Zdeněk Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 3
1497. - 1805. Vladimír Šulc / Jan Spousta TOP Klub LOKO Kladno 3
1497. - 1805. Josef Stádník / Pavlína Toušová TTC Jemníky 3
1497. - 1805. Petr Frolík / Miroslav Špalek TTC Slovan Kladno 3
1497. - 1805. Jiří Valášek / Svatopluk Šváb STC Slaný 3
1497. - 1805. Josef Stádník / Jiří Józa TTC Jemníky 3
1497. - 1805. Čeněk Vorlíček / Janka Maňovská STC Slaný 3
1497. - 1805. Milan Kodejš / Petr Valenta TJ Sokol Doksy 3
1497. - 1805. Jiří Švejkovský / Stanislav Baláž Sokol Stochov-Honice 3
1497. - 1805. Zdeněk Nykl / Milan Zbírkovský Sport Klub SOU Kladno 3
1497. - 1805. Lukáš Beran / Radovan Kouba TTC EL-STROJ Kladno 3
1497. - 1805. Miroslav Hubka / Jiří Zíma TTC Jemníky 3
1806. - 2302. Radek Dědina / Radovan Kouba TTC EL-STROJ Kladno 2
1806. - 2302. Rudolf Müller / Jaroslav Sklenička TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Petr Kříž / Vladimír Zelenka Sokol Hnidousy-Motyčín 2
1806. - 2302. Jaroslav Tichý / Petr Valenta TJ Sokol Doksy 2
1806. - 2302. Roman Vykysalý / Oldřich Zima Sokol Hnidousy-Motyčín 2
1806. - 2302. Josef Hrubý / Oldřich Korec TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Jaroslav Sklenička / Pavlína Toušová TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Radek Izsák / Radek Dědina TTC EL-STROJ Kladno 2
1806. - 2302. Jakub Steiner / Radovan Kouba TTC EL-STROJ Kladno 2
1806. - 2302. Jaroslav Bouše / Miroslav Hájek STC Slaný 2
1806. - 2302. Jiří Hořejší / Ivan Vaktor STC Slaný 2
1806. - 2302. Jiří Fleislébr / Lukáš Procházka Poldi Kladno 2
1806. - 2302. Tomáš Bílý / Petr Novák TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Miloslav Ušák / Janka Maňovská STC Slaný 2
1806. - 2302. Jiří Schejbal / Martin Andrš TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Miloš Černohorský / Martin Brouček Sokol Hnidousy-Motyčín 2
1806. - 2302. Karel Čampulka / Martin Brousek TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Fleislébr / Petr Benák Poldi Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Braný / Petr Benák Poldi Kladno 2
1806. - 2302. Miroslav Drmota / Michal Podivínský Slovan Velvary 2
1806. - 2302. Josef Krásný / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Petr Peltán / Evžen Müller TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Josef Bílý / Oldřich Táborský TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Petr Novák / Oldřich Táborský TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Václav Čanda / Zdeněk Sokol Sokol Hnidousy-Motyčín 2
1806. - 2302. Jaroslav Chvojka / Josef Hrubý TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Jiří Šulc / Jiří Čižinský DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Milan Bubeník / Jan Delina Sokol Velké Přítočno 2
1806. - 2302. Martin Brouček / Marek Pavlis Sokol Hnidousy-Motyčín 2
1806. - 2302. Stanislav Vinický / Petr Fencl Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Miroslav Hájek / Miloš Kuthan STC Slaný 2
1806. - 2302. Filip Kutiš / Marek Pavlis Sokol Hnidousy-Motyčín 2
1806. - 2302. Jiří Šťastný / Jan Delina Sokol Velké Přítočno 2
1806. - 2302. František Preis / Miroslav Špalek TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Stanislav Jedlička / Karel Čampulka TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Miroslav Krejčí / Tomáš Navrátil Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Tomáš Hanzák / Michal Aftanas Poldi Kladno 2
1806. - 2302. Josef Pírka / Karel Čampulka TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. František Kolací / Roman Vykysalý Sokol Hnidousy-Motyčín 2
1806. - 2302. Milan Hanus / Lukáš Procházka Poldi Kladno 2
1806. - 2302. Stanislava Matoušková / Radoslav Podivínský Slovan Velvary 2
1806. - 2302. Pavel Soukup / Alois Kalaš TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Martin Macura / Josef Němec SK ZV Důl Kladno-Libušín 2
1806. - 2302. Martin Preis / Miroslav Špalek TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Petr Kříž / Vít Petr SK ZV Důl Kladno-Libušín 2
1806. - 2302. Michal Malý / Evžen Müller TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Karel Čampulka / Petr Krob TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Josef Slavík / Josef Vovsík TOP Klub LOKO Kladno 2
1806. - 2302. Miloslav Ušák / Svatopluk Šváb STC Slaný 2
1806. - 2302. Jindřich Víšek / Jan Egermayer Slovan Velvary 2
1806. - 2302. Jiří Švejkovský / Zdeněk Nykl SKP ARLT Kladno 2
1806. - 2302. Pavel Karmazín / Zbyněk Vančata SKP ARLT Kladno 2
1806. - 2302. František Šebek / Josef Němec SK ZV Důl Kladno-Libušín 2
1806. - 2302. Pavel Sukup / Josef Pírka TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Miroslav Benda / Jan Cajthaml Sokol Hnidousy-Motyčín 2
1806. - 2302. Pavel Sukup / Karel Čampulka TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Jaroslav Jedlička / Stanislav Baláž Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Pavel Škach / Josef Slavík TOP Klub LOKO Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Šulc / Petr Peltán DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Petr Týc / Jindřich Víšek Slovan Velvary 2
1806. - 2302. Josef Slavík / Petr Vovsík TOP Klub LOKO Kladno 2
1806. - 2302. Václav Tajč / Čeněk Vorlíček STC Slaný 2
1806. - 2302. František Urbanec / Josef Vovsík TOP Klub LOKO Kladno 2
1806. - 2302. Aleš Vondráček / Martin Urbánek DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Hořejší / Miloš Kuthan STC Slaný 2
1806. - 2302. Josef Stádník / Jiří Schejbal TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Václav Časta / Michal Malý TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Čeněk Vorlíček / Miloš Kuthan STC Slaný 2
1806. - 2302. Jiří Švejkovský / František Heral SKP ARLT Kladno 2
1806. - 2302. Vladimír Šimo / Josef Slavík TOP Klub LOKO Kladno 2
1806. - 2302. Petr Levenec / Luděk Vychodil Poldi Kladno 2
1806. - 2302. Zbyněk Vančata / František Heral SKP ARLT Kladno 2
1806. - 2302. Václav Kunc / Václav Květina SK ZV Důl Kladno-Libušín 2
1806. - 2302. Václav Kunc / Martin Macura SK ZV Důl Kladno-Libušín 2
1806. - 2302. Jiří Fleislébr / Václav Květina SK ZV Důl Kladno-Libušín 2
1806. - 2302. Milan Hanus / Luděk Vychodil Poldi Kladno 2
1806. - 2302. Václav Kymlička / Jiří Fleislébr SK ZV Důl Kladno-Libušín 2
1806. - 2302. Alexandr Levenec / Luděk Vychodil Poldi Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Šťastný / Jaroslav Tichý Sokol Velké Přítočno 2
1806. - 2302. Jan Hejcman / Aleš Vondráček DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Hejcman / Petr Poch DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Jan Veselý / Jiří Šťastný Sokol Velké Přítočno 2
1806. - 2302. Luboš Tříska / Dušan Horbaj TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Miroslav Hanzlík / Pavel Podzimek Slovan Velvary 2
1806. - 2302. Jaroslav Jedlička / Daniela Lišková Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Ludmila Šimáňová ml. / Nikola Macáková STC Slaný 2
1806. - 2302. Luboš Tříska / Jaroslav Venclík TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Josef Liska / Jan Maryška Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Milan Hanus / Zdeněk Podhorský TTC Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Valášek ml. / John Plechatý STC Slaný 2
1806. - 2302. Petr Vedral / Ladislav Holer Slovan Velvary 2
1806. - 2302. Rudolf Müller / Miroslav Hubka TTC Jemníky 2
1806. - 2302. František Šebek / Ivo Lengál DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Martin Preis / František Kolací TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Miroslav Hanzlík / Lenka Charvátová Slovan Velvary 2
1806. - 2302. Patrick Vacík / Tomáš Černý TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Oldřich Korec / Milan Zbírkovský TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Vladimír Poláček / Jan Pánek STC Slaný 2
1806. - 2302. Jaroslav Škach / Martin Brousek TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Vladimír Caithaml / Zdeněk Podhorský TTC Kladno 2
1806. - 2302. Pavlína Toušová / Vratislav Káčerek TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Petr Vovsík / Aleš Zíma Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Ondřej Šimáček / Filip Faktor STC Slaný 2
1806. - 2302. Tomáš Krejčí / Zdeněk Černý TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Jiří Kopecký / Jakub Mareš TTC Kladno 2
1806. - 2302. Jaroslav Tájek / Jiří Mencl TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Václav Tajč / Jan Pánek STC Slaný 2
1806. - 2302. Miloslav Ušák / David Šmíd TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Jan Plechatý / John Plechatý STC Slaný 2
1806. - 2302. Jiří Kopecký / Vítězslav Pešta TTC Kladno 2
1806. - 2302. Milan Suchan / Libor Mach ml. TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Radoslav Podivínský / Radek Dědina TTC Kladno 2
1806. - 2302. Jindřich Koucký / Martin Čermák Slovan Velvary 2
1806. - 2302. Petr Vovsík / Přemek Lukáš Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. David Šmíd / Petr Macák TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Radoslav Podivínský / Lukáš Hájek TTC Kladno 2
1806. - 2302. Lukáš Hájek / Miroslav Sedláček TTC Kladno 2
1806. - 2302. Pavlína Elicerová / Luboš Vajnar STC Slaný 2
1806. - 2302. Václav Kunc / Stanislav Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Miroslav Hanzlík / Ladislav Holer ST Viktorie Černuc 2
1806. - 2302. Pavel Homolka / Daniel Stolz Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Oldřich Korec / Miroslav Kudlík TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Stanislav Vinický / Jiří Novotný Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Jiří Švejkovský / Jiří Novotný Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Zdeněk Janoušek / Stanislav Baláž Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Michal Malý / Jan Jůza TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Radek Izsák / Jakub Čechovský TTC EL-STROJ Kladno 2
1806. - 2302. Václav Malý / Tomáš Bílý TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Alexandr Levenec / Lukáš Procházka TTC EL-STROJ Kladno 2
1806. - 2302. Alexandr Levenec / Jiří Kopecký TTC EL-STROJ Kladno 2
1806. - 2302. Radek Dědina / František Kotrla TTC EL-STROJ Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Kopecký / Tomáš Kotrla TTC EL-STROJ Kladno 2
1806. - 2302. Eliška Dejmková / Michal Chmelař Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Jan Hlaváček / Lenka Jamborová TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Stanislav Baláž / Petr Jedlička Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Oldřich Korec / Milan Suchan TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Radek Beránek / Vladimír Caithaml TTC Kladno 2
1806. - 2302. Vladimír Šimo / Jakub Steiner SKP ARLT Kladno 2
1806. - 2302. Martin Beránek / Jakub Caithaml TTC Kladno 2
1806. - 2302. Josef Liska / Aleš Zíma Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Milan Datel / Roman Folbrecht Sokol Blevice 2
1806. - 2302. George Materna / Jiří Janda STC Slaný 2
1806. - 2302. Kateřina Vajcová / Josef Hudeček Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Filip Pořádek / Tomáš Kurc TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Jiří Barták / Rostislav Ocásek KST Slatina 2
1806. - 2302. Jaroslav Škach / Tomáš Najman TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Alexandr Levenec / Lukáš Hájek TTC Kladno 2
1806. - 2302. Milan Datel / Alan Melkus Sokol Blevice 2
1806. - 2302. Adam Kindl / Filip Pořádek TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Miroslav Libovický / Jiří Tihan DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Lukáš Hájek / Radek Beránek TTC Kladno 2
1806. - 2302. Vladimír Poláček / Čeněk Vorlíček STC Slaný 2
1806. - 2302. Radek Dědina / Tomáš Kotrla TTC Kladno 2
1806. - 2302. Stanislav Vinický / Jaroslav Jedlička Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Miloslav Ušák / Vladimír Kulich STC Slaný 2
1806. - 2302. Lukáš Hájek / Filip Černý TTC Kladno 2
1806. - 2302. Josef Vovsík / Aleš Zíma Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Oldřich Korec / Jakub Kudlík TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Alois Kalaš / Tomáš Najman TJ Kablo Kladno 2
1806. - 2302. Kamil Novák / Roman Folbrecht Sokol Blevice 2
1806. - 2302. Jan Černý / Bohumil Bokr TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Miroslav Tuček / Michal Vilímek TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Antonín Vinš / Jaroslav Máca TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Kateřina Linhartová / Jaroslav Máca TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Valášek / Lukáš Hájek STC Slaný 2
1806. - 2302. George Materna / Lukáš Hájek STC Slaný 2
1806. - 2302. Miroslav Tuček / Tomáš Černý TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Miroslav Krejčí / Jan Navrátil Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Petr Peltán / František Kolací TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Zdeněk Nykl / Marian Hnidka Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Karel Čampulka / Michal Vilímek TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Petr Jurášek / Michal Vilímek TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Václav Kunc / Ivo Lengál DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Stanislav Vojna / Josef Cipra DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Josef Kořenář / Miroslav Kudlík TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Pavel Škach / Aleš Mencl TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Michal Vilímek / Jiří Rauk TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Eliška Dejmková / Ondřej Brouček Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Miroslav Švarc / Petr Blažek TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Aleš Vondráček / Ivo Lengál DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Miroslav Krejčí / Michal Gniewek Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Václav Frolík / Petr Blažek TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Petr Horsák / David Novák TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Petr Vedral / Zdeněk Poroda Slovan Velvary 2
1806. - 2302. Petr Horsák / David Tor TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Milan Suchan / Aleš Mencl TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Daniel Stolz / Zdeněk Matějka Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Josef Němec / Pavel Fairaizl TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Jiří Józa / Vratislav Káčerek TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Jiří Valášek / Lenka Kulichová STC Slaný 2
1806. - 2302. Petr Horsák / Lukáš Dlouhý TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Rapp / Jiří Laštovka KST Slatina 2
1806. - 2302. Josef Liska / Jana Šafaříková Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Jaroslav Máca / David Tor TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Miloš Velc / Jan Pohorelec Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Vladimír Bromský / Oldřich Táborský Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Daniel Stolz / Ladislav Machovčák Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Zdeněk Rohlíček / Miroslav Janíček TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. David Šmíd / Karel Švojgr TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Stanislav Vojna / Josef Průcha DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Vítězslav Pešta / Ladislav Šulc TTC Kladno 2
1806. - 2302. Jan Navrátil / Miloš Velc Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Tomáš Pachman / Vítězslav Pešta TTC Kladno 2
1806. - 2302. František Kolací / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Jan Müller / Miloš Velc Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Tomáš Velc / Jan Pohorelec Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Pavlína Toušová / Petr Macák TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Bohumír Mochal / David Šmíd TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Jiří Valášek / Jana Kulichová STC Slaný 2
1806. - 2302. Miroslav Čermák / Ladislav Machovčák Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Daniel Stolz / Jana Šafaříková Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Josef Kořenář / Petr Hanuš TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Erich Handl / Jana Šafaříková Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Tomáš Malík / Nela Jiráková TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Ondřej Procházka / Dominik Burger TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. David Novák / Tomáš Malík TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Václav Kunc / Jiří Novotný DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Jan Hlaváček / Tomáš Bílý TTC Kladno 2
1806. - 2302. Vladimír Kulich / Jakub Englisch STC Slaný 2
1806. - 2302. Lukáš Hájek / Jakub Englisch STC Slaný 2
1806. - 2302. Herbert Šípek / Petr Jurášek TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Valášek / Ondřej Šimáček STC Slaný 2
1806. - 2302. Milan Hanus / Jan Holeček TTC Kladno 2
1806. - 2302. Miroslav Libovický / Stanislav Vojna DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Aleš Vondráček / Filip Černý DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Čeněk Vorlíček / Lukáš Hájek STC Slaný 2
1806. - 2302. Michal Chmelař / Tomáš Velc Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Jaroslav Chvojka / Václav Frolík TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Tomáš Krejčí / Pavel Fairaizl TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Tomáš Ebert / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Fleislébr / Miloslav Ušák TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Milan Hanus / Vítězslav Pešta TTC Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Hořejší / George Materna STC Slaný 2
1806. - 2302. Jiří Hořejší / Luboš Vajnar STC Slaný 2
1806. - 2302. Jiří Tihan / Filip Černý DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Čižinský / Filip Černý DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Kateřina Linhartová / Ondřej Procházka TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. David Šmíd / Pavel Zoth TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Lukáš Řezníček / Adam Kubík TTC Kladno 2
1806. - 2302. Petr Macák / Pavel Zoth TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Antonín Vinš / Ondřej Procházka TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Vladislav Pokorný / Petr Vlčík KST Slatina 2
1806. - 2302. Josef Bílý / Michal Vilímek TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Radek Dědina / Lukáš Řezníček TTC Kladno 2
1806. - 2302. Dušan Horbaj / Michal Vilímek TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Lucie Vágnerová / Milena Tranová STC Slaný 2
1806. - 2302. Tomáš Krejčí / Vladimír Podhorský TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Vladimír Bromský / Miroslav Čermák Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Petr Macák / Vratislav Káčerek TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Miroslav Švarc / Jakub Kudlík TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Jiří Barták / Štěpán Ocásek KST Slatina 2
1806. - 2302. Vladimír Podhorský / Pavel Musil TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Josef Skusil ml. / Martin Ušiak TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Miroslav Benda / Vladislav Pokorný KST Slatina 2
1806. - 2302. Josef Kurajský / Miroslav Čermák Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Pavel Kraus / Kateřina Linhartová TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Pavlína Elicerová / Tomáš Plechatý STC Slaný 2
1806. - 2302. Karel Přádný / Ladislav Petřík TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Patrick Vacík / Jakub Mareš TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Tomáš Plechatý / Pavel Majtán STC Slaný 2
1806. - 2302. Ladislav Machovčák / Tomáš Kratochvíl Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Ondřej Procházka / David Novák TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Pavel Škach / David Bukovský TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. David Novák / Filip Strejc TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Filip Strejc / Jakub Jílek TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Tomáš Bílý / Filip Mikulejský TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Zdeněk Rohlíček / Miloslav Šíma TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Miroslav Hanzlík / David Podivínský Slovan Velvary 2
1806. - 2302. Karel Přádný / Milan Habrcetl TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Ondřej Procházka / Nela Jiráková TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Vratislav Káčerek / Karel Švojgr TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Miroslav Šeršeň / Martin Klabouch TSM GRAST Kladno 2
1806. - 2302. Patrick Vacík / Filip Strejc TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Jakub Mareš / David Novák TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Milan Habrcetl / Milan Vinkl TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Jan Husák / Miloslav Šíma TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Milan Habrcetl / Ladislav Petřík TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Zíma / Jana Kulichová STC Slaný 2
1806. - 2302. Nela Jiráková / Martin Burgr TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Daniel Hýža / Anna Nejedlá Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Daniel Hýža / Martin Vinš Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Miroslav Janíček / Ondřej Průša TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Václav Pesl / Jiří Pachman Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. David Lukáš / Martin Vinš Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Barbora Mosrová / Martin Procházka TSM GRAST Kladno 2
1806. - 2302. Patrick Vacík / Ondřej Procházka TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Adam Zatloukal / Nela Jiráková TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Petr Jedlička / Adéla Truhlářová Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Martin Vinš / Anna Nejedlá Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Petr Horsák / Vít Listík TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Jarolímek / Petr Macák Ing. STC Slaný 2
1806. - 2302. Jan Hlaváček / Filip Mikulejský TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Lenka Kulichová / Jiří Bouška STC Slaný 2
1806. - 2302. Milan Čermák / Jan Rybička TTC Kladno 2
1806. - 2302. Jaroslav Škach / Ondřej Procházka TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Laštovka / Miroslav Pudil KST Slatina 2
1806. - 2302. Dušan Horbaj / Milan Habrcetl TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Milan Čermák / Tomáš Ebert st. TTC Kladno 2
1806. - 2302. Josef Hudeček / Tereza Svatošová Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Václav Pesl / Anna Nejedlá Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Miroslav Benda / Luboš Balada KST Slatina 2
1806. - 2302. Roman Vykysalý / Emil Procházka KST Slatina 2
1806. - 2302. Zdeněk Jangl / Martin Krous TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Ondřej Švejda / Richard Mosr TSM GRAST Kladno 2
1806. - 2302. Karel Čampulka / Petr Junek TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Pavlína Elicerová / Eva Ovčaříková STC Slaný 2
1806. - 2302. Ladislav Petřík / Adrian Assar TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Vít Listík / Jan Šimon TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Luděk Hofman / Daniel Hýža Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Vladimír Bromský / Martin Kasík TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Petr Horsák / David Svoboda TJ Sport Kladno 2
1806. - 2302. Miloslav Šíma / Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Miroslav Janíček / Jiří Starý TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Miroslav Šeršeň / Jiří Vavřinec TSM Kladno 2
1806. - 2302. Zdeněk Čítek / Miroslav Janíček TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Zdeněk Čítek / David Mikulík TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Jana Kulichová / Niamh Štricová STC Slaný 2
1806. - 2302. Jiří Valášek / Ondřej Souček STC Slaný 2
1806. - 2302. Ondřej Procházka / David Svoboda TTC Kladno 2
1806. - 2302. Milan Habrcetl / Filip Mikulejský TTC Kladno 2
1806. - 2302. Rostislav Ocásek / Petr Čermák TJ Sokol Zvoleněves 2
1806. - 2302. Pavel Škach / Lucie Ledvinová TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Petr Macák Ing. / Jindřich Horský STC Slaný 2
1806. - 2302. Rostislav Ocásek / Roman Javůrek KST Slatina 2
1806. - 2302. Michal Procházka / Daniel Petr TTC Kladno 2
1806. - 2302. Adam Štěpán / Jan Hrkal TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Ondřej Švejda / David Bukovský TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Eliška Cimrmanová / Josef Plachý st. TSM Kladno 2
1806. - 2302. Vladimír Šimo / Jiří Slabý TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Jarolímek / Jindřich Horský STC Slaný 2
1806. - 2302. Vladimír Kulich / Ladislav Rampa STC Slaný 2
1806. - 2302. Tomáš Brückner / Jiří Vavřinec TSM Kladno 2
1806. - 2302. Štěpán Slavíček / Stanislav Gaj TSM Kladno 2
1806. - 2302. Marek Teiml / Matěj Teiml TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Daniel Petr / Petr Podhráský TTC Kladno 2
1806. - 2302. Martin Mikulík / Stanislav Gaj TSM Kladno 2
1806. - 2302. Josef Liska / Vladimír Podhorský TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Jiří Tihan / Tomáš Vysoudil DTJ Sparta Doly Kladno 2
1806. - 2302. Jan Šimon / David Záhrubský TTC Kladno 2
1806. - 2302. Tomáš Kratochvíl / David Lukáš Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Michal Procházka / Václav Strejc TTC Kladno 2
1806. - 2302. Miroslav Šeršeň / Tomáš Brückner TSM Kladno 2
1806. - 2302. Jaroslav Tájek / Lucie Ledvinová TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Josef Liska / Zdeněk Rohlíček TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Luděk Hofman / Jan Sláma Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Tomáš Brückner / Daniel Hýža TSM Kladno 2
1806. - 2302. Luboš Vajnar / Adam Krček STC Slaný 2
1806. - 2302. Miroslav Tuček / Václav Strejc TTC Kladno 2
1806. - 2302. Tomáš Pachman / Jiří Lážnovský TTC Kladno 2
1806. - 2302. Oldřich Táborský / Adam Herda Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Matěj Teiml / Libor Jílek TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Petr Kříž / Lukáš Plecitý TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Václav Coubal / Kryštof Jelínek TTC Kladno 2
1806. - 2302. Miloslav Šíma / Richard Hurt TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Luboš Vajnar / Ondřej Chadima STC Slaný 2
1806. - 2302. Tomáš Pachman / Jan Čierný TTC Kladno 2
1806. - 2302. Ondřej Suk st. / Ondřej Suk STC Slaný 2
1806. - 2302. Luboš Vajnar / Jiří Řeháček STC Slaný 2
1806. - 2302. Štěpán Slavíček / David Gallat Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Alena Martinovská / Tomáš Lébr TTC Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Šťastný / Ondřej Švejda TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Liliana Plachá / Jiří Archmann TSM Kladno 2
1806. - 2302. Milan Habrcetl / Václav Strejc TTC Kladno 2
1806. - 2302. Martin Mikulík / Michal Truksa TSM Kladno 2
1806. - 2302. Martin Krous / Liliana Plachá TSM Kladno 2
1806. - 2302. Petr Čermák / Radek Schönfelder KST Slatina 2
1806. - 2302. Jan Rybička / Zdeněk Hálek TTC Kladno 2
1806. - 2302. Jan Čierný / Jiří Lážnovský TTC Kladno 2
1806. - 2302. Ondřej Suk / Adam Krček STC Slaný 2
1806. - 2302. Ladislav Petřík / Jiří Starý TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Alena Martinovská / Lukáš Švimberský TTC Kladno 2
1806. - 2302. Karel Čampulka / Milan Šimáček TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Jindřich Koucký / Jiří Sirůček ST Viktorie Černuc 2
1806. - 2302. Jaroslav Schönfelder / Vladimír Nedvěd KST Slatina 2
1806. - 2302. Tomáš Pachman / Zbyněk Vyskočil TTC Kladno 2
1806. - 2302. Petr Hrudka / Petr Skála TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Pavla Zýmová / Jiří Řeháček STC Slaný 2
1806. - 2302. Tomáš Šubrt / Pavel Krob Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Tereza Makarová / Jakub Makara STC Slaný 2
1806. - 2302. Alois Náprstek / Marek Čmugr ST Viktorie Černuc 2
1806. - 2302. Zbyněk Černý / Tereza Makarová STC Slaný 2
1806. - 2302. Miloslav Mikeš / Jakub Koubík TSM Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Starý / Petr Skála TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Jindřich Koucký / Marek Čmugr ST Viktorie Černuc 2
1806. - 2302. Vladimír Bromský / Petr Skála TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Matěj Bláha / Štěpán Bratičák TSM Kladno 2
1806. - 2302. Vladimír Poláček / Luboš Vajnar STC Slaný 2
1806. - 2302. Tomáš Pachman / Václav Coubal TTC Kladno 2
1806. - 2302. Pavel Karmazín / Pavel Zoth TTC Jemníky 2
1806. - 2302. Vladimír Poláček / Jindřich Horský STC Slaný 2
1806. - 2302. Jiří Barták / Vladimír Nedvěd KST Slatina 2
1806. - 2302. Dominik Lafek / Adam Herda Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Michal Gniewek / Petr Dušek Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Luděk Stočes / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Václav Strejc / Kryštof Jelínek TTC Kladno 2
1806. - 2302. George Materna / Eva Ovčaříková STC Slaný 2
1806. - 2302. Milan Macák / Lukáš Plecitý TTC Slovan Kladno 2
1806. - 2302. Milan Habrcetl / David Záhrubský TTC Kladno 2
1806. - 2302. Lenka Kulichová / Karolína Kasnerová STC Slaný 2
1806. - 2302. Štěpán Slavíček / Přemysl Činčura TSM Kladno 2
1806. - 2302. Eliška Cimrmanová / Matyáš Brynda TSM Kladno 2
1806. - 2302. Jaroslav Jedlička / Tomáš Šubrt Sokol Stochov-Honice 2
1806. - 2302. Štěpán Slavíček / Mikuláš Chaloupka TSM Kladno 2
1806. - 2302. Adrian Assar / Václav Coubal TTC Kladno 2
1806. - 2302. Roman Folbrecht / Luboš Balada KST Slatina 2
1806. - 2302. Jiří Fleislébr / Jakub Jílek TTC Kladno 2
1806. - 2302. Josef Kozel / Luděk Stočes TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Lukáš Plecitý / Miloš Civín TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Josef Kozel / Adam Štěpán TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Pavel Majtán / Michal Dobej STC Slaný 2
1806. - 2302. Josef Liska / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Martin Mikulík / Matyáš Brynda TSM Kladno 2
1806. - 2302. Vladimír Podhorský / Milan Žiaran TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Jan Černý / Milan Vinkl TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Milan Suchan / Miloš Civín TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. George Materna / Ondřej Chadima STC Slaný 2
1806. - 2302. Michal Dobej / Ondřej Chadima STC Slaný 2
1806. - 2302. Jakub Petrovský / Michal Truksa TSM Kladno 2
1806. - 2302. Luboš Vajnar / Lenka Kulichová STC Slaný 2
1806. - 2302. Tomáš Pachman / Ladislav Šulc TTC Kladno 2
1806. - 2302. Jiří Laštovka / Radek Schönfelder KST Slatina 2
1806. - 2302. Jan Černý / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Miroslav Drmota / Radek Nývlt ST Viktorie Černuc 2
1806. - 2302. Štěpán Slavíček / Karel Černý Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Tomáš Vysoudil / Bedřich Fořt DTJ Sparta Kladno 2
1806. - 2302. Jaroslav Tájek / Ondřej Švejda TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Miroslav Hurt / Petr Hrudka TJ Sokol Dříň 2
1806. - 2302. Jan Havlík / Tomáš Lébr TTC Kladno 2
1806. - 2302. Vladimír Kulich / Martin Černý STC Slaný 2
1806. - 2302. Ladislav Rampa / Pavla Zýmová STC Slaný 2
1806. - 2302. Stanislav Gaj / Mikuláš Chaloupka TSM Kladno 2
1806. - 2302. Ondřej Průša / Štěpán Slavíček Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Ondřej Chadima / Zbyněk Černý STC Slaný 2
1806. - 2302. Jan Průša / Štěpán Slavíček Sokol Buštěhrad 2
1806. - 2302. Lukáš Plecitý / Jindřich Bucek TJ Sokol Unhošť 2
1806. - 2302. Daniel Mital / Alena Martinovská