2021/2022 Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. DTJ Sparta Kladno A 16 14 1 1 0 223:65 59
V
V
V
R
V
2. STC Slaný E 16 12 1 3 0 198:90 53
R
V
V
V
V
3. KST Slatina B 16 9 2 5 0 161:127 45
P
V
V
V
P
4. STC Slaný D 16 9 0 7 0 139:149 43
V
P
V
P
P
5. TJ Sokol Dříň C 16 7 1 8 0 138:150 38
P
P
P
P
V
6. TTC Kladno F 16 6 1 9 0 138:150 35
P
P
P
V
V
7. TTC Slovan Kladno C 16 6 0 10 0 127:161 34
V
P
P
P
P
8. Sokol Stochov-Honice B 16 5 2 9 0 137:151 33
V
P
P
V
V
9. TSM Kladno B 16 0 0 15 1 35:253 15
P
P
P
P
P
  TTC Kladno F TTC Slovan Kladno C DTJ Sparta Kladno A KST Slatina B STC Slaný E STC Slaný D Sokol Stochov-Honice B TJ Sokol Dříň C TSM Kladno B
TTC Kladno F XXXX 12:6 4:14 5:13 5:13 7:11 9:9 15:3 18:0
TTC Slovan Kladno C 7:11 XXXX 5:13 5:13 2:16 13:5 2:16 7:11 18:0
DTJ Sparta Kladno A 16:2 17:1 XXXX 15:3 9:9 8:10 16:2 15:3 18:0
KST Slatina B 16:2 5:13 2:16 XXXX 4:14 11:7 9:9 13:5 14:4
STC Slaný E 12:6 8:10 7:11 10:8 XXXX 13:5 13:5 15:3 18:0
STC Slaný D 12:6 11:7 2:16 6:12 1:17 XXXX 11:7 13:5 18:0
Sokol Stochov-Honice B 7:11 5:13 6:12 6:12 8:10 15:3 XXXX 6:12 13:5
TJ Sokol Dříň C 10:8 15:3 8:10 9:9 10:8 7:11 7:11 XXXX 16:2
TSM Kladno B 1:17 3:15 1:17 1:17 3:15 5:13 6:12 4:14 XXXX
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Zdeněk Čižinský
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Lukáš Elicer
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Lukáš Elicer
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Zdeněk Čižinský
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Petr Peltán
Nejdelší vítězné šňůry párů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
P. Vojna / Z. Čižinský
V
V
V
V
V
V
V
V
L. Elicer / D. Zinke


Hráči
Páry

STC Slaný D : STC Slaný E 1 : 17 5. 10. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2021/2022 477:768 11:52
V. Kulich / J. Kulichová : P. Elicerová / L. Elicer -8 -6 -5 0:3
bez boje : V. Kasner / V. Kasner 0:0
Vladimír Kulich : Lukáš Elicer -9 -6 -3 0:3
bez boje : Pavlína Elicerová 0:0
Jana Kulichová : Vít Kasner 8 -7 -6 5 -9 2:3
Lenka Kulichová : Vítek Kasner 9 -8 -7 -6 1:3
bez boje : Lukáš Elicer 0:0
Jana Kulichová : Pavlína Elicerová -8 -9 -11 0:3
Lenka Kulichová : Vít Kasner -8 9 8 11 3:1
Vladimír Kulich : Vítek Kasner 8 -8 -6 -5 1:3
Jana Kulichová : Lukáš Elicer -6 -5 -4 0:3
Lenka Kulichová : Pavlína Elicerová -8 -7 6 -8 1:3
Vladimír Kulich : Vít Kasner 9 -9 8 -8 -6 2:3
bez boje : Vítek Kasner 0:0
Lenka Kulichová : Lukáš Elicer -6 -5 -7 0:3
Vladimír Kulich : Pavlína Elicerová -7 -5 -1 0:3
bez boje : Vít Kasner 0:0
Jana Kulichová : Vítek Kasner -8 -9 10 -6 1:3
Sokol Stochov-Honice B : STC Slaný E 8 : 10 22. 10. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2021/2022 640:662 33:38
J. Hudeček / V. Libecajt : P. Elicerová / L. Elicer -7 -5 -5 0:3
P. Krob / M. Freiman : V. Kasner / D. Zinke 8 3 -8 8 3:1
Pavel Krob : Dominik Zinke 7 6 13 3:0
Josef Hudeček : Lukáš Elicer -5 -13 -4 0:3
Milan Freiman : Vítek Kasner 8 -8 -8 5 8 3:2
Tomáš Šubrt : Ondřej Hnilička 8 7 -5 -9 -5 2:3
Josef Hudeček : Dominik Zinke 3 -11 -5 -13 1:3
Milan Freiman : Lukáš Elicer -8 6 9 -6 -9 2:3
Tomáš Šubrt : Vítek Kasner -7 -9 8 -4 1:3
Pavel Krob : Ondřej Hnilička 7 8 -9 7 3:1
Milan Freiman : Dominik Zinke 7 -10 2 7 3:1
Tomáš Šubrt : Lukáš Elicer -4 -8 -3 0:3
Pavel Krob : Vítek Kasner 5 3 -6 8 3:1
Josef Hudeček : Ondřej Hnilička -6 6 -3 5 -10 2:3
Tomáš Šubrt : Dominik Zinke -9 -6 9 -5 1:3
Pavel Krob : Lukáš Elicer -5 -10 -7 0:3
Josef Hudeček : Vítek Kasner -6 7 8 7 3:1
Milan Freiman : Ondřej Hnilička 10 9 -11 7 3:1

STC Slaný E : TTC Slovan Kladno C 8 : 10 26. 10. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2021/2022 601:622 32:37
L. Elicer / D. Zinke : P. Škach / J. Škach 6 -8 -8 6 4 3:2
V. Kasner / T. Makarová : P. Peltán / P. Kříž -4 -7 -3 0:3
Tereza Makarová : Jaroslav Škach -8 -9 2 10 -6 2:3
Lukáš Elicer : Pavel Škach 4 7 7 3:0
Vítek Kasner : Petr Peltán -7 -4 -8 0:3
Dominik Zinke : Petr Kříž -7 9 8 -9 10 3:2
Lukáš Elicer : Jaroslav Škach 0 -9 6 6 3:1
Vítek Kasner : Pavel Škach 6 -6 -8 -13 1:3
Dominik Zinke : Petr Peltán -12 -3 -6 0:3
Tereza Makarová : Petr Kříž -3 -6 -9 0:3
Vítek Kasner : Jaroslav Škach -3 -8 8 6 -8 2:3
Dominik Zinke : Pavel Škach 8 5 -8 9 3:1
Tereza Makarová : Petr Peltán -3 -1 7 -2 1:3
Lukáš Elicer : Petr Kříž -8 9 12 4 3:1
Dominik Zinke : František Pařízek 3 4 3 3:0
Tereza Makarová : Pavel Škach -5 9 -5 -3 1:3
Lukáš Elicer : Petr Peltán 6 3 6 3:0
Vítek Kasner : Petr Kříž 15 -7 -5 -9 1:3

Sokol Stochov-Honice B : TTC Slovan Kladno C 5 : 13 5. 11. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2021/2022 519:620 21:43
J. Hudeček / T. Šubrt : P. Škach / J. Škach -9 -9 -11 0:3
P. Krob / M. Freiman : P. Peltán / P. Kříž -10 -10 -4 0:3
Tomáš Šubrt : Jaroslav Škach -9 -5 -4 0:3
Josef Hudeček : Pavel Škach -11 12 5 6 3:1
Milan Freiman : Petr Peltán -8 -8 -7 0:3
Pavel Krob : Petr Kříž 7 -7 -5 -8 1:3
Josef Hudeček : Jaroslav Škach 3 9 -3 -3 -10 2:3
Milan Freiman : Pavel Škach -4 1 10 4 3:1
Pavel Krob : Petr Peltán -8 5 6 -5 -10 2:3
Tomáš Šubrt : Petr Kříž -4 -6 -6 0:3
Milan Freiman : Jaroslav Škach -7 -2 5 -10 1:3
Pavel Krob : Pavel Škach 3 5 7 3:0
Tomáš Šubrt : Petr Peltán -4 -2 -6 0:3
Josef Hudeček : Petr Kříž -6 -6 -7 0:3
Pavel Krob : Jaroslav Škach 10 8 9 3:0
Tomáš Šubrt : Pavel Škach 9 -8 -9 9 5 3:2
Josef Hudeček : Petr Peltán -4 -3 -5 0:3
Milan Freiman : Petr Kříž -6 -8 -6 0:3

KST Slatina B : DTJ Sparta Kladno A 2 : 16 10. 11. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2021/2022 664:772 26:51
R. Folbrecht / P. Čermák : T. Vysoudil / J. Vysoudil 5 -16 5 -8 -4 2:3
J. Laštovka / V. Fritsch : P. Vojna / Z. Čižinský -5 -7 -6 0:3
Roman Folbrecht : Zdeněk Čižinský -8 -9 9 5 -9 2:3
Václav Fritsch : Tomáš Vysoudil -5 -4 -3 0:3
Petr Čermák : Jan Vysoudil -12 3 12 -6 -6 2:3
Jiří Laštovka : Pavel Vojna -6 6 -12 -6 1:3
Václav Fritsch : Zdeněk Čižinský 9 -9 -6 -7 1:3
Petr Čermák : Tomáš Vysoudil 10 -9 -6 -8 1:3
Jiří Laštovka : Jan Vysoudil -3 -9 10 -7 1:3
Roman Folbrecht : Pavel Vojna -7 5 5 -8 -8 2:3
Petr Čermák : Zdeněk Čižinský -6 -7 -5 0:3
Jiří Laštovka : Tomáš Vysoudil 9 -7 11 8 3:1
Roman Folbrecht : Jan Vysoudil -9 8 -9 4 -9 2:3
Václav Fritsch : Pavel Vojna -10 -7 9 -10 1:3
Jiří Laštovka : Zdeněk Čižinský -3 -7 8 9 -5 2:3
Roman Folbrecht : Tomáš Vysoudil 10 -5 -10 -8 1:3
Václav Fritsch : Jan Vysoudil 5 8 -6 -6 9 3:2
Petr Čermák : Pavel Vojna -10 4 -7 8 -5 2:3
TJ Sokol Dříň C : Sokol Stochov-Honice B 7 : 11 8. 11. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2021/2022 580:651 28:39
J. Němec / P. Hrudka : P. Krob / M. Freiman 4 -8 11 7 3:1
Z. Rohlíček / J. Starý : J. Hudeček / T. Šubrt -5 7 -6 -4 1:3
Josef Němec : Pavel Krob 14 7 -8 -7 -6 2:3
Zdeněk Rohlíček : Milan Freiman -6 -6 -5 0:3
Petr Hrudka : Tomáš Šubrt 9 -6 6 10 3:1
Milan Šimáček : Josef Hudeček -3 -7 -7 0:3
Zdeněk Rohlíček : Pavel Krob 9 -8 -8 -12 1:3
Petr Hrudka : Milan Freiman -10 7 -5 10 3 3:2
Milan Šimáček : Tomáš Šubrt 6 6 4 3:0
Josef Němec : Josef Hudeček 7 6 -6 5 3:1
Jiří Starý : Pavel Krob -5 -9 -7 0:3
Milan Šimáček : Milan Freiman -9 -6 -5 0:3
Josef Němec : Tomáš Šubrt 7 9 8 3:0
Zdeněk Rohlíček : Josef Hudeček -7 8 -4 -6 1:3
Milan Šimáček : Pavel Krob -7 7 -6 -11 1:3
Josef Němec : Milan Freiman -7 6 -8 -9 1:3
Zdeněk Rohlíček : Tomáš Šubrt 9 14 -12 7 3:1
Jiří Starý : Josef Hudeček -4 -1 -2 0:3

DTJ Sparta Kladno A : TTC Slovan Kladno C 17 : 1 1. 12. 2021
Regionální soutěž II. třídy 2021/2022 667:394 53:12
Z. Čižinský / T. Vysoudil : P. Škach / J. Škach 5 -6 6 8 3:1
P. Vojna / D. Čižinský : bez boje 0:0
T. Vysoudil / D. Čižinský : P. Škach / J. Škach 5 -6 6 8 3:1
P. Vojna / Z. Čižinský : bez boje 0:0
Tomáš Vysoudil : David Lukáš 5 -9 2 -3 2 3:2
Pavel Vojna : Jaroslav Škach 7 11 5 3:0
David Čižinský : Pavel Škach 10 8 9 3:0
Zdeněk Čižinský : bez boje 0:0
Pavel Vojna : David Lukáš 2 -9 5 -9 10 3:2
David Čižinský : Jaroslav Škach 10 -6 7 4 3:1
Zdeněk Čižinský : Pavel Škach -1 4 9 5 3:1
Tomáš Vysoudil : bez boje 0:0
David Čižinský : David Lukáš 6 10 8 3:0
Zdeněk Čižinský : Jaroslav Škach 7 7 9 3:0
Tomáš Vysoudil : Pavel Škach -8 -9 7 8 7 3:2
Pavel Vojna : bez boje 0:0
Zdeněk Čižinský : David Lukáš 5 7 6 3:0
Tomáš Vysoudil : Jaroslav Škach 8 10 8 3:0
Pavel Vojna : Pavel Škach -6 6 9 -4 -7 2:3
David Čižinský : bez boje 0:0
Sokol Stochov-Honice B : DTJ Sparta Kladno A 6 : 12 28. 1. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2021/2022 574:633 27:40
P. Krob / M. Freiman : P. Vojna / Z. Čižinský -7 -2 6 -1 1:3
J. Hudeček / T. Šubrt : T. Vysoudil / J. Vysoudil -9 -5 9 -7 1:3
Tomáš Šubrt : Zdeněk Čižinský -9 -9 -3 0:3
Josef Hudeček : Pavel Vojna 9 8 3 3:0
Milan Freiman : Tomáš Vysoudil 9 -3 -4 -8 1:3
Pavel Krob : Jan Vysoudil -8 10 8 -9 -9 2:3
Josef Hudeček : Zdeněk Čižinský -5 -7 12 -9 1:3
Milan Freiman : Pavel Vojna 1 -6 9 7 3:1
Pavel Krob : Tomáš Vysoudil 8 5 7 3:0
Tomáš Šubrt : Jan Vysoudil 3 -10 2 -6 10 3:2
Milan Freiman : Zdeněk Čižinský -8 -6 -4 0:3
Pavel Krob : Pavel Vojna -7 -8 -5 0:3
Tomáš Šubrt : Tomáš Vysoudil 1 -6 -8 -2 1:3
Josef Hudeček : Jan Vysoudil 9 -14 7 6 3:1
Pavel Krob : Zdeněk Čižinský -7 10 -8 -9 1:3
Tomáš Šubrt : Pavel Vojna -3 -4 -6 0:3
Josef Hudeček : Tomáš Vysoudil -12 2 -10 -8 1:3
Milan Freiman : Jan Vysoudil 8 7 7 3:0
TTC Slovan Kladno C : Sokol Stochov-Honice B 2 : 16 3. 2. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2021/2022 451:658 10:51
P. Škach / J. Škach : T. Šubrt / P. Krob -4 -8 -7 0:3
D. Lukáš / M. Špalek : V. Libecajt / M. Freiman -8 -6 -4 0:3
Jaroslav Škach : Pavel Krob -9 -9 -7 0:3
Michal Špalek : Milan Freiman -1 -5 -8 0:3
David Lukáš : Tomáš Šubrt -9 10 6 8 3:1
Pavel Škach : Josef Hudeček -8 -8 -7 0:3
Michal Špalek : Pavel Krob -1 -5 -6 0:3
David Lukáš : Milan Freiman -8 -7 -9 0:3
Pavel Škach : Tomáš Šubrt 6 -8 -6 9 9 3:2
Jaroslav Škach : Josef Hudeček -8 -4 -12 0:3
David Lukáš : Pavel Krob -4 -8 -6 0:3
Pavel Škach : Milan Freiman -5 -8 10 -6 1:3
Jaroslav Škach : Tomáš Šubrt 9 -9 -9 -8 1:3
Michal Špalek : Josef Hudeček -5 -6 -3 0:3
Pavel Škach : Pavel Krob -8 -9 -8 0:3
Jaroslav Škach : Milan Freiman -6 15 -4 -8 1:3
Michal Špalek : Tomáš Šubrt -3 -3 -7 0:3
David Lukáš : Josef Hudeček 12 -6 -5 -4 1:3
Sokol Stochov-Honice B : TJ Sokol Dříň C 6 : 12 11. 2. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2021/2022 624:663 27:40
V. Libecajt / M. Freiman : J. Němec / M. Šimáček -10 -5 10 -8 1:3
J. Hudeček / T. Šubrt : Z. Rohlíček / P. Hrudka -6 -11 -6 0:3
Tomáš Šubrt : Josef Němec 9 10 -4 -7 -8 2:3
Josef Hudeček : Zdeněk Rohlíček 9 3 -13 5 3:1
Milan Freiman : Petr Hrudka -7 6 -7 7 8 3:2
Michal Gniewek : Milan Šimáček 12 -9 -11 -6 1:3
Josef Hudeček : Josef Němec 4 -7 11 7 3:1
Milan Freiman : Zdeněk Rohlíček 9 7 8 3:0
Michal Gniewek : Petr Hrudka -7 -7 -6 0:3
Tomáš Šubrt : Milan Šimáček 9 -8 -10 -6 1:3
Milan Freiman : Josef Němec -7 -10 -9 0:3
Michal Gniewek : Zdeněk Rohlíček 9 7 6 3:0
Tomáš Šubrt : Petr Hrudka -8 9 -10 -4 1:3
Josef Hudeček : Milan Šimáček 13 -5 -9 -6 1:3
Michal Gniewek : Josef Němec -7 -6 -8 0:3
Tomáš Šubrt : Zdeněk Rohlíček 4 -8 -9 -10 1:3
Josef Hudeček : Petr Hrudka -12 -8 4 -9 1:3
Milan Freiman : Milan Šimáček 11 4 6 3:0