2021/2022 Regionální soutěž III. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. ST Viktorie Černuc A 16 14 1 1 0 191:97 59
R
V
V
P
V
2. DTJ Sparta Kladno B 16 13 0 3 0 197:91 55
V
V
P
V
V
3. KST Slatina C 16 10 1 5 0 166:122 47
P
P
V
V
P
4. TTC Kladno G 16 9 1 6 0 178:110 44
V
V
P
P
V
5. TTC Čechie Velká Dobrá A 16 8 1 7 0 147:141 41
P
V
V
R
V
6. TJ Sokol Dříň D 16 6 3 7 0 147:141 37
R
P
P
R
P
7. Sokol Stochov-Honice C 16 4 2 10 0 123:165 30
P
V
P
V
V
8. STK SK Družec A 16 2 3 11 0 104:184 25
P
P
P
V
P
9. TJ Sokol Dříň E 16 0 0 16 0 43:245 16
P
P
P
P
P
  ST Viktorie Černuc A Sokol Stochov-Honice C TJ Sokol Dříň D DTJ Sparta Kladno B TTC Kladno G KST Slatina C TJ Sokol Dříň E TTC Čechie Velká Dobrá A STK SK Družec A
ST Viktorie Černuc A XXXX 11:7 11:7 10:8 16:2 12:6 17:1 11:7 14:4
Sokol Stochov-Honice C 12:6 XXXX 5:13 5:13 7:11 8:10 12:6 6:12 9:9
TJ Sokol Dříň D 6:12 15:3 XXXX 2:16 12:6 9:9 15:3 9:9 13:5
DTJ Sparta Kladno B 6:12 14:4 11:7 XXXX 10:8 10:8 17:1 15:3 16:2
TTC Kladno G 9:9 14:4 14:4 5:13 XXXX 7:11 17:1 16:2 17:1
KST Slatina C 8:10 12:6 13:5 4:14 11:7 XXXX 15:3 12:6 11:7
TJ Sokol Dříň E 5:13 2:16 3:15 4:14 0:18 3:15 XXXX 1:17 7:11
TTC Čechie Velká Dobrá A 5:13 8:10 12:6 10:8 3:15 13:5 18:0 XXXX 10:8
STK SK Družec A 4:14 9:9 9:9 6:12 6:12 2:16 15:3 6:12 XXXX
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
David Čižinský
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Pavel Krob
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Lukáš Nývlt
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Jiří Fleislébr
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Ivo Lengál
Nejdelší vítězné šňůry párů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
L. Nývlt / T. Nývlt


Hráči
Páry
TJ Sokol Dříň D : ST Viktorie Černuc A 6 : 12 19. 10. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 637:698 31:41
K. Čampulka / S. Kozák : L. Nývlt / R. Nývlt 8 -10 -9 10 4 3:2
J. Kozel / P. Hrudka : B. Vojtek / T. Nývlt -7 7 -4 -11 1:3
Josef Kozel : Radek Nývlt -7 -4 -9 0:3
Karel Čampulka : Lukáš Nývlt -7 8 -9 -9 1:3
Stanislav Kozák : Branislav Vojtek -3 -6 -4 0:3
Petr Hrudka : Tomáš Nývlt 7 3 9 3:0
Karel Čampulka : Radek Nývlt -3 7 11 -6 -0 2:3
Stanislav Kozák : Lukáš Nývlt -6 -4 -4 0:3
Petr Hrudka : Branislav Vojtek 7 5 -9 3 3:1
Josef Kozel : Tomáš Nývlt 8 9 6 3:0
Stanislav Kozák : Radek Nývlt -6 7 9 -5 -6 2:3
Petr Hrudka : Lukáš Nývlt 9 -4 -9 11 -11 2:3
Josef Kozel : Branislav Vojtek -6 7 -4 9 -9 2:3
Karel Čampulka : Tomáš Nývlt 7 -6 -11 4 -8 2:3
Petr Hrudka : Radek Nývlt -6 -12 9 6 12 3:2
Josef Kozel : Lukáš Nývlt -6 -10 -9 0:3
Karel Čampulka : Branislav Vojtek 6 7 7 3:0
Stanislav Kozák : Tomáš Nývlt 9 -6 -13 -10 1:3
Sokol Stochov-Honice C : TJ Sokol Dříň D 5 : 13 29. 10. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 522:663 24:44
P. Krob / O. Krobová : K. Čampulka / S. Kozák -12 -6 8 -6 1:3
P. Dušek / V. Libecajt : M. Šimáček / J. Kozel -6 -6 5 -7 1:3
Pavel Krob : Josef Kozel -4 9 9 5 3:1
Václav Libecajt : Milan Šimáček -8 -3 6 7 -4 2:3
Petr Dušek : Karel Čampulka -5 10 6 -5 -7 2:3
Adam Janouš : Stanislav Kozák -9 -5 -1 0:3
Václav Libecajt : Josef Kozel -5 -3 -10 0:3
Petr Dušek : Milan Šimáček 9 -12 -5 -6 1:3
Adam Janouš : Karel Čampulka -1 -7 -4 0:3
Pavel Krob : Stanislav Kozák 10 5 9 3:0
Petr Dušek : Josef Kozel 7 6 -7 9 3:1
Patrik Jedlička : Milan Šimáček -3 -6 -3 0:3
Pavel Krob : Karel Čampulka -2 -6 -5 0:3
Václav Libecajt : Stanislav Kozák -6 4 9 -5 5 3:2
Patrik Jedlička : Josef Kozel -7 -2 -1 0:3
Pavel Krob : Milan Šimáček 5 -9 -8 -9 1:3
Václav Libecajt : Karel Čampulka -7 12 -5 -6 1:3
Petr Dušek : Stanislav Kozák -9 4 6 7 3:1
ST Viktorie Černuc A : KST Slatina C 12 : 6 26. 10. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 717:670 44:31
J. Koucký / L. Nývlt : R. Javůrek / L. Balada -6 -7 8 6 -8 2:3
R. Nývlt / T. Nývlt : A. Melkus / L. Forro -4 -3 5 -8 1:3
Lukáš Nývlt : Roman Javůrek 8 -9 9 -8 -10 2:3
Radek Nývlt : Luboš Balada -9 -5 6 9 5 3:2
Tomáš Nývlt : Alan Melkus -8 -6 9 -15 1:3
Jindřich Koucký : Luboš Forro 6 4 -9 6 3:1
Radek Nývlt : Roman Javůrek -15 -5 9 9 6 3:2
Tomáš Nývlt : Luboš Balada -3 10 7 11 3:1
Jindřich Koucký : Alan Melkus -7 3 8 8 3:1
Lukáš Nývlt : Luboš Forro 5 7 6 3:0
Tomáš Nývlt : Roman Javůrek -5 -6 -7 0:3
Jindřich Koucký : Luboš Balada 7 -10 7 6 3:1
Lukáš Nývlt : Alan Melkus -8 8 7 7 3:1
Radek Nývlt : Luboš Forro 7 7 7 3:0
Jindřich Koucký : Roman Javůrek -9 8 4 -5 -8 2:3
Lukáš Nývlt : Luboš Balada 8 -8 3 8 3:1
Radek Nývlt : Alan Melkus 9 -7 9 9 3:1
Tomáš Nývlt : Luboš Forro -6 7 -5 7 10 3:2
STK SK Družec A : DTJ Sparta Kladno B 6 : 12 25. 10. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 581:690 24:46
V. Burda / J. Jupa : T. Brückner / J. Kadlec -6 8 -5 8 -8 2:3
J. Pliml / Z. Pešek : P. Janeček / I. Lengál 10 -6 -4 -7 1:3
Václav Burda : Petr Janeček 6 -8 6 -10 12 3:2
Zdeněk Pešek : Jiří Kadlec 9 4 -6 -9 9 3:2
Jiří Jupa : Tomáš Brückner -7 6 6 -8 6 3:2
Jiří Pliml : Ivo Lengál -6 -3 -5 0:3
Zdeněk Pešek : Petr Janeček -5 9 -7 -6 1:3
Jiří Jupa : Jiří Kadlec -8 4 7 6 3:1
Jiří Pliml : Tomáš Brückner -10 -5 -2 0:3
Václav Burda : Ivo Lengál -4 -7 -6 0:3
Jiří Jupa : Petr Janeček 12 -7 -8 -9 1:3
František Sojka : Jiří Kadlec -6 -4 -6 0:3
Václav Burda : Tomáš Brückner -12 9 5 9 3:1
Zdeněk Pešek : Ivo Lengál -8 -8 -9 0:3
František Sojka : Petr Janeček -3 -1 -9 0:3
Václav Burda : Jiří Kadlec -10 8 7 -9 3 3:2
Zdeněk Pešek : Tomáš Brückner -8 9 -7 -6 1:3
Jiří Jupa : Ivo Lengál -8 -6 -8 0:3
KST Slatina C : Sokol Stochov-Honice C 12 : 6 15. 11. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 659:584 39:28
A. Melkus / L. Balada : P. Krob / O. Krobová -8 7 5 10 3:1
V. Fritsch / L. Forro : V. Libecajt / M. Benetka -5 8 -7 41 7 3:2
Alan Melkus : Václav Libecajt -11 6 -1 5 6 3:2
Luboš Balada : Martin Benetka -11 -13 -10 0:3
Václav Fritsch : Pavel Krob 11 -6 -4 -6 1:3
Luboš Forro : Olga Krobová 5 -9 5 2 3:1
Luboš Balada : Václav Libecajt 6 8 -9 3 3:1
Václav Fritsch : Martin Benetka 3 4 5 3:0
Luboš Forro : Pavel Krob -5 -1 -6 0:3
Alan Melkus : Olga Krobová 5 3 5 3:0
Václav Fritsch : Václav Libecajt 7 5 7 3:0
Luboš Forro : Martin Benetka 4 9 7 3:0
Alan Melkus : Pavel Krob -7 -3 9 -4 1:3
Luboš Balada : Olga Krobová 6 5 6 3:0
Luboš Forro : Václav Libecajt -11 3 -9 4 8 3:2
Alan Melkus : Martin Benetka 7 5 -7 6 3:1
Luboš Balada : Pavel Krob 5 -8 -5 -5 1:3
Khilda Slyusar : Olga Krobová -11 -7 -6 0:3
TTC Čechie Velká Dobrá A : ST Viktorie Černuc A 5 : 13 4. 11. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 574:634 25:44
Š. Menšík / T. Lada : J. Koucký / R. Nývlt 2 6 -6 3 3:1
A. Mencl / P. Vyšín : L. Nývlt / T. Nývlt -7 10 -6 -10 1:3
Tomáš Lada : Lukáš Nývlt -4 -2 -9 0:3
Štěpán Menšík : Radek Nývlt -5 -5 -9 0:3
Aleš Mencl : Jindřich Koucký -10 9 7 -10 7 3:2
Pavel Vyšín : Tomáš Nývlt 9 -8 -3 3 -7 2:3
Štěpán Menšík : Lukáš Nývlt -6 -2 -8 0:3
Aleš Mencl : Radek Nývlt -11 -2 -5 0:3
Pavel Vyšín : Jindřich Koucký -2 -7 9 -11 1:3
Tomáš Lada : Tomáš Nývlt 5 9 -9 -7 5 3:2
Aleš Mencl : Lukáš Nývlt -8 -6 -6 0:3
Pavel Vyšín : Radek Nývlt -9 1 -1 6 -7 2:3
Tomáš Lada : Jindřich Koucký 5 10 6 3:0
Štěpán Menšík : Tomáš Nývlt 3 -10 -7 -9 1:3
Pavel Vyšín : Lukáš Nývlt -9 -8 -5 0:3
Tomáš Lada : Radek Nývlt 10 -3 6 -5 -6 2:3
Štěpán Menšík : Jindřich Koucký 0 0 0 3:0
Zdeněk Nosek : Tomáš Nývlt -6 -9 10 -10 1:3
Sokol Stochov-Honice C : TTC Čechie Velká Dobrá A 6 : 12 12. 11. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 501:591 23:40
P. Krob / O. Krobová : Š. Menšík / T. Lada -3 -3 -4 0:3
P. Dušek / V. Libecajt : Z. Nosek / J. Kalous -8 -9 -7 0:3
Petr Dušek : Tomáš Lada -6 -10 -11 0:3
Olga Krobová : Štěpán Menšík -4 -4 -4 0:3
Pavel Krob : Josef Kalous 9 8 8 3:0
Václav Libecajt : Zdeněk Nosek -8 -5 8 9 -7 2:3
Olga Krobová : Tomáš Lada -4 -5 -7 0:3
Pavel Krob : Štěpán Menšík 5 6 2 3:0
Václav Libecajt : Josef Kalous 7 -5 4 -6 -9 2:3
Petr Dušek : Zdeněk Nosek 7 5 2 3:0
Pavel Krob : Tomáš Lada -9 -8 2 5 5 3:2
Václav Libecajt : Štěpán Menšík -7 -6 -6 0:3
Petr Dušek : Josef Kalous -7 4 8 9 3:1
Olga Krobová : Zdeněk Nosek -5 -4 -2 0:3
Václav Libecajt : Tomáš Lada -11 -6 -12 0:3
Petr Dušek : Štěpán Menšík 12 -2 -7 -2 1:3
Olga Krobová : Josef Kalous -2 -3 -9 0:3
Pavel Krob : Zdeněk Nosek 9 3 -8 6 3:1
Pavel Krob : Pavel Vyšín 9 3 -8 6 3:1
STK SK Družec A : KST Slatina C 2 : 16 11. 11. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 517:677 13:52
J. Jupa / Z. Pešek : V. Fritsch / L. Forro -8 9 -8 -10 1:3
T. Padevět / F. Sojka : R. Javůrek / L. Balada -9 -9 -2 0:3
Zdeněk Pešek : Luboš Forro 8 -8 -6 5 10 3:2
Jiří Jupa : Václav Fritsch 9 -7 9 -10 -9 2:3
František Sojka : Roman Javůrek -6 -7 -9 0:3
Tomáš Padevět : Luboš Balada -7 -8 8 -6 1:3
Jiří Jupa : Luboš Forro -6 -10 4 -8 1:3
František Sojka : Václav Fritsch -7 -7 -9 0:3
Tomáš Padevět : Roman Javůrek -8 -7 -6 0:3
Zdeněk Pešek : Luboš Balada 8 -5 -9 5 9 3:2
František Sojka : Luboš Forro -6 -11 -5 0:3
Tomáš Padevět : Václav Fritsch -7 6 -3 -5 1:3
Zdeněk Pešek : Roman Javůrek -6 -6 -7 0:3
Jiří Jupa : Luboš Balada 6 -12 -7 -7 1:3
Tomáš Padevět : Luboš Forro -8 -7 -7 0:3
Zdeněk Pešek : Václav Fritsch -9 -4 -4 0:3
Jiří Jupa : Roman Javůrek -5 -7 -10 0:3
František Sojka : Luboš Balada -5 -7 -7 0:3
KST Slatina C : DTJ Sparta Kladno B 4 : 14 19. 11. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 495:662 17:46
A. Melkus / L. Balada : I. Lengál / J. Kadlec -6 8 11 14 3:1
K. Slyusar / L. Forro : T. Brückner / D. Čižinský -6 -7 -3 0:3
Alan Melkus : Ivo Lengál 10 -9 -6 -5 1:3
Luboš Balada : Jiří Kadlec 9 8 -10 6 3:1
Luboš Forro : David Čižinský -8 -15 -7 0:3
Khilda Slyusar : Tomáš Brückner -7 -5 -1 0:3
Luboš Balada : Ivo Lengál -8 -9 -12 0:3
Luboš Forro : Jiří Kadlec -4 4 6 7 3:1
Khilda Slyusar : David Čižinský -4 -1 -1 0:3
Alan Melkus : Tomáš Brückner -8 -4 -7 0:3
Luboš Forro : Ivo Lengál -5 -5 8 -4 1:3
Khilda Slyusar : Jiří Kadlec 9 -6 -9 -7 1:3
Alan Melkus : David Čižinský -10 -6 -5 0:3
Luboš Balada : Tomáš Brückner -9 -6 12 -5 1:3
Khilda Slyusar : Ivo Lengál -1 -2 -5 0:3
Alan Melkus : Jiří Kadlec -8 5 8 9 3:1
Luboš Balada : David Čižinský -10 9 -8 -10 1:3
Luboš Forro : Tomáš Brückner -8 -7 -8 0:3
TTC Čechie Velká Dobrá A : STK SK Družec A 10 : 8 18. 11. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 623:564 37:29
T. Lada / P. Vyšín : J. Suchopárek / J. Jupa 9 -10 -8 4 -5 2:3
Z. Nosek / J. Kalous : Z. Pešek / F. Sojka 9 -10 9 -10 -6 2:3
Tomáš Lada : František Sojka 2 6 9 3:0
Zdeněk Nosek : Zdeněk Pešek -9 -9 -8 0:3
Pavel Vyšín : Jiří Jupa 8 7 9 3:0
Josef Kalous : Jan Suchopárek 7 -4 -3 -8 1:3
Zdeněk Nosek : František Sojka 4 7 6 3:0
Pavel Vyšín : Zdeněk Pešek 5 6 9 3:0
Josef Kalous : Jiří Jupa -14 -9 -3 0:3
Tomáš Lada : Jan Suchopárek 7 11 -9 -6 4 3:2
Pavel Vyšín : Tomáš Padevět 2 3 3 3:0
Josef Kalous : Zdeněk Pešek -3 7 7 -5 8 3:2
Tomáš Lada : Jiří Jupa 9 5 -7 12 3:1
Zdeněk Nosek : Jan Suchopárek -10 -5 6 -9 1:3
Josef Kalous : Tomáš Padevět 3 7 2 3:0
Tomáš Lada : Zdeněk Pešek 8 2 6 3:0
Zdeněk Nosek : Jiří Jupa 8 -7 -7 -9 1:3
Pavel Vyšín : Jan Suchopárek -6 -6 -6 0:3
Sokol Stochov-Honice C : TJ Sokol Dříň E 12 : 6 17. 12. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 628:405 43:21
P. Krob / V. Libecajt : R. Segmüller / J. Tydrych -6 4 5 3 3:1
M. Benetka / M. Kadlec : bez boje 0:0
Pavel Krob : Robert Segmüller 5 3 4 3:0
Martin Benetka : Jiří Tydrych 4 -7 14 -8 -9 2:3
Martin Kadlec : Zdeněk Rambousek -4 5 7 9 3:1
Václav Libecajt : bez boje 0:0
Martin Benetka : Robert Segmüller -8 10 -14 -7 1:3
Martin Kadlec : Jiří Tydrych 7 -5 6 -4 -7 2:3
Václav Libecajt : Zdeněk Rambousek 4 9 4 3:0
Pavel Krob : bez boje 0:0
Martin Kadlec : Robert Segmüller -5 10 7 -4 -14 2:3
Jan Minichthaler : Jiří Tydrych -8 -7 -4 0:3
Pavel Krob : Zdeněk Rambousek 4 2 4 3:0
Martin Benetka : bez boje 0:0
Jan Minichthaler : Robert Segmüller -5 -4 -9 0:3
Pavel Krob : Jiří Tydrych 4 5 7 3:0
Martin Benetka : Zdeněk Rambousek -9 4 6 8 3:1
Martin Kadlec : bez boje 0:0
STK SK Družec A : TTC Kladno G 6 : 12 25. 11. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 480:494 24:38
J. Suchopárek / J. Jupa : A. Matějka / F. Čurda -6 9 -6 4 -10 2:3
Z. Pešek / V. Pešek : bez boje 0:0
Tomáš Padevět : František Čurda -3 -6 -5 0:3
Zdeněk Pešek : Alfred Matějka -4 10 6 -4 11 3:2
Jiří Jupa : Ladislav Petřík -4 -8 -4 0:3
Viktor Pešek : bez boje 0:0
Zdeněk Pešek : František Čurda -8 -9 9 -8 1:3
Jiří Jupa : Alfred Matějka -7 9 -10 10 -9 2:3
Viktor Pešek : Ladislav Petřík -4 -3 -4 0:3
Tomáš Padevět : bez boje 0:0
Jiří Jupa : František Čurda -8 -7 -5 0:3
Viktor Pešek : Alfred Matějka -5 -6 -4 0:3
Tomáš Padevět : Ladislav Petřík -6 -4 -5 0:3
Zdeněk Pešek : bez boje 0:0
Viktor Pešek : František Čurda -5 -7 -2 0:3
Tomáš Padevět : Alfred Matějka -2 -3 -3 0:3
Zdeněk Pešek : Ladislav Petřík -7 -4 6 -7 1:3
Jiří Jupa : bez boje 0:0
KST Slatina C : TTC Čechie Velká Dobrá A 12 : 6 10. 12. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 670:650 38:34
L. Balada / V. Fritsch : A. Mencl / T. Lada 4 5 -11 8 3:1
K. Slyusar / L. Forro : Z. Nosek / P. Vyšín -10 -4 -7 0:3
Alan Melkus : Tomáš Lada -4 -8 -9 0:3
Roman Javůrek : Aleš Mencl -9 8 -10 7 8 3:2
Václav Fritsch : Pavel Vyšín 4 4 -5 -8 2 3:2
Luboš Balada : Zdeněk Nosek -7 8 5 2 3:1
Roman Javůrek : Tomáš Lada -6 7 -9 5 8 3:2
Václav Fritsch : Aleš Mencl 5 7 8 3:0
Luboš Balada : Pavel Vyšín 9 -11 5 -2 8 3:2
Alan Melkus : Zdeněk Nosek 11 -7 8 8 3:1
Václav Fritsch : Tomáš Lada 6 -11 -7 8 8 3:2
Luboš Balada : Aleš Mencl -4 12 -8 7 9 3:2
Luboš Forro : Pavel Vyšín -4 -6 7 -7 1:3
Roman Javůrek : Zdeněk Nosek 8 6 8 3:0
Luboš Balada : Tomáš Lada 10 -7 -5 -7 1:3
Luboš Forro : Aleš Mencl -6 -10 -10 0:3
Roman Javůrek : Pavel Vyšín 10 6 -9 7 3:1
Khilda Slyusar : Zdeněk Nosek -6 -5 -6 0:3
STK SK Družec A : ST Viktorie Černuc A 4 : 14 9. 12. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 593:695 21:47
J. Suchopárek / Z. Pešek : L. Nývlt / T. Nývlt -8 -5 -7 0:3
V. Burda / F. Sojka : J. Koucký / R. Nývlt -11 11 -8 -3 1:3
Jan Suchopárek : Lukáš Nývlt -7 12 -7 8 15 3:2
Zdeněk Pešek : Tomáš Nývlt 12 -12 3 -8 -8 2:3
František Sojka : Radek Nývlt -3 -9 -9 0:3
Václav Burda : Jindřich Koucký -11 -8 -5 0:3
Zdeněk Pešek : Lukáš Nývlt -3 -3 -9 0:3
František Sojka : Tomáš Nývlt -4 -10 9 -7 1:3
Václav Burda : Radek Nývlt -12 3 -11 -5 1:3
Jan Suchopárek : Jindřich Koucký -7 6 8 -5 -10 2:3
Tomáš Padevět : Lukáš Nývlt -7 -9 -4 0:3
Václav Burda : Tomáš Nývlt 10 -3 9 8 3:1
Jan Suchopárek : Radek Nývlt -11 7 -7 1 9 3:2
Zdeněk Pešek : Jindřich Koucký -9 7 -13 -13 1:3
Václav Burda : Lukáš Nývlt -7 -6 -5 0:3
Jan Suchopárek : Tomáš Nývlt -9 7 -7 -9 1:3
Zdeněk Pešek : Radek Nývlt 2 3 4 3:0
Tomáš Padevět : Jindřich Koucký -6 -3 -4 0:3
DTJ Sparta Kladno B : TJ Sokol Dříň E 17 : 1 8. 12. 2021
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 633:330 51:10
P. Janeček / I. Lengál : R. Segmüller / J. Tydrych 3 8 7 3:0
M. Plzák / D. Čižinský : bez boje 0:0
Ivo Lengál : Robert Segmüller 5 2 4 3:0
Petr Janeček : Jiří Tydrych 8 6 -11 -4 3 3:2
David Čižinský : Eliška Jůzová 4 8 9 3:0
Miloš Plzák : bez boje 0:0
Petr Janeček : Robert Segmüller 4 6 10 3:0
David Čižinský : Jiří Tydrych 3 2 6 3:0
Miloš Plzák : Eliška Jůzová -8 -6 -5 0:3
Ivo Lengál : bez boje 0:0
David Čižinský : Robert Segmüller 8 -3 9 6 3:1
Miloš Plzák : Jiří Tydrych 10 10 -10 11 3:1
Ivo Lengál : Eliška Jůzová 3 7 6 3:0
Petr Janeček : bez boje 0:0
Miloš Plzák : Robert Segmüller 5 -4 4 9 3:1
Ivo Lengál : Jiří Tydrych 7 3 6 3:0
Petr Janeček : Eliška Jůzová 7 1 -7 -9 7 3:2
David Čižinský : bez boje 0:0
STK SK Družec A : Sokol Stochov-Honice C 9 : 9 10. 1. 2022
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 569:596 31:34
J. Suchopárek / J. Jupa : V. Libecajt / M. Benetka 9 8 4 3:0
J. Pliml / Z. Pešek : P. Dušek / M. Kadlec 4 -12 9 -4 -4 2:3
Jan Suchopárek : Petr Dušek -3 -8 -7 0:3
Jiří Jupa : Václav Libecajt -7 6 -6 3 9 3:2
Zdeněk Pešek : Martin Benetka 13 -13 -9 3 8 3:2
Jiří Pliml : Martin Kadlec 6 8 8 3:0
Jiří Jupa : Petr Dušek -6 -8 -10 0:3
Zdeněk Pešek : Václav Libecajt 9 5 -4 8 3:1
Jiří Pliml : Martin Benetka -5 6 -5 -7 1:3
Jan Suchopárek : Martin Kadlec 8 8 8 3:0
Zdeněk Pešek : Petr Dušek -10 -3 -6 0:3
Jiří Pliml : Pavel Krob -4 -6 -5 0:3
Jan Suchopárek : Martin Benetka -7 -8 -6 0:3
Jiří Jupa : Martin Kadlec 7 7 6 3:0
František Sojka : Petr Dušek -3 -4 -6 0:3
Jan Suchopárek : Pavel Krob -4 10 -6 -9 1:3
Jiří Jupa : Martin Benetka 6 -9 3 -9 4 3:2
Zdeněk Pešek : Martin Kadlec 7 7 6 3:0
ST Viktorie Černuc A : TTC Čechie Velká Dobrá A 11 : 7 1. 2. 2022
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 699:636 41:31
B. Vojtek / R. Nývlt : A. Mencl / T. Lada 9 7 8 3:0
L. Nývlt / T. Nývlt : Z. Nosek / P. Vyšín 7 2 -9 9 3:1
Branislav Vojtek : Tomáš Lada 10 -9 -6 3 -9 2:3
Radek Nývlt : Aleš Mencl 9 -8 5 -9 5 3:2
Tomáš Nývlt : Pavel Vyšín -10 -4 -9 0:3
Lukáš Nývlt : Zdeněk Nosek 4 9 7 3:0
Radek Nývlt : Tomáš Lada 14 -9 -4 1 -9 2:3
Tomáš Nývlt : Aleš Mencl -6 10 -8 -1 1:3
Lukáš Nývlt : Pavel Vyšín 5 6 9 3:0
Branislav Vojtek : Zdeněk Nosek -11 10 -7 2 10 3:2
Tomáš Nývlt : Tomáš Lada 8 -8 -10 -10 1:3
Lukáš Nývlt : Aleš Mencl 6 4 8 3:0
Branislav Vojtek : Pavel Vyšín -6 -6 5 8 -9 2:3
Radek Nývlt : Zdeněk Nosek 11 6 8 3:0
Lukáš Nývlt : Tomáš Lada 2 -8 5 7 3:1
Radek Nývlt : Aleš Mencl -2 -3 -8 0:3
Radek Nývlt : Pavel Vyšín -10 9 4 -7 7 3:2
Tomáš Nývlt : Zdeněk Nosek -11 -7 9 6 13 3:2
STK SK Družec A : TJ Sokol Dříň D 9 : 9 31. 1. 2022
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 568:627 31:36
J. Jupa / Z. Pešek : K. Čampulka / J. Kozel -10 -7 -5 0:3
J. Pliml / F. Sojka : J. Liska / S. Kozák -4 6 8 5 3:1
Zdeněk Pešek : Josef Kozel -8 -6 7 -8 1:3
Jiří Jupa : Stanislav Kozák 5 -6 9 9 3:1
František Sojka : Karel Čampulka -10 -6 6 -6 1:3
Tomáš Padevět : Josef Liska -8 -8 -7 0:3
Jiří Jupa : Josef Kozel -10 -6 -5 0:3
František Sojka : Stanislav Kozák 8 -8 -6 -6 1:3
Tomáš Padevět : Karel Čampulka -3 -6 -4 0:3
Zdeněk Pešek : Josef Liska 4 7 4 3:0
František Sojka : Josef Kozel -2 -3 9 9 8 3:2
Vojtěch Liška : Stanislav Kozák -8 -7 10 -8 1:3
Zdeněk Pešek : Karel Čampulka 7 10 -6 9 3:1
Jiří Jupa : Josef Liska 7 7 -11 10 3:1
Vojtěch Liška : Josef Kozel -2 -5 -2 0:3
Zdeněk Pešek : Stanislav Kozák 4 10 -6 5 3:1
Jiří Jupa : Karel Čampulka -5 -4 10 8 8 3:2
František Sojka : Josef Liska 2 7 8 3:0
KST Slatina C : STK SK Družec A 11 : 7 11. 2. 2022
Regionální soutěž III. třídy 2021/2022 445:515 33:28
bez boje : J. Pliml / F. Sojka 0:0
A. Melkus / R. Javůrek : T. Padevět / J. Suchopárek 9 8 4 3:0
Luboš Forro : František Sojka 10 7 9 3:0
Alan Melkus : Jiří Pliml -8 -7 -10 0:3
Roman Javůrek : Jan Suchopárek 7 -5 4 8 3:1
bez boje : Tomáš Padevět 0:0
Alan Melkus : František Sojka 11 4 -1 -3 6 3:2
Roman Javůrek : Jiří Pliml 1 7 -7 7 3:1
bez boje : Jan Suchopárek 0:0
Luboš Forro : Tomáš Padevět 2 3 6 3:0
Roman Javůrek : František Sojka 7 5 8 3:0
bez boje : Jiří Pliml 0:0
Luboš Forro : Jan Suchopárek 10 -8 7 -6 8 3:2
Alan Melkus : Jan Havelka 2 3 5 3:0
bez boje : František Sojka 0:0
Luboš Forro : Jiří Pliml 9 -7 8 5 3:1
Alan Melkus : Jan Suchopárek -5 -10 -1 0:3
Roman Javůrek : Jan Havelka 5 7 3 3:0