2022/2023 Regionální soutěž I. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno E 10 10 0 0 0 135:45 40
V
V
V
V
V
2. Sokol Buštěhrad B 10 7 1 2 0 111:69 32
V
P
V
V
P
3. STC Slaný D 9 7 0 2 0 101:61 30
V
V
P
V
P
4. TTC Kladno F 10 6 1 3 0 117:63 29
V
V
R
V
V
5. TTC Jemníky A 9 6 1 2 0 101:61 28
P
V
V
R
P
6. STC Slaný C 9 5 1 3 0 84:78 25
V
V
P
V
R
7. TJ Sokol Unhošť B 9 4 0 5 0 69:93 21
P
V
P
P
P
8. TTC Slovan Kladno B 8 4 0 4 0 67:77 20
P
V
V
V
V
9. TSM Kladno A 9 3 1 5 0 56:106 19
P
V
P
V
V
10. DTJ Sparta Kladno A 9 2 0 7 0 78:84 15
P
P
V
P
V
11. KST Slatina A 8 2 1 5 0 60:84 15
P
V
P
P
R
12. KST Slatina B 9 0 0 9 0 44:118 9
P
P
P
P
P
13. TJ Sokol Dříň B 9 0 0 9 0 39:123 9
P
P
P
P
P
  TTC Slovan Kladno B Sokol Buštěhrad B DTJ Sparta Kladno A TTC Jemníky A TJ Sokol Dříň B TJ Sokol Unhošť B TSM Kladno A STC Slaný D TTC Kladno F KST Slatina A KST Slatina B TTC Kladno E STC Slaný C
TTC Slovan Kladno B XXXX 3:15 12:6 : : : 15:3 : 3:15 : : 0:18 :
Sokol Buštěhrad B : XXXX 12:6 : : 15:3 9:9 : : 13:5 : : :
DTJ Sparta Kladno A : : XXXX 8:10 16:2 : : : 5:13 : 18:0 : 7:11
TTC Jemníky A : 8:10 : XXXX 18:0 : : 10:8 : : 15:3 : :
TJ Sokol Dříň B 4:14 8:10 : : XXXX 8:10 6:12 : 1:17 : : 3:15 :
TJ Sokol Unhošť B : : : 8:10 : XXXX 14:4 : : 13:5 : : :
TSM Kladno A : : 10:8 4:14 : : XXXX 4:14 : : : : 10:8
STC Slaný D : 14:4 : : : 11:7 : XXXX : : 17:1 6:12 :
TTC Kladno F : 10:8 : 9:9 : 18:0 : 8:10 XXXX 12:6 : : :
KST Slatina A : : : 11:7 : : : 8:10 : XXXX : : 9:9
KST Slatina B 6:12 3:15 : : : 8:10 : : : 7:11 XXXX 8:10 :
TTC Kladno E : : 14:4 : : 14:4 18:0 : 11:7 13:5 : XXXX 10:8
STC Slaný C 10:8 : : : 11:7 : : 7:11 10:8 : 10:8 : XXXX
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Lukáš Elicer
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Josef Pírka
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Tomáš Bílý
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Daniel Stolz
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Jiří Sirůček
Nejdelší vítězné šňůry párů
V
V
V
V
V
V
V
L. Elicer / D. Zinke


Hráči Páry
TTC Slovan Kladno B : Sokol Buštěhrad B 3 : 15 22. 9. 2022
Regionální soutěž I. třídy 2022/2023 614:718 25:47
P. Peltán / P. Kříž : D. Stolz / M. Marák -5 -6 -4 0:3
M. Vinkl / M. Špalek : O. Táborský / P. Komárek 7 2 -8 -10 -3 2:3
Milan Vinkl : Daniel Stolz -11 15 -3 2 -9 2:3
Michal Špalek : Michal Marák 8 -8 -12 -4 1:3
Petr Kříž : Lukáš Řezníček -7 9 -5 -5 1:3
Petr Peltán : Tomáš Kratochvíl 10 4 8 3:0
Michal Špalek : Daniel Stolz -5 -9 -5 0:3
Petr Kříž : Michal Marák -8 6 6 -10 10 3:2
Petr Peltán : Lukáš Řezníček -6 8 -12 -4 1:3
Milan Vinkl : Tomáš Kratochvíl -6 8 9 -9 -5 2:3
Petr Kříž : Daniel Stolz -8 6 -9 -8 1:3
Petr Peltán : Michal Marák -6 -7 8 -7 1:3
Milan Vinkl : Lukáš Řezníček 8 -12 7 -5 -5 2:3
Michal Špalek : Tomáš Kratochvíl 9 -4 -3 -7 1:3
Petr Peltán : Daniel Stolz -6 -8 -6 0:3
Milan Vinkl : Michal Marák -6 -5 -6 0:3
Michal Špalek : Oldřich Táborský -9 3 -9 11 -13 2:3
Petr Kříž : Tomáš Kratochvíl 7 10 3 3:0
STC Slaný D : KST Slatina B 17 : 1 27. 9. 2022
Regionální soutěž I. třídy 2022/2023 626:273 52:6
V. Kulich / O. Hnilička : R. Folbrecht / P. Čermák 10 5 4 3:0
L. Elicer / D. Zinke : bez boje 3:0
Dominik Zinke : Roman Folbrecht 3 7 4 3:0
Ondřej Hnilička : Jaroslav Schönfelder 6 11 7 3:0
Lukáš Elicer : Petr Čermák 1 5 6 3:0
Vladimír Kulich : bez boje 3:0
Ondřej Hnilička : Roman Folbrecht 4 4 5 3:0
Lukáš Elicer : Jaroslav Schönfelder 5 1 -8 2 3:1
Vladimír Kulich : Petr Čermák 6 8 6 3:0
Dominik Zinke : bez boje 3:0
Lukáš Elicer : Roman Folbrecht 6 1 3 3:0
Vladimír Kulich : Jaroslav Schönfelder -8 8 9 3 3:1
Dominik Zinke : Petr Čermák 5 8 6 3:0
Ondřej Hnilička : bez boje 3:0
Jiří Zinke : Roman Folbrecht -8 10 -7 -9 1:3
Dominik Zinke : Jaroslav Schönfelder 4 3 6 3:0
Ondřej Hnilička : Petr Čermák -9 10 8 7 3:1
Lukáš Elicer : bez boje 3:0
TTC Slovan Kladno B : TTC Kladno E 0 : 18 6. 10. 2022
Regionální soutěž I. třídy 2022/2023 278:641 5:54
M. Vinkl / M. Špalek : V. Coubal / V. Strejc -2 -9 -5 0:3
bez boje : J. Pírka / J. Rybička 0:3
Michal Špalek : Josef Pírka -7 -8 -5 0:3
Milan Vinkl : Jan Rybička -9 -5 4 -6 1:3
bez boje : Václav Coubal 0:3
Pavel Škach : Václav Strejc -10 -4 -5 0:3
Milan Vinkl : Josef Pírka -3 -5 -6 0:3
bez boje : Jan Rybička 0:3
Pavel Škach : Jiří Hlava -1 -5 -4 0:3
Michal Špalek : Václav Strejc -5 -6 -8 0:3
bez boje : Josef Pírka 0:3
Pavel Škach : Jan Rybička -11 -5 -4 0:3
Michal Špalek : Jiří Hlava -7 -3 -4 0:3
Milan Vinkl : Václav Strejc -7 9 -7 10 -9 2:3
Pavel Škach : Josef Pírka -3 -5 -5 0:3
Michal Špalek : Jan Rybička 10 -5 -4 -2 1:3
Milan Vinkl : Jiří Hlava -7 -7 11 -6 1:3
bez boje : Václav Strejc 0:3
DTJ Sparta Kladno A : STC Slaný C 7 : 11 19. 10. 2022
Regionální soutěž I. třídy 2022/2023 526:565 26:38
T. Vysoudil / J. Vysoudil : I. Vaktor / J. Pánek -3 -5 -2 0:3
P. Vojna / D. Čižinský : P. Macák Ing. / J. Bouška -7 13 -9 15 7 3:2
Jan Vysoudil : Ivan Vaktor -1 -3 -5 0:3
Tomáš Vysoudil : Jan Pánek 1 -7 8 -11 -8 2:3
David Čižinský : Petr Macák 9 7 -7 -7 12 3:2
Pavel Vojna : Jiří Bouška -3 9 -5 8 -5 2:3
Tomáš Vysoudil : Ivan Vaktor -4 -9 -5 0:3
David Čižinský : Jan Pánek 9 6 4 3:0
Pavel Vojna : Petr Macák 8 6 -7 8 3:1
Jan Vysoudil : Jiří Bouška 5 -6 -10 -7 1:3
David Čižinský : Ivan Vaktor -3 -5 -6 0:3
Pavel Vojna : Jan Pánek -9 -5 -6 0:3
Jan Vysoudil : Petr Macák -9 -4 -9 0:3
Tomáš Vysoudil : Jiří Bouška -4 -5 -3 0:3
Pavel Vojna : Ivan Vaktor -7 -7 -9 0:3
Jan Vysoudil : Jan Pánek 1 1 1 3:0
Tomáš Vysoudil : Petr Macák 1 1 1 3:0
David Čižinský : Jiří Bouška 1 1 1 3:0
TSM Kladno A : STC Slaný C 10 : 8 2. 11. 2022
Regionální soutěž I. třídy 2022/2023 572:472 36:28
A. Slámová / L. Maurerová : I. Vaktor / P. Macák Ing. 8 -9 5 4 3:1
D. Hýžová / V. Šafková : bez boje 3:0
Lucie Maurerová : Ivan Vaktor -5 -12 8 -6 1:3
Denisa Hýžová : Petr Macák -4 -8 5 5 -9 2:3
Petr Valenta : Jiří Bouška -6 -3 8 -7 1:3
Veronika Šafková : bez boje 3:0
Denisa Hýžová : Ivan Vaktor -8 -7 -3 0:3
Petr Valenta : Petr Macák -3 8 -8 5 11 3:2
Veronika Šafková : Jiří Bouška -6 -3 -4 0:3
Lucie Maurerová : bez boje 3:0
Petr Valenta : Ivan Vaktor -3 -2 -1 0:3
Veronika Šafková : Petr Macák 11 -9 11 9 3:1
Andrea Slámová : Jiří Bouška 8 6 9 3:0
Denisa Hýžová : bez boje 3:0
Veronika Šafková : Ivan Vaktor 17 8 -6 -5 -5 2:3
Andrea Slámová : Petr Macák 8 4 3 3:0
Denisa Hýžová : Jiří Bouška -6 -6 -8 0:3
Petr Valenta : bez boje 3:0
TJ Sokol Dříň B : TTC Slovan Kladno B 4 : 14 31. 10. 2022
Regionální soutěž I. třídy 2022/2023 541:627 20:45
Z. Rohlíček / P. Hrudka : M. Čermák / M. Vinkl -9 -9 4 10 -5 2:3
M. Teiml / M. Šimáček : P. Peltán / P. Kříž -4 8 -4 -4 1:3
Milan Šimáček : Petr Kříž -7 -7 -10 0:3
Zdeněk Rohlíček : Milan Vinkl -8 -7 9 -10 1:3
Petr Hrudka : Petr Peltán -5 -3 -11 0:3
Marek Teiml : Milan Čermák -7 -3 -8 0:3
Zdeněk Rohlíček : Petr Kříž -7 -10 -8 0:3
Petr Hrudka : Milan Vinkl 7 -6 -9 -5 1:3
Marek Teiml : Petr Peltán 7 -7 5 -9 -9 2:3
Milan Šimáček : Milan Čermák -9 -8 -9 0:3
Petr Hrudka : Michal Špalek -8 8 7 9 3:1
Marek Teiml : Milan Vinkl -10 -5 10 8 7 3:2
Milan Šimáček : Petr Peltán -8 -8 -1 0:3
Zdeněk Rohlíček : Milan Čermák -2 -9 -8 0:3
Marek Teiml : Michal Špalek 3 7 7 3:0
Milan Šimáček : Milan Vinkl -6 5 -6 -10 1:3
Zdeněk Rohlíček : Petr Peltán -3 -8 -10 0:3
Petr Hrudka : Milan Čermák 1 1 1 3:0