2013/2014 Regionální soutěž III. třídy
celkem - podzim - jaro - doma - venku | U | V | R | P | K | Skóre | B | Forma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | STC Slaný E | 24 | 21 | 3 | 0 | 0 | 331:101 | 79 |
V V V R V |
|
|
||||||||||
2. | TJ Sokol Unhošť D | 24 | 15 | 3 | 6 | 0 | 249:183 | 64 |
V P R V P |
|
|
||||||||||
3. | Slovan Velvary B | 24 | 12 | 3 | 9 | 0 | 250:182 | 56 |
P P P R R |
|
|
||||||||||
4. | KST Slatina C | 24 | 10 | 4 | 10 | 0 | 205:227 | 51 |
P V R P R |
|
|
||||||||||
5. | STC Slaný D | 23 | 12 | 1 | 9 | 1 | 209:205 | 42 |
V V P R P |
|
|
||||||||||
6. | TTC Kladno L | 23 | 9 | 6 | 8 | 0 | 200:214 | 38 |
V V V R R |
|
|
||||||||||
7. | Sokol Buštěhrad D | 23 | 8 | 4 | 11 | 0 | 191:223 | 35 |
P R P P V |
|
|
||||||||||
8. | TTC Kladno K | 23 | 5 | 2 | 16 | 0 | 165:249 | 23 |
V R P V R |
|
|
||||||||||
9. | TJ Sokol Dříň C | 23 | 5 | 3 | 15 | 0 | 157:257 | 23 |
P P V V V |
|
|
||||||||||
10. | TSM Kladno C | 23 | 4 | 3 | 16 | 0 | 149:265 | 22 |
V P P P P |
|
|
||||||||||
Slovan Velvary B | TSM Kladno C | STC Slaný D | STC Slaný E | Sokol Buštěhrad D | TTC Kladno K | TJ Sokol Dříň C | TJ Sokol Unhošť D | TTC Kladno L | KST Slatina C | ||||
Slovan Velvary B | XXXX | 17:1 | 7:11 | 3:15 | 2:16 | 14:4 | 14:4 | 14:4 | 12:6 | 8:10 | 16:2 | 8:10 | 13:5 |
TSM Kladno C | 6:12 | XXXX | 18:0 | 0:18 | 10:8 | 7:11 | 11:7 | 5:13 | 9:9 | 6:12 | 4:14 | 9:9 | 3:15 |
STC Slaný D | 8:10 | 13:5 | XXXX | 13:5 | 3:15 | 10:8 | 10:8 | 13:5 | 8:10 | 10:8 | 9:9 | 17:1 | 5:13 |
STC Slaný E | 11:7 | 13:5 | 17:1 | XXXX | 11:7 | 16:2 | 12:6 | 15:3 | 11:7 | 12:6 | 18:0 | 12:6 | 17:1 |
Sokol Buštěhrad D | 9:9 | 10:8 | 16:2 | 5:13 | XXXX | 1:17 | 14:4 | 9:9 | 15:3 | 11:7 | 5:13 | 9:9 | 11:7 |
TTC Kladno K | 1:17 | 10:8 | 6:12 | 6:12 | 2:16 | XXXX | 6:12 | 10:8 | 7:11 | 8:10 | 7:11 | 10:8 | |
TJ Sokol Dříň C | 0:18 | 12:6 | 13:5 | 7:11 | 3:15 | 12:6 | XXXX | 9:9 | 5:13 | 3:15 | 3:15 | 7:11 | |
TJ Sokol Unhošť D | 9:9 | 11:7 | 15:3 | 12:6 | 6:12 | 9:9 | 15:3 | XXXX | 13:5 | 12:6 | 13:5 | 14:4 | 10:8 |
TTC Kladno L | 7:11 | 8:10 | 10:8 | 9:9 | 11:7 | 9:9 | 12:6 | 11:7 | XXXX | 9:9 | 8:10 | 12:6 | |
KST Slatina C | 10:8 | 9:9 | 9:9 | 10:8 | 9:9 | 3:15 | 12:6 | 10:8 | 10:8 | XXXX | 8:10 | 9:9 | 12:6 |
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
Nejdelší vítězné šňůry párů
Žebříčky
Hráči- Počet odehraných zápasů - 2013/2014 - III. třída
- Počet vyhraných zápasů - 2013/2014 - III. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:0 - 2013/2014 - III. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2013/2014 - III. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2013/2014 - III. třída
- Počet obratů z 0:2 na 3:2 - 2013/2014 - III. třída
- Počet ztracených zápasů z 2:0 na 2:3 - 2013/2014 - III. třída
- Počet kol s bilancí 4:0 - 2013/2014 - III. třída
- Počet odehraných zápasů čtyřher - 2013/2014 - III. třída
- Počet vyhraných zápasů čtyřher - 2013/2014 - III. třída
- Úspěšnost - 2013/2014 - III. třída
- Počet hvězd zápasu - 2013/2014 - III. třída
- Počet odehraných zápasů - 2013/2014 - III. třída
- Počet vyhraných zápasů - 2013/2014 - III. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:0 - 2013/2014 - III. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:1 - 2013/2014 - III. třída
- Počet vyhraných zápasů 3:2 - 2013/2014 - III. třída
- Počet obratů z 0:2 na 3:2 - 2013/2014 - III. třída
- Počet ztracených zápasů z 2:0 na 2:3 - 2013/2014 - III. třída
- Úspěšnost - 2013/2014 - III. třída
1. kolo
STC Slaný D : TTC Kladno L | 9 : 9 | 8. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 584:611 | 32:34 | ||||
O. Souček / O. Hnilička : V. Strejc / Z. Hálek | -7 | 6 | -8 | -6 | 1:3 | |
P. Majtán / M. Zíma : L. Jílek / J. Šimon | 5 | 9 | 1 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Zdeněk Hálek | -4 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Václav Strejc | -10 | 10 | -7 | -9 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Libor Jílek | 8 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Souček : Jan Šimon | -10 | -10 | -5 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Zdeněk Hálek | -3 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Václav Strejc | -7 | 14 | 9 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Souček : Libor Jílek | 9 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Jan Šimon | -13 | -8 | 5 | 7 | 9 | 3:2 |
Ondřej Hnilička : Zdeněk Hálek | 6 | 10 | -4 | -9 | -7 | 2:3 |
Ondřej Souček : Václav Strejc | -6 | -2 | -2 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Libor Jílek | 3 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Michal Zíma : Jan Šimon | 8 | 6 | -6 | -9 | 10 | 3:2 |
Ondřej Souček : Zdeněk Hálek | -8 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Václav Strejc | 10 | -1 | -9 | 8 | 6 | 3:2 |
Michal Zíma : Libor Jílek | 9 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Jan Šimon | -7 | -5 | 9 | -8 | 1:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Pavel Majtán Michal Zíma |
1 | 0 |
Ondřej Souček Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Pavel Majtán | 3 | 1 |
Michal Zíma | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 2 | 2 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Jan Šimon |
0 | 1 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Libor Jílek | 0 | 4 |
Jan Šimon | 2 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
Slovan Velvary B : TJ Sokol Unhošť D | 12 : 6 | 7. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 628:589 | 40:26 | ||||
P. Polomini / B. Vojtek : O. Švejda / L. Ledvinová | 8 | 5 | 4 | 3:0 | ||
I. Svoboda / Z. Poroda : P. Škach / V. Frolík | 5 | 9 | -5 | 8 | 3:1 | |
Ivan Svoboda : Lucie Ledvinová | 2 | -4 | -8 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Poroda : Ondřej Švejda | -9 | -9 | 9 | 6 | 6 | 3:2 |
Branislav Vojtek : Václav Frolík | 7 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Pavel Škach | -4 | -8 | 10 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Poroda : Lucie Ledvinová | 6 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Ondřej Švejda | 8 | 8 | -9 | 9 | 3:1 | |
Petr Polomini : Václav Frolík | 5 | -11 | 10 | -2 | 6 | 3:2 |
Ivan Svoboda : Pavel Škach | 9 | -5 | -8 | -8 | 1:3 | |
Branislav Vojtek : Lucie Ledvinová | 7 | 11 | 14 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Ondřej Švejda | 8 | 3 | 10 | 3:0 | ||
Ivan Svoboda : Václav Frolík | -2 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Zdeněk Poroda : Pavel Škach | -5 | -8 | -12 | 0:3 | ||
Petr Polomini : Lucie Ledvinová | 8 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Ivan Svoboda : Ondřej Švejda | -9 | 10 | 8 | -6 | 7 | 3:2 |
Zdeněk Poroda : Václav Frolík | 7 | 7 | 11 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Pavel Škach | -2 | -8 | 9 | -7 | 1:3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Ivan Svoboda Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Ivan Svoboda | 1 | 3 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Zdeněk Poroda | 3 | 1 |
Branislav Vojtek | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Pavel Škach Václav Frolík |
0 | 1 |
Ondřej Švejda Lucie Ledvinová |
0 | 1 |
Pavel Škach | 4 | 0 |
Václav Frolík | 1 | 3 |
Ondřej Švejda | 0 | 4 |
Lucie Ledvinová | 1 | 3 |
TSM Kladno C : Sokol Buštěhrad D | 10 : 8 | 5. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 615:592 | 35:30 | ||||
E. Cimrmanová / L. Plachá : V. Pesl / D. Lafek | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
T. Brückner / J. Plachý st. : O. Průša / J. Průša | 6 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Aleš Vidrich : Dominik Lafek | 2 | 7 | -8 | 6 | 3:1 | |
Liliana Plachá : Václav Pesl | -10 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Eliška Cimrmanová : Ondřej Průša | 10 | -7 | -8 | -18 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Jakub Průša | 6 | -10 | 5 | 6 | 3:1 | |
Liliana Plachá : Dominik Lafek | -4 | -6 | 8 | 12 | 5 | 3:2 |
Eliška Cimrmanová : Václav Pesl | -9 | -4 | 10 | -5 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Ondřej Průša | 7 | 11 | -9 | 9 | 3:1 | |
Aleš Vidrich : Jakub Průša | -9 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Eliška Cimrmanová : Dominik Lafek | 8 | 2 | -6 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Brückner : Václav Pesl | -10 | -8 | 6 | 10 | -12 | 2:3 |
Aleš Vidrich : Ondřej Průša | -2 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Jan Průša | 7 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Tomáš Brückner : Dominik Lafek | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Aleš Vidrich : Václav Pesl | -4 | -4 | -11 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Ondřej Průša | 9 | -4 | -6 | -5 | 1:3 | |
Eliška Cimrmanová : Jan Průša | 4 | 7 | 2 | 3:0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Josef Plachý st. |
1 | 0 |
Eliška Cimrmanová Liliana Plachá |
1 | 0 |
Tomáš Brückner | 3 | 1 |
Eliška Cimrmanová | 2 | 2 |
Liliana Plachá | 2 | 2 |
Aleš Vidrich | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Průša Jakub Průša |
0 | 1 |
Václav Pesl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Ondřej Průša | 3 | 1 |
Jakub Průša | 1 | 1 |
Dominik Lafek | 0 | 4 |
Jan Průša | 0 | 2 |
STC Slaný E : KST Slatina C | 12 : 6 | 4. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 632:507 | 42:22 | ||||
J. Kulichová / M. Dobej : J. Schönfelder / M. Pudil | 9 | -2 | -5 | -7 | 1:3 | |
N. Štricová / K. Kasnerová : A. Melkus / L. Balada | 3 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Alan Melkus | 8 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Jaroslav Schönfelder | -3 | 9 | 8 | -10 | -6 | 2:3 |
Karolína Kasnerová : Miroslav Pudil | 6 | -7 | -9 | -9 | 1:3 | |
Michal Dobej : Luboš Balada | 10 | -9 | -7 | -10 | 1:3 | |
Jana Kulichová : Alan Melkus | 6 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Jaroslav Schönfelder | -10 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Michal Dobej : Miroslav Pudil | -8 | -7 | 6 | -9 | 1:3 | |
Niamh Štricová : Luboš Balada | 5 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Alan Melkus | 4 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Ladislav Rampa : Jaroslav Schönfelder | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Miroslav Pudil | 8 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Luboš Balada | -4 | -7 | 6 | 1 | 10 | 3:2 |
Ladislav Rampa : Alan Melkus | 3 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Jaroslav Schönfelder | 6 | 9 | -14 | 8 | 3:1 | |
Jana Kulichová : Miroslav Pudil | 3 | -8 | 3 | 8 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Luboš Balada | 2 | 9 | 8 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Michal Dobej |
0 | 1 |
Niamh Štricová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Ladislav Rampa | 2 | 0 |
Jana Kulichová | 3 | 1 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 2 | 2 |
Michal Dobej | 0 | 2 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Alan Melkus Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus | 0 | 4 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
TTC Kladno K : TJ Sokol Dříň C | 10 : 8 | 4. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 600:554 | 33:30 | ||||
M. Procházka / P. Podhráský : V. Bromský / M. Šíma | -7 | -6 | -5 | 0:3 | ||
A. Assar / D. Záhrubský : M. Teiml / J. Starý | 7 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Vladimír Bromský | -8 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Miloslav Šíma | 5 | 7 | -8 | 6 | 3:1 | |
David Záhrubský : Jiří Starý | -9 | -8 | -11 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Marek Teiml | 8 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Michal Procházka : Vladimír Bromský | -9 | -8 | 9 | -5 | 1:3 | |
David Záhrubský : Miloslav Šíma | 6 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Adrian Assar : Jiří Starý | 6 | 12 | 5 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Marek Teiml | -12 | 6 | -7 | -9 | 1:3 | |
David Záhrubský : Vladimír Bromský | -10 | 8 | -7 | -8 | 1:3 | |
Adrian Assar : Josef Kozel | 4 | 1 | 6 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Jiří Starý | -5 | -7 | 8 | 6 | 9 | 3:2 |
Michal Procházka : Marek Teiml | 7 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Adrian Assar : Vladimír Bromský | -7 | 1 | 5 | 10 | 3:1 | |
Petr Podhráský : Josef Kozel | -7 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Jiří Starý | -5 | -8 | -11 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Marek Teiml | -7 | 7 | -10 | 8 | 8 | 3:2 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Michal Procházka Petr Podhráský |
0 | 1 |
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 2 | 2 |
David Záhrubský | 2 | 2 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Marek Teiml Jiří Starý |
0 | 1 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Josef Kozel | 1 | 1 |
Miloslav Šíma | 0 | 2 |
Slovan Velvary B : TSM Kladno C | 17 : 1 | 4. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 671:439 | 52:11 | ||||
P. Polomini / Z. Poroda : T. Brückner / Š. Slavíček | 3 | -5 | 5 | 5 | 3:1 | |
J. Koucký / B. Vojtek : M. Mikulík / S. Gaj | 7 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Tomáš Brückner | 10 | 9 | -11 | 5 | 3:1 | |
Zdeněk Poroda : Štěpán Slavíček | 13 | -7 | 3 | 4 | 3:1 | |
Branislav Vojtek : Stanislav Gaj | 6 | 0 | 1 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Martin Mikulík | -5 | -14 | 10 | 6 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Poroda : Tomáš Brückner | -6 | -8 | 9 | -11 | 1:3 | |
Branislav Vojtek : Štěpán Slavíček | 2 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Stanislav Gaj | 7 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Martin Mikulík | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Tomáš Brückner | 9 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Štěpán Slavíček | 9 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Stanislav Gaj | 2 | 1 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Martin Mikulík | 8 | 4 | -4 | 10 | 3:1 | |
Jindřich Koucký : Tomáš Brückner | 7 | -8 | 3 | 12 | 3:1 | |
Petr Polomini : Štěpán Slavíček | 6 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Stanislav Gaj | 7 | 8 | -9 | 9 | 3:1 | |
Branislav Vojtek : Martin Mikulík | 5 | 7 | 5 | 3:0 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Petr Polomini Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Jindřich Koucký Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 4 | 0 |
Petr Polomini | 4 | 0 |
Zdeněk Poroda | 3 | 1 |
Branislav Vojtek | 4 | 0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Štěpán Slavíček |
0 | 1 |
Martin Mikulík Stanislav Gaj |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Martin Mikulík | 0 | 4 |
Štěpán Slavíček | 0 | 4 |
Stanislav Gaj | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad D : TTC Kladno K | 14 : 4 | 4. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 611:461 | 46:16 | ||||
V. Pesl / O. Průša : D. Petr / P. Podhráský | 10 | 4 | 4 | 3:0 | ||
D. Lukáš / J. Průša : M. Procházka / D. Záhrubský | 5 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Průša : Michal Procházka | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Daniel Petr | 9 | 5 | 8 | 3:0 | ||
David Lukáš : Petr Podhráský | 6 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : David Záhrubský | -3 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Václav Pesl : Michal Procházka | -6 | 4 | 12 | 9 | 3:1 | |
David Lukáš : Daniel Petr | 3 | 2 | 3 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Petr Podhráský | -8 | 9 | -5 | -5 | 1:3 | |
Ondřej Průša : David Záhrubský | 4 | 7 | 7 | 3:0 | ||
David Lukáš : Michal Procházka | 8 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Jan Průša : Daniel Petr | 12 | 9 | -8 | -9 | -8 | 2:3 |
Ondřej Průša : Petr Podhráský | 8 | 9 | -9 | 11 | 3:1 | |
Václav Pesl : David Záhrubský | 4 | -3 | 5 | 6 | 3:1 | |
Jan Průša : Michal Procházka | 7 | -3 | -11 | -7 | 1:3 | |
Ondřej Průša : Daniel Petr | 4 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Petr Podhráský | 4 | 3 | 5 | 3:0 | ||
David Lukáš : David Záhrubský | 2 | 8 | -2 | 1 | 3:1 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Václav Pesl Ondřej Průša |
1 | 0 |
David Lukáš Jakub Průša |
1 | 0 |
David Lukáš | 4 | 0 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Ondřej Průša | 4 | 0 |
Jan Průša | 0 | 2 |
Dominik Lafek | 0 | 2 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Daniel Petr Petr Podhráský |
0 | 1 |
Michal Procházka David Záhrubský |
0 | 1 |
Michal Procházka | 1 | 3 |
David Záhrubský | 1 | 3 |
Daniel Petr | 1 | 3 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Unhošť D | 3 : 15 | 3. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 414:630 | 13:47 | ||||
J. Starý / J. Kozel : P. Škach / V. Frolík | -4 | -3 | -3 | 0:3 | ||
M. Janíček / D. Mikulík : Z. Vocetka / M. Suchan | -12 | -2 | 4 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Václav Frolík | 8 | -5 | -9 | 8 | -9 | 2:3 |
Miroslav Janíček : Pavel Škach | -1 | -5 | -3 | 0:3 | ||
David Mikulík : Milan Suchan | -4 | -1 | -4 | 0:3 | ||
Josef Kozel : Zdeněk Vocetka | 9 | -8 | 12 | 6 | 3:1 | |
Miroslav Janíček : Václav Frolík | 10 | 10 | -11 | 6 | 3:1 | |
David Mikulík : Pavel Škach | -2 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Josef Kozel : Milan Suchan | -7 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Zdeněk Vocetka | 10 | 1 | 8 | 3:0 | ||
David Mikulík : Václav Frolík | -4 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Josef Kozel : Pavel Škach | -4 | -6 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Milan Suchan | -4 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Miroslav Janíček : Zdeněk Vocetka | 9 | -10 | -11 | -6 | 1:3 | |
Josef Kozel : Václav Frolík | -8 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Pavel Škach | -4 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Miroslav Janíček : Milan Suchan | -4 | -6 | -8 | 0:3 | ||
David Mikulík : Zdeněk Vocetka | -5 | -4 | -11 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Janíček David Mikulík |
0 | 1 |
Jiří Starý Josef Kozel |
0 | 1 |
Miroslav Janíček | 1 | 3 |
David Mikulík | 0 | 4 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Josef Kozel | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Vocetka Milan Suchan |
1 | 0 |
Pavel Škach Václav Frolík |
1 | 0 |
Pavel Škach | 4 | 0 |
Zdeněk Vocetka | 2 | 2 |
Milan Suchan | 4 | 0 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
TTC Kladno L : KST Slatina C | 12 : 6 | 3. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 606:507 | 37:24 | ||||
L. Jílek / V. Coubal : A. Melkus / M. Pudil | 13 | -6 | -6 | -9 | 1:3 | |
L. Petřík / Z. Hálek : R. Javůrek / L. Balada | 6 | -7 | 6 | 10 | 3:1 | |
Václav Coubal : Roman Javůrek | -2 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Libor Jílek : Miroslav Pudil | -3 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Alan Melkus | -8 | 3 | 5 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Hálek : Luboš Balada | 3 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Roman Javůrek | -10 | -12 | -11 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Miroslav Pudil | 7 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Alan Melkus | 4 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Luboš Balada | 5 | -9 | 7 | 9 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Roman Javůrek | -8 | -12 | -10 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Miroslav Pudil | 7 | 8 | -7 | 10 | 3:1 | |
Václav Coubal : Alan Melkus | 8 | 11 | -6 | 3 | 3:1 | |
Václav Strejc : Luboš Balada | 5 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Roman Javůrek | -8 | 1 | 8 | 5 | 3:1 | |
Václav Coubal : Miroslav Pudil | -6 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Alan Melkus | 6 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Luboš Balada | 5 | 3 | 8 | 3:0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Václav Coubal |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Libor Jílek | 0 | 2 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 0 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Roman Javůrek | 3 | 1 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Alan Melkus | 0 | 4 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
STC Slaný D : STC Slaný E | 3 : 15 | 23. 9. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 611:714 | 18:50 | ||||
M. Zíma / O. Hnilička : N. Štricová / M. Dobej | -7 | 8 | -9 | -10 | 1:3 | |
O. Souček / J. Macák : V. Kulich / J. Kulichová | 6 | -9 | -7 | -10 | 1:3 | |
Michal Zíma : Niamh Štricová | -9 | 6 | -9 | -7 | 1:3 | |
Ondřej Souček : Jana Kulichová | 10 | -2 | -5 | -8 | 1:3 | |
Jan Macák : Michal Dobej | 6 | -5 | -8 | -5 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Vladimír Kulich | -9 | -9 | 9 | -12 | 1:3 | |
Ondřej Souček : Niamh Štricová | -2 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Jan Macák : Jana Kulichová | -2 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Michal Dobej | 8 | -8 | 7 | 6 | 3:1 | |
Michal Zíma : Vladimír Kulich | -7 | -8 | -15 | 0:3 | ||
Jan Macák : Niamh Štricová | -8 | -10 | -10 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Jana Kulichová | 0 | -10 | -9 | -13 | 1:3 | |
Michal Zíma : Michal Dobej | 8 | -8 | 16 | -9 | 10 | 3:2 |
Ondřej Souček : Vladimír Kulich | -8 | -7 | 7 | -9 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Niamh Štricová | -6 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Jana Kulichová | -4 | -8 | 10 | -10 | 1:3 | |
Ondřej Souček : Michal Dobej | -9 | 8 | 9 | -8 | 9 | 3:2 |
Jan Macák : Vladimír Kulich | -8 | -9 | -10 | 0:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Ondřej Souček Jan Macák |
0 | 1 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Michal Zíma | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
Jan Macák | 0 | 4 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Vladimír Kulich Jana Kulichová |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Jana Kulichová | 4 | 0 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 1 | 3 |
2. kolo
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký David Podivínský |
0 | 1 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Petr Polomini | 1 | 3 |
David Podivínský | 1 | 3 |
Branislav Vojtek | 0 | 4 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Vladimír Kulich Michal Dobej |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Jana Kulichová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad D : TTC Kladno K | 9 : 9 | 21. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 609:614 | 33:35 | ||||
D. Lukáš / V. Pesl : A. Assar / D. Záhrubský | -5 | -7 | 3 | -8 | 1:3 | |
O. Průša / D. Lafek : M. Procházka / P. Podhráský | -6 | 4 | -8 | 6 | -11 | 2:3 |
Ondřej Průša : Adrian Assar | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : David Záhrubský | -5 | 10 | 6 | -4 | 11 | 3:2 |
David Lukáš : Michal Procházka | 9 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Petr Podhráský | 4 | -6 | 12 | 7 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Adrian Assar | -8 | -10 | -2 | 0:3 | ||
David Lukáš : David Záhrubský | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Michal Procházka | -5 | 8 | 7 | -9 | 3 | 3:2 |
Ondřej Průša : Petr Podhráský | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
David Lukáš : Adrian Assar | -3 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Václav Pesl : David Záhrubský | 8 | -6 | 8 | 5 | 3:1 | |
Ondřej Průša : Michal Procházka | -8 | -10 | 4 | -7 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Petr Podhráský | -7 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Václav Pesl : Adrian Assar | 9 | -3 | -10 | -6 | 1:3 | |
Ondřej Průša : David Záhrubský | -6 | -8 | 8 | -8 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Michal Procházka | 9 | -4 | 9 | -7 | 8 | 3:2 |
David Lukáš : Petr Podhráský | 4 | 3 | 3 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Václav Pesl |
0 | 1 |
Ondřej Průša Dominik Lafek |
0 | 1 |
David Lukáš | 3 | 1 |
Václav Pesl | 3 | 1 |
Ondřej Průša | 1 | 3 |
Dominik Lafek | 2 | 2 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
Michal Procházka Petr Podhráský |
1 | 0 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 1 | 3 |
David Záhrubský | 1 | 3 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
TTC Kladno L : TJ Sokol Dříň C | 11 : 7 | 20. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 583:532 | 37:26 | ||||
V. Strejc / Z. Hálek : M. Teiml / J. Kozel | 7 | 11 | 4 | 3:0 | ||
L. Petřík / V. Coubal : V. Bromský / M. Vinkl | -9 | 8 | -7 | 6 | -6 | 2:3 |
Ladislav Petřík : Josef Kozel | 4 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Marek Teiml | -9 | 4 | -10 | 4 | 9 | 3:2 |
Zdeněk Hálek : Milan Vinkl | 5 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Vladimír Bromský | -3 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Josef Kozel | 8 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Marek Teiml | 1 | 8 | 16 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Milan Vinkl | -7 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Vladimír Bromský | -6 | 7 | -8 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Josef Kozel | 4 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Marek Teiml | -6 | 5 | 10 | 1 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Milan Vinkl | 11 | -2 | 9 | 8 | 3:1 | |
Václav Strejc : Vladimír Bromský | -8 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Josef Kozel | 3 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Marek Teiml | -10 | 4 | 9 | 10 | 3:1 | |
Václav Strejc : Milan Vinkl | -4 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Vladimír Bromský | -4 | 4 | -3 | -4 | 1:3 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Václav Coubal |
0 | 1 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Milan Vinkl |
1 | 0 |
Marek Teiml Josef Kozel |
0 | 1 |
Marek Teiml | 0 | 4 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Milan Vinkl | 2 | 2 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť D : KST Slatina C | 14 : 4 | 19. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 701:598 | 45:24 | ||||
O. Švejda / D. Bukovský : A. Melkus / M. Pudil | 8 | -9 | 8 | 9 | 3:1 | |
P. Škach / V. Frolík : R. Javůrek / L. Balada | -6 | -8 | 8 | 7 | 9 | 3:2 |
David Bukovský : Miroslav Pudil | -11 | -6 | -12 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Alan Melkus | 7 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Roman Javůrek | 8 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Luboš Balada | 9 | 8 | -9 | 5 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Miroslav Pudil | -11 | 9 | 9 | -10 | 8 | 3:2 |
Pavel Škach : Alan Melkus | 6 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Roman Javůrek | -6 | 9 | 9 | -8 | 7 | 3:2 |
David Bukovský : Luboš Balada | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Miroslav Pudil | -10 | 6 | 15 | -9 | 10 | 3:2 |
Václav Frolík : Alan Melkus | -8 | 9 | 5 | 8 | 3:1 | |
David Bukovský : Roman Javůrek | -4 | 6 | -9 | -8 | 1:3 | |
Ondřej Švejda : Luboš Balada | 5 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Miroslav Pudil | -8 | 3 | 11 | 6 | 3:1 | |
David Bukovský : Alan Melkus | 2 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Roman Javůrek | 10 | -8 | -8 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Vocetka : Luboš Balada | -6 | -5 | 7 | -9 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Pavel Škach Václav Frolík |
1 | 0 |
Ondřej Švejda David Bukovský |
1 | 0 |
Pavel Škach | 3 | 0 |
Zdeněk Vocetka | 0 | 1 |
Václav Frolík | 4 | 0 |
Ondřej Švejda | 3 | 1 |
David Bukovský | 2 | 2 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus Miroslav Pudil |
0 | 1 |
Alan Melkus | 0 | 4 |
Roman Javůrek | 2 | 2 |
Miroslav Pudil | 1 | 3 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
STC Slaný D : TSM Kladno C | 13 : 5 | 17. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 702:659 | 44:26 | ||||
O. Souček / O. Hnilička : T. Brückner / Š. Slavíček | 4 | 7 | -3 | 6 | 3:1 | |
P. Majtán / M. Zíma : E. Cimrmanová / A. Vidrich | -10 | 9 | 4 | 7 | 3:1 | |
Pavel Majtán : Tomáš Brückner | -7 | 7 | 11 | 14 | 3:1 | |
Ondřej Souček : Štěpán Slavíček | -6 | 8 | -9 | -3 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Aleš Vidrich | 5 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Michal Zíma : Eliška Cimrmanová | 7 | -8 | -9 | 8 | 12 | 3:2 |
Ondřej Souček : Tomáš Brückner | 11 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Štěpán Slavíček | 8 | -6 | 9 | 9 | 3:1 | |
Michal Zíma : Aleš Vidrich | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Eliška Cimrmanová | -3 | 5 | 9 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Tomáš Brückner | -1 | 24 | 31 | 8 | 3:1 | |
Michal Zíma : Štěpán Slavíček | 2 | 7 | -9 | 8 | 3:1 | |
Pavel Majtán : Aleš Vidrich | 7 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Souček : Eliška Cimrmanová | -7 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Tomáš Brückner | -9 | -11 | 10 | -7 | 1:3 | |
Pavel Majtán : Štěpán Slavíček | -9 | -9 | 5 | 4 | -11 | 2:3 |
Ondřej Souček : Aleš Vidrich | -8 | 9 | -4 | -3 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Eliška Cimrmanová | -3 | -7 | 6 | 9 | 9 | 3:2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Pavel Majtán Michal Zíma |
1 | 0 |
Ondřej Souček Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Pavel Majtán | 3 | 1 |
Michal Zíma | 3 | 1 |
Ondřej Hnilička | 4 | 0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Eliška Cimrmanová Aleš Vidrich |
0 | 1 |
Tomáš Brückner Štěpán Slavíček |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Eliška Cimrmanová | 1 | 3 |
Štěpán Slavíček | 2 | 2 |
Aleš Vidrich | 1 | 3 |
TTC Kladno K : Slovan Velvary B | 1 : 17 | 15. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 494:681 | 11:52 | ||||
A. Assar / M. Procházka : J. Koucký / Z. Poroda | -9 | -8 | 7 | -8 | 1:3 | |
D. Záhrubský / D. Petr : I. Svoboda / B. Vojtek | -3 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Zdeněk Poroda | -8 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Jindřich Koucký | -9 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Ivan Svoboda | -8 | -5 | -6 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Branislav Vojtek | -9 | -8 | 5 | -7 | 1:3 | |
Michal Procházka : Zdeněk Poroda | -6 | -12 | -8 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Jindřich Koucký | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Ivan Svoboda | -6 | 6 | -6 | 6 | -6 | 2:3 |
Adrian Assar : Branislav Vojtek | -7 | 15 | 9 | 8 | 3:1 | |
Daniel Petr : Zdeněk Poroda | -9 | -5 | -9 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Jindřich Koucký | -5 | -12 | -5 | 0:3 | ||
Petr Podhráský : Ivan Svoboda | 9 | -7 | -4 | -5 | 1:3 | |
Michal Procházka : Branislav Vojtek | 8 | -4 | -12 | -7 | 1:3 | |
David Záhrubský : Zdeněk Poroda | -6 | -6 | -12 | 0:3 | ||
Petr Podhráský : Jindřich Koucký | -12 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Ivan Svoboda | 11 | 10 | -3 | -9 | -3 | 2:3 |
Daniel Petr : Branislav Vojtek | -9 | -8 | -1 | 0:3 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar Michal Procházka |
0 | 1 |
David Záhrubský Daniel Petr |
0 | 1 |
Adrian Assar | 1 | 1 |
Michal Procházka | 0 | 4 |
David Záhrubský | 0 | 4 |
Daniel Petr | 0 | 4 |
Petr Podhráský | 0 | 2 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Ivan Svoboda Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Zdeněk Poroda | 4 | 0 |
Branislav Vojtek | 3 | 1 |
Jindřich Koucký | 4 | 0 |
Ivan Svoboda | 4 | 0 |
KST Slatina C : STC Slaný D | 10 : 8 | 11. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 605:587 | 34:31 | ||||
M. Pudil / L. Balada : J. Valášek / O. Hnilička | 8 | -7 | 7 | -6 | -7 | 2:3 |
A. Melkus / J. Schönfelder : P. Majtán / M. Zíma | 9 | 3 | -8 | 7 | 3:1 | |
Alan Melkus : Jiří Valášek | 5 | -3 | -10 | -9 | 1:3 | |
Miroslav Pudil : Ondřej Hnilička | 12 | -12 | 8 | -1 | 9 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Michal Zíma | 8 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Pavel Majtán | -9 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Jiří Valášek | 6 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Hnilička | -8 | -8 | 6 | -6 | 1:3 | |
Luboš Balada : Michal Zíma | -5 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Pavel Majtán | 3 | 5 | -9 | 3 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Jiří Valášek | 10 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Ondřej Hnilička | -5 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Michal Zíma | 7 | 13 | -8 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Pudil : Pavel Majtán | -9 | 10 | 9 | 8 | 3:1 | |
Luboš Balada : Jiří Valášek | -5 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Ondřej Hnilička | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Michal Zíma | 6 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Pavel Majtán | 10 | 11 | -15 | 7 | 3:1 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Jaroslav Schönfelder |
1 | 0 |
Miroslav Pudil Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus | 2 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Miroslav Pudil | 4 | 0 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Pavel Majtán Michal Zíma |
0 | 1 |
Jiří Valášek Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Jiří Valášek | 2 | 2 |
Pavel Majtán | 1 | 3 |
Michal Zíma | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C : TTC Kladno L | 3 : 15 | 10. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 552:695 | 18:50 | ||||
Z. Černý / M. Janíček : L. Jílek / V. Coubal | -3 | -11 | 6 | -4 | 1:3 | |
M. Šíma / J. Starý : V. Strejc / Z. Hálek | -4 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Zdeněk Černý : Zdeněk Hálek | 9 | -9 | -8 | -4 | 1:3 | |
Miloslav Šíma : Václav Strejc | -10 | 9 | -6 | -4 | 1:3 | |
Jiří Starý : Libor Jílek | 6 | 5 | -7 | -8 | -8 | 2:3 |
Miroslav Janíček : Václav Coubal | -7 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Zdeněk Hálek | -3 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Václav Strejc | -4 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Janíček : Libor Jílek | -13 | -9 | 6 | -4 | 1:3 | |
Zdeněk Černý : Václav Coubal | -6 | 1 | -11 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Zdeněk Hálek | -7 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Miroslav Janíček : Václav Strejc | -9 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Zdeněk Černý : Libor Jílek | 11 | 9 | -8 | -10 | -4 | 2:3 |
Miloslav Šíma : Václav Coubal | 10 | 9 | -8 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Janíček : Zdeněk Hálek | -7 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Zdeněk Černý : Václav Strejc | -4 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Libor Jílek | 4 | -8 | -9 | 6 | 10 | 3:2 |
Jiří Starý : Václav Coubal | -7 | 7 | -9 | 8 | 9 | 3:2 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Černý Miroslav Janíček |
0 | 1 |
Miloslav Šíma Jiří Starý |
0 | 1 |
Zdeněk Černý | 0 | 4 |
Miloslav Šíma | 2 | 2 |
Miroslav Janíček | 0 | 4 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Václav Coubal |
1 | 0 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Libor Jílek | 3 | 1 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 4 | 0 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť D : TSM Kladno C | 15 : 3 | 9. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 656:483 | 48:15 | ||||
V. Frolík / D. Bukovský : T. Brückner / J. Vavřinec | -9 | 10 | 7 | 5 | 3:1 | |
Z. Vocetka / M. Suchan : Š. Slavíček / S. Gaj | 5 | 5 | 6 | 3:0 | ||
David Bukovský : Tomáš Brückner | -9 | -8 | 10 | 3 | 7 | 3:2 |
Milan Suchan : Jiří Vavřinec | 5 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Vocetka : Štěpán Slavíček | 5 | -7 | -10 | -11 | 1:3 | |
Václav Frolík : Stanislav Gaj | 4 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Tomáš Brückner | -8 | 12 | 10 | -9 | 4 | 3:2 |
Zdeněk Vocetka : Jiří Vavřinec | 14 | 9 | -5 | 6 | 3:1 | |
Václav Frolík : Štěpán Slavíček | 7 | 3 | 6 | 3:0 | ||
David Bukovský : Stanislav Gaj | 6 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Vocetka : Tomáš Brückner | -7 | 8 | -4 | -6 | 1:3 | |
Václav Frolík : Jiří Vavřinec | 7 | 1 | 5 | 3:0 | ||
David Bukovský : Štěpán Slavíček | 9 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Stanislav Gaj | 4 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Tomáš Brückner | -6 | -6 | 9 | -11 | 1:3 | |
David Bukovský : Jiří Vavřinec | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Štěpán Slavíček | 5 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Vocetka : Stanislav Gaj | 5 | 9 | 6 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Václav Frolík David Bukovský |
1 | 0 |
Zdeněk Vocetka Milan Suchan |
1 | 0 |
Zdeněk Vocetka | 2 | 2 |
Milan Suchan | 4 | 0 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
David Bukovský | 4 | 0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Jiří Vavřinec |
0 | 1 |
Štěpán Slavíček Stanislav Gaj |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 2 | 2 |
Jiří Vavřinec | 0 | 4 |
Štěpán Slavíček | 1 | 3 |
Stanislav Gaj | 0 | 4 |
STC Slaný E : Sokol Buštěhrad D | 16 : 2 | 8. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 639:388 | 51:9 | ||||
N. Štricová / M. Dobej : D. Lukáš / J. Průša | 4 | 3 | 7 | 3:0 | ||
J. Kulichová / K. Kasnerová : V. Pesl / D. Lafek | 2 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : David Lukáš | 6 | 6 | -9 | 7 | 3:1 | |
Michal Dobej : Václav Pesl | 5 | -7 | -9 | 8 | -7 | 2:3 |
Jana Kulichová : Dominik Lafek | 6 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Jakub Průša | 8 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Michal Dobej : David Lukáš | -7 | 8 | -9 | -12 | 1:3 | |
Jana Kulichová : Václav Pesl | -6 | -8 | 6 | 6 | 12 | 3:2 |
Karolína Kasnerová : Dominik Lafek | 3 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Jakub Průša | 7 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : David Lukáš | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Václav Pesl | 3 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Dominik Lafek | 5 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Jan Průša | 5 | 4 | 1 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : David Lukáš | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Václav Pesl | 1 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Dominik Lafek | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Jan Průša | 8 | 9 | 10 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Jana Kulichová | 4 | 0 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Václav Pesl Dominik Lafek |
0 | 1 |
David Lukáš Jakub Průša |
0 | 1 |
David Lukáš | 1 | 3 |
Václav Pesl | 1 | 3 |
Jan Průša | 0 | 2 |
Dominik Lafek | 0 | 4 |
Jakub Průša | 0 | 2 |
3. kolo
Slovan Velvary B : KST Slatina C | 8 : 10 | 28. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 658:674 | 34:36 | ||||
I. Svoboda / Z. Poroda : J. Schönfelder / M. Pudil | -11 | 7 | -9 | 8 | -3 | 2:3 |
M. Hanzlík / J. Koucký : A. Melkus / L. Balada | -7 | 11 | -7 | -9 | 1:3 | |
Zdeněk Poroda : Luboš Balada | -9 | 6 | 4 | 5 | 3:1 | |
Ivan Svoboda : Jaroslav Schönfelder | 12 | 9 | -12 | -7 | -5 | 2:3 |
Jindřich Koucký : Miroslav Pudil | -11 | -4 | 5 | -5 | 1:3 | |
Miroslav Hanzlík : Alan Melkus | 9 | -5 | -4 | -6 | 1:3 | |
Ivan Svoboda : Luboš Balada | 9 | -9 | 9 | 4 | 3:1 | |
Jindřich Koucký : Jaroslav Schönfelder | -9 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Hanzlík : Miroslav Pudil | -7 | -0 | -9 | 0:3 | ||
Zdeněk Poroda : Alan Melkus | 6 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Luboš Balada | 7 | 7 | -7 | 10 | 3:1 | |
Miroslav Hanzlík : Jaroslav Schönfelder | -7 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Poroda : Miroslav Pudil | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Ivan Svoboda : Alan Melkus | -4 | -11 | 9 | 6 | 10 | 3:2 |
Miroslav Hanzlík : Luboš Balada | -7 | 8 | 5 | 5 | 3:1 | |
Zdeněk Poroda : Jaroslav Schönfelder | 5 | -6 | 7 | -6 | -12 | 2:3 |
Ivan Svoboda : Miroslav Pudil | 13 | -8 | -9 | -13 | 1:3 | |
Jindřich Koucký : Alan Melkus | 9 | 17 | 9 | 3:0 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hanzlík Jindřich Koucký |
0 | 1 |
Ivan Svoboda Zdeněk Poroda |
0 | 1 |
Miroslav Hanzlík | 1 | 3 |
Jindřich Koucký | 2 | 2 |
Ivan Svoboda | 2 | 2 |
Zdeněk Poroda | 3 | 1 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Luboš Balada |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Alan Melkus | 1 | 3 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Miroslav Pudil | 3 | 1 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
TSM Kladno C : TTC Kladno L | 4 : 14 | 26. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 511:625 | 19:45 | ||||
S. Gaj / M. Brynda : V. Strejc / Z. Hálek | -5 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Š. Slavíček / A. Vidrich : bez boje | 0:0 | |||||
Matyáš Brynda : Zdeněk Hálek | -6 | -6 | -2 | 0:3 | ||
Aleš Vidrich : Václav Strejc | 6 | -12 | -9 | -3 | 1:3 | |
Stanislav Gaj : Ladislav Petřík | -7 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : Václav Coubal | 10 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Aleš Vidrich : Zdeněk Hálek | -9 | -11 | -4 | 0:3 | ||
Stanislav Gaj : Václav Strejc | -8 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : Ladislav Petřík | -8 | 9 | 7 | -6 | 10 | 3:2 |
Matyáš Brynda : Václav Coubal | -8 | -6 | 12 | -1 | 1:3 | |
Stanislav Gaj : Zdeněk Hálek | -9 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : Václav Strejc | -9 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Matyáš Brynda : Ladislav Petřík | -5 | -1 | -1 | 0:3 | ||
Aleš Vidrich : Václav Coubal | -7 | 5 | 4 | -9 | -12 | 2:3 |
Štěpán Slavíček : Zdeněk Hálek | 8 | -9 | 7 | 4 | 3:1 | |
Matyáš Brynda : Václav Strejc | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Aleš Vidrich : Ladislav Petřík | -7 | 9 | -8 | -5 | 1:3 | |
Stanislav Gaj : Václav Coubal | -5 | 6 | 12 | -7 | -12 | 2:3 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Štěpán Slavíček Aleš Vidrich |
1 | 0 |
Stanislav Gaj Matyáš Brynda |
0 | 1 |
Štěpán Slavíček | 3 | 1 |
Stanislav Gaj | 0 | 4 |
Aleš Vidrich | 0 | 4 |
Matyáš Brynda | 0 | 4 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 3 | 1 |
Václav Strejc | 4 | 0 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D : STC Slaný E | 6 : 12 | 26. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 586:604 | 28:37 | ||||
M. Suchan / D. Bukovský : N. Štricová / M. Dobej | -9 | -4 | -6 | 0:3 | ||
V. Frolík / O. Švejda : J. Kulichová / K. Kasnerová | -6 | -6 | 8 | -9 | 1:3 | |
David Bukovský : Karolína Kasnerová | -7 | 8 | 10 | 7 | 3:1 | |
Milan Suchan : Jana Kulichová | -8 | 12 | -9 | 7 | -8 | 2:3 |
Ondřej Švejda : Niamh Štricová | -11 | 6 | -9 | -7 | 1:3 | |
Václav Frolík : Michal Dobej | 9 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Karolína Kasnerová | 9 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Jana Kulichová | 5 | 10 | 4 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Niamh Štricová | -1 | 7 | -3 | -9 | 1:3 | |
David Bukovský : Michal Dobej | -7 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Karolína Kasnerová | -4 | 7 | -4 | -12 | 1:3 | |
Václav Frolík : Jana Kulichová | 3 | 2 | 6 | 3:0 | ||
David Bukovský : Niamh Štricová | -6 | -10 | 3 | -7 | 1:3 | |
Milan Suchan : Michal Dobej | 9 | -13 | -5 | -11 | 1:3 | |
Václav Frolík : Karolína Kasnerová | -5 | -4 | -9 | 0:3 | ||
David Bukovský : Jana Kulichová | -9 | -10 | 4 | -7 | 1:3 | |
Milan Suchan : Niamh Štricová | -8 | 9 | -9 | -9 | 1:3 | |
Ondřej Švejda : Michal Dobej | 7 | 8 | 3 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Milan Suchan David Bukovský |
0 | 1 |
Václav Frolík Ondřej Švejda |
0 | 1 |
Milan Suchan | 1 | 3 |
Václav Frolík | 2 | 2 |
Ondřej Švejda | 2 | 2 |
David Bukovský | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Jana Kulichová | 2 | 2 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 2 | 2 |
Michal Dobej | 2 | 2 |
TTC Kladno K : STC Slaný D | 6 : 12 | 25. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 492:612 | 25:40 | ||||
bez boje : O. Souček / P. Majtán | 0:0 | |||||
A. Assar / M. Procházka : L. Kulichová / O. Hnilička | 9 | 6 | -5 | -2 | -6 | 2:3 |
Michal Procházka : Ondřej Souček | 2 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Pavel Majtán | -8 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Ondřej Hnilička | -8 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Lenka Kulichová | -8 | 7 | -8 | 7 | -9 | 2:3 |
Petr Podhráský : Ondřej Souček | 5 | -5 | 5 | -5 | 5 | 3:2 |
Daniel Petr : Pavel Majtán | 7 | -0 | -8 | -5 | 1:3 | |
Adrian Assar : Ondřej Hnilička | 5 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Michal Procházka : Lenka Kulichová | -6 | 8 | -6 | -5 | 1:3 | |
Daniel Petr : Ondřej Souček | -5 | -2 | 6 | -6 | 1:3 | |
Adrian Assar : Pavel Majtán | 9 | 10 | -10 | 8 | 3:1 | |
Michal Procházka : Ondřej Hnilička | -5 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Petr Podhráský : Lenka Kulichová | -4 | -3 | -1 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Ondřej Souček | 4 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Michal Procházka : Pavel Majtán | -10 | 8 | 7 | 7 | 3:1 | |
Petr Podhráský : Ondřej Hnilička | -5 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Lenka Kulichová | -2 | -5 | -3 | 0:3 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Adrian Assar Michal Procházka |
0 | 1 |
Adrian Assar | 3 | 1 |
Michal Procházka | 2 | 2 |
Daniel Petr | 0 | 4 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Souček Pavel Majtán |
1 | 0 |
Lenka Kulichová Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Lenka Kulichová | 4 | 0 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Pavel Majtán | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C : Sokol Buštěhrad D | 12 : 6 | 25. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 581:480 | 38:22 | ||||
M. Teiml / V. Bromský : D. Lukáš / D. Lafek | -6 | 8 | 12 | -2 | 8 | 3:2 |
A. Štěpán / J. Hrkal : J. Průša / J. Průša | -10 | 9 | 6 | 6 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : David Lukáš | 6 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Dominik Lafek | -7 | -11 | 7 | 6 | -9 | 2:3 |
Jiří Starý : Jan Průša | 4 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Josef Kozel : Jakub Průša | 9 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Marek Teiml : David Lukáš | -8 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Dominik Lafek | 5 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Josef Kozel : Jan Průša | 8 | 10 | 11 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Jakub Průša | 3 | 1 | 1 | 3:0 | ||
Jiří Starý : David Lukáš | 6 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Jan Hrkal : Dominik Lafek | -7 | -9 | -13 | 0:3 | ||
Adam Štěpán : Jan Průša | -6 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Jakub Průša | -7 | 5 | 4 | 4 | 3:1 | |
Jan Hrkal : David Lukáš | -3 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Adam Štěpán : Dominik Lafek | -6 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Jan Průša | 7 | 10 | 10 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Jakub Průša | 7 | 8 | 4 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Vladimír Bromský |
1 | 0 |
Adam Štěpán Jan Hrkal |
1 | 0 |
Marek Teiml | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 2 | 0 |
Jiří Starý | 4 | 0 |
Josef Kozel | 2 | 0 |
Adam Štěpán | 0 | 2 |
Jan Hrkal | 0 | 2 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Dominik Lafek |
0 | 1 |
Jan Průša Jakub Průša |
0 | 1 |
David Lukáš | 2 | 2 |
Jan Průša | 1 | 3 |
Jakub Průša | 0 | 4 |
Dominik Lafek | 3 | 1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Ivan Svoboda Branislav Vojtek |
0 | 1 |
Zdeněk Poroda David Podivínský |
0 | 1 |
Ivan Svoboda | 0 | 4 |
Zdeněk Poroda | 1 | 3 |
David Podivínský | 0 | 4 |
Branislav Vojtek | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Vladimír Kulich Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad D : KST Slatina C | 11 : 7 | 18. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 608:642 | 35:34 | ||||
V. Pesl / O. Průša : R. Javůrek / L. Balada | -10 | 7 | 8 | 7 | 3:1 | |
J. Průša / D. Lafek : A. Melkus / M. Pudil | -5 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Jakub Průša : Roman Javůrek | -6 | -9 | 10 | -4 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Luboš Balada | -5 | -4 | 11 | 9 | 7 | 3:2 |
Ondřej Průša : Alan Melkus | 5 | -10 | 10 | 3 | 3:1 | |
Václav Pesl : Miroslav Pudil | 11 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Roman Javůrek | -6 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Luboš Balada | -8 | 8 | 4 | 3 | 3:1 | |
Václav Pesl : Alan Melkus | 5 | -7 | 8 | 5 | 3:1 | |
Jakub Průša : Miroslav Pudil | -2 | -10 | -10 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Roman Javůrek | 9 | 9 | -4 | -5 | 9 | 3:2 |
Václav Pesl : Luboš Balada | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jan Průša : Alan Melkus | 6 | -8 | -5 | -5 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Miroslav Pudil | -4 | -1 | -3 | 0:3 | ||
Václav Pesl : Roman Javůrek | -6 | 6 | 7 | 7 | 3:1 | |
Jan Průša : Luboš Balada | -7 | -12 | 7 | 12 | 3 | 3:2 |
Dominik Lafek : Alan Melkus | -3 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Miroslav Pudil | -8 | -10 | 8 | 9 | 7 | 3:2 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Václav Pesl Ondřej Průša |
1 | 0 |
Jan Průša Dominik Lafek |
0 | 1 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Ondřej Průša | 4 | 0 |
Jan Průša | 1 | 1 |
Jakub Průša | 0 | 2 |
Dominik Lafek | 1 | 3 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Alan Melkus | 2 | 2 |
Roman Javůrek | 2 | 2 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
TTC Kladno L : TJ Sokol Unhošť D | 8 : 10 | 17. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 605:646 | 27:39 | ||||
L. Jílek / V. Coubal : Z. Vocetka / M. Suchan | -11 | -7 | -8 | 0:3 | ||
L. Petřík / V. Strejc : V. Frolík / D. Bukovský | 9 | -7 | 7 | 11 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Milan Suchan | -6 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Zdeněk Vocetka | -5 | -6 | 1 | 5 | 5 | 3:2 |
Libor Jílek : Václav Frolík | -9 | 9 | -6 | -8 | 1:3 | |
Václav Coubal : David Bukovský | -2 | -11 | -5 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Milan Suchan | 10 | 20 | -10 | -8 | 2 | 3:2 |
Libor Jílek : Zdeněk Vocetka | -6 | -10 | 7 | 8 | 13 | 3:2 |
Václav Coubal : Václav Frolík | -10 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : David Bukovský | 4 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Milan Suchan | -7 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Zdeněk Vocetka | -7 | 7 | 9 | 7 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Václav Frolík | -8 | 7 | 7 | 10 | 3:1 | |
Václav Strejc : David Bukovský | 9 | -17 | 3 | -3 | -7 | 2:3 |
Václav Coubal : Milan Suchan | -13 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Zdeněk Vocetka | 5 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Václav Frolík | -6 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Libor Jílek : David Bukovský | -6 | -8 | -8 | 0:3 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Václav Coubal |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Václav Strejc |
1 | 0 |
Libor Jílek | 1 | 3 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 1 | 3 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Vocetka Milan Suchan |
1 | 0 |
Václav Frolík David Bukovský |
0 | 1 |
Zdeněk Vocetka | 0 | 4 |
Milan Suchan | 3 | 1 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
David Bukovský | 3 | 1 |
TSM Kladno C : TTC Kladno K | 11 : 7 | 16. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 649:622 | 38:30 | ||||
T. Brückner / J. Vavřinec : A. Assar / M. Procházka | -14 | -8 | -6 | 0:3 | ||
E. Cimrmanová / L. Plachá : D. Záhrubský / P. Podhráský | -3 | -12 | -8 | 0:3 | ||
Ota Birnbaum : Adrian Assar | -6 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Vavřinec : Michal Procházka | 10 | -9 | 9 | 9 | 3:1 | |
Tomáš Brückner : Petr Podhráský | 6 | -9 | 8 | -12 | 5 | 3:2 |
Eliška Cimrmanová : David Záhrubský | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Vavřinec : Adrian Assar | -6 | -7 | 10 | -2 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Michal Procházka | 2 | 3 | -8 | 7 | 3:1 | |
Eliška Cimrmanová : Petr Podhráský | 9 | -7 | 6 | -7 | -8 | 2:3 |
Ota Birnbaum : David Záhrubský | 9 | 8 | -8 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Brückner : Adrian Assar | 7 | -6 | 9 | 6 | 3:1 | |
Liliana Plachá : Michal Procházka | -8 | 7 | 9 | 9 | 3:1 | |
Ota Birnbaum : Petr Podhráský | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Vavřinec : David Záhrubský | 7 | -2 | 10 | 9 | 3:1 | |
Liliana Plachá : Adrian Assar | -2 | -6 | 10 | -7 | 1:3 | |
Ota Birnbaum : Michal Procházka | 7 | 6 | -9 | 9 | 3:1 | |
Jiří Vavřinec : Petr Podhráský | -9 | 10 | -12 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : David Záhrubský | 4 | 7 | 9 | 3:0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Eliška Cimrmanová Liliana Plachá |
0 | 1 |
Tomáš Brückner Jiří Vavřinec |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 4 | 0 |
Eliška Cimrmanová | 1 | 1 |
Jiří Vavřinec | 2 | 2 |
Liliana Plachá | 1 | 1 |
Ota Birnbaum | 3 | 1 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
David Záhrubský Petr Podhráský |
1 | 0 |
Adrian Assar Michal Procházka |
1 | 0 |
Adrian Assar | 3 | 1 |
Michal Procházka | 0 | 4 |
David Záhrubský | 0 | 4 |
Petr Podhráský | 2 | 2 |
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň C | 13 : 5 | 14. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 741:675 | 44:29 | ||||
M. Zíma / O. Hnilička : M. Šíma / J. Starý | 8 | 6 | 9 | 3:0 | ||
O. Souček / P. Majtán : M. Vinkl / J. Kozel | 8 | -9 | 10 | -11 | 10 | 3:2 |
Ondřej Hnilička : Jiří Starý | 9 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Michal Zíma : Miloslav Šíma | 8 | 5 | -9 | -6 | 1 | 3:2 |
Ondřej Souček : Milan Vinkl | -6 | -5 | 14 | -9 | 1:3 | |
Pavel Majtán : Josef Kozel | 5 | 1 | -9 | -8 | 4 | 3:2 |
Michal Zíma : Jiří Starý | -6 | 9 | 8 | 11 | 3:1 | |
Ondřej Souček : Miloslav Šíma | 7 | 8 | -9 | -7 | 7 | 3:2 |
Pavel Majtán : Milan Vinkl | -9 | 5 | -9 | -6 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Josef Kozel | 9 | 18 | 5 | 3:0 | ||
Ondřej Souček : Jiří Starý | 12 | -8 | -6 | -7 | 1:3 | |
Pavel Majtán : Miloslav Šíma | -5 | 9 | 8 | 2 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Milan Vinkl | -8 | 8 | 9 | 10 | 3:1 | |
Michal Zíma : Josef Kozel | 9 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Jiří Starý | -9 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Miloslav Šíma | 8 | -9 | 7 | 10 | 3:1 | |
Michal Zíma : Milan Vinkl | 9 | 7 | -9 | -10 | -9 | 2:3 |
Ondřej Souček : Josef Kozel | 8 | -9 | -7 | 10 | 7 | 3:2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Souček Pavel Majtán |
1 | 0 |
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Ondřej Souček | 2 | 2 |
Pavel Majtán | 2 | 2 |
Michal Zíma | 3 | 1 |
Ondřej Hnilička | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Milan Vinkl Josef Kozel |
0 | 1 |
Miloslav Šíma Jiří Starý |
0 | 1 |
Miloslav Šíma | 0 | 4 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
4. kolo
TJ Sokol Unhošť D : Slovan Velvary B | 9 : 9 | 9. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 631:624 | 33:36 | ||||
O. Švejda / D. Bukovský : P. Polomini / B. Vojtek | -5 | -5 | 6 | -7 | 1:3 | |
V. Frolík / L. Ledvinová : J. Koucký / Z. Poroda | 9 | -4 | -8 | -9 | 1:3 | |
David Bukovský : Petr Polomini | -9 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Branislav Vojtek | -9 | 2 | -7 | 2 | 6 | 3:2 |
Lucie Ledvinová : Zdeněk Poroda | -8 | 8 | -3 | -10 | 1:3 | |
Václav Frolík : Jindřich Koucký | 14 | 5 | -6 | 6 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Petr Polomini | -10 | 11 | -6 | 7 | 9 | 3:2 |
Lucie Ledvinová : Branislav Vojtek | 10 | 9 | -5 | -9 | 4 | 3:2 |
Václav Frolík : Zdeněk Poroda | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
David Bukovský : Jindřich Koucký | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Petr Polomini | -5 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Václav Frolík : Branislav Vojtek | -8 | -8 | -6 | 0:3 | ||
David Bukovský : Zdeněk Poroda | -10 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Jindřich Koucký | -5 | 6 | 7 | 3 | 3:1 | |
Václav Frolík : Petr Polomini | -9 | -2 | 8 | -9 | 1:3 | |
David Bukovský : Branislav Vojtek | 9 | -6 | -6 | 6 | -8 | 2:3 |
Ondřej Švejda : Zdeněk Poroda | 7 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Jindřich Koucký | -10 | 8 | 3 | 6 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Švejda David Bukovský |
0 | 1 |
Václav Frolík Lucie Ledvinová |
0 | 1 |
Václav Frolík | 2 | 2 |
Ondřej Švejda | 4 | 0 |
David Bukovský | 1 | 3 |
Lucie Ledvinová | 2 | 2 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Zdeněk Poroda | 2 | 2 |
Branislav Vojtek | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad D : TTC Kladno L | 5 : 13 | 4. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 430:458 | 18:39 | ||||
O. Průša / J. Průša : bez boje | 0:0 | |||||
J. Průša / D. Lafek : L. Petřík / V. Strejc | -6 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Jakub Průša : Václav Coubal | -1 | 9 | -5 | -2 | 1:3 | |
Ondřej Průša : Václav Strejc | -5 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Ladislav Petřík | -9 | 10 | -9 | -7 | 1:3 | |
Jan Průša : bez boje | 0:0 | |||||
Ondřej Průša : Václav Coubal | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Václav Strejc | -7 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Jan Průša : Ladislav Petřík | -5 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Jakub Průša : bez boje | 0:0 | |||||
Dominik Lafek : Václav Coubal | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jan Průša : Václav Strejc | -9 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jakub Průša : Ladislav Petřík | -6 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : bez boje | 0:0 | |||||
Jan Průša : Václav Coubal | -6 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Jakub Průša : Václav Strejc | -4 | -3 | -12 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Ladislav Petřík | -9 | -6 | 7 | -7 | 1:3 | |
Dominik Lafek : bez boje | 0:0 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Průša Jakub Průša |
1 | 0 |
Jan Průša Dominik Lafek |
0 | 1 |
Ondřej Průša | 1 | 3 |
Jan Průša | 1 | 3 |
Jakub Průša | 1 | 3 |
Dominik Lafek | 1 | 3 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Václav Strejc |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 4 | 0 |
Václav Coubal | 4 | 0 |
Václav Strejc | 4 | 0 |
KST Slatina C : STC Slaný E | 9 : 9 | 4. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 604:593 | 33:32 | ||||
J. Schönfelder / M. Pudil : V. Kulich / M. Dobej | 8 | 7 | -7 | 7 | 3:1 | |
R. Javůrek / L. Balada : J. Kulichová / K. Kasnerová | -3 | 10 | 8 | 4 | 3:1 | |
Miroslav Pudil : Karolína Kasnerová | -6 | 7 | -7 | -16 | 1:3 | |
Luboš Balada : Jana Kulichová | -9 | 3 | -9 | -8 | 1:3 | |
Roman Javůrek : Michal Dobej | -5 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Kulich | -8 | -13 | 5 | -8 | 1:3 | |
Luboš Balada : Karolína Kasnerová | -8 | -8 | 9 | -3 | 1:3 | |
Roman Javůrek : Jana Kulichová | 6 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Michal Dobej | 8 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Vladimír Kulich | -3 | -6 | -1 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Karolína Kasnerová | -5 | 3 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Jana Kulichová | 7 | 7 | -9 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Pudil : Michal Dobej | 7 | 1 | 10 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Vladimír Kulich | -4 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Karolína Kasnerová | 7 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Jana Kulichová | 4 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Michal Dobej | 11 | 10 | -9 | -12 | 9 | 3:2 |
Roman Javůrek : Vladimír Kulich | -13 | -5 | 6 | -9 | 1:3 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Roman Javůrek | 1 | 3 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Michal Dobej |
0 | 1 |
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Jana Kulichová | 1 | 3 |
Karolína Kasnerová | 3 | 1 |
Michal Dobej | 1 | 3 |
TSM Kladno C : TTC Kladno K | 5 : 13 | 2. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 551:692 | 23:46 | ||||
J. Vavřinec / M. Brynda : M. Procházka / P. Podhráský | -8 | -12 | -8 | 0:3 | ||
L. Plachá / S. Gaj : A. Assar / D. Záhrubský | -5 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : Adrian Assar | -8 | 9 | -6 | -8 | 1:3 | |
Liliana Plachá : Petr Podhráský | -5 | 7 | -8 | 8 | 4 | 3:2 |
Stanislav Gaj : David Záhrubský | -6 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Matyáš Brynda : Michal Procházka | -5 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Adrian Assar | -2 | -7 | -14 | 0:3 | ||
Stanislav Gaj : Petr Podhráský | 4 | 9 | -4 | 6 | 3:1 | |
Matyáš Brynda : David Záhrubský | -5 | 8 | 9 | -3 | -4 | 2:3 |
Štěpán Slavíček : Michal Procházka | 15 | -6 | 8 | -8 | -9 | 2:3 |
Stanislav Gaj : Adrian Assar | -6 | -1 | -3 | 0:3 | ||
Matyáš Brynda : Petr Podhráský | -6 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : David Záhrubský | -11 | 5 | -4 | 6 | 11 | 3:2 |
Liliana Plachá : Michal Procházka | 4 | -12 | 6 | 7 | 3:1 | |
Matyáš Brynda : Adrian Assar | -2 | -6 | 9 | -10 | 1:3 | |
Štěpán Slavíček : Petr Podhráský | 8 | -3 | 5 | 9 | 3:1 | |
Liliana Plachá : David Záhrubský | -7 | 6 | -9 | 9 | -9 | 2:3 |
Stanislav Gaj : Michal Procházka | -5 | -7 | -5 | 0:3 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Liliana Plachá Stanislav Gaj |
0 | 1 |
Jiří Vavřinec Matyáš Brynda |
0 | 1 |
Liliana Plachá | 2 | 2 |
Štěpán Slavíček | 2 | 2 |
Stanislav Gaj | 1 | 3 |
Matyáš Brynda | 0 | 4 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
Michal Procházka Petr Podhráský |
1 | 0 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 3 | 1 |
David Záhrubský | 3 | 1 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň C | 8 : 10 | 31. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 568:706 | 31:41 | ||||
J. Valášek / O. Hnilička : V. Bromský / M. Šíma | -7 | 8 | -9 | 9 | -6 | 2:3 |
P. Majtán / M. Zíma : M. Teiml / J. Starý | 6 | 9 | -10 | 7 | 3:1 | |
Jiří Valášek : Miloslav Šíma | -9 | 7 | -7 | -9 | 1:3 | |
Pavel Majtán : Vladimír Bromský | -7 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Jiří Starý | 7 | 7 | -4 | -8 | 8 | 3:2 |
Michal Zíma : Marek Teiml | 8 | 9 | -12 | 6 | 3:1 | |
Pavel Majtán : Miloslav Šíma | -7 | -10 | 9 | -8 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Vladimír Bromský | -8 | 6 | -7 | 10 | -7 | 2:3 |
Michal Zíma : Jiří Starý | -4 | -9 | 7 | -5 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Marek Teiml | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Miloslav Šíma | 8 | -7 | 9 | 9 | 3:1 | |
Michal Zíma : Vladimír Bromský | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Jiří Starý | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Marek Teiml | 6 | 7 | -9 | -9 | 8 | 3:2 |
Michal Zíma : Miloslav Šíma | -3 | -7 | 10 | 14 | 9 | 3:2 |
Jiří Valášek : Vladimír Bromský | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Jiří Starý | -12 | 4 | 7 | 10 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Marek Teiml | 6 | 8 | -5 | 9 | 3:1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Pavel Majtán Michal Zíma |
1 | 0 |
Jiří Valášek Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 0 | 4 |
Pavel Majtán | 2 | 2 |
Michal Zíma | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Jiří Starý |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Miloslav Šíma | 2 | 2 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
KST Slatina C : Slovan Velvary B | 10 : 8 | 25. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 623:635 | 35:33 | ||||
R. Javůrek / L. Balada : P. Polomini / Z. Poroda | -8 | 9 | 4 | 8 | 3:1 | |
J. Schönfelder / M. Pudil : J. Koucký / B. Vojtek | -9 | 8 | 7 | -5 | 6 | 3:2 |
Luboš Balada : Petr Polomini | -3 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Poroda | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Roman Javůrek : Jindřich Koucký | -2 | 9 | 4 | -12 | 6 | 3:2 |
Miroslav Pudil : Branislav Vojtek | -9 | 9 | -3 | -6 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Petr Polomini | 8 | -9 | -12 | -7 | 1:3 | |
Roman Javůrek : Zdeněk Poroda | -5 | 5 | 9 | -12 | 11 | 3:2 |
Miroslav Pudil : Jindřich Koucký | 5 | 9 | 13 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Branislav Vojtek | -4 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Petr Polomini | 13 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Zdeněk Poroda | -6 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Luboš Balada : Jindřich Koucký | -3 | 7 | -8 | -7 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Branislav Vojtek | 10 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Petr Polomini | -6 | -7 | 8 | -5 | 1:3 | |
Luboš Balada : Zdeněk Poroda | 9 | -4 | -6 | -6 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Jindřich Koucký | 3 | 2 | 1 | 3:0 | ||
Roman Javůrek : Branislav Vojtek | 11 | -7 | -9 | 12 | 9 | 3:2 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Roman Javůrek | 4 | 0 |
Miroslav Pudil | 1 | 3 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Branislav Vojtek |
0 | 1 |
Petr Polomini Zdeněk Poroda |
0 | 1 |
Jindřich Koucký | 1 | 3 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Zdeněk Poroda | 2 | 2 |
Branislav Vojtek | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň C : Sokol Buštěhrad D | 9 : 9 | 24. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 562:560 | 32:30 | ||||
M. Vinkl / J. Starý : V. Pesl / O. Průša | 7 | -9 | -5 | 7 | 10 | 3:2 |
V. Bromský / M. Šíma : D. Lukáš / D. Lafek | 8 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Ondřej Průša | 10 | 9 | -9 | 4 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Václav Pesl | 8 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Miloslav Šíma : Dominik Lafek | 9 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Josef Kozel : David Lukáš | -8 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Ondřej Průša | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Miloslav Šíma : Václav Pesl | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Josef Kozel : Dominik Lafek | -5 | 9 | -9 | -7 | 1:3 | |
Jiří Starý : David Lukáš | 4 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Miloslav Šíma : Ondřej Průša | -5 | 6 | -5 | -3 | 1:3 | |
Josef Kozel : Václav Pesl | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Jan Průša | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : David Lukáš | -5 | 7 | 7 | -8 | -11 | 2:3 |
Josef Kozel : Ondřej Průša | -8 | -10 | 9 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Václav Pesl | -9 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Jan Průša | 6 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Miloslav Šíma : David Lukáš | -8 | -6 | -7 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Milan Vinkl Jiří Starý |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Miloslav Šíma | 1 | 3 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Dominik Lafek |
0 | 1 |
Václav Pesl Ondřej Průša |
0 | 1 |
David Lukáš | 3 | 1 |
Václav Pesl | 3 | 1 |
Ondřej Průša | 2 | 2 |
Jan Průša | 0 | 2 |
Dominik Lafek | 1 | 1 |
TTC Kladno L : STC Slaný D | 10 : 8 | 24. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 624:593 | 37:32 | ||||
L. Jílek / V. Coubal : M. Zíma / O. Hnilička | -3 | -12 | -6 | 0:3 | ||
L. Petřík / Z. Hálek : O. Souček / P. Majtán | 2 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Ondřej Hnilička | -6 | -5 | 5 | -6 | 1:3 | |
Václav Coubal : Michal Zíma | -10 | 7 | -5 | 3 | -3 | 2:3 |
Zdeněk Hálek : Ondřej Souček | 9 | 16 | 4 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Pavel Majtán | 7 | -9 | 8 | 4 | 3:1 | |
Václav Coubal : Ondřej Hnilička | -9 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Michal Zíma | 9 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Ondřej Souček | 4 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Pavel Majtán | -4 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Ondřej Hnilička | 4 | 6 | -9 | -9 | 7 | 3:2 |
Ladislav Petřík : Michal Zíma | 7 | -6 | -6 | 6 | 8 | 3:2 |
Libor Jílek : Ondřej Souček | -5 | 7 | 9 | -7 | -9 | 2:3 |
Václav Strejc : Pavel Majtán | 5 | 9 | -6 | 9 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Ondřej Hnilička | 4 | 8 | -8 | -9 | -7 | 2:3 |
Libor Jílek : Michal Zíma | -2 | -6 | -0 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Ondřej Souček | -5 | 8 | -7 | 5 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Hálek : Pavel Majtán | 4 | 4 | 9 | 3:0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Václav Coubal |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Libor Jílek | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 0 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 0 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Ondřej Souček Pavel Majtán |
0 | 1 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Pavel Majtán | 1 | 3 |
Michal Zíma | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D : TTC Kladno K | 13 : 5 | 23. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 613:488 | 43:20 | ||||
A. Mencl / D. Bukovský : A. Assar / M. Procházka | 4 | -7 | -9 | -7 | 1:3 | |
Z. Vocetka / V. Frolík : D. Záhrubský / P. Podhráský | 4 | 3 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Vocetka : Adrian Assar | -3 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Aleš Mencl : Petr Podhráský | 4 | 9 | 4 | 3:0 | ||
David Bukovský : Michal Procházka | -9 | 4 | 8 | 11 | 3:1 | |
Václav Frolík : David Záhrubský | 5 | 4 | 1 | 3:0 | ||
Aleš Mencl : Adrian Assar | -8 | -4 | 8 | -2 | 1:3 | |
David Bukovský : Petr Podhráský | 1 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Michal Procházka | 2 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Vocetka : David Záhrubský | -5 | 7 | 3 | 9 | 3:1 | |
David Bukovský : Adrian Assar | -9 | -9 | 8 | -5 | 1:3 | |
Václav Frolík : Petr Podhráský | 10 | -6 | 4 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Vocetka : Michal Procházka | 6 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Aleš Mencl : David Záhrubský | 11 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Adrian Assar | 10 | -7 | -9 | -10 | 1:3 | |
Zdeněk Vocetka : Petr Podhráský | 9 | 5 | -4 | 5 | 3:1 | |
Aleš Mencl : Michal Procházka | -7 | 5 | 7 | 8 | 3:1 | |
David Bukovský : David Záhrubský | 6 | 6 | 3 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Aleš Mencl David Bukovský |
0 | 1 |
Zdeněk Vocetka Václav Frolík |
1 | 0 |
Zdeněk Vocetka | 3 | 1 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
Aleš Mencl | 3 | 1 |
David Bukovský | 3 | 1 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar Michal Procházka |
1 | 0 |
David Záhrubský Petr Podhráský |
0 | 1 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 0 | 4 |
David Záhrubský | 0 | 4 |
Petr Podhráský | 0 | 4 |
STC Slaný E : TSM Kladno C | 17 : 1 | 22. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 677:446 | 52:11 | ||||
N. Štricová / M. Dobej : T. Brückner / O. Birnbaum | -9 | 9 | 5 | 4 | 3:1 | |
J. Kulichová / K. Kasnerová : E. Cimrmanová / J. Vavřinec | 4 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Tomáš Brückner | 5 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Ota Birnbaum | -9 | 9 | 3 | 7 | 3:1 | |
Jana Kulichová : Eliška Cimrmanová | 7 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Jiří Vavřinec | 7 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Tomáš Brückner | -15 | 10 | 8 | 6 | 3:1 | |
Jana Kulichová : Ota Birnbaum | 11 | 10 | -10 | 4 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Eliška Cimrmanová | 1 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Jiří Vavřinec | 5 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Tomáš Brückner | -7 | 6 | -8 | -9 | 1:3 | |
Karolína Kasnerová : Ota Birnbaum | -5 | 8 | 2 | -8 | 8 | 3:2 |
Niamh Štricová : Eliška Cimrmanová | 6 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Jiří Vavřinec | 8 | -8 | 4 | 6 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Tomáš Brückner | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Ota Birnbaum | 4 | 8 | 12 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Eliška Cimrmanová | 5 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Jiří Vavřinec | 7 | -6 | 12 | 3 | 3:1 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Jana Kulichová | 3 | 1 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 4 | 0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Eliška Cimrmanová Jiří Vavřinec |
0 | 1 |
Tomáš Brückner Ota Birnbaum |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Eliška Cimrmanová | 0 | 4 |
Jiří Vavřinec | 0 | 4 |
Ota Birnbaum | 0 | 4 |
5. kolo
Sokol Buštěhrad D : STC Slaný D | 16 : 2 | 11. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 673:529 | 48:17 | ||||
O. Průša / D. Lafek : O. Souček / M. Zíma | -7 | -6 | -9 | 0:3 | ||
D. Lukáš / V. Pesl : P. Majtán / J. Macák | -6 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Ondřej Souček | 9 | 8 | -9 | 7 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Michal Zíma | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Pavel Majtán | 6 | 3 | 5 | 3:0 | ||
David Lukáš : Jan Macák | -9 | 7 | 6 | 3 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Ondřej Souček | -8 | -9 | 6 | 7 | 3 | 3:2 |
Václav Pesl : Michal Zíma | 7 | -6 | 8 | 9 | 3:1 | |
David Lukáš : Pavel Majtán | 11 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Ondřej Průša : Jan Macák | 8 | -7 | 6 | 3 | 3:1 | |
Václav Pesl : Ondřej Souček | 3 | 5 | 2 | 3:0 | ||
David Lukáš : Michal Zíma | 10 | 8 | -6 | 9 | 3:1 | |
Ondřej Průša : Pavel Majtán | 8 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Jan Macák | -7 | 6 | 9 | -9 | 8 | 3:2 |
David Lukáš : Ondřej Souček | 8 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Průša : Michal Zíma | 11 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Pavel Majtán | 10 | -7 | -15 | 2 | 10 | 3:2 |
Václav Pesl : Jan Macák | 5 | 6 | 3 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Václav Pesl |
0 | 1 |
Ondřej Průša Dominik Lafek |
0 | 1 |
David Lukáš | 4 | 0 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Ondřej Průša | 4 | 0 |
Dominik Lafek | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Pavel Majtán Jan Macák |
1 | 0 |
Ondřej Souček Michal Zíma |
1 | 0 |
Ondřej Souček | 0 | 4 |
Pavel Majtán | 0 | 4 |
Michal Zíma | 0 | 4 |
Jan Macák | 0 | 4 |
KST Slatina C : TJ Sokol Unhošť D | 8 : 10 | 11. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 606:662 | 30:40 | ||||
R. Javůrek / L. Balada : M. Suchan / D. Bukovský | -6 | 9 | 8 | 7 | 3:1 | |
A. Melkus / M. Pudil : V. Frolík / L. Ledvinová | 11 | 5 | -5 | 9 | 3:1 | |
Roman Javůrek : David Bukovský | -7 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Milan Suchan | -7 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Václav Frolík | 8 | 13 | 7 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Lucie Ledvinová | -7 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Alan Melkus : David Bukovský | -4 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Milan Suchan | -11 | 4 | -5 | -7 | 1:3 | |
Luboš Balada : Václav Frolík | -4 | 9 | -6 | -4 | 1:3 | |
Roman Javůrek : Lucie Ledvinová | -10 | 2 | 1 | -7 | 5 | 3:2 |
Miroslav Pudil : David Bukovský | 17 | 3 | -8 | -10 | 9 | 3:2 |
Luboš Balada : Milan Suchan | -5 | 11 | -4 | -3 | 1:3 | |
Roman Javůrek : Václav Frolík | 5 | -7 | -6 | 6 | 8 | 3:2 |
Alan Melkus : Lucie Ledvinová | -7 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Luboš Balada : David Bukovský | 8 | -6 | -7 | 4 | -12 | 2:3 |
Roman Javůrek : Milan Suchan | 6 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Václav Frolík | 9 | -5 | -10 | -8 | 1:3 | |
Miroslav Pudil : Lucie Ledvinová | 3 | 6 | -3 | -8 | 9 | 3:2 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
1 | 0 |
Alan Melkus | 0 | 4 |
Roman Javůrek | 3 | 1 |
Miroslav Pudil | 3 | 1 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Václav Frolík Lucie Ledvinová |
0 | 1 |
Milan Suchan David Bukovský |
0 | 1 |
Milan Suchan | 3 | 1 |
Václav Frolík | 2 | 2 |
David Bukovský | 3 | 1 |
Lucie Ledvinová | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň C : TSM Kladno C | 12 : 6 | 10. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 639:555 | 42:25 | ||||
M. Teiml / J. Starý : M. Mikulík / A. Vidrich | -9 | 3 | 5 | 7 | 3:1 | |
V. Bromský / M. Šíma : T. Brückner / Š. Slavíček | 5 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Tomáš Brückner | -5 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Štěpán Slavíček | -5 | 3 | -7 | -5 | 1:3 | |
Jiří Starý : Aleš Vidrich | 6 | 6 | -8 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Martin Mikulík | 8 | -6 | 4 | 10 | 3:1 | |
Miloslav Šíma : Tomáš Brückner | 7 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Štěpán Slavíček | 7 | -9 | -8 | 8 | 5 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Aleš Vidrich | 6 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Martin Mikulík | -6 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Tomáš Brückner | 11 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Štěpán Slavíček | 7 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Aleš Vidrich | -8 | -7 | 6 | 9 | -7 | 2:3 |
Miloslav Šíma : Martin Mikulík | -3 | 6 | -8 | 9 | 9 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Tomáš Brückner | 8 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Štěpán Slavíček | -6 | -10 | 6 | -6 | 1:3 | |
Miloslav Šíma : Aleš Vidrich | 8 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Martin Mikulík | -8 | 7 | -7 | 8 | -6 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Marek Teiml Jiří Starý |
1 | 0 |
Marek Teiml | 0 | 4 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Miloslav Šíma | 3 | 1 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Štěpán Slavíček |
0 | 1 |
Martin Mikulík Aleš Vidrich |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Martin Mikulík | 2 | 2 |
Štěpán Slavíček | 2 | 2 |
Aleš Vidrich | 1 | 3 |
TTC Kladno L : TTC Kladno K | 9 : 9 | 10. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 575:487 | 32:30 | ||||
V. Strejc / Z. Hálek : A. Assar / D. Záhrubský | -6 | -7 | 10 | -8 | 1:3 | |
L. Jílek / V. Coubal : bez boje | 0:0 | |||||
Václav Coubal : Adrian Assar | -9 | -1 | -8 | 0:3 | ||
Libor Jílek : David Záhrubský | -4 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Michal Procházka | 8 | -8 | -10 | 8 | 11 | 3:2 |
Zdeněk Hálek : bez boje | 0:0 | |||||
Libor Jílek : Adrian Assar | -5 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Václav Strejc : David Záhrubský | -10 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Michal Procházka | 5 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : bez boje | 0:0 | |||||
Václav Strejc : Adrian Assar | 10 | -7 | -9 | -11 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : David Záhrubský | -2 | 5 | -9 | -7 | 1:3 | |
Václav Coubal : Michal Procházka | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Libor Jílek : bez boje | 0:0 | |||||
Zdeněk Hálek : Adrian Assar | -11 | 11 | -9 | -8 | 1:3 | |
Václav Coubal : David Záhrubský | 8 | 12 | -6 | 13 | 3:1 | |
Libor Jílek : Michal Procházka | -9 | 8 | -5 | -8 | 1:3 | |
Václav Strejc : bez boje | 0:0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Libor Jílek Václav Coubal |
1 | 0 |
Libor Jílek | 1 | 3 |
Václav Coubal | 3 | 1 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 1 | 3 |
David Záhrubský | 3 | 1 |
STC Slaný E : Slovan Velvary B | 11 : 7 | 1. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 603:552 | 38:28 | ||||
V. Kulich / M. Dobej : P. Polomini / B. Vojtek | -9 | 9 | 9 | -8 | -8 | 2:3 |
J. Kulichová / K. Kasnerová : J. Koucký / Z. Poroda | 9 | -7 | -6 | -7 | 1:3 | |
Jana Kulichová : Petr Polomini | -4 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Michal Dobej : Branislav Vojtek | 8 | -7 | 3 | -4 | -3 | 2:3 |
Vladimír Kulich : Jindřich Koucký | 2 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Zdeněk Poroda | 8 | 6 | -7 | 9 | 3:1 | |
Michal Dobej : Petr Polomini | 7 | 6 | 11 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Branislav Vojtek | 5 | 5 | -9 | 6 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Jindřich Koucký | 3 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Zdeněk Poroda | -9 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Petr Polomini | 2 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Branislav Vojtek | 8 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Jindřich Koucký | -9 | 5 | 9 | -8 | 9 | 3:2 |
Michal Dobej : Zdeněk Poroda | -8 | -5 | 15 | 12 | 5 | 3:2 |
Karolína Kasnerová : Petr Polomini | 7 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Branislav Vojtek | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Michal Dobej : Jindřich Koucký | 2 | -12 | 4 | 6 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Zdeněk Poroda | -0 | -0 | -0 | 0:3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
0 | 1 |
Vladimír Kulich Michal Dobej |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Jana Kulichová | 1 | 3 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 3 | 1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Petr Polomini | 1 | 3 |
Zdeněk Poroda | 2 | 2 |
Branislav Vojtek | 2 | 2 |
TSM Kladno C : KST Slatina C | 3 : 15 | 4. 12. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 551:713 | 19:50 | ||||
E. Cimrmanová / L. Plachá : M. Benda / M. Pudil | -8 | 6 | -8 | 7 | -7 | 2:3 |
T. Brückner / Š. Slavíček : R. Javůrek / L. Balada | -6 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Brückner : Miroslav Pudil | 2 | -4 | -7 | -9 | 1:3 | |
Štěpán Slavíček : Miroslav Benda | -9 | 6 | -3 | -9 | 1:3 | |
Eliška Cimrmanová : Roman Javůrek | -9 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Luboš Balada | -5 | -6 | 10 | 8 | 9 | 3:2 |
Štěpán Slavíček : Miroslav Pudil | -11 | 5 | -3 | -8 | 1:3 | |
Eliška Cimrmanová : Miroslav Benda | -5 | 6 | -9 | -2 | 1:3 | |
Liliana Plachá : Roman Javůrek | -4 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Tomáš Brückner : Luboš Balada | 7 | 6 | -10 | 8 | 3:1 | |
Eliška Cimrmanová : Miroslav Pudil | -5 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Miroslav Benda | -3 | 5 | -7 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Roman Javůrek | 10 | -3 | -9 | -8 | 1:3 | |
Štěpán Slavíček : Luboš Balada | 14 | -11 | -13 | -8 | 1:3 | |
Liliana Plachá : Miroslav Pudil | -11 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Brückner : Miroslav Benda | -11 | 8 | -9 | -6 | 1:3 | |
Štěpán Slavíček : Roman Javůrek | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Eliška Cimrmanová : Luboš Balada | 6 | 16 | -4 | -6 | 10 | 3:2 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Štěpán Slavíček |
0 | 1 |
Eliška Cimrmanová Liliana Plachá |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Eliška Cimrmanová | 1 | 3 |
Liliana Plachá | 1 | 3 |
Štěpán Slavíček | 0 | 4 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Roman Javůrek Luboš Balada |
1 | 0 |
Miroslav Benda Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Miroslav Benda | 4 | 0 |
Roman Javůrek | 4 | 0 |
Miroslav Pudil | 4 | 0 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
Slovan Velvary B : TJ Sokol Dříň C | 14 : 4 | 1. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 621:471 | 45:16 | ||||
P. Polomini / B. Vojtek : V. Bromský / M. Šíma | 5 | 7 | 7 | 3:0 | ||
I. Svoboda / Z. Poroda : J. Starý / J. Kozel | 8 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Vladimír Bromský | -9 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Ivan Svoboda : Jiří Starý | -9 | 10 | -9 | -9 | 1:3 | |
Branislav Vojtek : Miloslav Šíma | -7 | 7 | 6 | 1 | 3:1 | |
Petr Polomini : Josef Kozel | 9 | 7 | -7 | 10 | 3:1 | |
Ivan Svoboda : Vladimír Bromský | -6 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Branislav Vojtek : Jiří Starý | 6 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Miloslav Šíma | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Josef Kozel | 6 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Vladimír Bromský | 8 | 1 | 12 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Jiří Starý | 11 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Miloslav Šíma | 5 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Josef Kozel | 9 | -6 | 9 | 8 | 3:1 | |
Petr Polomini : Vladimír Bromský | -9 | 9 | 3 | -7 | -5 | 2:3 |
Zdeněk Poroda : Jiří Starý | 3 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Miloslav Šíma | 8 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Josef Kozel | 3 | -6 | 5 | 7 | 3:1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Ivan Svoboda Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 2 | 0 |
Ivan Svoboda | 0 | 2 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Zdeněk Poroda | 3 | 1 |
Branislav Vojtek | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Josef Kozel |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
0 | 1 |
Miloslav Šíma | 0 | 4 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad D : TTC Kladno L | 9 : 9 | 1. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 621:669 | 33:38 | ||||
D. Lukáš / J. Průša : J. Šimon / Z. Hálek | -10 | -13 | -4 | 0:3 | ||
V. Pesl / O. Průša : L. Petřík / V. Strejc | -3 | 9 | 4 | 8 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Ladislav Petřík | -4 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Václav Strejc | 6 | -14 | 4 | -2 | 6 | 3:2 |
David Lukáš : Jan Šimon | 3 | -9 | 6 | 11 | 3:1 | |
Václav Pesl : Zdeněk Hálek | -6 | -4 | 10 | 9 | 5 | 3:2 |
Ondřej Průša : Ladislav Petřík | 10 | 7 | -2 | -7 | 2 | 3:2 |
David Lukáš : Václav Strejc | 9 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Jan Šimon | -4 | 10 | 5 | -8 | -11 | 2:3 |
Dominik Lafek : Zdeněk Hálek | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
David Lukáš : Ladislav Petřík | -10 | 9 | 6 | -7 | 5 | 3:2 |
Václav Pesl : Václav Strejc | 3 | -10 | 8 | 10 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Jan Šimon | -8 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Zdeněk Hálek | -8 | 8 | -5 | -8 | 1:3 | |
Václav Pesl : Ladislav Petřík | -4 | -9 | 6 | -5 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Václav Strejc | -2 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Jan Šimon | 10 | 12 | 7 | 3:0 | ||
David Lukáš : Zdeněk Hálek | -5 | -2 | 13 | 6 | -6 | 2:3 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Václav Pesl Ondřej Průša |
1 | 0 |
David Lukáš Jakub Průša |
0 | 1 |
David Lukáš | 3 | 1 |
Václav Pesl | 2 | 2 |
Ondřej Průša | 3 | 1 |
Dominik Lafek | 0 | 4 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Václav Strejc |
0 | 1 |
Jan Šimon Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Ladislav Petřík | 2 | 2 |
Jan Šimon | 2 | 2 |
Václav Strejc | 1 | 3 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
TTC Kladno K : STC Slaný E | 2 : 16 | 29. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 277:581 | 9:48 | ||||
D. Záhrubský / D. Petr : L. Rampa / O. Chadima | 9 | -9 | -4 | -7 | 1:3 | |
bez boje : J. Kulichová / M. Dobej | 0:0 | |||||
Petr Podhráský : Ondřej Chadima | 7 | 8 | 2 | 3:0 | ||
bez boje : Michal Dobej | 0:0 | |||||
Daniel Petr : Jana Kulichová | -5 | -4 | -6 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Ladislav Rampa | -3 | -2 | -9 | 0:3 | ||
bez boje : Ondřej Chadima | 0:0 | |||||
Daniel Petr : Michal Dobej | -9 | -10 | -5 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Jana Kulichová | -7 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Petr Podhráský : Ladislav Rampa | -4 | -0 | -3 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Ondřej Chadima | 7 | -9 | 7 | -5 | -3 | 2:3 |
David Záhrubský : Michal Dobej | -7 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Petr Podhráský : Jana Kulichová | -1 | -5 | -4 | 0:3 | ||
bez boje : Ladislav Rampa | 0:0 | |||||
David Záhrubský : Ondřej Chadima | 7 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Michal Dobej | -10 | -8 | -4 | 0:3 | ||
bez boje : Jana Kulichová | 0:0 | |||||
Daniel Petr : Ladislav Rampa | -5 | -2 | -3 | 0:3 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
David Záhrubský Daniel Petr |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
David Záhrubský | 1 | 3 |
Daniel Petr | 0 | 4 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Michal Dobej |
1 | 0 |
Ladislav Rampa Ondřej Chadima |
1 | 0 |
Ladislav Rampa | 4 | 0 |
Jana Kulichová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 4 | 0 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
STC Slaný D : TJ Sokol Unhošť D | 10 : 8 | 28. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 675:693 | 36:37 | ||||
O. Souček / P. Majtán : V. Frolík / A. Mencl | 13 | -12 | -8 | 8 | -7 | 2:3 |
J. Valášek / M. Zíma : Z. Vocetka / M. Suchan | 8 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Ondřej Souček : Aleš Mencl | -5 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Václav Frolík | 6 | 13 | -2 | 10 | 3:1 | |
Michal Zíma : Milan Suchan | -9 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Zdeněk Vocetka | -3 | 8 | 9 | 9 | 3:1 | |
Pavel Majtán : Aleš Mencl | -8 | 5 | 8 | -2 | 4 | 3:2 |
Michal Zíma : Václav Frolík | 9 | -7 | 9 | -7 | 7 | 3:2 |
Jiří Valášek : Milan Suchan | 4 | -9 | -10 | 6 | 3 | 3:2 |
Ondřej Souček : Zdeněk Vocetka | 9 | 5 | -5 | 8 | 3:1 | |
Michal Zíma : Aleš Mencl | 9 | 10 | -9 | 6 | 3:1 | |
Jiří Valášek : Václav Frolík | 9 | -9 | 8 | -8 | 7 | 3:2 |
Ondřej Souček : Milan Suchan | -8 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Zdeněk Vocetka | 9 | -8 | 6 | -9 | -6 | 2:3 |
Jiří Valášek : Aleš Mencl | -9 | 9 | -4 | -8 | 1:3 | |
Ondřej Souček : Václav Frolík | -9 | 7 | -4 | -8 | 1:3 | |
Pavel Majtán : Milan Suchan | -6 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Zdeněk Vocetka | 9 | 7 | -11 | 8 | 3:1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Souček Pavel Majtán |
0 | 1 |
Jiří Valášek Michal Zíma |
1 | 0 |
Jiří Valášek | 3 | 1 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Pavel Majtán | 2 | 2 |
Michal Zíma | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Václav Frolík Aleš Mencl |
1 | 0 |
Zdeněk Vocetka Milan Suchan |
0 | 1 |
Zdeněk Vocetka | 1 | 3 |
Milan Suchan | 3 | 1 |
Václav Frolík | 1 | 3 |
Aleš Mencl | 2 | 2 |
6. kolo
KST Slatina C : Slovan Velvary B | 9 : 9 | 18. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 598:605 | 33:32 | ||||
A. Melkus / L. Balada : J. Koucký / I. Svoboda | -8 | -6 | -3 | 0:3 | ||
J. Schönfelder / M. Pudil : P. Polomini / B. Vojtek | 8 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Petr Polomini | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Branislav Vojtek | 8 | 16 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Ivan Svoboda | 4 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Jindřich Koucký | -5 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Petr Polomini | -8 | 6 | -9 | -4 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Branislav Vojtek | 7 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Ivan Svoboda | -6 | -10 | 9 | -6 | 1:3 | |
Alan Melkus : Jindřich Koucký | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Petr Polomini | 8 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Branislav Vojtek | -8 | -6 | 4 | 10 | -9 | 2:3 |
Alan Melkus : Ivan Svoboda | 7 | 5 | -7 | -5 | -4 | 2:3 |
Miroslav Pudil : Jindřich Koucký | 3 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Petr Polomini | -6 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Branislav Vojtek | -7 | 10 | -12 | 3 | 10 | 3:2 |
Miroslav Pudil : Ivan Svoboda | 6 | -10 | 8 | -3 | 9 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Jindřich Koucký | 5 | 8 | -8 | 7 | 3:1 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Luboš Balada |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Alan Melkus | 1 | 3 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Miroslav Pudil | 3 | 1 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Ivan Svoboda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
0 | 1 |
Jindřich Koucký | 2 | 2 |
Ivan Svoboda | 2 | 2 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Branislav Vojtek | 1 | 3 |
STC Slaný E : TJ Sokol Unhošť D | 11 : 7 | 15. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 491:536 | 37:25 | ||||
N. Štricová / K. Kasnerová : A. Mencl / D. Bukovský | 6 | 9 | 4 | 3:0 | ||
J. Kulichová / J. Rampa : V. Frolík / O. Švejda | 11 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : David Bukovský | 13 | -5 | 9 | 5 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Aleš Mencl | 7 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Václav Frolík | 5 | -9 | -8 | 9 | 6 | 3:2 |
bez boje : Ondřej Švejda | 0:0 | |||||
Karolína Kasnerová : David Bukovský | 9 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Aleš Mencl | 5 | 3 | 3 | 3:0 | ||
bez boje : Václav Frolík | 0:0 | |||||
Jana Kulichová : Ondřej Švejda | -5 | 9 | -4 | 9 | -9 | 2:3 |
Niamh Štricová : David Bukovský | 10 | 9 | 6 | 3:0 | ||
bez boje : Aleš Mencl | 0:0 | |||||
Jana Kulichová : Václav Frolík | -7 | 4 | -2 | -2 | 1:3 | |
Karolína Kasnerová : Ondřej Švejda | -4 | -8 | 7 | -7 | 1:3 | |
bez boje : David Bukovský | 0:0 | |||||
Jana Kulichová : Aleš Mencl | 3 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Václav Frolík | 8 | -6 | 6 | 7 | 3:1 | |
Niamh Štricová : Ondřej Švejda | 9 | 8 | 8 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Jana Kulichová Jakub Rampa |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Jana Kulichová | 2 | 2 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Aleš Mencl David Bukovský |
0 | 1 |
Václav Frolík Ondřej Švejda |
0 | 1 |
Václav Frolík | 2 | 2 |
Aleš Mencl | 1 | 3 |
Ondřej Švejda | 3 | 1 |
David Bukovský | 1 | 3 |
KST Slatina C : TTC Kladno K | 10 : 8 | 8. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 524:405 | 32:26 | ||||
R. Javůrek / L. Balada : A. Assar / M. Procházka | -7 | -3 | -9 | 0:3 | ||
A. Melkus / M. Pudil : bez boje | 0:0 | |||||
Alan Melkus : Adrian Assar | -3 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Luboš Balada : Michal Procházka | -3 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : David Záhrubský | 5 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : bez boje | 0:0 | |||||
Luboš Balada : Adrian Assar | -5 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Michal Procházka | 8 | -8 | 8 | 10 | 3:1 | |
Miroslav Pudil : David Záhrubský | 6 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Alan Melkus : bez boje | 0:0 | |||||
Roman Javůrek : Adrian Assar | -4 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Michal Procházka | -9 | 8 | 6 | 7 | 3:1 | |
Alan Melkus : David Záhrubský | 6 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Luboš Balada : bez boje | 0:0 | |||||
Miroslav Pudil : Adrian Assar | 8 | -4 | -5 | -8 | 1:3 | |
Alan Melkus : Michal Procházka | -8 | -7 | 7 | -7 | 1:3 | |
Luboš Balada : David Záhrubský | -8 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : bez boje | 0:0 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus | 2 | 2 |
Roman Javůrek | 3 | 1 |
Miroslav Pudil | 3 | 1 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Adrian Assar Michal Procházka |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 2 | 2 |
David Záhrubský | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C : TSM Kladno C | 13 : 5 | 7. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 587:514 | 40:22 | ||||
M. Vinkl / J. Starý : T. Brückner / O. Birnbaum | 8 | -8 | -8 | 6 | 8 | 3:2 |
V. Bromský / M. Šíma : L. Plachá / Š. Slavíček | 3 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Tomáš Brückner | 10 | 6 | -9 | 11 | 3:1 | |
Miloslav Šíma : Ota Birnbaum | -4 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Štěpán Slavíček | 8 | -9 | 12 | 4 | 3:1 | |
Josef Kozel : Liliana Plachá | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Miloslav Šíma : Tomáš Brückner | 8 | -3 | -4 | -5 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Ota Birnbaum | -9 | 10 | 8 | 9 | 3:1 | |
Josef Kozel : Štěpán Slavíček | 7 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Liliana Plachá | 8 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Tomáš Brückner | 7 | 6 | 0 | 3:0 | ||
Josef Kozel : Ota Birnbaum | -5 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Štěpán Slavíček | -4 | -9 | 3 | 6 | 4 | 3:2 |
Miloslav Šíma : Liliana Plachá | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Josef Kozel : Tomáš Brückner | -8 | -1 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Ota Birnbaum | -7 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Štěpán Slavíček | 9 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Liliana Plachá | 7 | 12 | 8 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Milan Vinkl Jiří Starý |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Miloslav Šíma | 2 | 2 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Josef Kozel | 2 | 2 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Liliana Plachá Štěpán Slavíček |
0 | 1 |
Tomáš Brückner Ota Birnbaum |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 2 | 2 |
Liliana Plachá | 0 | 4 |
Štěpán Slavíček | 0 | 4 |
Ota Birnbaum | 3 | 1 |
TTC Kladno L : Slovan Velvary B | 7 : 11 | 7. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 621:631 | 32:36 | ||||
L. Petřík / Z. Hálek : I. Svoboda / Z. Poroda | -7 | 5 | -8 | -9 | 1:3 | |
L. Jílek / V. Strejc : P. Polomini / B. Vojtek | -7 | 9 | -8 | 6 | -7 | 2:3 |
Ladislav Petřík : Ivan Svoboda | -4 | 7 | 7 | 3 | 3:1 | |
Václav Strejc : Zdeněk Poroda | -9 | 8 | -5 | 6 | -5 | 2:3 |
Zdeněk Hálek : Branislav Vojtek | 3 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Petr Polomini | -8 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Ivan Svoboda | 8 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Zdeněk Poroda | 4 | -8 | -8 | -10 | 1:3 | |
Libor Jílek : Branislav Vojtek | -4 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Petr Polomini | 6 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Ivan Svoboda | 8 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Zdeněk Poroda | -6 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Branislav Vojtek | 10 | 9 | -8 | -5 | -9 | 2:3 |
Václav Strejc : Petr Polomini | 3 | 9 | -8 | 7 | 3:1 | |
Václav Coubal : Ivan Svoboda | -7 | -11 | 11 | -7 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Zdeněk Poroda | -12 | -13 | 6 | -9 | 1:3 | |
Václav Strejc : Branislav Vojtek | 8 | -8 | -10 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Petr Polomini | -6 | 4 | 9 | 8 | 3:1 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Libor Jílek Václav Strejc |
0 | 1 |
Libor Jílek | 0 | 2 |
Ladislav Petřík | 2 | 2 |
Václav Coubal | 0 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Ivan Svoboda Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Petr Polomini | 1 | 3 |
Branislav Vojtek | 3 | 1 |
Ivan Svoboda | 1 | 3 |
Zdeněk Poroda | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť D : STC Slaný E | 9 : 9 | 6. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 568:554 | 31:31 | ||||
M. Suchan / D. Bukovský : N. Štricová / M. Dobej | -9 | 9 | -7 | -5 | 1:3 | |
P. Škach / V. Frolík : J. Kulichová / K. Kasnerová | 7 | 8 | -7 | 6 | 3:1 | |
David Bukovský : Michal Dobej | -8 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Milan Suchan : Karolína Kasnerová | 7 | -8 | -8 | -6 | 1:3 | |
Pavel Škach : Niamh Štricová | -9 | 10 | 7 | 3 | 3:1 | |
Václav Frolík : Jana Kulichová | 9 | 7 | -9 | 8 | 3:1 | |
Milan Suchan : Michal Dobej | 12 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Karolína Kasnerová | 6 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Niamh Štricová | -10 | 9 | -7 | 10 | -8 | 2:3 |
David Bukovský : Jana Kulichová | 8 | 5 | -10 | 10 | 3:1 | |
Pavel Škach : Michal Dobej | 7 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Karolína Kasnerová | 5 | 4 | 4 | 3:0 | ||
David Bukovský : Niamh Štricová | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Milan Suchan : Ladislav Rampa | -3 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Václav Frolík : Michal Dobej | 7 | 2 | 6 | 3:0 | ||
David Bukovský : Karolína Kasnerová | -9 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Milan Suchan : Niamh Štricová | -6 | -3 | -10 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Ladislav Rampa | -5 | -6 | -8 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Milan Suchan David Bukovský |
0 | 1 |
Pavel Škach Václav Frolík |
1 | 0 |
Pavel Škach | 3 | 1 |
Milan Suchan | 1 | 3 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
David Bukovský | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
0 | 1 |
Ladislav Rampa | 2 | 0 |
Niamh Štricová | 3 | 1 |
Karolína Kasnerová | 2 | 2 |
Michal Dobej | 1 | 3 |
Jana Kulichová | 0 | 2 |
STC Slaný D : Sokol Buštěhrad D | 10 : 8 | 4. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 513:629 | 31:34 | ||||
M. Zíma / O. Hnilička : D. Lukáš / V. Pesl | 12 | 7 | -11 | -8 | 8 | 3:2 |
bez boje : O. Průša / D. Lafek | 0:0 | |||||
Ondřej Souček : Václav Pesl | -9 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Michal Zíma : David Lukáš | 9 | 10 | 2 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Ondřej Průša | -5 | 11 | 10 | -9 | 9 | 3:2 |
bez boje : Dominik Lafek | 0:0 | |||||
Michal Zíma : Václav Pesl | -9 | -4 | 7 | 9 | 9 | 3:2 |
Ondřej Hnilička : David Lukáš | -14 | 11 | 9 | -4 | 6 | 3:2 |
bez boje : Ondřej Průša | 0:0 | |||||
Ondřej Souček : Dominik Lafek | 10 | 9 | -7 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Václav Pesl | -9 | 11 | 10 | 5 | 3:1 | |
bez boje : David Lukáš | 0:0 | |||||
Ondřej Souček : Ondřej Průša | 7 | -7 | -10 | -8 | 1:3 | |
Michal Zíma : Dominik Lafek | 1 | 10 | 7 | 3:0 | ||
bez boje : Václav Pesl | 0:0 | |||||
Ondřej Souček : David Lukáš | -5 | -13 | -8 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Ondřej Průša | 9 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Dominik Lafek | 4 | 2 | 7 | 3:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Michal Zíma | 4 | 0 |
Ondřej Hnilička | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Průša Dominik Lafek |
1 | 0 |
David Lukáš Václav Pesl |
0 | 1 |
David Lukáš | 2 | 2 |
Václav Pesl | 2 | 2 |
Ondřej Průša | 2 | 2 |
Dominik Lafek | 1 | 3 |
7. kolo
Slovan Velvary B : STC Slaný D | 7 : 11 | 15. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 615:666 | 28:41 | ||||
I. Svoboda / Z. Poroda : L. Kulichová / M. Zíma | 8 | -4 | 8 | 4 | 3:1 | |
J. Koucký / B. Vojtek : P. Majtán / O. Hnilička | 9 | -6 | 7 | -6 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Poroda : Michal Zíma | 7 | -10 | 6 | 2 | 3:1 | |
Branislav Vojtek : Lenka Kulichová | 11 | -8 | -11 | -10 | 1:3 | |
Jindřich Koucký : Pavel Majtán | -9 | -6 | 8 | -9 | 1:3 | |
Ivan Svoboda : Ondřej Hnilička | -3 | -6 | 7 | -2 | 1:3 | |
Branislav Vojtek : Michal Zíma | -6 | 11 | 3 | 10 | 3:1 | |
Jindřich Koucký : Lenka Kulichová | -3 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Ivan Svoboda : Pavel Majtán | 8 | -6 | -6 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Poroda : Ondřej Hnilička | -8 | 5 | -8 | 4 | 5 | 3:2 |
Jindřich Koucký : Michal Zíma | -10 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Ivan Svoboda : Lenka Kulichová | -8 | -8 | 14 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Poroda : Pavel Majtán | 11 | 8 | 12 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Ondřej Hnilička | -8 | -11 | 5 | -6 | 1:3 | |
Ivan Svoboda : Michal Zíma | -6 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Zdeněk Poroda : Lenka Kulichová | -8 | -6 | 12 | -7 | 1:3 | |
Branislav Vojtek : Pavel Majtán | -9 | 7 | 2 | 6 | 3:1 | |
Jindřich Koucký : Ondřej Hnilička | -3 | -4 | -6 | 0:3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Ivan Svoboda Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Jindřich Koucký Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Ivan Svoboda | 0 | 4 |
Zdeněk Poroda | 3 | 1 |
Branislav Vojtek | 2 | 2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Lenka Kulichová Michal Zíma |
0 | 1 |
Pavel Majtán Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Lenka Kulichová | 4 | 0 |
Pavel Majtán | 2 | 2 |
Michal Zíma | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad D : TJ Sokol Unhošť D | 11 : 7 | 15. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 625:556 | 38:28 | ||||
D. Lukáš / D. Lafek : Z. Vocetka / M. Suchan | 8 | 5 | -7 | -7 | 4 | 3:2 |
V. Pesl / O. Průša : V. Frolík / D. Bukovský | -7 | 8 | -6 | 8 | -6 | 2:3 |
Dominik Lafek : Milan Suchan | -3 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Zdeněk Vocetka | 7 | 7 | 9 | 3:0 | ||
David Lukáš : David Bukovský | 8 | -12 | 4 | 1 | 3:1 | |
Václav Pesl : Václav Frolík | 4 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Průša : Milan Suchan | -8 | -10 | 9 | -5 | 1:3 | |
David Lukáš : Zdeněk Vocetka | 1 | 5 | 0 | 3:0 | ||
Václav Pesl : David Bukovský | -7 | 7 | 11 | -6 | 5 | 3:2 |
Dominik Lafek : Václav Frolík | -5 | -9 | -8 | 0:3 | ||
David Lukáš : Milan Suchan | 4 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Zdeněk Vocetka | 5 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : David Bukovský | -3 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Václav Frolík | 9 | -6 | 9 | -9 | -8 | 2:3 |
Václav Pesl : Milan Suchan | 4 | -8 | 5 | 7 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Zdeněk Vocetka | 10 | -10 | 7 | 7 | 3:1 | |
Ondřej Průša : David Bukovský | -10 | -10 | -8 | 0:3 | ||
David Lukáš : Václav Frolík | 9 | 7 | 11 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Václav Pesl Ondřej Průša |
0 | 1 |
David Lukáš Dominik Lafek |
1 | 0 |
David Lukáš | 4 | 0 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Ondřej Průša | 1 | 3 |
Dominik Lafek | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Václav Frolík David Bukovský |
1 | 0 |
Zdeněk Vocetka Milan Suchan |
0 | 1 |
Zdeněk Vocetka | 0 | 4 |
Milan Suchan | 2 | 2 |
Václav Frolík | 2 | 2 |
David Bukovský | 2 | 2 |
TSM Kladno C : TTC Kladno L | 9 : 9 | 13. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 636:626 | 34:34 | ||||
T. Brückner / Š. Slavíček : L. Jílek / L. Petřík | 10 | 7 | 6 | 3:0 | ||
M. Mikulík / O. Birnbaum : V. Coubal / V. Strejc | 8 | -11 | -12 | -4 | 1:3 | |
Ota Birnbaum : Ladislav Petřík | 6 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Štěpán Slavíček : Václav Strejc | -9 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Brückner : Libor Jílek | 10 | 9 | -7 | -10 | 4 | 3:2 |
Martin Mikulík : Václav Coubal | -6 | -13 | -1 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : Ladislav Petřík | -8 | -5 | 4 | -6 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Václav Strejc | -8 | -8 | 11 | 8 | -4 | 2:3 |
Martin Mikulík : Libor Jílek | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Ota Birnbaum : Václav Coubal | 8 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Tomáš Brückner : Ladislav Petřík | 8 | -7 | -8 | 9 | -9 | 2:3 |
Martin Mikulík : Václav Strejc | -9 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Ota Birnbaum : Libor Jílek | 8 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Štěpán Slavíček : Václav Coubal | 2 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Martin Mikulík : Ladislav Petřík | 8 | -6 | -4 | -5 | 1:3 | |
Ota Birnbaum : Václav Strejc | -10 | 8 | 5 | 9 | 3:1 | |
Štěpán Slavíček : Libor Jílek | -10 | 11 | 8 | -10 | 9 | 3:2 |
Tomáš Brückner : Václav Coubal | 2 | -10 | -8 | 6 | 10 | 3:2 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Štěpán Slavíček |
1 | 0 |
Martin Mikulík Ota Birnbaum |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 2 | 2 |
Martin Mikulík | 0 | 4 |
Štěpán Slavíček | 2 | 2 |
Ota Birnbaum | 4 | 0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Ladislav Petřík |
0 | 1 |
Václav Coubal Václav Strejc |
1 | 0 |
Libor Jílek | 1 | 3 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 1 | 3 |
Václav Strejc | 3 | 1 |
STC Slaný E : KST Slatina C | 17 : 1 | 12. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 749:567 | 53:18 | ||||
J. Kulichová / K. Kasnerová : A. Melkus / J. Schönfelder | 6 | 8 | 9 | 3:0 | ||
N. Štricová / M. Dobej : R. Javůrek / L. Balada | 6 | 5 | -9 | -9 | 8 | 3:2 |
Karolína Kasnerová : Jaroslav Schönfelder | -12 | 9 | -6 | 4 | 8 | 3:2 |
Jana Kulichová : Alan Melkus | -7 | 5 | 4 | 4 | 3:1 | |
Michal Dobej : Roman Javůrek | -6 | 7 | 13 | 12 | 3:1 | |
Niamh Štricová : Luboš Balada | 6 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Jaroslav Schönfelder | -8 | -7 | 5 | 10 | 7 | 3:2 |
Michal Dobej : Alan Melkus | -9 | 3 | 4 | -16 | 6 | 3:2 |
Niamh Štricová : Roman Javůrek | 8 | -5 | -9 | 6 | -10 | 2:3 |
Karolína Kasnerová : Luboš Balada | 1 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Jaroslav Schönfelder | -8 | 15 | 9 | -6 | 8 | 3:2 |
Niamh Štricová : Alan Melkus | 5 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Roman Javůrek | 10 | -3 | 2 | 7 | 3:1 | |
Jana Kulichová : Luboš Balada | 9 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Jaroslav Schönfelder | 7 | 10 | 8 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Alan Melkus | 6 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Roman Javůrek | 4 | -11 | 9 | -9 | 6 | 3:2 |
Michal Dobej : Luboš Balada | 8 | 5 | 2 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Jana Kulichová | 4 | 0 |
Niamh Štricová | 3 | 1 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 4 | 0 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Jaroslav Schönfelder |
0 | 1 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus | 0 | 4 |
Jaroslav Schönfelder | 0 | 4 |
Roman Javůrek | 1 | 3 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
TTC Kladno K : TJ Sokol Dříň C | 7 : 11 | 12. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 523:589 | 27:36 | ||||
A. Assar / M. Procházka : J. Starý / J. Kozel | 8 | 7 | 7 | 3:0 | ||
D. Záhrubský / D. Petr : V. Bromský / M. Šíma | -5 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Jiří Starý | 7 | -9 | 7 | 7 | 3:1 | |
Michal Procházka : Josef Kozel | -7 | 4 | 8 | 6 | 3:1 | |
David Záhrubský : Vladimír Bromský | -0 | -1 | -2 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Miloslav Šíma | -2 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Jiří Starý | -6 | -5 | -9 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Josef Kozel | 6 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Daniel Petr : Vladimír Bromský | -2 | 10 | -1 | -10 | 1:3 | |
Adrian Assar : Miloslav Šíma | 0 | 1 | 5 | 3:0 | ||
David Záhrubský : Jiří Starý | -11 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Petr Podhráský : Josef Kozel | -5 | 8 | -8 | -9 | 1:3 | |
Adrian Assar : Vladimír Bromský | -7 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Miloslav Šíma | 9 | -7 | -8 | 7 | -5 | 2:3 |
Petr Podhráský : Jiří Starý | -3 | 4 | -3 | 8 | -10 | 2:3 |
Adrian Assar : Josef Kozel | 9 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Michal Procházka : Vladimír Bromský | -6 | -10 | -10 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Miloslav Šíma | -8 | 9 | 9 | 9 | 3:1 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar Michal Procházka |
1 | 0 |
David Záhrubský Daniel Petr |
0 | 1 |
Adrian Assar | 3 | 1 |
Michal Procházka | 1 | 3 |
David Záhrubský | 2 | 2 |
Daniel Petr | 0 | 2 |
Petr Podhráský | 0 | 2 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Josef Kozel |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Miloslav Šíma | 2 | 2 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Josef Kozel | 1 | 3 |
8. kolo
Sokol Buštěhrad D : Slovan Velvary B | 9 : 9 | 6. 12. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 601:598 | 30:32 | ||||
V. Pesl / O. Průša : J. Koucký / B. Vojtek | 6 | -11 | 5 | -8 | 5 | 3:2 |
D. Lukáš / D. Lafek : M. Hanzlík / Z. Poroda | 3 | 8 | -9 | 12 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Jindřich Koucký | -10 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Branislav Vojtek | -13 | -5 | -2 | 0:3 | ||
David Lukáš : Zdeněk Poroda | 9 | -9 | 7 | 12 | 3:1 | |
Václav Pesl : Miroslav Hanzlík | 10 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Průša : Jindřich Koucký | -12 | -9 | 7 | -2 | 1:3 | |
David Lukáš : Branislav Vojtek | -10 | -10 | -12 | 0:3 | ||
Václav Pesl : Zdeněk Poroda | -12 | 8 | 8 | 9 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Miroslav Hanzlík | -9 | -7 | -9 | 0:3 | ||
David Lukáš : Jindřich Koucký | 3 | -3 | 11 | -5 | -9 | 2:3 |
Václav Pesl : Branislav Vojtek | 15 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Zdeněk Poroda | -5 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Miroslav Hanzlík | 9 | 11 | 6 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Jindřich Koucký | 1 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Branislav Vojtek | -2 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Zdeněk Poroda | -11 | -7 | -13 | 0:3 | ||
David Lukáš : Miroslav Hanzlík | 7 | 7 | 7 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Václav Pesl Ondřej Průša |
1 | 0 |
David Lukáš Dominik Lafek |
1 | 0 |
David Lukáš | 2 | 2 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Ondřej Průša | 1 | 3 |
Dominik Lafek | 0 | 4 |
TJ Sokol Dříň C : STC Slaný E | 3 : 15 | 21. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 495:644 | 17:47 | ||||
M. Vinkl / J. Starý : V. Kulich / J. Kulichová | 11 | -10 | -4 | -4 | 1:3 | |
V. Bromský / M. Šíma : N. Štricová / K. Kasnerová | -9 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Vladimír Kulich | -5 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Jana Kulichová | 10 | 8 | -11 | -6 | -11 | 2:3 |
Vladimír Bromský : Niamh Štricová | -4 | 7 | -8 | -2 | 1:3 | |
Miloslav Šíma : Karolína Kasnerová | -4 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Vladimír Kulich | -4 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Jana Kulichová | 8 | -5 | 3 | 5 | 3:1 | |
Miloslav Šíma : Niamh Štricová | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Milan Vinkl : Karolína Kasnerová | 10 | 8 | -7 | 8 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Vladimír Kulich | -4 | 3 | -5 | -5 | 1:3 | |
Miloslav Šíma : Jana Kulichová | -5 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Josef Kozel : Niamh Štricová | -4 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Karolína Kasnerová | -12 | 10 | -10 | -7 | 1:3 | |
Miloslav Šíma : Vladimír Kulich | 2 | -8 | -5 | -5 | 1:3 | |
Josef Kozel : Jana Kulichová | -2 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Niamh Štricová | 8 | -6 | -7 | -10 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Karolína Kasnerová | 6 | 5 | 4 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
0 | 1 |
Milan Vinkl Jiří Starý |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 2 | 2 |
Miloslav Šíma | 0 | 4 |
Milan Vinkl | 1 | 1 |
Jiří Starý | 0 | 4 |
Josef Kozel | 0 | 2 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Vladimír Kulich Jana Kulichová |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Jana Kulichová | 3 | 1 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť D : KST Slatina C | 10 : 8 | 20. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 591:579 | 34:31 | ||||
Z. Vocetka / M. Suchan : A. Melkus / J. Schönfelder | 9 | -9 | 7 | -6 | -9 | 2:3 |
V. Frolík / D. Bukovský : M. Pudil / L. Balada | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Alan Melkus | -4 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Vocetka : Luboš Balada | 9 | 10 | 10 | 3:0 | ||
David Bukovský : Jaroslav Schönfelder | -1 | 9 | -1 | -8 | 1:3 | |
Václav Frolík : Miroslav Pudil | 10 | -4 | -8 | 5 | 7 | 3:2 |
Zdeněk Vocetka : Alan Melkus | -6 | -13 | -8 | 0:3 | ||
David Bukovský : Luboš Balada | 6 | -4 | 2 | 10 | 3:1 | |
Václav Frolík : Jaroslav Schönfelder | -5 | 6 | 8 | -3 | 12 | 3:2 |
Milan Suchan : Miroslav Pudil | 4 | -8 | -4 | -7 | 1:3 | |
David Bukovský : Alan Melkus | 6 | 8 | 15 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Luboš Balada | 2 | 5 | 1 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Jaroslav Schönfelder | 7 | 5 | -4 | -7 | 6 | 3:2 |
Zdeněk Vocetka : Miroslav Pudil | -4 | -9 | -11 | 0:3 | ||
Václav Frolík : Alan Melkus | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Luboš Balada | 2 | 1 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Vocetka : Jaroslav Schönfelder | -6 | -7 | -3 | 0:3 | ||
David Bukovský : Miroslav Pudil | -8 | -8 | -13 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Václav Frolík David Bukovský |
1 | 0 |
Zdeněk Vocetka Milan Suchan |
0 | 1 |
Zdeněk Vocetka | 1 | 3 |
Milan Suchan | 2 | 2 |
Václav Frolík | 4 | 0 |
David Bukovský | 2 | 2 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Pudil Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus Jaroslav Schönfelder |
1 | 0 |
Alan Melkus | 2 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Miroslav Pudil | 3 | 1 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
STC Slaný D : TSM Kladno C | 13 : 5 | 18. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 615:503 | 43:18 | ||||
L. Kulichová / O. Hnilička : T. Brückner / Š. Slavíček | 5 | 9 | 4 | 3:0 | ||
O. Souček / P. Majtán : E. Cimrmanová / O. Birnbaum | 9 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Lenka Kulichová : Štěpán Slavíček | 7 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Ota Birnbaum | 9 | -13 | -3 | -6 | 1:3 | |
Ondřej Souček : Tomáš Brückner | -9 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Eliška Cimrmanová | 6 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Štěpán Slavíček | -6 | -7 | 8 | -6 | 1:3 | |
Ondřej Souček : Ota Birnbaum | -7 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Tomáš Brückner | 10 | 10 | 14 | 3:0 | ||
Lenka Kulichová : Eliška Cimrmanová | 4 | 8 | 2 | 3:0 | ||
Ondřej Souček : Štěpán Slavíček | 7 | 8 | 2 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Ota Birnbaum | 9 | -9 | -9 | 7 | -8 | 2:3 |
Lenka Kulichová : Tomáš Brückner | 3 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Eliška Cimrmanová | 1 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Štěpán Slavíček | 10 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Lenka Kulichová : Ota Birnbaum | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Tomáš Brückner | -9 | 11 | 10 | 6 | 3:1 | |
Ondřej Souček : Eliška Cimrmanová | 8 | -5 | -6 | 8 | 7 | 3:2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Souček Pavel Majtán |
1 | 0 |
Lenka Kulichová Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Lenka Kulichová | 4 | 0 |
Ondřej Souček | 2 | 2 |
Pavel Majtán | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Eliška Cimrmanová Ota Birnbaum |
0 | 1 |
Tomáš Brückner Štěpán Slavíček |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Eliška Cimrmanová | 0 | 4 |
Štěpán Slavíček | 1 | 3 |
Ota Birnbaum | 3 | 1 |
TTC Kladno L : TTC Kladno K | 12 : 6 | 26. 9. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 653:552 | 43:25 | ||||
L. Jílek / L. Petřík : A. Assar / M. Procházka | -8 | -6 | -4 | 0:3 | ||
V. Coubal / V. Strejc : D. Záhrubský / P. Podhráský | 4 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Adrian Assar | -2 | 8 | -3 | -5 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Michal Procházka | 5 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Petr Podhráský | -6 | 3 | 8 | 4 | 3:1 | |
Václav Coubal : David Záhrubský | 6 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Adrian Assar | -8 | 8 | 7 | -6 | -9 | 2:3 |
Václav Strejc : Michal Procházka | 8 | 3 | -9 | 5 | 3:1 | |
Václav Coubal : Petr Podhráský | 10 | -9 | -6 | 3 | 6 | 3:2 |
Libor Jílek : David Záhrubský | 10 | -5 | -3 | -9 | 1:3 | |
Václav Strejc : Adrian Assar | -7 | -6 | 9 | -9 | 1:3 | |
Václav Coubal : Michal Procházka | 9 | -12 | 6 | 7 | 3:1 | |
Libor Jílek : Daniel Petr | 4 | -9 | 8 | 3 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : David Záhrubský | 4 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Adrian Assar | 9 | -12 | -9 | 9 | -7 | 2:3 |
Libor Jílek : Michal Procházka | -9 | 5 | 5 | 9 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Daniel Petr | 8 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Václav Strejc : David Záhrubský | 5 | 5 | 6 | 3:0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Ladislav Petřík |
0 | 1 |
Václav Coubal Václav Strejc |
1 | 0 |
Libor Jílek | 2 | 2 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 3 | 1 |
Václav Strejc | 3 | 1 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar Michal Procházka |
1 | 0 |
David Záhrubský Petr Podhráský |
0 | 1 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 0 | 4 |
David Záhrubský | 1 | 3 |
Daniel Petr | 0 | 2 |
Petr Podhráský | 0 | 2 |
9. kolo
Slovan Velvary B : TJ Sokol Unhošť D | 8 : 10 | 29. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 525:600 | 26:36 | ||||
J. Koucký / B. Vojtek : Z. Vocetka / M. Suchan | 10 | 9 | 9 | 3:0 | ||
I. Svoboda / D. Podivínský : P. Škach / V. Frolík | -3 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Branislav Vojtek : Milan Suchan | -8 | 8 | -8 | 9 | 10 | 3:2 |
Jindřich Koucký : Zdeněk Vocetka | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
David Podivínský : Václav Frolík | -6 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Ivan Svoboda : Pavel Škach | -9 | 8 | 9 | -4 | 8 | 3:2 |
Jindřich Koucký : Milan Suchan | -7 | -8 | -8 | 0:3 | ||
David Podivínský : Zdeněk Vocetka | -5 | 7 | 8 | 6 | 3:1 | |
Ivan Svoboda : Václav Frolík | -6 | 4 | -10 | 15 | -7 | 2:3 |
Branislav Vojtek : Pavel Škach | -5 | -7 | -3 | 0:3 | ||
David Podivínský : Milan Suchan | -6 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Ivan Svoboda : Zdeněk Vocetka | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Václav Frolík | 11 | 6 | -9 | 13 | 3:1 | |
Jindřich Koucký : Pavel Škach | -9 | -2 | -7 | 0:3 | ||
Ivan Svoboda : Milan Suchan | -1 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Branislav Vojtek : Zdeněk Vocetka | 3 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Václav Frolík | -6 | -8 | -8 | 0:3 | ||
David Podivínský : Pavel Škach | -4 | -7 | -6 | 0:3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Ivan Svoboda David Podivínský |
0 | 1 |
Jindřich Koucký Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 1 | 3 |
Ivan Svoboda | 2 | 2 |
David Podivínský | 1 | 3 |
Branislav Vojtek | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Pavel Škach Václav Frolík |
1 | 0 |
Zdeněk Vocetka Milan Suchan |
0 | 1 |
Pavel Škach | 3 | 1 |
Zdeněk Vocetka | 0 | 4 |
Milan Suchan | 3 | 1 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
KST Slatina C : TJ Sokol Dříň C | 10 : 8 | 29. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 557:539 | 34:29 | ||||
M. Pudil / L. Balada : V. Bromský / J. Kozel | -4 | -5 | -4 | 0:3 | ||
J. Schönfelder / R. Javůrek : M. Šíma / J. Starý | 8 | 7 | -9 | 8 | 3:1 | |
Luboš Balada : Vladimír Bromský | -5 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Josef Kozel | 3 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Jiří Starý | -5 | -7 | 5 | -9 | 1:3 | |
Roman Javůrek : Miloslav Šíma | 8 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Bromský | -9 | 6 | -5 | -6 | 1:3 | |
Miroslav Pudil : Josef Kozel | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Roman Javůrek : Jiří Starý | 4 | 5 | -7 | 4 | 3:1 | |
Luboš Balada : Miloslav Šíma | -7 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Vladimír Bromský | -4 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Josef Kozel | 2 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Jiří Starý | -10 | 8 | -6 | 6 | -4 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Miloslav Šíma | 11 | 7 | -6 | 6 | 3:1 | |
Roman Javůrek : Vladimír Bromský | -3 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Luboš Balada : Josef Kozel | 10 | -3 | 5 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Jiří Starý | -4 | 4 | 12 | 7 | 3:1 | |
Miroslav Pudil : Miloslav Šíma | 8 | 6 | 7 | 3:0 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Pudil Luboš Balada |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Roman Javůrek |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Roman Javůrek | 3 | 1 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Josef Kozel |
1 | 0 |
Miloslav Šíma Jiří Starý |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Miloslav Šíma | 1 | 3 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
TSM Kladno C : Sokol Buštěhrad D | 7 : 11 | 27. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 556:608 | 27:36 | ||||
Š. Slavíček / O. Birnbaum : V. Pesl / O. Průša | 11 | 9 | 10 | 3:0 | ||
E. Cimrmanová / L. Plachá : D. Lukáš / D. Lafek | 8 | 10 | -9 | 8 | 3:1 | |
Štěpán Slavíček : Václav Pesl | -5 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Vavřinec : Ondřej Průša | 5 | -12 | -9 | 6 | -5 | 2:3 |
Martin Bouška : David Lukáš | -5 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Ota Birnbaum : Dominik Lafek | 2 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Jiří Vavřinec : Václav Pesl | -13 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Martin Bouška : Ondřej Průša | 8 | -6 | -3 | -3 | 1:3 | |
Ota Birnbaum : David Lukáš | 6 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Štěpán Slavíček : Dominik Lafek | -9 | 4 | 3 | 2 | 3:1 | |
Eliška Cimrmanová : Václav Pesl | -6 | -9 | 9 | -6 | 1:3 | |
Ota Birnbaum : Ondřej Průša | 11 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Štěpán Slavíček : David Lukáš | 9 | -2 | -9 | -6 | 1:3 | |
Jiří Vavřinec : Dominik Lafek | 2 | -7 | -2 | -9 | 1:3 | |
Ota Birnbaum : Václav Pesl | -9 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : Ondřej Průša | -20 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Vavřinec : David Lukáš | -5 | -10 | -2 | 0:3 | ||
Eliška Cimrmanová : Dominik Lafek | 9 | -9 | 9 | 8 | 3:1 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Eliška Cimrmanová Liliana Plachá |
1 | 0 |
Štěpán Slavíček Ota Birnbaum |
1 | 0 |
Eliška Cimrmanová | 1 | 1 |
Jiří Vavřinec | 0 | 4 |
Štěpán Slavíček | 1 | 3 |
Ota Birnbaum | 3 | 1 |
Martin Bouška | 0 | 2 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Dominik Lafek |
0 | 1 |
Václav Pesl Ondřej Průša |
0 | 1 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Dominik Lafek | 1 | 3 |
David Lukáš | 3 | 1 |
Ondřej Průša | 3 | 1 |
STC Slaný E : TTC Kladno L | 18 : 0 | 26. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 639:386 | 54:6 | ||||
L. Rampa / M. Dobej : L. Jílek / L. Petřík | 4 | 5 | 9 | 3:0 | ||
N. Štricová / K. Kasnerová : V. Strejc / Z. Hálek | 6 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Zdeněk Hálek | 6 | 11 | -9 | 7 | 3:1 | |
Michal Dobej : Václav Strejc | 6 | -5 | -5 | 8 | 6 | 3:2 |
Niamh Štricová : Libor Jílek | 7 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Ladislav Rampa : Ladislav Petřík | 3 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Zdeněk Hálek | 6 | 8 | -6 | -7 | 5 | 3:2 |
Niamh Štricová : Václav Strejc | 4 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Ladislav Rampa : Libor Jílek | 5 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Ladislav Petřík | -10 | 4 | 7 | 3 | 3:1 | |
Niamh Štricová : Zdeněk Hálek | 6 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Ladislav Rampa : Václav Strejc | 5 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Libor Jílek | 4 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Ladislav Petřík | 9 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Ladislav Rampa : Zdeněk Hálek | 2 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Václav Strejc | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Libor Jílek | 7 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Ladislav Petřík | 7 | 8 | 6 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Ladislav Rampa Michal Dobej |
1 | 0 |
Ladislav Rampa | 4 | 0 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 4 | 0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Libor Jílek Ladislav Petřík |
0 | 1 |
Libor Jílek | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 0 | 4 |
Václav Strejc | 0 | 4 |
Zdeněk Hálek | 0 | 4 |
TTC Kladno K : STC Slaný D | 6 : 12 | 26. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 627:663 | 28:41 | ||||
A. Assar / M. Procházka : M. Zíma / O. Hnilička | 9 | -10 | 11 | -10 | -8 | 2:3 |
D. Záhrubský / D. Petr : O. Souček / P. Majtán | -8 | -10 | 7 | -12 | 1:3 | |
Daniel Petr : Ondřej Hnilička | -8 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Michal Zíma | -11 | -5 | 6 | 8 | -4 | 2:3 |
David Záhrubský : Ondřej Souček | -5 | 8 | -8 | 11 | -9 | 2:3 |
Adrian Assar : Pavel Majtán | 8 | 9 | -10 | -9 | -6 | 2:3 |
Michal Procházka : Ondřej Hnilička | 7 | -8 | -7 | -8 | 1:3 | |
David Záhrubský : Michal Zíma | -1 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Ondřej Souček | 5 | 5 | 11 | 3:0 | ||
Daniel Petr : Pavel Majtán | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Ondřej Hnilička | -5 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Michal Zíma | 7 | 1 | -10 | 6 | 3:1 | |
Daniel Petr : Ondřej Souček | -7 | 5 | -5 | 6 | 6 | 3:2 |
Michal Procházka : Pavel Majtán | -9 | 7 | 6 | 8 | 3:1 | |
Adrian Assar : Ondřej Hnilička | 10 | 9 | -6 | 9 | 3:1 | |
Daniel Petr : Michal Zíma | -8 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Ondřej Souček | 6 | 8 | 2 | 3:0 | ||
David Záhrubský : Pavel Majtán | -7 | -7 | -7 | 0:3 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar Michal Procházka |
0 | 1 |
David Záhrubský Daniel Petr |
0 | 1 |
Adrian Assar | 3 | 1 |
Michal Procházka | 2 | 2 |
David Záhrubský | 0 | 4 |
Daniel Petr | 1 | 3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Ondřej Souček Pavel Majtán |
1 | 0 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Pavel Majtán | 3 | 1 |
Michal Zíma | 3 | 1 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
10. kolo
KST Slatina C : TTC Kladno L | 12 : 6 | 20. 12. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 617:568 | 39:28 | ||||
M. Benda / J. Schönfelder : L. Jílek / L. Petřík | 6 | -8 | 8 | 3 | 3:1 | |
R. Javůrek / L. Balada : V. Strejc / Z. Hálek | -9 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Luboš Balada : Zdeněk Hálek | -3 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Ladislav Petřík | 12 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Roman Javůrek : Václav Strejc | 6 | 11 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Benda : Libor Jílek | -3 | 0 | 8 | 9 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Hálek | 6 | 5 | -9 | 6 | 3:1 | |
Roman Javůrek : Ladislav Petřík | -6 | 7 | -9 | 7 | 7 | 3:2 |
Miroslav Benda : Václav Strejc | -4 | 6 | -5 | -5 | 1:3 | |
Luboš Balada : Libor Jílek | -10 | 3 | -9 | 5 | 8 | 3:2 |
Roman Javůrek : Zdeněk Hálek | -11 | -6 | 5 | 3 | -5 | 2:3 |
Miroslav Benda : Ladislav Petřík | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Luboš Balada : Václav Strejc | -8 | 9 | 8 | -2 | 9 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Libor Jílek | 4 | 1 | 4 | 3:0 | ||
Miroslav Benda : Zdeněk Hálek | 10 | -5 | 6 | 6 | 3:1 | |
Luboš Balada : Ladislav Petřík | -3 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Václav Strejc | 11 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Roman Javůrek : Libor Jílek | 12 | 5 | 2 | 3:0 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Benda Jaroslav Schönfelder |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Miroslav Benda | 2 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Roman Javůrek | 3 | 1 |
Luboš Balada | 2 | 2 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Ladislav Petřík |
0 | 1 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Libor Jílek | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 2 | 2 |
Václav Strejc | 1 | 3 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
TSM Kladno C : Slovan Velvary B | 6 : 12 | 18. 12. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 431:480 | 20:36 | ||||
E. Cimrmanová / S. Gaj : P. Polomini / B. Vojtek | -11 | -7 | -5 | 0:3 | ||
J. Vavřinec / Š. Slavíček : bez boje | 0:0 | |||||
Stanislav Gaj : Petr Polomini | -3 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Eliška Cimrmanová : bez boje | 0:0 | |||||
Jiří Vavřinec : Branislav Vojtek | -6 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : Ivan Svoboda | 6 | -6 | -7 | 7 | -7 | 2:3 |
Eliška Cimrmanová : Petr Polomini | -8 | -10 | -11 | 0:3 | ||
Jiří Vavřinec : bez boje | 0:0 | |||||
Štěpán Slavíček : Branislav Vojtek | -3 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Stanislav Gaj : Ivan Svoboda | -5 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Vavřinec : Petr Polomini | -4 | -0 | -5 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : David Podivínský | 3 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Stanislav Gaj : Branislav Vojtek | -3 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Eliška Cimrmanová : Ivan Svoboda | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Štěpán Slavíček : Petr Polomini | -7 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Stanislav Gaj : David Podivínský | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Eliška Cimrmanová : Branislav Vojtek | -10 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Vavřinec : Ivan Svoboda | -3 | -5 | -11 | 0:3 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Eliška Cimrmanová Stanislav Gaj |
0 | 1 |
Jiří Vavřinec Štěpán Slavíček |
1 | 0 |
Eliška Cimrmanová | 2 | 2 |
Jiří Vavřinec | 1 | 3 |
Štěpán Slavíček | 1 | 3 |
Stanislav Gaj | 1 | 3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 2 |
Ivan Svoboda | 3 | 1 |
Petr Polomini | 4 | 0 |
Branislav Vojtek | 4 | 0 |
David Podivínský | 0 | 2 |
TJ Sokol Unhošť D : TJ Sokol Dříň C | 12 : 6 | 18. 12. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 594:517 | 38:25 | ||||
M. Suchan / D. Bukovský : V. Bromský / M. Šíma | -11 | -7 | -4 | 0:3 | ||
P. Škach / V. Frolík : J. Starý / J. Kozel | 4 | -8 | 4 | 3 | 3:1 | |
Pavel Škach : Vladimír Bromský | 8 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Miloslav Šíma | 3 | 6 | -10 | 7 | 3:1 | |
David Bukovský : Jiří Starý | 7 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Josef Kozel | 4 | 8 | 2 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Vladimír Bromský | -8 | -0 | -3 | 0:3 | ||
David Bukovský : Miloslav Šíma | 9 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Jiří Starý | -5 | 10 | 7 | 9 | 3:1 | |
Zdeněk Vocetka : Josef Kozel | -5 | 10 | 3 | 3 | 3:1 | |
David Bukovský : Vladimír Bromský | -7 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Václav Frolík : Miloslav Šíma | 8 | -8 | -8 | 9 | 7 | 3:2 |
Zdeněk Vocetka : Jiří Starý | -8 | 1 | -3 | -9 | 1:3 | |
Milan Suchan : Josef Kozel | 10 | 1 | 1 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Vladimír Bromský | -6 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Vocetka : Miloslav Šíma | -9 | -10 | 10 | -6 | 1:3 | |
Milan Suchan : Jiří Starý | 9 | 4 | 6 | 3:0 | ||
David Bukovský : Josef Kozel | 8 | 4 | -10 | 6 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Milan Suchan David Bukovský |
0 | 1 |
Pavel Škach Václav Frolík |
1 | 0 |
Pavel Škach | 1 | 0 |
Zdeněk Vocetka | 1 | 2 |
Milan Suchan | 3 | 1 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
David Bukovský | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Jiří Starý Josef Kozel |
0 | 1 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Miloslav Šíma | 1 | 3 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
TTC Kladno K : Sokol Buštěhrad D | 6 : 12 | 17. 12. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 463:611 | 26:38 | ||||
D. Záhrubský / P. Podhráský : V. Pesl / D. Lafek | -8 | 8 | 3 | 10 | 3:1 | |
bez boje : J. Průša / J. Průša | 0:0 | |||||
Petr Podhráský : Václav Pesl | 6 | 10 | 10 | 3:0 | ||
David Záhrubský : Dominik Lafek | 4 | -6 | 6 | -11 | -10 | 2:3 |
Daniel Petr : Jan Průša | -8 | 7 | -9 | -12 | 1:3 | |
bez boje : Jakub Průša | 0:0 | |||||
David Záhrubský : Václav Pesl | 8 | -10 | -4 | -10 | 1:3 | |
Daniel Petr : Dominik Lafek | -5 | 8 | -5 | -7 | 1:3 | |
bez boje : Jan Průša | 0:0 | |||||
Petr Podhráský : Jakub Průša | -4 | 5 | 5 | 6 | 3:1 | |
Daniel Petr : Václav Pesl | -7 | -2 | -6 | 0:3 | ||
bez boje : Dominik Lafek | 0:0 | |||||
Petr Podhráský : Jan Průša | 6 | 9 | 5 | 3:0 | ||
David Záhrubský : Jakub Průša | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
bez boje : Václav Pesl | 0:0 | |||||
Petr Podhráský : Dominik Lafek | -8 | 5 | -7 | -10 | 1:3 | |
David Záhrubský : Jan Průša | 9 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Daniel Petr : Jakub Průša | -7 | -8 | 7 | 10 | -8 | 2:3 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
David Záhrubský Petr Podhráský |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
David Záhrubský | 2 | 2 |
Daniel Petr | 0 | 4 |
Petr Podhráský | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Jan Průša Jakub Průša |
1 | 0 |
Václav Pesl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Václav Pesl | 3 | 1 |
Jan Průša | 2 | 2 |
Jakub Průša | 2 | 2 |
Dominik Lafek | 4 | 0 |
STC Slaný E : STC Slaný D | 11 : 7 | 10. 12. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 746:676 | 44:32 | ||||
N. Štricová / M. Dobej : L. Kulichová / M. Zíma | 6 | -10 | 6 | -12 | -7 | 2:3 |
J. Kulichová / K. Kasnerová : P. Majtán / O. Hnilička | 9 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Michal Zíma | 9 | 3 | -9 | -9 | 9 | 3:2 |
Jana Kulichová : Lenka Kulichová | 9 | -6 | -1 | 10 | 10 | 3:2 |
Michal Dobej : Ondřej Hnilička | -8 | -7 | 10 | -10 | 1:3 | |
Karolína Kasnerová : Pavel Majtán | 6 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Michal Zíma | 9 | 12 | 7 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Lenka Kulichová | -6 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Karolína Kasnerová : Ondřej Hnilička | 4 | -10 | 7 | 4 | 3:1 | |
Niamh Štricová : Pavel Majtán | -12 | 6 | -8 | 4 | 5 | 3:2 |
Michal Dobej : Michal Zíma | -9 | -6 | 6 | 11 | -6 | 2:3 |
Karolína Kasnerová : Lenka Kulichová | -9 | 8 | -7 | 8 | -9 | 2:3 |
Niamh Štricová : Ondřej Hnilička | 8 | -9 | 5 | 13 | 3:1 | |
Jana Kulichová : Pavel Majtán | -4 | 2 | 9 | 4 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Michal Zíma | 6 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Lenka Kulichová | 8 | 9 | -8 | -9 | 7 | 3:2 |
Jana Kulichová : Ondřej Hnilička | -7 | 6 | -6 | 11 | -7 | 2:3 |
Michal Dobej : Pavel Majtán | -11 | 7 | 2 | -10 | -7 | 2:3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Niamh Štricová Michal Dobej |
0 | 1 |
Jana Kulichová | 3 | 1 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 3 | 1 |
Michal Dobej | 0 | 4 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Pavel Majtán Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Lenka Kulichová Michal Zíma |
1 | 0 |
Lenka Kulichová | 2 | 2 |
Pavel Majtán | 1 | 3 |
Michal Zíma | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 2 | 2 |
11. kolo
Slovan Velvary B : TTC Kladno K | 14 : 4 | 10. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 654:456 | 46:19 | ||||
P. Polomini / B. Vojtek : A. Assar / M. Procházka | 6 | -4 | 9 | 7 | 3:1 | |
J. Koucký / Z. Poroda : D. Záhrubský / P. Podhráský | 8 | 9 | 12 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Adrian Assar | -8 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Zdeněk Poroda : Michal Procházka | 6 | 8 | -6 | -4 | 5 | 3:2 |
Branislav Vojtek : David Záhrubský | 2 | 10 | 4 | 3:0 | ||
Petr Polomini : bez boje | 0:0 | |||||
Zdeněk Poroda : Adrian Assar | -11 | -10 | 8 | -8 | 1:3 | |
Branislav Vojtek : Michal Procházka | 4 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Petr Polomini : David Záhrubský | -9 | 7 | 9 | 10 | 3:1 | |
Jindřich Koucký : bez boje | 0:0 | |||||
Branislav Vojtek : Adrian Assar | -9 | 6 | 7 | 6 | 3:1 | |
Petr Polomini : Michal Procházka | 7 | -5 | 9 | 7 | 3:1 | |
Jindřich Koucký : David Záhrubský | 6 | 7 | -9 | 10 | 3:1 | |
Zdeněk Poroda : bez boje | 0:0 | |||||
Petr Polomini : Adrian Assar | -8 | 9 | -8 | -5 | 1:3 | |
Jindřich Koucký : Michal Procházka | 4 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : David Záhrubský | -9 | 6 | -9 | 9 | -9 | 2:3 |
Branislav Vojtek : bez boje | 0:0 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 3 | 1 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Zdeněk Poroda | 2 | 2 |
Branislav Vojtek | 4 | 0 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
David Záhrubský Petr Podhráský |
0 | 1 |
Adrian Assar Michal Procházka |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Adrian Assar | 3 | 1 |
Michal Procházka | 0 | 4 |
David Záhrubský | 1 | 3 |
TTC Kladno L : TJ Sokol Dříň C | 9 : 9 | 9. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 606:602 | 33:30 | ||||
L. Jílek / L. Petřík : J. Starý / J. Kozel | -9 | 8 | 9 | 10 | 3:1 | |
V. Coubal / V. Strejc : V. Bromský / M. Šíma | -11 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Jiří Starý | 5 | 4 | 13 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Josef Kozel | -14 | -5 | 11 | 5 | -7 | 2:3 |
Václav Strejc : Vladimír Bromský | -8 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Miloslav Šíma | 3 | 10 | 10 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Jiří Starý | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Josef Kozel | 7 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Vladimír Bromský | -11 | -4 | -7 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Miloslav Šíma | 8 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Jiří Starý | 6 | -8 | 3 | -6 | -7 | 2:3 |
Václav Coubal : Josef Kozel | -8 | 6 | 6 | 8 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Vladimír Bromský | -7 | -5 | -12 | 0:3 | ||
Libor Jílek : Miloslav Šíma | -9 | -4 | 9 | 10 | -8 | 2:3 |
Václav Coubal : Jiří Starý | 6 | 8 | -6 | 11 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Josef Kozel | 9 | 9 | 12 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Vladimír Bromský | -6 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Miloslav Šíma | 9 | 13 | 10 | 3:0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Ladislav Petřík |
1 | 0 |
Václav Coubal Václav Strejc |
0 | 1 |
Libor Jílek | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 3 | 1 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Josef Kozel |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Miloslav Šíma | 1 | 3 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Josef Kozel | 1 | 3 |
TSM Kladno C : TJ Sokol Unhošť D | 6 : 12 | 8. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 532:650 | 26:40 | ||||
T. Brückner / O. Birnbaum : M. Suchan / A. Mencl | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
E. Cimrmanová / L. Plachá : V. Frolík / D. Bukovský | 10 | -5 | 7 | -4 | -10 | 2:3 |
Jiří Vavřinec : Milan Suchan | -1 | -4 | 5 | -10 | 1:3 | |
Eliška Cimrmanová : Aleš Mencl | 11 | 5 | -6 | -6 | 10 | 3:2 |
Ota Birnbaum : David Bukovský | 6 | -6 | -7 | -5 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Václav Frolík | -6 | -3 | -7 | 0:3 | ||
Eliška Cimrmanová : Milan Suchan | 9 | -5 | -2 | -9 | 1:3 | |
Ota Birnbaum : Aleš Mencl | -6 | 9 | 8 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Brückner : David Bukovský | 11 | -12 | -3 | -8 | 1:3 | |
Jiří Vavřinec : Václav Frolík | -6 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Ota Birnbaum : Milan Suchan | 6 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Tomáš Brückner : Aleš Mencl | -8 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Vavřinec : David Bukovský | 7 | -4 | -8 | -5 | 1:3 | |
Liliana Plachá : Václav Frolík | -5 | -8 | 7 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Milan Suchan | 10 | -7 | 8 | 7 | 3:1 | |
Jiří Vavřinec : Aleš Mencl | -4 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : David Bukovský | -4 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Ota Birnbaum : Václav Frolík | 8 | 7 | 8 | 3:0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Ota Birnbaum |
1 | 0 |
Eliška Cimrmanová Liliana Plachá |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Eliška Cimrmanová | 1 | 1 |
Jiří Vavřinec | 0 | 4 |
Liliana Plachá | 0 | 2 |
Ota Birnbaum | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Milan Suchan Aleš Mencl |
0 | 1 |
Václav Frolík David Bukovský |
1 | 0 |
Milan Suchan | 2 | 2 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
Aleš Mencl | 2 | 2 |
David Bukovský | 4 | 0 |
STC Slaný D : KST Slatina C | 5 : 13 | 6. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 557:634 | 23:41 | ||||
M. Zíma / O. Hnilička : R. Javůrek / L. Balada | -8 | -8 | 8 | -6 | 1:3 | |
O. Souček / P. Majtán : J. Schönfelder / M. Pudil | -8 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Roman Javůrek | -9 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Luboš Balada | 9 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Jaroslav Schönfelder | -10 | -4 | 10 | 9 | -9 | 2:3 |
Ondřej Souček : Miroslav Pudil | -8 | -12 | 9 | -6 | 1:3 | |
Michal Zíma : Roman Javůrek | -8 | 10 | -8 | -11 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Luboš Balada | 7 | 6 | -8 | 6 | 3:1 | |
Ondřej Souček : Jaroslav Schönfelder | -6 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Miroslav Pudil | -5 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Roman Javůrek | 10 | -8 | 9 | -5 | -9 | 2:3 |
Lenka Kulichová : Luboš Balada | 10 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Jaroslav Schönfelder | -4 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Miroslav Pudil | -9 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Lenka Kulichová : Roman Javůrek | -11 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Luboš Balada | -9 | 7 | 5 | 4 | 3:1 | |
Michal Zíma : Alan Melkus | 8 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Miroslav Pudil | 8 | -8 | -7 | -6 | 1:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Souček Pavel Majtán |
0 | 1 |
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Lenka Kulichová | 1 | 1 |
Ondřej Souček | 0 | 2 |
Pavel Majtán | 1 | 3 |
Michal Zíma | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
1 | 0 |
Roman Javůrek | 4 | 0 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 0 |
Miroslav Pudil | 4 | 0 |
Alan Melkus | 0 | 1 |
Sokol Buštěhrad D : STC Slaný E | 1 : 17 | 20. 12. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 489:695 | 12:53 | ||||
V. Pesl / O. Průša : J. Kulichová / K. Kasnerová | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
J. Průša / D. Lafek : N. Štricová / M. Dobej | -5 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Jan Průša : Jana Kulichová | -8 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Niamh Štricová | -3 | -5 | -2 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Michal Dobej | 10 | -7 | -9 | 9 | -8 | 2:3 |
Václav Pesl : Karolína Kasnerová | 8 | -6 | -10 | -9 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Jana Kulichová | -7 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Niamh Štricová | -5 | -8 | 13 | -5 | 1:3 | |
Václav Pesl : Michal Dobej | -10 | -4 | 9 | 5 | -10 | 2:3 |
Jan Průša : Karolína Kasnerová | -5 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Jana Kulichová | -8 | -9 | 10 | -10 | 1:3 | |
Václav Pesl : Niamh Štricová | -10 | -13 | -9 | 0:3 | ||
Jan Průša : Michal Dobej | -3 | -5 | 11 | -4 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Karolína Kasnerová | -7 | -2 | -11 | 0:3 | ||
Václav Pesl : Jana Kulichová | -6 | -8 | 4 | 6 | 8 | 3:2 |
Jan Průša : Niamh Štricová | -2 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Michal Dobej | -6 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Karolína Kasnerová | 8 | -9 | -6 | -6 | 1:3 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Václav Pesl Ondřej Průša |
0 | 1 |
Jan Průša Dominik Lafek |
0 | 1 |
Václav Pesl | 1 | 3 |
Ondřej Průša | 0 | 4 |
Jan Průša | 0 | 4 |
Dominik Lafek | 0 | 4 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Jana Kulichová | 3 | 1 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 4 | 0 |
12. kolo
STC Slaný E : Slovan Velvary B | 13 : 5 | 11. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 654:551 | 45:23 | ||||
J. Kulichová / N. Štricová : P. Polomini / B. Vojtek | -7 | -6 | 4 | -10 | 1:3 | |
L. Rampa / M. Dobej : J. Koucký / Z. Poroda | 4 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Petr Polomini | -8 | 9 | 12 | -11 | -8 | 2:3 |
Ladislav Rampa : Branislav Vojtek | 6 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Zdeněk Poroda | 9 | -3 | 6 | 7 | 3:1 | |
Niamh Štricová : Jindřich Koucký | 4 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Ladislav Rampa : Petr Polomini | 7 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Branislav Vojtek | -8 | 3 | 9 | 8 | 3:1 | |
Niamh Štricová : Zdeněk Poroda | 8 | 12 | -5 | 5 | 3:1 | |
Michal Dobej : Jindřich Koucký | 4 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Petr Polomini | 9 | -4 | 3 | 5 | 3:1 | |
Niamh Štricová : Branislav Vojtek | -6 | 7 | 8 | -8 | -9 | 2:3 |
Michal Dobej : Zdeněk Poroda | -8 | 6 | -3 | -2 | 1:3 | |
Jana Kulichová : Jindřich Koucký | 11 | 8 | -4 | 7 | 3:1 | |
Niamh Štricová : Petr Polomini | -9 | 7 | 5 | -8 | 9 | 3:2 |
Michal Dobej : Branislav Vojtek | -5 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jana Kulichová : Zdeněk Poroda | -3 | 9 | 7 | 5 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Jindřich Koucký | 3 | 11 | 4 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Niamh Štricová |
0 | 1 |
Ladislav Rampa Michal Dobej |
1 | 0 |
Ladislav Rampa | 2 | 0 |
Jana Kulichová | 2 | 0 |
Niamh Štricová | 3 | 1 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 1 | 3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
0 | 1 |
Petr Polomini | 1 | 3 |
Branislav Vojtek | 2 | 2 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Zdeněk Poroda | 1 | 3 |
KST Slatina C : Sokol Buštěhrad D | 12 : 6 | 17. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 653:563 | 40:26 | ||||
A. Melkus / M. Pudil : D. Lukáš / D. Lafek | 4 | 3 | 6 | 3:0 | ||
R. Javůrek / L. Balada : V. Pesl / O. Průša | 5 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Václav Pesl | 6 | -8 | 14 | -7 | 7 | 3:2 |
Luboš Balada : David Lukáš | 7 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Roman Javůrek : Ondřej Průša | 8 | -9 | 4 | 6 | 3:1 | |
Alan Melkus : Dominik Lafek | -9 | -9 | 8 | -9 | 1:3 | |
Luboš Balada : Václav Pesl | -9 | -8 | -1 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : David Lukáš | 5 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Ondřej Průša | 9 | -11 | 10 | -9 | 7 | 3:2 |
Miroslav Pudil : Dominik Lafek | 6 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Roman Javůrek : Václav Pesl | 9 | 17 | 10 | 3:0 | ||
Alan Melkus : David Lukáš | -6 | 9 | -4 | -6 | 1:3 | |
Miroslav Pudil : Ondřej Průša | -10 | -13 | 3 | 4 | 8 | 3:2 |
Luboš Balada : Dominik Lafek | 2 | 6 | -8 | 6 | 3:1 | |
Alan Melkus : Václav Pesl | -3 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : David Lukáš | 6 | -4 | 8 | -9 | -9 | 2:3 |
Luboš Balada : Ondřej Průša | -11 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Dominik Lafek | 7 | 7 | 7 | 3:0 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
1 | 0 |
Alan Melkus | 1 | 3 |
Roman Javůrek | 4 | 0 |
Miroslav Pudil | 3 | 1 |
Luboš Balada | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Dominik Lafek |
0 | 1 |
Václav Pesl Ondřej Průša |
0 | 1 |
David Lukáš | 2 | 2 |
Václav Pesl | 2 | 2 |
Ondřej Průša | 1 | 3 |
Dominik Lafek | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C : STC Slaný D | 7 : 11 | 16. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 557:636 | 27:38 | ||||
M. Šíma / M. Vinkl : O. Souček / P. Majtán | 9 | 7 | 7 | 3:0 | ||
M. Teiml / J. Kozel : M. Zíma / O. Hnilička | -2 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Ondřej Hnilička | -6 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Josef Kozel : Michal Zíma | -10 | 9 | -7 | -3 | 1:3 | |
Marek Teiml : Ondřej Souček | 4 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Miloslav Šíma : Pavel Majtán | -10 | 8 | 7 | -10 | -5 | 2:3 |
Josef Kozel : Ondřej Hnilička | -10 | -2 | 9 | -9 | 1:3 | |
Marek Teiml : Michal Zíma | 9 | -7 | 9 | -9 | 13 | 3:2 |
Miloslav Šíma : Ondřej Souček | -13 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Pavel Majtán | 7 | 11 | 5 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Ondřej Hnilička | -3 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Michal Zíma | 6 | -10 | 6 | -8 | 5 | 3:2 |
Jiří Starý : Ondřej Souček | 4 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Josef Kozel : Pavel Majtán | -4 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Ondřej Hnilička | -3 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Michal Zíma | 9 | -8 | 10 | 8 | 3:1 | |
Josef Kozel : Ondřej Souček | -5 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Pavel Majtán | 8 | -8 | -6 | 5 | -6 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Miloslav Šíma Milan Vinkl |
1 | 0 |
Marek Teiml Josef Kozel |
0 | 1 |
Marek Teiml | 2 | 2 |
Miloslav Šíma | 1 | 3 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Souček Pavel Majtán |
0 | 1 |
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Ondřej Souček | 2 | 2 |
Pavel Majtán | 3 | 1 |
Michal Zíma | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť D : TTC Kladno L | 13 : 5 | 15. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 706:626 | 46:28 | ||||
M. Suchan / D. Bukovský : L. Petřík / Z. Hálek | -8 | -8 | 8 | -8 | 1:3 | |
V. Frolík / O. Švejda : L. Jílek / V. Coubal | 8 | 5 | 6 | 3:0 | ||
David Bukovský : Ladislav Petřík | -8 | -8 | 6 | 9 | -4 | 2:3 |
Milan Suchan : Zdeněk Hálek | 7 | -11 | -5 | -6 | 1:3 | |
Ondřej Švejda : Václav Coubal | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Libor Jílek | 4 | 3 | 10 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Ladislav Petřík | 7 | -6 | -9 | 6 | 11 | 3:2 |
Ondřej Švejda : Zdeněk Hálek | 8 | -10 | -6 | 6 | 6 | 3:2 |
Václav Frolík : Václav Coubal | 5 | 4 | 2 | 3:0 | ||
David Bukovský : Libor Jílek | 5 | -7 | 7 | 4 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Ladislav Petřík | 4 | -4 | 10 | 9 | 3:1 | |
Václav Frolík : Zdeněk Hálek | -3 | 7 | -6 | 7 | -2 | 2:3 |
David Bukovský : Václav Coubal | 4 | -4 | -12 | 10 | 9 | 3:2 |
Milan Suchan : Libor Jílek | 8 | 10 | -2 | -8 | 7 | 3:2 |
Václav Frolík : Ladislav Petřík | 6 | -10 | 9 | -7 | 9 | 3:2 |
David Bukovský : Zdeněk Hálek | -8 | 6 | -7 | -9 | 1:3 | |
Milan Suchan : Václav Coubal | 7 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Libor Jílek | 5 | 5 | -5 | 12 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Milan Suchan David Bukovský |
0 | 1 |
Václav Frolík Ondřej Švejda |
1 | 0 |
Milan Suchan | 3 | 1 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 4 | 0 |
David Bukovský | 2 | 2 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Libor Jílek Václav Coubal |
0 | 1 |
Libor Jílek | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 1 | 3 |
Václav Coubal | 0 | 4 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
TTC Kladno K : TSM Kladno C | 10 : 8 | 14. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 584:559 | 35:30 | ||||
M. Procházka / D. Záhrubský : Š. Slavíček / A. Vidrich | -4 | 7 | 3 | 7 | 3:1 | |
D. Petr / P. Podhráský : L. Plachá / M. Brynda | -4 | 9 | 4 | 10 | 3:1 | |
Michal Procházka : Liliana Plachá | 9 | -8 | 7 | -6 | -7 | 2:3 |
David Záhrubský : Matyáš Brynda | 5 | 8 | -8 | 4 | 3:1 | |
Petr Podhráský : Štěpán Slavíček | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Aleš Vidrich | -10 | -17 | -5 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Liliana Plachá | 8 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Matyáš Brynda | 8 | 8 | -9 | 9 | 3:1 | |
Daniel Petr : Štěpán Slavíček | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Aleš Vidrich | -9 | 6 | 6 | 7 | 3:1 | |
Petr Podhráský : Liliana Plachá | -9 | -12 | 8 | -8 | 1:3 | |
Daniel Petr : Matyáš Brynda | 8 | -9 | 7 | 7 | 3:1 | |
Michal Procházka : Štěpán Slavíček | 1 | -4 | -3 | -7 | 1:3 | |
David Záhrubský : Aleš Vidrich | 2 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Daniel Petr : Liliana Plachá | 10 | -5 | -8 | -5 | 1:3 | |
Michal Procházka : Matyáš Brynda | 5 | 2 | 7 | 3:0 | ||
David Záhrubský : Štěpán Slavíček | 8 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Aleš Vidrich | -0 | -0 | -0 | 0:3 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Michal Procházka David Záhrubský |
1 | 0 |
Daniel Petr Petr Podhráský |
1 | 0 |
Michal Procházka | 2 | 2 |
David Záhrubský | 4 | 0 |
Daniel Petr | 1 | 3 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Štěpán Slavíček Aleš Vidrich |
0 | 1 |
Liliana Plachá Matyáš Brynda |
0 | 1 |
Liliana Plachá | 3 | 1 |
Štěpán Slavíček | 3 | 1 |
Aleš Vidrich | 2 | 2 |
Matyáš Brynda | 0 | 4 |
13. kolo
Slovan Velvary B : KST Slatina C | 13 : 5 | 24. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 636:520 | 40:25 | ||||
J. Koucký / Z. Poroda : J. Schönfelder / M. Pudil | -7 | 7 | 4 | -9 | 7 | 3:2 |
P. Polomini / B. Vojtek : A. Melkus / L. Balada | 4 | 2 | 1 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Luboš Balada | 4 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Jaroslav Schönfelder | 10 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Alan Melkus | 3 | 4 | -13 | 7 | 3:1 | |
Jindřich Koucký : Miroslav Pudil | -6 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Branislav Vojtek : Luboš Balada | 7 | 1 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Jaroslav Schönfelder | -7 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Jindřich Koucký : Alan Melkus | -8 | 5 | 8 | 7 | 3:1 | |
Petr Polomini : Miroslav Pudil | -10 | 9 | -9 | 9 | 9 | 3:2 |
Zdeněk Poroda : Luboš Balada | 9 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Jaroslav Schönfelder | -7 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Petr Polomini : Alan Melkus | 6 | 5 | -7 | 2 | 3:1 | |
Branislav Vojtek : Miroslav Pudil | 8 | -6 | -6 | -5 | 1:3 | |
Jindřich Koucký : Luboš Balada | 8 | 10 | 5 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Jaroslav Schönfelder | -8 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Branislav Vojtek : Alan Melkus | 3 | 4 | -10 | 7 | 3:1 | |
Zdeněk Poroda : Miroslav Pudil | 9 | 9 | -9 | -6 | 2 | 3:2 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 2 | 2 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Zdeněk Poroda | 3 | 1 |
Branislav Vojtek | 3 | 1 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
0 | 1 |
Alan Melkus Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus | 0 | 4 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad D : TJ Sokol Dříň C | 15 : 3 | 24. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 642:453 | 46:17 | ||||
D. Lukáš / V. Pesl : M. Teiml / M. Teiml | 8 | 2 | 5 | 3:0 | ||
O. Průša / D. Lafek : M. Šíma / J. Starý | -8 | -9 | 9 | 7 | 10 | 3:2 |
Ondřej Průša : Marek Teiml | 5 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Matěj Teiml | 4 | -11 | 3 | 6 | 3:1 | |
Václav Pesl : Jiří Starý | 6 | 2 | -7 | 8 | 3:1 | |
David Lukáš : Miloslav Šíma | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Marek Teiml | -8 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Václav Pesl : Matěj Teiml | 9 | 4 | 8 | 3:0 | ||
David Lukáš : Jiří Starý | 5 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Průša : Miloslav Šíma | 2 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Marek Teiml | 6 | 4 | -8 | 2 | 3:1 | |
David Lukáš : Matěj Teiml | 6 | 0 | 3 | 3:0 | ||
Ondřej Průša : Jiří Starý | -13 | 9 | -11 | 7 | 7 | 3:2 |
Dominik Lafek : Miloslav Šíma | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
David Lukáš : Marek Teiml | 2 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Ondřej Průša : Matěj Teiml | 11 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Jiří Starý | -9 | -4 | 7 | -3 | 1:3 | |
Václav Pesl : Miloslav Šíma | 3 | -12 | 6 | 2 | 3:1 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Václav Pesl |
1 | 0 |
Ondřej Průša Dominik Lafek |
1 | 0 |
David Lukáš | 4 | 0 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Ondřej Průša | 4 | 0 |
Dominik Lafek | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Matěj Teiml |
0 | 1 |
Miloslav Šíma Jiří Starý |
0 | 1 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Matěj Teiml | 0 | 4 |
Miloslav Šíma | 1 | 3 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
TTC Kladno K : TJ Sokol Unhošť D | 8 : 10 | 21. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 573:572 | 29:34 | ||||
M. Procházka / P. Podhráský : V. Frolík / O. Švejda | -6 | -7 | -6 | 0:3 | ||
A. Assar / D. Záhrubský : Z. Vocetka / K. Chaloupka | 7 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Ondřej Švejda | -10 | -1 | 6 | -9 | 1:3 | |
David Záhrubský : Václav Frolík | -4 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Karel Chaloupka | -8 | 8 | -16 | -12 | 1:3 | |
Adrian Assar : Zdeněk Vocetka | 7 | 4 | 5 | 3:0 | ||
David Záhrubský : Ondřej Švejda | -11 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Václav Frolík | -8 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Karel Chaloupka | 5 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Zdeněk Vocetka | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Michal Procházka : Ondřej Švejda | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Václav Frolík | 4 | 4 | -3 | 6 | 3:1 | |
Petr Podhráský : Karel Chaloupka | 5 | -6 | -6 | -9 | 1:3 | |
David Záhrubský : Zdeněk Vocetka | 8 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Adrian Assar : Ondřej Švejda | 4 | -7 | 7 | -9 | 6 | 3:2 |
Petr Podhráský : Václav Frolík | -10 | -6 | -7 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Karel Chaloupka | 7 | 11 | -7 | -6 | -9 | 2:3 |
Michal Procházka : Zdeněk Vocetka | -6 | 9 | 9 | 5 | 3:1 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Michal Procházka Petr Podhráský |
0 | 1 |
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 1 | 3 |
David Záhrubský | 1 | 3 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Václav Frolík Ondřej Švejda |
1 | 0 |
Zdeněk Vocetka Karel Chaloupka |
0 | 1 |
Zdeněk Vocetka | 0 | 4 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
Karel Chaloupka | 3 | 1 |
Ondřej Švejda | 3 | 1 |
STC Slaný D : TTC Kladno L | 17 : 1 | 20. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 677:486 | 52:13 | ||||
P. Majtán / O. Hnilička : L. Petřík / J. Šimon | 5 | 9 | 11 | 3:0 | ||
L. Kulichová / M. Zíma : L. Jílek / V. Coubal | -12 | 7 | 6 | 6 | 3:1 | |
Lenka Kulichová : Ladislav Petřík | 6 | 9 | 3 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Jan Šimon | 8 | -4 | 9 | 8 | 3:1 | |
Michal Zíma : Libor Jílek | 8 | 6 | -9 | -5 | 8 | 3:2 |
Ondřej Hnilička : Václav Coubal | 4 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Ladislav Petřík | 11 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Michal Zíma : Jan Šimon | 5 | -8 | -7 | -9 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Libor Jílek | 6 | -9 | 8 | 7 | 3:1 | |
Lenka Kulichová : Václav Coubal | -10 | 7 | 6 | 6 | 3:1 | |
Michal Zíma : Ladislav Petřík | 6 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Jan Šimon | -5 | 4 | 2 | 6 | 3:1 | |
Lenka Kulichová : Libor Jílek | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Václav Coubal | 9 | -6 | 8 | -9 | 6 | 3:2 |
Ondřej Hnilička : Ladislav Petřík | 3 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Lenka Kulichová : Jan Šimon | 3 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Libor Jílek | -8 | 5 | 8 | 3 | 3:1 | |
Michal Zíma : Václav Coubal | 8 | 7 | 6 | 3:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Lenka Kulichová Michal Zíma |
1 | 0 |
Pavel Majtán Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Lenka Kulichová | 4 | 0 |
Pavel Majtán | 4 | 0 |
Michal Zíma | 3 | 1 |
Ondřej Hnilička | 4 | 0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Václav Coubal |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Jan Šimon |
0 | 1 |
Libor Jílek | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 0 | 4 |
Jan Šimon | 1 | 3 |
Václav Coubal | 0 | 4 |
TSM Kladno C : STC Slaný E | 0 : 18 | 15. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 470:693 | 10:54 | ||||
Š. Slavíček / O. Birnbaum : N. Štricová / M. Dobej | -9 | 4 | -6 | -7 | 1:3 | |
E. Cimrmanová / L. Plachá : J. Kulichová / K. Kasnerová | -3 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Jana Kulichová | 6 | -10 | -7 | -5 | 1:3 | |
Štěpán Slavíček : Karolína Kasnerová | -6 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Ota Birnbaum : Niamh Štricová | 8 | 12 | -12 | -9 | -11 | 2:3 |
Eliška Cimrmanová : Michal Dobej | -14 | 13 | 6 | -7 | -5 | 2:3 |
Štěpán Slavíček : Jana Kulichová | -7 | -4 | -4 | 0:3 | ||
Ota Birnbaum : Karolína Kasnerová | -5 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Eliška Cimrmanová : Niamh Štricová | -5 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Michal Dobej | -4 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Ota Birnbaum : Jana Kulichová | -2 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Stanislav Gaj : Karolína Kasnerová | -2 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Niamh Štricová | -3 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : Michal Dobej | -10 | 6 | -7 | 8 | -11 | 2:3 |
Stanislav Gaj : Jana Kulichová | -3 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Karolína Kasnerová | -3 | 7 | -6 | -5 | 1:3 | |
Štěpán Slavíček : Niamh Štricová | -10 | -11 | -7 | 0:3 | ||
Ota Birnbaum : Michal Dobej | -9 | 9 | -7 | -10 | 1:3 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Eliška Cimrmanová Liliana Plachá |
0 | 1 |
Štěpán Slavíček Ota Birnbaum |
0 | 1 |
Eliška Cimrmanová | 0 | 2 |
Liliana Plachá | 0 | 4 |
Štěpán Slavíček | 0 | 4 |
Ota Birnbaum | 0 | 4 |
Stanislav Gaj | 0 | 2 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 4 | 0 |
Jana Kulichová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
14. kolo
KST Slatina C : TSM Kladno C | 9 : 9 | 31. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 559:587 | 31:34 | ||||
A. Melkus / M. Pudil : T. Brückner / Š. Slavíček | 6 | -5 | 5 | 9 | 3:1 | |
R. Javůrek / L. Balada : O. Birnbaum / J. Plachý st. | -5 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Tomáš Brückner | 8 | -12 | -8 | -8 | 1:3 | |
Luboš Balada : Štěpán Slavíček | -5 | -8 | -4 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Ota Birnbaum | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Josef Plachý | -3 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Luboš Balada : Tomáš Brückner | 13 | 9 | -4 | 12 | 3:1 | |
Roman Javůrek : Štěpán Slavíček | 7 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Ota Birnbaum | 6 | -3 | -10 | -7 | 1:3 | |
Alan Melkus : Aleš Vidrich | 5 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Roman Javůrek : Tomáš Brückner | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Štěpán Slavíček | 7 | 4 | -8 | 5 | 3:1 | |
Alan Melkus : Ota Birnbaum | 9 | -4 | -6 | -8 | 1:3 | |
Luboš Balada : Aleš Vidrich | 8 | -2 | -8 | 2 | 9 | 3:2 |
Miroslav Pudil : Tomáš Brückner | 11 | -5 | 6 | -8 | 10 | 3:2 |
Alan Melkus : Štěpán Slavíček | -3 | -6 | 3 | -9 | 1:3 | |
Luboš Balada : Ota Birnbaum | -3 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Aleš Vidrich | 2 | 3 | 8 | 3:0 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus | 1 | 3 |
Roman Javůrek | 3 | 1 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Luboš Balada | 2 | 2 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Štěpán Slavíček |
0 | 1 |
Ota Birnbaum Josef Plachý st. |
1 | 0 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Štěpán Slavíček | 2 | 2 |
Ota Birnbaum | 4 | 0 |
Aleš Vidrich | 0 | 3 |
Josef Plachý st. | 1 | 0 |
TJ Sokol Dříň C : Slovan Velvary B | 0 : 18 | 30. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 543:734 | 15:54 | ||||
M. Teiml / J. Kozel : I. Svoboda / Z. Poroda | 10 | 9 | -12 | -6 | -7 | 2:3 |
M. Šíma / J. Starý : J. Koucký / B. Vojtek | -2 | 8 | 9 | -10 | -1 | 2:3 |
Josef Kozel : Zdeněk Poroda | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Ivan Svoboda | -11 | -6 | 10 | -7 | 1:3 | |
Miloslav Šíma : Branislav Vojtek | 7 | 7 | -5 | -11 | -7 | 2:3 |
Jiří Starý : Jindřich Koucký | -3 | -5 | 5 | -11 | 1:3 | |
Marek Teiml : Zdeněk Poroda | -9 | -10 | -1 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Ivan Svoboda | -7 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Branislav Vojtek | 8 | -8 | -5 | -4 | 1:3 | |
Josef Kozel : Jindřich Koucký | 7 | 10 | -4 | -6 | -5 | 2:3 |
Miloslav Šíma : Zdeněk Poroda | -5 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Ivan Svoboda | -10 | -10 | -11 | 0:3 | ||
Josef Kozel : Branislav Vojtek | -4 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Jindřich Koucký | 7 | -4 | -8 | -8 | 1:3 | |
Jiří Starý : Zdeněk Poroda | 4 | -9 | -4 | -8 | 1:3 | |
Josef Kozel : Ivan Svoboda | -5 | 5 | -5 | 16 | -3 | 2:3 |
Marek Teiml : Branislav Vojtek | -7 | -11 | -6 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Jindřich Koucký | -9 | -8 | -10 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Miloslav Šíma Jiří Starý |
0 | 1 |
Marek Teiml Josef Kozel |
0 | 1 |
Marek Teiml | 0 | 4 |
Miloslav Šíma | 0 | 4 |
Jiří Starý | 0 | 4 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Ivan Svoboda Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 4 | 0 |
Ivan Svoboda | 4 | 0 |
Zdeněk Poroda | 4 | 0 |
Branislav Vojtek | 4 | 0 |
TTC Kladno L : Sokol Buštěhrad D | 11 : 7 | 30. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 632:556 | 38:28 | ||||
L. Petřík / Z. Hálek : D. Lukáš / V. Pesl | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
V. Coubal / V. Strejc : O. Průša / J. Průša | -5 | 6 | 7 | 4 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Václav Pesl | 7 | 1 | -14 | -11 | -12 | 2:3 |
Václav Strejc : David Lukáš | -7 | -8 | 11 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Ondřej Průša | 4 | 5 | -9 | 8 | 3:1 | |
Václav Coubal : Jan Průša | 8 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Václav Pesl | -8 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : David Lukáš | 5 | 7 | -18 | -7 | 9 | 3:2 |
Václav Coubal : Ondřej Průša | -9 | 7 | 7 | 9 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Jan Průša | 3 | 5 | 11 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Václav Pesl | -9 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Václav Coubal : David Lukáš | 7 | -6 | -1 | 6 | -12 | 2:3 |
Ladislav Petřík : Ondřej Průša | -5 | 4 | 6 | -9 | 9 | 3:2 |
Václav Strejc : Jakub Průša | 6 | 6 | 1 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Václav Pesl | -3 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : David Lukáš | -7 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Ondřej Průša | 6 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Jakub Průša | 1 | 4 | 9 | 3:0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Václav Coubal Václav Strejc |
1 | 0 |
Ladislav Petřík | 2 | 2 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Václav Pesl |
0 | 1 |
Ondřej Průša Jakub Průša |
0 | 1 |
David Lukáš | 3 | 1 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Ondřej Průša | 0 | 4 |
Jan Průša | 0 | 2 |
Jakub Průša | 0 | 2 |
TJ Sokol Unhošť D : STC Slaný D | 12 : 6 | 29. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 716:610 | 43:27 | ||||
M. Suchan / L. Ledvinová : M. Zíma / O. Hnilička | 4 | 7 | -7 | 7 | 3:1 | |
V. Frolík / D. Bukovský : O. Souček / P. Majtán | 6 | -8 | 6 | -6 | 6 | 3:2 |
Lucie Ledvinová : Ondřej Hnilička | -10 | 8 | -4 | -9 | 1:3 | |
Milan Suchan : Michal Zíma | -7 | -11 | 4 | 3 | 12 | 3:2 |
David Bukovský : Pavel Majtán | 7 | 11 | 6 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Ondřej Souček | 9 | -5 | 8 | 5 | 3:1 | |
Milan Suchan : Ondřej Hnilička | -9 | 12 | -10 | -12 | 1:3 | |
David Bukovský : Michal Zíma | -9 | -6 | 7 | -3 | 1:3 | |
Václav Frolík : Pavel Majtán | 7 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Ondřej Souček | 10 | 4 | 4 | 3:0 | ||
David Bukovský : Ondřej Hnilička | 5 | -9 | -9 | -9 | 1:3 | |
Václav Frolík : Michal Zíma | 7 | -15 | -8 | 5 | 9 | 3:2 |
Lucie Ledvinová : Pavel Majtán | 7 | 5 | 11 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Ondřej Souček | 2 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Ondřej Hnilička | -5 | 8 | -5 | -8 | 1:3 | |
Lucie Ledvinová : Michal Zíma | 8 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Pavel Majtán | -15 | -12 | 5 | 3 | -12 | 2:3 |
David Bukovský : Ondřej Souček | 7 | 9 | -9 | 4 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Václav Frolík David Bukovský |
1 | 0 |
Milan Suchan Lucie Ledvinová |
1 | 0 |
Milan Suchan | 2 | 2 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
David Bukovský | 2 | 2 |
Lucie Ledvinová | 3 | 1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Souček Pavel Majtán |
0 | 1 |
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Ondřej Souček | 0 | 4 |
Pavel Majtán | 1 | 3 |
Michal Zíma | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 4 | 0 |
STC Slaný E : TTC Kladno K | 12 : 6 | 28. 1. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 442:463 | 37:18 | ||||
bez boje : A. Assar / D. Záhrubský | 0:0 | |||||
L. Rampa / M. Dobej : M. Procházka / D. Petr | 8 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Adrian Assar | 15 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Ladislav Rampa : David Záhrubský | 8 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Michal Procházka | 8 | 9 | 15 | 3:0 | ||
bez boje : Daniel Petr | 0:0 | |||||
Ladislav Rampa : Adrian Assar | 8 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Michal Dobej : David Záhrubský | 1 | 2 | 3 | 3:0 | ||
bez boje : Michal Procházka | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Daniel Petr | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Adrian Assar | 8 | -9 | -5 | -7 | 1:3 | |
bez boje : David Záhrubský | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : Michal Procházka | 3 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Ladislav Rampa : Daniel Petr | 6 | 7 | 9 | 3:0 | ||
bez boje : Adrian Assar | 0:0 | |||||
Vladimír Kulich : David Záhrubský | 5 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Ladislav Rampa : Michal Procházka | 8 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Daniel Petr | 1 | 5 | 6 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Ladislav Rampa Michal Dobej |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Ladislav Rampa | 4 | 0 |
Michal Dobej | 3 | 1 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
Michal Procházka Daniel Petr |
0 | 1 |
Adrian Assar | 2 | 2 |
Michal Procházka | 1 | 3 |
David Záhrubský | 1 | 3 |
Daniel Petr | 1 | 3 |
15. kolo
Slovan Velvary B : TTC Kladno L | 16 : 2 | 7. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 706:548 | 50:18 | ||||
P. Polomini / B. Vojtek : L. Jílek / L. Petřík | 5 | 8 | 5 | 3:0 | ||
J. Koucký / Z. Poroda : V. Coubal / V. Strejc | 9 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Libor Jílek | 8 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Ladislav Petřík | -7 | -7 | 10 | 5 | 1 | 3:2 |
Petr Polomini : Václav Strejc | 12 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Václav Coubal | 4 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Libor Jílek | 5 | -11 | 13 | 5 | 3:1 | |
Petr Polomini : Ladislav Petřík | 4 | 7 | -6 | -9 | 4 | 3:2 |
Jindřich Koucký : Václav Strejc | -9 | 7 | 7 | -8 | -5 | 2:3 |
Zdeněk Poroda : Václav Coubal | 2 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Libor Jílek | 6 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Ladislav Petřík | -6 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Zdeněk Poroda : Václav Strejc | 9 | -8 | 8 | 9 | 3:1 | |
Branislav Vojtek : Václav Coubal | -9 | 6 | -8 | 10 | 5 | 3:2 |
Jindřich Koucký : Libor Jílek | -8 | 8 | 10 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Poroda : Ladislav Petřík | 1 | 10 | -11 | 7 | 3:1 | |
Branislav Vojtek : Václav Strejc | 4 | -4 | -17 | 9 | 8 | 3:2 |
Petr Polomini : Václav Coubal | 4 | 10 | 7 | 3:0 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 2 | 2 |
Petr Polomini | 4 | 0 |
Zdeněk Poroda | 4 | 0 |
Branislav Vojtek | 4 | 0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Václav Coubal Václav Strejc |
0 | 1 |
Libor Jílek Ladislav Petřík |
0 | 1 |
Libor Jílek | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 1 | 3 |
Václav Coubal | 0 | 4 |
Václav Strejc | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad D : STC Slaný D | 5 : 13 | 7. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 566:666 | 23:44 | ||||
J. Průša / J. Průša : P. Majtán / J. Macák | -6 | -9 | -9 | 0:3 | ||
D. Lukáš / D. Lafek : M. Zíma / O. Hnilička | 9 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Jakub Průša : Ondřej Hnilička | -5 | -5 | 8 | -7 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Michal Zíma | -5 | -6 | 9 | -3 | 1:3 | |
Jan Průša : Pavel Majtán | -3 | -4 | -12 | 0:3 | ||
David Lukáš : Jan Macák | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Ondřej Hnilička | -5 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jan Průša : Michal Zíma | -6 | 8 | -5 | -3 | 1:3 | |
David Lukáš : Pavel Majtán | 8 | -9 | 9 | 1 | 3:1 | |
Jakub Průša : Jan Macák | -9 | 7 | 9 | -14 | 8 | 3:2 |
Jan Průša : Ondřej Hnilička | -4 | -8 | -6 | 0:3 | ||
David Lukáš : Michal Zíma | -9 | 11 | -11 | -5 | 1:3 | |
Ondřej Průša : Pavel Majtán | 9 | -9 | 6 | -7 | 8 | 3:2 |
Dominik Lafek : Jan Macák | -10 | -8 | -8 | 0:3 | ||
David Lukáš : Ondřej Hnilička | 8 | -7 | -5 | -7 | 1:3 | |
Ondřej Průša : Michal Zíma | 11 | -8 | 5 | -9 | -7 | 2:3 |
Dominik Lafek : Pavel Majtán | -8 | -9 | -2 | 0:3 | ||
Jan Průša : Jan Macák | -7 | 9 | -8 | -9 | 1:3 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Jan Průša Jakub Průša |
0 | 1 |
David Lukáš Dominik Lafek |
1 | 0 |
David Lukáš | 2 | 2 |
Ondřej Průša | 1 | 1 |
Jan Průša | 0 | 4 |
Jakub Průša | 1 | 1 |
Dominik Lafek | 0 | 4 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Pavel Majtán Jan Macák |
1 | 0 |
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Pavel Majtán | 2 | 2 |
Michal Zíma | 4 | 0 |
Ondřej Hnilička | 4 | 0 |
Jan Macák | 2 | 2 |
TSM Kladno C : TJ Sokol Dříň C | 9 : 9 | 5. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 597:585 | 34:32 | ||||
E. Cimrmanová / J. Plachý st. : V. Bromský / M. Šíma | 6 | 6 | -9 | -6 | 9 | 3:2 |
A. Vidrich / P. Činčura : J. Starý / J. Kozel | 9 | -4 | -5 | -9 | 1:3 | |
Josef Plachý : Miloslav Šíma | 9 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Aleš Vidrich : Jiří Starý | 8 | -7 | -8 | -3 | 1:3 | |
Přemysl Činčura : Vladimír Bromský | -8 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Eliška Cimrmanová : Josef Kozel | 9 | -6 | 7 | 10 | 3:1 | |
Aleš Vidrich : Adam Štěpán | 4 | 7 | -13 | 8 | 3:1 | |
Přemysl Činčura : Jiří Starý | -15 | -4 | 11 | -7 | 1:3 | |
Eliška Cimrmanová : Vladimír Bromský | -4 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Josef Plachý : Josef Kozel | 5 | 2 | 3 | 3:0 | ||
Přemysl Činčura : Adam Štěpán | 9 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Eliška Cimrmanová : Jiří Starý | -5 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Josef Plachý : Vladimír Bromský | 10 | -10 | 9 | 4 | 3:1 | |
Aleš Vidrich : Josef Kozel | -10 | -5 | 8 | -4 | 1:3 | |
Eliška Cimrmanová : Adam Štěpán | 4 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Josef Plachý : Jiří Starý | 3 | 10 | 3 | 3:0 | ||
Aleš Vidrich : Vladimír Bromský | 9 | -7 | -1 | -8 | 1:3 | |
Přemysl Činčura : Jan Hrkal | 8 | -10 | -7 | 5 | -6 | 2:3 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Eliška Cimrmanová Josef Plachý st. |
1 | 0 |
Aleš Vidrich Přemysl Činčura |
0 | 1 |
Eliška Cimrmanová | 2 | 2 |
Josef Plachý st. | 4 | 0 |
Aleš Vidrich | 1 | 3 |
Přemysl Činčura | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
0 | 1 |
Jiří Starý Josef Kozel |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Josef Kozel | 1 | 2 |
Adam Štěpán | 0 | 3 |
Miloslav Šíma | 0 | 1 |
Jan Hrkal | 1 | 0 |
STC Slaný E : TJ Sokol Unhošť D | 12 : 6 | 4. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 633:555 | 41:26 | ||||
N. Štricová / K. Kasnerová : O. Švejda / L. Ledvinová | 7 | 4 | -8 | 5 | 3:1 | |
L. Rampa / M. Dobej : P. Škach / V. Frolík | 9 | -6 | -12 | 7 | 9 | 3:2 |
Michal Dobej : Ondřej Švejda | 9 | -5 | -6 | -5 | 1:3 | |
Vladimír Kulich : Lucie Ledvinová | 5 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Václav Frolík | 2 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Ladislav Rampa : Pavel Škach | 10 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Ondřej Švejda | -6 | -8 | 10 | 10 | -10 | 2:3 |
Niamh Štricová : Lucie Ledvinová | 3 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Ladislav Rampa : Václav Frolík | 2 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Pavel Škach | -3 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Niamh Štricová : Ondřej Švejda | -4 | 6 | -3 | 8 | 7 | 3:2 |
Ladislav Rampa : Lucie Ledvinová | 5 | 1 | 5 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Václav Frolík | -7 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Karolína Kasnerová : Pavel Škach | -12 | -9 | 7 | 8 | -8 | 2:3 |
Ladislav Rampa : Ondřej Švejda | 10 | -5 | 9 | 4 | 3:1 | |
Michal Dobej : Lucie Ledvinová | 9 | -10 | 4 | 9 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Václav Frolík | 6 | 8 | -10 | 8 | 3:1 | |
Niamh Štricová : Pavel Škach | -6 | -6 | -9 | 0:3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Ladislav Rampa Michal Dobej |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 1 | 0 |
Ladislav Rampa | 4 | 0 |
Niamh Štricová | 3 | 1 |
Karolína Kasnerová | 1 | 2 |
Michal Dobej | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Švejda Lucie Ledvinová |
0 | 1 |
Pavel Škach Václav Frolík |
0 | 1 |
Lucie Ledvinová | 0 | 4 |
Pavel Škach | 3 | 1 |
Václav Frolík | 1 | 3 |
Ondřej Švejda | 2 | 2 |
TTC Kladno K : KST Slatina C | 10 : 8 | 4. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 524:441 | 32:27 | ||||
A. Assar / D. Záhrubský : bez boje | 0:0 | |||||
M. Procházka / D. Petr : J. Schönfelder / R. Javůrek | -3 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Alan Melkus | -1 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Roman Javůrek | -6 | -3 | -7 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Jaroslav Schönfelder | -8 | -4 | -14 | 0:3 | ||
Adrian Assar : bez boje | 0:0 | |||||
Michal Procházka : Alan Melkus | -2 | 2 | 5 | 7 | 3:1 | |
David Záhrubský : Roman Javůrek | -3 | 9 | -8 | -7 | 1:3 | |
Adrian Assar : Jaroslav Schönfelder | 5 | -14 | 13 | 14 | 3:1 | |
Daniel Petr : bez boje | 0:0 | |||||
David Záhrubský : Alan Melkus | 9 | 5 | -6 | 7 | 3:1 | |
Adrian Assar : Roman Javůrek | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Jaroslav Schönfelder | -4 | -7 | 9 | -3 | 1:3 | |
Michal Procházka : bez boje | 0:0 | |||||
Adrian Assar : Alan Melkus | 3 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Roman Javůrek | -10 | -6 | -10 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Jaroslav Schönfelder | -4 | -9 | -2 | 0:3 | ||
David Záhrubský : bez boje | 0:0 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
Michal Procházka Daniel Petr |
0 | 1 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 2 | 2 |
David Záhrubský | 2 | 2 |
Daniel Petr | 1 | 1 |
Petr Podhráský | 0 | 2 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Roman Javůrek |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Alan Melkus | 1 | 3 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Roman Javůrek | 3 | 1 |
16. kolo
TJ Sokol Dříň C : TTC Kladno K | 5 : 13 | 20. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 469:587 | 19:41 | ||||
M. Teiml / J. Hrkal : M. Procházka / P. Podhráský | -10 | -10 | 7 | 10 | -8 | 2:3 |
M. Šíma / J. Starý : A. Assar / D. Záhrubský | 9 | -4 | -4 | -8 | 1:3 | |
Jan Hrkal : Michal Procházka | -4 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Petr Podhráský | 4 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Adrian Assar | -5 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Josef Kozel : David Záhrubský | -7 | -4 | -0 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Michal Procházka | 10 | 1 | 5 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Petr Podhráský | 9 | -6 | 12 | 4 | 3:1 | |
Miloslav Šíma : Adrian Assar | -6 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Jan Hrkal : David Záhrubský | -3 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Michal Procházka | -6 | -11 | -4 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Petr Podhráský | -7 | 5 | 3 | 10 | 3:1 | |
Adam Štěpán : Adrian Assar | -11 | -8 | -3 | 0:3 | ||
Jiří Starý : David Záhrubský | -3 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Michal Procházka | 7 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Adam Štěpán : Petr Podhráský | -10 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Adrian Assar | 7 | -8 | -7 | -1 | 1:3 | |
Marek Teiml : David Záhrubský | -8 | -7 | -10 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Miloslav Šíma Jiří Starý |
0 | 1 |
Marek Teiml Jan Hrkal |
0 | 1 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Miloslav Šíma | 2 | 1 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Josef Kozel | 0 | 1 |
Adam Štěpán | 0 | 2 |
Jan Hrkal | 0 | 2 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
Michal Procházka Petr Podhráský |
1 | 0 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 2 | 2 |
David Záhrubský | 4 | 0 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
TTC Kladno L : TSM Kladno C | 8 : 10 | 13. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 671:663 | 35:35 | ||||
L. Jílek / L. Petřík : Š. Slavíček / O. Birnbaum | 21 | -7 | 7 | -4 | -10 | 2:3 |
V. Coubal / V. Strejc : T. Brückner / A. Vidrich | -9 | -11 | 7 | 7 | -12 | 2:3 |
Václav Coubal : Tomáš Brückner | -13 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Štěpán Slavíček | 8 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Aleš Vidrich | 7 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Ota Birnbaum | -4 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Tomáš Brückner | 6 | -10 | 7 | -6 | -12 | 2:3 |
Václav Strejc : Štěpán Slavíček | -7 | 9 | 7 | 2 | 3:1 | |
Libor Jílek : Aleš Vidrich | -9 | 10 | -6 | 7 | 8 | 3:2 |
Václav Coubal : Ota Birnbaum | -2 | 9 | -9 | -9 | 1:3 | |
Václav Strejc : Tomáš Brückner | -4 | 9 | -8 | -10 | 1:3 | |
Libor Jílek : Štěpán Slavíček | 3 | -9 | -4 | -12 | 1:3 | |
Václav Coubal : Aleš Vidrich | 7 | 5 | -7 | 7 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Ota Birnbaum | 9 | -7 | -4 | 7 | -10 | 2:3 |
Libor Jílek : Tomáš Brückner | -3 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Štěpán Slavíček | 9 | -13 | 9 | 7 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Aleš Vidrich | 5 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Ota Birnbaum | 9 | 8 | 8 | 3:0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Ladislav Petřík |
0 | 1 |
Václav Coubal Václav Strejc |
0 | 1 |
Libor Jílek | 1 | 3 |
Ladislav Petřík | 2 | 2 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 3 | 1 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Štěpán Slavíček Ota Birnbaum |
1 | 0 |
Tomáš Brückner Aleš Vidrich |
1 | 0 |
Tomáš Brückner | 4 | 0 |
Štěpán Slavíček | 1 | 3 |
Ota Birnbaum | 3 | 1 |
Aleš Vidrich | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť D : Sokol Buštěhrad D | 15 : 3 | 12. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 645:492 | 45:16 | ||||
M. Suchan / D. Bukovský : D. Lukáš / D. Lafek | 5 | -8 | 8 | 6 | 3:1 | |
O. Švejda / L. Ledvinová : O. Průša / J. Průša | 6 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Ondřej Průša | -9 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Milan Suchan : Dominik Lafek | 9 | -7 | 12 | 5 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : David Lukáš | -10 | 2 | 16 | 12 | 3:1 | |
David Bukovský : Jan Průša | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Ondřej Průša | -9 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Dominik Lafek | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
David Bukovský : David Lukáš | 6 | -7 | -7 | 11 | 9 | 3:2 |
Lucie Ledvinová : Jan Průša | 4 | 8 | 4 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Ondřej Průša | 4 | 12 | 5 | 3:0 | ||
David Bukovský : Dominik Lafek | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : David Lukáš | 8 | 9 | -7 | 10 | 3:1 | |
Milan Suchan : Jakub Průša | 3 | 8 | 3 | 3:0 | ||
David Bukovský : Ondřej Průša | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Dominik Lafek | 7 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Milan Suchan : David Lukáš | -8 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Jakub Průša | 9 | -10 | 4 | 4 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Milan Suchan David Bukovský |
1 | 0 |
Ondřej Švejda Lucie Ledvinová |
1 | 0 |
Milan Suchan | 2 | 2 |
Ondřej Švejda | 4 | 0 |
David Bukovský | 4 | 0 |
Lucie Ledvinová | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Dominik Lafek |
0 | 1 |
Ondřej Průša Jakub Průša |
0 | 1 |
David Lukáš | 1 | 3 |
Ondřej Průša | 2 | 2 |
Jakub Průša | 0 | 2 |
Dominik Lafek | 0 | 4 |
Jan Průša | 0 | 2 |
STC Slaný D : Slovan Velvary B | 8 : 10 | 10. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 603:612 | 33:34 | ||||
L. Kulichová / O. Hnilička : J. Koucký / Z. Poroda | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
O. Souček / P. Majtán : P. Polomini / B. Vojtek | -3 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Petr Polomini | 4 | -4 | -8 | 6 | -7 | 2:3 |
Lenka Kulichová : Branislav Vojtek | 9 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Zdeněk Poroda | -8 | -5 | 8 | -10 | 1:3 | |
Ondřej Souček : Jindřich Koucký | -8 | -10 | 9 | -5 | 1:3 | |
Lenka Kulichová : Petr Polomini | 8 | -5 | -11 | 3 | 7 | 3:2 |
Pavel Majtán : Branislav Vojtek | -5 | -6 | 6 | 9 | -11 | 2:3 |
Ondřej Souček : Zdeněk Poroda | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Jindřich Koucký | 7 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Petr Polomini | -9 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Souček : Branislav Vojtek | -8 | -3 | 6 | -6 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Zdeněk Poroda | 4 | -7 | 7 | -5 | -7 | 2:3 |
Lenka Kulichová : Jindřich Koucký | 9 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Ondřej Souček : Petr Polomini | -9 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Branislav Vojtek | 9 | -9 | -8 | 9 | 10 | 3:2 |
Lenka Kulichová : Zdeněk Poroda | 5 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Jindřich Koucký | 10 | 9 | 9 | 3:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Souček Pavel Majtán |
0 | 1 |
Lenka Kulichová Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Lenka Kulichová | 4 | 0 |
Ondřej Souček | 0 | 4 |
Pavel Majtán | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 2 | 2 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
0 | 1 |
Jindřich Koucký | 1 | 3 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Zdeněk Poroda | 3 | 1 |
Branislav Vojtek | 2 | 2 |
KST Slatina C : STC Slaný E | 3 : 15 | 7. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 516:675 | 18:49 | ||||
J. Schönfelder / M. Pudil : N. Štricová / K. Kasnerová | -3 | -7 | 6 | -7 | 1:3 | |
R. Javůrek / L. Balada : L. Rampa / M. Dobej | -3 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Niamh Štricová | -9 | 7 | -7 | 13 | -12 | 2:3 |
Luboš Balada : Ladislav Rampa | -8 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Karolína Kasnerová | -6 | 7 | 7 | -7 | -9 | 2:3 |
Jaroslav Schönfelder : Michal Dobej | 5 | -9 | 4 | -8 | -8 | 2:3 |
Luboš Balada : Niamh Štricová | -7 | -6 | -2 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Ladislav Rampa | -7 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Karolína Kasnerová | -4 | 3 | -11 | -8 | 1:3 | |
Miroslav Pudil : Michal Dobej | -9 | 6 | 8 | 8 | 3:1 | |
Roman Javůrek : Niamh Štricová | -7 | 14 | -8 | -7 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Ladislav Rampa | -1 | -3 | -4 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Karolína Kasnerová | 10 | -8 | 7 | 7 | 3:1 | |
Luboš Balada : Michal Dobej | -7 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Niamh Štricová | -6 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Ladislav Rampa | -5 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Luboš Balada : Karolína Kasnerová | -4 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Michal Dobej | 2 | -4 | -7 | 8 | 9 | 3:2 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
0 | 1 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder | 0 | 4 |
Roman Javůrek | 1 | 3 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Ladislav Rampa Michal Dobej |
1 | 0 |
Ladislav Rampa | 4 | 0 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 3 | 1 |
Michal Dobej | 2 | 2 |
17. kolo
Slovan Velvary B : Sokol Buštěhrad D | 14 : 4 | 21. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 633:501 | 44:21 | ||||
P. Polomini / B. Vojtek : V. Pesl / D. Lafek | 10 | 2 | 5 | 3:0 | ||
J. Koucký / Z. Poroda : O. Průša / J. Průša | -10 | 6 | 9 | -5 | 8 | 3:2 |
Ivan Svoboda : Václav Pesl | -8 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Branislav Vojtek : Dominik Lafek | 5 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Ondřej Průša | 5 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Jakub Průša | 2 | 7 | 1 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Václav Pesl | -5 | 8 | -5 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Poroda : Dominik Lafek | 5 | -10 | -9 | 9 | 3 | 3:2 |
Jindřich Koucký : Ondřej Průša | 6 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Ivan Svoboda : Jakub Průša | 4 | 8 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Václav Pesl | -8 | 9 | 5 | 8 | 3:1 | |
Jindřich Koucký : Dominik Lafek | 2 | -5 | -2 | 7 | 5 | 3:2 |
Ivan Svoboda : Ondřej Průša | 8 | -11 | -9 | -4 | 1:3 | |
Branislav Vojtek : Jan Průša | 6 | 8 | 8 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Václav Pesl | -7 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Ivan Svoboda : Dominik Lafek | 8 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Ondřej Průša | -8 | 9 | 10 | 3 | 3:1 | |
Zdeněk Poroda : Jan Průša | 6 | 8 | -8 | 7 | 3:1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 3 | 1 |
Ivan Svoboda | 2 | 2 |
Zdeněk Poroda | 4 | 0 |
Branislav Vojtek | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Průša Jakub Průša |
0 | 1 |
Václav Pesl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Václav Pesl | 3 | 1 |
Ondřej Průša | 1 | 3 |
Jakub Průša | 0 | 2 |
Dominik Lafek | 0 | 4 |
Jan Průša | 0 | 2 |
KST Slatina C : TJ Sokol Unhošť D | 9 : 9 | 21. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 607:622 | 31:36 | ||||
J. Schönfelder / M. Pudil : O. Švejda / L. Ledvinová | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
A. Melkus / L. Balada : M. Suchan / V. Frolík | -4 | 8 | 9 | -7 | 12 | 3:2 |
Alan Melkus : Lucie Ledvinová | -8 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Švejda | -6 | 8 | 7 | 5 | 3:1 | |
Miroslav Pudil : Václav Frolík | 5 | -6 | 9 | -9 | 9 | 3:2 |
Luboš Balada : Milan Suchan | -6 | -6 | -2 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Lucie Ledvinová | 9 | 4 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Ondřej Švejda | 0 | -9 | -10 | -10 | 1:3 | |
Luboš Balada : Václav Frolík | -8 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Milan Suchan | -2 | -6 | 9 | -9 | 1:3 | |
Miroslav Pudil : Lucie Ledvinová | 4 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Ondřej Švejda | -8 | -4 | 12 | -5 | 1:3 | |
Alan Melkus : Václav Frolík | 10 | -10 | -9 | 12 | 11 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Milan Suchan | -6 | -6 | 3 | -12 | 1:3 | |
Luboš Balada : Lucie Ledvinová | -9 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Ondřej Švejda | -9 | 3 | 3 | -10 | 12 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Václav Frolík | 6 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Milan Suchan | -8 | -6 | -4 | 0:3 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Luboš Balada |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Alan Melkus | 2 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Milan Suchan Václav Frolík |
0 | 1 |
Ondřej Švejda Lucie Ledvinová |
0 | 1 |
Milan Suchan | 4 | 0 |
Václav Frolík | 1 | 3 |
Ondřej Švejda | 2 | 2 |
Lucie Ledvinová | 2 | 2 |
TSM Kladno C : STC Slaný D | 18 : 0 | 19. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 594:0 | 54:0 | ||||
T. Brückner / D. Vojna : bez boje | 0:0 | |||||
Š. Slavíček / S. Gaj : bez boje | 0:0 | |||||
Tomáš Brückner : bez boje | 0:0 | |||||
Štěpán Slavíček : bez boje | 0:0 | |||||
Daniel Vojna : bez boje | 0:0 | |||||
Stanislav Gaj : bez boje | 0:0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Štěpán Slavíček Stanislav Gaj |
1 | 0 |
Tomáš Brückner Daniel Vojna |
1 | 0 |
Tomáš Brückner | 1 | 0 |
Štěpán Slavíček | 1 | 0 |
Stanislav Gaj | 1 | 0 |
Daniel Vojna | 1 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 2 |
bez boje | 0 | 4 |
STC Slaný E : TJ Sokol Dříň C | 15 : 3 | 18. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 606:435 | 47:13 | ||||
V. Kulich / J. Kulichová : M. Teiml / J. Kozel | 7 | 3 | 6 | 3:0 | ||
N. Štricová / M. Dobej : V. Bromský / M. Šíma | 5 | -8 | 8 | 10 | 3:1 | |
Jana Kulichová : Marek Teiml | -11 | 6 | 7 | 3 | 3:1 | |
Niamh Štricová : Josef Kozel | 2 | 1 | 2 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Miloslav Šíma | 3 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Vladimír Bromský | -8 | 8 | -4 | -9 | 1:3 | |
Niamh Štricová : Marek Teiml | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Josef Kozel | 5 | 14 | 8 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Miloslav Šíma | 9 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Vladimír Bromský | -7 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Marek Teiml | -3 | 9 | 8 | 4 | 3:1 | |
Michal Dobej : Josef Kozel | 2 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Miloslav Šíma | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Vladimír Bromský | -9 | 2 | 8 | 4 | 3:1 | |
Michal Dobej : Marek Teiml | 2 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Josef Kozel | 7 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Miloslav Šíma | 9 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Vladimír Bromský | 7 | -8 | -8 | -0 | 1:3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Jana Kulichová |
1 | 0 |
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Jana Kulichová | 3 | 1 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Josef Kozel |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
0 | 1 |
Marek Teiml | 0 | 4 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Miloslav Šíma | 0 | 4 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
TTC Kladno K : TTC Kladno L | 7 : 11 | 12. 12. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 579:651 | 27:38 | ||||
A. Assar / M. Procházka : V. Coubal / Z. Hálek | 8 | -11 | -4 | 9 | 8 | 3:2 |
D. Záhrubský / P. Podhráský : L. Jílek / L. Petřík | 7 | -8 | -9 | -7 | 1:3 | |
Petr Podhráský : Zdeněk Hálek | -4 | 10 | -8 | -5 | 1:3 | |
Michal Procházka : Ladislav Petřík | -5 | 6 | -6 | -9 | 1:3 | |
David Záhrubský : Václav Coubal | 9 | -8 | 6 | 7 | 3:1 | |
Adrian Assar : Libor Jílek | 9 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Michal Procházka : Zdeněk Hálek | -5 | -4 | -10 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Ladislav Petřík | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Václav Coubal | 8 | 8 | 11 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Libor Jílek | -6 | -1 | -6 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Zdeněk Hálek | 7 | -3 | -6 | -4 | 1:3 | |
Adrian Assar : Ladislav Petřík | 9 | 8 | -16 | 9 | 3:1 | |
Petr Podhráský : Václav Strejc | -7 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Libor Jílek | 10 | -7 | -5 | -9 | 1:3 | |
Adrian Assar : Zdeněk Hálek | 6 | 10 | -9 | 6 | 3:1 | |
Petr Podhráský : Ladislav Petřík | -8 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Václav Strejc | 5 | -8 | -17 | -10 | 1:3 | |
David Záhrubský : Libor Jílek | 8 | 7 | 6 | 3:0 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar Michal Procházka |
1 | 0 |
David Záhrubský Petr Podhráský |
0 | 1 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 0 | 4 |
David Záhrubský | 2 | 2 |
Petr Podhráský | 0 | 4 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Václav Coubal Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Libor Jílek Ladislav Petřík |
1 | 0 |
Libor Jílek | 2 | 2 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 0 | 2 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
Václav Strejc | 2 | 0 |
18. kolo
Sokol Buštěhrad D : TSM Kladno C | 10 : 8 | 28. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 618:629 | 35:32 | ||||
V. Pesl / D. Lafek : E. Cimrmanová / J. Plachý st. | -4 | -9 | -7 | 0:3 | ||
O. Průša / J. Průša : T. Brückner / Š. Slavíček | -10 | 9 | -8 | -5 | 1:3 | |
Jakub Průša : Tomáš Brückner | 5 | -4 | -6 | -6 | 1:3 | |
Ondřej Průša : Štěpán Slavíček | 8 | -13 | 6 | 9 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Eliška Cimrmanová | -4 | 8 | -4 | 6 | 7 | 3:2 |
Václav Pesl : Josef Plachý | -3 | 13 | -4 | -5 | 1:3 | |
Ondřej Průša : Tomáš Brückner | 5 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Štěpán Slavíček | 4 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Eliška Cimrmanová | 3 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Jakub Průša : Martin Mikulík | -7 | -7 | -4 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Tomáš Brückner | 6 | -8 | -10 | 4 | 8 | 3:2 |
Václav Pesl : Štěpán Slavíček | 5 | 9 | -9 | 7 | 3:1 | |
Jan Průša : Eliška Cimrmanová | -4 | 9 | -8 | -13 | 1:3 | |
Ondřej Průša : Martin Mikulík | 7 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Tomáš Brückner | 4 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Jan Průša : Štěpán Slavíček | -6 | -11 | 10 | -6 | 1:3 | |
Ondřej Průša : Eliška Cimrmanová | -7 | 6 | 9 | -6 | 8 | 3:2 |
Dominik Lafek : Martin Mikulík | -18 | -7 | -3 | 0:3 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Průša Jakub Průša |
0 | 1 |
Václav Pesl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Václav Pesl | 3 | 1 |
Ondřej Průša | 4 | 0 |
Jan Průša | 0 | 2 |
Jakub Průša | 0 | 2 |
Dominik Lafek | 3 | 1 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Štěpán Slavíček |
1 | 0 |
Eliška Cimrmanová Josef Plachý st. |
1 | 0 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Eliška Cimrmanová | 1 | 3 |
Štěpán Slavíček | 1 | 3 |
Josef Plachý st. | 1 | 0 |
Martin Mikulík | 2 | 1 |
TJ Sokol Dříň C : KST Slatina C | 7 : 11 | 27. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 591:632 | 29:39 | ||||
V. Bromský / M. Šíma : R. Javůrek / L. Balada | 3 | 12 | 6 | 3:0 | ||
M. Teiml / J. Starý : J. Schönfelder / M. Pudil | 10 | -10 | -7 | -7 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Luboš Balada | 7 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Miloslav Šíma : Roman Javůrek | -4 | 9 | 9 | 9 | 3:1 | |
Jiří Starý : Jaroslav Schönfelder | -6 | -10 | 9 | -10 | 1:3 | |
Marek Teiml : Miroslav Pudil | -10 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Luboš Balada | -3 | 9 | 5 | 11 | 3:1 | |
Jiří Starý : Roman Javůrek | -7 | -8 | 6 | -9 | 1:3 | |
Marek Teiml : Jaroslav Schönfelder | -6 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Miroslav Pudil | 8 | 6 | -7 | 3 | 3:1 | |
Jiří Starý : Luboš Balada | 6 | 8 | -10 | -8 | -5 | 2:3 |
Marek Teiml : Roman Javůrek | -6 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Jaroslav Schönfelder | -10 | -5 | 6 | -5 | 1:3 | |
Miloslav Šíma : Miroslav Pudil | -9 | -1 | -4 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Luboš Balada | -7 | -7 | 8 | 5 | 9 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Roman Javůrek | -7 | 5 | 2 | 8 | 3:1 | |
Miloslav Šíma : Jaroslav Schönfelder | 7 | -9 | 4 | -7 | -10 | 2:3 |
Jiří Starý : Miroslav Pudil | -6 | -5 | -4 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Marek Teiml Jiří Starý |
0 | 1 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Miloslav Šíma | 2 | 2 |
Jiří Starý | 0 | 4 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Roman Javůrek | 2 | 2 |
Miroslav Pudil | 3 | 1 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
TTC Kladno L : STC Slaný E | 9 : 9 | 27. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 605:658 | 28:40 | ||||
L. Jílek / V. Coubal : J. Kulichová / K. Kasnerová | -6 | -12 | -9 | 0:3 | ||
V. Strejc / Z. Hálek : V. Kulich / M. Dobej | -7 | -7 | 8 | 8 | 10 | 3:2 |
Libor Jílek : Karolína Kasnerová | -8 | -9 | -6 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Jana Kulichová | -5 | -5 | -12 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Michal Dobej | 5 | 7 | -9 | 9 | 3:1 | |
Zdeněk Hálek : Vladimír Kulich | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Karolína Kasnerová | -9 | 6 | 6 | -8 | 7 | 3:2 |
Václav Strejc : Jana Kulichová | 6 | -7 | -8 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Michal Dobej | -6 | 5 | -10 | 11 | 8 | 3:2 |
Libor Jílek : Vladimír Kulich | -4 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Karolína Kasnerová | 9 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Jana Kulichová | -10 | 6 | 8 | -9 | 6 | 3:2 |
Libor Jílek : Michal Dobej | -8 | -9 | 4 | 10 | 9 | 3:2 |
Václav Coubal : Vladimír Kulich | -7 | -5 | -5 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Karolína Kasnerová | -8 | 9 | 10 | 9 | 3:1 | |
Libor Jílek : Jana Kulichová | -8 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Michal Dobej | 7 | -3 | 8 | 6 | 3:1 | |
Václav Strejc : Vladimír Kulich | -4 | -7 | -6 | 0:3 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Libor Jílek Václav Coubal |
0 | 1 |
Libor Jílek | 1 | 3 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Michal Dobej |
0 | 1 |
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Jana Kulichová | 3 | 1 |
Karolína Kasnerová | 1 | 3 |
Michal Dobej | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť D : Slovan Velvary B | 11 : 7 | 26. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 665:611 | 38:30 | ||||
P. Škach / D. Bukovský : J. Koucký / Z. Poroda | 6 | 6 | 8 | 3:0 | ||
O. Švejda / L. Ledvinová : P. Polomini / B. Vojtek | 7 | -12 | -8 | -4 | 1:3 | |
David Bukovský : Petr Polomini | 9 | 9 | -6 | -4 | 8 | 3:2 |
Ondřej Švejda : Branislav Vojtek | -7 | -12 | -6 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Jindřich Koucký | 2 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Zdeněk Poroda | -7 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Petr Polomini | -17 | 4 | -9 | 16 | 9 | 3:2 |
Pavel Škach : Branislav Vojtek | 7 | 2 | 3 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Jindřich Koucký | 8 | 10 | 9 | 3:0 | ||
David Bukovský : Zdeněk Poroda | 6 | -8 | 9 | -7 | -4 | 2:3 |
Pavel Škach : Ivan Svoboda | 4 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Branislav Vojtek | -5 | -9 | -5 | 0:3 | ||
David Bukovský : Jindřich Koucký | 9 | 5 | -12 | -9 | 7 | 3:2 |
Ondřej Švejda : Zdeněk Poroda | -7 | 6 | 8 | -7 | 9 | 3:2 |
Lucie Ledvinová : Ivan Svoboda | -7 | 5 | 5 | 7 | 3:1 | |
David Bukovský : Branislav Vojtek | -9 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Jindřich Koucký | -8 | -12 | 6 | 5 | -9 | 2:3 |
Pavel Škach : Zdeněk Poroda | 6 | 6 | 14 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Pavel Škach David Bukovský |
1 | 0 |
Ondřej Švejda Lucie Ledvinová |
0 | 1 |
Pavel Škach | 4 | 0 |
Ondřej Švejda | 2 | 2 |
David Bukovský | 2 | 2 |
Lucie Ledvinová | 2 | 2 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
0 | 1 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 1 | 3 |
Ivan Svoboda | 0 | 2 |
Zdeněk Poroda | 2 | 2 |
Branislav Vojtek | 3 | 1 |
Petr Polomini | 0 | 2 |
STC Slaný D : TTC Kladno K | 10 : 8 | 24. 2. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 656:492 | 38:30 | ||||
L. Kulichová / O. Hnilička : bez boje | 0:0 | |||||
O. Souček / P. Majtán : A. Assar / D. Záhrubský | -9 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Lenka Kulichová : Adrian Assar | -4 | 7 | 9 | 11 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : David Záhrubský | -9 | -8 | 4 | 3 | 3 | 3:2 |
Ondřej Souček : Michal Procházka | 10 | 4 | -6 | -6 | -8 | 2:3 |
Pavel Majtán : bez boje | 0:0 | |||||
Ondřej Hnilička : Adrian Assar | -7 | -10 | 2 | -8 | 1:3 | |
Ondřej Souček : David Záhrubský | 1 | -2 | -7 | -9 | 1:3 | |
Pavel Majtán : Michal Procházka | -8 | -10 | 6 | -5 | 1:3 | |
Lenka Kulichová : bez boje | 0:0 | |||||
Ondřej Souček : Adrian Assar | -6 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : David Záhrubský | 8 | 7 | -10 | -7 | -4 | 2:3 |
Lenka Kulichová : Michal Procházka | 9 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : bez boje | 0:0 | |||||
Pavel Majtán : Adrian Assar | -14 | 9 | -8 | -8 | 1:3 | |
Lenka Kulichová : David Záhrubský | 8 | -7 | 6 | 7 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Michal Procházka | -11 | -6 | 7 | 7 | 12 | 3:2 |
Ondřej Souček : bez boje | 0:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Souček Pavel Majtán |
0 | 1 |
Lenka Kulichová Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Lenka Kulichová | 4 | 0 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Pavel Majtán | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Adrian Assar | 3 | 1 |
Michal Procházka | 2 | 2 |
David Záhrubský | 2 | 2 |
1. kolo nadstavby
STC Slaný D : TTC Kladno L | 9 : 9 | 8. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 584:611 | 32:34 | ||||
O. Souček / O. Hnilička : V. Strejc / Z. Hálek | -7 | 6 | -8 | -6 | 1:3 | |
P. Majtán / M. Zíma : L. Jílek / J. Šimon | 5 | 9 | 1 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Zdeněk Hálek | -4 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Václav Strejc | -10 | 10 | -7 | -9 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Libor Jílek | 8 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Souček : Jan Šimon | -10 | -10 | -5 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Zdeněk Hálek | -3 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Václav Strejc | -7 | 14 | 9 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Souček : Libor Jílek | 9 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Jan Šimon | -13 | -8 | 5 | 7 | 9 | 3:2 |
Ondřej Hnilička : Zdeněk Hálek | 6 | 10 | -4 | -9 | -7 | 2:3 |
Ondřej Souček : Václav Strejc | -6 | -2 | -2 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Libor Jílek | 3 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Michal Zíma : Jan Šimon | 8 | 6 | -6 | -9 | 10 | 3:2 |
Ondřej Souček : Zdeněk Hálek | -8 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Václav Strejc | 10 | -1 | -9 | 8 | 6 | 3:2 |
Michal Zíma : Libor Jílek | 9 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Jan Šimon | -7 | -5 | 9 | -8 | 1:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Pavel Majtán Michal Zíma |
1 | 0 |
Ondřej Souček Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Pavel Majtán | 3 | 1 |
Michal Zíma | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 2 | 2 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Jan Šimon |
0 | 1 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Libor Jílek | 0 | 4 |
Jan Šimon | 2 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
Slovan Velvary B : TJ Sokol Unhošť D | 12 : 6 | 7. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 628:589 | 40:26 | ||||
P. Polomini / B. Vojtek : O. Švejda / L. Ledvinová | 8 | 5 | 4 | 3:0 | ||
I. Svoboda / Z. Poroda : P. Škach / V. Frolík | 5 | 9 | -5 | 8 | 3:1 | |
Ivan Svoboda : Lucie Ledvinová | 2 | -4 | -8 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Poroda : Ondřej Švejda | -9 | -9 | 9 | 6 | 6 | 3:2 |
Branislav Vojtek : Václav Frolík | 7 | 4 | 7 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Pavel Škach | -4 | -8 | 10 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Poroda : Lucie Ledvinová | 6 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Ondřej Švejda | 8 | 8 | -9 | 9 | 3:1 | |
Petr Polomini : Václav Frolík | 5 | -11 | 10 | -2 | 6 | 3:2 |
Ivan Svoboda : Pavel Škach | 9 | -5 | -8 | -8 | 1:3 | |
Branislav Vojtek : Lucie Ledvinová | 7 | 11 | 14 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Ondřej Švejda | 8 | 3 | 10 | 3:0 | ||
Ivan Svoboda : Václav Frolík | -2 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Zdeněk Poroda : Pavel Škach | -5 | -8 | -12 | 0:3 | ||
Petr Polomini : Lucie Ledvinová | 8 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Ivan Svoboda : Ondřej Švejda | -9 | 10 | 8 | -6 | 7 | 3:2 |
Zdeněk Poroda : Václav Frolík | 7 | 7 | 11 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Pavel Škach | -2 | -8 | 9 | -7 | 1:3 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Ivan Svoboda Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Ivan Svoboda | 1 | 3 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Zdeněk Poroda | 3 | 1 |
Branislav Vojtek | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Pavel Škach Václav Frolík |
0 | 1 |
Ondřej Švejda Lucie Ledvinová |
0 | 1 |
Pavel Škach | 4 | 0 |
Václav Frolík | 1 | 3 |
Ondřej Švejda | 0 | 4 |
Lucie Ledvinová | 1 | 3 |
TSM Kladno C : Sokol Buštěhrad D | 10 : 8 | 5. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 615:592 | 35:30 | ||||
E. Cimrmanová / L. Plachá : V. Pesl / D. Lafek | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
T. Brückner / J. Plachý st. : O. Průša / J. Průša | 6 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Aleš Vidrich : Dominik Lafek | 2 | 7 | -8 | 6 | 3:1 | |
Liliana Plachá : Václav Pesl | -10 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Eliška Cimrmanová : Ondřej Průša | 10 | -7 | -8 | -18 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Jakub Průša | 6 | -10 | 5 | 6 | 3:1 | |
Liliana Plachá : Dominik Lafek | -4 | -6 | 8 | 12 | 5 | 3:2 |
Eliška Cimrmanová : Václav Pesl | -9 | -4 | 10 | -5 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Ondřej Průša | 7 | 11 | -9 | 9 | 3:1 | |
Aleš Vidrich : Jakub Průša | -9 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Eliška Cimrmanová : Dominik Lafek | 8 | 2 | -6 | 8 | 3:1 | |
Tomáš Brückner : Václav Pesl | -10 | -8 | 6 | 10 | -12 | 2:3 |
Aleš Vidrich : Ondřej Průša | -2 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Jan Průša | 7 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Tomáš Brückner : Dominik Lafek | 6 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Aleš Vidrich : Václav Pesl | -4 | -4 | -11 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Ondřej Průša | 9 | -4 | -6 | -5 | 1:3 | |
Eliška Cimrmanová : Jan Průša | 4 | 7 | 2 | 3:0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Josef Plachý st. |
1 | 0 |
Eliška Cimrmanová Liliana Plachá |
1 | 0 |
Tomáš Brückner | 3 | 1 |
Eliška Cimrmanová | 2 | 2 |
Liliana Plachá | 2 | 2 |
Aleš Vidrich | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Průša Jakub Průša |
0 | 1 |
Václav Pesl Dominik Lafek |
0 | 1 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Ondřej Průša | 3 | 1 |
Jakub Průša | 1 | 1 |
Dominik Lafek | 0 | 4 |
Jan Průša | 0 | 2 |
STC Slaný E : KST Slatina C | 12 : 6 | 4. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 632:507 | 42:22 | ||||
J. Kulichová / M. Dobej : J. Schönfelder / M. Pudil | 9 | -2 | -5 | -7 | 1:3 | |
N. Štricová / K. Kasnerová : A. Melkus / L. Balada | 3 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Alan Melkus | 8 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Jaroslav Schönfelder | -3 | 9 | 8 | -10 | -6 | 2:3 |
Karolína Kasnerová : Miroslav Pudil | 6 | -7 | -9 | -9 | 1:3 | |
Michal Dobej : Luboš Balada | 10 | -9 | -7 | -10 | 1:3 | |
Jana Kulichová : Alan Melkus | 6 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Jaroslav Schönfelder | -10 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Michal Dobej : Miroslav Pudil | -8 | -7 | 6 | -9 | 1:3 | |
Niamh Štricová : Luboš Balada | 5 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Alan Melkus | 4 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Ladislav Rampa : Jaroslav Schönfelder | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Miroslav Pudil | 8 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Luboš Balada | -4 | -7 | 6 | 1 | 10 | 3:2 |
Ladislav Rampa : Alan Melkus | 3 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Jaroslav Schönfelder | 6 | 9 | -14 | 8 | 3:1 | |
Jana Kulichová : Miroslav Pudil | 3 | -8 | 3 | 8 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Luboš Balada | 2 | 9 | 8 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Michal Dobej |
0 | 1 |
Niamh Štricová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Ladislav Rampa | 2 | 0 |
Jana Kulichová | 3 | 1 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 2 | 2 |
Michal Dobej | 0 | 2 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Alan Melkus Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus | 0 | 4 |
Jaroslav Schönfelder | 2 | 2 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
TTC Kladno K : TJ Sokol Dříň C | 10 : 8 | 4. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 600:554 | 33:30 | ||||
M. Procházka / P. Podhráský : V. Bromský / M. Šíma | -7 | -6 | -5 | 0:3 | ||
A. Assar / D. Záhrubský : M. Teiml / J. Starý | 7 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Vladimír Bromský | -8 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Miloslav Šíma | 5 | 7 | -8 | 6 | 3:1 | |
David Záhrubský : Jiří Starý | -9 | -8 | -11 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Marek Teiml | 8 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Michal Procházka : Vladimír Bromský | -9 | -8 | 9 | -5 | 1:3 | |
David Záhrubský : Miloslav Šíma | 6 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Adrian Assar : Jiří Starý | 6 | 12 | 5 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Marek Teiml | -12 | 6 | -7 | -9 | 1:3 | |
David Záhrubský : Vladimír Bromský | -10 | 8 | -7 | -8 | 1:3 | |
Adrian Assar : Josef Kozel | 4 | 1 | 6 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Jiří Starý | -5 | -7 | 8 | 6 | 9 | 3:2 |
Michal Procházka : Marek Teiml | 7 | 9 | 4 | 3:0 | ||
Adrian Assar : Vladimír Bromský | -7 | 1 | 5 | 10 | 3:1 | |
Petr Podhráský : Josef Kozel | -7 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Jiří Starý | -5 | -8 | -11 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Marek Teiml | -7 | 7 | -10 | 8 | 8 | 3:2 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Michal Procházka Petr Podhráský |
0 | 1 |
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 2 | 2 |
David Záhrubský | 2 | 2 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Marek Teiml Jiří Starý |
0 | 1 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Josef Kozel | 1 | 1 |
Miloslav Šíma | 0 | 2 |
Slovan Velvary B : TSM Kladno C | 17 : 1 | 4. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 671:439 | 52:11 | ||||
P. Polomini / Z. Poroda : T. Brückner / Š. Slavíček | 3 | -5 | 5 | 5 | 3:1 | |
J. Koucký / B. Vojtek : M. Mikulík / S. Gaj | 7 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Tomáš Brückner | 10 | 9 | -11 | 5 | 3:1 | |
Zdeněk Poroda : Štěpán Slavíček | 13 | -7 | 3 | 4 | 3:1 | |
Branislav Vojtek : Stanislav Gaj | 6 | 0 | 1 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Martin Mikulík | -5 | -14 | 10 | 6 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Poroda : Tomáš Brückner | -6 | -8 | 9 | -11 | 1:3 | |
Branislav Vojtek : Štěpán Slavíček | 2 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Stanislav Gaj | 7 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Martin Mikulík | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Tomáš Brückner | 9 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Štěpán Slavíček | 9 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Stanislav Gaj | 2 | 1 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Martin Mikulík | 8 | 4 | -4 | 10 | 3:1 | |
Jindřich Koucký : Tomáš Brückner | 7 | -8 | 3 | 12 | 3:1 | |
Petr Polomini : Štěpán Slavíček | 6 | 3 | 2 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Stanislav Gaj | 7 | 8 | -9 | 9 | 3:1 | |
Branislav Vojtek : Martin Mikulík | 5 | 7 | 5 | 3:0 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Petr Polomini Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Jindřich Koucký Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 4 | 0 |
Petr Polomini | 4 | 0 |
Zdeněk Poroda | 3 | 1 |
Branislav Vojtek | 4 | 0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Štěpán Slavíček |
0 | 1 |
Martin Mikulík Stanislav Gaj |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Martin Mikulík | 0 | 4 |
Štěpán Slavíček | 0 | 4 |
Stanislav Gaj | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad D : TTC Kladno K | 14 : 4 | 4. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 611:461 | 46:16 | ||||
V. Pesl / O. Průša : D. Petr / P. Podhráský | 10 | 4 | 4 | 3:0 | ||
D. Lukáš / J. Průša : M. Procházka / D. Záhrubský | 5 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Ondřej Průša : Michal Procházka | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Daniel Petr | 9 | 5 | 8 | 3:0 | ||
David Lukáš : Petr Podhráský | 6 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : David Záhrubský | -3 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Václav Pesl : Michal Procházka | -6 | 4 | 12 | 9 | 3:1 | |
David Lukáš : Daniel Petr | 3 | 2 | 3 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Petr Podhráský | -8 | 9 | -5 | -5 | 1:3 | |
Ondřej Průša : David Záhrubský | 4 | 7 | 7 | 3:0 | ||
David Lukáš : Michal Procházka | 8 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Jan Průša : Daniel Petr | 12 | 9 | -8 | -9 | -8 | 2:3 |
Ondřej Průša : Petr Podhráský | 8 | 9 | -9 | 11 | 3:1 | |
Václav Pesl : David Záhrubský | 4 | -3 | 5 | 6 | 3:1 | |
Jan Průša : Michal Procházka | 7 | -3 | -11 | -7 | 1:3 | |
Ondřej Průša : Daniel Petr | 4 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Petr Podhráský | 4 | 3 | 5 | 3:0 | ||
David Lukáš : David Záhrubský | 2 | 8 | -2 | 1 | 3:1 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Václav Pesl Ondřej Průša |
1 | 0 |
David Lukáš Jakub Průša |
1 | 0 |
David Lukáš | 4 | 0 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Ondřej Průša | 4 | 0 |
Jan Průša | 0 | 2 |
Dominik Lafek | 0 | 2 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Daniel Petr Petr Podhráský |
0 | 1 |
Michal Procházka David Záhrubský |
0 | 1 |
Michal Procházka | 1 | 3 |
David Záhrubský | 1 | 3 |
Daniel Petr | 1 | 3 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C : TJ Sokol Unhošť D | 3 : 15 | 3. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 414:630 | 13:47 | ||||
J. Starý / J. Kozel : P. Škach / V. Frolík | -4 | -3 | -3 | 0:3 | ||
M. Janíček / D. Mikulík : Z. Vocetka / M. Suchan | -12 | -2 | 4 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Václav Frolík | 8 | -5 | -9 | 8 | -9 | 2:3 |
Miroslav Janíček : Pavel Škach | -1 | -5 | -3 | 0:3 | ||
David Mikulík : Milan Suchan | -4 | -1 | -4 | 0:3 | ||
Josef Kozel : Zdeněk Vocetka | 9 | -8 | 12 | 6 | 3:1 | |
Miroslav Janíček : Václav Frolík | 10 | 10 | -11 | 6 | 3:1 | |
David Mikulík : Pavel Škach | -2 | -4 | -3 | 0:3 | ||
Josef Kozel : Milan Suchan | -7 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Zdeněk Vocetka | 10 | 1 | 8 | 3:0 | ||
David Mikulík : Václav Frolík | -4 | -4 | -5 | 0:3 | ||
Josef Kozel : Pavel Škach | -4 | -6 | -2 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Milan Suchan | -4 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Miroslav Janíček : Zdeněk Vocetka | 9 | -10 | -11 | -6 | 1:3 | |
Josef Kozel : Václav Frolík | -8 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Pavel Škach | -4 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Miroslav Janíček : Milan Suchan | -4 | -6 | -8 | 0:3 | ||
David Mikulík : Zdeněk Vocetka | -5 | -4 | -11 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Miroslav Janíček David Mikulík |
0 | 1 |
Jiří Starý Josef Kozel |
0 | 1 |
Miroslav Janíček | 1 | 3 |
David Mikulík | 0 | 4 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Josef Kozel | 1 | 3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Vocetka Milan Suchan |
1 | 0 |
Pavel Škach Václav Frolík |
1 | 0 |
Pavel Škach | 4 | 0 |
Zdeněk Vocetka | 2 | 2 |
Milan Suchan | 4 | 0 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
TTC Kladno L : KST Slatina C | 12 : 6 | 3. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 606:507 | 37:24 | ||||
L. Jílek / V. Coubal : A. Melkus / M. Pudil | 13 | -6 | -6 | -9 | 1:3 | |
L. Petřík / Z. Hálek : R. Javůrek / L. Balada | 6 | -7 | 6 | 10 | 3:1 | |
Václav Coubal : Roman Javůrek | -2 | -9 | -10 | 0:3 | ||
Libor Jílek : Miroslav Pudil | -3 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Alan Melkus | -8 | 3 | 5 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Hálek : Luboš Balada | 3 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Roman Javůrek | -10 | -12 | -11 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Miroslav Pudil | 7 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Alan Melkus | 4 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Luboš Balada | 5 | -9 | 7 | 9 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Roman Javůrek | -8 | -12 | -10 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Miroslav Pudil | 7 | 8 | -7 | 10 | 3:1 | |
Václav Coubal : Alan Melkus | 8 | 11 | -6 | 3 | 3:1 | |
Václav Strejc : Luboš Balada | 5 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Roman Javůrek | -8 | 1 | 8 | 5 | 3:1 | |
Václav Coubal : Miroslav Pudil | -6 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Alan Melkus | 6 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Luboš Balada | 5 | 3 | 8 | 3:0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Václav Coubal |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Libor Jílek | 0 | 2 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 0 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Roman Javůrek | 3 | 1 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Alan Melkus | 0 | 4 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
STC Slaný D : STC Slaný E | 3 : 15 | 23. 9. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 611:714 | 18:50 | ||||
M. Zíma / O. Hnilička : N. Štricová / M. Dobej | -7 | 8 | -9 | -10 | 1:3 | |
O. Souček / J. Macák : V. Kulich / J. Kulichová | 6 | -9 | -7 | -10 | 1:3 | |
Michal Zíma : Niamh Štricová | -9 | 6 | -9 | -7 | 1:3 | |
Ondřej Souček : Jana Kulichová | 10 | -2 | -5 | -8 | 1:3 | |
Jan Macák : Michal Dobej | 6 | -5 | -8 | -5 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Vladimír Kulich | -9 | -9 | 9 | -12 | 1:3 | |
Ondřej Souček : Niamh Štricová | -2 | -10 | -8 | 0:3 | ||
Jan Macák : Jana Kulichová | -2 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Michal Dobej | 8 | -8 | 7 | 6 | 3:1 | |
Michal Zíma : Vladimír Kulich | -7 | -8 | -15 | 0:3 | ||
Jan Macák : Niamh Štricová | -8 | -10 | -10 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Jana Kulichová | 0 | -10 | -9 | -13 | 1:3 | |
Michal Zíma : Michal Dobej | 8 | -8 | 16 | -9 | 10 | 3:2 |
Ondřej Souček : Vladimír Kulich | -8 | -7 | 7 | -9 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Niamh Štricová | -6 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Jana Kulichová | -4 | -8 | 10 | -10 | 1:3 | |
Ondřej Souček : Michal Dobej | -9 | 8 | 9 | -8 | 9 | 3:2 |
Jan Macák : Vladimír Kulich | -8 | -9 | -10 | 0:3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Ondřej Souček Jan Macák |
0 | 1 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Michal Zíma | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 1 | 3 |
Jan Macák | 0 | 4 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Vladimír Kulich Jana Kulichová |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Jana Kulichová | 4 | 0 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 1 | 3 |
2. kolo nadstavby
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký David Podivínský |
0 | 1 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Petr Polomini | 1 | 3 |
David Podivínský | 1 | 3 |
Branislav Vojtek | 0 | 4 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Vladimír Kulich Michal Dobej |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Jana Kulichová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 3 | 1 |
Sokol Buštěhrad D : TTC Kladno K | 9 : 9 | 21. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 609:614 | 33:35 | ||||
D. Lukáš / V. Pesl : A. Assar / D. Záhrubský | -5 | -7 | 3 | -8 | 1:3 | |
O. Průša / D. Lafek : M. Procházka / P. Podhráský | -6 | 4 | -8 | 6 | -11 | 2:3 |
Ondřej Průša : Adrian Assar | -8 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : David Záhrubský | -5 | 10 | 6 | -4 | 11 | 3:2 |
David Lukáš : Michal Procházka | 9 | 6 | 2 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Petr Podhráský | 4 | -6 | 12 | 7 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Adrian Assar | -8 | -10 | -2 | 0:3 | ||
David Lukáš : David Záhrubský | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Michal Procházka | -5 | 8 | 7 | -9 | 3 | 3:2 |
Ondřej Průša : Petr Podhráský | 9 | 8 | 7 | 3:0 | ||
David Lukáš : Adrian Assar | -3 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Václav Pesl : David Záhrubský | 8 | -6 | 8 | 5 | 3:1 | |
Ondřej Průša : Michal Procházka | -8 | -10 | 4 | -7 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Petr Podhráský | -7 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Václav Pesl : Adrian Assar | 9 | -3 | -10 | -6 | 1:3 | |
Ondřej Průša : David Záhrubský | -6 | -8 | 8 | -8 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Michal Procházka | 9 | -4 | 9 | -7 | 8 | 3:2 |
David Lukáš : Petr Podhráský | 4 | 3 | 3 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Václav Pesl |
0 | 1 |
Ondřej Průša Dominik Lafek |
0 | 1 |
David Lukáš | 3 | 1 |
Václav Pesl | 3 | 1 |
Ondřej Průša | 1 | 3 |
Dominik Lafek | 2 | 2 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
Michal Procházka Petr Podhráský |
1 | 0 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 1 | 3 |
David Záhrubský | 1 | 3 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
TTC Kladno L : TJ Sokol Dříň C | 11 : 7 | 20. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 583:532 | 37:26 | ||||
V. Strejc / Z. Hálek : M. Teiml / J. Kozel | 7 | 11 | 4 | 3:0 | ||
L. Petřík / V. Coubal : V. Bromský / M. Vinkl | -9 | 8 | -7 | 6 | -6 | 2:3 |
Ladislav Petřík : Josef Kozel | 4 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Marek Teiml | -9 | 4 | -10 | 4 | 9 | 3:2 |
Zdeněk Hálek : Milan Vinkl | 5 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Vladimír Bromský | -3 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Josef Kozel | 8 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Marek Teiml | 1 | 8 | 16 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Milan Vinkl | -7 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Vladimír Bromský | -6 | 7 | -8 | -6 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Josef Kozel | 4 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Marek Teiml | -6 | 5 | 10 | 1 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Milan Vinkl | 11 | -2 | 9 | 8 | 3:1 | |
Václav Strejc : Vladimír Bromský | -8 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Josef Kozel | 3 | 5 | 9 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Marek Teiml | -10 | 4 | 9 | 10 | 3:1 | |
Václav Strejc : Milan Vinkl | -4 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Vladimír Bromský | -4 | 4 | -3 | -4 | 1:3 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Václav Coubal |
0 | 1 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Milan Vinkl |
1 | 0 |
Marek Teiml Josef Kozel |
0 | 1 |
Marek Teiml | 0 | 4 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Milan Vinkl | 2 | 2 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť D : KST Slatina C | 14 : 4 | 19. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 701:598 | 45:24 | ||||
O. Švejda / D. Bukovský : A. Melkus / M. Pudil | 8 | -9 | 8 | 9 | 3:1 | |
P. Škach / V. Frolík : R. Javůrek / L. Balada | -6 | -8 | 8 | 7 | 9 | 3:2 |
David Bukovský : Miroslav Pudil | -11 | -6 | -12 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Alan Melkus | 7 | 8 | 7 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Roman Javůrek | 8 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Luboš Balada | 9 | 8 | -9 | 5 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Miroslav Pudil | -11 | 9 | 9 | -10 | 8 | 3:2 |
Pavel Škach : Alan Melkus | 6 | 4 | 4 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Roman Javůrek | -6 | 9 | 9 | -8 | 7 | 3:2 |
David Bukovský : Luboš Balada | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Miroslav Pudil | -10 | 6 | 15 | -9 | 10 | 3:2 |
Václav Frolík : Alan Melkus | -8 | 9 | 5 | 8 | 3:1 | |
David Bukovský : Roman Javůrek | -4 | 6 | -9 | -8 | 1:3 | |
Ondřej Švejda : Luboš Balada | 5 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Miroslav Pudil | -8 | 3 | 11 | 6 | 3:1 | |
David Bukovský : Alan Melkus | 2 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Roman Javůrek | 10 | -8 | -8 | -8 | 1:3 | |
Zdeněk Vocetka : Luboš Balada | -6 | -5 | 7 | -9 | 1:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Pavel Škach Václav Frolík |
1 | 0 |
Ondřej Švejda David Bukovský |
1 | 0 |
Pavel Škach | 3 | 0 |
Zdeněk Vocetka | 0 | 1 |
Václav Frolík | 4 | 0 |
Ondřej Švejda | 3 | 1 |
David Bukovský | 2 | 2 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus Miroslav Pudil |
0 | 1 |
Alan Melkus | 0 | 4 |
Roman Javůrek | 2 | 2 |
Miroslav Pudil | 1 | 3 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
STC Slaný D : TSM Kladno C | 13 : 5 | 17. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 702:659 | 44:26 | ||||
O. Souček / O. Hnilička : T. Brückner / Š. Slavíček | 4 | 7 | -3 | 6 | 3:1 | |
P. Majtán / M. Zíma : E. Cimrmanová / A. Vidrich | -10 | 9 | 4 | 7 | 3:1 | |
Pavel Majtán : Tomáš Brückner | -7 | 7 | 11 | 14 | 3:1 | |
Ondřej Souček : Štěpán Slavíček | -6 | 8 | -9 | -3 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Aleš Vidrich | 5 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Michal Zíma : Eliška Cimrmanová | 7 | -8 | -9 | 8 | 12 | 3:2 |
Ondřej Souček : Tomáš Brückner | 11 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Štěpán Slavíček | 8 | -6 | 9 | 9 | 3:1 | |
Michal Zíma : Aleš Vidrich | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Eliška Cimrmanová | -3 | 5 | 9 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Tomáš Brückner | -1 | 24 | 31 | 8 | 3:1 | |
Michal Zíma : Štěpán Slavíček | 2 | 7 | -9 | 8 | 3:1 | |
Pavel Majtán : Aleš Vidrich | 7 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Souček : Eliška Cimrmanová | -7 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Tomáš Brückner | -9 | -11 | 10 | -7 | 1:3 | |
Pavel Majtán : Štěpán Slavíček | -9 | -9 | 5 | 4 | -11 | 2:3 |
Ondřej Souček : Aleš Vidrich | -8 | 9 | -4 | -3 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Eliška Cimrmanová | -3 | -7 | 6 | 9 | 9 | 3:2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Pavel Majtán Michal Zíma |
1 | 0 |
Ondřej Souček Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Pavel Majtán | 3 | 1 |
Michal Zíma | 3 | 1 |
Ondřej Hnilička | 4 | 0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Eliška Cimrmanová Aleš Vidrich |
0 | 1 |
Tomáš Brückner Štěpán Slavíček |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Eliška Cimrmanová | 1 | 3 |
Štěpán Slavíček | 2 | 2 |
Aleš Vidrich | 1 | 3 |
TTC Kladno K : Slovan Velvary B | 1 : 17 | 15. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 494:681 | 11:52 | ||||
A. Assar / M. Procházka : J. Koucký / Z. Poroda | -9 | -8 | 7 | -8 | 1:3 | |
D. Záhrubský / D. Petr : I. Svoboda / B. Vojtek | -3 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Zdeněk Poroda | -8 | -6 | -9 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Jindřich Koucký | -9 | -2 | -8 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Ivan Svoboda | -8 | -5 | -6 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Branislav Vojtek | -9 | -8 | 5 | -7 | 1:3 | |
Michal Procházka : Zdeněk Poroda | -6 | -12 | -8 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Jindřich Koucký | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Ivan Svoboda | -6 | 6 | -6 | 6 | -6 | 2:3 |
Adrian Assar : Branislav Vojtek | -7 | 15 | 9 | 8 | 3:1 | |
Daniel Petr : Zdeněk Poroda | -9 | -5 | -9 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Jindřich Koucký | -5 | -12 | -5 | 0:3 | ||
Petr Podhráský : Ivan Svoboda | 9 | -7 | -4 | -5 | 1:3 | |
Michal Procházka : Branislav Vojtek | 8 | -4 | -12 | -7 | 1:3 | |
David Záhrubský : Zdeněk Poroda | -6 | -6 | -12 | 0:3 | ||
Petr Podhráský : Jindřich Koucký | -12 | -9 | -3 | 0:3 | ||
Michal Procházka : Ivan Svoboda | 11 | 10 | -3 | -9 | -3 | 2:3 |
Daniel Petr : Branislav Vojtek | -9 | -8 | -1 | 0:3 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar Michal Procházka |
0 | 1 |
David Záhrubský Daniel Petr |
0 | 1 |
Adrian Assar | 1 | 1 |
Michal Procházka | 0 | 4 |
David Záhrubský | 0 | 4 |
Daniel Petr | 0 | 4 |
Petr Podhráský | 0 | 2 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Ivan Svoboda Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Zdeněk Poroda | 4 | 0 |
Branislav Vojtek | 3 | 1 |
Jindřich Koucký | 4 | 0 |
Ivan Svoboda | 4 | 0 |
KST Slatina C : STC Slaný D | 10 : 8 | 11. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 605:587 | 34:31 | ||||
M. Pudil / L. Balada : J. Valášek / O. Hnilička | 8 | -7 | 7 | -6 | -7 | 2:3 |
A. Melkus / J. Schönfelder : P. Majtán / M. Zíma | 9 | 3 | -8 | 7 | 3:1 | |
Alan Melkus : Jiří Valášek | 5 | -3 | -10 | -9 | 1:3 | |
Miroslav Pudil : Ondřej Hnilička | 12 | -12 | 8 | -1 | 9 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Michal Zíma | 8 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Pavel Majtán | -9 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Jiří Valášek | 6 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Ondřej Hnilička | -8 | -8 | 6 | -6 | 1:3 | |
Luboš Balada : Michal Zíma | -5 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Pavel Majtán | 3 | 5 | -9 | 3 | 3:1 | |
Jaroslav Schönfelder : Jiří Valášek | 10 | 3 | 7 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Ondřej Hnilička | -5 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Michal Zíma | 7 | 13 | -8 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Pudil : Pavel Majtán | -9 | 10 | 9 | 8 | 3:1 | |
Luboš Balada : Jiří Valášek | -5 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Ondřej Hnilička | -6 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Michal Zíma | 6 | 2 | 4 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Pavel Majtán | 10 | 11 | -15 | 7 | 3:1 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Jaroslav Schönfelder |
1 | 0 |
Miroslav Pudil Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus | 2 | 2 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Miroslav Pudil | 4 | 0 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Pavel Majtán Michal Zíma |
0 | 1 |
Jiří Valášek Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Jiří Valášek | 2 | 2 |
Pavel Majtán | 1 | 3 |
Michal Zíma | 1 | 3 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C : TTC Kladno L | 3 : 15 | 10. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 552:695 | 18:50 | ||||
Z. Černý / M. Janíček : L. Jílek / V. Coubal | -3 | -11 | 6 | -4 | 1:3 | |
M. Šíma / J. Starý : V. Strejc / Z. Hálek | -4 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Zdeněk Černý : Zdeněk Hálek | 9 | -9 | -8 | -4 | 1:3 | |
Miloslav Šíma : Václav Strejc | -10 | 9 | -6 | -4 | 1:3 | |
Jiří Starý : Libor Jílek | 6 | 5 | -7 | -8 | -8 | 2:3 |
Miroslav Janíček : Václav Coubal | -7 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Zdeněk Hálek | -3 | -3 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Václav Strejc | -4 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Janíček : Libor Jílek | -13 | -9 | 6 | -4 | 1:3 | |
Zdeněk Černý : Václav Coubal | -6 | 1 | -11 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Zdeněk Hálek | -7 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Miroslav Janíček : Václav Strejc | -9 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Zdeněk Černý : Libor Jílek | 11 | 9 | -8 | -10 | -4 | 2:3 |
Miloslav Šíma : Václav Coubal | 10 | 9 | -8 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Janíček : Zdeněk Hálek | -7 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Zdeněk Černý : Václav Strejc | -4 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Libor Jílek | 4 | -8 | -9 | 6 | 10 | 3:2 |
Jiří Starý : Václav Coubal | -7 | 7 | -9 | 8 | 9 | 3:2 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Černý Miroslav Janíček |
0 | 1 |
Miloslav Šíma Jiří Starý |
0 | 1 |
Zdeněk Černý | 0 | 4 |
Miloslav Šíma | 2 | 2 |
Miroslav Janíček | 0 | 4 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Václav Coubal |
1 | 0 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Libor Jílek | 3 | 1 |
Václav Coubal | 2 | 2 |
Václav Strejc | 4 | 0 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť D : TSM Kladno C | 15 : 3 | 9. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 656:483 | 48:15 | ||||
V. Frolík / D. Bukovský : T. Brückner / J. Vavřinec | -9 | 10 | 7 | 5 | 3:1 | |
Z. Vocetka / M. Suchan : Š. Slavíček / S. Gaj | 5 | 5 | 6 | 3:0 | ||
David Bukovský : Tomáš Brückner | -9 | -8 | 10 | 3 | 7 | 3:2 |
Milan Suchan : Jiří Vavřinec | 5 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Vocetka : Štěpán Slavíček | 5 | -7 | -10 | -11 | 1:3 | |
Václav Frolík : Stanislav Gaj | 4 | 3 | 9 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Tomáš Brückner | -8 | 12 | 10 | -9 | 4 | 3:2 |
Zdeněk Vocetka : Jiří Vavřinec | 14 | 9 | -5 | 6 | 3:1 | |
Václav Frolík : Štěpán Slavíček | 7 | 3 | 6 | 3:0 | ||
David Bukovský : Stanislav Gaj | 6 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Vocetka : Tomáš Brückner | -7 | 8 | -4 | -6 | 1:3 | |
Václav Frolík : Jiří Vavřinec | 7 | 1 | 5 | 3:0 | ||
David Bukovský : Štěpán Slavíček | 9 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Stanislav Gaj | 4 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Tomáš Brückner | -6 | -6 | 9 | -11 | 1:3 | |
David Bukovský : Jiří Vavřinec | 6 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Štěpán Slavíček | 5 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Zdeněk Vocetka : Stanislav Gaj | 5 | 9 | 6 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Václav Frolík David Bukovský |
1 | 0 |
Zdeněk Vocetka Milan Suchan |
1 | 0 |
Zdeněk Vocetka | 2 | 2 |
Milan Suchan | 4 | 0 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
David Bukovský | 4 | 0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Jiří Vavřinec |
0 | 1 |
Štěpán Slavíček Stanislav Gaj |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 2 | 2 |
Jiří Vavřinec | 0 | 4 |
Štěpán Slavíček | 1 | 3 |
Stanislav Gaj | 0 | 4 |
STC Slaný E : Sokol Buštěhrad D | 16 : 2 | 8. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 639:388 | 51:9 | ||||
N. Štricová / M. Dobej : D. Lukáš / J. Průša | 4 | 3 | 7 | 3:0 | ||
J. Kulichová / K. Kasnerová : V. Pesl / D. Lafek | 2 | 8 | 6 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : David Lukáš | 6 | 6 | -9 | 7 | 3:1 | |
Michal Dobej : Václav Pesl | 5 | -7 | -9 | 8 | -7 | 2:3 |
Jana Kulichová : Dominik Lafek | 6 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Jakub Průša | 8 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Michal Dobej : David Lukáš | -7 | 8 | -9 | -12 | 1:3 | |
Jana Kulichová : Václav Pesl | -6 | -8 | 6 | 6 | 12 | 3:2 |
Karolína Kasnerová : Dominik Lafek | 3 | 4 | 3 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Jakub Průša | 7 | 3 | 4 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : David Lukáš | 7 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Václav Pesl | 3 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Dominik Lafek | 5 | 2 | 6 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Jan Průša | 5 | 4 | 1 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : David Lukáš | 5 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Václav Pesl | 1 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Dominik Lafek | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Jan Průša | 8 | 9 | 10 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Jana Kulichová | 4 | 0 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Václav Pesl Dominik Lafek |
0 | 1 |
David Lukáš Jakub Průša |
0 | 1 |
David Lukáš | 1 | 3 |
Václav Pesl | 1 | 3 |
Jan Průša | 0 | 2 |
Dominik Lafek | 0 | 4 |
Jakub Průša | 0 | 2 |
3. kolo nadstavby
Slovan Velvary B : KST Slatina C | 8 : 10 | 28. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 658:674 | 34:36 | ||||
I. Svoboda / Z. Poroda : J. Schönfelder / M. Pudil | -11 | 7 | -9 | 8 | -3 | 2:3 |
M. Hanzlík / J. Koucký : A. Melkus / L. Balada | -7 | 11 | -7 | -9 | 1:3 | |
Zdeněk Poroda : Luboš Balada | -9 | 6 | 4 | 5 | 3:1 | |
Ivan Svoboda : Jaroslav Schönfelder | 12 | 9 | -12 | -7 | -5 | 2:3 |
Jindřich Koucký : Miroslav Pudil | -11 | -4 | 5 | -5 | 1:3 | |
Miroslav Hanzlík : Alan Melkus | 9 | -5 | -4 | -6 | 1:3 | |
Ivan Svoboda : Luboš Balada | 9 | -9 | 9 | 4 | 3:1 | |
Jindřich Koucký : Jaroslav Schönfelder | -9 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Miroslav Hanzlík : Miroslav Pudil | -7 | -0 | -9 | 0:3 | ||
Zdeněk Poroda : Alan Melkus | 6 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Luboš Balada | 7 | 7 | -7 | 10 | 3:1 | |
Miroslav Hanzlík : Jaroslav Schönfelder | -7 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Poroda : Miroslav Pudil | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Ivan Svoboda : Alan Melkus | -4 | -11 | 9 | 6 | 10 | 3:2 |
Miroslav Hanzlík : Luboš Balada | -7 | 8 | 5 | 5 | 3:1 | |
Zdeněk Poroda : Jaroslav Schönfelder | 5 | -6 | 7 | -6 | -12 | 2:3 |
Ivan Svoboda : Miroslav Pudil | 13 | -8 | -9 | -13 | 1:3 | |
Jindřich Koucký : Alan Melkus | 9 | 17 | 9 | 3:0 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Miroslav Hanzlík Jindřich Koucký |
0 | 1 |
Ivan Svoboda Zdeněk Poroda |
0 | 1 |
Miroslav Hanzlík | 1 | 3 |
Jindřich Koucký | 2 | 2 |
Ivan Svoboda | 2 | 2 |
Zdeněk Poroda | 3 | 1 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Luboš Balada |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Alan Melkus | 1 | 3 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Miroslav Pudil | 3 | 1 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
TSM Kladno C : TTC Kladno L | 4 : 14 | 26. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 511:625 | 19:45 | ||||
S. Gaj / M. Brynda : V. Strejc / Z. Hálek | -5 | -8 | -2 | 0:3 | ||
Š. Slavíček / A. Vidrich : bez boje | 0:0 | |||||
Matyáš Brynda : Zdeněk Hálek | -6 | -6 | -2 | 0:3 | ||
Aleš Vidrich : Václav Strejc | 6 | -12 | -9 | -3 | 1:3 | |
Stanislav Gaj : Ladislav Petřík | -7 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : Václav Coubal | 10 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Aleš Vidrich : Zdeněk Hálek | -9 | -11 | -4 | 0:3 | ||
Stanislav Gaj : Václav Strejc | -8 | -2 | -4 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : Ladislav Petřík | -8 | 9 | 7 | -6 | 10 | 3:2 |
Matyáš Brynda : Václav Coubal | -8 | -6 | 12 | -1 | 1:3 | |
Stanislav Gaj : Zdeněk Hálek | -9 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : Václav Strejc | -9 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Matyáš Brynda : Ladislav Petřík | -5 | -1 | -1 | 0:3 | ||
Aleš Vidrich : Václav Coubal | -7 | 5 | 4 | -9 | -12 | 2:3 |
Štěpán Slavíček : Zdeněk Hálek | 8 | -9 | 7 | 4 | 3:1 | |
Matyáš Brynda : Václav Strejc | -5 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Aleš Vidrich : Ladislav Petřík | -7 | 9 | -8 | -5 | 1:3 | |
Stanislav Gaj : Václav Coubal | -5 | 6 | 12 | -7 | -12 | 2:3 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Štěpán Slavíček Aleš Vidrich |
1 | 0 |
Stanislav Gaj Matyáš Brynda |
0 | 1 |
Štěpán Slavíček | 3 | 1 |
Stanislav Gaj | 0 | 4 |
Aleš Vidrich | 0 | 4 |
Matyáš Brynda | 0 | 4 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 3 | 1 |
Václav Strejc | 4 | 0 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D : STC Slaný E | 6 : 12 | 26. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 586:604 | 28:37 | ||||
M. Suchan / D. Bukovský : N. Štricová / M. Dobej | -9 | -4 | -6 | 0:3 | ||
V. Frolík / O. Švejda : J. Kulichová / K. Kasnerová | -6 | -6 | 8 | -9 | 1:3 | |
David Bukovský : Karolína Kasnerová | -7 | 8 | 10 | 7 | 3:1 | |
Milan Suchan : Jana Kulichová | -8 | 12 | -9 | 7 | -8 | 2:3 |
Ondřej Švejda : Niamh Štricová | -11 | 6 | -9 | -7 | 1:3 | |
Václav Frolík : Michal Dobej | 9 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Milan Suchan : Karolína Kasnerová | 9 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Ondřej Švejda : Jana Kulichová | 5 | 10 | 4 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Niamh Štricová | -1 | 7 | -3 | -9 | 1:3 | |
David Bukovský : Michal Dobej | -7 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Karolína Kasnerová | -4 | 7 | -4 | -12 | 1:3 | |
Václav Frolík : Jana Kulichová | 3 | 2 | 6 | 3:0 | ||
David Bukovský : Niamh Štricová | -6 | -10 | 3 | -7 | 1:3 | |
Milan Suchan : Michal Dobej | 9 | -13 | -5 | -11 | 1:3 | |
Václav Frolík : Karolína Kasnerová | -5 | -4 | -9 | 0:3 | ||
David Bukovský : Jana Kulichová | -9 | -10 | 4 | -7 | 1:3 | |
Milan Suchan : Niamh Štricová | -8 | 9 | -9 | -9 | 1:3 | |
Ondřej Švejda : Michal Dobej | 7 | 8 | 3 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Milan Suchan David Bukovský |
0 | 1 |
Václav Frolík Ondřej Švejda |
0 | 1 |
Milan Suchan | 1 | 3 |
Václav Frolík | 2 | 2 |
Ondřej Švejda | 2 | 2 |
David Bukovský | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Jana Kulichová | 2 | 2 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 2 | 2 |
Michal Dobej | 2 | 2 |
TTC Kladno K : STC Slaný D | 6 : 12 | 25. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 492:612 | 25:40 | ||||
bez boje : O. Souček / P. Majtán | 0:0 | |||||
A. Assar / M. Procházka : L. Kulichová / O. Hnilička | 9 | 6 | -5 | -2 | -6 | 2:3 |
Michal Procházka : Ondřej Souček | 2 | 7 | 2 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Pavel Majtán | -8 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Ondřej Hnilička | -8 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Lenka Kulichová | -8 | 7 | -8 | 7 | -9 | 2:3 |
Petr Podhráský : Ondřej Souček | 5 | -5 | 5 | -5 | 5 | 3:2 |
Daniel Petr : Pavel Majtán | 7 | -0 | -8 | -5 | 1:3 | |
Adrian Assar : Ondřej Hnilička | 5 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Michal Procházka : Lenka Kulichová | -6 | 8 | -6 | -5 | 1:3 | |
Daniel Petr : Ondřej Souček | -5 | -2 | 6 | -6 | 1:3 | |
Adrian Assar : Pavel Majtán | 9 | 10 | -10 | 8 | 3:1 | |
Michal Procházka : Ondřej Hnilička | -5 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Petr Podhráský : Lenka Kulichová | -4 | -3 | -1 | 0:3 | ||
Adrian Assar : Ondřej Souček | 4 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Michal Procházka : Pavel Majtán | -10 | 8 | 7 | 7 | 3:1 | |
Petr Podhráský : Ondřej Hnilička | -5 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Lenka Kulichová | -2 | -5 | -3 | 0:3 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Adrian Assar Michal Procházka |
0 | 1 |
Adrian Assar | 3 | 1 |
Michal Procházka | 2 | 2 |
Daniel Petr | 0 | 4 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Souček Pavel Majtán |
1 | 0 |
Lenka Kulichová Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Lenka Kulichová | 4 | 0 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Pavel Majtán | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C : Sokol Buštěhrad D | 12 : 6 | 25. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 581:480 | 38:22 | ||||
M. Teiml / V. Bromský : D. Lukáš / D. Lafek | -6 | 8 | 12 | -2 | 8 | 3:2 |
A. Štěpán / J. Hrkal : J. Průša / J. Průša | -10 | 9 | 6 | 6 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : David Lukáš | 6 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Dominik Lafek | -7 | -11 | 7 | 6 | -9 | 2:3 |
Jiří Starý : Jan Průša | 4 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Josef Kozel : Jakub Průša | 9 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Marek Teiml : David Lukáš | -8 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Dominik Lafek | 5 | 5 | 3 | 3:0 | ||
Josef Kozel : Jan Průša | 8 | 10 | 11 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Jakub Průša | 3 | 1 | 1 | 3:0 | ||
Jiří Starý : David Lukáš | 6 | 3 | 8 | 3:0 | ||
Jan Hrkal : Dominik Lafek | -7 | -9 | -13 | 0:3 | ||
Adam Štěpán : Jan Průša | -6 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Jakub Průša | -7 | 5 | 4 | 4 | 3:1 | |
Jan Hrkal : David Lukáš | -3 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Adam Štěpán : Dominik Lafek | -6 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Marek Teiml : Jan Průša | 7 | 10 | 10 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Jakub Průša | 7 | 8 | 4 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Vladimír Bromský |
1 | 0 |
Adam Štěpán Jan Hrkal |
1 | 0 |
Marek Teiml | 2 | 2 |
Vladimír Bromský | 2 | 0 |
Jiří Starý | 4 | 0 |
Josef Kozel | 2 | 0 |
Adam Štěpán | 0 | 2 |
Jan Hrkal | 0 | 2 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Dominik Lafek |
0 | 1 |
Jan Průša Jakub Průša |
0 | 1 |
David Lukáš | 2 | 2 |
Jan Průša | 1 | 3 |
Jakub Průša | 0 | 4 |
Dominik Lafek | 3 | 1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Ivan Svoboda Branislav Vojtek |
0 | 1 |
Zdeněk Poroda David Podivínský |
0 | 1 |
Ivan Svoboda | 0 | 4 |
Zdeněk Poroda | 1 | 3 |
David Podivínský | 0 | 4 |
Branislav Vojtek | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Vladimír Kulich Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad D : KST Slatina C | 11 : 7 | 18. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 608:642 | 35:34 | ||||
V. Pesl / O. Průša : R. Javůrek / L. Balada | -10 | 7 | 8 | 7 | 3:1 | |
J. Průša / D. Lafek : A. Melkus / M. Pudil | -5 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Jakub Průša : Roman Javůrek | -6 | -9 | 10 | -4 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Luboš Balada | -5 | -4 | 11 | 9 | 7 | 3:2 |
Ondřej Průša : Alan Melkus | 5 | -10 | 10 | 3 | 3:1 | |
Václav Pesl : Miroslav Pudil | 11 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Roman Javůrek | -6 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Luboš Balada | -8 | 8 | 4 | 3 | 3:1 | |
Václav Pesl : Alan Melkus | 5 | -7 | 8 | 5 | 3:1 | |
Jakub Průša : Miroslav Pudil | -2 | -10 | -10 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Roman Javůrek | 9 | 9 | -4 | -5 | 9 | 3:2 |
Václav Pesl : Luboš Balada | 7 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Jan Průša : Alan Melkus | 6 | -8 | -5 | -5 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Miroslav Pudil | -4 | -1 | -3 | 0:3 | ||
Václav Pesl : Roman Javůrek | -6 | 6 | 7 | 7 | 3:1 | |
Jan Průša : Luboš Balada | -7 | -12 | 7 | 12 | 3 | 3:2 |
Dominik Lafek : Alan Melkus | -3 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Miroslav Pudil | -8 | -10 | 8 | 9 | 7 | 3:2 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Václav Pesl Ondřej Průša |
1 | 0 |
Jan Průša Dominik Lafek |
0 | 1 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Ondřej Průša | 4 | 0 |
Jan Průša | 1 | 1 |
Jakub Průša | 0 | 2 |
Dominik Lafek | 1 | 3 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Alan Melkus | 2 | 2 |
Roman Javůrek | 2 | 2 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
TTC Kladno L : TJ Sokol Unhošť D | 8 : 10 | 17. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 605:646 | 27:39 | ||||
L. Jílek / V. Coubal : Z. Vocetka / M. Suchan | -11 | -7 | -8 | 0:3 | ||
L. Petřík / V. Strejc : V. Frolík / D. Bukovský | 9 | -7 | 7 | 11 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Milan Suchan | -6 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Zdeněk Vocetka | -5 | -6 | 1 | 5 | 5 | 3:2 |
Libor Jílek : Václav Frolík | -9 | 9 | -6 | -8 | 1:3 | |
Václav Coubal : David Bukovský | -2 | -11 | -5 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Milan Suchan | 10 | 20 | -10 | -8 | 2 | 3:2 |
Libor Jílek : Zdeněk Vocetka | -6 | -10 | 7 | 8 | 13 | 3:2 |
Václav Coubal : Václav Frolík | -10 | -3 | -9 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : David Bukovský | 4 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Milan Suchan | -7 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Václav Coubal : Zdeněk Vocetka | -7 | 7 | 9 | 7 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Václav Frolík | -8 | 7 | 7 | 10 | 3:1 | |
Václav Strejc : David Bukovský | 9 | -17 | 3 | -3 | -7 | 2:3 |
Václav Coubal : Milan Suchan | -13 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Zdeněk Vocetka | 5 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Václav Strejc : Václav Frolík | -6 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Libor Jílek : David Bukovský | -6 | -8 | -8 | 0:3 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Václav Coubal |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Václav Strejc |
1 | 0 |
Libor Jílek | 1 | 3 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 1 | 3 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Zdeněk Vocetka Milan Suchan |
1 | 0 |
Václav Frolík David Bukovský |
0 | 1 |
Zdeněk Vocetka | 0 | 4 |
Milan Suchan | 3 | 1 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
David Bukovský | 3 | 1 |
TSM Kladno C : TTC Kladno K | 11 : 7 | 16. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 649:622 | 38:30 | ||||
T. Brückner / J. Vavřinec : A. Assar / M. Procházka | -14 | -8 | -6 | 0:3 | ||
E. Cimrmanová / L. Plachá : D. Záhrubský / P. Podhráský | -3 | -12 | -8 | 0:3 | ||
Ota Birnbaum : Adrian Assar | -6 | -8 | -8 | 0:3 | ||
Jiří Vavřinec : Michal Procházka | 10 | -9 | 9 | 9 | 3:1 | |
Tomáš Brückner : Petr Podhráský | 6 | -9 | 8 | -12 | 5 | 3:2 |
Eliška Cimrmanová : David Záhrubský | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Vavřinec : Adrian Assar | -6 | -7 | 10 | -2 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Michal Procházka | 2 | 3 | -8 | 7 | 3:1 | |
Eliška Cimrmanová : Petr Podhráský | 9 | -7 | 6 | -7 | -8 | 2:3 |
Ota Birnbaum : David Záhrubský | 9 | 8 | -8 | 6 | 3:1 | |
Tomáš Brückner : Adrian Assar | 7 | -6 | 9 | 6 | 3:1 | |
Liliana Plachá : Michal Procházka | -8 | 7 | 9 | 9 | 3:1 | |
Ota Birnbaum : Petr Podhráský | 8 | 7 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Vavřinec : David Záhrubský | 7 | -2 | 10 | 9 | 3:1 | |
Liliana Plachá : Adrian Assar | -2 | -6 | 10 | -7 | 1:3 | |
Ota Birnbaum : Michal Procházka | 7 | 6 | -9 | 9 | 3:1 | |
Jiří Vavřinec : Petr Podhráský | -9 | 10 | -12 | -9 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : David Záhrubský | 4 | 7 | 9 | 3:0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Eliška Cimrmanová Liliana Plachá |
0 | 1 |
Tomáš Brückner Jiří Vavřinec |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 4 | 0 |
Eliška Cimrmanová | 1 | 1 |
Jiří Vavřinec | 2 | 2 |
Liliana Plachá | 1 | 1 |
Ota Birnbaum | 3 | 1 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
David Záhrubský Petr Podhráský |
1 | 0 |
Adrian Assar Michal Procházka |
1 | 0 |
Adrian Assar | 3 | 1 |
Michal Procházka | 0 | 4 |
David Záhrubský | 0 | 4 |
Petr Podhráský | 2 | 2 |
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň C | 13 : 5 | 14. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 741:675 | 44:29 | ||||
M. Zíma / O. Hnilička : M. Šíma / J. Starý | 8 | 6 | 9 | 3:0 | ||
O. Souček / P. Majtán : M. Vinkl / J. Kozel | 8 | -9 | 10 | -11 | 10 | 3:2 |
Ondřej Hnilička : Jiří Starý | 9 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Michal Zíma : Miloslav Šíma | 8 | 5 | -9 | -6 | 1 | 3:2 |
Ondřej Souček : Milan Vinkl | -6 | -5 | 14 | -9 | 1:3 | |
Pavel Majtán : Josef Kozel | 5 | 1 | -9 | -8 | 4 | 3:2 |
Michal Zíma : Jiří Starý | -6 | 9 | 8 | 11 | 3:1 | |
Ondřej Souček : Miloslav Šíma | 7 | 8 | -9 | -7 | 7 | 3:2 |
Pavel Majtán : Milan Vinkl | -9 | 5 | -9 | -6 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Josef Kozel | 9 | 18 | 5 | 3:0 | ||
Ondřej Souček : Jiří Starý | 12 | -8 | -6 | -7 | 1:3 | |
Pavel Majtán : Miloslav Šíma | -5 | 9 | 8 | 2 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Milan Vinkl | -8 | 8 | 9 | 10 | 3:1 | |
Michal Zíma : Josef Kozel | 9 | 10 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Majtán : Jiří Starý | -9 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Miloslav Šíma | 8 | -9 | 7 | 10 | 3:1 | |
Michal Zíma : Milan Vinkl | 9 | 7 | -9 | -10 | -9 | 2:3 |
Ondřej Souček : Josef Kozel | 8 | -9 | -7 | 10 | 7 | 3:2 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Souček Pavel Majtán |
1 | 0 |
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Ondřej Souček | 2 | 2 |
Pavel Majtán | 2 | 2 |
Michal Zíma | 3 | 1 |
Ondřej Hnilička | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Milan Vinkl Josef Kozel |
0 | 1 |
Miloslav Šíma Jiří Starý |
0 | 1 |
Miloslav Šíma | 0 | 4 |
Milan Vinkl | 3 | 1 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
4. kolo nadstavby
TJ Sokol Unhošť D : Slovan Velvary B | 9 : 9 | 9. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 631:624 | 33:36 | ||||
O. Švejda / D. Bukovský : P. Polomini / B. Vojtek | -5 | -5 | 6 | -7 | 1:3 | |
V. Frolík / L. Ledvinová : J. Koucký / Z. Poroda | 9 | -4 | -8 | -9 | 1:3 | |
David Bukovský : Petr Polomini | -9 | -7 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Branislav Vojtek | -9 | 2 | -7 | 2 | 6 | 3:2 |
Lucie Ledvinová : Zdeněk Poroda | -8 | 8 | -3 | -10 | 1:3 | |
Václav Frolík : Jindřich Koucký | 14 | 5 | -6 | 6 | 3:1 | |
Ondřej Švejda : Petr Polomini | -10 | 11 | -6 | 7 | 9 | 3:2 |
Lucie Ledvinová : Branislav Vojtek | 10 | 9 | -5 | -9 | 4 | 3:2 |
Václav Frolík : Zdeněk Poroda | 8 | 8 | 7 | 3:0 | ||
David Bukovský : Jindřich Koucký | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Petr Polomini | -5 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Václav Frolík : Branislav Vojtek | -8 | -8 | -6 | 0:3 | ||
David Bukovský : Zdeněk Poroda | -10 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Ondřej Švejda : Jindřich Koucký | -5 | 6 | 7 | 3 | 3:1 | |
Václav Frolík : Petr Polomini | -9 | -2 | 8 | -9 | 1:3 | |
David Bukovský : Branislav Vojtek | 9 | -6 | -6 | 6 | -8 | 2:3 |
Ondřej Švejda : Zdeněk Poroda | 7 | 9 | 5 | 3:0 | ||
Lucie Ledvinová : Jindřich Koucký | -10 | 8 | 3 | 6 | 3:1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Švejda David Bukovský |
0 | 1 |
Václav Frolík Lucie Ledvinová |
0 | 1 |
Václav Frolík | 2 | 2 |
Ondřej Švejda | 4 | 0 |
David Bukovský | 1 | 3 |
Lucie Ledvinová | 2 | 2 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Zdeněk Poroda | 2 | 2 |
Branislav Vojtek | 2 | 2 |
Sokol Buštěhrad D : TTC Kladno L | 5 : 13 | 4. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 430:458 | 18:39 | ||||
O. Průša / J. Průša : bez boje | 0:0 | |||||
J. Průša / D. Lafek : L. Petřík / V. Strejc | -6 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Jakub Průša : Václav Coubal | -1 | 9 | -5 | -2 | 1:3 | |
Ondřej Průša : Václav Strejc | -5 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Ladislav Petřík | -9 | 10 | -9 | -7 | 1:3 | |
Jan Průša : bez boje | 0:0 | |||||
Ondřej Průša : Václav Coubal | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Dominik Lafek : Václav Strejc | -7 | -4 | -9 | 0:3 | ||
Jan Průša : Ladislav Petřík | -5 | -5 | -4 | 0:3 | ||
Jakub Průša : bez boje | 0:0 | |||||
Dominik Lafek : Václav Coubal | -7 | -6 | -7 | 0:3 | ||
Jan Průša : Václav Strejc | -9 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jakub Průša : Ladislav Petřík | -6 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : bez boje | 0:0 | |||||
Jan Průša : Václav Coubal | -6 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Jakub Průša : Václav Strejc | -4 | -3 | -12 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Ladislav Petřík | -9 | -6 | 7 | -7 | 1:3 | |
Dominik Lafek : bez boje | 0:0 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Průša Jakub Průša |
1 | 0 |
Jan Průša Dominik Lafek |
0 | 1 |
Ondřej Průša | 1 | 3 |
Jan Průša | 1 | 3 |
Jakub Průša | 1 | 3 |
Dominik Lafek | 1 | 3 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Václav Strejc |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 4 | 0 |
Václav Coubal | 4 | 0 |
Václav Strejc | 4 | 0 |
KST Slatina C : STC Slaný E | 9 : 9 | 4. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 604:593 | 33:32 | ||||
J. Schönfelder / M. Pudil : V. Kulich / M. Dobej | 8 | 7 | -7 | 7 | 3:1 | |
R. Javůrek / L. Balada : J. Kulichová / K. Kasnerová | -3 | 10 | 8 | 4 | 3:1 | |
Miroslav Pudil : Karolína Kasnerová | -6 | 7 | -7 | -16 | 1:3 | |
Luboš Balada : Jana Kulichová | -9 | 3 | -9 | -8 | 1:3 | |
Roman Javůrek : Michal Dobej | -5 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Vladimír Kulich | -8 | -13 | 5 | -8 | 1:3 | |
Luboš Balada : Karolína Kasnerová | -8 | -8 | 9 | -3 | 1:3 | |
Roman Javůrek : Jana Kulichová | 6 | 4 | 6 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Michal Dobej | 8 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Vladimír Kulich | -3 | -6 | -1 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Karolína Kasnerová | -5 | 3 | -9 | -9 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Jana Kulichová | 7 | 7 | -9 | 8 | 3:1 | |
Miroslav Pudil : Michal Dobej | 7 | 1 | 10 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Vladimír Kulich | -4 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Karolína Kasnerová | 7 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Jana Kulichová | 4 | 5 | 8 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Michal Dobej | 11 | 10 | -9 | -12 | 9 | 3:2 |
Roman Javůrek : Vladimír Kulich | -13 | -5 | 6 | -9 | 1:3 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Roman Javůrek | 1 | 3 |
Miroslav Pudil | 2 | 2 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Vladimír Kulich Michal Dobej |
0 | 1 |
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 4 | 0 |
Jana Kulichová | 1 | 3 |
Karolína Kasnerová | 3 | 1 |
Michal Dobej | 1 | 3 |
TSM Kladno C : TTC Kladno K | 5 : 13 | 2. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 551:692 | 23:46 | ||||
J. Vavřinec / M. Brynda : M. Procházka / P. Podhráský | -8 | -12 | -8 | 0:3 | ||
L. Plachá / S. Gaj : A. Assar / D. Záhrubský | -5 | -3 | -6 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : Adrian Assar | -8 | 9 | -6 | -8 | 1:3 | |
Liliana Plachá : Petr Podhráský | -5 | 7 | -8 | 8 | 4 | 3:2 |
Stanislav Gaj : David Záhrubský | -6 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Matyáš Brynda : Michal Procházka | -5 | -2 | -5 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Adrian Assar | -2 | -7 | -14 | 0:3 | ||
Stanislav Gaj : Petr Podhráský | 4 | 9 | -4 | 6 | 3:1 | |
Matyáš Brynda : David Záhrubský | -5 | 8 | 9 | -3 | -4 | 2:3 |
Štěpán Slavíček : Michal Procházka | 15 | -6 | 8 | -8 | -9 | 2:3 |
Stanislav Gaj : Adrian Assar | -6 | -1 | -3 | 0:3 | ||
Matyáš Brynda : Petr Podhráský | -6 | -8 | -5 | 0:3 | ||
Štěpán Slavíček : David Záhrubský | -11 | 5 | -4 | 6 | 11 | 3:2 |
Liliana Plachá : Michal Procházka | 4 | -12 | 6 | 7 | 3:1 | |
Matyáš Brynda : Adrian Assar | -2 | -6 | 9 | -10 | 1:3 | |
Štěpán Slavíček : Petr Podhráský | 8 | -3 | 5 | 9 | 3:1 | |
Liliana Plachá : David Záhrubský | -7 | 6 | -9 | 9 | -9 | 2:3 |
Stanislav Gaj : Michal Procházka | -5 | -7 | -5 | 0:3 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Liliana Plachá Stanislav Gaj |
0 | 1 |
Jiří Vavřinec Matyáš Brynda |
0 | 1 |
Liliana Plachá | 2 | 2 |
Štěpán Slavíček | 2 | 2 |
Stanislav Gaj | 1 | 3 |
Matyáš Brynda | 0 | 4 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
Michal Procházka Petr Podhráský |
1 | 0 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 3 | 1 |
David Záhrubský | 3 | 1 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
STC Slaný D : TJ Sokol Dříň C | 8 : 10 | 31. 3. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 568:706 | 31:41 | ||||
J. Valášek / O. Hnilička : V. Bromský / M. Šíma | -7 | 8 | -9 | 9 | -6 | 2:3 |
P. Majtán / M. Zíma : M. Teiml / J. Starý | 6 | 9 | -10 | 7 | 3:1 | |
Jiří Valášek : Miloslav Šíma | -9 | 7 | -7 | -9 | 1:3 | |
Pavel Majtán : Vladimír Bromský | -7 | -5 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Jiří Starý | 7 | 7 | -4 | -8 | 8 | 3:2 |
Michal Zíma : Marek Teiml | 8 | 9 | -12 | 6 | 3:1 | |
Pavel Majtán : Miloslav Šíma | -7 | -10 | 9 | -8 | 1:3 | |
Ondřej Hnilička : Vladimír Bromský | -8 | 6 | -7 | 10 | -7 | 2:3 |
Michal Zíma : Jiří Starý | -4 | -9 | 7 | -5 | 1:3 | |
Jiří Valášek : Marek Teiml | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Ondřej Hnilička : Miloslav Šíma | 8 | -7 | 9 | 9 | 3:1 | |
Michal Zíma : Vladimír Bromský | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Jiří Starý | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Marek Teiml | 6 | 7 | -9 | -9 | 8 | 3:2 |
Michal Zíma : Miloslav Šíma | -3 | -7 | 10 | 14 | 9 | 3:2 |
Jiří Valášek : Vladimír Bromský | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Jiří Starý | -12 | 4 | 7 | 10 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Marek Teiml | 6 | 8 | -5 | 9 | 3:1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Pavel Majtán Michal Zíma |
1 | 0 |
Jiří Valášek Ondřej Hnilička |
0 | 1 |
Jiří Valášek | 0 | 4 |
Pavel Majtán | 2 | 2 |
Michal Zíma | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Marek Teiml Jiří Starý |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Marek Teiml | 1 | 3 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Miloslav Šíma | 2 | 2 |
Jiří Starý | 2 | 2 |
KST Slatina C : Slovan Velvary B | 10 : 8 | 25. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 623:635 | 35:33 | ||||
R. Javůrek / L. Balada : P. Polomini / Z. Poroda | -8 | 9 | 4 | 8 | 3:1 | |
J. Schönfelder / M. Pudil : J. Koucký / B. Vojtek | -9 | 8 | 7 | -5 | 6 | 3:2 |
Luboš Balada : Petr Polomini | -3 | -7 | -3 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Zdeněk Poroda | 6 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Roman Javůrek : Jindřich Koucký | -2 | 9 | 4 | -12 | 6 | 3:2 |
Miroslav Pudil : Branislav Vojtek | -9 | 9 | -3 | -6 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Petr Polomini | 8 | -9 | -12 | -7 | 1:3 | |
Roman Javůrek : Zdeněk Poroda | -5 | 5 | 9 | -12 | 11 | 3:2 |
Miroslav Pudil : Jindřich Koucký | 5 | 9 | 13 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Branislav Vojtek | -4 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Petr Polomini | 13 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Zdeněk Poroda | -6 | -10 | -7 | 0:3 | ||
Luboš Balada : Jindřich Koucký | -3 | 7 | -8 | -7 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Branislav Vojtek | 10 | 7 | 7 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : Petr Polomini | -6 | -7 | 8 | -5 | 1:3 | |
Luboš Balada : Zdeněk Poroda | 9 | -4 | -6 | -6 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Jindřich Koucký | 3 | 2 | 1 | 3:0 | ||
Roman Javůrek : Branislav Vojtek | 11 | -7 | -9 | 12 | 9 | 3:2 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
1 | 0 |
Jaroslav Schönfelder | 3 | 1 |
Roman Javůrek | 4 | 0 |
Miroslav Pudil | 1 | 3 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Branislav Vojtek |
0 | 1 |
Petr Polomini Zdeněk Poroda |
0 | 1 |
Jindřich Koucký | 1 | 3 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Zdeněk Poroda | 2 | 2 |
Branislav Vojtek | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň C : Sokol Buštěhrad D | 9 : 9 | 24. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 562:560 | 32:30 | ||||
M. Vinkl / J. Starý : V. Pesl / O. Průša | 7 | -9 | -5 | 7 | 10 | 3:2 |
V. Bromský / M. Šíma : D. Lukáš / D. Lafek | 8 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Ondřej Průša | 10 | 9 | -9 | 4 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Václav Pesl | 8 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Miloslav Šíma : Dominik Lafek | 9 | 9 | 2 | 3:0 | ||
Josef Kozel : David Lukáš | -8 | -2 | -6 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Ondřej Průša | 7 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Miloslav Šíma : Václav Pesl | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Josef Kozel : Dominik Lafek | -5 | 9 | -9 | -7 | 1:3 | |
Jiří Starý : David Lukáš | 4 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Miloslav Šíma : Ondřej Průša | -5 | 6 | -5 | -3 | 1:3 | |
Josef Kozel : Václav Pesl | -8 | -6 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Jan Průša | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : David Lukáš | -5 | 7 | 7 | -8 | -11 | 2:3 |
Josef Kozel : Ondřej Průša | -8 | -10 | 9 | -9 | 1:3 | |
Jiří Starý : Václav Pesl | -9 | -4 | -8 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Jan Průša | 6 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Miloslav Šíma : David Lukáš | -8 | -6 | -7 | 0:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Milan Vinkl Jiří Starý |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Miloslav Šíma | 1 | 3 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Dominik Lafek |
0 | 1 |
Václav Pesl Ondřej Průša |
0 | 1 |
David Lukáš | 3 | 1 |
Václav Pesl | 3 | 1 |
Ondřej Průša | 2 | 2 |
Jan Průša | 0 | 2 |
Dominik Lafek | 1 | 1 |
TTC Kladno L : STC Slaný D | 10 : 8 | 24. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 624:593 | 37:32 | ||||
L. Jílek / V. Coubal : M. Zíma / O. Hnilička | -3 | -12 | -6 | 0:3 | ||
L. Petřík / Z. Hálek : O. Souček / P. Majtán | 2 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Ondřej Hnilička | -6 | -5 | 5 | -6 | 1:3 | |
Václav Coubal : Michal Zíma | -10 | 7 | -5 | 3 | -3 | 2:3 |
Zdeněk Hálek : Ondřej Souček | 9 | 16 | 4 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Pavel Majtán | 7 | -9 | 8 | 4 | 3:1 | |
Václav Coubal : Ondřej Hnilička | -9 | -7 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Michal Zíma | 9 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Ladislav Petřík : Ondřej Souček | 4 | 5 | 6 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Pavel Majtán | -4 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Ondřej Hnilička | 4 | 6 | -9 | -9 | 7 | 3:2 |
Ladislav Petřík : Michal Zíma | 7 | -6 | -6 | 6 | 8 | 3:2 |
Libor Jílek : Ondřej Souček | -5 | 7 | 9 | -7 | -9 | 2:3 |
Václav Strejc : Pavel Majtán | 5 | 9 | -6 | 9 | 3:1 | |
Ladislav Petřík : Ondřej Hnilička | 4 | 8 | -8 | -9 | -7 | 2:3 |
Libor Jílek : Michal Zíma | -2 | -6 | -0 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Ondřej Souček | -5 | 8 | -7 | 5 | 8 | 3:2 |
Zdeněk Hálek : Pavel Majtán | 4 | 4 | 9 | 3:0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Libor Jílek Václav Coubal |
0 | 1 |
Ladislav Petřík Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Libor Jílek | 0 | 4 |
Ladislav Petřík | 3 | 1 |
Václav Coubal | 0 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 0 |
Zdeněk Hálek | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
Ondřej Souček Pavel Majtán |
0 | 1 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Pavel Majtán | 1 | 3 |
Michal Zíma | 2 | 2 |
Ondřej Hnilička | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D : TTC Kladno K | 13 : 5 | 23. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 613:488 | 43:20 | ||||
A. Mencl / D. Bukovský : A. Assar / M. Procházka | 4 | -7 | -9 | -7 | 1:3 | |
Z. Vocetka / V. Frolík : D. Záhrubský / P. Podhráský | 4 | 3 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Vocetka : Adrian Assar | -3 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Aleš Mencl : Petr Podhráský | 4 | 9 | 4 | 3:0 | ||
David Bukovský : Michal Procházka | -9 | 4 | 8 | 11 | 3:1 | |
Václav Frolík : David Záhrubský | 5 | 4 | 1 | 3:0 | ||
Aleš Mencl : Adrian Assar | -8 | -4 | 8 | -2 | 1:3 | |
David Bukovský : Petr Podhráský | 1 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Michal Procházka | 2 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Vocetka : David Záhrubský | -5 | 7 | 3 | 9 | 3:1 | |
David Bukovský : Adrian Assar | -9 | -9 | 8 | -5 | 1:3 | |
Václav Frolík : Petr Podhráský | 10 | -6 | 4 | 6 | 3:1 | |
Zdeněk Vocetka : Michal Procházka | 6 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Aleš Mencl : David Záhrubský | 11 | 7 | 5 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Adrian Assar | 10 | -7 | -9 | -10 | 1:3 | |
Zdeněk Vocetka : Petr Podhráský | 9 | 5 | -4 | 5 | 3:1 | |
Aleš Mencl : Michal Procházka | -7 | 5 | 7 | 8 | 3:1 | |
David Bukovský : David Záhrubský | 6 | 6 | 3 | 3:0 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Aleš Mencl David Bukovský |
0 | 1 |
Zdeněk Vocetka Václav Frolík |
1 | 0 |
Zdeněk Vocetka | 3 | 1 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
Aleš Mencl | 3 | 1 |
David Bukovský | 3 | 1 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar Michal Procházka |
1 | 0 |
David Záhrubský Petr Podhráský |
0 | 1 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 0 | 4 |
David Záhrubský | 0 | 4 |
Petr Podhráský | 0 | 4 |
STC Slaný E : TSM Kladno C | 17 : 1 | 22. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 677:446 | 52:11 | ||||
N. Štricová / M. Dobej : T. Brückner / O. Birnbaum | -9 | 9 | 5 | 4 | 3:1 | |
J. Kulichová / K. Kasnerová : E. Cimrmanová / J. Vavřinec | 4 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Tomáš Brückner | 5 | 6 | 6 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Ota Birnbaum | -9 | 9 | 3 | 7 | 3:1 | |
Jana Kulichová : Eliška Cimrmanová | 7 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Jiří Vavřinec | 7 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Tomáš Brückner | -15 | 10 | 8 | 6 | 3:1 | |
Jana Kulichová : Ota Birnbaum | 11 | 10 | -10 | 4 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Eliška Cimrmanová | 1 | 3 | 3 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Jiří Vavřinec | 5 | 8 | 5 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Tomáš Brückner | -7 | 6 | -8 | -9 | 1:3 | |
Karolína Kasnerová : Ota Birnbaum | -5 | 8 | 2 | -8 | 8 | 3:2 |
Niamh Štricová : Eliška Cimrmanová | 6 | 2 | 5 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Jiří Vavřinec | 8 | -8 | 4 | 6 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Tomáš Brückner | 6 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Ota Birnbaum | 4 | 8 | 12 | 3:0 | ||
Michal Dobej : Eliška Cimrmanová | 5 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Jiří Vavřinec | 7 | -6 | 12 | 3 | 3:1 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Jana Kulichová | 3 | 1 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 4 | 0 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Eliška Cimrmanová Jiří Vavřinec |
0 | 1 |
Tomáš Brückner Ota Birnbaum |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Eliška Cimrmanová | 0 | 4 |
Jiří Vavřinec | 0 | 4 |
Ota Birnbaum | 0 | 4 |
5. kolo nadstavby
Sokol Buštěhrad D : STC Slaný D | 16 : 2 | 11. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 673:529 | 48:17 | ||||
O. Průša / D. Lafek : O. Souček / M. Zíma | -7 | -6 | -9 | 0:3 | ||
D. Lukáš / V. Pesl : P. Majtán / J. Macák | -6 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Ondřej Souček | 9 | 8 | -9 | 7 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Michal Zíma | 8 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Pavel Majtán | 6 | 3 | 5 | 3:0 | ||
David Lukáš : Jan Macák | -9 | 7 | 6 | 3 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Ondřej Souček | -8 | -9 | 6 | 7 | 3 | 3:2 |
Václav Pesl : Michal Zíma | 7 | -6 | 8 | 9 | 3:1 | |
David Lukáš : Pavel Majtán | 11 | 9 | 10 | 3:0 | ||
Ondřej Průša : Jan Macák | 8 | -7 | 6 | 3 | 3:1 | |
Václav Pesl : Ondřej Souček | 3 | 5 | 2 | 3:0 | ||
David Lukáš : Michal Zíma | 10 | 8 | -6 | 9 | 3:1 | |
Ondřej Průša : Pavel Majtán | 8 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Jan Macák | -7 | 6 | 9 | -9 | 8 | 3:2 |
David Lukáš : Ondřej Souček | 8 | 6 | 9 | 3:0 | ||
Ondřej Průša : Michal Zíma | 11 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Dominik Lafek : Pavel Majtán | 10 | -7 | -15 | 2 | 10 | 3:2 |
Václav Pesl : Jan Macák | 5 | 6 | 3 | 3:0 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
David Lukáš Václav Pesl |
0 | 1 |
Ondřej Průša Dominik Lafek |
0 | 1 |
David Lukáš | 4 | 0 |
Václav Pesl | 4 | 0 |
Ondřej Průša | 4 | 0 |
Dominik Lafek | 4 | 0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Pavel Majtán Jan Macák |
1 | 0 |
Ondřej Souček Michal Zíma |
1 | 0 |
Ondřej Souček | 0 | 4 |
Pavel Majtán | 0 | 4 |
Michal Zíma | 0 | 4 |
Jan Macák | 0 | 4 |
KST Slatina C : TJ Sokol Unhošť D | 8 : 10 | 11. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 606:662 | 30:40 | ||||
R. Javůrek / L. Balada : M. Suchan / D. Bukovský | -6 | 9 | 8 | 7 | 3:1 | |
A. Melkus / M. Pudil : V. Frolík / L. Ledvinová | 11 | 5 | -5 | 9 | 3:1 | |
Roman Javůrek : David Bukovský | -7 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Milan Suchan | -7 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Václav Frolík | 8 | 13 | 7 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Lucie Ledvinová | -7 | -5 | -10 | 0:3 | ||
Alan Melkus : David Bukovský | -4 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Milan Suchan | -11 | 4 | -5 | -7 | 1:3 | |
Luboš Balada : Václav Frolík | -4 | 9 | -6 | -4 | 1:3 | |
Roman Javůrek : Lucie Ledvinová | -10 | 2 | 1 | -7 | 5 | 3:2 |
Miroslav Pudil : David Bukovský | 17 | 3 | -8 | -10 | 9 | 3:2 |
Luboš Balada : Milan Suchan | -5 | 11 | -4 | -3 | 1:3 | |
Roman Javůrek : Václav Frolík | 5 | -7 | -6 | 6 | 8 | 3:2 |
Alan Melkus : Lucie Ledvinová | -7 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Luboš Balada : David Bukovský | 8 | -6 | -7 | 4 | -12 | 2:3 |
Roman Javůrek : Milan Suchan | 6 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Václav Frolík | 9 | -5 | -10 | -8 | 1:3 | |
Miroslav Pudil : Lucie Ledvinová | 3 | 6 | -3 | -8 | 9 | 3:2 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
1 | 0 |
Alan Melkus | 0 | 4 |
Roman Javůrek | 3 | 1 |
Miroslav Pudil | 3 | 1 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Václav Frolík Lucie Ledvinová |
0 | 1 |
Milan Suchan David Bukovský |
0 | 1 |
Milan Suchan | 3 | 1 |
Václav Frolík | 2 | 2 |
David Bukovský | 3 | 1 |
Lucie Ledvinová | 2 | 2 |
TJ Sokol Dříň C : TSM Kladno C | 12 : 6 | 10. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 639:555 | 42:25 | ||||
M. Teiml / J. Starý : M. Mikulík / A. Vidrich | -9 | 3 | 5 | 7 | 3:1 | |
V. Bromský / M. Šíma : T. Brückner / Š. Slavíček | 5 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Tomáš Brückner | -5 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Štěpán Slavíček | -5 | 3 | -7 | -5 | 1:3 | |
Jiří Starý : Aleš Vidrich | 6 | 6 | -8 | 5 | 3:1 | |
Vladimír Bromský : Martin Mikulík | 8 | -6 | 4 | 10 | 3:1 | |
Miloslav Šíma : Tomáš Brückner | 7 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Štěpán Slavíček | 7 | -9 | -8 | 8 | 5 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Aleš Vidrich | 6 | 9 | 7 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Martin Mikulík | -6 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Tomáš Brückner | 11 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Štěpán Slavíček | 7 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Aleš Vidrich | -8 | -7 | 6 | 9 | -7 | 2:3 |
Miloslav Šíma : Martin Mikulík | -3 | 6 | -8 | 9 | 9 | 3:2 |
Vladimír Bromský : Tomáš Brückner | 8 | 2 | 8 | 3:0 | ||
Marek Teiml : Štěpán Slavíček | -6 | -10 | 6 | -6 | 1:3 | |
Miloslav Šíma : Aleš Vidrich | 8 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Martin Mikulík | -8 | 7 | -7 | 8 | -6 | 2:3 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Marek Teiml Jiří Starý |
1 | 0 |
Marek Teiml | 0 | 4 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Miloslav Šíma | 3 | 1 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Štěpán Slavíček |
0 | 1 |
Martin Mikulík Aleš Vidrich |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Martin Mikulík | 2 | 2 |
Štěpán Slavíček | 2 | 2 |
Aleš Vidrich | 1 | 3 |
TTC Kladno L : TTC Kladno K | 9 : 9 | 10. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 575:487 | 32:30 | ||||
V. Strejc / Z. Hálek : A. Assar / D. Záhrubský | -6 | -7 | 10 | -8 | 1:3 | |
L. Jílek / V. Coubal : bez boje | 0:0 | |||||
Václav Coubal : Adrian Assar | -9 | -1 | -8 | 0:3 | ||
Libor Jílek : David Záhrubský | -4 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Michal Procházka | 8 | -8 | -10 | 8 | 11 | 3:2 |
Zdeněk Hálek : bez boje | 0:0 | |||||
Libor Jílek : Adrian Assar | -5 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Václav Strejc : David Záhrubský | -10 | -8 | -7 | 0:3 | ||
Zdeněk Hálek : Michal Procházka | 5 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : bez boje | 0:0 | |||||
Václav Strejc : Adrian Assar | 10 | -7 | -9 | -11 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : David Záhrubský | -2 | 5 | -9 | -7 | 1:3 | |
Václav Coubal : Michal Procházka | 7 | 8 | 9 | 3:0 | ||
Libor Jílek : bez boje | 0:0 | |||||
Zdeněk Hálek : Adrian Assar | -11 | 11 | -9 | -8 | 1:3 | |
Václav Coubal : David Záhrubský | 8 | 12 | -6 | 13 | 3:1 | |
Libor Jílek : Michal Procházka | -9 | 8 | -5 | -8 | 1:3 | |
Václav Strejc : bez boje | 0:0 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Václav Strejc Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Libor Jílek Václav Coubal |
1 | 0 |
Libor Jílek | 1 | 3 |
Václav Coubal | 3 | 1 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 2 | 2 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
Adrian Assar David Záhrubský |
1 | 0 |
bez boje bez boje |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 1 | 3 |
David Záhrubský | 3 | 1 |
STC Slaný E : Slovan Velvary B | 11 : 7 | 1. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 603:552 | 38:28 | ||||
V. Kulich / M. Dobej : P. Polomini / B. Vojtek | -9 | 9 | 9 | -8 | -8 | 2:3 |
J. Kulichová / K. Kasnerová : J. Koucký / Z. Poroda | 9 | -7 | -6 | -7 | 1:3 | |
Jana Kulichová : Petr Polomini | -4 | -3 | -3 | 0:3 | ||
Michal Dobej : Branislav Vojtek | 8 | -7 | 3 | -4 | -3 | 2:3 |
Vladimír Kulich : Jindřich Koucký | 2 | 4 | 2 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Zdeněk Poroda | 8 | 6 | -7 | 9 | 3:1 | |
Michal Dobej : Petr Polomini | 7 | 6 | 11 | 3:0 | ||
Vladimír Kulich : Branislav Vojtek | 5 | 5 | -9 | 6 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Jindřich Koucký | 3 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Zdeněk Poroda | -9 | -8 | -9 | 0:3 | ||
Vladimír Kulich : Petr Polomini | 2 | 2 | 7 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Branislav Vojtek | 8 | 6 | 10 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Jindřich Koucký | -9 | 5 | 9 | -8 | 9 | 3:2 |
Michal Dobej : Zdeněk Poroda | -8 | -5 | 15 | 12 | 5 | 3:2 |
Karolína Kasnerová : Petr Polomini | 7 | 5 | 7 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : Branislav Vojtek | -8 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Michal Dobej : Jindřich Koucký | 2 | -12 | 4 | 6 | 3:1 | |
Vladimír Kulich : Zdeněk Poroda | -0 | -0 | -0 | 0:3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
0 | 1 |
Vladimír Kulich Michal Dobej |
0 | 1 |
Vladimír Kulich | 3 | 1 |
Jana Kulichová | 1 | 3 |
Karolína Kasnerová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 3 | 1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 0 | 4 |
Petr Polomini | 1 | 3 |
Zdeněk Poroda | 2 | 2 |
Branislav Vojtek | 2 | 2 |
TSM Kladno C : KST Slatina C | 3 : 15 | 4. 12. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 551:713 | 19:50 | ||||
E. Cimrmanová / L. Plachá : M. Benda / M. Pudil | -8 | 6 | -8 | 7 | -7 | 2:3 |
T. Brückner / Š. Slavíček : R. Javůrek / L. Balada | -6 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Tomáš Brückner : Miroslav Pudil | 2 | -4 | -7 | -9 | 1:3 | |
Štěpán Slavíček : Miroslav Benda | -9 | 6 | -3 | -9 | 1:3 | |
Eliška Cimrmanová : Roman Javůrek | -9 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Luboš Balada | -5 | -6 | 10 | 8 | 9 | 3:2 |
Štěpán Slavíček : Miroslav Pudil | -11 | 5 | -3 | -8 | 1:3 | |
Eliška Cimrmanová : Miroslav Benda | -5 | 6 | -9 | -2 | 1:3 | |
Liliana Plachá : Roman Javůrek | -4 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Tomáš Brückner : Luboš Balada | 7 | 6 | -10 | 8 | 3:1 | |
Eliška Cimrmanová : Miroslav Pudil | -5 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Liliana Plachá : Miroslav Benda | -3 | 5 | -7 | -8 | 1:3 | |
Tomáš Brückner : Roman Javůrek | 10 | -3 | -9 | -8 | 1:3 | |
Štěpán Slavíček : Luboš Balada | 14 | -11 | -13 | -8 | 1:3 | |
Liliana Plachá : Miroslav Pudil | -11 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Tomáš Brückner : Miroslav Benda | -11 | 8 | -9 | -6 | 1:3 | |
Štěpán Slavíček : Roman Javůrek | -0 | -0 | -0 | 0:3 | ||
Eliška Cimrmanová : Luboš Balada | 6 | 16 | -4 | -6 | 10 | 3:2 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Tomáš Brückner Štěpán Slavíček |
0 | 1 |
Eliška Cimrmanová Liliana Plachá |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 1 | 3 |
Eliška Cimrmanová | 1 | 3 |
Liliana Plachá | 1 | 3 |
Štěpán Slavíček | 0 | 4 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Roman Javůrek Luboš Balada |
1 | 0 |
Miroslav Benda Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Miroslav Benda | 4 | 0 |
Roman Javůrek | 4 | 0 |
Miroslav Pudil | 4 | 0 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
Slovan Velvary B : TJ Sokol Dříň C | 14 : 4 | 1. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 621:471 | 45:16 | ||||
P. Polomini / B. Vojtek : V. Bromský / M. Šíma | 5 | 7 | 7 | 3:0 | ||
I. Svoboda / Z. Poroda : J. Starý / J. Kozel | 8 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Vladimír Bromský | -9 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Ivan Svoboda : Jiří Starý | -9 | 10 | -9 | -9 | 1:3 | |
Branislav Vojtek : Miloslav Šíma | -7 | 7 | 6 | 1 | 3:1 | |
Petr Polomini : Josef Kozel | 9 | 7 | -7 | 10 | 3:1 | |
Ivan Svoboda : Vladimír Bromský | -6 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Branislav Vojtek : Jiří Starý | 6 | 7 | 10 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Miloslav Šíma | 4 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Josef Kozel | 6 | 6 | 5 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Vladimír Bromský | 8 | 1 | 12 | 3:0 | ||
Petr Polomini : Jiří Starý | 11 | 7 | 4 | 3:0 | ||
Zdeněk Poroda : Miloslav Šíma | 5 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Josef Kozel | 9 | -6 | 9 | 8 | 3:1 | |
Petr Polomini : Vladimír Bromský | -9 | 9 | 3 | -7 | -5 | 2:3 |
Zdeněk Poroda : Jiří Starý | 3 | 3 | 6 | 3:0 | ||
Jindřich Koucký : Miloslav Šíma | 8 | 11 | 9 | 3:0 | ||
Branislav Vojtek : Josef Kozel | 3 | -6 | 5 | 7 | 3:1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Ivan Svoboda Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Jindřich Koucký | 2 | 0 |
Ivan Svoboda | 0 | 2 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Zdeněk Poroda | 3 | 1 |
Branislav Vojtek | 4 | 0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Jiří Starý Josef Kozel |
0 | 1 |
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
0 | 1 |
Miloslav Šíma | 0 | 4 |
Josef Kozel | 0 | 4 |
Vladimír Bromský | 3 | 1 |
Jiří Starý | 1 | 3 |
Sokol Buštěhrad D : TTC Kladno L | 9 : 9 | 1. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 621:669 | 33:38 | ||||
D. Lukáš / J. Průša : J. Šimon / Z. Hálek | -10 | -13 | -4 | 0:3 | ||
V. Pesl / O. Průša : L. Petřík / V. Strejc | -3 | 9 | 4 | 8 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Ladislav Petřík | -4 | -3 | -8 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Václav Strejc | 6 | -14 | 4 | -2 | 6 | 3:2 |
David Lukáš : Jan Šimon | 3 | -9 | 6 | 11 | 3:1 | |
Václav Pesl : Zdeněk Hálek | -6 | -4 | 10 | 9 | 5 | 3:2 |
Ondřej Průša : Ladislav Petřík | 10 | 7 | -2 | -7 | 2 | 3:2 |
David Lukáš : Václav Strejc | 9 | 6 | 4 | 3:0 | ||
Václav Pesl : Jan Šimon | -4 | 10 | 5 | -8 | -11 | 2:3 |
Dominik Lafek : Zdeněk Hálek | -6 | -7 | -7 | 0:3 | ||
David Lukáš : Ladislav Petřík | -10 | 9 | 6 | -7 | 5 | 3:2 |
Václav Pesl : Václav Strejc | 3 | -10 | 8 | 10 | 3:1 | |
Dominik Lafek : Jan Šimon | -8 | -9 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Zdeněk Hálek | -8 | 8 | -5 | -8 | 1:3 | |
Václav Pesl : Ladislav Petřík | -4 | -9 | 6 | -5 | 1:3 | |
Dominik Lafek : Václav Strejc | -2 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Ondřej Průša : Jan Šimon | 10 | 12 | 7 | 3:0 | ||
David Lukáš : Zdeněk Hálek | -5 | -2 | 13 | 6 | -6 | 2:3 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Václav Pesl Ondřej Průša |
1 | 0 |
David Lukáš Jakub Průša |
0 | 1 |
David Lukáš | 3 | 1 |
Václav Pesl | 2 | 2 |
Ondřej Průša | 3 | 1 |
Dominik Lafek | 0 | 4 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Václav Strejc |
0 | 1 |
Jan Šimon Zdeněk Hálek |
1 | 0 |
Ladislav Petřík | 2 | 2 |
Jan Šimon | 2 | 2 |
Václav Strejc | 1 | 3 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
TTC Kladno K : STC Slaný E | 2 : 16 | 29. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 277:581 | 9:48 | ||||
D. Záhrubský / D. Petr : L. Rampa / O. Chadima | 9 | -9 | -4 | -7 | 1:3 | |
bez boje : J. Kulichová / M. Dobej | 0:0 | |||||
Petr Podhráský : Ondřej Chadima | 7 | 8 | 2 | 3:0 | ||
bez boje : Michal Dobej | 0:0 | |||||
Daniel Petr : Jana Kulichová | -5 | -4 | -6 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Ladislav Rampa | -3 | -2 | -9 | 0:3 | ||
bez boje : Ondřej Chadima | 0:0 | |||||
Daniel Petr : Michal Dobej | -9 | -10 | -5 | 0:3 | ||
David Záhrubský : Jana Kulichová | -7 | -5 | -6 | 0:3 | ||
Petr Podhráský : Ladislav Rampa | -4 | -0 | -3 | 0:3 | ||
Daniel Petr : Ondřej Chadima | 7 | -9 | 7 | -5 | -3 | 2:3 |
David Záhrubský : Michal Dobej | -7 | -8 | -6 | 0:3 | ||
Petr Podhráský : Jana Kulichová | -1 | -5 | -4 | 0:3 | ||
bez boje : Ladislav Rampa | 0:0 | |||||
David Záhrubský : Ondřej Chadima | 7 | 2 | 2 | 3:0 | ||
Petr Podhráský : Michal Dobej | -10 | -8 | -4 | 0:3 | ||
bez boje : Jana Kulichová | 0:0 | |||||
Daniel Petr : Ladislav Rampa | -5 | -2 | -3 | 0:3 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
David Záhrubský Daniel Petr |
0 | 1 |
bez boje | 0 | 4 |
David Záhrubský | 1 | 3 |
Daniel Petr | 0 | 4 |
Petr Podhráský | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Jana Kulichová Michal Dobej |
1 | 0 |
Ladislav Rampa Ondřej Chadima |
1 | 0 |
Ladislav Rampa | 4 | 0 |
Jana Kulichová | 4 | 0 |
Michal Dobej | 4 | 0 |
Ondřej Chadima | 2 | 2 |
STC Slaný D : TJ Sokol Unhošť D | 10 : 8 | 28. 10. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 675:693 | 36:37 | ||||
O. Souček / P. Majtán : V. Frolík / A. Mencl | 13 | -12 | -8 | 8 | -7 | 2:3 |
J. Valášek / M. Zíma : Z. Vocetka / M. Suchan | 8 | 6 | 8 | 3:0 | ||
Ondřej Souček : Aleš Mencl | -5 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Václav Frolík | 6 | 13 | -2 | 10 | 3:1 | |
Michal Zíma : Milan Suchan | -9 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Jiří Valášek : Zdeněk Vocetka | -3 | 8 | 9 | 9 | 3:1 | |
Pavel Majtán : Aleš Mencl | -8 | 5 | 8 | -2 | 4 | 3:2 |
Michal Zíma : Václav Frolík | 9 | -7 | 9 | -7 | 7 | 3:2 |
Jiří Valášek : Milan Suchan | 4 | -9 | -10 | 6 | 3 | 3:2 |
Ondřej Souček : Zdeněk Vocetka | 9 | 5 | -5 | 8 | 3:1 | |
Michal Zíma : Aleš Mencl | 9 | 10 | -9 | 6 | 3:1 | |
Jiří Valášek : Václav Frolík | 9 | -9 | 8 | -8 | 7 | 3:2 |
Ondřej Souček : Milan Suchan | -8 | -9 | -5 | 0:3 | ||
Pavel Majtán : Zdeněk Vocetka | 9 | -8 | 6 | -9 | -6 | 2:3 |
Jiří Valášek : Aleš Mencl | -9 | 9 | -4 | -8 | 1:3 | |
Ondřej Souček : Václav Frolík | -9 | 7 | -4 | -8 | 1:3 | |
Pavel Majtán : Milan Suchan | -6 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Zdeněk Vocetka | 9 | 7 | -11 | 8 | 3:1 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Souček Pavel Majtán |
0 | 1 |
Jiří Valášek Michal Zíma |
1 | 0 |
Jiří Valášek | 3 | 1 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Pavel Majtán | 2 | 2 |
Michal Zíma | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Václav Frolík Aleš Mencl |
1 | 0 |
Zdeněk Vocetka Milan Suchan |
0 | 1 |
Zdeněk Vocetka | 1 | 3 |
Milan Suchan | 3 | 1 |
Václav Frolík | 1 | 3 |
Aleš Mencl | 2 | 2 |
6. kolo nadstavby
KST Slatina C : Slovan Velvary B | 9 : 9 | 18. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 598:605 | 33:32 | ||||
A. Melkus / L. Balada : J. Koucký / I. Svoboda | -8 | -6 | -3 | 0:3 | ||
J. Schönfelder / M. Pudil : P. Polomini / B. Vojtek | 8 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Alan Melkus : Petr Polomini | -6 | -5 | -8 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Branislav Vojtek | 8 | 16 | 10 | 3:0 | ||
Jaroslav Schönfelder : Ivan Svoboda | 4 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Jindřich Koucký | -5 | -10 | -9 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Petr Polomini | -8 | 6 | -9 | -4 | 1:3 | |
Jaroslav Schönfelder : Branislav Vojtek | 7 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Ivan Svoboda | -6 | -10 | 9 | -6 | 1:3 | |
Alan Melkus : Jindřich Koucký | -8 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Jaroslav Schönfelder : Petr Polomini | 8 | 8 | 10 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Branislav Vojtek | -8 | -6 | 4 | 10 | -9 | 2:3 |
Alan Melkus : Ivan Svoboda | 7 | 5 | -7 | -5 | -4 | 2:3 |
Miroslav Pudil : Jindřich Koucký | 3 | 4 | 10 | 3:0 | ||
Luboš Balada : Petr Polomini | -6 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Alan Melkus : Branislav Vojtek | -7 | 10 | -12 | 3 | 10 | 3:2 |
Miroslav Pudil : Ivan Svoboda | 6 | -10 | 8 | -3 | 9 | 3:2 |
Jaroslav Schönfelder : Jindřich Koucký | 5 | 8 | -8 | 7 | 3:1 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Luboš Balada |
0 | 1 |
Jaroslav Schönfelder Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Alan Melkus | 1 | 3 |
Jaroslav Schönfelder | 4 | 0 |
Miroslav Pudil | 3 | 1 |
Luboš Balada | 0 | 4 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Jindřich Koucký Ivan Svoboda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
0 | 1 |
Jindřich Koucký | 2 | 2 |
Ivan Svoboda | 2 | 2 |
Petr Polomini | 3 | 1 |
Branislav Vojtek | 1 | 3 |
STC Slaný E : TJ Sokol Unhošť D | 11 : 7 | 15. 4. 2014 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 491:536 | 37:25 | ||||
N. Štricová / K. Kasnerová : A. Mencl / D. Bukovský | 6 | 9 | 4 | 3:0 | ||
J. Kulichová / J. Rampa : V. Frolík / O. Švejda | 11 | 7 | 9 | 3:0 | ||
Jana Kulichová : David Bukovský | 13 | -5 | 9 | 5 | 3:1 | |
Karolína Kasnerová : Aleš Mencl | 7 | 2 | 9 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Václav Frolík | 5 | -9 | -8 | 9 | 6 | 3:2 |
bez boje : Ondřej Švejda | 0:0 | |||||
Karolína Kasnerová : David Bukovský | 9 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Niamh Štricová : Aleš Mencl | 5 | 3 | 3 | 3:0 | ||
bez boje : Václav Frolík | 0:0 | |||||
Jana Kulichová : Ondřej Švejda | -5 | 9 | -4 | 9 | -9 | 2:3 |
Niamh Štricová : David Bukovský | 10 | 9 | 6 | 3:0 | ||
bez boje : Aleš Mencl | 0:0 | |||||
Jana Kulichová : Václav Frolík | -7 | 4 | -2 | -2 | 1:3 | |
Karolína Kasnerová : Ondřej Švejda | -4 | -8 | 7 | -7 | 1:3 | |
bez boje : David Bukovský | 0:0 | |||||
Jana Kulichová : Aleš Mencl | 3 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Karolína Kasnerová : Václav Frolík | 8 | -6 | 6 | 7 | 3:1 | |
Niamh Štricová : Ondřej Švejda | 9 | 8 | 8 | 3:0 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Karolína Kasnerová |
1 | 0 |
Jana Kulichová Jakub Rampa |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Jana Kulichová | 2 | 2 |
Niamh Štricová | 4 | 0 |
Karolína Kasnerová | 3 | 1 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Aleš Mencl David Bukovský |
0 | 1 |
Václav Frolík Ondřej Švejda |
0 | 1 |
Václav Frolík | 2 | 2 |
Aleš Mencl | 1 | 3 |
Ondřej Švejda | 3 | 1 |
David Bukovský | 1 | 3 |
KST Slatina C : TTC Kladno K | 10 : 8 | 8. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 524:405 | 32:26 | ||||
R. Javůrek / L. Balada : A. Assar / M. Procházka | -7 | -3 | -9 | 0:3 | ||
A. Melkus / M. Pudil : bez boje | 0:0 | |||||
Alan Melkus : Adrian Assar | -3 | -7 | -6 | 0:3 | ||
Luboš Balada : Michal Procházka | -3 | -10 | -6 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : David Záhrubský | 5 | 5 | 4 | 3:0 | ||
Miroslav Pudil : bez boje | 0:0 | |||||
Luboš Balada : Adrian Assar | -5 | -5 | -7 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : Michal Procházka | 8 | -8 | 8 | 10 | 3:1 | |
Miroslav Pudil : David Záhrubský | 6 | 9 | 9 | 3:0 | ||
Alan Melkus : bez boje | 0:0 | |||||
Roman Javůrek : Adrian Assar | -4 | -9 | -8 | 0:3 | ||
Miroslav Pudil : Michal Procházka | -9 | 8 | 6 | 7 | 3:1 | |
Alan Melkus : David Záhrubský | 6 | 4 | 8 | 3:0 | ||
Luboš Balada : bez boje | 0:0 | |||||
Miroslav Pudil : Adrian Assar | 8 | -4 | -5 | -8 | 1:3 | |
Alan Melkus : Michal Procházka | -8 | -7 | 7 | -7 | 1:3 | |
Luboš Balada : David Záhrubský | -8 | -7 | -8 | 0:3 | ||
Roman Javůrek : bez boje | 0:0 |
KST Slatina C | V | P |
---|---|---|
Alan Melkus Miroslav Pudil |
1 | 0 |
Roman Javůrek Luboš Balada |
0 | 1 |
Alan Melkus | 2 | 2 |
Roman Javůrek | 3 | 1 |
Miroslav Pudil | 3 | 1 |
Luboš Balada | 1 | 3 |
TTC Kladno K | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Adrian Assar Michal Procházka |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Adrian Assar | 4 | 0 |
Michal Procházka | 2 | 2 |
David Záhrubský | 1 | 3 |
TJ Sokol Dříň C : TSM Kladno C | 13 : 5 | 7. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 587:514 | 40:22 | ||||
M. Vinkl / J. Starý : T. Brückner / O. Birnbaum | 8 | -8 | -8 | 6 | 8 | 3:2 |
V. Bromský / M. Šíma : L. Plachá / Š. Slavíček | 3 | 3 | 5 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Tomáš Brückner | 10 | 6 | -9 | 11 | 3:1 | |
Miloslav Šíma : Ota Birnbaum | -4 | -9 | -7 | 0:3 | ||
Vladimír Bromský : Štěpán Slavíček | 8 | -9 | 12 | 4 | 3:1 | |
Josef Kozel : Liliana Plachá | 5 | 5 | 5 | 3:0 | ||
Miloslav Šíma : Tomáš Brückner | 8 | -3 | -4 | -5 | 1:3 | |
Vladimír Bromský : Ota Birnbaum | -9 | 10 | 8 | 9 | 3:1 | |
Josef Kozel : Štěpán Slavíček | 7 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Jiří Starý : Liliana Plachá | 8 | 7 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Tomáš Brückner | 7 | 6 | 0 | 3:0 | ||
Josef Kozel : Ota Birnbaum | -5 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Štěpán Slavíček | -4 | -9 | 3 | 6 | 4 | 3:2 |
Miloslav Šíma : Liliana Plachá | 5 | 4 | 5 | 3:0 | ||
Josef Kozel : Tomáš Brückner | -8 | -1 | -6 | 0:3 | ||
Jiří Starý : Ota Birnbaum | -7 | -7 | -5 | 0:3 | ||
Miloslav Šíma : Štěpán Slavíček | 9 | 9 | 8 | 3:0 | ||
Vladimír Bromský : Liliana Plachá | 7 | 12 | 8 | 3:0 |
TJ Sokol Dříň C | V | P |
---|---|---|
Vladimír Bromský Miloslav Šíma |
1 | 0 |
Milan Vinkl Jiří Starý |
1 | 0 |
Vladimír Bromský | 4 | 0 |
Miloslav Šíma | 2 | 2 |
Jiří Starý | 3 | 1 |
Josef Kozel | 2 | 2 |
TSM Kladno C | V | P |
---|---|---|
Liliana Plachá Štěpán Slavíček |
0 | 1 |
Tomáš Brückner Ota Birnbaum |
0 | 1 |
Tomáš Brückner | 2 | 2 |
Liliana Plachá | 0 | 4 |
Štěpán Slavíček | 0 | 4 |
Ota Birnbaum | 3 | 1 |
TTC Kladno L : Slovan Velvary B | 7 : 11 | 7. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 621:631 | 32:36 | ||||
L. Petřík / Z. Hálek : I. Svoboda / Z. Poroda | -7 | 5 | -8 | -9 | 1:3 | |
L. Jílek / V. Strejc : P. Polomini / B. Vojtek | -7 | 9 | -8 | 6 | -7 | 2:3 |
Ladislav Petřík : Ivan Svoboda | -4 | 7 | 7 | 3 | 3:1 | |
Václav Strejc : Zdeněk Poroda | -9 | 8 | -5 | 6 | -5 | 2:3 |
Zdeněk Hálek : Branislav Vojtek | 3 | 10 | 7 | 3:0 | ||
Libor Jílek : Petr Polomini | -8 | -5 | -3 | 0:3 | ||
Václav Strejc : Ivan Svoboda | 8 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Zdeněk Poroda | 4 | -8 | -8 | -10 | 1:3 | |
Libor Jílek : Branislav Vojtek | -4 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Petr Polomini | 6 | 5 | 10 | 3:0 | ||
Zdeněk Hálek : Ivan Svoboda | 8 | 10 | 9 | 3:0 | ||
Václav Coubal : Zdeněk Poroda | -6 | -4 | -6 | 0:3 | ||
Ladislav Petřík : Branislav Vojtek | 10 | 9 | -8 | -5 | -9 | 2:3 |
Václav Strejc : Petr Polomini | 3 | 9 | -8 | 7 | 3:1 | |
Václav Coubal : Ivan Svoboda | -7 | -11 | 11 | -7 | 1:3 | |
Ladislav Petřík : Zdeněk Poroda | -12 | -13 | 6 | -9 | 1:3 | |
Václav Strejc : Branislav Vojtek | 8 | -8 | -10 | -7 | 1:3 | |
Zdeněk Hálek : Petr Polomini | -6 | 4 | 9 | 8 | 3:1 |
TTC Kladno L | V | P |
---|---|---|
Ladislav Petřík Zdeněk Hálek |
0 | 1 |
Libor Jílek Václav Strejc |
0 | 1 |
Libor Jílek | 0 | 2 |
Ladislav Petřík | 2 | 2 |
Václav Coubal | 0 | 2 |
Václav Strejc | 2 | 2 |
Zdeněk Hálek | 3 | 1 |
Slovan Velvary B | V | P |
---|---|---|
Ivan Svoboda Zdeněk Poroda |
1 | 0 |
Petr Polomini Branislav Vojtek |
1 | 0 |
Petr Polomini | 1 | 3 |
Branislav Vojtek | 3 | 1 |
Ivan Svoboda | 1 | 3 |
Zdeněk Poroda | 4 | 0 |
TJ Sokol Unhošť D : STC Slaný E | 9 : 9 | 6. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 568:554 | 31:31 | ||||
M. Suchan / D. Bukovský : N. Štricová / M. Dobej | -9 | 9 | -7 | -5 | 1:3 | |
P. Škach / V. Frolík : J. Kulichová / K. Kasnerová | 7 | 8 | -7 | 6 | 3:1 | |
David Bukovský : Michal Dobej | -8 | -9 | -9 | 0:3 | ||
Milan Suchan : Karolína Kasnerová | 7 | -8 | -8 | -6 | 1:3 | |
Pavel Škach : Niamh Štricová | -9 | 10 | 7 | 3 | 3:1 | |
Václav Frolík : Jana Kulichová | 9 | 7 | -9 | 8 | 3:1 | |
Milan Suchan : Michal Dobej | 12 | 9 | 6 | 3:0 | ||
Pavel Škach : Karolína Kasnerová | 6 | 7 | 3 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Niamh Štricová | -10 | 9 | -7 | 10 | -8 | 2:3 |
David Bukovský : Jana Kulichová | 8 | 5 | -10 | 10 | 3:1 | |
Pavel Škach : Michal Dobej | 7 | 6 | 3 | 3:0 | ||
Václav Frolík : Karolína Kasnerová | 5 | 4 | 4 | 3:0 | ||
David Bukovský : Niamh Štricová | -6 | -6 | -6 | 0:3 | ||
Milan Suchan : Ladislav Rampa | -3 | -6 | -4 | 0:3 | ||
Václav Frolík : Michal Dobej | 7 | 2 | 6 | 3:0 | ||
David Bukovský : Karolína Kasnerová | -9 | -6 | -8 | 0:3 | ||
Milan Suchan : Niamh Štricová | -6 | -3 | -10 | 0:3 | ||
Pavel Škach : Ladislav Rampa | -5 | -6 | -8 | 0:3 |
TJ Sokol Unhošť D | V | P |
---|---|---|
Milan Suchan David Bukovský |
0 | 1 |
Pavel Škach Václav Frolík |
1 | 0 |
Pavel Škach | 3 | 1 |
Milan Suchan | 1 | 3 |
Václav Frolík | 3 | 1 |
David Bukovský | 1 | 3 |
STC Slaný E | V | P |
---|---|---|
Niamh Štricová Michal Dobej |
1 | 0 |
Jana Kulichová Karolína Kasnerová |
0 | 1 |
Ladislav Rampa | 2 | 0 |
Niamh Štricová | 3 | 1 |
Karolína Kasnerová | 2 | 2 |
Michal Dobej | 1 | 3 |
Jana Kulichová | 0 | 2 |
STC Slaný D : Sokol Buštěhrad D | 10 : 8 | 4. 11. 2013 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Regionální soutěž III. třídy 2013/2014 | 513:629 | 31:34 | ||||
M. Zíma / O. Hnilička : D. Lukáš / V. Pesl | 12 | 7 | -11 | -8 | 8 | 3:2 |
bez boje : O. Průša / D. Lafek | 0:0 | |||||
Ondřej Souček : Václav Pesl | -9 | -8 | -10 | 0:3 | ||
Michal Zíma : David Lukáš | 9 | 10 | 2 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Ondřej Průša | -5 | 11 | 10 | -9 | 9 | 3:2 |
bez boje : Dominik Lafek | 0:0 | |||||
Michal Zíma : Václav Pesl | -9 | -4 | 7 | 9 | 9 | 3:2 |
Ondřej Hnilička : David Lukáš | -14 | 11 | 9 | -4 | 6 | 3:2 |
bez boje : Ondřej Průša | 0:0 | |||||
Ondřej Souček : Dominik Lafek | 10 | 9 | -7 | 8 | 3:1 | |
Ondřej Hnilička : Václav Pesl | -9 | 11 | 10 | 5 | 3:1 | |
bez boje : David Lukáš | 0:0 | |||||
Ondřej Souček : Ondřej Průša | 7 | -7 | -10 | -8 | 1:3 | |
Michal Zíma : Dominik Lafek | 1 | 10 | 7 | 3:0 | ||
bez boje : Václav Pesl | 0:0 | |||||
Ondřej Souček : David Lukáš | -5 | -13 | -8 | 0:3 | ||
Michal Zíma : Ondřej Průša | 9 | 6 | 7 | 3:0 | ||
Ondřej Hnilička : Dominik Lafek | 4 | 2 | 7 | 3:0 |
STC Slaný D | V | P |
---|---|---|
bez boje bez boje |
0 | 1 |
Michal Zíma Ondřej Hnilička |
1 | 0 |
bez boje | 0 | 4 |
Ondřej Souček | 1 | 3 |
Michal Zíma | 4 | 0 |
Ondřej Hnilička | 4 | 0 |
Sokol Buštěhrad D | V | P |
---|---|---|
Ondřej Průša Dominik Lafek |
1 | 0 |
David Lukáš Václav Pesl |
0 | 1 |
David Lukáš | 2 | 2 |
Václav Pesl | 2 | 2 |
Ondřej Průša | 2 | 2 |
Dominik Lafek | 1 | 3 |