2022/2023 Regionální soutěž II. třídy

celkem - podzim - jaro - doma - venku U V R P K Skóre B Forma
1. TTC Kladno G 9 9 0 0 0 120:42 36
V
V
V
V
V
2. TTC Kladno H 9 7 0 2 0 104:58 30
P
V
V
V
V
3. Sokol Stochov-Honice B 8 7 0 1 0 110:34 29
V
V
V
V
P
4. DTJ Sparta Kladno B 9 6 2 1 0 106:56 29
V
R
R
V
V
5. TTC Slovan Kladno C 9 4 2 3 0 88:74 23
P
R
V
V
R
6. KST Slatina C 10 3 3 4 0 93:87 22
V
P
R
R
V
7. ST Viktorie Černuc A 9 4 0 5 0 72:90 21
P
P
V
V
P
8. STC Slaný E 9 3 2 4 0 77:85 20
P
P
P
P
R
9. TTC Čechie Velká Dobrá A 9 3 1 5 0 79:83 19
V
R
P
P
P
10. Sokol Stochov-Honice C 9 3 0 6 0 67:95 18
P
P
V
V
V
11. STK SK Družec A 9 1 2 6 0 59:103 14
P
P
R
P
R
12. TJ Sokol Dříň C 9 1 0 8 0 38:124 12
P
P
P
P
P
13. TSM Kladno B 8 1 0 7 0 31:113 11
P
V
P
P
P
  STC Slaný E KST Slatina C Sokol Stochov-Honice B TSM Kladno B TTC Čechie Velká Dobrá A TJ Sokol Dříň C ST Viktorie Černuc A DTJ Sparta Kladno B STK SK Družec A TTC Slovan Kladno C TTC Kladno H Sokol Stochov-Honice C TTC Kladno G
STC Slaný E XXXX 9:9 2:16 : : : 12:6 : : 9:9 7:11 : :
KST Slatina C : XXXX : : : 18:0 : 9:9 : 13:5 8:10 12:6 :
Sokol Stochov-Honice B : 16:2 XXXX 16:2 16:2 : : : 15:3 : : 13:5 4:14
TSM Kladno B : : : XXXX 10:8 : : 2:16 7:11 : : 5:13 :
TTC Čechie Velká Dobrá A 6:12 12:6 : : XXXX 16:2 11:7 : : : 7:11 : :
TJ Sokol Dříň C : : : : : XXXX 8:10 : : 4:14 2:16 : :
ST Viktorie Černuc A : 11:7 4:14 14:4 : : XXXX 6:12 10:8 : : : 4:14
DTJ Sparta Kladno B : : : : : 12:6 : XXXX 14:4 : : 14:4 8:10
STK SK Družec A 7:11 9:9 : : 9:9 6:12 : : XXXX 2:16 : : :
TTC Slovan Kladno C : : : 18:0 : : : 9:9 : XXXX 2:16 : :
TTC Kladno H : : : 17:1 : : : 6:12 : : XXXX 14:4 :
Sokol Stochov-Honice C 10:8 : : : : 15:3 : : : 4:14 : XXXX 6:12
TTC Kladno G 11:7 : : : 10:8 17:1 : : : 17:1 15:3 : XXXX
Nejdelší vítězné šňůry hráčů
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
Dušan Horbaj
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Miroslav Libovický
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Jiří Hlava
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Pavel Krob
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
V
P
Josef Hudeček
Nejdelší vítězné šňůry párů
V
V
V
V
V
V
V
T. Lada / J. Vyšín


Hráči Páry
TTC Čechie Velká Dobrá A : TJ Sokol Dříň C 16 : 2 21. 9. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023 710:514 50:17
Z. Nosek / A. Zima : J. Husák / R. Segmüller 15 6 -7 8 3:1
T. Lada / J. Vyšín : K. Čampulka / D. Souček 3 6 5 3:0
Tomáš Lada : Jan Husák 6 5 9 3:0
Aleš Zima : Robert Segmüller 9 9 -10 5 3:1
Jan Vyšín : Dominik Souček -7 -7 4 5 6 3:2
Zdeněk Nosek : Karel Čampulka -5 -9 5 10 -8 2:3
Aleš Zima : Jan Husák 4 5 8 3:0
Jan Vyšín : Robert Segmüller -9 4 6 8 3:1
Zdeněk Nosek : Dominik Souček -7 9 6 2 3:1
Tomáš Lada : Karel Čampulka 6 2 9 3:0
Jan Vyšín : Jan Husák 5 7 3 3:0
Zdeněk Nosek : Robert Segmüller -14 -7 13 10 4 3:2
Tomáš Lada : Dominik Souček -12 6 5 6 3:1
Aleš Zima : Karel Čampulka 6 -5 -10 7 7 3:2
Zdeněk Nosek : Jan Husák 8 5 3 3:0
Tomáš Lada : Robert Segmüller 3 9 2 3:0
Aleš Zima : Dominik Souček -8 -11 -8 0:3
Jan Vyšín : Karel Čampulka 2 6 13 3:0
STC Slaný E : KST Slatina C 9 : 9 20. 9. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023 623:527 35:32
Z. Černý / J. Zinke : bez boje 3:0
V. Kulich / J. Gajdošík : A. Melkus / J. Schönfelder -3 11 -10 8 -4 2:3
Jiří Zinke : bez boje 3:0
Zbyněk Černý : Alan Melkus -9 6 -4 13 5 3:2
Zdeněk Rambousek : Jaroslav Schönfelder -8 -4 -8 0:3
Jakub Gajdošík : Luboš Forro -5 -3 -6 0:3
Zbyněk Černý : bez boje 3:0
Zdeněk Rambousek : Alan Melkus -13 -12 7 7 -9 2:3
Jakub Gajdošík : Jaroslav Schönfelder -14 -6 -6 0:3
Jiří Zinke : Luboš Forro 6 -5 -7 -6 1:3
Zdeněk Rambousek : bez boje 3:0
Jakub Gajdošík : Alan Melkus -3 -7 -8 0:3
Jiří Zinke : Jaroslav Schönfelder -6 -4 12 -5 1:3
Zbyněk Černý : Luboš Forro -8 -8 6 9 -7 2:3
Jakub Gajdošík : bez boje 3:0
Jiří Zinke : Alan Melkus -5 7 10 -10 7 3:2
Zbyněk Černý : Jaroslav Schönfelder 15 7 -9 6 3:1
Vladimír Kulich : Luboš Forro 9 8 2 3:0
TTC Čechie Velká Dobrá A : STC Slaný E 6 : 12 5. 10. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023 607:683 30:41
J. Kalous / A. Zima : V. Kulich / Z. Rambousek -10 -6 -5 0:3
T. Lada / J. Vyšín : Z. Černý / J. Zinke -5 6 5 -5 9 3:2
Tomáš Lada : Zdeněk Rambousek -1 -10 -8 0:3
Jan Vyšín : Zbyněk Černý 5 -10 6 6 3:1
Aleš Zima : Jiří Zinke -8 10 8 -10 -6 2:3
Josef Kalous : Vladimír Kulich -6 -5 -7 0:3
Jan Vyšín : Zdeněk Rambousek 7 7 8 3:0
Aleš Zima : Zbyněk Černý 9 9 -3 -9 -5 2:3
Josef Kalous : Jiří Zinke -7 -5 2 8 -7 2:3
Tomáš Lada : Vladimír Kulich -2 -9 -4 0:3
Aleš Zima : Zdeněk Rambousek 9 -8 -8 -5 1:3
Josef Kalous : Zbyněk Černý -2 9 -5 -9 1:3
Tomáš Lada : Jiří Zinke 8 -9 8 7 3:1
Jan Vyšín : Vladimír Kulich -8 -5 8 10 -10 2:3
Josef Kalous : Zdeněk Rambousek 10 -5 9 -10 -8 2:3
Tomáš Lada : Zbyněk Černý 7 10 8 3:0
Jan Vyšín : Jiří Zinke 6 -8 8 4 3:1
Aleš Zima : Vladimír Kulich -9 -6 -5 0:3
Sokol Stochov-Honice B : TTC Čechie Velká Dobrá A 16 : 2 14. 10. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023 607:426 48:11
J. Hudeček / M. Freiman : Z. Nosek / J. Vyšín 7 -6 8 -10 7 3:2
P. Krob / O. Krobová : A. Mencl / P. Vyšín -9 1 7 9 3:1
Josef Hudeček : Zdeněk Nosek 4 6 2 3:0
Milan Freiman : Pavel Vyšín 4 5 6 3:0
Roman Žák : Aleš Mencl 6 4 7 3:0
Pavel Krob : Jan Vyšín -6 2 5 6 3:1
Milan Freiman : Zdeněk Nosek 7 1 5 3:0
Roman Žák : Pavel Vyšín 9 7 8 3:0
Pavel Krob : Aleš Mencl 10 7 9 3:0
Josef Hudeček : Jan Vyšín 4 6 -8 7 3:1
Olga Krobová : Zdeněk Nosek -10 -6 -5 0:3
Pavel Krob : Pavel Vyšín 11 8 6 3:0
Josef Hudeček : Aleš Mencl 6 6 6 3:0
Milan Freiman : Jan Vyšín 6 6 9 3:0
Pavel Krob : Zdeněk Nosek 6 5 7 3:0
Josef Hudeček : Pavel Vyšín 7 8 10 3:0
Milan Freiman : Aleš Mencl 7 3 10 3:0
Olga Krobová : Jan Vyšín -5 -6 -3 0:3
TTC Slovan Kladno C : TTC Kladno H 2 : 16 13. 10. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023 439:692 18:50
P. Škach / J. Škach : T. Ebert st. / F. Čurda -4 -5 3 -8 1:3
bez boje : M. Libovický / J. Fleislébr 0:3
Pavel Škach : Miroslav Libovický -6 -8 -4 0:3
Michal Špalek : František Čurda 7 5 -7 -9 -4 2:3
bez boje : Jiří Fleislébr 0:3
Jaroslav Škach : Tomáš Ebert -3 10 5 -11 -9 2:3
Michal Špalek : Miroslav Libovický -8 -8 -5 0:3
bez boje : František Čurda 0:3
Jaroslav Škach : Jiří Fleislébr 6 12 4 3:0
Pavel Škach : Tomáš Ebert 10 -4 -6 -6 1:3
bez boje : Miroslav Libovický 0:3
Jaroslav Škach : František Čurda 9 -5 -8 -5 1:3
Pavel Škach : Jiří Fleislébr -8 -7 9 -8 1:3
Michal Špalek : Tomáš Ebert 9 -9 -4 5 9 3:2
Jaroslav Škach : Miroslav Libovický -7 -8 5 -7 1:3
Pavel Škach : František Čurda -6 8 9 -7 -8 2:3
Michal Špalek : Jiří Fleislébr -8 -6 15 -4 1:3
bez boje : Tomáš Ebert 0:3
ST Viktorie Černuc A : Sokol Stochov-Honice B 4 : 14 20. 10. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023 478:641 18:46
J. Koucký / R. Nývlt : J. Hudeček / M. Freiman 10 -2 -4 -5 1:3
T. Nývlt / R. Nývlt ml. : R. Žák / P. Krob -3 -3 -4 0:3
Radek Nývlt : Josef Hudeček -8 8 4 8 3:1
Tomáš Nývlt : Milan Freiman -6 -1 -4 0:3
Jindřich Koucký : Roman Žák -6 -5 -1 0:3
Radek Nývlt : Pavel Krob -1 -7 -7 0:3
Tomáš Nývlt : Josef Hudeček -7 -8 -8 0:3
Jindřich Koucký : Milan Freiman -4 -6 -9 0:3
Radek Nývlt : Olga Krobová 9 -8 9 -5 -6 2:3
Radek Nývlt : Pavel Krob -9 4 7 -9 8 3:2
Jindřich Koucký : Josef Hudeček -11 -5 -9 0:3
Radek Nývlt : Milan Freiman -8 -5 -9 0:3
Radek Nývlt : Olga Krobová 8 9 -4 8 3:1
Tomáš Nývlt : Pavel Krob 8 -7 8 -10 -8 2:3
Radek Nývlt : Josef Hudeček -6 -6 -5 0:3
Radek Nývlt : Milan Freiman -8 -13 8 -4 1:3
Tomáš Nývlt : Olga Krobová 4 4 4 3:0
Jindřich Koucký : Pavel Krob -4 -5 -6 0:3
TTC Čechie Velká Dobrá A : KST Slatina C 12 : 6 19. 10. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023 673:621 42:29
T. Lada / J. Vyšín : J. Schönfelder / L. Balada 4 8 -8 6 3:1
Z. Nosek / P. Vyšín : J. Lukeš / L. Forro -6 -4 9 -9 1:3
Tomáš Lada : Jiří Lukeš 5 8 9 3:0
Pavel Vyšín : Luboš Balada 8 -7 -8 -4 1:3
Jan Vyšín : Luboš Forro 5 9 -7 -12 11 3:2
Zdeněk Nosek : Jaroslav Schönfelder -7 -3 -8 0:3
Pavel Vyšín : Jiří Lukeš -6 5 4 4 3:1
Jan Vyšín : Luboš Balada 2 9 7 3:0
Zdeněk Nosek : Luboš Forro -9 -9 -6 0:3
Tomáš Lada : Jaroslav Schönfelder 9 -6 8 5 3:1
Jan Vyšín : Jiří Lukeš 7 9 -11 8 3:1
Zdeněk Nosek : Luboš Balada 7 -10 -4 8 10 3:2
Tomáš Lada : Luboš Forro 9 8 -7 2 3:1
Pavel Vyšín : Jaroslav Schönfelder -10 7 7 9 3:1
Zdeněk Nosek : Jiří Lukeš -8 9 -7 7 -5 2:3
Tomáš Lada : Luboš Balada 5 -9 4 8 3:1
Pavel Vyšín : Luboš Forro 6 6 -6 -7 -5 2:3
Jan Vyšín : Jaroslav Schönfelder 9 8 7 3:0
TSM Kladno B : TTC Kladno G 21. 12. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023
TTC Čechie Velká Dobrá A : ST Viktorie Černuc A 11 : 7 26. 10. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023 655:592 39:28
T. Lada / J. Vyšín : L. Nývlt / R. Nývlt ml. 6 9 9 3:0
Z. Nosek / P. Vyšín : M. Drmota / J. Koucký -6 8 -6 7 -13 2:3
Tomáš Lada : Lukáš Nývlt 2 3 9 3:0
Pavel Vyšín : Radek Nývlt -12 -6 -11 0:3
Jan Vyšín : Jindřich Koucký -8 9 -9 6 11 3:2
Zdeněk Nosek : Miroslav Drmota 9 -8 10 7 3:1
Pavel Vyšín : Lukáš Nývlt 12 4 -4 10 3:1
Jan Vyšín : Radek Nývlt 7 -8 -6 -7 1:3
Zdeněk Nosek : Jindřich Koucký 10 9 9 3:0
Tomáš Lada : Radek Nývlt 2 4 10 3:0
Jan Vyšín : Lukáš Nývlt -9 10 -4 -9 1:3
Zdeněk Nosek : Radek Nývlt 7 -5 -2 -8 1:3
Tomáš Lada : Jindřich Koucký -9 2 4 6 3:1
Pavel Vyšín : Radek Nývlt 9 7 3 3:0
Zdeněk Nosek : Lukáš Nývlt -12 -9 -9 0:3
Tomáš Lada : Radek Nývlt 12 -8 -4 -8 1:3
Pavel Vyšín : Jindřich Koucký 8 -4 -9 5 6 3:2
Jan Vyšín : Radek Nývlt 4 3 4 3:0
TTC Slovan Kladno C : DTJ Sparta Kladno B 9 : 9 3. 11. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023 641:608 34:33
P. Škach / J. Škach : I. Lengál / J. Mrzena 15 3 -7 -10 2 3:2
M. Vinkl / M. Špalek : P. Vojna / T. Brückner -9 -7 -5 0:3
Pavel Škach : Ivo Lengál -7 -12 3 6 10 3:2
Jaroslav Škach : Jan Mrzena 7 10 8 3:0
Michal Špalek : Pavel Vojna -6 -6 -7 0:3
Milan Vinkl : Tomáš Brückner 8 7 8 3:0
Jaroslav Škach : Ivo Lengál -8 5 5 -9 -8 2:3
Michal Špalek : Jan Mrzena 8 3 -7 5 3:1
Milan Vinkl : Pavel Vojna -8 7 -11 -7 1:3
Pavel Škach : Tomáš Brückner 14 9 7 3:0
Michal Špalek : Ivo Lengál -7 -5 -7 0:3
Milan Vinkl : Jan Mrzena 11 -8 5 5 3:1
Pavel Škach : Pavel Vojna 6 4 3 3:0
Jaroslav Škach : Tomáš Brückner 13 -6 -7 -7 1:3
Milan Vinkl : Ivo Lengál 7 8 5 3:0
Pavel Škach : Jan Mrzena -12 4 4 -8 -7 2:3
Jaroslav Škach : Pavel Vojna -5 -6 -9 0:3
Michal Špalek : Tomáš Brückner 11 -6 -5 -7 1:3
STK SK Družec A : TTC Čechie Velká Dobrá A 9 : 9 31. 10. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023 528:569 28:33
V. Burda / J. Jupa : T. Lada / J. Vyšín -9 -3 12 -6 1:3
J. Pliml / Z. Pešek : Z. Nosek / P. Vyšín 7 9 -7 -9 8 3:2
Jiří Jupa : Tomáš Lada -6 -5 -3 0:3
Jiří Pliml : Pavel Vyšín -9 -2 -5 0:3
Václav Burda : Jan Vyšín -2 -4 -8 0:3
Zdeněk Pešek : Zdeněk Nosek 7 6 5 3:0
Jiří Pliml : Tomáš Lada -6 -5 -7 0:3
František Sojka : Pavel Vyšín -7 -6 -13 0:3
Zdeněk Pešek : Jan Vyšín 8 9 9 3:0
Jiří Jupa : Zdeněk Nosek 5 5 1 3:0
František Sojka : Tomáš Lada -9 -7 -4 0:3
Zdeněk Pešek : Pavel Vyšín 5 8 -9 5 3:1
Jiří Jupa : Jan Vyšín 12 6 -9 7 3:1
Jiří Pliml : Zdeněk Nosek -12 12 7 -5 3 3:2
Zdeněk Pešek : Tomáš Lada -1 -7 -4 0:3
Jiří Jupa : Pavel Vyšín 8 1 9 3:0
Jiří Pliml : Jan Vyšín 8 10 7 3:0
František Sojka : Zdeněk Nosek -8 -6 -7 0:3
Sokol Stochov-Honice B : TTC Kladno G 4 : 14 9. 11. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023 544:585 21:44
J. Hudeček / M. Freiman : D. Horbaj / Z. Hálek -7 -8 5 4 9 3:2
R. Žák / P. Krob : T. Pachman / J. Hlava 7 -10 -8 -8 1:3
Roman Žák : Zdeněk Hálek -5 -7 -4 0:3
Milan Freiman : Dušan Horbaj 8 -6 -5 -9 1:3
Josef Hudeček : Tomáš Pachman 10 -10 -12 -7 1:3
Pavel Krob : Jiří Hlava -2 -7 -11 0:3
Milan Freiman : Zdeněk Hálek -7 -9 -8 0:3
Josef Hudeček : Dušan Horbaj -4 -7 -9 0:3
Pavel Krob : Tomáš Pachman -6 -10 5 9 -8 2:3
Roman Žák : Jiří Hlava -4 -10 -4 0:3
Josef Hudeček : Zdeněk Hálek 6 6 -9 -3 -9 2:3
Pavel Krob : Dušan Horbaj -6 -9 -9 0:3
Roman Žák : Tomáš Pachman 6 -7 -9 8 -2 2:3
Milan Freiman : Jiří Hlava 1 1 1 3:0
Pavel Krob : Zdeněk Hálek 1 1 1 3:0
Roman Žák : Dušan Horbaj -8 -5 -2 0:3
Milan Freiman : Tomáš Pachman -6 -8 -8 0:3
Josef Hudeček : Jiří Hlava 1 1 1 3:0
TTC Kladno H : Sokol Stochov-Honice B 19. 12. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023
TTC Kladno G : TTC Čechie Velká Dobrá A 10 : 8 14. 11. 2022
Regionální soutěž II. třídy 2022/2023 538:483 35:24
J. Hlaváček / D. Horbaj : Z. Nosek / P. Vyšín 9 7 3 3:0
J. Hlava / V. Rus : T. Lada / J. Vyšín 8 -7 -6 4 -5 2:3
Jan Hlaváček : Tomáš Lada 9 8 6 3:0
Jiří Hlava : Pavel Vyšín 5 6 5 3:0
Vojtěch Rus : Zdeněk Nosek -6 -6 -6 0:3
Dušan Horbaj : Jan Vyšín 6 4 4 3:0
Jiří Hlava : Tomáš Lada 6 7 8 3:0
Vojtěch Rus : Pavel Vyšín -9 -4 -4 0:3
Dušan Horbaj : Zdeněk Nosek 5 3 7 3:0
Jan Hlaváček : Jan Vyšín -6 10 -8 -10 1:3
František Vybíral : Tomáš Lada -7 -2 -7 0:3
Dušan Horbaj : Pavel Vyšín 5 6 8 3:0
Jan Hlaváček : Zdeněk Nosek 8 5 8 3:0
Jiří Hlava : Jan Vyšín